Results 1 to 10 of 10

Thread: Samsung C27H711 C32H711

Default Samsung C27H711 C32H711

Meklēju darbam aizvietotāju, pašreizējie Dell monitori U2311 ir sūds (relatīvi subjektīvs vērtējums). IPS glow un backlight bleeding uz tizlā 1920x1080 izšķirtspēja, pie kuras visu laiku ir sajūta, ka kaut kas no ekrāna ir nozagts. Parasti darbam lietoju 1920x1200.

Žēl, ka neražo vairs tā īsti 16:10 un 4:3 vai kaut vai 3:2 monitorus, kur nu vēl ar labām matricām.

Skatos, ka Samsung anonsējis C27H711. Izšķirtspēja augstāka, bet tāpat 16:9. Varbūt nejutīšos vairs apzagts, ja pāriet uz augstāku izšķirtspēju. Darbam lietoju 2 monitorus vienlaicīgi - vienu horizontāli primāro un otru vertikāli kā sekundāro dokumentācijai un mazsvarīgām īslaicīgām ***ņām. Uztrauc kā liektie displeji tīri praktiski un ergonomiski tiks uztverti pie šāda uzstādījuma.

Ko sakāt Jūs?

Pieredzējis lietpratējs andrisri's Avatar

Nu vispār ir vesela kaudze 16:10 monitoru 1920x1200 nopērkami vēl joprojām jauni, Dell U2412M, U2415, tāpat tādu netrūkst Philips, Samsung, LG u.c., vajag tikai gribēt atrast Tiesa tie visi ir 24", bet vispār es kaut kā neatceros kā lielāki izmēri ar 16:10 kādreiz būtu bijuši, tā kā nav gluži "vairs" neražo.
    Liektais monitors pivot režīmā - es domāju tas būs skats "pa rubli"

Nu man arī gribas pāriet uz AMVA līdzīgo paneļu tehnoloģiju un 27 vai 32 collām.

Un jā, tieši interesēja kā ir ar liektajiem vertikalizējot. T.i. vai vispār ir jēga tajā virzienā skatīties.

Aizmirsti par līko priekš darba.

Quote Originally Posted by Hrjum View Post
    Aizmirsti par līko priekš darba.
    galīgi nepiekrītu. mega wide līkie ir super kruta. lai gan 27 collu 2k varētu arī nebūt aktuāli.
    The owls are not what they seem.

Pieredzējis lietpratējs andrisri's Avatar

Hmm, a par ko tas Samsung krāms maksā tādu €? Par to, ka kāds salocīja ekrānu? Citādi absolūti parasts monitors taču..
    Pivot režīmā jau nu liektos toč neliek, jeb pasūti Samsungam lai saliec kādam ekrānu priekš šī režīma.
    Es drīzāk mestu acis uz 4K ne-liektajiem, piem. LG 27UD68P

Nu nez, uz līkajiem vizuālo materiālu ir ok, texts un webs so-so. Var jau būt, ka ilgāk lietojot pierod arī pie teksta uz izliektas virsmas. Tīri testam pastoties, galīgi nepatika.

Quote Originally Posted by andrisri View Post
    Hmm, a par ko tas Samsung krāms maksā tādu €? Par to, ka kāds salocīja ekrānu? Citādi absolūti parasts monitors taču..
    Pivot režīmā jau nu liektos toč neliek, jeb pasūti Samsungam lai saliec kādam ekrānu priekš šī režīma.
    Es drīzāk mestu acis uz 4K ne-liektajiem, piem. LG 27UD68P
    es vienu 4k paņēmu, 4 gadi neskatīšos tai virzienā... acis izēda!
    The owls are not what they seem.

Vot man arī primāri ir teksts, tobiš konsole, dokumenti un webs. IPS glow kaitina, ja palieku ziemas mēnešos vēlāk darbā, gribu pamēģināt AMVA. Man gan Linuxis, tur daudz vieglāk pie High DPI pieskaņoties.

Pašlaik lietoju Samsung 27" curved, tiesa tikai full hd nevis 2k, man pietiek, viņā var iebāzt mierīgi 2 logus katru savā pusē un pārredzēt visu, noteikti nenožēloju, geimot arī ir ok, man kā svētdienas spēlētājam. Pirmās 2 dienas likās dīvaini no 22" pārejot uz 27 bet pieradu
    Iztīrīšu, pārinstalēšu kompi, Rīga-Balvi

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)