Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 21 to 34 of 34

Thread: Porable speaker izvēle, kādus Jūs lietojat?

Pieredzējis lietpratējs netbeast's Avatar

Quote Originally Posted by -JJ- View Post
    Bose Revolve esi klausījies ? Sonos es zinu..

edit..aaaa revolve sucks..dārgāks un bez charging dock
    Veikalaa esmu paklausiijies revolve diezgan intensiivi, lai saprastu, kas tas iisti ir. Man nelikaas nekas iipashs. skanjas zinjaa abi liidziigi. vieniigais bonuss revolve ir tas, ka var divus sapaarot un speeleet stereo rezhiimaa un IPX4 splashproof, bet tas nav nekas unikaals pashreizeejaa tirguu.

Pieredzējis lietpratējs -JJ-'s Avatar

Quote Originally Posted by netbeast View Post
    Veikalaa esmu paklausiijies revolve diezgan intensiivi, lai saprastu, kas tas iisti ir. Man nelikaas nekas iipashs. skanjas zinjaa abi liidziigi. vieniigais bonuss revolve ir tas, ka var divus sapaarot un speeleet stereo rezhiimaa un IPX4 splashproof, bet tas nav nekas unikaals pashreizeejaa tirguu.
    Kurš tev šķiet labs p/p? šodien paklausījos bose soundlink II - very nice for such lil shit jāatrod tikai lētāka opcija.
    Pussy Power

Kolega atstiepa uz darbu JBL Xtreme uz testu - ir ļoti
    Last edited by -JJ-; 6 Days Ago at 10:26.
    Pussy Power

Quote Originally Posted by -JJ- View Post
    Kurš tev šķiet labs p/p? šodien paklausījos bose soundlink II - very nice for such lil shit jāatrod tikai lētāka opcija.
    Es paskatiijos apskatus, tur mineeja, ka skanjas zinjaa soundlink 2 un Revolve ir vienaadi. Man arii likaas, ka skanja ir aptuveni taa pati. Cenas zinjaa vinji tur atshkjiras par 30GBP/40EUR/50USD. Ja vien tu uz Revolve+ neskaties. Taa ka pasham jaalemj, vai kaadreiz dziivee lietosi stereo (pirksi otru revolve) un vai liksi vinju dushaa, kad garlaiciigi.

Ja taa buutu mana izveele (es gan nezinu, vai tev tieshaam vajag portable ar bateriju un kaads ir tavs iemesls shaadai iegaadei), es panjemtu SONOS vai Bose Sound Touch.

Bose arii ljoti labas bija Sound Dock Series 2 un 3 un tos var tagad lietotus par kapeikaam dabuut, jo vinjiem EOL un neviens vairs nedocko telefonu, bet lieto BT/wifi. Piepeerc tik A2DP BT uztveereeju, un, imo, tas ir vislabaakais P/P variants.

Pieredzējis lietpratējs kalcijs's Avatar

Tagad apstājos pie JBL xtreme vs Charge 3/2+ vs UE Boom, jāizdomā vai tiešām ir vajadzīgs lielais Xtreme kuru nevar īsti pārvietot vienā rokā. Ja palikšu pie kāda no JBL tad noteikti jāņem Special edition squad ar kamuflāžas krāsu(žēl ka maz kur var atrast)) vai arī pelēko/tumši zilo- mazāk redzēs visādus putekļus un pleķus. Vakar pastaigāju pa veikaliem un jau tur varēja redzēt ka melnajām versijām tos putekļus nu ļooti labi redz. Paskatījos cenu starpību iveikalos starp JBL Charge 2+ un Charge 3, sanāk apmēram 30 Eur, pie tam internetā raksta, ka 2+ ir labāka skaņa. Vēl ir Pulse 2 ar Lediem, varētu būt interesants.
    https://www.quora.com/What-is-better...-or-JBL-Xtreme
    Last edited by kalcijs; 6 Days Ago at 12:04.

Acer Aspire V5-573G
    i5 4200U, GT 750M, 15.6'' FHD IPS, 8GB 1600 MHz RAM, 512GB mSSD+500GB 2.5'' HDD
    Philips Crash, Logitech M705&A4Tech X7-200MP,CM Notepal U2+

Paņēmu JBL extreme. Pie laptopa/working station tas šķiet bit of an overkill, bet nu iespaidīgs skaļrunis. Man pat lielajā istabā pie TV tas spēj diezgan labi ieskandināt telpu. Es pat iedomājos tādu razkladu, ka varētu vēl otru paķert un aizstāt yamaha a-s500 (stereo past.) + monitor audio bronze bx6 komplektu, bet man uz plaukta pietrūkst vietas diviem extreme spīkeriem, ja vien tos neliek ar vienu no subiem pret klausītāju.. viens lielā telpā ar kaut kādu instrumentālu perfekti tiek galā, bet kaut kāds trash-ultra-bass-hip-hops ko prasās skaļāk noliek to uz lāpstiņām..ar diviem noteikti būtu tieši laikā.

kalcijs, ar iegādi nesteidzies, jo moš viens testa objekts būs 4sale

edit:
    izdzēsu to pairing murgu, jo šķiet viss ir daudz vienkāršāk.
    Last edited by -JJ-; 5 Days Ago at 16:02.
    Pussy Power

Pēc visiem eksperimentiem, pretimnākošiem euronics darbiniekiem es nostājos uz harman kardon go+play mini blk kā clear winner, neskatoties uz form factor doge teiktu - much like, much rich sound. Forma tam tieši ir bomba,jo tas vnk unreal piepilda dēļ tā olveidīgā setupa.

Starp citu es interesantu štelli pamanīju ar jbl xtreme - 4 eskemplari 2iem bija ciešams white noise kā jau visiem portable aktīvajiem skaļruņiem, 1 jau hujovāk,bet ceturtais kriminaali - idlee un arii palaižot muzonu (uz kkada klusa Leonarda Cohena easy saklausīt) tāds hissing noise,kas līdzinās vecajām raadzhaam meklējot frekvenci. 4tajam tur pat auss nebija jāliek klāt,bet tuvāk viesiem tiem ir tāda radio like šņākoja un nav tā ka audio source to likvidē - tā iet pa virsu un idle volume level nemaina to hu8nju.
    Last edited by -JJ-; 4 Days Ago at 08:38.
    Pussy Power

ja gribās skaļu, tad jāņem kas liels vairs gan nav tik portabla, bet toties uz aķa un var arī kādu īstāku ballīti uzrīkot

Man kā reiz divas šāda tipa - http://www.avex.lv/qtx-qx15pa-portat...du-mikrofoniem ir pārdošanā

Pieredzējis lietpratējs jopciks's Avatar

Glups jautājums- šos BT skaļruņus var saslēgt stereo? Viens skaļrunis labais kanāls, otrs kreisais?
    Ir arī ar iebūvētiem mikrofoniem?
    krustu cirtu ozolā

Pieredzējis lietpratējs smartdevil's Avatar

Mīkstie
    https://youtu.be/ju6ERMA_5xE?t=267

Vēl nekā neteiktu, ka jūs savu krāniņu stiepiet, bet nu jau esat sākuši viens otram.

Quote Originally Posted by jopciks View Post
    Glups jautājums- šos BT skaļruņus var saslēgt stereo? Viens skaļrunis labais kanāls, otrs kreisais?
    UE Boom 100% var pieslēgt.

Quote Originally Posted by jopciks View Post
    Tas atkariigs no pasha skaljrunja. Muusdienaas daudzus var, bet vecaakus modeljus nevar.

Pieredzējis lietpratējs jopciks's Avatar

Kā šiem aparātiem ar mikrofoniem? Pārsvarā cik lasu nāk bez. Man vajag konferenču telpā aparātu, kas saslēdzas ar telefonu un var normāli otru runātāju dzirdēt, jo pašlaik gan aifoni, gan samsungi ar saviem skaļrunīšiem.un miktofoniem nespēj biznesu apmierināt
    krustu cirtu ozolā

Nezinu, kur tu esi salasiijies, ka nav mikrofonu. pat parastaakajam kjiinietim muusdienaas ir mikrofons.

Tas pats sheit piemineetais bose revolve, kas var tikt sapaarots stereo, ir ar iebuuveetu mikrofonu.

Muusdienaas visiem modernajiem skaljrunjiem buus mikrofoni, lai var lietot ar Siri vai Google assistant/bixby.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)