Page 11 of 11 FirstFirst ... 7891011
Results 201 to 211 of 211

Thread: Oneplus 3

Pieredzējis lietpratējs -JJ-'s Avatar

Quote Originally Posted by andrisri View Post
    Es pat ar custom rom neekperimentēju, jo oriģināls ir praktiski ideāls, kaut es bijis mūžīgais Nexus stock Android cienītājs.Uz OP aplikācijas praktiski nekrešo un nav skaidrs kā viņi to panāk
    mjaa..es laikam OP gadījumā visvairāk akcentētu to cik sick fīču un lag free ziņa ir OxygenOS, hence the oxygen kā saka. Supports arī top of the tops. OOS tiek updeits gandrīz vienlaicīgi ar google devaisiem. Nav kā ar samsungu, kuri šķiet nespēj tikt galā ar abnormālo modeļu daudzumu un to pienācīgu servisošanu, un tāpēc updeitus/jaunus andrīšus saņem vieni no pēdējiem. Man vienīgais, kas iztrūkst OOS ir centre clock out of the box un labāks audio vai vismaz iespēja "ekvalaizot" BT skaņu, kas gan izpaliek visiem androīdiem, tāpēc tur vajag rootu un Viper4Arise tipa modu.
    MOBO: ASUS Maximus IX Hero Z270
    CPU: i7-7700K @4,8ghz (1,24 vcore) (cooled by Noctua NH-D15)
    RAM: Corsair Vengeance RGB 16GB @3600Mhz (16-16-18-36, 1.35v)
    SSD: Samsung 960 PRO 512GB
    VGA: MSI GeForce GTX 1080 Ti GAMING X
    PSU: Corsair AX850
    CASE: be quiet! SILENT BASE 600

Pieredzējis lietpratējs andrisri's Avatar

Fīčas īstenībā ir ļoti daudz, bet pie tām visām ir tik ļoti pierasts, ka aizmirsti, ka tās vispār ir fīčas kamēr nepaņem citu sūdu rokās Xiaomi u.c. arī it kā cenšas kaut ko no tā attīstīt, bet pa lielam tas velkas ar pavecām Android versijām + 1000 gļukiem, aļa būtu labāk, ja tā visa nebūtu
    Tas pats Wifi tīklājs, kurš māk izslēgties, ja 5 min. pie tā neviens nekonektējas, uz ekrāna uzvikt kaut V priekš apgaismojuma vai O priekš kameras - uz OP 5 tagad šīs funkcijas ir definējamas + ir parādījies S, M, W, gan jau šis parādīsies arī uz 3/3T, bet pēdējā softā vēl nebija. Zem backup & reset - piem. atsevišķš tikai network setting reset, tas varētu būt aktuāls free wifi networku meklētājiem
    Paldies -JJ- par OP5 Kabon Bumper Case, šis ir absolūti labākais un rekomendējamākais no oriģinālajiem case - pirmkārt jau telefons tajā "apģērbts" neizskatās pēc sūda Un šis ir vienīgais vērtīgais OP oriģinālais case, oriģinālie "Protective Case" (4 veidi, ieskaitot to pašu karbonu) nenosedz ne tikai apaskšu un sānus, bet arī aizmugures kameru nepasaargā, kur šis 2 in 1 "klucis" attiecīgi ir vairāk kā 2x vieglāk saskrāpējams un sabojājams, bet arī arī virsējai daļai aizsardzība ir pietiekami nopietna. Laikam jau šī apvalka patikšanu iepsaido to, ka neskatoties uz daudz pagājušiem gadiem es vēl neesmu ticis vaļā no Nokia 8800 Carboon Arte slimības, kad kosmiski dārgi pirkts telefons pēc ~ gada lietošanas ir novecojis vairāk par sūdu uz kociņa, bet tajā pašā laikā tik ļoti patīk, ka negribas no tāda šķirties
    Pirkstu nospiedumu problēmu gan šis case atrisina daļēji - visus nospiedumus pievelk case un nekas nepaliek nosegtajam aizmugures vākam Par parasto OP Protective Case vai ir vērts maksāt 20+ € par oriģinālu - neesmu pārliecināts, jo tur nav nekā unikāla un ebrejā, amazon u.c. tūlīt būs pieejami desmitiem dažādu neoriģinālu, sākot no tā, ka par tā pirkšanu bezmazvai piemaksā
    Last edited by andrisri; 2 Days Ago at 02:56.

Vakar jau paspēju nobrikot savu svaigo trubu Pasteidzos, domājot, ka ir boot-loops, pēc FreedomOS instala un norāvu partion table, bet stock recovery + stock ROM installs visu safikso. Mans online čomiņš, FreedomOS devs NevaX1, ir viens no deviem, kam OP ir haļavno OP5 iedalījis. OP ir vnk megamoni/marketologi
    OK, par devaisu (Midnight Black, 128GB storage, 8GB ram). Es neatkārtošos visu, kas attiecas uz analogām fīčām, perf/lag-free un OOS, jo tajā tajā daļā tur arī OP3 viss bija labākajā kārtībā. Salīdzinoši ar OP3T, kas arī labi gūlās rokā, šis guļās vēl ērtāk – apskūts OP3T, kas izpaužas noapaļotās asajās kantēs un pietjūnētām sīkām detaļām (pat capacitive home poga ir nedaudz pietjūnētā un tā bedrīte ir palikusi seklāka, lai rautu 0.00001m zemē ), kas šo viņu layoutu/simetriju, kas sākās uz op3 ir, davedis līdz perfektumam). Nav ko tur pielikt un kam objektīvi pie****ies. Premium look - check, premium feel - check!!! Pat pogām ir Premium feel. Baigi patīk tas jumpy efekts kā ring/do not disturb/silent poga slēdzas. Kaut kā nedaudz atgādina iphone sound pogu, bet tomēr atšķirīgi Tas tiešām ir viens good lookin aparāts. Tas pats kamera bump, kas uz OP3T ir as ugly as on Galaxy S6 (liekot keisu pa barabanu, bet bez keisa tas ir super-ugly), ir imprūvots, lai arī copy-paste, bet kapeiku mazāks par ābola kameru. Palicis vēl kapeiku vieglāks (153gr vs 158gr) – es pēc testiem esmu konstatējis, ka lāpstās (5.5” un uz augšu) telefoni virs ~160-165gr rauj žaketes kabatu , tā kā svara ziņā arī ir check!!! Liels mīnuss ir tas, ka tas turpina būt super-slidens. Bez laba keisa diemžēl neiztikt.

Runājot par labiem keisiem..

No vizuāla improvement vēl kruta štelle, ka viscaur tiek ievērota viena krāsas tēma. Katra detaļa, t.sk. usb sockets ir izkrāsots vienā tonī. Uz slate gray es skatos ir same shit. Vēl ir uzlabojuši vibromotoru, kas gan man palielam ir po barabanu, jo es vibro, atskaitot unlockam, visur diseibloju. No jaunām fīčām ir labi, ka viņi attīsta to gesture scēnu – nu jau ir 5 dažādi gesture, kas ļauj, skipojot lock screen, no nolokota devaisa atvērt vaļā dajebko pa taisno! Ja runa iet par new mobile toy, tad nedomāju, ka var labāk iztērēt 499 EUR – 559 EUR
    Iesaku
    Last edited by -JJ-; 2 Days Ago at 15:15.

Vai kāds jau atzīmēja, ka jūs ar Andri izklausaties kā āboļa fanboji, tikai pārākā pakāpē?

Pieredzējis lietpratējs geex's Avatar

Quote Originally Posted by noname View Post
    Vai kāds jau atzīmēja, ka jūs ar Andri izklausaties kā āboļa fanboji, tikai pārākā pakāpē?
    Jā, es pagājšnedēļ

Es tikai design wise IOS wise nooooooooooot

Quote Originally Posted by noname View Post
    Jā, neesi pirmais jau, paldies

Pēc dažu dienu lietošanas vienīgā piezīme OP5 ir ka auto displeja spilgtuma regulācija darbojas kaut kā "dīvaini", bet izrādās vakar ir izlikts jau 4.5.3 OS updeits, kurš automātiski nebija man pieteicies, zem tā lasām arī šo:
    Optimizations:
    Effects of auto-brightness adjustment

Cik mēnešus uz piem. Samsung būtu jāsadzīvo ar šādu dīvainību, kamēr izlaistu fix?

Patīrīts oriģinālais OP5 OS ir arī no nevajadzīgiem apiem - swiftkey keyboard vairs nenāk papildus google keyboard defaultā, tam pašam Oneplus Comununity app ir unistall iespēja, vairāk pa lielam tur gandrīz nekā lieka nav.
    Energoefektivitāe SD 835 ir fantastiska, mazāka baterija par OP3T kalpo krietni ilgāk
    Last edited by andrisri; 14 Hours Ago at 00:25.

Šis ****in founs ir amazing. Tas ir short review pēc vairāku dienu juuzoshanas tā negribās šo alumīnija beastu keisot,bet tomēr carbon protective keisu iluzsūtiju,jo kā jau minēju tas ir slipery as ****. Tas arī ir mans vienīgais būtiskais complaint. Kamera ir.much improved,bet nedaudz overhaipota,jo lai arī fotkas iznāk episkas dažbrīd var nākties uzšaut 3-4 shotus,bet ar flagmaņiem parasti jau 1ais max 2ais shots buuus ņemams...

Nu jā, samsungam dizains nekad nav bijusi stiprā puse. #203

Citu brandu piekritēji šokā un raksta kaut kādu tuftu

http://lolscript.com/2017/06/22/the-...-5-op5-review/

OP5 is just a **** up phone!

Let’s sum up the selling points of this **** up OverPrice5:
    -Camera has no ois at all, your hand better to be perfectly no shake!
    -2007 tech 1080 mon in year 2017
    -835 cpu and 6gm ram, mi6 provide the same but op5 is around 156% price of mi6
    -crazy high price, this is unreally crazy, especially the price in europe, may be this phone is for the lords in europe
    -budget phone small sensor r9s, a budget phone that is 8 months ago. Just call op5 a flagship ok?
    -thin bezel, waterproof, any advanced tech ….no no no…don’t have anything like these! But even a much cheaper Mi6 has waterproof function!
    -3.5″ jack is included, wow this is the only real selling point lol xd
    -smaller size battery than 3t. OP needs to increase profit ok? They dont care how long can you keep your phone on
    -iPhone looking copycat. People using iPhone look down on china brand iPhone looking stuff users. The funny thing is this op5 is so expensive that why not just buy a real iPhone 6s
    -OP is a sub company of OPPO but always pretending to be small company and no resource for high tech stuff in a phone. OPPO is one of the best selling top 3 phone companies now
    -Giving out cheating fake benchmark. Such a dirty company!

-People just found out OP even lie about the zoom level of OP5! Always using “2x” as promotion but actually the phone cannot do optical 2x at all! OP is the worst liar ever!

-People start using their OP5 then massive report there are big wifi problem. You expect a 2017 “Flagship” is great, but actually even the simple wifi doesn’t work!

-So many people report the GPS has “random pointing” problem, use this phone as your driving gps is the worst thing you can try in your life!

Conclusion: OP5 is the biggest disappointment in phone history! Basically there is no improvement at all from 3T but charge you much more $$$! You need to protect your wallet from this Chinese Cheater!

90% bullshit. Ois neesamība ir fail, un piekrītu par to small/big company štelli alles parējais bullshit..es starp citu waterproof neesamibu un 1080p uzskatu par plusu, jo waterproof ir naher nevajadzīga štelle un above 1080p izšķirtspēja uz andrīša ar ~3000mah bateriju nespēj normāli darboties, tobish nespīd sot virs 4h vai kaut vai pilna diena pie hārdākās jūzošanas. Man nebūtu problēma atzīt, ka dzelzis ir not good. Trubas kā zeķes mainiju kamēr savu devaisu atradu un OP is the one.

Morpheus jau gandrīz 20 gadi atpakaļ to teica

un dažiem ir display otrādāk vot tas ir major..man viss legit. Kā tev scroļojas Andri?
    As one reddit user points out, the issue is not visible when you turn the phone upside down, while other devices which do not normally exhibit such behavior start doing it once you rotate them 180 degrees. We successfully tested this claim with two different devices: a OnePlus 3T which has the very same display panel as the OnePlus 5, and an HTC 10, which is equipped with an LCD panel instead of an AMOLED one. Meaning, the affected OnePlus 5 units may actually have their displays mounted in the wrong orientation, a problem which most probably cannot be fixed by a software update.
    https://photos.google.com/share/AF1Q...NiMGo2X3dRQk5R
    Last edited by -JJ-; 3 Hours Ago at 12:20.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (1 members and 1 guests)

1. Egils22