PDA

View Full Version : Palidziba sakara ar skanjas kartem!

HeUeR
12-15-07, 00:57
Sveiki visi !

IR taada situacia, gribu zinat vai var piemeram ta ka man pie vienas iebuvetas skanjenes ir pievienots pastiprinatajs bet otra skanjene ir ieksh PCI slota, kurai piejugtas austinja ! Gribu zinat ka varetu ierubit lai skan otras skanjenes austinjas !

netbeast
12-15-07, 01:20
kam tev tas vajadziigs? veelies atskanjot uz katra devaisa kaut ko citu? jeb veelies, lai abos skan vienlaiciigi viens un tas pats?
bet principaa var, ja gribi uz winamp, tad ieksh preferences - output ir jaanoraada, kuru skanjas karti izmanto un dragaa valjaa tikai tev tad otra skanjas aplikaacija ir jaaiestaada, lai skan uz otras kartes. ja skanees abas uz vienas buus putra :)

HeUeR
12-15-07, 01:28
Ne man vaig lai uz ausim skanetu speeele COD4, jo rit man ir turniiri un gribu ar ausim spelet, lai uz skanju kautko var sadzirdet ! Bet nemaku piesaistit otro skanjeni lai taaa dod virsu liidzi otrai :)

netbeast
12-15-07, 01:33
nesapratu, tu veelies, lai skan uz abaam skanju karteem viens un tas pats? gribi, lai austinjaas un tumbaas skan abos viena skanja? tad nopeerc daliitaajus par 35 sant. gabalaa un iespraud abus ieksh vienas skanjas kartes.

HeUeR
12-15-07, 01:35
nesapratu, tu veelies, lai skan uz abaam skanju karteem viens un tas pats? gribi, lai austinjaas un tumbaas skan abos viena skanja? tad nopeerc daliitaajus par 35 sant. gabalaa un iespraud abus ieksh vienas skanjas kartes.

psc tad kaada tolka no otras skanjenes?! un geima ari kautkada netaada ja nevar optionos uzlikt skanjeni :(

netbeast
12-15-07, 01:39
nelamaajies un izsakies skaidri - ko tu veelies panaakt? es pashlaik esmu sapratis tikai to, ka tev ir riit jaaspeelee COD4 un tu gribi lai skan uz austinjaam tas, bet nah tev otru skanjas karti, es taa arii neesmu sapratis. un ja tu neveelies, lai es tuulinj saaku rupji lamaaties, un lai vispaar te njemas ar tevi kaads, tad esi laipnaaks... :mad:

HeUeR
12-15-07, 01:49
nelamaajies un izsakies skaidri - ko tu veelies panaakt? es pashlaik esmu sapratis tikai to, ka tev ir riit jaaspeelee COD4 un tu gribi lai skan uz austinjaam tas, bet nah tev otru skanjas karti, es taa arii neesmu sapratis. un ja tu neveelies, lai es tuulinj saaku rupji lamaaties, un lai vispaar te njemas ar tevi kaads, tad esi laipnaaks... :mad:

Njaaa ! Es gribu panakt lai es dzirdu uz austinjam to kas man skan uz lielam tumbam ! Vai ari varetu ta ka kautka maybe var saslegt lai PCI skanjene ir ka primaara un tur tikai skan !?

netbeast
12-15-07, 02:17
bet tad paskaidro, kur ir probleema iespraust austinjas tajaa skanjas kartee, pa kuru tev naak troksnis laukaa visu laiku? nesaprotu, tev tur kaut kaa ar vadiem pielodeets tas pastiprinaataajs?
par to konfigureeshanu kaa primaaro, neesmu taadu lietu dzirdeejis, mosh noinstalee nost visus draiverus, un liec seciibaa, ka pci karti instalee pirmo un tad iebuuveet, mosh taa kaut kaa, nezinu.

Latish
12-15-07, 02:28
Tas ir vienkarshi pilnvertigs p!zdjec shinii forumaa ar skaņu un skaņukartēm!!!

Izlasīju visus postus bet ne sūda neiebraucu ko tad īsti vēlies panākt?! Varbūt vispirms lai panāktu tik sarežģītas lietas vajadzētu beigt kādu pamatskolu lai spētu kaut cik sakarīgi izklāstīt savu domu, jo es jej_bogu ne suuuda nesapratu.

P.S. Un vispar nah tev tas vajadzigs? - Kamdēļ nevar dzīvot uz viena zoundkārda?!

Mosh ja gribi lai uz vienas dzird tikai vienu skaņas avotu un uz otras divus, tad otrai skaņukartei pa line-in padod pirmās skaņukartes izeju.

btw. sviests.

brachkapc
12-15-07, 03:38
ā pag tad tev sanāk pastūzis ir pieslegts uz pc un no pastūža iet tumbinjas nu tad njem signālu no pastūža vismaz es tā lietoju ...

Dzy
12-15-07, 23:37
Lai velns par stenderi! Skaidrā prātā galīgi nevar saprast autora sāpi... Pārlasot otro reizi, pieķēros šim fragmentam, kur aptuveni var saprast domu:

Vai ari varetu ta ka kautka maybe var saslegt lai PCI skanjene ir ka primaara un tur tikai skan !?
Risinājums: Control Panel --> Sounds and Audio Devices --> Audio --> Sound Playback -> izvēlamies vajadzīgo skaņas karti --> spiežam OK