PDA

View Full Version : Turisms. Ieteikumi.

Dynamite
08-30-08, 19:32
Mh, tatad manai gjimenei ir doma kaut kur aizbraukt atpusties no shitas ikdienas, izdzivoshanas haosa. Ta ka pedejo reizi izbraukumaa bijam emmm, 99. gadaa(!?), ir vajadzigs kaut kads ieteikums kur braukt, caur kadu kantori, lai nav parak dargi un taja pasha laikaa viesnica nevajadzes gulet uz raskladushkam :D . Kaut kur, kur nav parak karsti un ir uz ko paskatities, kalni utt.(turcija?) :) Any advise? :rolleyes:
*nadaudz ar sadalju sajaucos, kads parvietojiet aktivaja atputa ^^

Varonis
08-31-08, 06:59
Uz Saaremaa salu aizpeldat, ainava jauka, igaunji feini, viss baigi labi un leetaak nekaa turcija:) Var aizlidinaaties uz kaadu no eiropas lielpilseetaam. Redzeet un piedziivot buus vairaak ko nekaa tai turcijaa sutinoties. Nu daudzkas feins jau ir, nu uz ko jums pashiem prasaas tur jaabrauc, ja uz turciju, tad davai uz turciju.

sharix
08-31-08, 11:23
Jūnijā/Jūlijā ar ģimeni un brālēnu + ģimeni bijām uz Tatriem (Slovākija), termāliem baseiniem, vīniem un arbūziem (Ungārija), vēl drusku Austrijas Alpu, Bavārijas, vēl sīkajiem atrakciju parki pie Hamburgas un tad mājup ... kopā prom bijām 8 dienas, bet ar to bija par maz - baigā skriešanā viss ..... ja brauktu uz 12-14 dienām, tad būtu baigi OK.

Braucamais bija mana Caravelle, braucēji kopā 7 (4 lieli un 3 mazi), izmaksas visam pasākumam, neskaitot dāmu šopingus ~2000EUR ... tajā iekļautas visas ēdināšanas, nakšņošanas (pamatā kempingos/teltī, bet bija arī viesnīcas), maksas ceļi un degvielas (kopā ~400 litri uz nobrauktajiem 4500km), arī atrakcijas un ieejas

ja maršruts liekas saistošs, tad varu palīdzēt ar padomiem par naktsmītnēm u.t.t.

Kuuminsh
08-31-08, 11:30
Uz Sāremā sanāk dārgāk kā uz Turciju :>

Lapelis
08-31-08, 11:44
sarema pilnigi nekaa nav. tur varbut interesanti pec 60+.
Turcija ir domata istiem tusetajiem (ja protams brauc uz pareizajiem kurortiem), jo nakts dziive tur ir labu labaa. vajag vienkaarshi mekleet leetaas aviobiljetes, tad arii var izbraukt leeti... :)

Alis
08-31-08, 16:26
Iesaku braukt uz Londonu, tur ir ko redzeet gan lielajiem, gan mazajiem.

netbeast
08-31-08, 16:26
Kaut kur, kur nav parak karsti un ir uz ko paskatities, kalni utt.(turcija?) :)

tev pasham liekas, ka tas iet kopaa?

sarema pilnigi nekaa nav. tur varbut interesanti pec 60+.

par sho gan es nepiekritiishu, saaremaa tagad ir par mega kuurortu paarveersta, SPA utt fignjas, ja tu nezini, ko skatiit, tad nesaki, ka tur nekaa nav. saaremaa ir pietiekami daudz interesantu objektu. kaut taa pati chuusku sala, pa kuru ar ritenjiem var braukt. (lai arii nav pati saaremaa, tachu areaals tas pats.) pietiekami pieprasiits galameerkjis peedeejaa laikaa.

Tominjsh
08-31-08, 16:28
Itaalija, shveice? vai nor/swe....

Aigars
08-31-08, 22:47
Polijas apakša, Slovākija - ir kalni, nav auksts, naktsmītnes lētas un ir ko redzēt (sāls raktuves poļos, ledus ala slovākijā u.tml.).

Lapelis
08-31-08, 22:52
netbeast, katram jau ir savas intereses. mani parak kaut kadas alas vai kas iipashi neaizrauj. par tiem SPA gan es nezinu, tad veel nebija, bet SPA jau nav nekas unikaals...

vimba_zlobnaja
08-31-08, 23:57
Pirmā vieta kur aizbraukt, noteikti būtu Londona. Kapēc:

1.Var viegli kontaktēties, jo visi zin ENG :D Joks, bet neapraktāmi patīkami, kad saprati par ko ar tevi runā.

2.Dafiga ko redzēt. Pat ja brauc uz 4 dienām knapi centru izskriesi, un iesaku tās pašas vietas izskriet pa nakti.

3.Salīdzinoši lēti, ja negrib baigi tusēties pa restorāniem.

4.Normāla satiksme. Gan metro, gan autobusu.

5.Uz vienas ielas (teiksim 50 metros) vari pabūt, gan Itāliešu krodziņā, gan vjetnamiešu ēdnīcias tipa ieskrietuve gan Indiešu/Pakistāniešu krogā. Par Īru krogiem nemaz nerunāsim. To ir uz katra stūra. Un visos ir vienāca cena par alu - 3Ls par pinti.

6.Vienkārši kosmopolītiska pilsēta un valsts.

Mīnusi.

Laiks. Ģērbies kā gribi, vienmēr būs nepareizi :D
Pretējā braukšanas maniere. Man piemēram konkrēti besī.

Alis
09-01-08, 07:29
Pirmā vieta kur aizbraukt, noteikti būtu Londona.

Pie tam normaalu viesniiceli Viktorijas stacijas tuvumaa ( kas buutiibaa ir pats centrs) var samekleet par 20 maarcinjaam dienaa, kas praktiski gandriiz ir par velti. :)

09-01-08, 09:44
Itālija, Gardas ezers - ko redzēt tur ir un darīt vēl vairāk (trekings, via ferratas, vindsērfings, konjonings, velo visdažādākajos veidos, klintis - ar inventāra un ekipējuma īri nekādu problēmu). ar RyanAir uz Veronu ar pārsēšanos Hahn (Vācija) sanāk ne pārāk dārgi. noīrē mašīnu uzreiz lidostā un apskati apkārtni, tie kam nepatīk aktīvas izklaides var doties skatīt ko sirds kāro. tā dzīvošana tur nekāda dārgā nav, šobrīd tur sezona uz beigām iet so ieteiktu doties turp! pats pirms gada pabiju, nenožēloju!

vimba_zlobnaja
09-01-08, 11:56
Pie tam normaalu viesniiceli Viktorijas stacijas tuvumaa ( kas buutiibaa ir pats centrs) var samekleet par 20 maarcinjaam dienaa, kas praktiski gandriiz ir par velti. :)

Aha, es arī tur esmu dzīvojis :D Mums sanāca pat vēl lētāk - 3 naktis 50Ls no cilvēka. Un komforta ērtības ziņā kā mūsu ~3*** viesnīca.

Alis
09-01-08, 12:07
Aha, es arī tur esmu dzīvojis

ei, ei tikai nesaki, ka tu dzīvoji House of Elizabeth? Tur man tagad draugs Ešs (paks), kurš par tādu kļuva pēc viena mazā balzāmiņa izsniegšanas recepcijā...:D
Istabene mums bija meitene no Lietuvas, tāpēc bez brokastīm mēs varējām havčegot arī pusdienas un vakariņas (par velti protams)...:D:D

vimba_zlobnaja
09-01-08, 12:21
Nea, kaut kas ar Kensingtonu tur bija. Bet lētu vienīcu tur ir papilnam. Vienīgi uz pilnīgo duru gan nevajag braukt. Pierezervēt vajag kaut nedēļu iepriekš. Labs rajons ir ap Notting Hill'u. Volpšem visapkārt Hyde parkam.

Alis
10-08-08, 15:19
WTF, izskatās, ka Ryanairs atcēlis rīta reisus uz Londonu un palikuši tikai nakts. nevar taču būt,ka visi rīta reisi Novembra pirmajās divās nedēļās izpirkti pa tīro? Lidostas informācijas dienests tēlo nezinīšus. Ceņņiks arī pieaudzis krietni.:(