Page 8 of 8 FirstFirst ... 45678
Results 141 to 149 of 149

Thread: Viss par PS4/Pro

Quote Originally Posted by Kunz View Post
    Prepaid un subscription kartes zem nominālvērtības ir tikai zagtās, tādas godīgi tirgoņi nepiedāvā.
    Tas jau diezgan loģiski. Riskē pērkot lētākus, bet līdz šim problēmu ar G2A pa visiem gadiem nekādu. Un iepērkos diezgan bieži.

Pieredzējis lietpratējs -JJ-'s Avatar

Quote Originally Posted by andrisri View Post
    Šos ikgadējos sporta brīnumus nekad nevajag pirkt startā (parasti septembra sākums vai tml) pa tiem ~70€ vai tml., sevišķi ja iepriekšējā vesija tāpat ir nopirkta un tāpēc jau tā nekļūst nespēlējama Uz gada beigām šie jau būs nopērkami ar ļoti pieklājīgām atlaidēm, tajā pašā Christmas sale gan jau būs šiem atlaides.
    Njaa, es laikam visu except nba 2k18 tā arī ņemšu. Nhl 17 full vs nhl 18 beta gameplay/grafika izskatās same. Kā uz ps4 ir ar rosteriem, aktuālajiem rookijiem/jauniem spēlētājiem vecākiem sporta geimiem? Tie turpina updeitoties līdzi?

Starp citu, 11.08.2017. iznāk nba live 18 demo Pēc previews izskatās būs legit konkurents nba 2k.
    Last edited by -JJ-; 2 Weeks Ago at 11:32.
    Pussy Power

Es biju izbrīnīts par NHL 17 sezonu iespējām. Uz vecā X360 pa diviem spēlējām un varēja izvēlēties spēlēt viens pret otru katru spēli. (piemēram, man ir komanda A un draugam komanda B, pārējiem NPC ir citi burti) A ir spēle pret Z un draugs nevar izvēlēties kontrolēt komandu Z, tikai kopā ar mani komandu A. Ja ir jāskatās kā viens spēlē pret NPC, tad vairs nav fun. Vienīgais variants kā var kontrolēt visas komandas ir ņemot arī visas taisot sezonu, bet tad ir bardaks atrast savu komandu un kurā dienā viņai ir spēle.

Nedaudz offtopic - cik šis Steam konts varētu būt vērts?
    http://imgur.com/a/0eRZX

Eksperts lietotu steam kontu cenās neesmu, bet IMO 15€ augstākais, jo manā skatījumā tur nekas tāds nav + vēl risks ka konts tiek atgriezts pēc iegādes. Labāk izvēlētos vienkārši taisīt jaunu. (no pircēja skatapunkta)

Pieredzējis lietpratējs

Imo man pat par velti to acc steam nevajadzētu,jo nav nevienas blockbuster šī un pagājušā gada titles. Ja pirkt tad dotu max 10 euro ja nav acc,neskaitot banus un riskus
    i7 6850K@ 4.3GHZ |Asus X99 Strix|G.skill TridentZ RGB 64GB DDR4 2400mhz|2 X Asus GTX 1080 Strix SLI + Ekwb WC system with 3 rads|Nvme SSD 960 evo 250GB | Seagate 3TB| Toshiba 3TB|NZXT Kraken X62 |Corsair AX1200i|Termaltake core x71 TG|Creative Sounblaster ZX|Acer predator X34A|Bilde

Skaidrs, tad atstāšu, laiku pa laikam Vice City un San Andreas uzspēlēju.

Pieredzējis lietpratējs -JJ-'s Avatar
    Pussy Power

Pieredzējis lietpratējs andrisri's Avatar

Bļ, absolūti negaidīts gājiens pirms cenu celšanas uz PS Plus ir tagadējā akcija - 15 mēnešu membership par 12 mēnešu cenu, ehh, pasteidzos nedaudz un galīgi negaidīju šādu gājienu.
    Ja nu kas akcija spēkā no 14.08 - 29.08.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)