Results 1 to 7 of 7

Thread: Kaut kāda tipa gudrāka arhivēšana un skaldīšana daļās

Default Kaut kāda tipa gudrāka arhivēšana un skaldīšana daļās

Es te ķēpājos apr sia cloud storage. Tas produkts ir nereāli jēls un tizls, es tik tā - ķēpājos.

Tagad uz sia nometu 20gb saarhivētu zem psw un sadalītu pa 1gb failu, kopā 20gb. zinot kā winrar strādā, es papis vienu failu es papis visu. Ar sia, nezinu kā praksē, bet iespējams laikam.

Te man radās doma, ja es tomēr vēlos taisīt rezerves kopijas mazāk svarīgiem failiem - piemēram - savai mūzikas kolekcijai - vai es varētu arhivēt savu backup materiālu tā, lai pazaudējot vienu gabalu, man pazūd tas, kas tur iekšā bet nekas cits. Kaut kāds softs, kas paņem kaudzīti failu, ieliek arhīvā, paņem nākamo - ieliek - kaut kādā logiskā secībā pēc folderu struktūras vai hvz.

Kāds saprata ko man aptuveni vajag?
    The owls are not what they seem.

Pieredzējis lietpratējs TritoN's Avatar

Ar ko Tevi neapmierina WinRAR ja nemāki lietot , tad tā jau ir Tava problēma

P.S. 'Archiving options' grūti dažus ķekšus ielikt ?
    Nodarbojos ar Datu atjaunošanu no bojātiem HDD,SSD,USB Flash,SD,microSD,MMC,CF,xD,NAND
    BIOS čipu programēšana
    -=<BGA>=-

add recovery record?
    The owls are not what they seem.

skan pēc unRAID glabāšanas shēmas, kura visu bibliotēku dala folderos - katrā diskā ir vieni un tie paši, bet kad viens paliek pilns, turpina rakstīt to pašu folderi nākošajā diskā + uz atsevišķa diska iet parity kalkulācija. šajā shēmā, ja tu papis parity + disku, tad tik un tā pārējos diskos vēl joprojām ir pieejami dati, pazaudēts tiek tikai tas ko tu papis, pie nosacījuma ka melnā diena un parity dead. tas cik es esmu sapratis. šis gan interesanti ir sākot no vairāku disku apjoma materiālu daudzuma - mājas izpildījumam, citādi ir pārdomātāki risinājumi. ja vēl iepērc LTO robotu pa lēto kaut kādu 5to paaudzi, tad vēl 8TB var saautomatizēt uz kasetēm ar kādu sync softu. cik tagad praksē eksperimentēju tad library ltfs implementācija ir user-friendly

PS: es laikam ar lielgabalu pa zvirbuļiem, bet lai ir, varbūt kādam noder

Arhivātoriem ir iespēja ielikt failus arhive ar funkciju "Store", tobiš arhivs satur pašus failus neko nekompresējot, ta lai no taviem x100 failiem sanak teiksim 5 faili sadalīti izmēros. Pamēģini vai izdzēšot vienu no secībā esošajiem arhīva gatavajiem failiem tiec pie pārējiem satura failiem. Pamēģini, tada funkcija bija un gan jau ir Winrar un ari 7zip.
    There is the big issue between the keyboard and the chair, which alone may be the limit of the overclocking.

Pat saarhivējot 20 failus un papi-sot tikai ne pirmo (not sure), arī tad var izvilkt pārējos. Galvenais ielikt keksi iekß keep copy.
    ~~~~~~~~

Pieredzējis lietpratējs Devil_Inside's Avatar

Cheap & Dirty - DirectorySlicer
    Softs nav pirmā svaiguma, bet uz Win7 joprojām strādā. Gan jau pēc idejas vari pameklēt kaut ko līdzīgu.
    All good things in life are FREE*
    *plus shipping and handling

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)