Results 1 to 7 of 7

Thread: Ar ko drīkst atjaukt lodēšanas pastu?

Default Ar ko drīkst atjaukt lodēšanas pastu?

Biedri, rādās dumja problēma. Biju pasūtījis sev lodēšanas pastu (nevis flux bet pastu) un nebiju kādu laiku ar to ņēmies. Rezultātā man tā ir pažuvusi un ar špricīti vairs neko neizspiedīsi laukā...
    Ziņu, ka esmu tāds svētdienas lodētājs, bet nu tomēr - ir kāds padoms kā dabūt normālu konsistenci?
    PS. Sorry, ja rakstu bez garumzīmēm, tad rakstu no mob.tel, kurā tās nav.

Tām pastām ir diezgan īss glabāšanas termiņš (tāpēc jau ķīnieši tās salīdzinoši lēti pārdod).
    Forumos rekomendē tās pastas nepirkt lielos kvantumos un glabāt ledusskapī.

Vienā RU topikā lasīju ka var mēģināt ar petroleju (bet tad stipri smirdēs) vai ar KESTER HydroMark531 vai kādu citu šķidrāku flux'i atšķaidīt....
    Bet nu daudzi iesaka vienkārši izmest un nopirkt jaunu....
    nbinc at www.nbinc.lv
    Intel Core i7 4 GHz, RAM 16 Gb DDR3 1600 MHz, Radeon M295X 4Gb, SSD 128 Gb, HDD 1Tb.

Pieredzējis lietpratējs Net_party's Avatar

Nav labāk paņemt vienreiz normālu pastu un ne no ķīniešiem, bet veikalā? Tur nekas nekalst. Man jau kādi 5 gadi stāv viņa, stāvoklis, kā tiko no bodes.

Pieredzējis lietpratējs Moon's Avatar

normālas pastas tieši kalst, bet tik es nesaprotu priekškam sestdienas lodētājam pasta vispār ir vajadzīga

Pieredzējis lietpratējs

Quote Originally Posted by garfilds View Post
    Ziņu, ka esmu tāds svētdienas lodētājs, bet nu tomēr - ir kāds padoms kā dabūt normālu konsistenci?
    Quote Originally Posted by Moon View Post
    ...priekškam sestdienas lodētājam pasta vispār ir vajadzīga
    Tāpēc ka autors ir svētdienas lodētājs, nevis sestdienas. Svētdienās tā pasta kalst. Mani divi tipiskā latvieša centi .
    Es savulaik paņēmu no lemonas vienu poļu pastu, un nekalst. Bet stipri ieteicams tīrīt.
    i7 6850K@ 4.3GHZ |Asus X99 Strix|G.skill TridentZ RGB 64GB DDR4 2400mhz|2 X Asus GTX 1080 Strix SLI + Ekwb WC system with 3 rads|Nvme SSD 960 evo 250GB | Seagate 3TB| Toshiba 3TB|NZXT Kraken X62 |Corsair AX1200i|Termaltake core x71 TG|Creative Sounblaster ZX|Acer predator X34A|Bilde

nbinc : Varbūt jāpamēģina ar šķidro flux, būs jāpaeksperimentē uz nevajadzīgas plates.

Net_party : Kādu pastu tad tu lieto? Veikals jau nav nekāds rādītājs, tāpat pasūta visus sūdus no ķīniešiem....

Moon : Nu pastu es lietoju ne jau lai divus vadus salodētu kopā - vajag kādreiz mainīt detaļas, kam sīkas kājiņas - tur isties ar lodāmuru ir diez gan ekstrēmi
    PS. Sorry, ja rakstu bez garumzīmēm, tad rakstu no mob.tel, kurā tās nav.

Nu nez, man arī nav sakaltis Stannol Multifix 450-01, kaut arī Haltbar bis: 07/11
    Ignorēt, nepamanīju, ka pasta nevis kusnis.
    Last edited by neviens; 07-07-17 at 13:05.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)