PDA

View Full Version : Piemērotākā konsole

krishxxx
01-22-06, 11:17
Tātad ir doma vilk no ārzemem, varbūt šepat sērčot pēc kādas spēļu konsules. Nekad mūža nēsmu owēnijs neko šādu - PS vai Xbox utt.

Tātad jautājiens: kuru konsuli varat rekomendēt - ietiekt, kura labāka, PS2 XBOX ?

Papildus jautajumi useriem: PS2 un XBOX var piejūgt USB joystickus vai stūrītes :confused:

Angelz
01-22-06, 15:49
Manupraat Xbox 360 normaali dominee.

Jap, jamiem ir daudz un dazhaadas usb perifeerijas.

krishxxx
01-22-06, 16:02
iespaidojoties no zabaka.lv laikam ka PS2 latvija tomer ieper bik vairak. Nu par tam naudinjam kuras esmu gatavs noziedot :)

XBOX ir iespeja piejugt pie monitora?

tres^
01-22-06, 20:37
Ar kādu speciālu pāreju drošvien var.

Ko vēl varu piebilst - tehnoloģiski xbox ir daudz izdevīgāks par ps2.

krishxxx
01-22-06, 20:45
bet ģeogrāfiski tā neizskatas :rolleyes:

someonesick
01-22-06, 21:11
kaa pirmstam teicu, biju ietesteejis x-box 360... apskatot un iesleedzot (uz to briidi nebija vel neviena game pa rokai) izskatiijas ljoti pat eliiti... shodien beidzot dabuju vienu 50Ls vertu game (Kameo).. DA BLIN! ja visi paarejie geimi (shis bija taisiits ar ideju kaa top bestseleers!) buus tikpat suudiigi.. nez, tad to x-box var nolaist podaa! stabili.. grafika 1:1 kaa PS2... ja ne pat suudiigaak... vai arii game taisiitaaji iesuukaja!
game movie pat iekjeeras ik peec 4traam sekundeem.. geims gan gaaja ok, bet kaa teicu.. geims reaali iesuukaaja... grafika totaals SUUU!

nez... ja godiigi biju gaidiijis nu reizes 4x labaaku grafiku (tieshaam neparspiilejot) jo biju diezgan daudz skatijies tipa demo treilerus... nez treileros ar suudainu kvalitati bilde labaka bija....
negribu nevienu priekshlaikus biedeet.. bet shodien darbaa kaadas paris stundas paspeeleju... nez... iznjemot gamplay... xbox-360 nepirktu...:(:confused:

tres^
01-23-06, 01:35
bet ģeogrāfiski tā neizskatas :rolleyes:

Ko tu domā ar ģeogrāfiski, nezinu.

Man pašam ir pilnībā aprīkota xbox crystal kārba (modčips, 80gb cietais) - nu vecīt, tā ir viena media kaste! Gribi filmas? -lūdzu! Gribi uzmaukt kādu labu faitingu (ak doa:u, es tevi mīlu) ar draugiem tekilas vakarā, -lūdzu! Nudien manta!

deff_ins
01-23-06, 01:57
uz xboxa ir kāds resident evils? ja ir tad braucu pie tres uz pāris dienaktīm :D

Aigars
01-23-06, 03:14
runājot par šo tēmu - es kā pasīvs geimeris...
vai būtu vērts paņemt konsoli un pc atbrivot no geimošanas uzdevumiem?
pārsvarā sporta geimi un braukšana, šad tad stratēģiski štrunti
no gaming in internet ;)

krishxxx
01-23-06, 08:08
Ar ģeogr;afiski domāju to, ka mūsu attīstītājā valstī spēles NAV visas kuras gribētos ieraudzībvaikalos, u ntās kuras ir , tās maksā dārgāk par PS2, jo iksbokss ir pārāk ekstra mūsu valstī :(

PS2 gribu iegādāt visai muļķīgu, bet iegribu apmierināšanai - GranTurismo4

tres^
01-23-06, 10:40
Negribās jau nu propagandēt pirātismu, taču es vēl neesmu nopircis nevienu geimu, taču spēlējis esmu oj ku daudz!

Angelz
01-23-06, 13:45
uz xboxa ir kāds resident evils? ja ir tad braucu pie tres uz pāris dienaktīm :D

Arii patiik shausuliigie geimuchi? :]

krishxxx
01-23-06, 19:11
Es kopsh Wolfenstein speleshanas 12 gadu vecuma, ap 3iem nakti, nepanesu shausmu speles :o :o :o :(

A ka jamie judzas pie ineta klat? tipa lai speletos online? karo4 piemet LAN vadu un viss oki doki, jebshu nekas tik viedli tur nenak?

Angelz
01-23-06, 19:15
Negribās jau nu propagandēt pirātismu, taču es vēl neesmu nopircis nevienu geimu, taču spēlējis esmu oj ku daudz!

Neesmu nekaads autortiesiibu fans, patc lietoju 95% piraatiskos variantus bet citaats no daudzu piraatisko grupeejumu parakstiem: "if you love this game then buy it!" 8]

Iisteniibaa pareizi vien ir. :]

krishxxx
01-23-06, 19:27
Taa toch ir taisniba. Pagaidam nevienu speli vel neemsu "iemilejis", bet domaju ka GT4 ir to verta :cool:

tres^
01-23-06, 20:16
Lai lietotu xbox live, tik vien kā vajag kā neta kabeli un oriģinālo spēli, laistu bez modčipa.

krishxxx
01-23-06, 20:47
Neshaubos ka PS2 ari ir vajadziga originala spel. Tas laikam visur >2k gadam :(

Mad Evil
02-06-06, 12:04
nav taadas lietas kaa "kas labaaks PS2 vai xbex". PS2 ir tiiri uz geimiem, pietam jebkursh zhanrs ir plashi paarstaaveets. xbox on the other hand ir vienkaarshi uberlabs media centrs, caur vinju var striimot no kasted dajebko un ir arii jau shaadi taadi labi geimi. ja esi gatavs izspiest savus latus ~800, tad teemee uz x360 ar jaunu HD telljuku (since nopirkt tagad jaunu neHD ir insane un visas jaunaas konsoles buus HD) tik tad veel jaareekjinaas ar neuzlauzhamiibu (pagaidaam) un jaapeerk orig speeles n stuff.
ir gadiijies paseedeet pie shaada setupa - siekala nemeeriita.

par to paarieshanu no PC geiminga uz konsoli pasiiviem geimeriem - pilniigi mieriigi, tikuntaa taa pc geimoshana leenaam mirst (lai arii kaa to negribeetos). konsoles uberljaunums ir sabiedriibaa iesaknjojies gamez.lv aizspriedums un mazo tiinju kompleksainais alternatiivisms :D

un vispaar par konsuljgeimingu - revolution.lv (http://www.revolution.lv)

wtf
06-26-07, 07:33
PS2 domāts vairāk tiem, kas ar to tiešām grasās spēlēt tikai spēles. Xbox'am ir vairāk iespēju. Normāls PC-Mens mācēs ar to apieties. :p Manuprāt, plusi abiem:

Xbox

+ Iebūvēts cietais, kurā var seivot geimus, glabāt un skatīties filmas, spēles, mūziku, softus. Un to var mainīt uz cik lielu grib.
+ Ērti var mājas apstākļos softmodot vai noflešot (atkodēt).
+ Labāka grafika, gamepads, skaņa kā PS2.
+ Iebūvēta tīkla karte - var mierīgi pieslēgt pie PC un uploadot, ko gribas vai turēt kā FTP serveri vai datu krātuvi.
+ Iespējams palaist daudzus softus un citu konsoļu emulātorus.

PS2

+ Vairāk spēļu kā Xbox'am.
+ Spēles daudz vieglāk dabūt kā Xbox'am.
+ Vairāk un vieglāk dabonami aksesuāri kā Xbox'am.

The Choice Is Up To You ! :cool:

ventolin
06-26-07, 09:36
Izdomā, kuras spēles gribēsi spēlēt - priekš kuras konsoles tās ir/iznāks un viss.

ORGAZMO
06-26-07, 12:38
Man jau patīk šitais melnais elitārais variants.

http://www.xbox.com/en-US/hardware/x/xbox360elitesystem/default.htm

Latish
06-28-07, 17:05
Sony vai XBOX tad nu protams labāk otro variantu.

Bender
06-29-07, 11:14
mūsu platuma grādos tas lielais HDD nav vajadzīgs (nav ko tur glabāt tādos apjomos).
Elite ir vērts ņemt tikai izskata pēc - savādāk izdevīgāk ņemt parasto system vai premium paku.

BigAndy
07-09-07, 23:33
Elite ir vērts ņemt tikai izskata pēc - savādāk izdevīgāk ņemt parasto system vai premium paku.

Elite naak ar HDMI ligzu, IMO tas ir + :rolleyes:, bet tad atkal jautaajums ir cik tad te ir parasto mirstiigo cilveecinju ar HD TV... un vai tam HDMI buus kaads pielietojums...

r21vo
07-10-07, 06:12
par to paarieshanu no PC geiminga uz konsoli pasiiviem geimeriem - pilniigi mieriigi, tikuntaa taa pc geimoshana leenaam mirst (lai arii kaa to negribeetos). konsoles uberljaunums ir sabiedriibaa iesaknjojies gamez.lv aizspriedums un mazo tiinju kompleksainais alternatiivisms :D

nesmīdini :D konsole ir erm .. cita opera. Pirmkārt, tu tā īsti nevari iejaukties. Teiksim, griežu pasaules populārāko geimu, izdomāju, ka vaidzētu kādu feinu gadžetu kas palīdzētu spēles gaitās - skatos netā un ja ir kačāju un lieku klāt. Ja nav, varu uzcept pats.
Otrkārt, kontroļi - neba vari kaut ko uzrakstīt normāli, neba FPS saprātīgi uzgriezt.
Konsoli pielīdzināt kompim ir tas pats kas mobilā fotokameru pielīdzināt normālai spogulenei. hh.

Vienīgā jēga ko saskatu konsolē ir izmaksas - dzelži tik ātri nenoveco, precīzāk, viņus uztur pie dzīvības. Nu jā, sīčiem varētu ar būt vienkāršāk. Tāpēc, gaužām aplams ir tavs apgalvojums, ka datorgeimings izmirst.

Ghenis
07-10-07, 07:56
Konsole - tas nau nopietni :D
Es gan izveeleetos xkaarbu, jo shameejaa man shkjiet piemeerotaakaa multimeediju - geiminga ieriicei.

Master_
07-10-07, 17:14
Ļoti labi dārgu spēļu datoru var aizvieot XBOX360. Lielākā daļa spēļu, kas ir uz PC, ir arī uz x-kastes.

P.S. Bet tas viss ir labi tikai tad, kad ir HD TV.

Bender
07-11-07, 13:28
Elite naak ar HDMI ligzu, IMO tas ir + :rolleyes:, bet tad atkal jautaajums ir cik tad te ir parasto mirstiigo cilveecinju ar HD TV... un vai tam HDMI buus kaads pielietojums...
un parastā system paka nāk ar componenšu vadu. rezultāts tas pats - 1080i uz tava LCD TV.

P.S. tiem konsoļu pretiniekiem - izmēģiniet jaunās paaudzes konsoli uz kārtīga 32"+ HDTV.

Snakez
07-31-07, 15:22
pie kkaada xboxa vareeja piejuugt noteikta modelja seagate cietni un nav jaapeerk daargie xbox hdd

Oskatro
07-31-07, 15:33
vienu gan nesaprotu... es pat labaak nnemtu parasto xbox saliidzinaajumaa ar ps2, kur nu veel runa par 360... vienoziimiigi xbox...

Master_
07-31-07, 17:31
Oskatro, nosauc man vismaz desmit sp?les, kuru d?? ir v?rts pa?emt xbox PS2 viet?. PS2 izdr?t? parasto xbox'u tikai t?.

Oskatro
07-31-07, 18:26
Oskatro, nosauc man vismaz desmit sp?les, kuru d?? ir v?rts pa?emt xbox PS2 viet?. PS2 izdr?t? parasto xbox'u tikai t?.
nedaudz nesapratu Tevi.. un sp??u saraksts man ar nav rok?... vnk aizej pie ?a?iem uz to bod?ti p?rses iel? ! vi?iem tur visliel?kais kl?sts visp?r kas te pieejams...
bet nu viena sp?le kuru es vislaik uz xboxa r?vu bija Deff Jam

Master_
07-31-07, 20:15
Uz XBOX ir
Def Jam: Fight for NY,
savukaart uz PS2 ir gan Def Jam: Fight for NY, gan Def Jam Vendetta.
Secinaajums - shii speele nav iemesls pirkt xbox.
Nosauc dazus ekskluziivus, kas buutu tik labi, lai nopirktu xbox.

Latish
08-02-07, 09:51
Par cik esmu uuzajis gan ps2, gan xbox, tad viennoizimigi atdotu visus punktus xboksam!

vieniga konsole kas sony ir izdevusies ir psp

Andre
08-02-07, 10:51
Es kaut kur dzirdēju, ka Rockstar games kaut ko ekskluzīvu uz Xboxa laidīs... :D Ā, jā, vēl visas Halo daļas.

Martinss
08-02-07, 11:20
Uz xbox būs vēl 2 papildus daļas priekš GTAIV :)

Andre
08-02-07, 13:14
Uz xbox būs vēl 2 papildus daļas priekš GTAIV :)

Correct! :) :)

wanderer
08-02-07, 13:29
Par cik esmu uuzajis gan ps2, gan xbox, tad viennoizimigi atdotu visus punktus xboksam!

kāpēc?

BigAndy
08-02-07, 16:14
vienu gan nesaprotu... es pat labaak nnemtu parasto xbox saliidzinaajumaa ar ps2, kur nu veel runa par 360... vienoziimiigi xbox...

PS2 un Xbox tas ir viesn bet 360 un PS3 pavisam kas cits... Bet ja jau tu te par 360 iemineejies tad nu pastaasti kaada ir atskiriiba starp 360 un PS3 un kaapeec 360 buutu/ir labaaks???

wanderer
08-02-07, 16:26
Lētāks :D

bet gan jau ka geimi tāpat būs kādu laiku jāpērk.

Mazliet pamatinfo ieskatam: http://en.wikipedia.org/wiki/Xbox_360

Latish
08-02-07, 20:47
kāpēc?

Nu grūti izskaidrot, respektīv prieksh PS geimi tiek taisiiti ar kautkadu citu politiku, nerodas sajuuta ko dod citas konsoles ka xbox, nintendo, gcube, dreamcast, da kautvai sega vai neo geo..... sony dzelzis varbuut tur uber kruts ar simts procesoriem un terabaitu operativo, bet tas neko nedod jo game scene ir sucks....., isti pat nezinu kur ir feilers, bet sony sava game politika ir kautko rightigi salaidusi ****aa... tamdelj ps ir mesls..., iznjemums ir tie lietotaju kuriem ps1 bij viena no pirmajam konsolem pec zilitona - tiem patiik, bet istajiem konsolju miljotajiem, kuri ir sakushi ar nintendo, sega, capcom, dreamcast, u.c. - ljoti retais kursh atzist ka ps ir cienigs saukties par labu konsoli...

Un es ari tam piekritu... - pasham ir bijis ps1/2/3 - neviena man neradija prieku, emocijas, sceen, izjutas kadas var sanjemt geimojot kaut to pashu gamecube vai xbox...

isaksakot vieglas smiltis PS:D

wanderer
08-02-07, 21:38
isaksakot vieglas smiltis PS:D

es te prātoju par kaut kādu iepriekšējās paaudzes hlamu retajiem vaļasbrīžiem priekš mana iepriekšējās paaudzes 32" sony - HDTV pašā tuvākajā nākotnē nav plānots :D bet nu - ja nu kāds mani pārliecinās (par ko stipri šaubos), ka tas viss ir mēsls un jāgrābj PS3 vai X360, kas zin... :D

biju tā kā vairāk nosliecies uz PS2 pusi (kā nekā sapasē ar teļļuku :D), taču dzīvē reāli nav maidzīta ne ps, ne wii, ne kubiks, ne arī xbox, un iepriekš nav īsti bijusi arī vēlēšanās...

Master_
08-02-07, 21:54
Lol uz xbox game scene. Uz xbox izņemot Halo sēriju nekādu sakarīgu ekskluzīvu nav bijis. Tajā pašā laikā uz PS2 - God of War I\II, Metal Gear Solid, Final Fantasy utt.
Jā, es piekrītu, ka xbox360 šobrīd ir daudz izdevīgāks pirkums nekā PS3, bet to, ka PS2 pawnz xbox like a baby, tas nu noteikti.

P.S. Uz xbox ir jaudīgāki dzelži nekā uz Ps2.

wanderer
08-02-07, 21:56
Man liekas, ka panesas spams no sērijas FreeBSD sucks, Linux rullz :D

Master_
08-02-07, 22:25
Man liekas, ka panesas spams no sērijas FreeBSD sucks, Linux rullz :D

Es spēju argumentēt savu viedokli, tādēļ tas nav spams.

wanderer
08-02-07, 22:36
Katram sava taisnība; jautājums vien par to, cik tā ir subjektīva un cik - objektīva.

Txt no sērijas "sako tāpēc, ka man riebj" nav nekāds pamatojums. Salīdzinošais novērtējums jebkurā gadījumā sastāvēs gan no, teiksim, tehnisku parametru iztirzāšanas, gan arī subjektīvām izjūtām (kā, piemēram, Latish minētajos apsvērumos), tāpēc labi, ja indivīds spēj kaut aptuveni tās aprakstīt.

sieks
08-03-07, 08:21
Es te pats pagaidām skatos uz PS2, jo neredzu pagaidaam jeegu iegaadaaties PS3 jeb XBOX360, jo tad maajaas ar jaaapgreido ieprieksheejaas paaudzes televizors, bet nu iegruust naudu TV apgreidaa pagaidaam veel netaisos, taapeec skatos uz PS2, tikai jaadomaa jaunu nnemt jeb lietotu, un par chipiem ar jaapapeeta kas tur iisti ir, vai tas vajadziigs jeb nee :)

wanderer
08-03-07, 11:30
Čips nav vajadzīgs, ja alksti pirkt oriģinālās spēles par vidēji pārdesmit Ls katru.

Principā pirātismu neatbalstu un pieturos pie principa: If you like it - buy it!™ :D

Uz šo brīdi lietotas ps2 (parastās vai slim) adekvāta cena ir 70-80 Ls (skatīt http://www.ss.lv/lv/electronics/computers/computers/games/index.html, http://www.reklama.lv/ru/data/technics/computers/sell/game_consoles/table.html - tur gan pilns ar farcovščikiem, jeb pārpircējiem, tāpēc jābūt modriem un jādomā ar galvu). Jāskatās, lai būtu visi vadi, vismaz 2 pultis un atmiņas karte. Nečipotas apstrāde darbnīcā izmaksās vidēji 15-20 Ls. Parasti tirgoņi dod līdz vismaz pāris oriģinālos/neoriģinālos geimus.

BigAndy
08-08-07, 16:36
Lol uz xbox game scene. Uz xbox izņemot Halo sēriju nekādu sakarīgu ekskluzīvu nav bijis. Tajā pašā laikā uz PS2 - God of War I\II, Metal Gear Solid, Final Fantasy utt.
Jā, es piekrītu, ka xbox360 šobrīd ir daudz izdevīgāks pirkums nekā PS3, bet to, ka PS2 pawnz xbox like a baby, tas nu noteikti.

P.S. Uz xbox ir jaudīgāki dzelži nekā uz Ps2.

Pilniibaa piekriitu.

Ja saliizdinam Xbox ar PS2 tad PS2 ir galvastiesu paaraaks, ko tev dod tas Xbox ar tiem krutaakaajiem delzjiem ja nav speelju ko speeleet, lol.

Ja skatamies uz 360 un PS3 tad jaa shiet 360 dominee jo Sony sev reaali iegrieza ar noveeloto startu bet taakaa abas konsoles buus tirguu vismaz naakamos 3 gadus tad pagaidaam ir gruuti spriest kas buus labaaks un kapeec.

Uz doto briidi priekshroku vereetu dot 360 bet gruuti pateikt kas buus peec gada vai diviem...

wtf
08-09-07, 18:53
BigAndy, ja nezinam neko par Xbox, tad lūdzu klusēt. :D
Tiesa, ka Xboxam labāki dzelži. Taču iespējas ir tik daudz :

Cietais disks, kuru var arī mainīt uz cik lielu grib
Mājas apstākļos bezmaksas softmodot (jeb kā saka "atkodēt uz visiem diskiem")
Palaist dažādas programmas, dažādu konsoļu emulātorus, sērfot internetā
Turēt FTP serveri
Uz cietā glabāt spēles, filmas, mūziku utt un to arī no cietā palaist
Visādi interesanti modi
Un Tā Tālāk :) Un spēles jau ar nemaz nav tik maz viņam - pietiekami daudz. Un grafika labāka, protams, nekā PS2. Un arī lētāk dabonams. Tākā ņemiet XBOX !!! :D

wtf
08-09-07, 18:55
Uz xbox izņemot Halo sēriju nekādu sakarīgu ekskluzīvu nav bijis.
Tas pats Ninja Gaiden Black - vnk superīgākā spēle un grafika ar spārda pakaļu. http://www.factoryjoe.com/projects/emoticons/images/emoticon-0175-drunk.gif

BigAndy
08-09-07, 19:57
BigAndy, ja nezinam neko par Xbox, tad lūdzu klusēt. :D
Tiesa, ka Xboxam labāki dzelži. Taču iespējas ir tik daudz :

Well average Joe will use it for playing games not for ****ing FTP server :p.

Master_
08-09-07, 21:32
Well average Joe will use it for playing games not for ****ing FTP server :p.

+1 :)

P.S. Joprojām neredzu no neviena xbox fana, 10 ekskluzīvu sarakstu, kas būtu tā vērti, lai nopirktu xbox (lai tā būtu uzrakstiet ne ekskluzīvus, bet gan spēles, kuras nav uz PS2 :)).

wtf
08-13-07, 19:24
Halo 1, Halo 2, Ninja Gaiden, Ninja Gaiden Black, Dead or Alive 3, Dead or Alive Xtreme Beach Volleybal, Dead or Alive Ultimate, Rallisport Challenge, Rallisport Challenge 2 (SUPERĪGĀKAIS RALLIJS EVER, GRAFIKA OWNZ BĻIN), OutRun 2, MechAssault 2: Lone Wolf, Kingdom Under Fire: The Crusaders, Fable un vēl daudzas... Lord of The Rings sērija arī reāla... Ak kā es ilgojos pēc mīļā xboxa... :):p

Padomā cik forši - nopērc kādu lētu xbox pa 50ls, mājās softmodo, par ietaupīto naudu nopērc 200gb cieto, iebāz iekšā, ieej kādā ārzemju trekerī, izvēlies spēli kas patīk, nokačā, piespraud Xboxu ar Crossover kabeli pie PC, pārkačā spēles un filmas uz cietā un viss... Tagad kad gribi spēlēt, ieslēdz Xboxu, izvēlies sekciju Games un palaid no cietā spēles, nekādu disku utt. Arī lai izslēgtu, mainītu spēles vai restartētu xboxu, pakaļa nav jāceļ - visu var izdarīt ar parasto gamepadu. Ehh, tur ir tik daudz fiškas...

Vienkārši visi zin kas ir Playstation - tā tomēr ir vecākā un pārbaudīta manta... Es tiešām nevienu minūti nenožēloju ka tik ilgu laiku dzīvoju ar X-kasti (ir bijuši 3 gabali) :) Saku - ja domā, ka nemācēsi apieties un izmantot iespējas, iedošu dažus linkus, varēsi arī pamodot un ātri visu sapratīsi. Un gamepads xboxam, IMHO, arī ir ērtāks nekā PS2.

Un vēl var likt visādus Dashboardus (nezinātājiem, teiksim tas pats kas datoram desktops :D ), mainīt skinus, personalizēt menu, likt visādas paroles... Ui... Kas tik tur nav...

Un vēl PS2 mūžīgās lāzera problēmas un Slim'am pārkaršanas problēmas...
Vienīgais mīnus Xboxam - klucis :D Laigan, manuprāt, tīri tā neko, var korpusu bik pamodot... Nav brīnums, ka Gamepada vadam ir speciāls neliels pagarinātājs, kurš atvienojas, ja Gamepads tiek parauts pārāk tālu no kastes, tādejādi pasargājot kasti no krišanas no plaukta. Dievs dod lai tā kaste vēl bērnam neuzkrīt virsū... Smags tas klucis :D

wtf
08-13-07, 19:36
PS2 pawnz xbox like a baby, tas nu noteikti.

Muļķības.

HX_unbanned
08-13-07, 19:40
Ak dievišķais Māster, paskaidro sava, no pirksta izziistā, uzstādijuma ( teorēmas ) pamatojumu un/vai argumentāciju ..

Master_
08-15-07, 10:50
Spēļu un it īpaši ekskluzīvu skaits ir lielāks nekā x-kastei. Pie tam ne mazāk kā 40 % x-kastes t.s. ekskluzīvu ir dabūjami uz PC.
Kaut vai paņemot par piemēru šo listi (kaut arī tā nav precīzā) :
http://www.in5ane.com/platform/Xbox/exclusive
http://www.in5ane.com/platform/PS2/exclusive
Bet te jau ir redzama tendence 89 : ~140 (nojuka uz beigām steidzos uz kīnīti :D)
Cilvēks pērk konsoli nedz tās dzelžu dēļ, nedz milzīgā cietā diska vai vēl kādas grabažas dēļ. Interesē tik, ko saņems patērētājs pieturoties pie šīs konsoles atšķirībā no konkurējošām platformām.

P.S. Halo sērija arī ir pārāk overrated, spēle tik minimāli atšķiras no līdzīgām sci-fi.

wtf
08-15-07, 17:07
Spēļu un it īpaši ekskluzīvu
Cilvēks pērk konsoli nedz tās dzelžu dēļ, nedz milzīgā cietā diska vai vēl kādas grabažas dēļ.
Tas, ka PS2 ir prasta un jēla bez visām šīm ekstrām un tehnikas sasniegumiem, nenozīmē, ka tās ir grabažas un mēsli. Tev vispār X-kaste ir bijusi ? Tu tikai gudri kautko murgo, bet dzīvajā esi salīdzinājis ? :rolleyes:

Oskatro
08-15-07, 18:46
loģiski ka nē ! :)

Master_
08-15-07, 20:18
Tas, ka PS2 ir prasta un jēla bez visām šīm ekstrām un tehnikas sasniegumiem, nenozīmē, ka tās ir grabažas un mēsli. Tev vispār X-kaste ir bijusi ? Tu tikai gudri kautko murgo, bet dzīvajā esi salīdzinājis ? :rolleyes:

Es izteikšos skaidrāk, kam tev cietais, ja nav tik daudz spēļu, kuras tu tiešām gribētu uzspēlēt.
Kāds te bija ieminējies, nu un kas, ka PS3 izmanto divreiz jaudīgāku Cell procesoru nekā xbox360 Xenon'u, ja spēļu klāsts 360 klāsts ir lielāks? Tā pat arī ar xbox un PS2.
Ja atmiņa neviļ, viens konsoļu fans kaut kad bija man pateicis, ka uz PS2 ir iznākušas ap 6000 spēļu.

P.S. Čaļi nestrīdēsimies tādu mēslu dēļ. Ja visas spēles, kas interesē cilvēku ir uz abām konsolēm, tad vinš protams ņems to, kurai būs daudz interesantu fīču. Manā uztverē uz x-box'a nav iznācis tas spēļu klāsts, kas ieinteresētu mani, es labāk gribētu uzraut God of War, MGS, Final Fantasy u.tml, citam vajag Halo sēriju.

P.S.2 Runājot par joystick'iem, biju lasījis ziņās, ka vienā no populārajām web-lapām tika rīkota aptauju par pašu ērtāko konsoļu rīku. Atceros tik, ka pirmajā vietā xbox360, otrajā PS2 joystick's.

wtf
08-15-07, 22:09
6000 ? Cik esmu dzirdējis, tad officiāli uz PS2 bija ~900, uz Xbox ~460... Un man cietais vienmēr pilns ar spēlēm... Tu taču negribi teikt, ka uz PS2 visas spēles ir foršas ? Spēles ir pietiekami, spēles ir labas, grafika laba, gamepads ļoti līdzīgs 360'ajam (es runāju par jauno Xbox japāņu S-Gamepada versiju, nevis veco lielo) un ir ērtāks IMHO nekā PS2 Gamepads. Tur krustiņa vietā tiek izmantots Thumbstick's. Tagad jāpērk pa ~100ls PS2 dēļ Metal Gear Solid vai Tekken ? Tak ir Dead or Alive, kuram daudz labāka grafika kā Tekkenam @ PS2 un ir arī acīm tīkami sievieši :rolleyes: Smieklīgi. Lielākie hīti iznāk parasti uz visām konsolēm, arī Xbox. Uz Xbox ir pietiekami daudz labu spēļu - tu vienkārši neesi tās redzējis. Visi šitie PS2 fani... Vienreiz paspēlējiet to X-Kasti... Kā jau teicu, X-Kaste ir lētāka un labāka, nebūs jānes čipot ~25ls utt.... Vispār X-kasti ir lētāk uzturēt nekā PS2... Ehh nu kā lai ieskaidro...
Neklausieties, ko saka citi cilvēki. Ja jums būtu tā X-Kaste, tad paši saprastu.

Tas, ka tu neesi Latgalītē vai kur tur redzējis pirātiskās spēles, nenozīmē, ka tādas nav... Ieej kādā slavenā trakerī, teiksim, mininova.org , btjunkie.org vai Pirātu Līcī...

Bender
08-16-07, 11:31
es PS2 iegādāju vienas spēlēs dēļ. GranTurismo4.
paspēlēju un pārdevu. bet spēle stāv plauktiņā. piemiņai.

šobrīd priecājos par savu x360 un esmu pārliecināts, ka PS3 ar visām savām modernajkām un jaudīgājam fīčām šobrīd tomēr atpaliek.

cīņā: xkaste vs PS2 savu balsi atdodu PS2. xkaste nespēj izrasiīt manī tādas emocijas, ka to kādreiz darīja PS2

P.S. DoA salīdzinājumā ar Tekken iesūkā.

Latish
08-16-07, 12:08
Da ko juus zeeni njematies, tukstotsdivsimtaa Amiga ir jaanjem!

Master_
08-16-07, 12:37
P.S. DoA salīdzinājumā ar Tekken iesūkā.

Var ilgi un dikti strīdēties, 3. Tekken's bija viena no labākajām spēlēm uz PS1 (Gamespot score - 9.9). Taču salīdzinot ar Virtua Fighter un Soul Calibur Tekken izskatās vienkāršs, savukārt daudzi saka, ka DoA vairāk līdzinās šiem diviem nevis Tekken'am. Manuprāt, tas ir atkarīgs tikai no gaumes.
На вкус и цвет товарища нет.

wtf
08-17-07, 03:08
Nu par spēlēm - par gaumi nestrīdas. Varbūt, kas tas pats attiecas uz konsolēm. Nu es vienmēr uzskatīšu ka Xbox labāks. :)
Varētu būt, ka PS2 ir labāks Pārtijam. :)
Bet, manuprāt, personīgai ikdienas lietošanai labāk X-KAsti.