PDA

View Full Version : problema ar lcd + sis661

Moon
08-31-08, 11:19
problema ir ar 19'' viewsonic lcd un sis661 video adaptevi pie izshkirtspejas 1280x800
skatit foto !!!
piesledzu otru moni benq shims shii problemas nav un viewsonic monis ari parbaudiju pie citas vga un visu rada lieliski, itka jau nav problemas atstat visu ka ir jo monitori prakstiski vienadi, bet gribetos zinat kaa izlabot lai rada pareizi.
cik googleju nekopratigu neatradu a tikai uzlikt jaunakos draiverus kurus esmu uzlicis un parsvara visiem problemas ir ar to ka vispar nevar uzlikt kautkadu izshkirtspeju, nevis ar iizshkirtspeju atteloshanu.
1440x900 sis661 laikam vispar nespej pavilkt :D

brachkapc
08-31-08, 11:27
problema ir ar 19'' viewsonic lcd un sis661 video adaptevi pie izshkirtspejas 1280x800
skatit foto !!!
piesledzu otru moni benq shims shii problemas nav un viewsonic monis ari parbaudiju pie citas vga un visu rada lieliski, itka jau nav problemas atstat visu ka ir jo monitori prakstiski vienadi, bet gribetos zinat kaa izlabot lai rada pareizi.
cik googleju nekopratigu neatradu a tikai uzlikt jaunakos draiverus kurus esmu uzlicis un parsvara visiem problemas ir ar to ka vispar nevar uzlikt kautkadu izshkirtspeju, nevis ar iizshkirtspeju atteloshanu.
1440x900 sis661 laikam vispar nespej pavilkt :D

hmm monis mirst garantija ir ? hmm un ja nomaina draiverus ?

brachkapc
08-31-08, 11:28
piemēram uzliec vecākus

Kashelz
08-31-08, 11:45
Citu VGA liec un miers, iebuveta Sis nemaak normaali wide rezoluuciju raadiit. Varie tiiri ar videodraiveriem.

Moon
08-31-08, 11:57
to es pamaniju ka wide rezoluucijas tai vga nepati, tad jau laikam man paveicies jo uz benq 1280x800 nenosakamu iemeslu del strada :D
citu vga nevar nu nekadi ielikt jo uz mobo ir tikai viens pci slots kas paredzs tvtunerim :p

tolx
09-01-08, 00:18
pamēģini ar PowerStrip uzlikt custom resolution.Uz vienas vecas GeForce 440mx šitais joks nostrādāja.Tikai galvenais iekš startup iemest to šņagu.