Results 1 to 10 of 10

Thread: Office 365 klubiņš

Default Office 365 klubiņš

Paspamojam par o365 kas lieto?

Man ir 3 konti, viens draba, 2 savs, 1 projektam.

Feini ir tas ka visi vienā outlookā.

Bet Kā jau mikrosoftam - ir tik daudz mega debīlu lietu!

Piemēram: katrai aplikācijai o365 konta dati jāvada atsevišķi - ondrive, outlook, onenote, skype for busines... ****** *****ala!!!

Onenote - doma laba - produkts baaaaigais mēsls, mega gļukains

Onedrive arī diezgan ierobežots, bet 1tb space ir forši - var tur backup uzmest utt.

Principā es ceru, ka kāds no jums te kādu triku pastāstīs, jo es gribu labāk iemācīties izmantot šo pakalpojumu. Kā jums?
    The owls are not what they seem.

Pagaidām tik cik ieeju o365 ir lai paņemtu savu studenta office paku, ko dala par velti Gribēšu redzēt, ko teiks, kad vairs nestudēšu.

Tā jau feini, ka viss vienu viet. Biju mēģinājis sharepoint ( ja nemaldos tur pat o365 bija, vai ko jaucu?? ) , bet galīgi nepatika un tutoru internetā maz.
    Iztīrīšu, pārinstalēšu kompi, Rīga-Balvi

o365 ir sharepoints iekšā. kādu brūdi mēģinājām neliela servisa vajadzībām kur reģistrēt darbus. Baigi neparocīgs sūds bija. Parastie exel faili kudiš parocīgāk likās

Quote Originally Posted by deff_ins View Post
    o365 ir sharepoints iekšā. kādu brūdi mēģinājām neliela servisa vajadzībām kur reģistrēt darbus. Baigi neparocīgs sūds bija. Parastie exel faili kudiš parocīgāk likās
    Izmanto online excel, vieglāk vienlaicīgi vairākiem kopā strādāt. (bet tur ir limiti, O365 10MB, Google spreadsheet uz celliem bija limits (neatceros cik))

O365 lietoju daudz, tai skaitā arī sharepointu.
    Darbā ir arī vairāki online exceļi sataisīti, esmu prasījis feedbacku, un tie kas lielos apjomos lieto, atzīst ka googlē spreadsheet mazāk bremzē. (excel faili ir daži MB lieli, kur aktīvi strādā apmēram 10 cilvēku)

Vēl tiek lietots Right Management dokumentiem, kur piesaista pie O365 accounta. To vajadzēja un apmācīt top management. (Šifrē dokumentu un dod permīciju atvērt tikai onkrētiem cilvēkiem, vai arī savādākas permīcijas ar var iedalīt)

Par to kontu datu vadīšanu, neesmu pētējis vai tas atkarīgs vai dators ir domēnā vai nav, bet ja ir laiks vari testam pamēģināt, bez domēna, lietotāja vārds un parole tieši tādu pašu kā O365 kontam.

Uz onedrive doma uztaisīt folderredirect kādreiz, daudziem tāds jau ir, bet nav laika un vēlme pagaidām.

kas ir folderredirect onedrivam?

kas ir folderredirect onedrivam?
    folder redirect ir windows server fīča. Organizācijas līmenī ar grupu politiku iestati, piemēram, my documents sinhronizējas ar fileserver šāri.
    Onedrive gadījumā, katra lietotāja my document sinhronizējas ar viņa onedrive kontu.
    Manuāli pats var iestatīt, ka onedrive sinhronizē my documents

sapratu ideju, ja user vulgaris nevar iebarot lai tur datus mākonī tad tu ieliec lai viņam turās dati mākonī.

"Onenote - doma laba - produkts baaaaigais mēsls, mega gļukains"

Varētu lūdzu vairāk informāciju, kas noticis?
    I ♥ football

Quote Originally Posted by lexxx View Post
    "Onenote - doma laba - produkts baaaaigais mēsls, mega gļukains"

Varētu lūdzu vairāk informāciju, kas noticis?
    es lieto šo kopā ar kolēģiem un ģimeni un projektu dalībniekiem. ir vairāki konti - visu laiku sync problēmas, visu laiku pazūd kaut kādi sīki dati. atskrien uz sapulci - saki savējiem - atveriet onenote un paskatieties ko es tur tiko saliku un ***!!! nav!!1 nekā tur nav!!! nevar iesinhronizēt - uz viena datora tāda info, un otra tāda. un šis viss regulāri! jau *****ala riktīgi. manējiem jau apnicis šo lietot katrs sava notepadā visu raksta
    uz androida var pielikt tikai 2 onenote kontus - privāto un vienu biznesa.

nu sūc...

es lieto šo kopā ar kolēģiem un ģimeni un projektu dalībniekiem. ir vairāki konti - visu laiku sync problēmas, visu laiku pazūd kaut kādi sīki dati. atskrien uz sapulci - saki savējiem - atveriet onenote un paskatieties ko es tur tiko saliku un ***!!! nav!!1 nekā tur nav!!! nevar iesinhronizēt - uz viena datora tāda info, un otra tāda. un šis viss regulāri! jau *****ala riktīgi. manējiem jau apnicis šo lietot katrs sava notepadā visu raksta
    uz androida var pielikt tikai 2 onenote kontus - privāto un vienu biznesa.

nu sūc...
    Jūs to onenote vērāt kā windows aplikāciju vaļā vai arī online aplikāciju?
    Ja grib tiešām lai smuki katra kustība piefiksējas, jālieto online viss. Jo sinhronizējot pašu failu ja vēl viņš izaudzis liels, wifi lēns, tad tiešām var gadīties, kā saki.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)