Results 1 to 16 of 16

Thread: Thermaltake Core P5 siena montēt būvēt baļķis (wall mount build log)

Default Thermaltake Core P5 siena montēt būvēt baļķis (wall mount build log)

2016. gada tumšajos rudens vakaros es sapratu, ka man īsti nav tāda maza hobija, ko varētu darīt mājās, darīt vienam pašam un priecāties par rezultātu. No sākuma bija doma sapirkt visādus sūdiņus un spēlēties ar arduino - uztaisīt saviem akvārijiem sensorus, kas ieslēdz/izslēdz sildītāju, pabaro zivis, attēlo ūdens/gaisa temperatūras, ārējo filtru flow rate (lai varētu noteikt, cik ļoti aizaudzis ir filtrs) utt., bet ātri vien saprastu, ka programmētājam izvēlēties hobiiju - programmēt - būtu diezgan stulbi, tā būtu kā bezmaksas haltūra.

Tad nu izdomāju, ka vajadzētu veco i7-2600k setupu nomainīt uz ko jaunāku, paspēlēties ar RGB (kas tieši tad sāka ienākt modē), cable sleeving un watercooling.

Tā nu sēdēju pa forumiem (pārsvarā jau overclock.net) un ievācu info par to, kurš RGB risinājums sūkā, kurš rullē, salasījos, ka skylake ir pagātne, jo janvārī iznāk kaby lake, saskatījos video par cable sleeving un watercooling, un šī gada martā beidzot bija puslīdz skaidrs, ka gribu Thermaltake Core P5 keisu pie griestiem ar daudz RGB gaismekļiem un ūdensdzesi ar cietajām caurulēm.

TT keisu dabūt Latvijā bija diezgan sarežģīti, par "sakarīgu" ciparu piedāvāja vest tikai ar priekšapmaksu, bet par kosmosu varēja it kā dabūt, bet 7-14 dienu laikā. Tad nu izmantoju iespēju vienoties ar Capital, ka šie man 5 darba dienu laikā atvedīs šo keisu par pieejamu ciparu ar pēcapmaksu. Mobo/CPU combo man bija skaidrs, i7-7700k ar Maximus IX Hero. Mātene tāpēc, ka pēc skata viņa ir vizuāli pievilcīga, bet nu jau esmu aplauzies, jo RGB monoblocku EKWB uztaisīja tikai priekš Strix Z270E. Jebkurā gadījumā man Hero liekas ļoti ok izskata un kvalitātes ziņā, esmu pa šo gadu bakstījis visādas 200e+ z270 mātenes un šī vienīgā liekas, ka ir galvas tiesu labāka par citām.
    RGB rams - tikai un vienīgi G Skill, jo ir vairākas diodes un katrai savs addressing iekš Aura, respektīvi, palaižot color cycle, skats ir mega labs, salīdzinot ar pārējiem RGB ramiem/uzlikām. Tad vēl viņi nebija tik ļoti pieejami, sūtīju m79 visus pēc kārtas (sākot ar 3400 un tad pamazām uz leju, līdz ar 3. vai 4. piegājienu man atzvanot veikals beidzot pateica, ka F4-3000C15D-16GTZR varot dabūt).
    Samsung 960 EVO NVMe 250G, jo PRO versija bija stipri dārgāka salīdzinājumā ar read/write boostu.
    Super Flower Leadex II 850W white. mana pirmā ideja bija visu keisu nokrāsot/nolīmēt baltu, tāpēc ņēmu baltu barokli ar ieslēdzamām gaismiņām. Saliekot visu setupu kopā izdomāju, ka melns keiss tomēr būs labāks, vismaz gaismas labāk spīdēs un izcelsies uz melna fona. Pagaidām tas baroklis ir vienīgā baltā detaļa, bet plānoju gan baltu 480mm radu, gan baltu rāmi ūdens resam un viss būs gerai.

Tad nu pamazām visas detaļas sāka nākt, GPU biju atstājis savu veco 960 4G gaming, jo 1) es spēles pārstāju spēlēt līdz ar bērna parādīšanos un 2) ielikt uzreiz 1080Ti nozīmētu +50% pie sākotnēji iztērētas cenas par darbojošu datoru. Dzesi uzliku Hyper 212X, kas bija palikusi pāri no vecā setupa un datoru dabūju pie dzīvības.
    Click image for larger version. 

Name:	20170330_184230.jpg 
Views:	104 
Size:	527.0 KB 
ID:	34416Click image for larger version. 

Name:	20170324_190906.jpg 
Views:	104 
Size:	549.1 KB 
ID:	34417Click image for larger version. 

Name:	20170331_151640.jpg 
Views:	103 
Size:	540.2 KB 
ID:	34418

Šādi viņš izskatījās, kad pacēlu viņu augšā:Click image for larger version. 

Name:	20170409_181655_ed.jpg 
Views:	128 
Size:	439.8 KB 
ID:	34419
    Jā, viņš bija šķībi. wall mountu smuki pieliku ar līmeņrādi, bet uzkarinot virsū datoru sapratu, ka, dzīvojot 12. stāvā, ar līmeņrādi laikam neko nedrīkst iesākt. Tad nu cēlu nost un pārskrūvēju wall mountu ņemot vērā attālumus no kreisās sienas un griestiem. Logitech tumbas drīkstam neapspriest, caur to veco 5.1 sistēmu skaņa ir labāka kā no tv un 80% gadījumos es visu klausos austiņās.

Aura music test: https://www.youtube.com/watch?v=AbATSm2DvMQ

Tad nu pagāja kāds laiks, biju tepat eozā paspējis nopirkt h105i dzesētāju, tad vienu 980ti karti (pagaidu variants) un finālā arī 960 samainīju pret otru 980ti ar manu piemaksu, kā arī pamēģināju dažādus kabeļu "slēpšanas" variantus un šis mani uzrunāja visvairāk. Bildes daudz netaisīju, bet šeit ir redzamas abas kartes + nu jau izļurkāti vadi tajā mīkstajā vadu kanālā + ja ļoti grib, tad var redzēt arī visus izravētos vadus, kad atslēdzu korpusa front paneli un ieviesu ķīniešu power pogu, lai nav jākāpj uz galda, lai ieslēgtu datoru:Click image for larger version. 

Name:	IMG_20170608_143044.jpg 
Views:	108 
Size:	520.0 KB 
ID:	34420

Pirms pavisam neilga laika tepat eozā (kāds pārsteigums) tiku pie jaunas aorus geforce gtx 1080 ti xtreme edition par ļoti labu ciparu, vienu 980ti jau paspēju notirgot un otrai man jau kādi 6 pircēji ir uzradušies, kuri pēc tam pārdomā un nenopērk. Karti izvēlējos pavisam vienkārši - vajag, lai der http://www.phanteks.com/Glacier-GPU.html, jo RGB is life. Tad nu bija izvēle - vai nu asus strix, vai šī.

Tāds sīkums, ka uzliekot RGB setupu mūzikas pavadībā mātene (aura softs) reaģē labi, bet videokartes AORUS softs ielago. ar telefonu to īsti nevar nofilmēt, bet nu dzīvē ļoti labi redzams, ka ir 0.5-1sec lags: https://www.youtube.com/watch?v=cH2QJzz49_U

Vēl, protams, tepat eozā bija jānopērk rgb klaviere un jāpieslēdz to mūzikas ritmā: https://www.youtube.com/watch?v=CYBmLRo__H0

Tad nu pagaidām ir tā, ka dators man ir pie sienas, vadi visur karājas un nu jau izskatās nesmuki, bet apņēmies esmu to visu labot nākamnedēļ, kad sākšu taisīt cable extensions. Visu laiku nebija īsti laika, pirms 2 nedēļām atkal šis visur bija out of stock: https://www.cable-sleeving.com/mdpc-...tx-mini-fit-jr un tagad beidzot casekingā knaibles ir pieejamas un sūtu augšā. Argusā biju ar saviem uzgaļiem, pamēģinājām pāris uz vietas esošās knaibles, bet ar nevienām nevarēja sakniebt tā, ka garās kājiņas iekožas vadā. Knaibles izskatās gandrīz identiskas, bet tām MDPC-X ir ieapaļa iedobīte, lai to konektoru varētu izlocīt un iegrauzties vadā. Pārējais viss sleevingam gan man jau sen ir, divas reizes par ~60GBP esmu iepircies Click image for larger version. 

Name:	IMG_20170714_120539.jpg 
Views:	89 
Size:	549.7 KB 
ID:	34421 un jau paspēlējies ar dažiem sata vadiem, usb lādētāju vadiem un citiem sīkumiem.

Name:	shop.png 
Views:	60 
Size:	58.3 KB 
ID:	34422

Tad nu nākamā weekenda plānos ir pataisīt extension cables (knaiblēm vajadzētu atnākt vēlākais 3dien), izjaukt keisu, uztaisīt proper cable management, pielikt keisu atpakaļ, salikt visus vadus atpakaļ prezī pie sienas, lai izskatās smuki un, tad jau domāšu par proper water loop.

Zinu, ka būs Phanteks Glacier GPU bloks, EWKB Maximus IX Hero monobloks, XSPC RX480 Quad Fan Radiator V3 (White), 4x Cooler Master MasterFan Pro 120 AP RGB Fani, 4x led stripi aiz keisa, lai ir neliels ambient light. Par pārējo - res/pump īsti skaidrības vēl nav, bet zinu, ka būs clear acryl tubing. Vispirms jātiek galā ar vadiem un tad jādomā par ūdens dzesi. Un izskatās, ka tām cietajām caurulēm bending tooļi maksā vēl kādus 100-200Eur, lai varētu izlocīt normālus 45/90 grādu līkumus un caurules nedeformētos sildot.

Tad nu nākamajā weekendā ķeros pie kabeļiem un, ja sanāks smuki, tad varēšu kādam foruma biedram kko uztaisīt, jo 4mm piedurknes man ir ~120m un tooļi visi man būs. Spriežot pēc ierobežotā laika (pa dienām darbs, pa vakariem bērns, weekendi arī gandrīz visi aizņemti) es ar ūdeni sākšu spēlēties tikai rudenī :/

Kad būs vadi, tad bildes arī sākšu taisīt ar fotoaparātu, nevis speķainu telefonu.

Vēl plānos ir 3x1080p ekrānu setupu nomainīt uz 1440p 144Mhz 27nieku monitoru + atstāt 40nieku TV, kurš man ļoti patīk un tika elkorā pirkts par 230Ls pirms vairākiem gadiem. Filmas reti kad skatos sēžot uz dīvāna istabas otrā galā un, atgāžoties datorkrēslā, šis TV ir gana labs filmu/seriālu skatīšanai. Protams, ka veco 5.1 sistēmu nomainīšu uz normālu 2.0, jo subi tāpat nekad neesmu griezis vairāk par min un šis setups ir morāli novecojis. Kā arī pirms ūdens dzeses ieviešanas es uzprojektēšu stalažu pie sienas, kur to datoru kārt, jo 1) esošais setups bija 18Kg, kad es viņu saliku kopā un 2) viņu ir nežēlīgi grūti piekārt/noņemt no wallmounta, jo nav īsti aiz kā turēt, viņš ir smags un uz trepēm es jūtos nestabili, ja vajag turēt datoru un vēl uz aci meklēt, kur īsti vajag aizāķēt. Domāju pie sienas likt divas sliedes un tad izdomāt, vai taisīt ciet vidu, lai var likt vadus aiz tā, vai atstāt vaļā un šādā pašā stilā arī pacelt routeri augstāk + uztaisīt plauktiņu manām bezvadu ausīm.

P.S. esmu gatavs uzklausīt ieteikumus, kritiku, bet ceru, ka šeit nebūs tā, kā bmwpowerī, kur mani nosauca par l**u, jo spēles nespēlēju, bet pērku 7700k ar 1080ti. tur beigās neviena laba vārda nebija, laikam nevajadzēja likt 1080ti bildi datorspēļu topikā Ceru, ka šeit vismaz kāds dalīsies pieredzē nevis vienkārši izteiks viedokli

P.S.S. iedvesmai var skatīties http://www.overclock.net/t/584302/lightbox/position/1 un http://www.overclock.net/t/1581986/lightbox/position/1
    aura sync - forever alone 24/7 diskotēka

Thermaltake Core P5 * ASUS ROG Maximus IX Hero Z270 * G.Skill Trident Z RGB 2*8GB * i7-7700k & H105i * Samsung 960 EVO * GV-N108TAORUS X-11GD * Logitech G700s * Razer BlackWidow Chroma

re ku vēl viens hobijs jau gatavs - teksta blāķu rakstīšana (maybe grāmatas, blogs?), jo acīmredzot rakstīt tev patīk un lasīt arī tīri normāli.

p.s. kādēļ bmwpower par šo tika likts raksts? katram savas vajadzības, lai skauģi heito, ka citiem ir 1080ti, bet šiem, acīmredzot, nē.
    p.p.s. par virsrakstu sasmējos.

powerā vienkārši ieliku bildi datorspēļu topikā ar 1080ti.

rakstīt man apnika ap ziemassvētkiem, kad vairākām valsts iestādēm rakstīju iesniegumus. tagad ir ļoti jāsaņemas, lai uzrakstītu kādu tekstu, šis man tapa vairākos piegājienos.

Ar cable sleevigu man problēmu nebūs, uztrauc tikai ūdens setups, jo visi sākot ar mīkstajām caurulēm un tikai tad pamazām pāriet uz cietajām, bet es gribu uzreiz pa smuko

Kāds no EOZ vispār ir ņēmies ar acrylic tubing? varbūt varēs sarunāt aizņemties/atpirkt visu nepieciešamo, lai var sagriezt un salocīt? heatgun man jau pašam ir.

Thermaltake Core P5 * ASUS ROG Maximus IX Hero Z270 * G.Skill Trident Z RGB 2*8GB * i7-7700k & H105i * Samsung 960 EVO * GV-N108TAORUS X-11GD * Logitech G700s * Razer BlackWidow Chroma

Jā, RGB ir forša lieta Izdomāju ka gribu jaunu platformu, un kā reiz parādījās Asus'am jauna plate - B350-F strix, protams ar AURA supportu. Un tālāk jau aizgāja - 1080Ti FE Glacier bloks ar RGB un pie vienām sāpēm arī nomainīju EKWB bloku uz Phanteks Glacier C350a.
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails Click image for larger version. 

Name:	20170721_195909.jpg 
Views:	83 
Size:	623.5 KB 
ID:	34425   Click image for larger version. 

Name:	20170721_195929.jpg 
Views:	76 
Size:	503.7 KB 
ID:	34426  
    AMD R5 1600 / 16GB Corsair LPX DDR4 3Ghz / ASUS B350-F Strix / KFA2 GTX1080Ti / BeQuiet Straight Power 700W / Costum W/C loop

Ideāli, nobildē lūdzu videokartes skatu no apakšas (jo man tā sanāks priekša). Interesē tieši cik ļoti tās RGB krāsas izgaismo bloku. Šķidrums cik saprotu tev ir caurspīdīgs un bloka vidū neizceļas.

Kā varēju tā nofočēju (nav vietas tur telefonu lai iebāztu )

Un jā, šķidrums man ir zils caurspīdīgs
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails Click image for larger version. 

Name:	20170721_205251.jpg 
Views:	76 
Size:	495.1 KB 
ID:	34427   Click image for larger version. 

Name:	20170721_205353.jpg 
Views:	56 
Size:	515.9 KB 
ID:	34428   Click image for larger version. 

Name:	20170721_205433.jpg 
Views:	55 
Size:	550.1 KB 
ID:	34429   Click image for larger version. 

Name:	20170721_205643.jpg 
Views:	53 
Size:	514.1 KB 
ID:	34430  
    AMD R5 1600 / 16GB Corsair LPX DDR4 3Ghz / ASUS B350-F Strix / KFA2 GTX1080Ti / BeQuiet Straight Power 700W / Costum W/C loop

ok, paldies liels. tieši tas, ko gribēju redzēt - kā rgb krāsojums saiet kopā ar šķidrumu.

P.S. atradu, ja nemaldos, tad pirmo manu sleeving darbu jau 2016. gada beigās, kad bija tikai sata sleeve, bet nebija vēl heatshrink, tāpēc nopirku pēc izmēriem atrasto lētāko depo un mēģināju ietīt sata vadu.

Vada gali bija balti, pats vads melns, rezultātā var redzēt, ka heatshrink jau ir nedaudz nomaucies nost, bet nu tāpat izskatās labi pat pēc visām reizēm, kad vadu esmu bakstījis:

Name:	IMG_20170721_204004.jpg 
Views:	51 
Size:	83.4 KB 
ID:	34431

apmēram tad arī sapratu kāpēc visi modderi iesaka ņemt 1:3 vai pat 1:4 heatshrinku nevis lēto 1:2, kurš īsti nesaraujas un pēc laika kļūst vaļīgs. vēl labāks piemērs bija ar telefona lādētāja vadu, kuru biežāk sanāca locīt, raustīt utt, tāpēc ātri vien vads sāka līst ārā no heatshrinka un heatshrinks arī no USB štekera nomaucās nost jau pēc ~3 mēnešiem.

Quote Originally Posted by sn1per View Post
    apmēram tad arī sapratu kāpēc visi modderi iesaka ņemt 1:3 vai pat 1:4 heatshrinku nevis lēto 1:2, kurš īsti nesaraujas un pēc laika kļūst vaļīgs. vēl labāks piemērs bija ar telefona lādētāja vadu, kuru biežāk sanāca locīt, raustīt utt, tāpēc ātri vien vads sāka līst ārā no heatshrinka un heatshrinks arī no USB štekera nomaucās nost jau pēc ~3 mēnešiem.
    1:3 vai lielākas attiecības termokembriki jālieto tur, kur dramatiski atšķirās konektora un kabeļa diametrs, bet ja štepseļi/vadi pakļauti biežai mehāniskai pazemošanai izmanto kembrikus ar līmi. Kāpēc tāds savāds tumbiņu izvietojums?

2 tumbas katrā TV malā, centrs zem TV un subis zem galda. izmantots tiek filmu/seruāli skatīšanai 2m attālumā tā kā surroundu īpaši neplānoju un gan jau pāriešu uz labu 2.0 setupu.

kopējo izkārtojumu negribu rādīt, jo šēroju 3m garu galdu kopā ar sievu, bet nu uz galda ir 2 monitori, virs sienas ir TV un pārējais viss ir veltīts sievas šūšanas/adīšanas pričendāļiem, laptops un citi sīkumi.

Weekendā atradu 12 metrus vada, kurš ir nedaudz par resnu uzgaļiem, tāpēc izdomāju utilizēt uzvelot visas krāsas, kuras man bija pieejamas (sample pack + pāris no krāsām, kuras sūtīju lielākos apjomos). Uz vadu galiem var neskatīties, lētais heatshrink + svece un pāris sekunžu darbs uz katru vada galu, lai piedurkne nemūk prom no vada. Nevar īsti saprast kā nobildēt, lai varētu normāli redzēt krāsas. Pagaidām ir pieskrūvēti pie dēļa, gan jau mēģināšu kādu kartonu aizlikt, lai redzētu, kā ir uz balta fona un atrast kādu melnu aplikācijas papīru, jo puslīdz visas datora komponentes ir melnas.

Name:	20314616_1643690022330002_2097051979_o.jpg 
Views:	66 
Size:	432.7 KB 
ID:	34439

Un protams vakar attapos, ka casekingā tā arī nebiju pasūtījis vēlamās lietas, izlaboju to un šodien jau trackings rāda, ka manas knaibles ir Turku - Jul 25, 2017 3:14 AM TURKU 20250. Sākumā gandrīz apjuku, bet tad pārliecinājos, ka tie ir Somijas paši dienvidi nevis Turcija. Tā kā weekendā varēs apgūt knaibles un uztaisīt savu pirmo fublu

Nu skaisti nu! Ko tu teikt. Būtu remonta laikā vēl kabeļu kanālus aiz sienas salicis!
    The owls are not what they seem.

dzīvoklis ir jauns nevis remontēts

sākumā biju domājis likt vadus aiz reģipša, bet tur kreisajā malā ir 5cm profils un vairāk pa labi datoru negribēju likt. Kad dators puslīdz būs savests kārtībā, tad domāju par divām vertikālām sliedēm no zemes līdz griestiem, kuras "skaisti" varētu turēt gan datoru, gan routeri, gan bezvadu austiņu docku, gan arī vienu vai divus ekrānus. Vēl neesmu izdomājis, kā tieši to visu iztēlojos un vai starp šīm sliedēm atstāt tukšumu vai apzildīt ciet un laist kabeļus gar to. Sliede kalpotu gan izskatam, gan arī drošībai, jo es neuzticos tam wallmountam ar 12 reģipša makaroniem. Ir vēl laiks līdz rudenim izplānot gala rezultātu.

EDIT: vakar pamēģināju tās MDPC-X stangas, reāli labas un ļoti viegli rīkoties salīdzinot ar tām, kuras Argusā par 30e tirgo un nekas īsti nesanāca. rīt jānopērk pārdesmit metrus vada un weekendā varēs ķerties klāt.
    Last edited by sn1per; 3 Weeks Ago at 12:00.

Name:	IMG_20170730_154351.jpg 
Views:	42 
Size:	531.5 KB 
ID:	34468
    perviy nah!

Bet nu vispār pasākums baigais pi*iens, vispirms es nebiju sevi izglītojis un katru 3. vadu galu biju uzkniebis tā, ka ķepiņām traucēja un vadu nevarēja nemaz iebāzt konektorā, bet pēc tam vairākas reizes aplauzos ar heatshrinkless sleevingu. visos tutoriāļos viss izskatījās labi, pat speciāli heatshrinku ņēmu tieši šim mērķim. ar šķiltavām sanāca labi ja katrs 3., bet ar celtniecības fēnu kusa vienmērīgāk, bet katrs otrais gals bija par vaļīgu. un to, protams, var redzēt tikai tad, kad heatshrinku nogriež nost un mēģina vadu iebāzt konektorā. ja nepievilk gana tuvu vadam, tad tas sleeve ir par resnu, lai iebāztu, bet ja pārcepina, tad kļūst ciets un atkal nevar iebāzt. pagaidām nav ne jausmas kā sasniegt to zelta vidusceļu.

Zinu, ka ir šķībi, neglīti un esmu ārējo vadu paņēmis par garu, vajadzēja to starpību ņemt uz pusi mazāku, lai varētu taisīt divus 90 grādu līkumus nevis 4 kā tagad, bet nu gan jau atstāšu šo pašu kā CPU extension, tur tāpat būs redzami tikai pirmie 5 centimetri. kad būšu iespraudis, tad arī varēšu lemt par to kādās krāsās gribu taisīt GPU un mobo 24pin extensionus. Kā arī nākamreiz cerams nedarīšu visu ar sagrieztu pirkstu. Ar tādu īkšķi ne vadu var nostiept, ne ko precīzi nogriezt.

P.S. pirkstā es iegriezu pēc pirmā vada uzkniebšanas un ne ar vienu no instrumentiem, bet pavisam citā sakarā ar neasu plastmasas gabalu nogriezu sev ādu.

No attēlā redzamajiem instrumentiem beigās vajadzēja tikai mdpc-x knaibles, vienu smalko nazīti, tactix šķēres un laikam jau domāšu par citu izolācijas noņēmēju. šis strādā ok, vienmēr noņem izolāciju vienādā attālumā, bet tā diez gan dīvaini saspiež vadu nedaudz tālāk. dzīvot var, bet jāpaskatās citu variantu.

Name:	IMG_20170729_172052.jpg 
Views:	45 
Size:	560.0 KB 
ID:	34469Click image for larger version. 

Name:	IMG_20170729_174235.jpg 
Views:	42 
Size:	553.1 KB 
ID:	34470Click image for larger version. 

Name:	IMG_20170729_175040.jpg 
Views:	37 
Size:	531.9 KB 
ID:	34471Click image for larger version. 

Name:	IMG_20170729_192657.jpg 
Views:	38 
Size:	513.2 KB 
ID:	34472Click image for larger version. 

Name:	IMG_20170730_154154.jpg 
Views:	39 
Size:	555.6 KB 
ID:	34473Click image for larger version. 

Name:	IMG_20170730_154228.jpg 
Views:	34 
Size:	535.1 KB 
ID:	34474Click image for larger version. 

Name:	IMG_20170730_154309.jpg 
Views:	33 
Size:	525.9 KB 
ID:	34475

neliels update monologa topikā. pēc pirmā extension izveides jau sapratu savas lielākās kļūdas un tālāk jau taisot 2x 8pin gpu un 1x 8pin cpu sāku darīt savādāk - sagriezu 12 vadus, tad 12 vadus, kas ir par ~13mm garāki (rupji rēķinot ārējam rādiusam vajadzētu būt +6.5mm par katriem 90 grādiem, tāpēc liels 180 grādu loks man sanāca +13mm. rezultāts ir labāks, bet atkal jau likās, ka varēja kādu milimetru šur un tur kā arī katram vadam piemērīt sleeve garumu jau tad, kad ir gatavi konektori, bija tizli, jo reizēm sanāca piemērīt par īsu, reizēm par garu (viņus var pastiept, 30cm sleeve varu kkur +1.5cm vēl dabūt nostiepjot. rezultāts bija mega labs salīdzinot ar pirmo, bet tomēr ne tāds, kādu es vēlētos:

Name:	IMG_20170813_214845.jpg 
Views:	13 
Size:	509.5 KB 
ID:	34619Click image for larger version. 

Name:	IMG_20170813_214905.jpg 
Views:	20 
Size:	524.1 KB 
ID:	34620
    sēdēju, spēlējos ar cable combs (man ir viens 24pin un divi 8pin) un sapratu - ja jau es tik daudz ko esmu nopircis, lai vienkārši uztaisītu cable extensions, kurus var pilnu komplektu nopirkt par nieka 60eur (esmu kkur starp 200 un 250eur samaksājis par instrumentiem, sleeve, konektoriem, termināļiem, vadiem), tad iešu full custom un otrdien braukšu pirkt diegu un līkās adatas, lai varētu pats sašūt vadus kopā (tehniski tā ir savilkšana, bet nez kāpēc angļu mēlē to sauc par šūšanu).

šodien piesēdos pie 24pin un izlēmu darīt vēl savādāk - sagriezu 12+12 vadus (atkal 30cm un 31.3cm, ir man paštaisīta uzparikte no dēlīšiem, lai var nostiept vadu un iegriezt pie atzīmes), tad uzkniebu visus konektorus, kuri ies mātes platē, sagriezu sleeves arī 30cm un 31.3cm, piekausēju to vienu galu un saliku visu vienā konektorā. manuprāt, šādi esmu ieguvis vairākus "plusus" - esmu diezgan viegli un labi sabakstījis tieši tus vadus, kuri buidlā būs redzami (otrs gals būs keisā iekšā), varēšu jau sašūt ik pa brīdim, veidojot līkumus/formas tieši tā, kā man vajadzēs. pēc tam vienkārši otrā galā pielīdzināšu vadus ar sleevingu visus vienā garumā, noņemšu savu standarta 3mm izolāciju, uzspraudīšu termināļus un saspraudīšu konektorā. līdz ar to vairs nebūs tā, ka viens vads ir par 2mm īsāks, otrs garāks (lai arī mēģinu visu griezt vienādā garumā, kaut kas noiet greizi. pieļauju, ka veidotais līkums ir vainīgs. jebkurā gadījumā liekas, ka šī metode būs way to go. pirmajā bildē bakstīju sleevingu, lai izvēlētos 24pin krāsas, tālāk jau bildes ar rezultātu:

Name:	IMG_20170802_155558.jpg 
Views:	19 
Size:	308.7 KB 
ID:	34621Click image for larger version. 

Name:	IMG_20170813_215212.jpg 
Views:	19 
Size:	512.2 KB 
ID:	34622Click image for larger version. 

Name:	IMG_20170813_215221.jpg 
Views:	16 
Size:	508.0 KB 
ID:	34623Click image for larger version. 

Name:	IMG_20170813_215330.jpg 
Views:	14 
Size:	498.0 KB 
ID:	34624

Nākamnedēļ sašūšu un likšu visu kopā. Ja viss izdosies, tad jau water kitu nāksies pirkt ātrāk nekā biju plānojis. Laika ziņā bija tā, ka sagriezt 24 vadus un uzspraust termināļus abos galos bija apmēram stunda un tad izdarīt visu pārējo katram 8pin pagarinājumam bija vēl stunda ar astīti. respektīvi 4-5 stundas bija 2x 8pin gpu un 1x 8pin cpu. ar 24pin pagaidām man pagāja pusotra stunda (jo sleevingu griezu pēc atzīmes nevis mērot katram vadam) un teorētiski sakārtot otru galu būtu vēl pusstunda, bet nu jau es viņus esmu apņēmies sašūt un līdz ar to nebūs tapis 2h laikā, jo klāt nāks šūšanas laiks.

P.S. idejas par to, kā atvieglot dzīvi, darīt labāk utt. esmu smēlies forumos nevis domājis pats. vienkārši katru reizi meklēju, kā darīt, lai nākamais piegājiens būtu labāks.

P.S.S. krāsu nesakritība nav netīšām, es visiem vadiem mainīju vietām iekšējam lokam un ārējam lokam sarkano ar zilo un pelēko ar "pod karbon".

P.S.S.S. vadi ir šķībi/vaļīgi, jo nav cable combs/šuvums ik pēc ~5cm, tie vadi vienkārši tādi ir līdz viņus savelk kā vajag.

kamēr tādus nevar kontrolēt caur aura sync, tikmēr lol nau weerc. pietika jau ar to, ka vajadzēja aorus softu likt, lai pamainītu gaismas 1080ti kartei un tas softs konfliktēja ar afterburneri. respektīvi ar stock settingiem mēdza kkas kārties ik pa brīdim, ja afterburner un aorus bija fonā palaisti.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread