PDA

View Full Version : raid1 - ko darīt bl

deff_ins
06-19-08, 23:22
es bik apjuku!

ir kaste ar raid1 - mirror - kaut kāds inteliskais dzelziskais raid kontrolieris
kastei bija bsod utt. veicu diagnostiku - visi dzelži ok. tātad winda. atvienoju secondary hdd nost - tasu win repair. viss arbaiten! tb raid modes nemainu - nekas tml - pie boota man tik rāda ka raids izjucis

a kā tagad to otru hdd spraust klāt? tādu kāds bija? vai noformatētu? vai nodzēst partīciju? :o

Lapelis
06-19-08, 23:28
pohodu vienk izdzees veco masiivu un uztaisi jaunu....

Instigater
06-19-08, 23:41
Spraud taadu, kaads ir, vinjsh pats po ljubomu paarrakstiis absoluuti visu paari, RAID kontrai neinteresees diska saturs, protams, ja taa ir iista HW kontra.

netbeast
06-19-08, 23:43
vienkaarshi noformatee vinju, lai backupi nenaak augshaa, tas arii ir viss, vairaak nekas tev nav jaadara, un spraud klaat, dzelzis visu izdariis pats.

Instigater
06-19-08, 23:55
Pat nevajag formateet, HW kontrai buus pilniigi pajaat, ja to HDD iespraudiis jau ejoshaa sisteemaa, tas nav juusu nvidia, intel maacplashu softraid.

deff_ins
06-20-08, 00:37
hmmm....
a ja man jamais saka ka raida rebuilds notiks iekš os... tad laikam tas ir shitainais soft-raids? :confused: tad man arī laikam tas intel matrix storage jāenablo pie startupa :o

Instigater
06-20-08, 00:40
aha, piekaasa tevi, normaals intel ICHxR raid, tobish ne ar ko labaaks par to, kas maacplatees naak. :D

mrlobber
06-20-08, 00:44
Kā jau netbeast teica, just in case noformatē to "lieko disku", spraud klāt kā RAID1 un iekš Win tas Intel Matrix storage menedžeris tev atjaunos "spoguli".

deff_ins
06-20-08, 00:49
gut voldemar, gut! rīt redzēs kas sanāks ;) backups ja kas ir :D