Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 41 to 52 of 52

Thread: Gaisa pūķis

Ak tu trollis!

Es negribu lidot, bet es gribu lidināt pūķi!

Liekas ka labākais price performance ir Trigger 175cm pūķis, maksā zem 30€ ej un izklaidējies...

Dabūt līdzvērtīgu, bet no labākiem materiāliem, tad ir 60-200€ robeža jau.

Reku ražotāja tabuliņa.

Man arī patīk tas Delta Hawk, bet viņu Letlandijā nevar atrast.

UPD: Pasūtīju Triggeru. Sākumā jaatkačā skills ar lētāku pūķi.
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails Click image for larger version. 

Name:	tabulinja.PNG 
Views:	199 
Size:	101.3 KB 
ID:	34560  
    Last edited by CeleronS; 6 Days Ago at 13:09.
    “To buy when others are despondently selling and to sell when others are avidly buying requires the greatest fortitude and pays the greatest ultimate rewards.” -Sir John Templeton

Pieredzējis lietpratējs smartdevil's Avatar

Es pilnā nopietnībā. Par lidošanu tikai tā, fun - tas jau augstākais skila līmenis, kurš ar staigāšanu pa naža asmeni.
    Nafig tev, pieaugušam veprim, ķēmoties ar kaut kādiem pūķiem, kuri paredzēti līdz 12 un no 78 gadiem? Paņem iesācēja līmeņa kite, nekur neaizlidosi, ja vien smadzene neaug otrā mugurkaula galā. Pie 7m/sec varēsi spēlēties līdz vemšanai. Pēc tam paverās ļoti plašas iespējas, ko stiprināt pie kājām un jebkurš gadalaiks. Kas paveras Triggerim? Sekcija vai pieliekamais. Vienīgais mīnuss, kite rada atkarību.

Man patīk figūras ar tiem sporta pūķiem taisīt un spiest max ātrumus, neder īsti tādi kuri tikai labi rauj. Manuprāt tas Tevis norādītais pūķis vairāk derētu, ja es gribētu tiešām likt kaut ko zem kājām vai pakalas. Bet tad man uzreiz ir jādomā kur Jelgavā atrast tādu plašumu, kur nedzīs prom, ja es sākšu tur ik dienu izbraukāt visu.
    “To buy when others are despondently selling and to sell when others are avidly buying requires the greatest fortitude and pays the greatest ultimate rewards.” -Sir John Templeton

Pieredzējis lietpratējs

Es vienīgais nesaprotu kas tā par hreņu jeb kam topics veltīts ? Apskaidrojiet man prātu ar kādu footage video.
    i7 6850K@ 4.3GHZ |Asus X99 Strix|G.skill TridentZ RGB 64GB DDR4 2400mhz|2 X Asus GTX 1080 Strix SLI + Ekwb WC system with 3 rads|Nvme SSD 960 evo 250GB | Seagate 3TB| Toshiba 3TB|NZXT Kraken X62 |Corsair AX1200i|Termaltake core x71 TG|Creative Sounblaster ZX|Acer predator X34A|Bilde

Neesi "high as a kite Ingus16"?

Veikur pūķis:
    http://www.gingersoftware.com/conten...57-300x300.jpg

Pieredzējis lietpratējs

A es domāju te ies runa par alkanoidu savienojumiem un pēcāk pūķa treniņa paraugdemonstrējumi.
    Bet anyway laikam mana bērnība bij sausa ka to pašu nodarbojas arī pieaugušie un ir reals fun.
    i7 6850K@ 4.3GHZ |Asus X99 Strix|G.skill TridentZ RGB 64GB DDR4 2400mhz|2 X Asus GTX 1080 Strix SLI + Ekwb WC system with 3 rads|Nvme SSD 960 evo 250GB | Seagate 3TB| Toshiba 3TB|NZXT Kraken X62 |Corsair AX1200i|Termaltake core x71 TG|Creative Sounblaster ZX|Acer predator X34A|Bilde

Pieredzējis lietpratējs smartdevil's Avatar

Kā prakse pierāda dzīvē un arī šajā forumā, tad neatkarīgi no tā, vai ir bērni vai nav, vīrietim kaut kad iestājas bērna prāts, tā pat kā sievietei klimaks.

Es jau redzu, ka man pēc 1 nedēļās apniktu - https://www.youtube.com/watch?v=OuZuOccWDGw
    Vot kaut ko šādu pacelt gan būtu fun - https://youtu.be/FJ_DaVbOQxI?t=22

Man tā lidināšana dod gandrīz pēc-meditēšanas līdzīgu satafakšenu, tāpēc labprāt gribu palidnāt. Zinu ka apniks, bet ok. Varbūt atradīšu Jelgavā kur ar bagiju varētu dzenāties, tad gan gan varētu nopietnāku setupu savākt.

Pūķis jauki rūc jau pie 5m/s, tagad pēc 15:00 sola būt virs 10m/s.

Mācot māsu no daudzajiem krešiem tie kāti vieglāk krīt laukā no saviem iemauktiem krešojot, bet nav tik traki, ja līdzi ir izolene, viņš ir gandrīz neiznīcināms.

Pieredzējis lietpratējs Jetijs's Avatar

Par vada palaishanu gaisaa ar dronu un atmosfeeriskaas elektriibas nonjemshanu:
    https://www.youtube.com/watch?v=xNgpMkwX5qY

Pieredzējis lietpratējs edza's Avatar

nezinu vai kāds jau minēja bet zibeni izprovocēt nevar .. ti nav iespējams viņu tāpat vien no 10km augstuma izsaukt tur vajag maģiju. vienīgais veids ir cerēt ka paveiksies un spers tajā vietā. līdz ar to nozemētu pūķi var mēģināt izmantot .

Izlidinājos pa riktīgo, līdz vnk. vairs nespēju izturēt karsto sauli un braucu mājās.

Var teikt ka lielā jautrība sākas pēc tam kad sāk jau kaukt pats striķis vējā. Pie vējiem kas bija vakar, īsu brīdi likās, ka sasniedzu max lidošanas ātrumus kam tas pūķis bija domāts (Pēc tam viņš tas nepalika ātŗaks tikai baigi vibrēja). Tās barankas arī jau sāka jau tā diezgan spēcīgi spiest pirkstus kopā. Būs jadabūn ko tādu.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)