PDA

View Full Version : alkaholiķiem viss po***i

Ha_Ha
01-21-08, 18:16
svētdienas vakars ~ 18.00 - sēžu guļamistabā uz grīdas un spēļējos ar bebi, chainee sēž "būdā" pie kompja uzlicis ausis un uzgriezis mūziku pa skaļo (neko nedzird), sieviete kārto vannasistabu, chainee māsas nav mājās, fonā skan rādžs pa visu dzīvokli... dzirdu atverās dzīvokļa ārdurvis un kāds ienāk dzīvoklī, nodomāju ka chainee māsa. bebītei saku lai skrien skatīties kas atnāca, bet kaut kā paveicās, jo aizgāju pirmais. skatos ārdurvis atstātas vaļā, neviena nav. ieskatos virtuvē - arī tur neviena nav. paskatos lielajā istabā (turpat arī chainee sēž aiz stikla durvīm pie pc) - kāds guļ uz žurnāla galdiņa... psc operatīvi tika aizvākta bebīte uz guļamistabu, kamēr skrēju atpakaļ tas kāds jau bija piesvempies kājās un steberēja uz koridora pusi, pie sevis kaut ko murgotams (apmēram sorry, atvainojos). nu es viņu tā "zolīdi" ņēmu un bez runas izsviedu kāpņu telpā, ka droši vien viņam vēl vairāk sagriezās galva un nebija skaidrs uz kurieni iet. lūk vakardienas ekscess.
padoms - lai arī esam mājās durvis nekad nedrīkst atstāt neaizslēgtas!

DeadmaroZ-TLOTL
01-21-08, 18:25
kas liidziigs man ar ir gadiijis , bet nu pie****** purns tikai durvis paspeeja atveert ...

Arturs L
01-21-08, 18:26
INteresanti, ka ir vel taadi, kuri durvis nesleedz ciet...kaut arii es dziivoju Teikaa, un kaapnjutelpa sleedzama, bet man reflekss, durvis automaatiski sleegt ciet.
Labi, ka vinjsh bija pilniigaa lupataa, un nevis kkaads riktiigs ljaundaris...brr

OzYs
01-21-08, 18:27
mheh, tas jau kaa tajaa krievu filmaa kur alkaans ne tikai dziivokljus sajauca, bet arii ielas, maaju un pat pilseetas :D

stopman
01-21-08, 18:34
Stulbie zhuupas...

DeadmaroZ-TLOTL
01-21-08, 18:37
a juus baigi gudrie kad piedzeraties? :D:D:D:D:D

Kaibinjsh
01-21-08, 18:37
Durvis, jāslēdz ciet, tā taču daudzi ir aptīrīti.

DeadmaroZ-TLOTL
01-21-08, 18:39
shitam gan jaapiekriit 100%

skaktuss
01-22-08, 10:21
a juus baigi gudrie kad piedzeraties? :D:D:D:D:D

es palieku ljoti gudrs, kad piedzeros :rolleyes:

angiins
01-22-08, 10:29
Gan jau tas bij kāds Aināra pudeles brālis, tikai šis sakautrējās no sievas un izmeta jamo laukā. Lai tas būtu ticamāks, parādija sievai šo topiku :D

Otra versija:
Šis nāca ciemos pie sievas, bet konstatēja, ka tu esi mājās un notēloja dzērāju :D

OzYs
01-22-08, 10:36
jaa jaa, taa vinsh ir :D

Ha_Ha
01-22-08, 11:32
kopš svētdienas vakara es vislkaik` domāju... - angiin, tev nav brāļi, kuri dzīvo turpat Koknesē?

P.S. atsaucot atmiņā šo gadījumu - kaut kā šķiet ka redzēju (ar acs kaktiņu) ka to visu pasākumu chainee redzēja, bet bija konkrēti nobijies un izlikās ka neko neredz nedzird :D

tolx
01-22-08, 11:44
tikai viens risinājums:slēgt ciet durvis..

Kaibinjsh
01-22-08, 16:36
Mļa vakar viens sportists, izskatījās ka zem ripām, vai kā spēcīgāka, Denisu meklēja :D Cītīgi zvanīja pie durvīm. Vēl prasīja uz kuru pusi ir virtuve. Pasūtīju nah. A nez ko šams darītu ja durvis atvērtu blakus dzīvokļa penši ...

chainee
01-22-08, 21:06
ei taksh tu, nebiju samiizies, es pat tev ticeet negribeeju kad staastiji peec tam :D man likaas ka karteejo reizi kko samelot gribi :D bet nu psc shitaa izdariities

roliss
01-23-08, 17:04
Nez, man tas paarlaimi nedraud, ja kaads taads kadrs atvelkas, tad sunim tas ir tikai prieks kaut kur zobus iecirst! Privaatmaaja owns. <blat off>

luckydays
01-27-08, 15:08
Ha Ha blakus mājā tak dzīvo tāds cilvēks kā Nungurs :D:D:D

Instigater
01-27-08, 15:19
Es durvis nesleedzu ciet. Ja vajadzees kaadam, taapat ienaaks, ja ne pa durviim, tad pa logu tochna.