Page 5 of 5 FirstFirst 12345
Results 81 to 94 of 94

Thread: Viss par PS4/Pro

Godīgi sakot, nožēloju, ka paņēmu PS4 nevis PS3 - mans iekšējas žīds raud par spēļu cenām (iepriekšējai paaudzei pa lielam var dajebko par 5eur gabalā dabūt ), pa lielam nav normālas split screen spēles (tā arī nesaprotu, kāda jēga no divām pultīm, ja spēlēt nav ko) un, pietam, izrādās, ka tā konsole pat parastos audio CD nelasa. Televizors arī ir tikai 32" 1080p, grafika, protams, ir ļoti laba, bet, vai tik ļoti, lai paciestu iepriekš uzskaitītos mīnusus, nu, nezinu gan.
    One small step for mankind, a kind of major event for me.

Pieredzējis lietpratējs

nu spēlē lētās spēles un nāksies tikai cenas starpību pārdzīvot! Vienmēr jau eksistē maiņa. varu derēt, ka daudzi sīkie čurās biksēs, ja piedāvāsi maiņu + piemaksu!

Pieredzējis lietpratējs andrisri's Avatar

Quote Originally Posted by atkars View Post
    Sony Playstation 4 1TB Slim + Driveclub + Uncharted 4: A Thiefs End + Ratchet and Clank - 235€
    vai
    Sony Playstation 4 Pro 1TB - 300€
    Abi jauni un neatvērti.

Vai ir vērts izvēlēties pro? Maksā 65€ vairāk un ir bez spēlēm. 4K TV vēl nav un nav bijusi doma ņemt. Spēlēts tiks uz 1080p un 1440p monitoriem. Sliecos vairāk uz Slim pusi.
    Ir PS4 labāka grafika arī uz FHD, protams ja spēle to atbalsta.
    Uz PS5 manuprāt tik ātri nav jēga cerēt, labākajā gadījumā gads, sliktākajā vēl stipri ilgāk.
    Ja pa 300 vari dabūt pro, tur vispār nav domāt vispār, kur nu vēl tik ilgi, būtu man pārdevis tad, kas es jautāju iepriekšējā reizē
    Driveclub pašlaik ir arī sale, 12.95€, ir arī season pass pa 7.95€, bet tas tikai Plus abonentiem pienākas.
    Thief taču ir kaut kāds murgs un tas Rachet arī tāds pats, bet ja patīk murgus spēlēt, arī šim ir sale - 14.95€.

Pieredzējis lietpratējs

Quote Originally Posted by andrisri View Post
    Thief taču ir kaut kāds murgs
    Uncharted 4: A Thiefs End
    tu toč par šo runā?

Quote Originally Posted by PhilipMorris View Post
    Godīgi sakot, nožēloju, ka paņēmu PS4 nevis PS3 - mans iekšējas žīds raud par spēļu cenām (iepriekšējai paaudzei pa lielam var dajebko par 5eur gabalā dabūt ), pa lielam nav normālas split screen spēles (tā arī nesaprotu, kāda jēga no divām pultīm, ja spēlēt nav ko) un, pietam, izrādās, ka tā konsole pat parastos audio CD nelasa. Televizors arī ir tikai 32" 1080p, grafika, protams, ir ļoti laba, bet, vai tik ļoti, lai paciestu iepriekš uzskaitītos mīnusus, nu, nezinu gan.
    Da beidz, PS3 gafika ir arhaiska pret PS4, tad labāk ieguldīt PC naudu un geimot uz tā "bezmaksas spēles". Pie tam līdzvērtīgai kvalitātei neko dižu nevajag.
    Divas pultis vispār ir domātas lai kādu pasauktu ciemos un kopā spēlētu, nevis vienam divas spaidīt Split screen - Tu gribi piem. NBA split screen? Bet ja gribas split - lūdzu, nopērc Minecraft
    Ne pirmā svaiguma spēles arī jau pamazām PS4 sāk pakaļ mest, nu nav protams tādas cenas kā PS3, bet
    Bet ja viss galīgi slikti, nu nedomāju ka būs problēma pārdot PS4 un atgūt kā minimums to pašu cenu
    Nafigam tur audio CD vispār iekšā bāzt?

Quote Originally Posted by Verneris View Post
    Uncharted 4: A Thiefs End
    tu toč par šo runā?
    Jā, nu katram savs, bet es citādāk kā par murgu to nespēju nosaukt
    Kā vispār šie nāk līdz konsolēm, kaut kāds lejupielādes kods, disks? T.i., tos pārdot ir iespējams? Tad jau izveidojas lielāka pstarpība par 65€

Pieredzējis lietpratējs

es pa 25 nopirku, pa 30 pārdevu diskā! un pēc tam ieķēru visas pirmās 3 daļas(vienā diskā) Nu man šitādi story patīk, kad dodas dārgumus meklēt

Thief taču ir kaut kāds murgs un tas Rachet arī tāds pats, bet ja patīk murgus spēlēt, arī šim ir sale - 14.95€.
    Personīgi no tām 3 neinteresē tikai Ratchet, bet ko zin, varbūt beigās normāla spēle.

Kā vispār šie nāk līdz konsolēm, kaut kāds lejupielādes kods, disks? T.i., tos pārdot ir iespējams? Tad jau izveidojas lielāka pstarpība par 65€
    Nāk diskos.

Bet jautājums vai tas Pro ir tā vērts. Cik apskatījos grafikas atšķirības youtube, jā, ir Pro labāk, bet viņa neatšķiras tik ļoti. Ja gribēšu siekaloties pie grafikām, tad man ir PC.

Es teiktu tā - sirdmieram ir vērts tos 65€ piemaksāt, lai pēc tam nav jādomā - a varbūt vajadzēja ņemt pro u.t.t.
    Domāju nākotnes spēles būs arī stipri vairāk optimizētas un tā starpība būs jūtama, kaut gan paškaik pat Sony noklusē Pro konsoles pārdošanas apjomus un ir skaidrs, ka tas ir ļoti niecīgs procents pret parasto PS4, iespējams game developeri neredz baigo tirgu un arī nesaspringst, bet Sony tomēr kaut kas būs jādara lai konkurētu ar jauno Xbox un tā kā PS5 nav un tik ātri nebūs, tad jāmer zemē cenas PS4 Pro piemēram un tad arī būs vairāk šīs konsoles un optimizācija.

Pieredzējis lietpratējs -JJ-'s Avatar

Quote Originally Posted by Verneris View Post
    es pa 25 nopirku, pa 30 pārdevu diskā! un pēc tam ieķēru visas pirmās 3 daļas(vienā diskā) Nu man šitādi story patīk, kad dodas dārgumus meklēt
    Kura daļa ir labākā? Otrā? Gameplay ilgums salīdzinoši ar gta 5?
    Pussy Power

Pieredzējis lietpratējs

Es 4turto un pirmo tik esmu izgājis. Otrā ir knapi iesākta. Gameplays ir iiss. Ja no riita saak, liidz vakaram var iziet neiespringstot.

Ir iespējams kaut kā pievienot Paypal vai karti UK reģionam?

Pieredzējis lietpratējs

nop!

Pērc prepaid kartes caur game.co.uk un miers mājās. Pēc tam https://www.playstation.com/en-ie/ webā ielogojies no datora un redīmo, pat pleisis nav jāieslēdz
    Keep your own way

Pieredzējis lietpratējs -JJ-'s Avatar

Fin.storam redeem karti (50 eur) pēdējo ņemu te -> https://gamecodes.fi/PlayStation-Net...Network-kortit
    Pussy Power

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)