Page 8 of 8 FirstFirst ... 45678
Results 141 to 153 of 153

Thread: Par un ap Kodi (ex XBMC)

Quote Originally Posted by dzintarz View Post
    Prieks bija īss, šie linki vairs nedarbojas.
    Zinu, jau kādas 3 dienas neiet. Meklēju jaunu iespējas.

Pieredzējis lietpratējs

Gan jau ka tie linki iepriekshejie nebija iznemti no publikas . Ierakstot google latvijas kanali kodi izmet eoz ar so listi.
    XEON E5-2683 v3|Asus X99 Strix|G.skill 64GB DDR4 2400mhz|2 X Asus GTX 1080 Strix SLI + Ekwb WC system with 3 rads|Nvme SSD 960 evo 250GB | Seagate 3TB| Toshiba 3TB|NZXT Kraken X62 |Corsair AX1200i|Termaltake core x71 TG| Creative Sounblaster ZX|Acer predator X34A|Updated bilde

http://www.kitguru.net/tech-news/fea...tation-by-ipo/

Kodi piracy boxes prompt investigation and consultation by IPO

Pieredzējis lietpratējs -JJ-'s Avatar

Kodi boxi ta vēl tā, jo tur brutaļna tiek likts mīkstais uz autortiesības, taisot piracy boxu jau out of the box, bet man vairāk iecepī tas, ka kodi turpina ne-čerez-žopu veidā tā vienkārši pastāvēt uz phillips/sony android TV playstora.

Starp citu, kā jūs uz kodi darbinat acestream/p2p hd (720-1080p) streamus? Domāju moš ir kāds alternatīvs veids tam kādu izmantoju pašlaik. Sākotnēji viss gāja čotka, uzliekot vienkārši Plexus addonu, bet pēc kaut kāda updeida plexus uz androidTV vairāk nevarēja tos sagremot, lai gan analoģiskis setups uz PC šancēja bez gļūkiem. Tagad atklāju, ka p2p/acestream linkiem uz androidTV risinājums ir kodi + Ace Stream Engine 3.1.X.0 apk. Vienīgais minuss ir, ka android TV pēc ilgākā sleep nokillo ace stream angine apk un attiecīgi, ja iekš kodi gribēsi darbināt kādu hd streamu vajadzēs no appiem atkārtoti palaist ace stream engine + ace stream engine kā ļevais ne-playstore apps jādarbina caur sideload launcheri.

Jebļa, bet nu tie streami ir reāla oga – pēdējā laikā topā ir Phoenixā esošā Phoenix Sports sadaļa un tur zem p2p vai acestream sadaļas postētie hd stream brīžos, kad attiecīgais geims ir live. Es visus sev interesējošos sporta eventus live streamā skatos kā min @720p bez aizķeršanās.
    Pussy Power

Pieredzējis lietpratējs duksis's Avatar

man vienigajam lv strimi nedarbojas vai ta ir globala problema?
    ..viņa uz mani tā paskatījās kā vectēvs uz windows 7..

Pieredzējis lietpratējs

Globālā
    XEON E5-2683 v3|Asus X99 Strix|G.skill 64GB DDR4 2400mhz|2 X Asus GTX 1080 Strix SLI + Ekwb WC system with 3 rads|Nvme SSD 960 evo 250GB | Seagate 3TB| Toshiba 3TB|NZXT Kraken X62 |Corsair AX1200i|Termaltake core x71 TG| Creative Sounblaster ZX|Acer predator X34A|Updated bilde

Pieredzējis lietpratējs duksis's Avatar

Ir kādi risinājumi? Drīkst arī privāti uzrakstīt ja vēlas
    ..viņa uz mani tā paskatījās kā vectēvs uz windows 7..

plugin.video.playstream - Kodi adons replay.lsm.lv, skaties.lv, lattelecom.tv u.c. satura skatīšanai (sākotnēji tas bija Enigma2 plugins)
    Ir gan replay.lv, skaties.lv, shortcut.lv (lattelecom.lv) gan arī citi avoti

https://boot.ritakafija.lv/forums/in...%AB%C5%A1anai/

Pieredzējis lietpratējs Semo's Avatar

Biedri padalās ar Ru filmu saturu, doma senčiem uzmeistarot kodi, tik viņiem atkal aktuāls LV/Ru valodas, pagaidām testa varianta paņemu LMT televiziju, nometu virtuvē...bet tur kanali nekādi...uzliku kodi un tad sāku domāt ka exodus+realdebrid te neies cauri

Quote Originally Posted by ivars777 View Post
    plugin.video.playstream - Kodi adons replay.lsm.lv, skaties.lv, lattelecom.tv u.c. satura skatīšanai (sākotnēji tas bija Enigma2 plugins)
    Ir gan replay.lv, skaties.lv, shortcut.lv (lattelecom.lv) gan arī citi avoti

https://boot.ritakafija.lv/forums/in...%AB%C5%A1anai/
    Izmeginaju, nekas no taa nestradaa. varbut tapeec ka neatrodos lv... anyway, kads savu Kodi ir sagatavojis hokja cempionatam?

Pieredzējis lietpratējs andrisri's Avatar

Kā uz Sony Android TV šito figņu palaist? Man nekas nesanāk
    No Play Store uzinstalēju Kodi, no Add-ons no PVR clients uzliku PVR IPTV Simple Client, bet cik čakarējos ar playlist'iem, tik man kaut kādus kanālus atrod, bet neko nerāda.
    Ir kaut kādi vēl add-on jāuzinstalē jeb man tie m3u playlist linki līki, neejoši?

Edit -PVR Demo Client savu demo tuftu rāda.
    Edit2 - pirmais Rus playlist aizgāja bez problēmām, rokas laikam nav tik līkas kā playlisti Tiem playlist kaut kā atšķiras formāti vai kas, varētu būt ka šis nesaprot kaut kādus advancētākus playlist?
    Last edited by andrisri; 2 Weeks Ago at 01:17.

Quote Originally Posted by Semo View Post
    Biedri padalās ar Ru filmu saturu.........
    Pamēģini : http://gazetamayak.kz/playlists/kinoBOOM.m3u8 -Riktīgs "wiskas"-gan ru gan tulkotās... ;man iet uz ottplayer un ss-iptv@smart tv.
    Odroid U3 + + Chuwi Vi 10 Pro

Quote Originally Posted by Dzincha View Post
    Pamēģini : http://gazetamayak.kz/playlists/kinoBOOM.m3u8 -Riktīgs "wiskas"-gan ru gan tulkotās... ;man iet uz ottplayer un ss-iptv@smart tv.
    Paldies par listi, tiko uzinstalējām kodi pēdējo versiju uz tās LMT interaktīvās tv kastītes, kaut kā pievienoju to superrep repozitoriju un palaidu simple pvr iptv, kur iestūķēju *.m3u8 atskaņošanas sarakstu. Pāris reizes kodi programma nokrešoja, pēc atkārtotas palaišanas tikām pie čupas ar filmām. Vismaz kaut kas interesants.
    cīņa ar vējdzirnavām mēdz būt neatņemama manas ikdienas sastāvdaļa

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)