PDA

View Full Version : Lēta trenazieru zale

IG
12-27-07, 10:12
Pusgadu neesmu sportojis :o Ta ka vajadzetu patirinat muskuljus. Varbut kads var ieteikt trenazieru zali...pec iespejas letaku. Velams Plavnieku puse :rolleyes:

mrlobber
12-27-07, 10:37
Taisīt vakara skrējienu, izmaksas = sportatērps? (vai arī pastāv būtisks risks aizelsušam uzrauties uz svaigi agresīvu urlu baru?)

OzYs
12-27-07, 10:41
Taisīt vakara skrējienu, izmaksas = sportatērps? (vai arī pastāv būtisks risks aizelsušam uzrauties uz svaigi agresīvu urlu baru?)

nu bet ja buusi sporta teerpaa, tad jau urljiki padomaas ka esi saveejais un vienkaarshi muuc no mentiem vai kaada kuru tikko no mugurpuses atavariiji :D :D :D te gan droshivien ir svariigi skriet lakaadas kurpees.

eu a man apdroshinaashana sedz 48x sports - 2.5 Ls. par to kautkas sanaak? mosh vismaz uz kaadu baseinu var aiziet? :)

brachkapc
12-27-07, 10:44
hmm es piesakos ja maucam tad maucam tikai kur :D

IG
12-27-07, 11:58
Gluzi skraidit negribu, vajag pacilat kadu hanteli/stieni. :rolleyes:

non7sens
12-27-07, 15:08
Pamēģini no sākuma atspiesties, pressi patrenēt, palēkā uz 1 kājas ar lecamauklu vismaz kājas muskuļi būs nevis kropls cilvēks( miesa uz 2 sēkrociņiem). Uztrenēsi tricepsu vismaz, biceps noder tikai karotes cilāšanai :D

OzYs
12-27-07, 15:09
a cik tagad baseini pikjo?

hero
12-27-07, 15:28
par baseiniem:
kjiipsala
http://www.baseins.lv (7616989)

vai OC baseins (ofic labaaks par kjiipenes gadjushniku)
http://www.ocriga.lv/news/?topic=79 (tur ir ppt links ar cenaam, bet nu 1 reize 4-5ls)

par trenazhieriem
Nezinu par zaaleem pljavniekos. Videeji klubos ir 25-35ls meenesii. Atkariibaa kaados laikos ej; un tad jau var varieet (vai ir students/vai ir apdroshinaashana utt). Tad veel arii jaaskataas ko ar to abonementu veel var dariit - pirtis/baseini utt ..
Pats piestaigaaju uz panatta (30ls meen jebkuraa laikaa), ar apdroshinaashanu sanaak 18ls/meen
ljooooooti sen staigaaju uz vienu pagrabu 15ls/meen . viss buutu norm ja buutu ventilaacija.
Jaaskataas arii kaadas kuram prioritaates ( kaadam patiik pamiiciit kardio, kaadam vajag sterilu vidi, kaadam spiidiigus dzelzhus, kaadam sexiigas treneres :) )

OzYs
12-27-07, 15:42
mjaa kjiipsalaa arii 5 Ls par reizi. nu uz paardaugavu taapat kratiities negribaas. jaapaskataas kaa ar daugavas sporta namu. vismaz shajaa daugavas pusee.

mrlobber
12-27-07, 15:49
Jaaskataas arii kaadas kuram prioritaates ( kaadam patiik pamiiciit kardio, kaadam vajag sterilu vidi, kaadam spiidiigus dzelzhus, kaadam sexiigas treneres :) )

Kuros sporta klubos ir pēdējais variants? :D

tolx
12-27-07, 15:51
tad es arī piesakos :D
p.s. bobber,man ir daudz tavu bilžu ;)

mrlobber
12-27-07, 15:56
p.s. bobber,man ir daudz tavu bilžu ;)

Zomg oops :p :D Lūdzu, tikai internetā neliec, došu tev visu, ko vēlēsies :D

tolx
12-27-07, 15:58
mhm... kas tev tur par cmukiem ramiem bija mājās? :D

hero
12-27-07, 15:58
Kuros sporta klubos ir pēdējais variants? :D

cik nu treneres, bet nu aizejot uz jebkuru populaaraaku klubu (formula: jo spiidiigaaki dzelzhi, jo glamuuraaka publika) tur arii pietiekoshi daudz duudinju ap kuraam acis pamielot
buutiibaa es ieteikshu labaaku variantu... aizej uz grupu nodarbiibaam (teiksim jogu kaut kaadu, kur var mazaak leekaat un vairaak skatiities :D) un nostaajies aizmuguree :rolleyes::cool::rolleyes:

kuklitis
12-27-07, 16:15
aizej uz grupu nodarbiibaam (teiksim jogu kaut kaadu, kur var mazaak leekaat un vairaak skatiities :D) un nostaajies aizmuguree :rolleyes::cool::rolleyes:

Paskaties savaa avataaraa kas var notikties ja nostaajas aizmuguree ! :D:D:D

tolx
12-27-07, 16:16
bobber,a bildes labas :D man pašam žagas parāva :D

IG
12-27-07, 22:16
non7sens, seerkocinju problema mannedraud, svars virs simta, ta ka drizak paris kg ir janomet nost. Diemzel no ritdienas vairs neesmu students, ta ka uz atlaidem varu neceret, apliecibu netaisos viltot :D

Vel jau ir variants pacilat hanteles majas un uztaisit presites ka jau non7sens ieprieks mineja. Mosh, ka ta zale nemaz nav vajadziga, ir 15kg hanteles, dabuju gramatu ar vingrinajumiem. Gramata daudz visadu prijomu ar hantelem, kas trene daudzas muskulju grupas. Vienigi jacinas ar slinkumu, jo negribas neko darit, kad esi majas.

Slammer
12-27-07, 22:38
BTW, kāds nevar ieteikt kko labu centrā līdz plkst. 17 darba dienās.
agrāk gāju uz Gravity, kas uz Blaumaņa ielas > 18ls par 2 mēn. dd līdz 16.30 (ideālais laiks), bet tagad viņi bankrupt cik es sapratu. Atlētika (kas uz BArona ielas)> dd. man ir izdevīgi centrā, bet ja gribi centrā, tad jāpiķo 35ls/mēn. kas mani neapmierina :mad:. Kāds var kko ieteikt? It kā es jau taisu tos atspiedienus katru dienu līdz sāpēm rokāš un krūškurvī un vingrinos ar spēkabumbu, bet manā izpratnē - nevspotel=nepohudel.
So? Ir kkādi labi/lēti klubi, kur atstāt visu savu agresiju?

non7sens
12-27-07, 22:38
Tākā man patīk vairāk front, back Flipi,īsāk sakot lēkāšana un sprints tad arī kājas trenēju vairāk... Iesaku paskriet tik un taa

IG
12-27-07, 22:45
uf uf uf, ta ka sen nekas nav darits, tad rokas jut nogurumu no hantelju cilasanas. Vel tik janoperk kads lets old school stienis ar ripam, lai var taisit iemiiljoto stienja atspiesanu no krutim. It ka vajadzetu stieni un ripas ar kopejo svaru kadi 50-60kg. Majas apstakliem vairak nevajag.

Njaa..paskriet vajadzetu, lai patrenetu kajas un padzitu nost lieko svaru. Ka reiz pretim majai ir urlaanu skola ar lielu stadionu, varetu bigot tur. Tur arii ir stienis, kur pievilkties. Viss jau ir okej, bet galvenais uznjemiba, kuru diemzel nokillo slinkums! :(

Lapelis
12-27-07, 22:51
ja gribi baigi leeto variantu, tad no maniem draugiem esmu dzirdejis, ka 84. vsk pagrabaa esot viena zaale par 10ls menesii. tipa tur ir gan stienji, daudz hanteles u.c. diezgan daudz trenazhieri.

IG
12-27-07, 23:00
Laikam dosos uz A+S! Menesa obonements Ls 29. Pirms tam tur gaju. Studentam jau okej - Ls 22 menesi. Diezgan laba vieta, vienigi ka minusu varu atzimet to,ka uz dushu tirishanu vinji nav diezin ko naski + vel saunaa nevar nomanit udens lejamo traucinju jau vairak ka gadu. jamam nolauzts koka rokturis, vai tad tas kausins tik dargs? :eek:

Slammer, varbut pamegjini A+S. Menesi 22 lati un ej uz trenazieru zali cik vien sirds karo.

http://www.a-plus-s.lv/cenradis.htm

Lapelis, hmm nu nez par trenazieru zali skola. Parasti jau tadas vietas nav kur nomazgaties pec treninja, nav ari saunas.

Slammer
12-27-07, 23:10
to var apsvērt.
maybe administrācijā, kuras parasti sastāda smaidīgas meitenes, baidās iiet vīriešu ģērbtuvēs :confused:

Lapelis
12-27-07, 23:12
PolarBear, ja plajvniekos, tad paskaties Active Life. pats tur eju. studentiem 29LS. sauna, turku pirts, labas dushas utt. :)

IG
12-27-07, 23:20
Lapelis, diemzel rit izlaidums un nebusu vairak students. :( skatos, ka Active Life abonements maksa Ls 32, mosh, ka labak turp doties. Tomer tuvak majam un drosi vien viss ari nedaudz svaigaks ka A+S. Vot tik nez, vai ir sauna, A+S tada ir jau ierekjinata cena, nav slikti tur pasedet un pakarseties! Hmm...labs piedavajusm 12 apmeklejumi menesi (vairak jau ari nesana) par Ls 27. Tiri okej cena.

Slammer, ir bijis gadijums, ka kaut kada 50gadiga trenere (iespejams ari viena no galvenajam) ielien gjerbtuve un sak kartot izgrustitos kreslus. Protams pirms tam pieklauveja. Es biju dusha, ta ka man netrapijas lielaa bomba :D A bet jaunaas duudinjas gan nelien gjerbtuves :p Vispar jau vajadzetu but ta, ka pec kluba darba laika atnak uborshcica un izberzh telpas, bet lidz dusham kaut ka biezhi netiek, ari krani tur tadi bik izvaroti - aprusejusi, slikti noregulet patiakmu udens temperaturu. Nu bet cik atradu, tad tas ir pats letakais klubs centra. Ls 29 un ej, kad un cik gribi. Studentam/skolniekam vispar Ls 22. 02.janvari turp dosos un atsaksu treneties. Pec menesan jau bus redzami un jutami rezultati. Tagad jutos ka tads nikulis, jau mugura sak sapet no sedesanas un neka nedarisanas. :mad:

Lapelis
12-28-07, 00:11
pirts un sauna ir iekljautas cenaa. zaale tiesham ir baigi baigi okey :) vieniigais cilveku meedz buut taa pavairak, bet jaazin kad iet ;)

Polar, ja tev ir studenta/skoleena aplieciiba, tad principaa pietiek 1x paraadiit. es vienu reizi tik radiju, kad pieregistreejos - tas bija pirms 2 gadiem. vairak nav prasiijushi, lai gan taas blondiniites receptionaa mainaas visnotalj biezhi :)

IG
12-28-07, 00:25
A+S tada pati sistema ar studentu apliecibam, paradi pirmaja reize un tad tik pagarina abonementu aci nepamirkskjinot. Studentu apliecibu nacas atdot, tjipa obligats pasakums pirms diploma sanemsanas :( Nu gan jau kaut ka, bus bik dargak, bet ko padarisi.

Instigater
12-28-07, 01:19
Ljoti labs baseins ir hotel Lielupe Juurmalaa, 3Ls par 2st. man parasti peec 1h jau pieriebjas. Speekus gan labus izliek, peec tam neko negribas dariit kaa vien maajaas pieriities, lai atguutu energjiju. Ja darba vietaa ir apdroshinaashana, tad vispaar super, man apmaksaa 48 reizes gadaa sportu ar limitu uz 3.5 Ls, taa kaa uz baseinu eju par briivu. :D

vimba_zlobnaja
12-28-07, 01:46
Vajadzēs savējiem šo ^^ pamēģināt iebarot. Paldies Intig! ;)
Interesentiem links (http://www.lielupe.lv/lat/spa_and_gym/swimming/)

smartdevil
12-28-07, 09:37
to Polarbear
varbuut ne pa teemu, bet kaa iespeejams nodziit kg nededzinot lieko svaru?
peec mana tev skrieshana vairaak liidzees ja gribi nomest kg, hantelju cilaashana kg paardziis muskuljos svars minimaali tik kritiisies, bet var jau buut es kljuudos ;)

IG
12-28-07, 09:44
smartdevil, trenazieru zale ir ari skriesanas celins, ta ka tada zinja ir okej, tad vel pirtinja. Kilogramu daudzums neuztrauc, galvenais nodzit nost uzaudzeto vederinju :o

OzYs
12-28-07, 10:43
Ljoti labs baseins ir hotel Lielupe Juurmalaa, 3Ls par 2st. man parasti peec 1h jau pieriebjas. Speekus gan labus izliek, peec tam neko negribas dariit kaa vien maajaas pieriities, lai atguutu energjiju. Ja darba vietaa ir apdroshinaashana, tad vispaar super, man apmaksaa 48 reizes gadaa sportu ar limitu uz 3.5 Ls, taa kaa uz baseinu eju par briivu. :D

mlje tev krutaaka, man 48x2.5 Ls :/

te papeetiiju un laikam buus jaaiet uz Daugavas sporta nama baseinu. liekas normaals, cenas gan taapat kaa visur 4-5 Ls par 45 min. bet nu vismaz man izdeviigaa vietaa atrodas.