PDA

View Full Version : Socket 775 delis prieksh Quad CPU, P35/P45/X38/X48, kuru?

Kashelz
09-07-08, 11:22
Tad nu taa, interesee kaadu deeli lai njem, cik te petiju tad nav iisti ko izveeleeties, nav isti saprashanas kursh chipsets pats par sevi ir atraks, itka X38/X48, vairak vai mazak stabilaks tieshi prieksh Quad core CPU ir vajadziigs, vajadzetu plati, kas iet 500+ FSB ar Quad, ja CPU to speej un, protams, stabili to noturet. Benchiem vairak var :p

Vel kas aktuaali buutu, vajag maximaalu stabilitaati CPU baroshanas kjeede, skatijos, ka ir plates ar 8 faazju baroshanu, ir delji Asus itka pat ar 16, bet vai ta ir patiesiba? Nav karteejaa virtualaa baroshana? :D Vel bija doma par digitalo baroshanu. Vajag deli, kas bez modiem dod minimaalu vdrop, tik nevajag teikt, ka ir delji kam nav dropa, ar Quad pie 1.6+ voltiem un slodzi uz visiem kodoliem visaam platee leekaa baroshana. Nu pie load lai neleekaa daudz, taa buutu prasiiba itkaa...

Un vel aktuali, vajag plati ar DDRII, tiks lietots 4 x 1Gb D9GMH vai kas tads, ja BIOSa daudz iestatiijumi, tad tie nebuut nebaida, vajag ko tadu, kam ir jeegas meklet labu Quad CPU, jo uz divkodolu netaisos pariet :D Delis, protams, var dziities labi arii ar E8x00 seerijas prochiem!

Iemesls, tagadejais GigaByte X38 DQ6 tomer atstiepas, atstiepaas paaraak aatri un negaidiiti, jamekle kaut kas vieta itkaa! Plates razjotaajs mazsvarigs, nu vajadzetu taadu, kam tomer ir Lv garantija, taadu razjotaaju velams!

Ta ka, Spam ON, iesakat ko labu esat lasiijushi, redzeejushi review, testeejushi pashi vai ka savaadaak domaajat ka vareetu but labs un stabils 24/7 klokeris!

Moon
09-07-08, 11:32
pedejai tavai prasibai ''labs un stabils 24/7 klokeris'' ideali atbilst biostar ;)
nu laikam jau ka pats labakais pashlaik noperkamias biostar ir TP45 HP, bet ne mazaka nojausma ka uzvedas kopa ar quadriem.

Kashelz
09-07-08, 11:35
Nu cena kaa jau tad teicu nav tik aktuala, nu 150Ls +/- itka ir doma, vairaak vai mazak interese tieshi Quad Cpu testi, shis plates itka klokotas parasti uz divkodolniekiem.

Ta P5K-Premium, kas valideta 570 FSB uz Quad ir labi, bet tur gan jau ka delis ir pilniibaa modificets, ko es 24/7 platei negribeetu, tomer svariigi lai nekas ari neaizlido. Vel P35 shaura puse ir PCI-E 2.0 trukums, ka ari normala CF gadijuma tikai 2 x 8x PCI-E! Uz X38/X48 taada lieta nav, P35 oficiaali ari neatbalsta 1600 (400) fsb procesorus.

Kashelz
09-07-08, 11:38
pedejai tavai prasibai ''labs un stabils 24/7 klokeris'' ideali atbilst biostar ;)
nu laikam jau ka pats labakais pashlaik noperkamias biostar ir TP45 HP, bet ne mazaka nojausma ka uzvedas kopa ar quadriem.
Biostar varetu but variants, bet butu vajadziigs Inteliskais raids, repsketiivi ICH9R vai ICH10R, jo ikdienai Intel raids ir vajadzigs, Matrix raid diezgan labi diskus darbina!

Kashelz
09-07-08, 11:55
Tas ir stabili dabut Orthos vai vienkarshi benchiem? Un kura tad ir no tam P5K serijam optimala? Baroshanas kjede laba + tur ikdiena augstus Mhz gan FSB, gan 4+ Ghz uz Quad :D

Vienkarshi ir taa, ka ja nekas nebus konkreti labs, njemshu kaadu no savam 680i un dziivoshu laimiigs, lai gan uz taam 45nm Quad neies! Un X58 gaidit pagaidaam ir bezceris, nekas labs tur neizskataas ka bus, vismaz iesakumaa!

Kashelz
09-07-08, 12:19
Izskataas, ka Biostar nederees, ir verojams paliels vdrops jau pie divkodolniekiem, ar Quad ir un buus vel trakaak, kaut kur maniju, ka testejot virs 450 fsb neiet ar Quad, gruti pateikt kas limiteja shajaa gadijuma, un cik izskataas 4 faazju baroshana, nav brinums ka tads drops spriegumaa ir :(

Un vel tas, ka pie mums ar Raidu deli dabut nevar!

Kashelz
09-07-08, 13:01
kapec nevar? :D ... es tak daudz tirgoju savulaik :p
Negribu deli bez Lv garantijas, normali satwikojot izskataas ka plates pie palieliem Mhz un voltiem uz Quad ar laiku atsakaas straadaat, mozj baroshanas kjede nojuuk vai kas tads, gruuti pateikt!

Ko sakat par Asus Rampage Formula X48? Ar laikam isti ar Quad nav labu rezultatu! :(

Kashelz
09-07-08, 13:19
Nu tad tik tieshaam nav normalas plates uz X38/X48 ko njemt? Gigabyte X48 DQ6 cik petijis esmu ir paleena, ar ds4 vai ds5 vienu no tam ir problemas klokot un kaut vai tas pats mega krutais un "leetais" Foxconn Blackops arii nekas labs neizskataas, nu ja nav normali BIOSi tad nafig taadu plati :mad:

Kur citi klokeri? Visi te tikai E8500/E8600 lieto ka nav ko ieteikt?

Un ta Asus Rampage Formula ir pec skata ta pati Asus P5E Deluxe cik skatijos... reali preformee ari ta pat?

kuklitis
09-07-08, 20:08
Nu tad tik tieshaam nav normalas plates uz X38/X48 ko njemt? Gigabyte X48 DQ6 cik petijis esmu ir paleena, ar ds4 vai ds5 vienu no tam ir problemas klokot un kaut vai tas pats mega krutais un "leetais" Foxconn Blackops arii nekas labs neizskataas, nu ja nav normali BIOSi tad nafig taadu plati :mad:

Kur citi klokeri? Visi te tikai E8500/E8600 lieto ka nav ko ieteikt?

Un ta Asus Rampage Formula ir pec skata ta pati Asus P5E Deluxe cik skatijos... reali preformee ari ta pat?

Gigabyte X48 DQ6 -ats esi peetiijis vai no ineta atsauksmeem ?! :) Ja ir veelme varu iedot pamociit uz kaadu nedeelju - ja apmierinaas tad vareesi njmet ;)

Relax
09-07-08, 21:51
Gigabyte X48 DQ6 -ats esi peetiijis vai no ineta atsauksmeem ?! :) Ja ir veelme varu iedot pamociit uz kaadu nedeelju - ja apmierinaas tad vareesi njmet ;)
oft.
mosh uztaisam MoBo change, preti dodu(ar visu LV garantiju):
Asus P5K DELUXE/WIFI-AP iP35/ICH9R FSB1333/4xDDR2-1066/2 x PCI-E x16 (Crossfire)/2 x PCI-E x1/3 x PCI/6xSATAII RAID0,1/1xATA/2x eSATA RAID 0,1/Dual Gigabit LAN/WLAN 54 Mbps IEEE 802.11g/8-ch HD Audio/2xIEEE 1394a/ATX

Kashelz
09-07-08, 22:49
Nu principaa tagad esoshaa X38, kas adeva galus ir gandriiz taa pati maatene kas X48 DQ6, testejsi gan nesmu, vienakrshi cik peetu, tad vel jo projaam nav labas Quad CPU klokojamaas plates, itka DFI P35 delsi viena testa speeaj but 500 FSB Prime stabils ar Quad core proci, interesee kura plate vel buutu uz ko taadu speejiiga :)

A un plikais P35 nezinu vai ir veerts njemt shodien vairs delj PCI-E 2.0, tomer P45, ja no taas serijas, jaabuut uzlabotam - vismaz DDR2 deelju resurss, a ta X38 un X48 reali ir viens un tas pats chipsets, tik atkariigs kaa nobinots!

Ko vel iesakat? Varbut padalieties ar linkiem kur kaadi testi veikti utt, visus ineta resursus nebuut neesmu izpeetijis :D

kiwi
09-07-08, 22:51
Kad bus jauns sokets varesi no manim pirkt Evolution :D Lai gan ar quad nav ne jausmas kaa iet, nah quad nav vajadzigs pagaidam man :)

Ah, tev vajag ddr2, nu driz ddr3 price jau bus tik pat cik ddr2 :D

Kashelz
09-07-08, 22:58
Nu iesaki ko tad tu njemtu vai kaa taa kiwi :D

DDR3 njemt vareetu tikai uz naakamo socketu un kadu labu 3-chan kitu pa labu cenu, uz s775 pagaidam neredzu ipashu jeegu no ddr3 ikdienai, benchiem ja, boosts jau ir, bet vai ikdienai, nu nez, paaraak daudz to nejuut!

mrlobber
09-07-08, 23:16
Ah tad beidzot Kashelz pametīs Gigabyte? :o :D

Kā jau TaPaKaH teica, reāli Asus P5K3 Dlx = undead mobo, PWM pat esot labāks nekā Blicam. Bet nu Asus diemžēl šīs labās plates sen vairs neražo :D Kaut kāds X38 / X48, tiem plus mīnus tāpat vajadzētu visiem būt vienādiem? Vienīgi ar Quad, hvz...

Kashelz
09-07-08, 23:21
Ah tad beidzot Kashelz pametīs Gigabyte? :o :D

Kā jau TaPaKaH teica, reāli Asus P5K3 Dlx = undead mobo, PWM pat esot labāks nekā Blicam. Bet nu Asus diemžēl šīs labās plates sen vairs neražo :D Kaut kāds X38 / X48, tiem plus mīnus tāpat vajadzētu visiem būt vienādiem? Vienīgi ar Quad, hvz...
A es tagad nezinu, mozj Gigabyte P45, tiem testus vel neesmu saacis peetiit :p :D Prieksh sevis var njemt arii ko citu, ari Asus un chakareeties uz vella paraushanu, ja tik tiesham ir iespejams kaut ko dabut araa!

Un P5K3 Dlx - tas tak ir ar DDR3, a kurai ir taa izcilaa baroshana uz DDR2? Nu bez modiem, nomodeejot reizem meesli arii speej spiideet :D

kiwi
09-07-08, 23:24
Nepamaniju, quad tev kaads 65 vai 45nm un ar mazo reizekli?

Vispar varetu aiziet uz ripping.org, njemt savu cpu un skatities ar ko tika sasniegti augstaakie fsb :)

Skatos, ka ar Q9300 arii P45 nav nemaz slikts, bet nu. Man P45 patiik ikdienai tadaa zinjaa, ka tas ir ljoti vees (vismaz gigabyte p45) un pat laizhot Prime ar klokotu sisteemu visi mosfeti utt around cpu soket ir veesi pat bez ventilatora salidzinot ar P35/x38 :) Bet nu pie zemiem fsb performance bus slitkaka par p35/x38, bet nu ikdienaa varbut tas ir po

aspms
09-07-08, 23:28
A es tagad nezinu, mozj Gigabyte P45, tiem testus vel neesmu saacis peetiit :p :D Prieksh sevis var njemt arii ko citu, ari Asus un chakareeties uz vella paraushanu, ja tik tiesham ir iespejams kaut ko dabut araa!

Un P5K3 Dlx - tas tak ir ar DDR3, a kurai ir taa izcilaa baroshana uz DDR2? Nu bez modiem, nomodeejot reizem meesli arii speej spiideet :D
Kādus ta testus tu taisies sagaidīt? iekš XS tie lielie topiki ar pamuļķu jautājumiem vai pa retam lobētam review netā? :p

tak reāli kamēr pats neiemēģināsi pie skaidrības netiksi! un par vdrop tā arī tāda laimes spēle katrai platei būs- piem. man bija divas Blitz extreme likās, ka vienai platei voltage damper vispār nestrādāja un beigās tā arī atdeva galus tā plate ar tradicionālu Asus sindromu :D Otrā vēl pie viena cita kadra tagad cik noprotu bez īpašām sūdzībām tagad vēl griežas ar QX iekšā.

Ar ko ta ta tu ikdienā nodarbojies, ka tev tik sparīgi vajag to quad?

Ja reiz maini mobo un tiešām vēlies izšķiest tādu piķi tad jau arī ir vērts papētīt DDR3 dēļus, jo mem kiti ta jau tagad nāk pa totālu sviestmaizi.

Kashelz
09-07-08, 23:43
Reali ir taa, ka ka nav jeegas iipashi investeet ieksh DDR3 pagaidam mana gadiijumaa, jo, esosha plate bus uz laiku liidz naakamam socketam un labaam plateem, veelaak taa jebkura gadijuma tiks repleisota pret 680i, kur der DDR2 un tas paliks vairak vai mazak par backup kasti ar Q6600, un paareejais tiks gaadaats jauns gam deelis, CPU, ka arii attieciigi labs rams ja bus vajadziiba maz pec kompja, ta jau tie visaas malaas pa daudz palikushi un netiek izmantoti adekvaati :D

Quad pagaidam Q6600, bet ko zin, E0 ja naaks ari mazajiem reizinaataaj CPU, tad jebkura gadijuma vajadzes deeli kas speej stabilus un samera augstu FSB.

Un par tiem testiem tas tiesa, lobeeti no razjotaja puses speciigi, reizeem atlasiti ES delji ir mega labi, a retail - kakas, krapnieki :D Vairak domaju testi ko veikushi individuaali cilveeki, nesponsoreetie vairak vai mazaak.

aspms
09-07-08, 23:47
Nu ja man tagad tavā vietā būtu jāizvēlas tad īpaši nedomājot iemēģinātu Gigabyte EP45 DS3P

Vismaz uz P35 čipseta gan DS3P gan DS4 gāja zvērā ar quadiem priekš stabila OC! ;)

kiwi
09-08-08, 00:29
Offtopic: TaPaKaH ko nebrauc uz Gigabyte challenge? :D Sponsorus vajag? ...

Reka gigabyte baigi grib iekarot oc market, taisa events, bioss tagad pilns ar DFI style options etc... :D

Kashelz
09-08-08, 00:32
Tai EP45 DS3P izskataas ir apgraiziiat baroshanas kjeede, pilna baroshana ir tikai DQ6, a tur jau ari nejeegaa dudz lani un vel shis tas :D

Man tas Asus P35 interese, ar tadu redzets ka 570 FSB validets, tas ir vairak neka citam cik ir redzeets, nevar izlemt, jaskataas vel review :D

aspms
09-08-08, 00:40
Tai EP45 DS3P izskataas ir apgraiziiat baroshanas kjeede, pilna baroshana ir tikai DQ6, a tur jau ari nejeegaa dudz lani un vel shis tas :D

Man tas Asus P35 interese, ar tadu redzets ka 570 FSB validets, tas ir vairak neka citam cik ir redzeets, nevar izlemt, jaskataas vel review :D
Tad tu man pasaki galu galā kas tev ir vajadzīgs?

tai DS3P pagaidām izskatās, ka ir viss vajadzīgais- intel raid+ prognozējama stabilitāte+ draudzīgs cipars, bet nē tev, ka tik izmest piķi un pēc tam sūdzēties un vēl ar pašam nezināmiem pribambasiem nokarinātus dēļus :rolleyes:

Ne jau tas ka tur vairāk fāzes tai DQ6 nozīmē, ka tā mobo būs stabilāka un vispār ir dzirdēts no zinošiem kadriem, ka quadi ne visai draudzējas ar 16 phase barošanu :rolleyes:

Kashelz
09-08-08, 00:44
Ta 16 phase jau ari ka tik nav virtualaa, reali ta pat 8, Gigabyte DQ6 ir itkaa 12, ari virtuala noteikti, reali 6, tapec te taa domaju! Galvenais, lai stabila CPU baroshana + DDR2 + stabili dzenas un var sasniegt labu rezultaatu :D

Gigabyte reizem nepatiik, ka baroshana ir tikai liidz 1.6v uz CPU mazos soliishos, taalaak uzreiz stipri daudzaak + drops vel un bik par iisu ir!

Kasparz
09-08-08, 08:34
DDR2 dēļi - Biostar Tforce P35/P43/P45, ASUS P5K/EPU, P5K PRO, P5K-E, P5K-Dlx/Prem, P5Q-E, P5Q, P5Q-Dlx, Foxconn MARS. Visi Gigabyte un MSI ir useless. Kautko tādu pērk tikai cilvēki kuri grib seksu ar pusvadītājiem.

Kashelz
09-08-08, 15:07
DDR2 dēļi - Biostar Tforce P35/P43/P45, ASUS P5K/EPU, P5K PRO, P5K-E, P5K-Dlx/Prem, P5Q-E, P5Q, P5Q-Dlx, Foxconn MARS. Visi Gigabyte un MSI ir useless. Kautko tādu pērk tikai cilvēki kuri grib seksu ar pusvadītājiem.

Cik noprotu tu pats esi testeejis daudzas, bet vai ar Quad prochiem? Divkodoli jau dzenas uz visam, bet nu negribeetos pirkt deli, kas nespeej sasniegt labaak vai vismaz to pashu fsb ko speeja vecaa plate... nu kuru konkreetaak ieteiktu? Kura vareetu but paaraaka par citam? :)

Kasparz
09-08-08, 15:10
Ja gribi raid, ņem kādu ar ICH10R jeb tās pašas P5Q.
Tu tak neesi mazais bērns, paņem vienu no vairumnieka, patestē - nepatīk, nobeidz un saki ka klients nikns, plate nosprāga otrajā dienā, nekam tāds sūds neder un dodiet vietā ko citu vai kredītrēķinu :D

Kashelz
09-08-08, 16:03
Ja gribi raid, ņem kādu ar ICH10R jeb tās pašas P5Q.
Tu tak neesi mazais bērns, paņem vienu no vairumnieka, patestē - nepatīk, nobeidz un saki ka klients nikns, plate nosprāga otrajā dienā, nekam tāds sūds neder un dodiet vietā ko citu vai kredītrēķinu :D

He he :D :D :D Ne pirmais un peedeejais deelis vai PC detalja, kas taa naak un aiziet meslainee :p I tavo vel razjotaaju vaino ka neiet :D :D :D

Mareks
09-11-08, 23:35
Man visai pievilcīga liekas ASUS P5Q sērija.

Kashelz
09-11-08, 23:41
Vel neesmu neko panjeemis, japaskataas vel tas P45 no Asus/Gigabyte, lai gan aizdoma, ka vareetu izveele krist tomeer uz X48!

Kashelz
09-12-08, 00:29
pat es, ASUS fanats, neieteicu ... ja vien nav kritiskas vajadzibas pec ICH10R
A tu staasti, kas ir slikti, man taa P5Q Deluxe varbut interesee, padarga prieksh P45, 16 faazes, bet vdrops gan jau ka taa pat ir :mad:

Kashelz
09-12-08, 15:25
Davaj, ko njemt, kaadu X38/X48 iepirkt vai to pashu P45?? Nevar saprast... Ta laikam izskataas, ka ja salidizina P5Q Deluxe ar citu P35, tad taa ir tieshaam leenaaka :eek:

Kashelz
09-12-08, 15:40
cik tev reizes teikt : P35 + ICH9R modeli :p

Tad iesvied man konkreetu modeli, ar kuru nebus maukt 500 FSB ar Quad :D Cena var ari but virs 100Ls, bet nu protams labaak letak, ja neiegustu no taa bling bling lieta,s kas man nav vajadziigas!

aspms
09-12-08, 15:45
Varu piedāvāt P5K-E par saldu ciapru- ja insē PM! vnk apsveru domu pāriet uz mATX turklāt DFI LP :eek: :D

mrlobber
09-12-08, 16:05
Tas tas jaunais DFI LP JR vai kā nu tur to sauca? :)

aspms
09-12-08, 16:09
Tas pats! ;)

Kashelz
09-12-08, 17:24
A ka ir ar DFI? Kur tuvaakaa vieta kas tirgo DFI produktus? Latvija var dabut ar normalu Lv garantiju?

DaVinci
09-15-08, 23:32
500FSB ar quad 24/7 ?
Tas gan padaudz :D

mrlobber
09-15-08, 23:53
Klau Kashelz, tak nopērc no manis to eVGA 790i, vot i būs tev normāla plate priekš Quad :D

Kashelz
09-16-08, 00:17
A kur es vel tresho eVGA plati likshu? Un dotajaa momentaa plate ar DDR3 nav aktuaala :p Sviestmaize pilniigaa, tad varbut padomaatu, jo eVGA man patik. :D

Dotaja momentaa ir sarunaata Asus P5K-E plate, redzes ko taa spees, bet zinu un jau redzu ar ko man buus jaasaskaraas delj labajiem Asus indzjinieriem!

Un par tiem 500 fsb, tas nav nereaali, ir tak review testeeti kas pat iet bik virs, protams, varbut plate atlasiita labaakaa kura to speej, bet nu tas ta, principaa teikts ~ 500, fsb, bet nu sudiigi buus ja ies tikai 440 - 450.

Kashelz
09-19-08, 16:24
Jaasaka ka ir, Asus plates ir un paliek suudi, pilniigie suudi pie tam :mad:

Asus P5K-E itkaa stradaajusi ok plate, a man nekas nav ok. VGA 8800GTS 512 stardaa nezinu kadaa rezjiimaa, leena, ja ar ieprieksheejo kastes konfigu nekolokotu VGA dabuju 15K ieksh 06Marka, tad uz Asus, labi CPU ari nav klokots, rezultaats ir 5K :eek: Un tas vel nav viss, sakotneeji bija ar sho VGA kaut kadi 2D, 3D artefakti, domaju, a karte noklaajusies, ieliku citas kartes, a ar taam bildes vipaar nebija, piiksteeja ka VGA error, ieliku sho atpaklj, tagad itka nav artifaktu, bet stradaa tik aatri ka prieks. Delaj izvietojusm ari ir galiigi garaam, ieliekot VGA automatioski jau 2 SATA porti paliek neizmantojami, ka ari IDEs ports ir sliktaa vietaa. Pilniigs meesls znachit. :D

Izskatas, ka plate driiz lidos miskastee, jau divas dienas pavadu sho suudu bakstot, Asus ir un paliek suudi :p

Varbut BIOS liiks? 1102 ieshuuts ir.

kiwi
09-19-08, 17:28
pci-e 100-100
NB v > 1.45V
SB/pcie V 1.6-1.8

Tas taa aptuveni, no galvas neatceros konkreti kaa tur sauca, bet saliec shos

GPUZ/CPUZ vajadzetu paradiit, ka pcie performance ir x1 vai x4 vai x16 :)

Kashelz
09-19-08, 17:51
Tur taa saals, VGA vismaz zem softiem raadas PCI-E 16x, ieksh GPUZ arii 16x. Jau megjinaaju sho to ar voltiem bakstiit, izskataas ka nekas nemainaas.

Un diivaini tas, ka liekot vecas PCI-E non 2.0 kartes posta nav vispaar, nu itka iepostee, bet bez video signaala ar beep, izskataas ka delis ir chau, atteicies stradaat :( Un pat klokot neesmu saacis, personiigi man bijushajaam 965/P35/X38 Gigabuteem taadas probleemas nav bijushas ko esmu lietojis :D

aspms
09-19-08, 18:06
A dafai es 2dien pieskriešu- gribu redzēt savām acīm ko tu te lej! :D A to tik stāsti- Asus sūds.. sūds a kā ir reāli, kas to lai zin.... :D

man tā mobo grieza kā nākas gan ar X600Pro gan HD4850 un vispār gremoja visu ko es liku! :)

mrlobber
09-19-08, 22:22
Kashelzam kaut kāda aura uz Asusiem, tas ir psc :D

aspms
09-19-08, 22:30
taa pat kaa man ar tev ar Gigabyte :D

Tak vienkārši jums nebija lemta tā EP45 mobo :p jūs man jamo nocēlāt toreiz no kiwi! :rolleyes:

mrlobber
09-19-08, 22:33
Būtu man kaut kas cits vietā, momentā tev to Gigacrap atdotu :D

aspms
09-19-08, 22:36
Nu tagad jau tik vienkārši tu no jamās netiksi vaļā! :D

bet ja kautko sadomā- gaidu saldo cenu uz PM! :p

mrlobber
09-19-08, 23:42
phe, man nevajag asus p5b / p5kr crap, gribu kādu high end dārgu plati ar ddr3 :D

kiwi
09-19-08, 23:57
Asus evolution vajag? :D

Kur ir jaunais soket, zb jau :D

mrlobber
09-20-08, 00:03
Nu es arī gaidu :D

Kashelz
09-20-08, 13:46
Asus ir suudi :D Cik sev domaatu Asus esmu mocijis secinu vienmer, nu nafig, tad jau labaak Intel plati njem un miers. Bus jaaieshuj vecaaks BIOS, tas kas rekomendeets forumos, ka labi dzenas ar Quad cpu 65nm, varbut tad pazudiis gljuki :) Bet taa, cik noprotu Aspms lietoja udeni uz chipseta, mozj vaina chipsetaa, jauna pasta jaauzliek bus un japaskataas, vai nav sadrupis tas kodols, mozj tapec visa beeda, liekas ka shiem nebija heatspiders ka X38 :mad:

aspms
09-20-08, 14:17
lol es tak tev rakstīju PM- lai tu noņem to redeli un notīri veco sakaltušo pastu- tur visticamāk nav nekāda kontakta šobrīd! Es to redeli tik skata pēc atpakaļ uzliku, jo slinkums bija kasīt nost to pastu, jo pats lietoju wc!

Kashelz
09-20-08, 15:16
Tu man to pateici tad, kad kaste jau sen bija saskruuveeta :p :D Nu nekas, jaanjem araa, jaskatas kas tur ir apakshaa. Bet taa jau redele silta ir, taatad siltumu savaac no chipseta kaut kaadu.

kiwi
09-20-08, 15:31
lol es tak tev rakstīju PM- lai tu noņem to redeli un notīri veco sakaltušo pastu- tur visticamāk nav nekāda kontakta šobrīd! Es to redeli tik skata pēc atpakaļ uzliku, jo slinkums bija kasīt nost to pastu, jo pats lietoju wc!

Slinkais :D

Es parasti notiru un uzlieku AS5 jaunajam ipashniekam, lai nav probzu.
Tas pats attiecas uz video karteem.

aspms
09-23-08, 21:15
chota aizdomīgs klusums te! :rolleyes:

kashelz kāpēc nav update? negribas atzīt, ka Asus griež ka nākas? :D

Kashelz
09-23-08, 21:27
Asus staav un smird :p Nav sanaacsi laika, rit varbut izcelshu deli araa, pastas labas nebija pie rokas shodien! Un jaieshuj bios vecaaks, tad arii bus update.

Lai gan delim layout izvietojums pilniigi garaam!

teach
09-25-08, 13:19
Asus staav un smird :p Nav sanaacsi laika, rit varbut izcelshu deli araa, pastas labas nebija pie rokas shodien! Un jaieshuj bios vecaaks, tad arii bus update.

Lai gan delim layout izvietojums pilniigi garaam!
Kādu bios liksi?

Kashelz
09-25-08, 20:55
Kādu bios liksi?

Nezinu, liekas ka 0602 bija tas labaakais dziishanai kam nebija drops un gaja normaali 3.8+ Ghz ar Quad :) Vel neesmu neko njemies, laika nav tai kastei piekjerties!

Mareks
09-30-08, 09:08
Kāds dēlis būtu gana labs priekš SLI un neliela OC, teiksim E8400, ar gaisu pacelt uz 4Ghz.

StyleZ
09-30-08, 09:24
Kāds dēlis būtu gana labs priekš SLI un neliela OC, teiksim E8400, ar gaisu pacelt uz 4Ghz.
Varu tev savu P5N-T Deluxe atdot. Tur 4GHz sasniegt easy, un plate lieliskaa staavoklii!
Gaaja ar SLI kaa pukjiite, bet SLI man vairs nevajag..

ArchijsA
09-30-08, 09:27
Uz SLI manupråt daudz maz labas ir tikai DDR 3 plates. Cik zinu pirmie NVidia cipseti ar ddr2 bija tādi ne kādi, palabojiet ja kļudos.;)

mrlobber
09-30-08, 09:31
No Nvidia vislabāk ir izvēlēties 790i, bet pat tas ir jau EOL, un jebkurā gadījumā dārgs. 680i... crap, lai gan ir gadījušies daži veiksminieki, kam tas strādā pat vairāk kā ok :)

Lapelis
09-30-08, 09:56
kuram, pie esoshaas situacijas, interesee SLI? njemot veraa, ka vajadzigas matenes uz crappy nvidia chipsetiem... Ar Nehalem gan tur cita situacija butu. CrossFire FTW :)

Mareks
09-30-08, 10:03
Ko tad? Ņemt nonSLI un GTX260 ???

aspms
09-30-08, 10:05
šo te: http://www.eoz.lv/showthread.php?p=258342#post258342

+ kādu HD4870 vai arī varu piedāvāt savu vmodded HD4850 ;)

ArchijsA
09-30-08, 10:51

Pat labāk vienu labāku kartinu ņemt, nekā taisit SLI.
1. mazāk cepsies kaste (kopumā tiks patereta mazak W)
2. mazāks cakars ar draiveriem.

aspms
09-30-08, 10:56
pēc tavas loģikas vispār sanāk, ka visizdevīgāk ir ņemt kādu mb integrēto GPU :D

ArchijsA
09-30-08, 15:16
Nu nē, to gan neiesaku!
piedod par maldināšanu:D

Kashelz
10-09-08, 23:36
pēc tavas loģikas vispār sanāk, ka visizdevīgāk ir ņemt kādu mb integrēto GPU :D
Nu ko, iespeejams atradu kapec gljuki visvisaadi man te ir ar to Asus suudu, tu ar savu uudeni esi chipsetu apdrupinaajis :mad: Shodien tik sanjeemos kopim piekjerties, izjaucu, nonjemu dzeses abas, uz pashu chipsetu galveno tuvaak ram slotiem uz augshu ir maza jo maza malinja, kas ir nodrupinaata, zjeel ka nav fochika, lai to fiskeetu!

Principaa 3 malas ir apdrupushas, bet taas 2 ir ljoti minimaali. Te tev bija uudens dzese uz chispeta bljaaa :( Likshu kopaa, skatiishos, bet gan jau ka nekas nemainiisies, lai gan varbut vaina ir arii BIOSa, jaaieshuj vecaaki! Bet nu fakts kaa taads, udens uz plikajiem chipiem ir riskanti, ljoti!

kiwi
10-09-08, 23:41
A tev uz stock iziet prime?

Kashelz
10-09-08, 23:44
A tev uz stock iziet prime?

Es to suudu neesmu nemaz testeejis, sakotneji tika izlaist 3Dmark06 ar ljoti zemu skori, liktas tika 3 citas VGA uz PCI-E ar kuram posta nebija, ar savu tomer bija, ta ari nostaveja tas kompis, tagad atsaku njemties! Samainiishu pastas, tad redzees, testeshu uz stock visu!

*****is, PCI-E 16x vietaa raada tagad 1x, suuds ne Asus :D

Kashelz
10-10-08, 01:42
Bljad, tik tieshaam debiils razjotaajs, debiila plate, liiki izvietots ir pilniigi viss, Asus ir meesli un buus meesli, 2 - 3 gadu laikaa nekas nav mainijies, suudi vien! :mad:

Vai nu Aspms to deli sajaaja vai tads tas ir by default, SATA porti debiilaa vietaa, 3 max no 6 var izmantot + BIOSu resetot arii nevar normaali, nekam tur klat netiek, pat Asrock ir labaaks, nu tik tieshaam. Debiilaakais layout kadu naacies lietot! Briinso ka dazjas plates kas ir liktas vel stradaa, tadu suudu ka Asus nevienam neiesaku! :(

Tagad ir taa, reizem viss darbojas, a VGA stradaa uz PCi-E 1x lai gan jabut 16x, ja kaut ko mainam BIOSa, nav posta, video error beep kods! *****is.

aspms
10-10-08, 08:31
Nu kautkā negribas ticēt ka es būtu čipsetu sadrupinājis- jo ūdens man jau bija uz jamās kopš pirmās dienas un ja arī bija jau iepriekš apdrupināts tad vismaz ar OC arī draudzējās ar manu E63 stabili grieza 3,5Ghz, ūdeni noņēmu tai pašā dienā, kad vedu tev mobo tik uzliku to stock redeli ar sakaltušo pastu!

Kashelz
10-10-08, 11:38
da pats tu suds!
nafig ASUS perk ja nemak to klokot? lai velreiz izteikt savu objektivu viedokli visiem priekshaa? :D :D

kads nevar pieskriet pie Kashelz, salikt vinjam OC settingus BIOSaa, un uzlikt password uz BIOS lai jams netiktu? :rolleyes: :p

Bla tas deelsi ir metams miskastee, pilniigi beigts! Fiicah tada, ka PCI-E ports, vismaz augsheejais stradaa 1X rezjiimaa, kad BIOSa atsledz fichu ka var kontrolet itka Expreshu atrumu tad vairs nav posta no VGA. Tas pats, kad liku 3 citas VGA iekshaa... piikst ka video erros, bildes nav, a posta itka notiek, softu saak laadeet pec skata. Znachit ja razjotaajs nav vainiigs tad man jau paardeva defektiivu deeli, kaut ko megjinaaju fochet, bet nav man macro telefonaa tada :D

Izskatas ka mozj vareetu jaunu P5K-Pro pamegjinat, tam layout izksataas labaaks par sho suudu, vismaz VGA ielikshu un nebus problemas visus sata disku portus izmantot utt!

Kashelz
10-10-08, 11:42
Kashelz iemacijas dazus garantijas panemienus no DFI :D

Kashelz, pa 10Ls varu atbrivot tevi no tas plates ja patiesham tik slikta :D :D :D

Taa plate ies meslainee, ne pirma un peedeejaa ko novedu liidz galam :D un DFI plates ir labas, tur vismaz ir kur izversties, shito Asus suudu nemaz neesmu saacis klokot ta nopietni, jo defaultei nestradaa, kaada jeega, ja VGA stradaa @ PCI-E 1x, reali atrs 3D :(

Kasparz
10-10-08, 12:24
Aston Martin V8 Vantage baigais mēsls, slīd līkumos ar izslēgtu TC, kam tāds der :D :D :D

Kashelz
10-10-08, 13:53
Nevaig te gudri ****t, gan jau ka tas viss ir delj taa, ka iepriekshejais owneris sachikaaja chipsetu, bilde ir bet nevar iisti redzeet. Kad bija ar aci skataams un grozaams pret gaismu labaak vareja redzeet krietni! Taa kaa shuudi ir! :mad:

http://foto.apollo.lv/files/kashelz/large/548570.jpg (http://foto.apollo.lv/resources/modules/orig_img.php?id=548570)

aspms
10-10-08, 14:23
A tev PEG force X1 ir atslēgts biosā?

Un tā arī neatbildēji- tev prime @ stock vismaz griežas?

Kashelz
10-10-08, 15:08
A tev PEG force X1 ir atslēgts biosā?

Un tā arī neatbildēji- tev prime @ stock vismaz griežas?
Nu es nemaz nesaaku testeet, jo tur viss ir slikti! Defaultaa tas Peg X1 itka ir bet atslegts, kad jamo uzlieku vispar uz Disable, tad vairs nav posta uz VGA, nu posta ir bet ar VGA error pikstieniem un nav bildes, liidziigi ka darbaa testeeju ar 3 citaam VGA, taam uzreiz taa jau bija ka nav bildes! Tur jau taa saals, nafig testet plati ja ir shitads gljuks. Jaamet miskaste, droshi tas chipets sachakareets :(

mrlobber
10-10-08, 15:28
Iedomājies, Kashelz, tu uzvāries par 10 Ls, un turklāt vēl no Asusa :D

Dzy
10-10-08, 15:29
... un atdzīvināt ar vieglu piesitienu pret maģisko sienu? :D

Kashelz
10-10-08, 15:43
Iedomājies, Kashelz, tu uzvāries par 10 Ls, un turklāt vēl no Asusa :D
Jaa, ljoti izdeviigi :D :p

A kada shkjirba starp P5K-E un P5K-Pro? Kura labaaka Quadiem, bez modiem domajams iesakumaa? Jaanjem jauna laikam, nevar te riskeet ar vel kaadu beigtu deeli, Asus mironji ir raksturiigi :D Pasham vairaakas Gigabyte bijushas, nu nav taadi suudi ka shitie, pat DFI ekstreemaas plates savaa laikaa bija labaakas.

aspms
10-10-08, 15:49
a tu vispār uz LGA775 esi mēģinājis kādu DFI? :D

Kashelz
10-10-08, 15:56
a tu vispār uz LGA775 esi mēģinājis kādu DFI? :D

Nee, nav sanaacis, miizala man ir, ja buutu garantijas 200Ls vertam plateem, tad vareetu vel megjinaat :p

Simsons2
10-10-08, 16:39
čipseta voltus palielini............

aspms
10-10-08, 16:44
A kas jums tā par DFI- tak nebūsies traumējuši HX'u un nocēluši šim plati? :D

Kashelz
11-30-08, 20:01
Up, paceljam mironi, atkal aktuaali, taa kaa taa Asus plate ir izmesta meeslaine jaadomaa leenaam ko vietaa iekjert :ok:

Bija doma P5K Pro panjemt, bet skatos nekur nav uz vietas vairs, ko tad ieteikt? Vajag ar intelisko raidu. Varbut ir kas jaunaks iznaacis un svaigaaks uz s775? Aktuaala teema ir maximaali stabila baroshana procim, lai vairaak vai mazaak neleekaa shpane + ari dzen Quad CPU overclock interesee maximaali.

Komenti wolkameeti :thumbsup:

aspms
11-30-08, 20:13
Varu piedāvāt Gigabyte EP35-DS3P (identiska ar DS4) ir inteliskais raids! nesen Relax TRUE testiem aizsita man QX6700, tiesa toreiz FSB nenotestēju, jo nebija aktuāli ar tā reizekļiem :D, bet barošana godam- biosā 1.6V- idle 1.57, load 1.55V (pēc CPU-z nolasījuma) un nekas nesīca :)

Kashelz
11-30-08, 20:32
Gigabyte man isti nevelk, dotajaa momentaa, vismaz no P35 nee, jo cik atceros, vecaakiem modeljiem BIOSa CPU spriegumu vareeja likt un krukjiit labi liidz 1.6v, taalaak ir paaraak lieli solji + vel drops :(

Ka ir ar Gagabyte un P45, neesmu njemies ta ipashi, ko TaPaKaH iesaka? Varbut kaadam ir Asus P5K Pro uz tirgoshanu ar garantiju? Vai ir kas cits labs no Asus/Gigabye vai kaada cita razjotaaja, pofig kads razjotaajs isteniibaa! :D Vajag lai nav gljuki visvisaadi nevajadziigi!

aspms
11-30-08, 20:34
Gigabyte man isti nevelk, dotajaa momentaa, vismaz no P35 nee, jo cik atceros, vecaakiem modeljiem BIOSa CPU spriegumu vareeja likt un krukjiit labi liidz 1.6v, taalaak ir paaraak lieli solji + vel drops :(

Ka ir ar Gagabyte un P45, neesmu njemies ta ipashi, ko TaPaKaH iesaka? Varbut kaadam ir Asus P5K Pro uz tirgoshanu ar garantiju? Vai ir kas cits labs no Asus/Gigabye vai kaada cita razjotaaja, pofig kads razjotaajs isteniibaa! :D Vajag lai nav gljuki visvisaadi nevajadziigi!
Nu jā šim arī tas solis sīki sadalīts "tikai" līdz 1.6V tālāk jau iet pa 0,05V- kautgan man jau tas liekas diezgan loģiski, kurš ta 24/7 turēs kautvai ap 1.6V :D tur jau tāds QX jau easy sasniedz Tjunction temp :D un priekš 45nm 1.6V+ jau vispār ir total overdose priekš 24/7 :eek:

btw šim gigabyte mem settingi pieejami by default un vairs nav ctrl+F1 :p

Tapakah tev ieteiks Biostar P45, bet es saku- stay away- vienīgais ņemamais Biostar bija Tforce P35, tiesa varbūt ne gluži tavām prasībām ar quad core :o

Kasparz
11-30-08, 20:42
Iekš elko vairs Intel biostaru nava. Visam citam baigais overpraiss.

Kashelz
11-30-08, 20:45
Nu es te cik ar dazjaam Gigabyte platem senaak saskaaros viss jau bija labi, bet spriegumi toch pa iisu palika :doh:

Jo liec kaut vai 1.7 un reaali tie pshi 1.6v ielikti vien ir + drops vai arii pekshnji 1.8 paraadaas utt, un nestabili bija kaut vai pat slodze nebija procim un graadi normas robezjaas, vajag to baroshanas kjedi stingru lai tur viss chiki piki notiek un nav stresa :)

Kas tur bija ar tiem Asus ar P45? 8 faazes baroshanaa un 16, kaut kas bija slikti, tik kas :D Kopsh lietoju notebuku nav vispar ilgi njemies gar parasto kompi, plate negaaja korekti ar manu VGA un citaam arii un tagad ir aizsviesta prom... beigaas sanaaca, ka baroshanas kjeede saaka kaukt pat ar celeriju un karsa kondensatori :santa:

aspms
11-30-08, 20:47
Vispār Kashelz- kādā iestādē tu strādā, ja reiz uzdod šādus jautājumus :p Man jau liekas, ka vdrop un Vcore regulēšanas iespējas vari satweakot jebkurai platei ar nelielu lodāmura iejaukšanos! :gygy:

Es un kiwi tadu plati bijam lietojushi 24/7 kadu laiku un nekadu problemu nebija.
IMPORTANT KRITERIJS: proxis no manim pirms paris meneshiem noperka TPower I45 un vel uz to nezelojas :eek: :eek: :eek: :eek: :eek:

Es vairāk biju domājis parasto Tforce P45- tā ir total crap OCeriem! P45 HP nu jā tur laikam bija jāpierod gribot negribot :D Tpower I45- nav apostīta, bet no malas liekas tīri OK!

Kashelz
11-30-08, 20:51
Vispār Kashelz- kādā iestādē tu strādā, ja reiz uzdod šādus jautājumus :p Man jau liekas, ka vdrop un Vcore regulēšanas iespējas vari satweakot jebkurai platei ar nelielu lodāmura iejaukšanos! :gygy:
Vairs nestraadaaju tajaa iestaadee :ok:

Lodaamurs ir viens, bet man vajag vairak ko droshu un parbaudiitu, P5K-E ilgi negaaja liidz pateica aamen! Izvietojuma layouts arii bija garaam, taapeec interesee P5k-Pro, kaadam ir uz tirgoshanu vai mainju? :)

Kashelz
11-30-08, 20:57
man ir P5K Pro.
Ja dabusi man kadu P5K3/P5K64/Blitz/P5K-E vietaa tad varam mainities ar manu piemaksu :)
Cik naudinjas aptuveni vertee to deeli, ir garantija un vai modeeta kaadreiz bijusi?

Kashelz
11-30-08, 21:58
garantija beigusies
nekad nav modeta/bijusi subzero
vnk 24/7 plate, ar kuru testeju RAM

par cenu bus runa kad bus ar ko aizvietot

No kurienes naakusi jautaajums? Skatos ka ieksh SMS Comp. ir pat stokaa taas P5K Pro :rolleyes:

Kashelz
12-01-08, 02:31
Ja kaadam vel ir P5K Pro piedaavaajumaa, atmetat PM, varbut varam ko izdomaat ;)

aspms
12-01-08, 09:28
Vot es nesaprotu, ko tu tagad ieciklējies uz to P5K Pro- nesaprotu layouts tak tāds pats kā P5K-E, par kuru tu spļaudījies nu OK laikam tie sata conectori nav zem VGA, bet nu barošana man kretinē, kad ir platei gandrīz pa vidu- vēl tupāk varēja pašā apakšā novietot! :D Par layout man tomēr patīk kad sata conectori ir paralēli MB- tāpat kā DFI un laikam Asus dārgajam galam- Blitz utt.

Kashelz
12-01-08, 09:46
Vot es nesaprotu, ko tu tagad ieciklējies uz to P5K Pro- nesaprotu layouts tak tāds pats kā P5K-E, par kuru tu spļaudījies nu OK laikam tie sata conectori nav zem VGA, bet nu barošana man kretinē, kad ir platei gandrīz pa vidu- vēl tupāk varēja pašā apakšā novietot! :D Par layout man tomēr patīk kad sata conectori ir paralēli MB- tāpat kā DFI un laikam Asus dārgajam galam- Blitz utt.

Kapec es gribetu Pro plati patesteet ir delj CPU baroshanas kjedes, palasiju 8 phase vs 16 phase un sapratu nav vajadziigs 16 "uzpustaas" faazes, izvietojums tai E bija nekam nederiigs, ar normaalu VGA dalja SATA porti aizgaaja pa pieskari, Pro vismaz taa nebuutu. Tas ir aktuaali taa teikt :D

Un par to 24pin baroshanas konektoru ir taa kaa ir, bet tas nav tas ljaunaakais, man tie vadi ipashi netraucee, pievilkt tos varu no kuras puses vajag.

aspms
12-01-08, 10:18
Vēl vari papētīt P5Q Pro- tai arī CPU barošana izskatās tīri OK un layouts tavām prasībām! Tiesa perfromances ziņā nekas labāks par P35 nebūs :o

http://www.dvhardware.net/news/asus_p5q_pro.jpg

Voltage regulation (http://www.hardwarecanucks.com/forum/hardware-canucks-reviews/8783-asus-p5q-pro-p45-motherboard-review-14.html)
Performance vs P5K-E (http://www.xbitlabs.com/articles/mainboards/display/asus-p5q-pro_8.html#sect0)

Kashelz
12-01-08, 10:27
Vēl vari papētīt P5Q Pro- tai arī CPU barošana izskatās tīri OK un layouts tavām prasībām! Tiesa perfromances ziņā nekas labāks par P35 nebūs :o

http://www.dvhardware.net/news/asus_p5q_pro.jpg

Voltage regulation (http://www.hardwarecanucks.com/forum/hardware-canucks-reviews/8783-asus-p5q-pro-p45-motherboard-review-14.html)
Performance vs P5K-E (http://www.xbitlabs.com/articles/mainboards/display/asus-p5q-pro_8.html#sect0)

Taa P5Q Pro liekas ir bik lenaaka, vispar P45 ir leenaaks par P35... viniigi tai Asus P45 izskataas labi CPU baroshana, vismaz liidz 2.1v uz CPU lai atliektiem galiem pietiek un 8 faazes, vareetu but tiiri ok :eek:

mrlobber
12-01-08, 10:35
wtf, kāda velna pēc tev 2.1V uz CPU? :D

Kashelz
12-01-08, 10:40
wtf, kāda velna pēc tev 2.1V uz CPU? :D
2.1v iisti nevajag, bet shad tad 1.7v palika par iisu un ziema laukaa, logu valjaa, uuuuuuu :santa:

Fatality
12-26-08, 16:01
Negribas izveidot jaunu topiku, vienk gribu paprasit - uz manas tagadejas GA-P35-DS3P rev 1.0 normali var OC kadu 45nm quad'u ? Piemeram q9550... :) P.S> Mobo ar C2D lieliski strada ikdiena e6750 uz 3.9GHz bet ta screenam var dabut 4.0-4.1Ghz...

Kashelz
12-30-08, 14:05
nu P35 gan jau Quadu javelk lidz fsb450-500
Beidzot otraa P5K-E / wifi griezjas uz uraa :D Testa platforma P5K-E, 1202 BIOS, jaunaakais kads ir, 2 x 1Gb Ballistix D9GMH rami, Q6600 L720B G0 @ 400 x 6, DDR 800 5-5-5-15 1.8v, pagaidam vdroop cik patesteeju mazs, BIOSa uzlikot 1.4 iegustam reali slodzee pie stock 1.368v, taa kaa izskataas baigi labi ~ 0.03v no BIOSa, pats drops idle -> load ~ 0,01v :)

400 x 6 vakar nogriezaas 10h Orthos blend, vienkarshi patesteeju cik kas stabili stradaa visu reali neko isti neklokojot tik fsb augstaakus, nav nekaadas problemas iebuutoties ar 450, 460 un 470 fsb, taalaak neiet, jo CPU pasham walls ir, bet ar to ir pilniibaa pietiekami lai sasniegtu 4+ Ghz kaut vai vismaz benchiem. Un shai vismaz nav probleemas ar PCI-E kas stradaa uz 1x ar manu karti un citaam vispaar nepostee :santa: Plate jauna, nomainita pasta uz chipseta, box air, cepaas labi. Un secinaaju, ka pa ilgiem laikiem stavot laikam viens D9GMH kits adevis galus, 800Mhz 5-5-5-15 pat pie 2v nepostee :eek:

Taa teikt so far so good, jaliek uz udentinja, lai var skatiit kads vdroops ir pie lielaaka sprieguma, bet pagaidam izskataas ceriigi, galvenais lai var reali 1.6v dabut uz CPU slodzee, tad jau jabuut pietiekami. Un vel nakamais kas jaizdara ir visi mosveti ar radiatoriem jaapliek, silti tomeer.

Kashelz
12-30-08, 14:47
tev 1.6V nemaz prieksh 4GHz nevajadzes, ja vien tev nav sudigs Q6600 :D
Nu tad jau maniis, 3.9 uz citam plateem gaaja, bet tur liidzko vel augstaaki volti taa saakaas nejeegaa liels drops un nestabila baroshana, kas automatiski klockingu pastum zemaak. Ceru uz 8 fazeem + vel shitai platei ir tas CPU GL vai ka tur saucaas, ar to ari varot samazinat/palielinaat vcore vajadziibu uz CPU, uz Quad ipashi noderiigi, jacenshas pec iespejas mazaak volti barot vismaz 24/7 :) Cik pagaidam njemos viss griezjas, zjel tik ka viens mem kits adevis galus, vel OPB Edition signed kit :(

rt25
12-30-08, 15:20
Sorry Kashelz par ielaušanos Tavā tēmā.:) Gribu uzdot jautājumu ekspertiem, kura DDR3 plate šobrīd performances OC ziņā ir labākā?

aspms
12-30-08, 15:22
Nu uz i7 tak iekš LV izvēle nav diezko liela :D

Kashelz
12-30-08, 15:22
Sorry Kashelz par ielaušanos Tavā tēmā.:) Gribu uzdot jautājumu ekspertiem, kura DDR3 plate šobrīd performances OC ziņā ir labākā?
Nekas, lai ir diskusija par deeljiem, kaz zin, driz atkal cita jameklee buus :D

rt25
12-30-08, 15:29
Nu uz i7 tak iekš LV izvēle nav diezko liela :D

Nu i7 būs drusku par šerpu, bet man ir viens kandidāts, kurš grib bornbad E8600 ielikt labā DDR3 platē. DDR3 rami jau ir, cits nekas neatliekot:D

Kashelz
12-30-08, 15:32
Nu i7 būs drusku par šerpu, bet man ir viens kandidāts, kurš grib bornbad E8600 ielikt labā DDR3 platē. DDR3 rami jau ir, cits nekas neatliekot:D
Cik noprotu P45 nekas paaraak labs nav prieksh DDR3, varbut kaut kas no X38/X48 jaskataas? :)

rt25
12-30-08, 15:39
Jā, kaimiņš man arī aplauzās (pareizāk sakot - es) ar P45, kaut gan viņam vairāk arī nevajag.
Bet par tēmu - laikam jau x48 tik paliek - kaut kas no asus vai gigabites? Ir sanācis pagrābstīties gar X48 DQ6 - nav slikta plate, lai arī padārga salīdzinoši, bet neesmu bakstījis attiecīgā līmeņa asusu. Vai varbūt vēl ir kaut kas?:eek::D

aspms
12-30-08, 15:42
Njām žēl, ka vairs nav pieejamas P35 DDR3 plates :D cena un performance bija vienkārši teicama :)

rt25
12-30-08, 15:44
un gribās Tev piekrist:D

kiwi
12-30-08, 15:46
Ja X38/48 jauni maksatu teiksim zem 80Ls, tad vel varetu padomaat, bet pie mums cik skatos 120+ :)

Taa kaa tad jau labaak i7 :D

Kashelz
12-30-08, 15:52
kiwi - a kapec man liekas ka no taa i7 nav dizji jeegas :doh: Saki baigi labi viss tev iet @ 4Ghz? Nu teiksim ja ta vietaa butu kaada cita 45 vai kaut vai 65nm Quad core @ 4Ghz, nekas dizji nebuutu mainijies, un nafig tad stipri parmaksaat, vel jo vairaak tagad, kad ir jeeli un dargi deelji! :confused:

rt25
12-30-08, 15:55
Vai tad tas vidēji dārgais I7 procis ir tik žiperīgs, lai to mainītu pret E8600? Kaut kā šaubas māc:) Turklāt es vēl spec uzdevumā piedalījos izsolē:D Skatos asus lapā uz P5E64 WS Evolution, bet nezinu, vai to ieteikt. Ramapage extreme dārgs un šķiet nebūs īstajai auditorijai, un skatījos, ka arī ar šo plati ir problēmas ārzemju forumos. Ja pašam būtu jāņem, toč bez maz vai uz I7 jāsēžas:eek: un taisnība arī, ka nezin neviens īsti, kādi brīnumi no i7 tikko uzceptajām platēm ar laiku izlīdīs.

rt25
12-30-08, 16:20
Paldies kukaini, iesniegšu šo sarakstu, lai cilvēks domā, bet pats mazgāšu rokas nevainībā:D

Kasparz
12-30-08, 16:25
Apskaties manā topikā, ir trīs DDr3 plates.
Tas pats Gigabyte kas tev bijis, par 170Ls veikala cenu ir labākas alternatīvas, bet par manu cenu neko labāku jaunu atrast nevar
ASUS Striker II Extreme, labākā LGA775 :santa:
ASRock P45TurboTwins2000, super price/performance.

rt25
12-30-08, 16:29
a kas ir ar to NF790i? Tā kā liela iespēja, ka pašam dators būs jāsaliek, nebūs kaut kāda čakaridze?:D

rt25
12-30-08, 16:34
Nezinu... kaut kad pats sen sen atpakaļ lietoju uz AMD platformas, problēmu nebija:D, Bet tagad visi tikai par intel čipsetiem runā, bet nForce pat nepiemin:)

kiwi
12-30-08, 16:39
kiwi - a kapec man liekas ka no taa i7 nav dizji jeegas :doh: Saki baigi labi viss tev iet @ 4Ghz? Nu teiksim ja ta vietaa butu kaada cita 45 vai kaut vai 65nm Quad core @ 4Ghz, nekas dizji nebuutu mainijies, un nafig tad stipri parmaksaat, vel jo vairaak tagad, kad ir jeeli un dargi deelji! :confused:

Viss atkarigs no vajadzibaam, intereses un e-**nis :)

Kasparz
12-30-08, 17:16
Nezinu... kaut kad pats sen sen atpakaļ lietoju uz AMD platformas, problēmu nebija:D, Bet tagad visi tikai par intel čipsetiem runā, bet nForce pat nepiemin:)
Tādēļ ka uz nF790i ir ļoti dārgas plates, vismaz veikalā :)
Var arī sarunāt par salikšanu.