Results 1 to 15 of 15

Thread: Atgādāt auto no UK uz LV

Default Atgādāt auto no UK uz LV

Kādam forumietim ir pieredze ar auto atgādāšanu no UK uz Latviju?
    Šobrīd skatos gan uz treiļiem, gan variantu pašam aizlidot pakaļ un atbraukt gaitā. Pašam braukt itkā baigais iekāriens nav, bet tie pāris transportnieki, ar kuriem esmu runājis, prasa ~700€, kas kautkā liekas par daudz. Ir vēl kādi varianti? Neviens uzticams čoms tuvākajā laikā no UK uz Latviju netaisās, so, tas arī šobrīd nav variants.

Ar prāmi un nemocies. Sarunā pa mobile, ka brauksi tad un tad, paķer vienu nakti viesnīcai e.t.c.
    ~~~~~~~~

Mmm, no UK prāmis uz LV ir? Tas būtu epic variants, pateiktu, lai čoms iedzen vāģi prāmī un tad pats savāktu otrā galā.

Nē, pats atbrauc, nopērc vāģi un brauc. Nez uz kurieni prāmis brauc, bet ir laikam Klaipēda un Ventspils vai Liepāja.
    Pašam jāpainteresējās. Tā vienkārši braucot tu nokurināsi degvielā vairāk kā trailers tev atvedīs.
    Pats arī skatījos uz kādu busiņu mazu, lai varētu vintage mēbeles atvest uz LV. Tad nu vienīgais variants būtu prāmis.
    Par refugee nesatraucies, tiem interesē pretējs maršruts.

Diezin vai izietu cauri transportlīdzeklis bez vadītāja. Saceltu trauksmi par terrorismu.
    ~~~~~~~~

Nu, man vāģis jau nopirkts, stāv pie čoma garāžā. Pats esmu LV, gribu max ātri un max lēti dabūt šamo Latvijā, lai var sākt skrūvēt. Variants par prāmi kautkā bija paslīdējis garām, šo būs tuvākajās dienās jāizpēta.

Pieredzējis lietpratējs netbeast's Avatar

Atrodi fuuri, kas braukaa starp UK un LV, tas pats Kreiss gan jau. Sameklee caur galiem shoferus un ar tiem meegjini sakomuniceet.

Vinjiem ir probleemas, ka vinji nevar atvest neko no UK, bet uz turieni ved tonnaam. Taa kaa fuures naak atpakalj tukshas, shoferi piepelnaas. Es paziistu dzhekus, kas subaru bundzhas taa ir uz LV dzinushi par 500EUR fuures aizmuguree.

Jap, par fūristiem apmēram ir skaidrs, pagaidām gan nekas sakarīgs nav uzpeldējis. Bet nu, man vēl biš laiks ir, kamēr papīri tajā galā sakārtosies.

700eur jau ir ok. Tepat tuvumā no Vācijas ~1k prasa, tur gan arī pati pirkšana un doķu kārtošana Vācijā ir iekšā.

Pieredzējis lietpratējs Lifz's Avatar

Quote Originally Posted by Hrjum View Post
    700eur jau ir ok. Tepat tuvumā no Vācijas ~1k prasa, tur gan arī pati pirkšana un doķu kārtošana Vācijā ir iekšā.
    dafq, man pirms pusotra gada pa 400E atvilka no Vācijas.

Var atrast lētāk par 700. Tāpēc arī meklējos, nevis ņemu pirmo piedāvājumu un viss. Tāpat vēl kosmoss būs jāgāž iekšā visādos sīkumos, gribu vismaz uz transportēšanu biš iesipt kapeiku.

Vai ir jēga par detaļu kaudzes transportēšanu tik dausz maksāt?

Vo vo, labāk koļījies, kas pa tupeli, ka ir tās jebļ.as vērta? + Vēl ar stūri otrā pusē?

Ir zinami cilveki kas visko dzen no UK, brauc paši, brauc liek uz treļa, dzen auto jaukšanai, pārbūvei utt. Ja vajag, varu kontaktus sagādāt.
    There is the big issue between the keyboard and the chair, which alone may be the limit of the overclocking.

Quote Originally Posted by Kashelz View Post
    Ir zinami cilveki kas visko dzen no UK, brauc paši, brauc liek uz treļa, dzen auto jaukšanai, pārbūvei utt. Ja vajag, varu kontaktus sagādāt.
    Būtu forši, jā.

Quote Originally Posted by Eob View Post
    Būtu forši, jā.
    Iečeko PM.
    There is the big issue between the keyboard and the chair, which alone may be the limit of the overclocking.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)