PDA

View Full Version : ASRock P45TurboTwins2000

Kasparz
06-27-08, 21:54
Dabuju patestēt šo plati. Tirgū tā ir lētāka plate ar vismaz 4 DDRIII slotiem, un ņemot vērā pašreizējo DDR3 atmiņu cenu tiešām sanāk killer price. Platei ir 2xDDRII un 4xDDRIII. Ideāla plate ja grib pārkāpt uz DDR3. Bios gan jēls, bet daudz dram tweaking opcijas. Bildes nelikšu, tās var webā atrast. Max cik sanāca dabūt ir ~530FSB ar wolfdale un ~730MHz memfreq. Vdroop ar wolfdale gan paliels, 1.5Vcore bios - 1.448V idle/1.44V load, 4 phase cpu power supply. Ir crossfire atbalsts. Strapi maināmi onboard ar džamperiem. IMHO labākā ASRock plate kāda bijusi, par to cenu neko labāku nevar dabūt. Tiesa, tā plate nepareizi lasa XMP.

kuklitis
06-27-08, 21:56
Ar kaadu RAM tad Tu to iisti testeeji ? DDR2 vai DDR3 ?

Kasparz
06-27-08, 21:59
Kas ir DDR2? :D

genius
06-27-08, 22:09
Pa pa pa saki, ka asrock māk ražot arī labas plates un lēti? :eek:

Kasparz
06-27-08, 22:14
Jā, pats biju pārsteigts. Agrāk asrock ražoja drazu ar veciem čipsetiem, tagad priekš vidusmēra pc idēlas plates.

kuklitis
06-27-08, 22:43
Nu apskatiijos es to cenu un neteikshu ka nu baigais leetucis ! :) Tad jau piemet Ls 10 un panjem GIGABYTE GA-EP45-DS3R. nu nav tur DDR3, bet veinalga domaaju buus labaak iespeej peec tam veel pardot labaak nekaa taadu ASROCKu ! ;)

Klavs
06-27-08, 22:47
Te jau ir tā priekšrocība, ka IR tas DDR3, pietam tā ir pārejas plate, kurai ir arī DDR2!

Kasparz
06-27-08, 23:58
Tieši tā, tā ir DDR3 plate ar opciju iespraust savu veco atmiņu līdz brīdim kad iepirksi DDR3. Par Gigabyte vispār dzirdēt negribu. Ja gribi DDR2 only, tad ir MSI P45 plates, P5Q Vanilla un old and wise P5K/EPU, P5K PRO. Šeit nepieminu visas P5Q, jo tās ir 80Ls+.

TaPaKaH
06-28-08, 00:31
Kasparz te megina pateikt, ka ASRock combo P45 plate kloko DDR3 tik pat "labi" ka alternativas no ASUS / Gigabyte , bet

- ir letaka
- ir DDR2 sloti

kiwi
06-28-08, 00:55
Tas ir kas mini review? :D
Vismaz uzraksti kadas ir maksimalaas galvenaas voltage pieejamas un vismaz vienu validaciju ;)

Kasparz
06-28-08, 01:05
Man vakar pēdējais eksāmens bija, šodien izlaidums un tuvākās dienas neko nedarīšu. :D
Review tas nav. Tas ir lai cilveki nebaidītos pirkt ASRokus. Biostar savulaik arī bija crap, tagad ražo gandrīz vai labakās plates :)
Tagad plate nav pie rokas, IIRC max 2.4Vdimm(DDR3), 1.6Vcore, pārējā draza Low/Middle/High/Highest.

Kashelz
06-30-08, 03:18
Saki ko gribi, Asrock ir un paliek Asrock, suuds pec butiibas. Tas ka taa plate stradaa, pilda savas funcijas sakotneji ir ljoti skaisti, bet biezji tie deelji gljuko velak pec gada/diviem. Iespejams tas ir tapec, ka Asrock izvelas but universals un piedaavaa combo iespejas ramam, AGP/PCI-E utt, bet vai tas ir to veerts, prieksh manis diez vai! Labaak izveeleeties ko daargaaku, bet stabilaaku, ja doma ir klokot, tad var panjemt ari vidusmeera un uzticamu plati ne Asrock, ja tas ir leetaa gala budzjeta kompis, tad ok, njemam, bet neko daudz ari neceram :)

Kasparz
06-30-08, 18:01
Combo iespējas atmiņai piedāvā gandrīz visi.
Kas ir suuc pēc būtības, tas ir Gigabyte.

Kuuminsh
06-30-08, 18:11
Nestrīdieties ar 88 gadā dzimušu datorspeciālistu!!!
Viņš visu zin labāk :>
mhh

Kasparz
06-30-08, 18:18
Es saprotu ka tu manā vecumā mizoji kartupeļus vasjas kolhozā, tāpēc nevajag izrādīt savu intelektu. Paldies par sapratni.

Neiešu strīdēties ar cilvēku kuram ir XP2500@3200/1GB/6600GT(500/1120)/80GBx3 & Cel1.4@1.6/512/250GBx2 & DELL D400 PentiumM 1.6GHz/512/40GB!
6600GT(500/1120)!!! 1120!!! Bite my shiny ass.

Kuuminsh
06-30-08, 18:19
Nekas netiek izrādīts. Vienkārši ieņirdzu pa tevi kā datorspeciālistu :)

Kashelz
06-30-08, 18:20
Kuum, nu jau tev japiekriit ka striideeties nav jeegas, ja saka taadas glupiibas, ka Asrock ir labaaks par GigaByte :eek: :D Tak cilveki, palietojiet to Asrock un sapartiisiet cik tas ir liels meesls, ne velti Asus meitas vai kaads tur pagriides razjotaaj uznjeemums :(

TaPaKaH
06-30-08, 18:23
jauna paaudze ASRock P35/P45 matesplashu nav nemaz tik sliktas ;)

Kasparz
06-30-08, 18:24
Man nesanāk palietot Gigabyte, jo tās parasti nomirst ātrāk nekā tu paspēj logus uzlikt. Esi redzējis kā liek kopā Gigabyte plates, un kā testē? Pat ECS testē ar stipri nopietnākām metodēm un tehniku. Tādēļ arī čupa ar Gigabyte platēm ir DOA.

Kashelz
06-30-08, 18:29
DOA ir visiem razjotaajiem, bet labaak ir DOA, nekaa taa kakplate iet dazjus meeneshus un tad saak paradiities kontroliera gljuki, zilie logi utt. Ne visi klienti ir prieciigi kompjus vest uz servisu pec dazjiem meneshiem, ja iet, tad iet, ja nee, tad ne un to jau noversh pirms prece ir pardota :)

Un var jau gadiities, ka DOA ir delj skruuveetaaja, kam rokas nav pareizaa liekumaa :p

Kasparz
06-30-08, 18:31
Ja DOA procents ir ~50% highend platēm? :D
Ir vēlviens mātesplašu shitbrends, bet viņi man maksā :D

Kashelz
06-30-08, 18:35
Ja DOA procents ir ~50% highend platēm? :D
Ir vēlviens mātesplašu shitbrends, bet viņi man maksā :D

Nu nu, pastasti tad no kuras padibenes njemat taas plates?? Taads procents nav pat sliktaakajam razjotaajam kaads vien eksistee, kaadam tur PCChips vai kaads tur vel :p

Un shitbrends ir arii pats Asus, nu jei bogu to bezpridgjelja razjotaaju, supports vinjiem tieshaam ir pakaljaa! Kur nu vel Asus barbones, vaaks kaut kads. Biosa apdeiti reizi muzjaa un tie pashi gljukaini.

kiwi
06-30-08, 20:07
Cik es zinu piemeram Asus RMA rate ir kudi augstaks par asrock, bet vai tapec Asrock ir labaks? Tas pats ar gigabyte, man pofig cik vinjiem RMA rate, kaut vai 99%. Man ir garantija un man absoluti visas gigabyte un asus plates stradaa bez problemaam un par asrock overklokinga zinjaa ir 2 galvas tiesas paaraakas :) Katraa zinjaa nopietni rekordi ar Asrock nav redzeti lol. Protams ir daudz siiku nepiplnibu oc zinjaa, bet tas ir jebkuram razhotajam

Asrock ir tikai un vienigi stock un pavisam nelielam oc

Kasparz
06-30-08, 20:17
Nē nu protams, gan Kashelz gan kiwi jau pie ASRock P45 platēm netiek :D:D:D
Es saprotu, ka cilvēki lej par lietām ko izlasa kautkur netā vai kas bijis ntos gadus atpakaļ. Diemžēl es secinājumus neizdaru no vienas tantes teiktā.

Kashelz
06-30-08, 20:20
Nē nu protams, gan Kashelz gan kiwi jau pie ASRock P45 platēm netiek :D:D:D
Nerausti, ka nenotruukst! Man tos meeslus pat rokaas tureet negribas, kur nu vel laiku teereet testeet un mociit :D

Kasparz
06-30-08, 20:26
Man ir arī Gigabyte X38T un X48T tepat uz galda. Bet vai zini, par gigabyte topiku netaisīšu, jo ja X48 platei būtu arī X48 čipsets, un kautcik strādājošs bios, varbūt uz latiem 100 vilktu. Bet pat ASUS P5E3 Deluxe ir stipri labāka un lētāka.

mrlobber
06-30-08, 20:37
P5E3 Dlx sucks priekš subzero :D

Gigabyte - slow CPC crap, bet priekš 24/7 varbūt arī varētu būt ok (vienīgā Gigabyte plate, kas man jebkad bijusi (uz VIA KT133), strādāja bez problēmām 5+ gadus, līdz ar to tālejošākus secinājumus izdarīt nevaru :p)

No P45 ņemtu kaut ko ar DDR3, bet tur visas plates (tās dažas, kas reāli pieejamas) šobrīd crap :D

Kasparz
06-30-08, 20:39
Max FSB - P45
Max perf - P35
Max memclk 2GB kit - X38/x48
Max memclk 4GB kit/SLI - nF790i.

TaPaKaH
06-30-08, 20:43
pilnigi piekritu to the above post ^^
P5E3 Dlx sucks priekš subzero :Dun?
katram razotajam ir "neveiksmigas" vai "nav paredzetas" prieksh extreme OC plates ;)
daziem (piem. Gigabyte / dazi MSI) OC pat nav specificets, bet var izradities (kaa tagad) ka plate ir rly nice klokeris

Kashelz, paradi man kaut vienu pazistamu OCeru, kursh lieto Gigabyte plates un pie tam netiek par to apmaksats :D

Kashelz
06-30-08, 20:43
Njemiet visi piemineeto uuber aales P45 plati, apbriinoshu juus un respekteeshu juusu pacietiibu stradaat un gaidiit kad Asrock jus pievils :D :D :D

Kasparz
06-30-08, 20:56
Kashelz, pirms ver muti, lūdzu paņem rokās plati un notestē pats. Un testē visas highend plates kad tās iznāk. Jo es diemžēl nevienam nevaru ieteikt dārgu crapu, ja zinu ka klients izmet 150Ls un iegūst NEKO. Tādēļ arī jāpačeko jaunās plates savās rokās un tikai pēc tam es kautko varu ieteikt. Un vai zini, šī ASRock par 66Ls manās acīs ir stipri labāk par visiem Gigabyte crapiem, kuriem DOA procents ir ļoti augtsts, īpaši highend platēm, kurām vairumam BIOS ir gļukains un jaunus arī nelaiž, kā jau lobbers teica performance ir crap un vēl pretīgi jāspiež CTRL+F1 katru reizi. Labi jūzeris tur vienreiz iebrien, bet ja testē atmiņas un jāspaida visu laiku, tad tā vien gribas to plati izmest.

mrlobber
06-30-08, 20:58
katram razotajam ir "neveiksmigas" vai "nav paredzetas" prieksh extreme OC plates ;)

Es tikai atgādināju faktu, nekādu tālāku loģisko ķēdi no šī apgalvojuma veidot netaisījos.

caspers
06-30-08, 21:37
Un atkal japiekrit Kasparz... ta jau iznak.. nelasi neta.. bet gan labak rokas paturi.. vairak sapratisi Kashelz... diemzel ta ir...
viens ir runat un to ko pats nezin.. bet otrs ir runat par to, ko ir izdzivojis jeb notestejis pats! :)

kiwi
06-30-08, 21:59
Ko Te megjina pateikt? :D Ka Asrock ir tagad labs prieksh oc? Vinjiem vajadzetu no biostar pamaciities, tiem kaa reiz Tforce serija ir +/- ok un uztaisit savu oc seeriju

Strapi maināmi onboard ar džamperiem

Tas pats, kas ar p35 asrock. Cool, atgriezhamies K6 un P2 overklokoshanas laikos :D :D

Gigabyte neviens gudrs cilveks nenjem high end plates. Jo par high end plates cenu jau var dabut kaut vai to pashu Asus, kas tomer bus labaks arii par gigabyte. Un vispar pie high end tur jau +/- Ls pilnigi po :)

Kasparz
06-30-08, 22:02
Strapi onboard ir arī visām MSI platēm. Un dažos gadijumos tas ir cool.

kiwi
06-30-08, 22:07
MSI jau ari ir shits :D Jeb ja jau tev hw ir tik pieejams varbut notestesi jauno P45 diamond? :)

Man vieglak strapu ir ielikt biosaa nevis gramstities gar plati.

Kuuminsh
06-30-08, 22:51
Starp citu... labs dēlis korporatīvajam klientam un labs dēļis kaut kādam sīkam klokerim ir divas dažādas lietas :)
Pirmajam ir absolūt nepieņemamas dajebkādas nestabilitātes. Otrajam šķiet baigi kūl ja sūdc karas reti :)
Kasparēn.. dēliņ.. moš paaudzies un tad tēlo IT speciālistu ? :>

Yolo
06-30-08, 23:24
chalji es kkaa neredzeeju, ka Kasparz ir teicis, ka tas Assrock ir high-end OC deelis, bet vidusmeers- liidz 100am. Vnk dazham labam te no Assrocka ir neglaabjamas traumas:D. Btw, viens gigashits(straadaajosh), mante meetaajaas 8+ gadi- viens uzpuuties kondikjis. Nevienu citu iznjemot gigabyte i rokaa tureejis neesmu...

netbeast
06-30-08, 23:42
juus vienreiz Kuumaa ieklausities, un ko tas caspers te vispaar kasparam pakalju osta... ne jau par velti vinjam bans bija uzlikts par savu spreegaashanu... citu viedoklji vinjam nav svariigi, bet savs ir labaakais. tak ieklausies reiz cilveekos, kuriem arii ir pieredze, nevis uzskati, ka tu, kas esi dzimis 2 gadus pirms USSR sabrukuma, esi kompetnetaakais suudu meteejs visaa ciemaa... paareejiem vienkaarshi dakshas ir ar 3 izlauztiem zariem!!

ja tev censhas pateikt, ka ASrock ir lietots (es arii esmu lietojis un piekriitu, ka tas ir meesls, un buus, arii jaunaas plates esmu kraameejis iexplore&word useriem, peec 2 nedeeljaam zilos laapu un mekleeju vainu) un ir kaka, kas peec 3 meeneshiem nobruuk, tad ko tu spirinies veel pretii... it kaa tev buutu par vinju reklaamu samaksaajushi, kaa pats lielies, ka tev par crapu maksaa, lai saki labu... 20 gados maarketinga speciaalists un vislatvijas sporta meistars maatesplashu skruuveeshanaa, kaut kaa ljoti nepatiik, ka cilveeks kaa auns (tieshi taa pat kaa kriestieshi, kuriem centies iestaastiit dziives jeegu) skrien sienaa, kad veel 4 citi meegjina pateikt, ka nevajag mums mulkjiibas malt. un tava mulkjiigaa spreegaashana kuumam par vinja kompja setupu ir vispaar beernudaarza liimenis, arii es seezhu uz axp 2000+, bet tas nenoziimee, ka neesmu kompetents tev spundi suuduluukai pielikt priekshaa, jo man vienkaarshi jaudiigaaka kaarba nav vajadziiga. es diendienaa kraameejos gar kasti, kuras setupu jaudas zinjaa neesi nekad muuzhaa redzeejis, un taa nav tava ultra avataraa...

viss, tas ir tas, ko veeleejos pateikt, mazliet riebj tava mazaa kuceena rieshana, un kad nevar neko izdariit, pacelj kaaju un apchuraa kurpes, vai kaa riebiigs kakjis, piekakaa chiibas

kiwi
06-30-08, 23:57
Da labi, katrs tapat paliks pie sava :p Nav ko te bazaret. Cerams, ka katram ir sava pareizaa pieredze kaa izveleties hardware :)

gudolfs:
Tu zini, ka kondikji ari pushas no sliktiem PSU? Slikti PSU ari medz pavisam nobeigt kaut ko :D Nu bet tas taa :)