PDA

View Full Version : mp3+cue - nero zinās kas tas tāds?

deff_ins
06-20-08, 18:12
respektīvi man te pāris mp3 mixi + cue faili. protams es varu iecept diskā 1 gab mp3 bet feināk tomēr ja ir pa trackiem. tik ātrumā nemāku saprast - vai nero zin kas tāds ir :) jeb jāmeklē cits softs kas jamo saskaldīs un jācep tādā veidā?

Latish
06-20-08, 18:37
respektīvi man te pāris mp3 mixi + cue faili. protams es varu iecept diskā 1 gab mp3 bet feināk tomēr ja ir pa trackiem. tik ātrumā nemāku saprast - vai nero zin kas tāds ir :) jeb jāmeklē cits softs kas jamo saskaldīs un jācep tādā veidā?

Pa kādiem trackiem tu runā? Tracki muzakam ir tikai CDA formātam. Un pričom tur cue un mp3? cue ir inf fails bināram diska imidžam.

deff_ins
06-20-08, 18:48
PERFORMER VA
TITLE "Balane 008 Mixed By Desyn Masiello"
FILE "D:\My music\2005\va-balance_008_mixed_by_desyn_masiello-promo_2cd-2005-mns\02-va-balance_008_mixed_by_desyn_masiello-mns.mp3" MP3
TRACK 01 AUDIO
TITLE "Halycon And On And On"
PERFORMER Orbital
INDEX 01 00:00:00
TRACK 02 AUDIO
TITLE X
PERFORMER Spirals
INDEX 01 07:48:10
TRACK 03 AUDIO
TITLE "Blue (ReloadeD)"
PERFORMER Rozzo
INDEX 01 11:19:09
TRACK 04 AUDIO
TITLE "Cannot Contain This Killing Joke - Love Like Blood"
PERFORMER Moloko
INDEX 01 17:33:27
TRACK 05 AUDIO
TITLE "Crush The Bits"
PERFORMER "Dave DK"
INDEX 01 22:28:05

reku fragments no cue par kādu es runāju. diezgan bieži sastopama parādība. izmantojas arī kopā ar ape. iespējams šis cue un tas kas kopā ar cd imagēm-bin kopā ir 2 dažādas lietas.

bullis
06-20-08, 18:51
Cue tiek izmantots arī lai ietvertu sevī informāciju par kādā garākā mūzikas mix'ā esošajām dziesmām un izpildītājiem.
Un man ir lielas aizdomas, ka Nero nespēs viņu sagremot un vajag meklēt ar ko jau iepriekš sadalīt to gabalu(CUE splitter piemēram). Un tik tad rakstīt.

Arnis2002
06-20-08, 18:54
un ja ņem - burn image, un norāda to cue ? ko tad šis dara ?

noname
06-20-08, 19:01
nero pazīst cue failu, tā kā tas faktiski ir diska imidžs, un tā kā nero arī saprot ka no mp3 ir jātaisa audio disks, tad abu kombinācijai teorētiski arī vajadzētu darboties, bet kur problēma vienkārši pamēģināt ? ja nedarbojas, tad vēl pārbaudīts variants eac, kas manuprāt ir labāks tūlis audio cd ripošanai un cepšanai

bullis
06-20-08, 19:09
Nu Nero 7, ņemot to CUE un mēģinot viņu pielikt, parāda kļūdu, ka nevar ielādēt CUE filesheet. Nu moš tas tādēļ, ka tiek pārbaudīts ar FLAC failu, kas to lai zin. Varbūt ar MP3 tiktu galā.

Latish
06-20-08, 20:44
Bļin! Vai tiešām nepielec ka tas ir CD-A formāts? - kur problēma, ja ir mp3 faili tad kaut ar to pašu nero konvertējam uz wav un cepam kā cda.

noname
06-21-08, 10:36
Bļin! Vai tiešām nepielec ka tas ir CD-A formāts? - kur problēma, ja ir mp3 faili tad kaut ar to pašu nero konvertējam uz wav un cepam kā cda.

man liekas, ka tev pašam nepielec, ka no prasta cue faila bez jebkādām konvertācijām var uzcept cd-da, sevišķi ja audio fails ir vienā lielā gabalā ar vairākiem trekiem miksētiem kopā

Latish
06-21-08, 12:13
man liekas, ka tev pašam nepielec, ka no prasta cue faila bez jebkādām konvertācijām var uzcept cd-da, sevišķi ja audio fails ir vienā lielā gabalā ar vairākiem trekiem miksētiem kopā

Nu to es pats zinu, un??? ; Tak autors minēja mp3! Značit viņi ir atsevišķi, un ja ir tass cue nah nav vajdzīgs.

bubu
06-21-08, 12:36
Latish: mp3 fails var būt viens pats (tāpat kā flac/wav faili) un cue failā norādītas celiņu indeksi. Tieši tā kā deff_ins augstāk esošajā postā - viens mp3 fails ar vairākiem celiņiem.

deff_ins - pamēģini piemontēt cue failu ar daemon tools un tad ar nero taisi diska kopiju no virtuālā cd uz īsto.

bullis
06-21-08, 12:39
Autors minēja ka ir MP3 mixi, kas nozīmē ka tajā vienā mixā, kas ilgs stundu vai ilgāk(piemēram ierakstīts kkāds radio šovs), iekšā ir daudzas dziesmas, un ar šī cue faila palīdzību ir norādītas katras dziesmas nosaukums, un laiks kurā viņa sākas. Un tas ko grib panākt ir, lai ierakstot viņu diskā ir jau sadalīts pa atsevišķām dziesmām, nevis tas viens stundu garais mix, kur lai atrastu noteiktu dziesmu ir jāatrod noteiktais laiks, kurā viņa skan. Un tāpēc jautājums, vai Nero pats viņu jau automātiski ar CUE faila palīdzību var sadalīt, vai arī ir iepriekš kaut kas jāizdara.

Andre
06-21-08, 13:16
Vēl var pamēģināt ar foobar2000 to mix'u ierakstīt.

noname
06-21-08, 13:40
izskatās, ka pilnmēness negatīvi iedarbojas uz prāta spējām
bet ja godīgi, tad es brīnos, kur deff_ins grābis cue komplektā ar mp3, jo intereses pēc pavirši pārskatot savu mp3 krājumu cue neatradu, parasti tādi ienākas ar vilktajiem flaciem un apēm vai ripojot pašam diskus uz wav

Latish
06-21-08, 14:28
Nu un kkas tad notiek kad grib cept ar nero???

p.s. deff - atev tanī cue failā pāčs kur glabājas mp3 fails ir pareizi norādīts?

deff_ins
06-21-08, 14:57
p.s. deff - atev tanī cue failā pāčs kur glabājas mp3 fails ir pareizi norādīts?

stulbi - neiedomājos par ceļu :D

salabojot ceļu CUE failā NERO jamo atver caur BURN IMAGE, pagremo biki un uzreiz piedāvā cept audio CD, tb nedod iespēju kaut ko modificēt pa vidam vēl. bet audio CD iecepas pilnīgi korekti - ar pareizi atdalītiem trackiem.

Latish
06-21-08, 17:55
Nu vo! A nedod koriget jo skaitas ka image.

kips22
09-10-08, 18:09
nu ko juus. nekas labaks (pagaidam) par easy cd-da nav izdomats, tur ir fiiicha, kas to mp3 sadala, ja ir cue fails. es to izmantoju un mani draugi ari, neviens nav sudzejies. taluk. paldies par uzmanibu