PDA

View Full Version : Kurš MB zīmols?

staklis
08-15-08, 12:20
Zinu, ka visiem jau ZB tie "iesakiet plati" utt. es būtu gatavs pats sameklēt labāko, bet iesakiet man, nejēgam, kuram zīmolam skatīties: Abit, Asrock, Asus, Biostar, DFi, Epox, MSI, Gigabyte utt.
Droši vien jau ir tā, ka katram savs (vienam Opelis, citam Fords, citam MB), bet nu es gribu MB vai Audi :D

PS
Pēdējais teikums analoģijās domāts, ghgh.
PPS
Ja tas ir būtiski, tad ar OC neplānoju nodarboties, ja nu vienīgi mazliet. Un procis plānots INTEL E8400 CORE2D 3.0GHZ 1333/6M S775

TokRa
08-15-08, 12:46
Gigabyte

Moon
08-15-08, 12:49
Biostar :D
varu pat preciz modeli ieteikt Biostar TP35D2-A7 vai Biostar TP43D2-A7

Ar4a
08-15-08, 12:51
Asus :D :D :D (vēlams Rampage Extreme) ;)

staklis
08-15-08, 12:55
Ja tas ko maina, nebūs vajadzība ne pēc RAID, ne SLI. Būtiski ir max. daudz PCI sloti un SATA, labi būtu vēl kāds IDE. Wi-fi vēlams, nav obligāts.

Ar4a
08-15-08, 13:01
Ja Tev nevajag optisko audio izeju, tad tie paši agstāk minētie Biostar ir ļoti laba izvēle.. ;) Un OC ir obligāts.. vismaz mazliet! :D

memorex
08-15-08, 13:11
Pēc modeļiem jāskatās, gandrīz katram ražotājam ir kautkāds +, bet kopumā asus un gigabyte ir normālas plates (ar izņēmumiem :D).

Latish
08-15-08, 14:03
Nu es plusiņu Biostar - patiešām forša produkcija.

R@imizA
08-15-08, 14:16
Es teiktu po kas. Ka tik pašam patīk :) Tā pat nekas nav 100%

P.P.S

Un ja vispār neincē OC ņem Intel plati un miers.

Tominjsh
08-15-08, 16:00
Intel.

Nekaadu ekstru un lieku kraamu, tachu straadaa kaa vecs un uzticams patrols :D she tev analogjija

Kashelz
08-16-08, 15:53
Intel.

Nekaadu ekstru un lieku kraamu, tachu straadaa kaa vecs un uzticams patrols :D she tev analogjija

No Intel plateem izvairiities, labi, vinjiem ir supports, bet deelji mesli, spraagst nost lai gan nepaaraak biezji, ja ir value detaljas, tad varbut, bet nu ja parejas koponentes puslidz labas, ipashi rami, tad nebaazeet sisteemu uz Intel plates! Tad jau toch labaak Asus :D

Tominjsh
08-16-08, 18:38
tu kaut ko neesi sapratis jaunieti....

vimba_zlobnaja
08-16-08, 19:22
Ir bijuši gadijumi ar Intel platēm... :( Ja ņem tad tikai un vienīgi tās kurām ir references iekš XS vai citos forumos.

Kashelz
08-16-08, 19:56
tu kaut ko neesi sapratis jaunieti....
Ja man tu to saki, tad labak pastraadaa ar taam plateem, servisaa ne viena vien tiek nomainiita, nereti tiek nomainita, atnaak jauna un atkal taa tiek mainiita pec dazjam stundaam/dienaam uzreiz :D Kaadreiz Intel plates bija stabilas, kas taads, ar ko saliidzinaat citiem razjotajiem un pec kaa vadiities, peedeejaa laikaa saaku shaubiities...

Tominjsh
08-16-08, 20:29
kashelz, man liekas ka tev vienmeer viss ir slikti un nestraadaa :D

neesmu redzeejis beigtu intel deeli.
visu citu gan ir naacies maniit gan gljukojoshu, gan pavisam nestraadaajoshu, saakot ar asus un beidzot ar gigabyte

bet deelji mesli, spraagst nost lai gan nepaaraak biezji, ja ir value detaljas, tad varbut, bet nu ja parejas koponentes puslidz labas, ipashi rami, tad nebaazeet sisteemu uz Intel plates!

servisaa ne viena vien tiek nomainiita, nereti tiek nomainita, atnaak jauna un atkal taa tiek mainiita pec dazjam stundaam/dienaam uzreiz
kaa tad tur iisti ir? vai tikai gribas smuki izklausiities? :D

pljaa, kashelz.........

Da un vispaar, cilveeks netaisaas klokot...........

Kashelz
08-16-08, 20:56
Neiet jau runa par klokoshanu, intel parastaajam platem tada iespeeja neeksistee, pastraadaa servisaa, redzeesi kas notiek ar Intel plateem, maina pa garantiju diezgan bezji! Un, laikam ir taa, ka ja nosuuti deli intelim pa taisno uz RMA, pirmo plati suuta atremonteto, tapec tas arii reizeem norukaa dazjas dienas un viss, pec tam atsuta pilniigi jaunu deeli un probleemas pazuud. Un tas ka neesi redzeejis beigtu inteli liecina par to, ka tev maza saskarsmes ar Intel bijis!

Par to mirshnu nost ir taa, ka maina sameeraa biezji, bet ir arii paardotas daudz cik izskataas, jo ir plates kas stradaa nevainojami!

Kasparz
08-16-08, 23:27
Intel plates ir pilnīgi nelietojamas. Sprāgst visas, biezā slānī. Par x38/x48/p45 vispār nerunāšu, tur DOA procents platēm ir 50%. Daži laimīgi klienti tika pie strādājošām Intel platēm :)
Paplidus tam vairumam jauno plašu nav PS2, klients atnes savu datoru, nevari neko iesākt, vajag uzspiest next lai uzinstakētu keyb/mouse draiverus, bet to diemžēl nevar izdarīt. FDD ports arī nav, RAID/SATA draiverus var uzlikt tikai no WHQL USB flopikiem, kuri protams arī nav pieejami. Nedz Sony, nedz NEC nestrādāja :D Čipseti tām zarazām arī cepjas bezbožna, uzlikuši mazu alumīnija pļerduku un paši priecīgi. Daudziem vecākiem dēļiem mosfeti cpu barošanas ķēdē dega nost ar glanci, dažiem vēl nebija paspējuši nodegt, bet pcb otrā pusē jauki tumši brūni pleķi :D
Kas attiecas uz OC, daudzi intel dēļi ir speciāli paredzēti oc, un kā tam pieklājas būt, neklokojas nesūda.
Viss tas tika pārrunāts ar Intel pārstāvi privāti, un diemžēl tā ir un tur neko nevar padarīt, Foxconn nekasa OEM dēļu kvalitāte un Intelim tas nekasa vēljovairāk.

Pačukstēšu ka mazākais sprāgušo dēļu procents ir Biostar platēm.

memorex
08-17-08, 01:14
Pameklējat arhīvus, agrāk biostār nolikāt kā pēdējo ateju :D Bet mans vecais biostar (socket A) jau griežas kādus 3-4 gadus ar nelielu OC.

Kasparz
08-17-08, 11:55
Yep, vecās biostar plates 5y+ bija crap.

kiwi
08-17-08, 12:09
Biostar Tforce ir iistais nevis parastais biostar :)

Kasparz
08-17-08, 19:26
Es nerumāju par Tforce vai Tpower, bet par visu biostar kopumā.

Dynamite
08-18-08, 14:03
Mana balss ir par Biostar T-Series))
<3 T-Force ^^