PDA

View Full Version : Idejas 5dienai ( vakaram )

non7sens
04-03-08, 22:39
Tātad ir kādas idejas ko varētu darīt 5dienas vakarā, mby kāds intresants pasākums? Litrabols dažādās variācijās jau ir izspēlēts...

non7sens
04-03-08, 22:42
Laikam aizmirsu pateikt ka meklēju idejas kompānijai, kur ir arī daiļais dzimums protams, tapē šis variants par benchiem izpaliek :D

mrlobber
04-03-08, 22:42
overclocking/benching? :D

Kad ieraudzīju šo topiku, precīzi noprognozēju tavu atbildi :D

Aizej ar savu sievieti uz kādu kultūras pasākumu, operu, piemēram (tur gan nepieciešama laicīga stratēģiska plānošana)

Ja sievietes nav, aizej ar kādu savu litrobola komandas dalībnieku. Atceros, ar vienu bērnības draugu savulaik uz Prokofjeva "Romeo un Džuljeta" baletu gājām :D

Kuuminsh
04-03-08, 22:51
OC OC OC OC!
Meitenes... kļūstiet reiz pieaugušas :>
Pavasaris.. daba. Kāds tur pie velna sūda dators? :)
Es jau aizvakar atvēru caclik sezon pie ezera :)

http://lh5.google.com/g.duksis/R_Ki6cHlxwI/AAAAAAAAAco/oMnXN-Atm14/P4012260.jpg?imgmax=912

Tā ieciklēšanās uz OC.. tas ir bērnišķīgi. Gluži kā jebkura cita ieciklēšanās.

ORiONz
04-03-08, 23:22
es ta ari neiebraucu. tu gribi ar draudzeni atpusties vai kompanija? ja kompanija, sazimejat auto un gazat kaut kur zalumos, ja bus labs laiks. vai izplanojat nelielu izbraukumu. nu ar draudzeni jau ari var to pasu. kulturas pasakumi diemzel musdienas ir diezgan dargi palikusi un uz sakarigiem pasakumiem (izradem,operam) biletes tiek vai nu izkertas kaa JRT vai ari ir kluvusas diezgan dargas. bet tas protams sos pasakumus neizsledz. pasam tiri labi patik uz operu aiziet ;)

cedgars
04-04-08, 10:28
Tagad tač ārā tieši ideāls laiks priekš lustēšanas zaļumos vai lai vnk pagalmā uzgrillētu gaļiņu. ;)
Tā kā oc lai paliek lietainajiem vakariem. :p

kvazi
04-04-08, 10:32
TG/AM

kuklitis
04-04-08, 11:34
Laikam aizmirsu pateikt ka meklēju idejas kompānijai, kur ir arī daiļais dzimums protams, tapē šis variants par benchiem izpaliek :D

Bet kaapeec gan Tu savai meitenei nevareetu atklaat brinishkjigo un aizraujosho overclocking/benching pasauli ! ;) Ja pietiekami azrautiigi visu nodemonstreesi vinjai viankaarshi jaaiemiilas visaa shinii aizraujoshajaa procesaa kas jau robezhojas ar aigstaako maakslu ! :D

Taarps
04-04-08, 12:19
akvaparks. Jautri un veselīgi :)

Ha_Ha
04-04-08, 15:44
dedzināt kūlu - jautri, "asprātīgi", adrenalīns, extrēms... bet nekas jauns!

roxio
04-04-08, 15:53
es šobos vai tāda veida kriminālās aktivitāstes meitenēm ir diez ko interesanti

+1 grillētām desiņā (+alus)

CeleronS
04-04-08, 17:56
PICU pats cepšu, citiem ar došu :)

ORiONz
04-04-08, 18:47
akvaparks ir nenormali dargs(līvu) biju tur uz turibas pasakumu(pats par laimi tur nemacos). teiksu ta, ka pats 15Ls par 4h es nemaksatu nemuzam. laikam esmu parak skops, bet ja iet ar meiteni, tad sanak 30ls. ta tak ir zadziba. es varbut dotu 10ls par tam 4h, bet 15 manuprat ir par daudz.
p.s. ja auto maz rij, par 40ls var uz Munameģi un atpakal aizsaut :D

StyleZ
04-04-08, 19:13
Daram kaa StyleZ shovakar - savaac baru ar meiteneem un aidaa uz nautu! :p:D:o:rolleyes::cool:

Parasts
04-04-08, 23:58
akvaparks jāņem ir tad uz visu dienu, tik daži lati vairāk nekā 4h
man ar studenta kartiņu diena bij 15ls+15draudzenei+bik ieēst un 40 , laupīšana toč, uz 4h nav vērts

Tominjsh
04-05-08, 00:02
ja iet ar meiteni, tad sanak 30ls. ta tak ir zadziba.

30Ls par iespeeju 4h skatiities uz meiteni peldkostiimaa no tuvas distances :D cipars adekvaaats par shaadu iespeeju :D
ja teiksi, lai brauc pie tevis uz maaju, iedzers kafiju un paseedees 4h istabaa peldkkostiimaa... paaraak labi tas nebeigsies :D Taa ka shii ir taada nevainiiga iespeeja palureet tuvaak uz meerkji :D :D :D

he heeee

Instigater
04-05-08, 01:24
Atbraukt tagad uz Juurmalu un pabildeet smukos miglas skatus, mums te tieshi juuras briize iepuutusi, a no turienes kaadi graadi 5 veesaak nekaa 3 km taalaak no juuras un bonusaa megamigla. Varees gan kopaa padrebinaaties veesajaa vakaraa, gan pie izdeviibas, mosh arii nosuukt. ;-)

Tominjsh
04-05-08, 01:27
nosuukt :D :D :D shaadu vaardu laikam peedeejo reizi dzirdeeju/lietoju pamatskolaa :D :D

miglu bildeet var arii riigaa tagad :)

Instigater
04-05-08, 02:22
Nu es jau kopsh tiem laikiem sievishkjim nevienam pat roku klaat neesmu pielicis - kaa pieskaros, taa beidzu. :D

mrlobber
04-05-08, 02:29
Nu es jau kopsh tiem laikiem sievishkjim nevienam pat roku klaat neesmu pielicis - kaa pieskaros, taa beidzu. :D

Labākais piektdienas nakts joks :D