Results 1 to 7 of 7

Thread: NAS izvēle

Default NAS izvēle

Sveiki biedri.
    Mājās iekārtots modia stūrītis, un tagda ir dilemma, kādu media serveri (NAS) likt;
    Prasības vienkāršas
    1. par cik viens TV ir 4K un tāds kontents tiek vilkts, serverim jāspēj to attēlot uz TV
    2. Gribu no jebkuras vietas, kur ir nets pateikt media serverim, lai kādā no lapām "iepērk" konkrētu filmu/seriālu utt, lai pumpēšana notiek, kamēr esmu darbā;

Patreiz ir iespēja tikt pie 6TB WD Red diska un Synologie DiskStation DS216+II par ~ 260Eur;

Pats zinu, ka ar 1Tb man jau pietiktu un ka tā kaste var vairāk, nekā man nepieciešams.

Jautājums, vai tie 2 punkti, kas nepieciešami man nav atrisināmi pa 100Eur, liekas prasības ir triviālas, jo tā kaste tiktu izmantota tikai filmu glabāšanai, pumpēšanai, un piekļuvei novilktajam caur 2 TV...
    Gigabyte Z270x Gaming 7 Auros/7700k cpu /NZXT Kraken / MSI GTX1070 GamingX/

Pieredzējis lietpratējs andrisri's Avatar

Pietiks ar 1TB priekš 4K TV, joko, vai?
    Full HD filmas labā kvalitātē jau cik vietu aizņem un aizdomas ka kādu 4K arī gribēsi paskatīties..

Quote Originally Posted by andrisri View Post
    Pietiks ar 1TB priekš 4K TV, joko, vai?
    Full HD filmas labā kvalitātē jau cik vietu aizņem un aizdomas ka kādu 4K arī gribēsi paskatīties..
    Spekulē vai no pieredzes?
    ~100gb viena, un vairak par 2-3 uz kompja nav nepiecieshamas,
    Kolekciju neturu!

Gribēju apstīties ip torrentos cik tad sver 4k vidusmēra filmas, jēziņ tur 90% no visa 4k materiāla ir porņuki!

Bet tā, skatos The Grand Tour S01 2160p Amazon WEBRip DD+ 5 1 x264 ir 261GB, takā var izdzīvot arī ar 1TB, bet nu nav vēlams!
    “To buy when others are despondently selling and to sell when others are avidly buying requires the greatest fortitude and pays the greatest ultimate rewards.” -Sir John Templeton

es iekš kinozal pirku mad max un avataru bija ap 80 un 100GB.
    250 ir overhead un nav nepieciešami.
    ja labas kvalitātes full hd ir ap 15-30gb, tad 4k bija baigi ok ar 80-100GB.

Vairāk mani interesē nevis tas vai cietais man pietiks, bet par manis minētā NAS alternatīvām - vai ir kas tāds, kas nodrošinās manas vajadzības netērējot manis minētos 250, vai ja gribas 4k, tad bez 200Eur tāpat neiztikt un labāk ņemt šo, kas ir spīdi spēcīgāks, kā man nepieciešams?

Psc... Sajutos kā akmens laikmeta cilvēks, reizi pa reizei iesmeļot pa kādai 3..4GB filmai, ko paskatīt uz laptopa, vai basic-level 39`` TV :P (sorry par offtopic)

Pieredzējis lietpratējs andrisri's Avatar

Nē nu labi, ja ir ūberkrura optika, tad var novilt, noskatīties un nodzēst, bet tā kā man ir gliemežu internets mājās un normāls 4K klucis būtu nedēļu gandrīz jāvelk, tad tomēr kaut kas ir jātur uz priekšu kolekcijā

Pavisam lētā gala NAS neskaties gan, ātrumi tie ir gaužām bēdīgi.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)