PDA

View Full Version : SAtA HDD niķojas

itanium
06-28-08, 14:34
Tāks, ar ko lai sāk.
Praktiski par baltu velti no pazīstamā iegādāju 80gb Seagate Barracuda SATA HDD. (Paziņam ir divi tādi, un abi divi iet, ļaušos pieminēt, ka man ar abiem diviem identiskas problēmas)
Pieliku to HDD klāt pie sava esošā Excelstore, ar kādu trešo reizi tik tiek tālāk par POST screenu, bet kad tiek tālāk uzkarās vai nu pie windows boot screena, kas ierastā vietā ir ļoti, ļoti tumšs - nepiefiksēju vai loadings tur apakšā kustās vai nē, bet nu tālāk nevirzās. Tākā man vēl ir GRUB un PClinuxOS, tad loģiski, ka pamēģināju arī Linuxī iebūtoties, arī pie loadinga uzkarās. Mēģināju to Seagate HDD likt arī vienu pašu. Problēma ar POST screen saglabājās. Caur windas instalācijas disku deletoju visas partīcijas, kas tur bija(cietas netika pirms atdošanas atbrīvots), jo nodomāju, ka sazin kas tur varētu būt salikts, drošībai nekaitēs, ja nonesīšu.

Uz HDD ir Jumper blocks, bet paša Jumpera nav. Vai Jumperis attiecīgajā pozīcijā varēto ko mainīt?

Mēģināju cieto pievienot arī pie ieslēgta datora (zinu, zinu ), dators cieto neuzrāda, neatrod. Un nereāli iefreezo periodiski uz kādām 3 sekundēm ik pa 2 sekundēm.

P.S. Bios HDD atrod.
Laikam baigi nesaprotami uzrakstīju. Tā nodomātu, ka cietais jāmet vien laukā un miers, bet ja redz ex-īpašniekam gāja abi divi, a man abiem diviem tieši tādi paši simptomi, tad varbūt vaina ir kur citur.

StyleZ
06-28-08, 16:04
Tev gadiijumaa nav plate, kas atbalsta SATA150 un tu negribi iebarot SATA300 disku?
Ja taa, tad ar tiem jumperiem vareetu ko meegjinaat!

itanium
06-29-08, 00:17
Tāks mātene NF7-S2 (NF2 ultra 400(Abit))

Latish
06-29-08, 02:10
uz sata150 kontras bez prob iet sata300 cietņi,tie paši redzot veco kontru pārslēdzas 150modē.

StyleZ
06-29-08, 10:36
uz sata150 kontras bez prob iet sata300 cietņi,tie paši redzot veco kontru pārslēdzas 150modē.
man domaat, ka kaadreiz bija taadi, kas to nemaaceeja..
varbuut es murgoju :D

Instigater
06-29-08, 22:15
Var gadiities, ka neiet, bet tas ir uzskataams par atsevishkjiem dizaina gljukiem, nevis ierindas iipatniibu. Jumper var paliidzeet.

Latish
06-30-08, 01:12
pēc specenes abi standarti ir compatible