PDA

View Full Version : Eliptiskie trenazhieri ???

///MM
12-27-07, 16:16
Sveiki!

Taakaa sveetku laiks lielaa meeraa saistaas ar palielinaata apjoma kaloriju uznjemshanu, ir doma iegaadaat maajaas eliptisko trenazhieri, jeb kaa vinju veel deevee- crosstrainer. Ir doma par sitadu- http://www.discover.lv/lat/sport/training/8863
vai sitadu- http://www.semicom.lv/info.php?good=18495

Mosh kaadam ir kaut kas taads jau maajaas- kaadas ir atsauksmes? Pamataa interesee tas, vai saliidzinoshi leetaa gala sitie trenazhieri ir kvalitatiivi- neizljurkaajas un vai ir vienmeeriigas gaitas iipashiibas?

Aa un mosh kaads var pateikt vai paliidzeet dabuut kaadu no shitiem par sakariigaaku praisi, nekaa noraadiitajos ineta veikalos? :)

OzYs
12-27-07, 16:19
cik zinu cilveekiem kuri vinju iegaadaajas, peec 3 lietoshanas reizeem staav kaktaa un tikai vietu aiznjem :D

///MM
12-27-07, 16:36
Njaa, nu es esmu optimistisks un pilns apnjeemiibas :)

OzYs
12-27-07, 16:46
visi mees taadi esam liidz jaasaak piepuuleeties :D

uculs
12-27-07, 17:01
Nemaz nevajag trīs reizes. Man muterītei ir. Baigi gribēja, tāpēc uzdāvinājām. Laikam ne reizi tā arī nav uzkāpusi :) Meitai gan patīk :)
Pašam šadi pasākumi neinteresē, bet slodze uz tiem ir līdzīga kā kāpjot kalnos. Par izļurkāšanos nepateikšu, jo nu ļoti jau nu mazlietots tas aparāts. Tādā režīmā vēl gadus 20-30 izvilks.
Jā, aparāts tieši tāds kā pirmajā linkā.

///MM
12-27-07, 17:10
Taa slodze vinjam ir vienmeeriiga? Nav taa, ka minoties var just, ka atseviskjos briizhos taa magneetiskaa pretestiiba ir stipraaka un tad vaajaaka? Vienkarsi man ir Kettler velotrenazhieris kam taa ir un shii apstaaklja deelj vinja lietoshana ir diezgan nekomfortabla.

OzYs
12-27-07, 17:15
kettler jau itkaa skaitaas labs brands tieshi trenazhieriem... diivaini.

hero
12-27-07, 17:16
pieriities ... maajaas eliptiskais trenazhieris... tad taureniiitis .. tad gurnu tricinaataajs... gumijas sieviete.. kas taalaak prostata impotence... ?
tak paceliet pakalju aizejiet liidz sporta klubam. vieniigais, ka ir patieshaam aiznjemti cilveeki un tam neatliek laika... tachu pilniigi piekriitu ozijam - visi shitie gadzheti ir iisam briidim - tad apniik. Dzelzhus cilaajot tiek pateereets vairaak energjijas iisaakaa laikaa. Turklaat ne tikai nostiprinaas muskulatuura bet arii palielinaas taas masa
no 2viem mineetajiem njemtu kettleri :)
prieksh maajaam razhotaaji - Fitnex, StarTrac, Body Solid...(varbuut veel kaads aizmirsaas)...

par "mainiigajaam slodzeem"... normaalaakos aparaatos vinjiem var uzlikt programmu, kur tieshaam vinjsh imitees gruutaaku/vieglaaku miishanos (uz/no kalna). To jau visu paspaidot +/- var piereguleet. Vai arii uzlikt manual rezhiimu un miities vienmeeriigaa tempaa neko nemainot. Man shkjiet tas vairaak atkariigs no pasha aparaata.

OzYs
12-27-07, 17:20
baac es nevar :D :D kaa lasu topika nosaukumu, taa katru reizi paarlasos un izlasu ''epileptiskie trenazhieri'' :D

///MM
12-27-07, 17:23
pieriities ... maajaas eliptiskais trenazhieris... tad taureniiitis .. tad gurnu tricinaataajs... gumijas sieviete.. kas taalaak prostata impotence... ?
tak paceliet pakalju aizejiet liidz sporta klubam. vieniigais, ka ir patieshaam aiznjemti cilveeki un tam neatliek laika... tachu pilniigi piekriitu ozijam - visi shitie gadzheti ir iisam briidim - tad apniik. Dzelzhus cilaajot tiek pateereets vairaak energjijas iisaakaa laikaa. Turklaat ne tikai nostiprinaas muskulatuura bet arii palielinaas taas masa
no 2viem mineetajiem njemtu kettleri :)
prieksh maajaam razhotaaji - Fitnex, StarTrac, Body Solid...(varbuut veel kaads aizmirsaas)...

par "mainiigajaam slodzeem"... normaalaakos aparaatos vinjiem var uzlikt programmu, kur tieshaam vinjsh imitees gruutaaku/vieglaaku miishanos (uz/no kalna). To jau visu paspaidot +/- var piereguleet. Vai arii uzlikt manual rezhiimu un miities vienmeeriigaa tempaa neko nemainot. Man shkjiet tas vairaak atkariigs no pasha aparaata.

Es labpraat ietu uz zaali, kaa to biju dariijis intensivi 3 gadus no vietas, bet tagad man tieshaam neatliek tam laika. Taapeec arii vajag to trenazhieri, lai vismaz kaut kaada kardio slodze buutu.

Kas attiecas uz dzelzhu cilaashanu un kaloriju dedzinaashanu- nepiekriitu. Kardio vairaak nodedzina nekaa dzelzhi.

OzYs
12-27-07, 17:32
hmmz, interesanti vai manu kaatoshanu no 4 staava uz pirmo un atpakalj bik biezhaak nekaa rezi stundaa var saukt par kardio slodzi? :D
vasaraas daudz ar riteni braukaaju + copeeju biezhi un daudz aktiivaa laika pie dabas. ziemaa sux. shogad taads labs rudens padevies, veel pirms nedeeljas copeet biju. Ziemaa konkreeti slodze tik cik piipeet 4-1 staavs, darba laikaa (Speciaali ar liftu nebraucu) :D Redzku laikam veelviens iemesls pret piipeeshanas atmeshanu... Atmetiis piipeet, paliks resns + slodzes nekaadas :D Taapeec tagad ir doma uz baseinu pastaigaat, paskatiijos taa, ka apdroshinaashana man Daugavas sporta namaa sedz pilniigi visu summu :) + veel peldeet man patiik, kautkaadi trenazhieri gan man nefascinee ar savu masas ''uzaudzeeshanu'', labaak jau buut slaidam :)

uculs
12-27-07, 17:58
Nav tur nekādas mainīgas slodzes, viss gludi, vai atkarībā no programmas. Raustīšanās nav. Vismaz es tās pāris reizes, kad pameģināju neko tādu neizjutu. Pirkt Kettler, tikai naudu izmest. Nekas labāks nebūs, dārgāks gan.

///MM
12-27-07, 18:53
Nav tur nekādas mainīgas slodzes, viss gludi, vai atkarībā no programmas. Raustīšanās nav. Vismaz es tās pāris reizes, kad pameģināju neko tādu neizjutu. Pirkt Kettler, tikai naudu izmest. Nekas labāks nebūs, dārgāks gan.

Paldies par info, tieshaam noderiigi. Citaadi es te dikti shaubiijos par to Christopeit. Laikam jaanjem vien buus ciet.

Latish
12-27-07, 20:03
pupu mizas tie trenazhieri - naudas izsviešana un atrunas par laika trūkumu. A laiks nopelnīt naudu viņam ir?! Un laiks kāpt viņam virsū un darboties? Tās tādas atrunas un sevis mānīšana.

Ietu uz zāli tas ir labi, fiziska nodarbe un morāla atpūta. Neēsmu redzējis nevienu cilvēku kurš būtu nopircis, intensīvi ūzājis un kur nu vēl sasniedzis rezultātu.

Bet nu protams ja ir vēlme radīt attaisnojumu fiziskai slodzei tad protams var pirkt trenažieri, krāt uz viņa putekļus un tērēt laiku lai pelnītu naudu līzinga nomaksai:D Jo kā te daži jau minēja - ātri apniks...

///MM
12-27-07, 20:08
Nu varbut Tev ir taisniba :)

Altair
12-09-14, 23:03
Tikko pagāju garām kkādam GymShop (Brīvības 147)garām, tur izskatījās paliela izvēle ar tiem štruntiem. Nez tik vai visi dažādi modeļi :D

sharix
12-10-14, 00:04
:shura:

Kitai
12-10-14, 00:14
Mans viedoklis - Tev to nevajag! Un pofig par apņemšanos utt. Pa lielam zemē nomesta nauda. Par to naudu labāk nopērc lietotu stieni, spiešanas solu un izjaucamās hanteles. Priekš kardio - paskrien. Efektīgāk būs desmitkārt.

Semo
12-10-14, 00:28
Video no GTA V pavediena, ka reiz pa šo tēmu.:D https://www.youtube.com/watch?v=aLh9MPaTDXA

sharix
12-10-14, 00:31
nu ja jau tik vecu mironi kustināt, tad man arī ir viedoklis:

gada sākumā svēru gandrīz 165, nedaudz pamainīju diētu (neriju/nedzeru saldumus vairs) un kad tiku līdz 155 izvilku un saliku arī trenažieri (ko man jau sen uzdāvināja, bet svars neļāva lietot - 155kg max), tagad esmu ticis līdz ~132-133kg un šogad vēl ceru ieraudzīt zem ciparus kas sākās ar 12x :D

par pašu trenažieri - sāku ar 5minūtēm pēc kurām miru nost, katru dienu metu pa vienai klāt, šobrīd atkarībā no noskaņojuma skrienu ~45min dienā - ja katru dienu tad 40-45, ja dienu izlaižu tad 1h, esmu sasvīdis un saguris, bet nostrādāt pēc tam visu dienu nav problēma un reizēm vakarā vēl enerģija lieka - pie plusiem lieku to ka varu savus savilktos seriālus kaut kā paralēli noskatīties ;)

zinu rinķī vēl 4 cilvēkus kam ir tāds aparāts, bet visiem pārējiem tas pilda tikai pakaramā/termometra/pulksteņa funkciju, man mājās skrien arī sieva un vecākais dēls, nezinu vai odometram var ticēt, bet nu jau 5. tūkstotis apkārt :)

Altair
12-10-14, 00:53
Bāc, no telefona ātrumā meklēju un nepiefiksēju, ka šis jau beigts, kkā galvā bija palicis, ka kāds nesen par šo tēmu jautāja, tāpēc arī neiedziļinājos. To ta domāju, ka neatceros, ka Latish būtu postojis tur kko :D

sandors
12-10-14, 08:53
cik zinu cilveekiem kuri vinju iegaadaajas, peec 3 lietoshanas reizeem staav kaktaa un tikai vietu aiznjem :D

Šis faktors būtu ļoti nopietni jāņem vērā, jo arī es zinu vairākus paziņas/radus kam šie mētājās!

ta Dzelzhus cilaajot tiek pateereets vairaak energjijas iisaakaa laikaa.

Daudz (iespējams neveselīgi) rīt un pēc tam trennēties tikai, lai nomestu lieko savaru, ir vairāk nekā muļķīgi!
Var nošaut 2 zaķus , vienkārši nerijot tik daudz. Nebūs liekā svara, un nebūs jātērē laiks treniņiem.

Ir vērts padomāt par apēsto kaloriju daudzumu, jo....primitīvs piemērs....ja vēlies nomest 1 kg tauku/svara, tas , ja nemaldos ir ap 9000 kaloriju. Treniņā patērēsi ap 500-600 kalorijas. Nav grūti saprast, kā un cik daudz būs jātrenējas, ja turpināsi daudz rīt un vēlēsies nomest liekos kg.

bobiksons
12-10-14, 10:32
aizmirsi trešo... nauda. Mēneša griezumā sanāk viena reize pat biļetēm uz lēto reisu kkur eiropā aizlidot.

Semo
12-10-14, 13:11
Oij davai nevajag te naudu pīt iekšā, veselīgi ēst nav lēti, un sanāk nevis ietaupījums, papildus izdevumi...
Protams ja tu pārej no standarta ēdieniem uz salata lapām, ritā vakarā un pusdienās, tad arī varbūt sanāks ietaupījus, pie nosacījuma ka pietiek ar vienu galviņu ēdienreizē...:D

bobiksons
12-10-14, 13:24
vienkārši izņem no pārtikas groza alko/saldumus, kas arī ir tie papildus kCal, no kuriem pa lielam nav jēgas.

noname
12-10-14, 14:15
vienkārši izņem no pārtikas groza alko... snip ...no kuriem pa lielam nav jēgas.

tas ir psc šitā pateikt, tu domā mums jūtu nav??!?

TraktoristsLV
12-10-14, 17:43
Svētki tuvojas taču, par alko patēriņu nezinu jo nekādu konkrētu plānu nav, bet saldumus / mandarīnus / karbonādes gan sanāks noēsties.

sandors
12-10-14, 19:11
vienkārši izņem no pārtikas groza alko/saldumus, kas arī ir tie papildus kCal, no kuriem pa lielam nav jēgas.

Galējībās, protams, var neiet, atsakoties no tā visa vispār, bet tendenci vajadzētu saprast.
Tiek kas nervoze par veselīgi = dārgi, gribās uzdot jautājumu, vai tās naudas nav žēl, kas tiek lieki rīklē sastumta, tad norauta podā un vēl papildus resursi jātēre, lai liekos kg nomestu!

Hrjum
12-10-14, 19:20
Staigāt pa zemnieku tirdziņiem un bio/eco paiku pirkt, nav tas pats kas pārtikt no RIMI virtuves un pelmeņiem/makaroniem... ;)

bobiksons
12-10-14, 19:20
nu par to es runāj.. pats pa retam alu vai saldumu. Aso gaļu gan iemācījos pats vītināt (kas veikalā pa 30eur/kg).
pat ja roka lauzta un ir norm veselība (nav resns) vingrināt var bez šiem trenažieriem. Ir daudz lietas, kur var veikt tauku/naudas optimizācijas

sandors
12-10-14, 19:29
Staigāt pa zemnieku tirdziņiem un bio/eco paiku pirkt, nav tas pats kas pārtikt no RIMI virtuves un pelmeņiem/makaroniem... ;)

Negaidīju no tevis tik aprobežotu komentāru, salīdzinot galējības, lai arī nekā nepareiza tur nav! Lai ēstu veselīgi, nav obligāti pa eko plaukiem jāvandās. Protams tam visam ir mazliet jāseko līdzi, vajadzīga drusciņa uzņemšanās, iedziļināšanās....tiesa šīs nav cilvēku stiprās puses, vai prioritātes ikdienā.

Hrjum
12-10-14, 19:35
Var burpees, squats, high-knees, plankas taisīt trenažiera vietā. paņem 6-10 vingrinājumus un uztaisa pa 1min 2 apļus. Būs vēl labāk, bet par cik tā ir grūtāk saņemties, ar tehniku var tomēr būt interesantāk. Stāv acu priekšā un grauž sirdsapziņu :shura:

Yolo
12-10-14, 22:44
kāda jēga dzīvot?

sandors
12-10-14, 22:56
kāda jēga dzīvot?

Jautājums smags, un principā, joprojām neatbildēts!
Ja esi savu dzīves jēgu atradis, iedzeršanā un labi paēst, tad ar to arī tevi apsveikšu! Nekāda sarkasma!

Yolo
12-10-14, 23:33
Es tikai pajautāju, jo likās, ka bobiksons zinās!

smartdevil
03-22-16, 11:12
Pacelšu mironi.
Vajadzīgs kaut kāds ieteikums tīri kardio. Vai eliptiskais būtu optimālākais ko izvēlēties?
Skriet ir nepatīkamākais pēc burkānu ravēšanas. Velotrennažieris bija, bet pārāk noslogo tikai kājas.

bobiksons
03-22-16, 11:25
tu nopietni? ej tak izbrauc ar velo.

Altair
03-22-16, 12:48
HIIT ar lecamauklu (nopērc kādu krutāku ar gultņiem (http://www.buyjumpropes.net/ultimate-fitness-jump-rope/)) un būs labi un lēti. Lielākā daļa trenažieru tāpat izmesta nauda, jo beigās tiek izmantoti tikai kā drēbju pakaramie :D

sharix
03-22-16, 15:17
Gudrinieki mļin

ir man eliptiskais - pac dienā 20km uz tā noskrienu (var 3x20min sērijas noskatīties tajā laikā) un puika 12km (30 min XBOX)
tas ir labāk nekā nedarīt neko ... un velo ar sērijām vai XBOX nevar apvienot

smartdevil
03-22-16, 17:13
Par velo jau rakstīju. Nopārdevu, jo efekts spēkam tikai kājām.
Lecamaukla? Tas būs identiski skriešanai uz pēdām. Ir ok volejbolam, bet atkal jau citas muskuļu grupas minimāli.

Sharix, kāds tev ir eliptiskais? Kādu ieteiksi? Kas ar tām nūju stiprinājumu vietām? Ir šķirba, ja viņas ir zemāk vai augstāk?

Altair
03-22-16, 17:55
Tev kardio primārais vai tomēr muskļi? Ja jau tik ļoti muskuļus gribas, tad taisi burpees līdz nemaņai.. būs tev i kardio, i kājas, i rokas, i krūtis un viss, ko sirds kāro :D

Flyby
03-22-16, 18:55
Aukliņa nav identiski skriešanai!

Kad es sāku lēnām mest svaru nost(vēl metu :D ), tad sāku tieši ar aukliņām "iesildīties" 5x100 un vēlāk 10x100,un tad jau 5x200 un tad mazliet pumpēšanās un tricep dips, un citas lietas.
Man ir viegla auduma aukliņa, rokas ir pirmās, kas piekūst tādu griest riņķī, tās kas ir ar atsvariem, manuprāt, rokas tik ļoti nenodarbina, bet neesmu lēcis... Skrienot ar lieko svaru tu dari pāri locītavām, taču aukliņu var droši lēkt (pareizi lēkt). Pietam, paliek interesantāk, kad iemācies dažādus aukliņas lēkšanas veidus :)
Sirdsritms aiziet "through the roof", kalorijas dedzinās un kaimiņiem apakšējā stāvā labs prāts.

Iesaku vismaz pamēģināt!

smartdevil
03-22-16, 19:00
Primārais ir kardio. Nav runa par muskuļu vizuālo. Burpees vairāk tomēr domāts aktīvākai kustībai un lielākai slodzei. Un ja ļoti vajadzētu fizisko, tad Insanity Workout arī ir pazīstama.
Tādam ...gandrīz pusmūža vecim :D no nulles ko iekustēties, bet nedaudz kustīgāk par velotrennažieri. Skaidrs, ka skriešana būtu kā reiz, bet tas ir tas, kā dēļ labāk izvēlos zvilni. :D
Prasītos pēc tāda trennažiera, kurš muskuļu kompleksā arī paķer līdzi mugurkaula dziļos muskuļus jostasvietas rajonā. Bet tāda aizdoma, ka tur bez spec vingrinājumiem, liekas, neiztikt.

Hrjum
03-22-16, 19:11
Dziļos ar trenažieriem nepatrenēsi. Brien vien pie fizioterapeita sev individuālu setu mācīties. ;)

Altair
03-22-16, 20:46
Mugurai/jostas daļai labākais mājas apstākļos noteikti būs good mornings (http://media2.popsugar-assets.com/files/2013/12/20/295/n/1922729/14f9e1d1b8d9e3a7_good-moring.jpg.xxxlarge/i/Lower-Body-Good-Morning.jpg). Rokas var likt arī uz krūtīm (galvenais lāpstiņas atcerēties vilkt kopā), ja aiz galvas sākumā grūtāk. Tik jāiemācās pareizi taisīt un likt strādāt tam, kam jāstrādā, nevis vnk vicināt ar galvu/rumpi. Sākumam noteikti pie spoguļa būtu ieteicams, lai galvā labāk saslēgtos kas un kā. Pirmos 50 taisu lielākā amplitūdā (pilnā vilkmes būtībā (ja neskaita, ka beigās pilnībā neiztaisnojos, lai sasprindzinājums nepazūd) lēni, kontrolēti utt. un pēdējos 100 mazā amplitūdā (apmēram starp 60 un 40 grādiem, tā, lai justu muguras lejas daļu) piedzenot, bet arī kontrolējot. Svarīgi arī pārāk negāzties uz priekšu (sanāk stāvēt balstoties uz pēdām un tikai nedaudz līdzsvaram balstīties uz pirkstu daļas, nevis gāzties tā, ka vai nu visa slodze jau uz pirkstiem vai arī tūlīt gāzīsies uz muguras). Galva arī jātur vienā līmenī ar mugurkaulu nevis jāieliec kaklā. Galvenā doma - cits principā nekas nestrādā, tikai gurnos kā enģe strādā un cel sevi augšā nevis ar gurniem/sasprindzinot dibenu or w/e, bet tieši ar muguras lejasdaļu. Es šo taisu katru dienu no rīta un vakarā pa vienam piegājienam. Pēc tā arī vēlams pastiept muguru (kvai vnk stāvot noliecoties pie kājām). Kopā ar staipīšanos aizņem 5 min max.

Hrjum
03-22-16, 21:42
Neviens, NEVIENS, cilvēks "parastais" bez fizioterapeita nevarēs pareizi izpildīt nevienu dziļās muskulatūras vingrinājumu. Katram ir individuālas problēmas un cilvēkiem "parastajiem" ir tik tizla dziļā muskulatūra, ka visticamāk tikai vēl vairāk pārslogos sāpošo muguru, jo patiesībā varbūt sāp jo ir pilnīgi tizla dziļā vēderprese, šķībs iegurnis vai ceļu/gaitas problēmas.

Nemaksā neko kosmisku fizioterapeita konsultācija un pāris reizes ārstnieciskā vingrošana, kamēr iemācās pareizi. Vai arī regulāra AV, ja vajag vagaru kas pieskata.

Visās pamačībās rāda labi trenētus un bez spoguļa tur pat nemanīs cilvēks māžojoties pakaļ, ka nedz mugura ir taisna nedz citas nianses. Ne visiem tas ko viņi jūt "taisnu muguru" ir taisna mugura

smartdevil
03-22-16, 21:50
Fizioterapeita sets ir iemācīts. Tikai guļus un uz sāniem. Man jostas daļai viens skriemelis tā kā nedaudz paslīdējis un dod ik pa reizei uz kaut kādu nervu no kā gūžu locītavās spiež līdz sāpei. Reizēm muguras karbonādes lejasdaļā savelk. Tāpēc arī vingrinājumu kursam nācās iet cauri. Jā un piekritīšu. Kurš katrs pēc bildītēm bez terapeita neiemācīsies pareizi pildīt. Man 8 nodarbības, kamēr noriju visu vingrinājumu specifiku.
Gribas paralēli ko aktīvāku un nedaudz sirdi patrennēt.

Altair
03-22-16, 21:59
Hrjum, piekrītu tev, vienīgi realitāte ir tāda, ka visbiežāk diemžēl neviens jau nekur neiet (tikai tad, kad jau ir galīgi D viss).
Konkrētajā gadījumā par sāpēm utt. nekas netika minēts (moš palaidu garām).. manis rakstītais ir pie nosacījuma, ka cilvēks ir vesels n' shit.. nekādus atveseļošanās/rehabilitācijas ieteikumus nevienam nebiju plānojis sniegt :)

Hrjum
03-22-16, 22:08
Mans fizioterapeits, kurš arī sportistus monitorē un ar bērniem strādā, saka ka tādu nav veselu cilvēku, kas bez speciālista varētu kaut ko vairāk par iešanu uz WC darīt. Tādus esot redzējusi labi ja pāris pa visu karjeru.

smartdevil
03-23-16, 00:47
Ok, par speciālistiem viss skaidrs. Pasakiet kāds vai eliptiskais ir izskatāms kā variants vai tomēr viss ir slikti un jādomā cita veids? Protams vairāk sliecos uz lēto galu. 500€ točna nemaksāšu par trennažieri.

dust
03-23-16, 01:13
Nē, tas nav variants. Labāk katru vakaru 20 minūtes pavingrot un neēst/nedzert visu kas pagadās.
Ja nemāki vingrot - pilns internets ar ZUMBA videoclass nodarbībām. :D Es nosākuma ņirdzu par savu sievieti, taču pamēģināju pa kluso pats, tiešām nopietna kardio slode un strādā viss ķermenis.

smartdevil
03-23-16, 01:22
Tie visi video trenniņi ir jau aktīvam sportojošam, lai arī var maukt paralēli programmai skatoties to video. Man iesākumam kaut ko vienkāršāku vajag, lai varu pulsu pielāgot.

sharix
03-23-16, 12:26
prātvēderi, dafai saskaitamies:

1) cikiem vispār ir bijis vai ir eliptiskais mājās?
2) cik no tiem kam tāds ir, to ir arī darbinājuši?
3) visi tie kam tāds ir/ir bijis izsakam savu viedokli.
4) visi tie kam tāds nav bijis - noskaidrojam kur aizgāja tomiņa zilonītis un tad ejam tam līdz.

sharix
03-23-16, 12:37
smart - man ir kaut kāds draņķis Christopeit CS5 vai kas tamlīdzīgs ... labs tas nav, izvēlēts (man uzdāvināts) tad tika tādēļ, ka tam bija 150kg MAX uz kastes ... dāvinātaji gan nezināja ka man tad jau bija 167kg, 17 nometu tāpat, tad drīkstēju kāpt uz aparāta, tad ir novedis pie vēl 19 pazudušiem kg ... trenažieris darbināts tiek gandrīz katru dienu, abiem ar puiku kopā 30-35km dienā, šobrīd aparātam ir bijuši jau 8 vai 9 remonti - netur tādu svaru/slodzi, vajadzīga gan ir bijusi tikai viena detaļa - ap 3500km pedāļu ass novērpās/nolūza, pārējās reizes varēju par pārmetināt/nostiprināt visu kas sāka ļurkāties/salūza.

smartdevil
03-23-16, 14:41
Šāda tipa skaitās ar mazu soļa gājienu?

https://youtu.be/nozkK7kOAAo

sharix
03-23-16, 16:13
kaut kas ļoti līdzīgs