Results 1 to 9 of 9

Thread: Īstermiņa DAC apmaiņa

Default Īstermiņa DAC apmaiņa

Sveiciens!
    Esmu galīgs iesācējs, bet gribu nedaudz iepazīties ar kaut cik vidējā/augšējā līmeņa audio. Šobrīd esmu iegādājies FiiO E10k un Audio Technica ATH-MSR7GM. Viss forši, kvalitāte man šķiet super (jo nav nekā cita, ar ko salīdzināt), bet gribu apskatīt arī citus variantus. Tad nu rakstu šo post'u - vai ir kāds, kas būtu ieinteresēts uz pāris dienām apmainīt testam kādu savu DAC pret FiiO E10K?
    Ideālā variantā man interesētu apskatīt XDuoo XD-05
    Jebkādi komenti, viedokļi diskusija vēlami

Tūlīt vel atnāks melomāni un industrijas darbinieki ar saviem 100000 vērtajām ietaisēm. Var gadīties, ka lampu vietā pat tiek izmantoti vienradža ragi..

Quote Originally Posted by BigFish View Post
    Tūlīt vel atnāks melomāni un industrijas darbinieki ar saviem 100000 vērtajām ietaisēm. Var gadīties, ka lampu vietā pat tiek izmantoti vienradža ragi..

Esmu gatavs pamēģināt dajebko.

Man ir pat labāks! Muse Audio Z5 DAC. USB ieeja un izejās spdif )coax un optika), kā arī banāni un 3.5mm aušu izeja, ir pat power lampiņa! Elektriskie kontakti visi apzeltīti, metāla korpuss, kas novērš ārpasaules EMF radītos trokšņus.

Nemainu, bet gribu 10 Eur.
    Last edited by Instigater; 1 Week Ago at 07:53.

Ticu,ka labāks.Es vairāk par to sildīšanu pasmējos.Ielikt katliņā un uz lēnas uguns silda DAC cik tur ilgi.Skaņa uzlabojas vairākkārtīgi,tā vismaz video autors apgalvo!!!!
    A pteriss es vnk ieteiktu meklēt austiņu ampu ar mazu izejas pretestību,Dr.DAC 2 esot normāls.

Ko to gribi panākt ar DACu salīdzināšanu?
    Ja nav normālas audio sistēmas pa lielam liec kādu gribi dacu viss skanees tik labi vai silkti cik ir spējīga audio sistēma...

Savukārt ja tevi intresē vai DAC pa 300 skanēs labāk par DAC pa 100, aizej uz kadu audio salonu, lai nodemonstrē...

Dac pamainīs skanējumu arī uz zināma low/mid-end sistēmas. Tās pašas BW DM602, nekāds high-end, normālas vidusmēra plauktinieces, kas ss nāk pa saviem 300eur. Tādus dac uz 100-200eur pietiekami var izšķirt, pats intereses pēc salīdzināju E-mu 0404 ar schiit modi un matrix audio m stage USB DAC.

Bet ko mainīs tas, ka viens skanēs vēsāk, vairāk detalizācijas, cits neitrāli - garlaicīgāk, vēl kāds siltāk, uzrunājošāk ? Pamainīsi skandas un atkal kaut kas ir vairāk kaut kas mazāk ?

Un, tad sākas filozofija par to kā būtu jaskan, vai maz High-end ir reference utt.

Es pārsvarā mūziku klausos ar austiņām. Es gribu tieši saprast kādas izmaiņas var gaidīt skaņas "siltumā" un vnk skanējumā. Vienkārši - vai ir vērts kaut ko meklēt/mainīt vai arī pagaidām ir labi, kā ir.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)