Results 1 to 15 of 15

Thread: HDMI un 4K@60hz + 4:4:4

Pieredzējis lietpratējs Semo's Avatar

Default HDMI un 4K@60hz + 4:4:4

Sveciens vietējiem guru.
    Problēma sekojoša, biju nolūkojis izveidot vienu monitoringa darba staciju uz intel NUC un Samsung MU6402.

Viss atdurās uz to ka ja ir uzlikts kas augstāks kā 4K@30hz tā video savienojums brūk nost, pikseļi ņirb utt. Driverus esmu krustu šķērsu mainījis, mēģināju uz tā Nuc un sava GTX1070, dažādus kabeļus, jaunus 0.5m 10 gbps, 18 gbps, visu savus lietotos kabeļus... vienkārši vairs nav idejas kādā virzienā rakt... lai dabūt visu to strādājošu, jau sāku apcerēt domu ka japrezentē jaunā darba vieta uz 30hz...

nojūgsies ar 30hz, baigi acīs spiež...
    tā, monis supportē maz to visu caur hdmi? esmu redzējis kur moņiem ir aizvesturisks hdmi un dp only dara savu darbu.
    video gan jau supportē to ko tu gribi, un kabeļus es izmēģinājis... pārbaudi pirmo variantu - dp kabeli - ja ir dp inputs monim.
    The owls are not what they seem.

Pēc manuāļa spriežot ir 2160p uz 60Hz ar 4:4:4 ja HDMI UHD Color ieslēgts un 8bit krāsās.
    3D generalist.

Quote Originally Posted by deff_ins View Post
    nojūgsies ar 30hz, baigi acīs spiež...
    tā, monis supportē maz to visu caur hdmi? esmu redzējis kur moņiem ir aizvesturisks hdmi un dp only dara savu darbu.
    video gan jau supportē to ko tu gribi, un kabeļus es izmēģinājis... pārbaudi pirmo variantu - dp kabeli - ja ir dp inputs monim.
    Tas ir 40" samsung tv, bet pēc visām specenēm tam ir tas jatbalsta.

https://ark.intel.com/products/97539...up-to-3_40-GHz

Max Resolution (HDMI 1.4)‡
    4096x2304@30Hz

Max Resolution (DP)‡
    4096x2304@60Hz

Max Resolution (eDP - Integrated Flat Panel)‡
    4096x2304@60Hz

konkrētajam aparātam ir hdmi 2.0

Quote Originally Posted by Semo View Post
    konkrētajam aparātam ir hdmi 2.0
    Aye, chipsets atbalsta. Tad ar 2.0 vajadzētu iet.
    BIOS, citi update pēdējie?
    šis ir likts?
    https://downloadcenter.intel.com/dow...?product=95062

Vēl workaround ir lietot DP 1.2 -> HDMI 2.0, bet jāskatās 100% proof, kuri ir strādājoši.

Ņirboši pikseļi ir švaks signāls, kas parasti norāda uz sliktu kabeli vai švaku raidītāju.

Cik darakos tad Intel laiž lažu ar driveriem uz windows + plus kaut kas vēl ar hdmi čipa ražotāju, viens uz otra rāda ar pirkstiem. Pirmspēdējos driveros esot izlabojuši, un tad ar win creators update viss sagāzās atpakaļ.
    Uz linux nav problēmu, ar win native driveriem arī ne. Tik man linux neder nu un win native driveri ir mhe...

Protams ar kabeļiem arī ir viss slikti...man kaut kā liekās ka hdmi bīdošās institūcijas reāli rok to standartu...
    Jo redz 2.0 standarts negarantē ka varēsi laist pat 4k@60, nemaz nerunājot par hdr, 4:4:4 utt. Viss paliek uz laimes spēles pamata, varbūt paveiksies ar kabeli varbūt nē. Teorētiski HDMI Premium bļamba runā ka ir izzieti kvalitātes testi un garantē visas fīčas...bet h... to atrast un hvz cik vēl maksā.

p.s starp citu ar pēdējo 1m tip 18gbps uz mana 1070gtx arī aizgāja normāli beigās.
    Last edited by Semo; 06-15-17 at 01:41.

ak nu vit, tad beigās tomēr intel gpu kuiņa?
    The owls are not what they seem.

pagaidām es teiktu, ka ja plāns izmantot 4k displeju caur hdmi, tad izvēlēties ko citu. vai izmantot DP>HDMI pāreju. Fantastiski jau liekās ka intels savā tooli nemaz nepiedāvā izvēlēties colorspace, tik 16-255 vai 0-255 rgb.
    Mans plāns pieslēgt 4k tv monitora vietā uz vienu no retajiem PC/mobo ar hdmi 2.0 izgāžas...tik nevar saprast ko darīt ar to datoru, mainīt nav talka, iedos tādu pašu...un es jau paspēju win nakļeni uzlipināt...labi vismaz ka neaktivizēju vēl.

Man ar korejiešu 40' 4k monitoru caur DP šitādu čakaru nav bijis, laikam labi ka neņēmu 4k TV.
    Ir gan citas lietas dēļ kurām domāju tirgot varbūt prom
    Ja tiem 4k TV liktu DP klāt, būtu viss vienkāršāk. Tam Intel Nuc var pielikt DP caur USB-C ja pareizi saprotu?
    3D generalist.

Tak laid 30Hz, tam monitoringa screenam pat ar 1hz refresh pietiktu. Nav jau katodstaru lampa, kur viss ņirbētu pie tik zemiem Hz.

Pieredzējis lietpratējs andrisri's Avatar

Vairums adapteru no DP uz HDMI 2.0 tāpat ies ar tikai 30Hz @ 4K, pirms sūti tādu iedziļinoties detalizētā specenē.
    Bet ir arī "brīnumkabeļi", piem.:
    http://club-3d.com/index.php/product...e-adapter.html

Pieredzējis lietpratējs

Quote Originally Posted by andrisri View Post
    Vairums adapteru no DP uz HDMI 2.0 tāpat ies ar tikai 30Hz @ 4K, pirms sūti tādu iedziļinoties detalizētā specenē.
    Bet ir arī "brīnumkabeļi", piem.:
    http://club-3d.com/index.php/product...e-adapter.html
    Tas kabeli reāli strādā no Club3D, pašam ir, un tiku lietojis ar Saphire 280X un 4k TV @60 HZ.
    i7 6850K@ 4.3GHZ |Asus X99 Strix|G.skill TridentZ RGB 64GB DDR4 2400mhz|2 X Asus GTX 1080 Strix SLI + Ekwb WC system with 3 rads|Nvme SSD 960 evo 250GB | Seagate 3TB| Toshiba 3TB|NZXT Kraken X62 |Corsair AX1200i|Termaltake core x71 TG|Creative Sounblaster ZX|Acer predator X34A|Bilde

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)