PDA

View Full Version : Kokteiļu sastāvdaļu pirkšana

neojanis
01-07-08, 10:54
Sveiki biedri!

Ir tāds jautājums. Kur jūs pērkat kokteiļu sastāvdaļas? Piemēram Margaritas kokteilis, kur jūs varat Rīgā atrast Tripple Sec liķieri, laima sulu? Laima sula it kā ir Stockmann veikalā, taču to liķieri vells viņu zin kur var dabūt. Var jau improvizēt, bet nu kā tur sanāk, nez..

Zinu to, ka Rimi un Maksimas piedāvā visai maz, vai arī es neprotu atrast. Stockmann var dabūt īpašus alkoholiskos dzērienus, Prizmā liekas nekas nebija. Vēl ir doma aizbraukt uz Gemos'u - tur cik atceros bija baigi daudz sīrupi utml. navaroti. Var jau vēl MC2, Sky un citus veikalus paprovēt.

OzYs
01-07-08, 11:12
kokteiljos izmantoju wisiiti + kolu un neko citu man nevajag :D

mrlobber
01-07-08, 11:15

Nu tas pats šeit, tikai viskija vietā rums :D

Lai gan atzīstu, ka tā ir problēma. Atceros, ar draugiem organizējām Longailendas ledus tēju tusu (dziru lielā bļodā maisījām :D), bija problēma ar vienu no sastāvdaļām, šķiet, vai tik tas arī nebija laims, neatceros, vai toreiz bija Stockmann, kur to varēja dabūt, šķiet pat, ka ne, beigās nācās iztikt ar citronu...

tolx
01-07-08, 11:23
atbild,bet tam vajag argumentus :D
p.s. bobber,iekš fontaine džins ar toniku vēlarvien maksā 1,6ls :D

JesusOnline
01-07-08, 12:16
Ja ir īpašais omulis ko uzjaukt tad sastāvdaļas mēdzu iepirt Gemoss bāzē. Cenas normālas uz izvēle arī.

Tominjsh
01-07-08, 12:38
es ar par gemoss uzreiz iedomaajos. Jaaniit, jums beerni jaataisa, nevis alkohols jaalieto :p:D

Tominjsh
01-07-08, 12:42
Jaaniit, man par beerniem bumbas luudzu nepieshuut. Man pat nav naudas, lai pats paeestu :D :D :D

IronSoul
01-07-08, 12:45
es ar par gemoss uzreiz iedomaajos. Jaaniit, jums beerni jaataisa, nevis alkohols jaalieto :p:D

+1 lol mans gar zemi !

pareizi dzert nav labi :D

mrlobber
01-07-08, 12:45

Jaaniit, man par beerniem bumbas luudzu nepieshuut. Man pat nav naudas, lai pats paeestu

wtf :D

neojanis
01-07-08, 12:46
Aha, par krusttēvu ceri tikt? :D

tolx
01-07-08, 13:01
dzert pirmdienas rītā nav labi :D

Tominjsh
01-07-08, 13:03
Aha, par krusttēvu ceri tikt? :D

mhhh :D es taads suudiigs krustteevs buutu :D krustberni regulaari bez daavanaam buutu :D

ps. A kas bobberam nav skaidrs? :D :D

DeadmaroZ-TLOTL
01-07-08, 13:29

vai arii shnabis + citaa traukaa zacene ;-)

StyleZ
01-07-08, 14:59
Gemos netaalu no Kuulaa buus iistaa vieta. Tur nekad nav bijushas probleemas atrast pat ljoti eksotiskas sastaavdaljas + veel cena sameeraa zema..

P.S. Juus alkaani ar savu bruuno naavi.. jakh :(

brachkapc
01-07-08, 15:10

+1 :D

kiwi
01-07-08, 16:06

One of my favorites + juice (tomato, orange, apple) :D

kiwi
01-07-08, 16:28
Kad to sajauksi ne tikai angliski saksi runaat :D Da nee, man jau zb rakstit :D

jopciks
01-07-08, 17:12
labākais kokteilis- Asiņainā Mērija vai "po ģerevenski" šnabis ar tomātu sulu un pipariem :)
Un vispār

http://www.nemirst.lv/img/istaba/3.jpg

:D:D

eermaniitis
01-07-08, 19:58
kur atrast to gemos?

Tominjsh
01-07-08, 20:08
muukusalas iela, starp maximu un statoil
http://yp.interinfo.lv/?lang=1&fSearch=1&fMode=easy&serno=10&fEASY=gemoss&raj=&newsl=3

Kuulais
01-10-08, 00:11
tieshi taa starp maximu un statoilu, jaaiebrauc teritorijaa un eeka kas atrodas pa labi tanii vareesi nopirkt glaazes salminjus shakerus, un paarejos meeslus, kaa arii visnevisaadus Monin siirupus uttt. Par alko principaa vari mekleet jebkuraa Krustpunkta veikalaa (tipa alko lielveikali :D), tur var atrast praktiski jebko..

andrisll
01-13-08, 22:59
tas apelsīnu triplis ir dabūjams gan akmens tilta krustpunktā, gan iekš alkohouse.lv un vēl daudz kur droši vien
iekš e=mc2 arī daudz ko var dabūt