PDA

View Full Version : Kas notiek AMD?

Pages : [1] 2 3

shteecers
11-19-08, 20:02
Man te radas jautājums, kas notiek ar AMD pročiem, nekas jauns arī neiznāk, lai būtu kokurētspējigs inteļiem.
Es jatāju tāpēc ka sāk apnikt tas ka principā jau monopols sāk veidoties Intelim, atiecīgi intelis nosaka cenas, ja būtu pieklājīga konkurence būtu labākas cenas varbūt, vienvārdsakot stāstiek ko ziniet par gaidāmiem pročiem utt. pats izraku tikai nelielu infu:
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
On January 8th, the fanboi collective will whip out their credit cards and pay tribute to the almighty Phenom II X4 940 – a 3GHz Deneb with 4x512KB L2 cache, 6MB of L3 cache and – targeting you-know-who with its unlocked cores. It’ll be an AM2+ part and will require a whole lot of cooling but AMD is promising 4GHz on air, upwards on liquids. The multiplier-locked Phenom II X4 920 will also launch, but clocking in at 2.8GHz.These will be the first - and only - AM2+ 900-series Phenom II parts, according to the data.

The following month – February - AMD will proceed to setup the Phenom II for the remainder of 2009. This will imply the AM3 repack and a decent drop in TDP, blasting open the damn that holds back the remainder of the 900-, 800- and 700-series. Together with the new 790FX and 790GX + SB750, these will be part of the Dragon desktop platform.

AM3 CPUs will also fit in AM2+ motherboards, but they will be limited to DDR2 memory only. There will be many motherboards announced in 2009 that will support Deneb and AM3 DDR3 memory, but we don’t think that DDR3 will bring any significant performance benefit over DDR2.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Pātika dzirdēt to ka IESPĒJAMS būs puslīdz ok oc.

Neuzskatie mani par AMD fanu, vienkārši gribas konkurecni no AMD lai būtu gan izvēles iespējas gan varbūt kristos cenas

Un Lūdzu nesākam bejdzības piemēram intel rulzz un amd sucks :D

Latish
11-19-08, 21:37
Es jatāju tāpēc ka sāk apnikt tas ka principā jau monopols sāk veidoties Intelim,

A tev nav pofig kas ražo proci? - Glavenais lai ātrs un labi šancē!!!

P.S. Domāt ka tā tava konkurence tur baigi tev to cenu nositīs... varbūt pārdesmit Ls. ; Savukārt tā naudas starpība īstam OCerim ir pie kājas a ne OCeriem kas apgreido PC reizi divos gados ir piekāst.

P.S.Personīgi man patīk Intel un viņu produkcija ar vai bez monopola.

P.S. Neaizmirsīsim ka arī monopolfirmām kāšot lielo piķi ir sava veida bonuss: Lielāki brīvie resursi ko ieguldīt zinātē, kas nākotnē akal dod savu ražu.

Kuuminsh
11-19-08, 21:41
Nevienu neinteresē kurš ražo pašus ātrākos pročus.
Interesē manam makam atbilstošā cenā ātrākais CPU.
Nu a tas ka Intels uztaisa CPU par 1000$ kurš ir ātrāks pa AMD kurš maksā 500$ ir vienkārši fuflo. Tam nav nekāda sakara ar konkurenci.
Konkurence hi-end pročos ir viena lieta.. a patērētāju kastēs kas tiek likts jau ir pavisam cita opera.

R@imizA
11-19-08, 22:34
Da piekāst. Lai takš nav konkurences. Lai sūda programmu veidotāji domā pie optimizācijas. Nevis taisa lielas līkas kakas. Ar domu AI PO useri apgreidosies uz jaunākām platformāma un tad gan jau ies.

Kuuminsh
11-19-08, 22:38
optimizācija varētu būt dārgāka par paša produkta kā tagad ir pilnu izstrādi :)

R@imizA
11-19-08, 22:54
Arī po :D

kpab
11-20-08, 02:28
Da nu, labāk, lai (vidusmēra) softs rij daudz un procesori jaudīgi nekā, lai softs rij maz un adekvāti procesori mazjaudīgi.

Jo vienmēr atradīsies kādi uzdevumi, kuriem ar esošajām jaudām būs allaž par, kaut arī lieki ar tām nešķērdēsies. Nu, kaut vai esošie un nākamie zinātnes projekti. Ne tikai, protams.

Un vispār nav veselīgs pat izskatītais scenārijs - ja monopols uzliek dubultu cenu, uztaisa par papildus savāktajiem līdzekļiem zinātniskos pētījumus un par nākamo uzlaboto sēriju atkal spiež laukā bezkonkurences ceņņiku. Kā tu domā - kāds samērs ir starp "ieguldījumu pētījumos" un "ieguldījumu kabatā" normālos bezstresa apstākļos?

Skarbais
11-20-08, 22:57
1:10

Vismaz LV taa buutu :D

Nedomaaju, ka monopols stimulētu ieguldījumus attīstībā, bet tieši pretēji.

deff_ins
11-21-08, 08:56
Nevienu neinteresē kurš ražo pašus ātrākos pročus.
Interesē manam makam atbilstošā cenā ātrākais CPU.
Nu a tas ka Intels uztaisa CPU par 1000$ kurš ir ātrāks pa AMD kurš maksā 500$ ir vienkārši fuflo. Tam nav nekāda sakara ar konkurenci.
Konkurence hi-end pročos ir viena lieta.. a patērētāju kastēs kas tiek likts jau ir pavisam cita opera.

kūm? ar kādu auto tu brauc?

Kuuminsh
11-21-08, 10:13
kūm? ar kādu auto tu brauc?

Kāda starpība ko konkrēti es lietoju ?
Ražotāja krutums nav pats pats ātrākais CPU, bet gan ātrākais/lētākais vidējā un lētā gala CPU. Tur arī nāk lielā peļņa un tur arī viņi konkurē.
Pa manam ir acīmredzami ka ir diezgan tupi klārēt ka tas vai šis baigi kāš.
Tās nav sacensības pa ātrāko CPU. Tas ir bizness.
Es domāju visiem ir skaidrs ka šobrīd INTEL CORE I7-965 3.2G 8M pircēju nav daudz. Pa kam i muļķīgi vērtēt ražotāju pec tā ka viņš spiedāvā pročus kurus pērk 0.x% lietotāju.

shteecers
11-21-08, 13:28
Beidzot izskatās ka ir tīri ok būs jaunie ''āemdeškas'', vismaz labākas par vecajiem x2 un phenomiem! :)

aspms
11-21-08, 14:23
Nu raw frekvences joprojām ir cedarmill lauciņš- tā ka plika freq neko vēl nenozīmē- gribu redzēt cpc tiem AMD :D

shteecers
11-21-08, 16:28
no zparks.lv

AMD pavisam nesen paziņoja, ka beidzot sāks izmantot 45 nm tehnoloģiju jaunajos Shanghai procesoros, tomēr izrādās, kā tas bija tikai pirmais no gaidāmajiem jaunumiem, jo pavisam drīz ir gaidāma arī jaunā Conesus portatīvo datoru platforma kopā ar enerģiju taupošajiem divu kodolu procesoriem, kas arī darbojas 45 nm tehnoloģijā, un ar šo platformu AMD cer sastādīt jau daudz sīvāku konkurenci Intel Atom procesoriem. Tāpat AMD paziņoja, ka topošā Fusion platforma tiks prezentēta 2011. gadā, vienu gadu vēlāk, kā sākumā bija paredzēts, un tā leposies ar divkāršu CPU / GPU atbalstu un līdz šim neredzētu datu pārraides ātrumu. AMD ir pārliecināta, ka ar Fusion platformu un jaunajiem procesoriem, tā spēs atgūt zaudētās pozīcijas procesoru tirgū.

skan jau labi bet lidz kamēr parādisies tirgū pēc paris gadiem, tikmēr intelis jau pa to laiku būs atkal 10 soļus priekša :D ko viņi var tik lēni attīstīties!

mrlobber
11-21-08, 17:10
Njā, nebūtu slikti atkal paklokot AMD :D

Angelz
11-21-08, 17:31
Kaac te iemineejas zaljos paklokot? :blingsmile: :evil:

Ehhhh, sweet nostalgy... :happy:

Skarbais
11-21-08, 20:14
Prieks par AMD, izskataas, ka jamie buus back, un ar leetaaku platformu, kaa i7.
Palasot to murgu pa i7 nemaz i nevelk izgruust par vinju pikji.
Vieniigi, ja foldings speetu laist 8 treadus paraleeli, tad mosh arii buutu to veerts :D

Vareetu salikt pilnu AMD dzelzi, Phenom I tam iisti nedereeja :)

deff_ins
11-21-08, 20:31
Kāda starpība ko konkrēti es lietoju ?

kūm? tavs mīļākais alus?

Latish
11-21-08, 21:13
1:10

Nedomaaju, ka monopols stimulētu ieguldījumus attīstībā, bet tieši pretēji.

Redz, tavai neticībai ir pat reāls piemērs: AMD - vot padomā kapēc šamiem grūši? - tapēc ka nav naudiņas ar ko pārpirkt labākos inženierus un zinātniekus, nav naudiņas lai uzstādītu labākās kā arī labākās eksperementālās ražošanas iekārtas, nav tik daudz naudiņas ko iegūldīt zinātnē/izpētē.... - tas viss atsaucās tikai uz tāteikt brīvajiem līdzekļiem.

NaatanKein
11-22-08, 15:53
skan jau labi bet lidz kamēr parādisies tirgū pēc paris gadiem, tikmēr intelis jau pa to laiku būs atkal 10 soļus priekša :D ko viņi var tik lēni attīstīties!

+1, tik atliek un atliek visu laiku. Laigan kaut kad drīzumā vajadzētu būt tiem 45nm AM3 brīnumiem un ja vel varēs sasniegt tos 6GHz :ok:

Angelz
11-22-08, 16:17
Btw, sweet info par AMD Phenom II X4 o/c potencaalu, siikaak te (http://www.3dnews.ru/news/chipi_phenom_ii_x4_razgonyautsya_daleko_za_predeli _5_0_ggts/), ja jamaa ir tieshaam patiesa tad jaagatvojas :santa: :bow: :yo:

deff_ins
11-22-08, 16:21
Btw, sweet info par AMD Phenom II X4 o/c potencaalu, siikaak te (http://www.3dnews.ru/news/chipi_phenom_ii_x4_razgonyautsya_daleko_za_predeli _5_0_ggts/), ja jamaa ir tieshaam patiesa tad jaagatvojas :santa: :bow: :yo:
anbelīvabl, angelz atkal klokos? patīkamas pārmaiņas. btw baigi pietrūkst :beer: ar veco kloker :)

Angelz
11-22-08, 16:24
anbelīvabl, angelz atkal klokos? patīkamas pārmaiņas. btw baigi pietrūkst :beer: ar veco kloker :)

Ierochi jau nekur nav pazudushi, tikai gaida savu stundu, zaljo stundu... :D

Vecaa o/c Elite come's back! ;)

Vajag vajag kaadu vakaru festu uzriikot! :bebe::beer::dance::evil:

shteecers
11-22-08, 16:25

te jau skan pat tīri labi, varbut beidzot bus ok no amd, vienkārši amd tik tālu tikushi jo kāds bija nozadzis info no intle miljarda vētība :D:D:santa:

Angelz
11-22-08, 16:50
tu shito jau teici ik pec jauna CPU modelja paradishanas pedejus ~3 gadus :D

Tagad kriize un man citi laiki :beee: :)

Bet ja nopietni runaa, gribeetos jau man daudz, ceru ka arii izdosies ;)

deff_ins
11-22-08, 18:20
Tagad kriize un man citi laiki :beee: :)

Bet ja nopietni runaa, gribeetos jau man daudz, ceru ka arii izdosies ;)

es jau pieradis un Angelzu vairs neizzobo :D
es ar varētu kauc kad drīzumā ielīst klokošanas lauciņā - tiesa gan kategorijā - max clock on zero db :P

shteecers
11-23-08, 21:54
Chinese + AMD powa

http://valid.x86-secret.com/cache/screenshot/450255.png
http://valid.x86-secret.com/show_oc.php?id=450255

Oho parastie Phenomi arī zemē nav metami NOSACĪTI :D:D:D

Kuuminsh
11-24-08, 11:12
Daži labi kuri tupī čīkst pa kaut kādu attīstību un cik tur gadiem priekšā, laikam *****a necērt no biznesa.
Nahera ražot 6Ghz cpu ja i tos pašus 3GHz pērk ?
Nahera kaut ko tur mainīt un upgreidot ražotnes (ņevjebennijs $$$$$$$$) ja var iztikt ?
Šītā tupā štekera dīkšana pa infu miljarda vērtībā vaše cirks.
Lašara sīkais.

shteecers
11-24-08, 15:31
Daži labi kuri tupī čīkst pa kaut kādu attīstību un cik tur gadiem priekšā, laikam *****a necērt no biznesa.
Nahera ražot 6Ghz cpu ja i tos pašus 3GHz pērk ?
Nahera kaut ko tur mainīt un upgreidot ražotnes (ņevjebennijs $$$$$$$$) ja var iztikt ?
Šītā tupā štekera dīkšana pa infu miljarda vērtībā vaše cirks.
Lašara sīkais.

tev točņa prāts ir kaut kur iespiest :D Jokus par tiem miljardiem nesaprot! u.c. lietām :doh:

DeadlyShooter
11-24-08, 16:58
bled, pats saproti ko dazreiz teici, mr.Marketinga Genijs?
AMD nav monopols CPU tirguu - tapec lai pelnit tos $$$ vinjiem vnk nedrikst atslabsties un neko nedarit, kaa darija Intel pedejus gadus.
Un laikam ari nezini kaa tie CPU tiek razoti, ja runa tadas lietas. To, ka razotajs sakumaa iegulda naudu razoshanas procesa optimizeshanai (prieksh durakiem - pariet uz mazak nm) IR IZDEVIGI GAN RAZOTAJAM GAN PIRCEJAM, tapec ka CPU sak razot letak un pec n-taa razota CPU tas viss atmaksasies un "jaunie" CPU mazak karst/esot atraki.

Tavuprāt kādai Intel nodaļai bija brīvdienas?
Takš R&D spēj aprīt neierobežotus līdzekļus, bez garantēta rezultāta.

Izmēru samazināšana ir loģisks, paredzams solis, bet tas ne tuvu nav viss!

Džunga
11-24-08, 18:27
Mūsu muldēšana par un ne par tēmu tāpat šo miljardu industruju neietekmēs, taču būtībā jāpiekrīt Kūmam. Manuprāt, ''Intel'' ar ''i7'' cenām ir pārcentušies, vēlētos zināt, vai Latvijā atrastos kaut vai 200 cilvēku, kuri būtu gatavi vērt savu maciņu vaļā lai nopirktu jaunos ''Intel'' procesorus. Tā vietā vidusmēra datorlietotājs iegādātos kādu AMD procesoru, dzīvotu cepuri kuldams, un nauda vēl maizei paliktu !

aspms
11-24-08, 18:32
Tak ko tur var murgot par to ietaupīšanu uz AMD- ir tam Intelim E7*** un E5*** sērijas- izpowno tos pašus vidusmēra AMD, ka šņukst:D

Nevajag salīdzināt Intel dārgākā gala pročus ar paaudzi vecākiem AMD izstrādājumiem- tak paši AMD vainīgi, ka bremzē ar savu attīstību!

Latish
11-24-08, 19:07
Tak ko tur var murgot par to ietaupīšanu uz AMD- ir tam Intelim E7*** un E5*** sērijas- izpowno tos pašus vidusmēra AMD, ka šņukst:D

Nevajag salīdzināt Intel dārgākā gala pročus ar paaudzi vecākiem AMD izstrādājumiem- tak paši AMD vainīgi, ka bremzē ar savu attīstību!

Tieši tā!

---

Da i vidusmēra cilvēks nemaz neskries upgreidot kasti uz i7 jo vinjam nah tas jaunais cpu nav vajdzīgs! Man pieņemsim tagad ir e8400 uz 3.6Ghz un nevaru iedomāties patreiz pamatojumu nah man likt ātrāku, kau to pašu i7 lai viņš 1k Ls maksā vai vienu latu!, ja ar esošo pietiek, līdz ar to kamēr nevajag - nospļauties cik maksā.

p.s. da i nemaz tie i7 nebūs tur mega dārgi, tā vairāk ir kkāda puņķaina kaukšana par cenām, monopolu un attīstību.

NAV naudas - lieto celeronu, punkts!

Džunga
11-24-08, 19:16
Es neko nemuldu par ietaupīšanu, bet stāstu reālo dzīves situāciju, cilvēks vienmēr vispirms paēdīs, apģērbsies un tikai pēc tam domās par tehniku. Arī man pietiek un pietiks vismaz pāris gadus ar 8400 !

bornbad
11-24-08, 19:24
Gribeetu gan zinaat gjeeniji, kur ta tas Intelis taa tagad peeksnji paarcenties ar taam cenaam? :doh:
Extreemie prochi jau saakot ar presleriem, veelaak QX`iem vienmeer ir maksaajusji ~1000$. VIENMEER! Cena paliek vienmeer taa pati - mainaas tikai Xtreeme CPU paaudze! :beee:

Savukaart i7 920 prieksh quad procja ir norm. cena! Cita lieta, ka maates joprojaam daargas + DDR3! A taa ja nevajag hi-endu jaadziivo ar Wolfdeiliem pilniigi mieriigi! :ok:

Instigater
11-24-08, 19:56
Redzam patieso US dollaru vērtības kritumu. :D

bornbad
11-24-08, 23:13
Nju, nju $ ir paceelies diemzjeel veertiibaa pret Eiro, kas nemaz nav tik labi! :(

vaadik
11-25-08, 00:17
musu veikalos - ja! varka iet laba :)

Par AMD:
Man pasham AMD Kaste :D X2, 690G, 4670 :D Un man pietiek.
Es jau 5-6 gadi uz AMD un nekas.
Duron 1100 -> XP 2000+ -> 64 3200+ -> 64 3800+ X2 -> 64 4800+ X2 -> Phenom 9600 BE -> 4600+ X2 -> 5000+ X2 BE ! :D

Par i7:
parastam juzerim nafig nevajag to X58 un i7, tas ir mans viedoklis.
Naudas tereshana! Labak uzh parasto p35/45 un E8xxx vai Qxxx :D

kvazi
11-25-08, 12:16
vaadik, kāds ir neparasts jūzeris?

kiwi
11-25-08, 14:52
vaadik, kāds ir neparasts jūzeris?

Ir entuziasti un parasti useri. Ar auto un citaam lietaam tas pats :) Patiik taas lietas vairaak kaa "citiem" :) Piemeram, jaunas mobo smaka, kad iznjem to no kastites :lol:

deff_ins
11-25-08, 14:57
eu nu pag veči. pastāstiet saprotami par tiem jaunajiem amd - nu būs tur kaut kas? vai atkal 30% sliktāk nekā tāda intel?

DaVinci
11-25-08, 15:11
7.decembrii it kaa iznaak, tad jau buus benchi utt.
Cena gan buus salda - Intelim buus jaasamazinaa savas :D

aspms
11-25-08, 15:24
A kādi tur tagad tie labākie čipseti priekš tiem jaunajiem AMD pročiem būs?

sadidas
11-25-08, 16:04
Cik es zinu, tad uz dotā momenta nekas speciāls tieši priekš Deneb nav uzražots. Cik var ticēt retajiem jauno proču testiem, tad nekā labāka par amd 790FX/790GX kombinācijā ar 700/750 southbridge čipu nav. Jaunu 8xx čipsetu šie taisām izlaist kautkad nākamgad.

Kasparz
11-25-08, 16:37
Redzam patieso US dollaru vērtības kritumu. :D
Tieši tā. katru stundu sekoju līdzi dolāra kursam, un šodien noticis ievērojams kritums. Ja nokritīsies vēl, būs jāiegulda savi līdzekļi dolāru iegādē atkal.
http://www.seb.lv/lv/private/services/currency/rates/curency/currencygraf/

DeadlyShooter
11-25-08, 17:42
Tieši tā. katru stundu sekoju līdzi dolāra kursam, un šodien noticis ievērojams kritums. Ja nokritīsies vēl, būs jāiegulda savi līdzekļi dolāru iegādē atkal.
http://www.seb.lv/lv/private/services/currency/rates/curency/currencygraf/

Tik tas jādara slēpti, jo redzot/paredzot lielu dolāru uzpirkšanu, kurss var tikt koriģēts pirms paspēj ieguldīt savus līdzekļus..

Kasparz
11-25-08, 20:24
finansists, joptvaj :D
$ :santa:

bornbad
11-25-08, 21:16
Nu tagad jau $ pret Eiro cena ir liela: ~1.27$=1Eiro. Atceros sjii gada martu, kad par vienu eiro vareeja nopirkt 1.51$. Zjeel, ka neieguldiiju! :(
Vairaak kaa 12% varka pusgadaa! :emo:

Kasparz
11-25-08, 21:55
12% peļņa mēnesī sanāktu salīdzinot septembra/oktobra vidu.

Svikens
11-25-08, 21:56
Spameri ibio!:bebe:

Snakez
11-25-08, 22:25
7.decembrii it kaa iznaak, tad jau buus benchi utt.
Cena gan buus salda - Intelim buus jaasamazinaa savas :D

kapec tad info citaas vietnees ir ka janvaarii tikai ? :)

Latish
11-25-08, 22:37
Da kāda šķirba kas kad iznāks un cik maksās?! Tāpat no šitās jēlās smirdēšanas un orgazmošanās ap tukšu vietu - proču cenas, relīzes datumi un ātrdarbība pat par peles pirdienu nepamainīsies.

DaVinci
11-26-08, 00:48
kapec tad info citaas vietnees ir ka janvaarii tikai ? :)

lol typo :doh: protams janvarii @ CES

btw sheit cena ir 185Ls
http://www.austin.net.au/ProductList/ProductDetail/tabid/104/ProductCode/CPU-AM2940/Default.aspx

Latish valer'anochki popei ;)

cs2d
11-27-08, 00:26
baumo, ka pats krutākais Phenom II (Phenom II X4 940 Black Edition) cenas ziņā būs salīdzināms ar pašu lēnāko intel i7(Core i7-920)
(info krieviski, sorry)
http://overclockers.ru/hardnews/31143.shtml

pagalms
11-27-08, 00:30
:)
http://www.techpowerup.com/img/08-11-26/75a.jpg
links (http://www.techpowerup.com/77226/Early_Performance_Projections_for_Phenom_II_X4_940 _Trickle-in.html)

DeadlyShooter
11-27-08, 10:02
Screens ir uzlabots, lai izskatītos iespaidīgāk. Rezultāti izskatītos korektāk, ja varētu redzēt visu bildi, ne tik no 50%

Kuuminsh
11-27-08, 10:33
Šitie mārketinga speciālisti kuri procentus skaita no 50... nošaut viņus visus.
Maldina mudakus pēc pilnas programmas.
Vajadzēja kā minimālo likt 60%.. tad būtu vēl iespaidīgāka šķirba.

brx
11-27-08, 12:39
Šitie mārketinga speciālisti kuri procentus skaita no 50... nošaut viņus visus.
Maldina mudakus pēc pilnas programmas.
Vajadzēja kā minimālo likt 60%.. tad būtu vēl iespaidīgāka šķirba.
kāpēc maldina? es uzreiz sāku rēķināt procentu atšķirību, taka man po no kadiem "augstumiem" sāk zimēt diagrammas.

DeadlyShooter
11-27-08, 12:47
Maldina kaut vai tāpēc, ka nav neviena rezultāta! Ne 3dmark score, ne spēļu fps. Tā vietā tiek iedota neproporcionāla bildīte ar procentiem. Ko dod, ja zini, ka atšķirība ir ~8%, bet nezini cik tad ir tas 100%?

ActivatedTMx
11-27-08, 13:06
Galvenais, ka saliidzina ar ieprieksheejaas paaudzes intel quadiem, laikam apzinaas, ka ar i7 saliidzinaat ir suicide :D (vai arii tie nav domaati kaa jauno intel prochu konkurenti :confused: )

Latish
11-27-08, 13:15
baumo, ka pats krutākais Phenom II (Phenom II X4 940 Black Edition) cenas ziņā būs salīdzināms ar pašu lēnāko intel i7(Core i7-920)
(info krieviski, sorry)
http://overclockers.ru/hardnews/31143.shtml

Un ganjau būs tik pat ātrs kā lēnākais intel i7:rofl:

WildGun
11-27-08, 15:33

Varbūt nav īsti pareizi, ka es, ņūbs pilnīgais, te uzreiz oponēju vai izsaku savas domas, bet tomēr.....

Redz, mana doma ir tāda. Vai nav vienalga, kādu firmu Tu pērc? Ka tik par savu naudu dabū to, ko Tev vajag. Nedomāju, ka ir pareizi sēdēt savā Ferrari dubļu kaudzē un spļaut uz jumta Opelim, kurš Tev brauc garām. Lēnām, bet brauc.....

Kuuminsh
11-27-08, 16:19
kāpēc maldina? es uzreiz sāku rēķināt procentu atšķirību, taka man po no kadiem "augstumiem" sāk zimēt diagrammas.

Maldina tāpēc ka cilvēks skatoties uz grafiku redz milzu starpību, bet reālos skaitļos tur nekā TIK diža nav.
Tā ir prasta krāpšana.
Tik pat labi varētu reklamēt cīsiņus 1000x palielinājumā a kad cilvēks iegādājas un atver iepakojumu tur tāds sūdiņš pa 2mm garāks kā jebkurš cits cīsiņš.

bornbad
11-27-08, 16:22

Ja sjams buus tik pat aatrs, kaa leenaakais i7 tad jau mees varam priecaaties - AMD is back in Game. + veel OC potenciaals, bet tomeer neticu, ka buus tas jaunais phenoms tik revolucionaars, lai buutu 30% atraaks par pirmo paaudzi! :confused:

Kuuminsh
11-27-08, 16:48
Es saprot ka jums pilna ****a $$$ un jūs pērkat tika un vienīgi pašu paši ho-end CPU po*** cik maksā ?
Ja nē.. tad kāda šķirba kurš i pats ātrākais?

caspers
11-27-08, 18:02
lol typo :doh: protams janvarii @ CES

btw sheit cena ir 185Ls
http://www.austin.net.au/ProductList/ProductDetail/tabid/104/ProductCode/CPU-AM2940/Default.aspx

Latish valer'anochki popei ;)

185 ls par AMD.. da nošaujiet uzreiz.. :doh: :santa:

WildGun
11-27-08, 18:31
185 ls par AMD.. da nošaujiet uzreiz.. :doh: :santa:
Casper, kur būsi? Un cikos?

caspers
11-27-08, 18:43
Casper, kur būsi? Un cikos?

sk.. AMD fans..
vlip na babki :doh:
LOL muahaha...

īstais šavejs atradies.. :D

Angelz
11-27-08, 18:49
Kto tyt Pii.... podnjimajet na zeljonih? :D :D :D :shoot:

WildGun
11-27-08, 20:23
sk.. AMD fans..
vlip na babki :doh:
LOL muahaha...

īstais šavejs atradies.. :D

Pričom fans-nefans. Pats gribēji, lai tevi nošauj. Gribēju izpalīdzēt......
Citiem arī vieglāk paliktu.

caspers
11-27-08, 20:46
Pričom fans-nefans. Pats gribēji, lai tevi nošauj. Gribēju izpalīdzēt......
Citiem arī vieglāk paliktu.

Fans :ok:

Esters
11-27-08, 23:16
http://laughingsquid.com/wp-content/uploads/huge-metal-fan.gif

Skarbais
11-29-08, 12:44
AMD pownz, araabu piegarsha, bet ir okee :)

The way it's mean't to be rendered ;)

Angelz paļec otlamajem :D

bornbad
11-29-08, 15:37
http://www.overclockers.ru/hardnews/31183.shtml

* Phenom II X4 945 Black Edition -> 3.0 ГГц, 8 Мб, Deneb, Socket AM3, апрель 2009 года;
* Phenom II X4 940 Black Edition -> 3.0 ГГц, 8 Мб, Deneb, Socket AM2+, 8 января 2009 года;
* Phenom II X4 925 -> 2.8 ГГц, 8 Мб, Deneb, Socket AM3, февраль 2009 года;
* Phenom II X4 920 -> 2.8 ГГц, 8 Мб, Deneb, Socket AM2+, 8 января 2009 года;
* Phenom II X4 910 -> 2.6 ГГц, 8 Мб, Deneb, Socket AM3, февраль 2009 года;
* Phenom II X4 810 -> 2.6 ГГц, 6 Мб, Deneb, Socket AM3, февраль 2009 года;
* Phenom II X4 805 -> 2.5 ГГц, 6 Мб, Deneb, Socket AM3, февраль 2009 года;
* Phenom II X3 720 Black Edition -> 2.8 ГГц, 7.5 Мб, Heka, Socket AM3, февраль 2009 года;
* Phenom II X3 710 -> 2.6 ГГц, 7.5 Мб, Heka, Socket AM3, февраль 2009 года;
* Athlon X4 615 -> 2.7 ГГц, 2 Мб, Propus, Socket AM3, апрель 2009 года;
* Athlon X4 605 -> 2.5 ГГц, 2 Мб, Propus, Socket AM3, апрель 2009 года;
* Athlon X3 420 -> 2.8 ГГц, 1.5 Мб, Rana, Socket AM3, апрель 2009 года;
* Athlon X3 410 -> 2.6 ГГц, 1.5 Мб, Rana, Socket AM3, апрель 2009 года;
* Athlon X2 240 -> 2.8 ГГц, 2 Мб, Regor, Socket AM3, июнь 2009 года;
* Athlon X2 235 -> 2.7 ГГц, 2 Мб, Regor, Socket AM3, июнь 2009 года.

shteecers
11-29-08, 15:40
* Phenom II X3 720 Black Edition -> 2.8 ГГц, 7.5 Мб, Heka, Socket AM3, февраль 2009 года;

šis gan kautkā neiederas, 3 kodolu black edišons :confused: kaut kā tā jocīgi, bet nu lai tā ir!

aspms
11-29-08, 15:45
Njām varētu jau iemēģināt kādu no tiem AMD, bet tomēr esošās AM2+ mb man nevieš ticību par baigo performances lēcienu- tā ka es visticamāk pagaidīšu AM3, ja vispār mēģināšu! :D

Tomēr ceru, ka kāds spēs mani ātrāk pārliecināt :p

Kasparz
11-29-08, 18:17
šis gan kautkā neiederas, 3 kodolu black edišons :confused: kaut kā tā jocīgi, bet nu lai tā ir!
Kas tur jocīgs? Phenom X3 8750 BE jau ir labu laiku pārdošanā, un drīz būs arī 8850.

shteecers
11-29-08, 18:52
Kas tur jocīgs? Phenom X3 8750 BE jau ir labu laiku pārdošanā, un drīz būs arī 8850.

vienkārši pirms tam nebiju manijis ''čornij edišonu'' ar 3 kodoliem tapec tada izbrina, nu ja tad jau ir nu ok lai ir!

Digital
12-08-08, 15:19
Kas taj black edishen, cik vinja reali atpaliek no FX seerijas?? Un kas visapar normals no platem uz AM2 vai nav jeega migret no 939 un gaidit am3??

Vislaik itkaa njemu dfi plates, bet lv pazudushas

Riks
12-08-08, 20:46
Nesaprotu,kapec daudziem nepatik AMD?

kvazi
12-08-08, 20:59
AMD "lēnums" nepatīk tiem, kas reāli tos CPU jūzo tikai priekš OC.
Tiem, kas lieto kompi ofisa darbībām, pofig kāds CPU iekšā.
Tiem, kas lieto CPU tam, kam viņi paredžeti, arī Inteļi ir par lēnu.

kvazi
12-08-08, 21:51
Atskaitot OC, visas citas tēmas/problēmas šajā forumā ir visai triviālas un ofisa līmeņa. Un OC tēmas te ir labi ja kādi 10%.

asgards
12-09-08, 00:28
vispār jau nav tik traki
lieņukos amd spārda, saliekam pusduci 70-100w setupus ( 5050e + 780g ) un banzai ... treknakām vajadzībam kompilējam klasterī ... ikdienā par izslēgšanu neuztraucamies ... un tērējam tikpat cik avg geimera setups :beee:

Yanino
12-09-08, 02:07
5050e dārgs diezgan, bet anyway 780g + kautkāds athlon x2 un aiziet 1080p vc-1 un h.264 ;)

asgards
12-09-08, 08:24
jamiem cenu nometa, tagad tikai pāris lētlandes dolārus dārgāks par 4850e :santa:

caspers
12-15-08, 03:19
Phenom II X4 @ +6 GHz (http://www.xtremesystems.org/forums/showthread.php?t=210707)

īstenībā pat žoklis atkārās.. tapēc padomāju, ka te derētu ielikt arī :D :)

caspers
12-15-08, 17:17
nu frekvence tagad ir, bet 1M taa pat 12.xxx pie 5.7GHz ... un, cik zinu, ieksh 06 ari bik zaudee clock per clock

bet padomā, ka ir bik boost, no tā, kas bija vsp.. un tas izteikums, ka nav cold bug, cik reāls ir tas vsp? :D

vsm amd var saldēt ar :)

caspers
12-15-08, 17:28
vienigais ko tagad atliek AMD - optimizet savus CPU prieksh Vantage

optimizets prieksh Vantage => kingpin dabus Vantage WR ar AMD => bus liels parsteigumu vilnis forumos un zinjaa tjip AMD ir back (un, protams, vismaz 7 lapu topiks uz XS, kur visi cienis KP mega skilu laist $10k+ hardware near stock freq caur Vantage) => visi mega-advanceti IT "specialisti" (it ipashi no U.S.) domas ka AMD ir c00l => AMD sales boost

nja, bet vismaz kautkas, amd tak ir japalīdz attīstīties :)
intel price drop? :santa:

Kashelz
12-15-08, 17:32
Ar AMD viss ir kartiibaa, nu nav slikta produkcija, ja neko nerubii, tad ir slikta, savaa cenaa laba manta :D

Savaa laikaa vinji Dualcores taisija labaakas par Inteljiem, vel tagad atceros kad pargaju no Opteron 165 X2 uz Core 2 Duo un dazjviet aplikacijas buusta nemaz nebija kas izmantoja absu kodolus, saklokotu runaaju cik nu tai laikaa vareeja. Vinjiem vismaz bija un ari tagad ir katrs savs kodols nevis ka Intelim, divi kodoli apvienoti ar vienu keshu utt. Shaja gadijuma 4 individuaali kodoli ar savu kehsu katram. Un vel tagad atgriezies L3 kesh klat.

matuku64is
12-16-08, 00:01
neteikshu ka amd procesori ir leeni, man 1,5ghz pavelk Left4Dead un arii Crysis, protams ir nozime ar no video un ram, bet nu mans grauzdinjsh pavelk ;)

shteecers
12-16-08, 13:24
neteikshu ka amd procesori ir leeni, man 1,5ghz pavelk Left4Dead un arii Crysis, protams ir nozime ar no video un ram, bet nu mans grauzdinjsh pavelk ;)

ko te kaut kādu aizvesturi piemin :D jaa kadreiz tolaiku amd bija labi pat shur tur vineja tos inteļus bet tagad iet runa ko amd dara aizmigushi kas jauns vinjiem bus etc

Angelz
12-16-08, 16:13
Gaidu kad ienaaksies zaljais powa Phenomz II :happy:

kiwi
12-17-08, 03:02
http://uk.youtube.com/watch?v=eopyFVWYjdo

6ghz+ action

Yanino
12-17-08, 04:26
Jāgaiga kad prece izies plašākās tautās, kāds censoņa savā pagrabā gan jau kautko lielāku izzspiedīs.

http://www.tomshardware.com/reviews/athlon-x2-phenom,2104.html

Jaunie Athlon x2 7xxx gan uz c2d fona neko iepriecinoši neizskatās ar lielo TDP, ja nu vienīgi cena...

definition
01-05-09, 22:56
a kas viņiem ar to 7xxx?

netā daudz info, pat gnt ir, bet viņu pašu mājaslapā nekā..

definition
01-05-09, 23:10
vot ekonomika :D

Proxis
01-05-09, 23:28
nevis ekonomika, bet pusgļukainu fenõmu neizmešana miskastē :)

definition
01-05-09, 23:33
Gudri.

a jautājums no kurienes izdevīgi pasūtīt viņu? domāju ārzemes jo ar gnt kā ar bitēm.
Un kā ir ar to newegg free shipping vins uz latviju sūta vai nē?

definition
01-05-09, 23:39
tad jau jāgaida gnt jo nav kur steigties.
krīze laikam visiem spiež.

asgards
01-09-09, 10:15
tātad, kas notiek ar amd? Phenom II tested?
pirmais daudzmaz jēdzīgais reviews ar uzcepts (http://www.tomshardware.com/reviews/phenom-ii-940,2114.html)
uz stock 940 par 9-10% apdzen Q6600 un 20-25% zaudē i7 920
vēl + 10% ieguvums būšot pārejot uz am3 ar ddr3 ...

skatos lētlandes dažās bodēs jau ira ... 920 - 150; 940 - 170 ... ir kāds iehavojis?

Angelz
01-09-09, 12:17
Jaapagaida kad driizumaa paraadiisies Phenom II AM3 reliizes CPU kuri buus unversaalaaki AM2. Jamos varees darbinaat gan DDR2@AM2 gan DDR3@AM3.

kvazi
01-09-09, 12:39
Beidzot nerījīgi AMD.

sTYLEeX
01-10-09, 01:41
Kā tur īsti būs, kad iznāks phenom II AM3 - to varēs likt gan AM3, gan AM2+ dēļos? Un ja to ielieks AM3 mātesplatē, tad tur automātiski būs DDR3 rams jāliek un ja ieliks to AM2+ dēlī, tad DDR2 rams?

asgards
01-10-09, 01:48
cik sapratu no senākās infas am3 cpu varēs likt am2 dēļos ... bet am3 dēļos nevarēs likt am2 cpu jo ddr3 only

sTYLEeX
01-10-09, 01:54
Šo te palasot - http://en.wikipedia.org/wiki/Socket_AM3 sapratu, ka cpu mem. kontrolieri spēs strādāt gan ar DDR2, gan ar DDR3.
Vienkārši ir doma beidzot nomainīt cpu, mb, ram, gribētos ņemt phenom II am3, bet negribas pirkt dārgos ddr3 ramus. Sanāk, ka būs jāmeklē am2+ dēlis uz kura ies phenom am3.

Vēl viens sakarīgs AMD Phenom II review - http://techreport.com/articles.x/16147

shteecers
01-11-09, 12:40
WOW 6.4Ghz no AMD to gan nedomāju ka tuvakajā laika varēs izdarīt, nu nice... + ka tas ir izdarīts ar četrkodolnieku! :)

Lapelis
01-11-09, 12:41
ir kkas vairak par sho skriinu? šķidrajam helijam virshanas temp -268 graadi :eek: :D

mrlobber
01-11-09, 12:49
wtf :D šķidram hēlijam taču iztvaikošanas siltums ir par kārtu zemāks nekā slāpeklim, arī īpatnējā siltumietilpība atšķiras pusotru reizi, kāda tur vēl dzesēšanas efektivitāte? :confused: Arī iekš XS savulaik uz šo te tika norādīts, kad daži gribēja izmēģināt hēliju, jo tas esot "aukstāks"...

Btw, DFI + AMD = :love2:

mrlobber
01-11-09, 12:56
Tas gan ir labi :)

^^^ atziņa by certified bling-bling PR hardware haters club member :santa:

bornbad
01-11-09, 14:42
Fail anyway tas Fenoms divi! 12sec pie 6.0ghz ir kaa Q6600 pie 4.1ghz! :doh:

brx
01-11-09, 18:34
Fail anyway tas Fenoms divi! 12sec pie 6.0ghz ir kaa Q6600 pie 4.1ghz! :doh:
AMD jau nekad tak iekš superPI nav bijis labāks par Intel, arī ne P4 un Athlon64 laikos :doh:

bornbad
01-11-09, 20:17
AMD jau nekad tak iekš superPI nav bijis labāks par Intel, arī ne P4 un Athlon64 laikos :doh:

Nu ko tu stasti te muljkiibas? :doh:
Athlon64 pie 3.4ghz bija 25sec. Lai Pentium 4 631 taadu skori dabuutu tas bija jaauzdzen vismaz liidz 5.0ghz, so par clock per clock performanci tur vispaar nav ko runaat! ;)

Pentiumus protams vareeja augstaak klokot, bet nu tas jau nenoziimee, ka tie bija aatraaki CPU! :santa:

bornbad
01-11-09, 20:29
ar 939 atlonu atrakais 1M bija 20.844 by Gaypin
uz 775 p4 vareja dabut 17.xxx ... reku mans cedarmils

Nu bet CpC manupraat cilveekiem ir svariigaaks vai ne? 7.7 tacju ikdienaa netureesi! Savukaart 3.0 athlon64 mieriigi vareeja ar labu gaisa/udens dzesi dziivot. 3.0 performance bija manupraat kaa 4.5 Cedarmillam!

Tas pac arii soreiz ar tiem Fenomiem! Samazinot HT tos var labi dzit pie negatiivaam temperaturam, bet tas jau nepaliidz tiem buut CpC atraakiem pat par C2D kur nu veel i7! :(

Kasparz
01-11-09, 20:52
920 konkurē ar Q8300, 940 konkurē ar Q9550/Q9450. Ņemot vērā, ka vairumā programmu fenoms uzvar, un platforma maksā lētāk, neredzu iemeslu iegādāties par šādu cenu Intel platformu. AMD ir arī ļoti labi čipseti ar IGP. Vienīgi tiešām labāk pagaidīt AM3 platformu. Vismas beidzot AMD ir atpakaļ tirgū kā reāls konkurents gan stock jūzeriem, gan oc entuziastiem.

Kasparz
01-11-09, 20:58
920 ar gaisu stabili līdz ~4GHz ies. Neviens Q6600 tam netuvu netiks, labākie eksemplāri pie 3.7GHz beigsies, so price/performance ir aptuveni vienāda. Un fenoms patērē stipri mazāk enerģiju.

bornbad
01-11-09, 21:30
Ar netviikotu 24/7 Vistu i7 920 pie 3.6 ar boxeeto dzesi - 11sec.

Par kaadu CpC ar PhenomII te veel kas nav skaidrs? q6600 pie 3.6 ir 14sec, PhenomII 940 lai dabuutu 14.5sec. jaabuut pie 5.0ghz!

Kasparz
01-11-09, 21:37
AMD nekad nav bijis specīgs Superpi, nekad. Ja tu to vien dari kā strādā/spēlē SuperPi, pērc ko gribi.
Un nesalīdzini i7 ar Phenom II. Jā, arī M5 ir ātrāks par 320d, žēl tikai cenā tāda "maza" starpība.

Tapakah, jā, esmu redzējis ;)

bornbad
01-11-09, 21:42
AMD nekad nav bijis specīgs Superpi, nekad. Ja tu to vien dari kā strādā/spēlē SuperPi, pērc ko gribi.
Un nesalīdzini i7 ar Phenom II. Jā, arī M5 ir ātrāks par 320d, žēl tikai cenā tāda "maza" starpība.

Tapakah, jā, esmu redzējis ;)

Nu bet Kaspar tur jau taa lieta, ka Phenom II nav leets! Pasties price listees un tad veelreiz paskaties price/performance kaut vai a to pasju q6600. Protams Intelja q9xxx un q8xxx pie taas pasjas cenas nav iipasji izdeviigs pirkums deell ierobezjotaa reizeklja, bet tikko Intelis sajutiis, ka cileeki nopietni skataas Phenom virzienaa atliks tikai nomest cenu q9650 lidz Phenom II liimenim un lieta dariita! ;)

Kasparz
01-11-09, 21:54
Tapakah - redzēju savām acīm. Bet nu anyway, tulīt visi sagrābsies Phenom II un tad redzēsi arī pats :)
Starpcitu, jauns AMD 1M WR.
http://image.space.rakuten.co.jp/lg01/64/0000326364/65/imgd172da28zikdzj.png

bornbad
01-11-09, 22:13
emm, kur var iegādāties JAUNU Q6600? P1 tad jau ar sanāk izcils price/performance variants?

q6600 no razjosjanas tiks nonjemts sjovasar! Tas ka cien. Spainis nevar q6600 nopirkt indaBananaland nenoziimee, ka tas vairs nav iespeejams! :santa:

Kasparz
01-11-09, 22:28
Jā, P1 ir izcils price/performance, jo tādas kastes var dabūt par brīvu.

Kwaa
01-11-09, 22:29
920 ar gaisu stabili līdz ~4GHz ies. Neviens Q6600 tam netuvu netiks, labākie eksemplāri pie 3.7GHz beigsies, so price/performance ir aptuveni vienāda. Un fenoms patērē stipri mazāk enerģiju.

Gribētos gan redzēt kādu piemēru kur Phenom II 920 ar gaisu iet ~4Ghz :confused: tākā vārds "stabili" ir lieks :D

Kasparz
01-11-09, 22:35
Nuu...tu vari strīdēties cik gribi, faktu taču tas nemainīs.

bornbad
01-11-09, 22:54
nu tad jau laikam patiešām jāmet ārā pašreizējā kaste un jāpērk P1, jo redz sūds par to, ka tas gan jauns vairs nav pieejams, bet nu price/performance uber alles :ok:

Nu bet P1 tacj nav pie vienaadaam frekvenceem aatraaks un jaudiigaaks par to jauno phenomu vai ne? Toties q6600 lai arii divus gadus vecs tomeer ir! :ok:

Ieteiktu neuzkjerties uz to marketinga triku par fenoma2 10% parsvaru par q6600! q6600 kaa zinaat defaultaa frekvence ir 2.4ghz atskiriba no fenoma 3.0 ghz.

aspms
01-11-09, 22:57
Nu bet P1 tacj nav pie vienaadaam frekvenceem aatraaks un jaudiigaaks par to jauno phenomu vai ne? Toties q6600 lai arii divus gadus vecs tomeer ir! :ok:

nu jau jūs te visu kopā sākat jaukt- cpc performance ar price/performance :doh:

Gribētos gan redzēt kādu piemēru kur 920 ar gaisu iet ~4Ghz :confused: tākā vārds "stabili" ir lieks :D

te jau arī daži vietējie lieto i920 @ 4Ghz ikdienā :beee:

Lapelis
01-12-09, 00:07
TaPaKaH respect :ok:

vienigais kas atliek, ir uzzinat kaa PhenomII darbosies uz AM3 socketa ar DDR3.

NaatanKein
01-12-09, 10:50
Starpcitu www.biostar.com.tw var papētīt kādas plates viņi piedāvā phenomII procesoriem

Moon
01-12-09, 11:21
bet man nepatik tas ka salidzinajuma testaa netika izmantots nekas no 3D,
jo 80 % lietotaju cpu jauda svariga tikai speles ;)
bet tik un ta labs darba padariit :ok:

aspms
01-13-09, 15:46
Gigabyte MA790FXT-UD5P (45nm+ DDR3) :banana:

http://www.tcmagazine.com/images/news/Hardware/Gigabyte_GA-MA790FXT-UD5P_01.jpg

url: http://www.tcmagazine.com/comments.php?shownews=23926&catid=2

Angelz
01-13-09, 16:05
Same veezhi citaa kuliitee :)

http://www.3dnews.ru/_imgdata/img/2009/01/12/109905.jpg

Siikaak... (http://www.3dnews.ru/news/vosem_materinskih_plat_asus_m4_series_pod_socket_a m3/)

bornbad
01-13-09, 17:52
Veelreiz par to - which side to take? :)

Sheit griekji pacentusjies ar ljoti izsmeljosju review! Pagaidaam skariigaakais Clock per Clock paarskats ko google speja atrast.

!SVARIGI!
1. Apskats ir griekju valoda - atverot lapu spiest uz ASV karodzinju - tad google daudzmaz ciesjami iztulkos;
2. Tiem kam negribas burtot pietiks ar Chart`iem, kuriem ir sekojosh paskaidrojums:

Charts explanation:

Agena = Phenom I
Deneb = Phenom II
Both processors clocked at 3GHz and compared with each other to show the differences between these two.

Deneb = Phenom II
Kentsfield = Core 2 Quad ( 65nm ) [ Q6600 ]
Yorkfield = Core 2 Quad 9 ( 45nm ) [ Q9450 ]
Bloomfield = Core i7
All of them clocked at 3.7GHz for a clock per clock comparison.

http://www.hwbox.gr/showthread.php?t=3253#

p.s. Phenom II ir Kenstfield limenii CpC vai drusku atpaliek! :(
Slikti! Cerams ar AM3 sitation`s tiesham uzlabosies lai vismaz varetu Yorkfield`us nokjert! Cerams vismaz cenas AMD buus izdevigakas! Paslaik Amazon`ee Q9550 un Phenom II 940 maksaa vienaadi - ~300$. :ok:

mrlobber
01-13-09, 18:04
Kad atkal varēs klokot AMD + DFI un pwnot Intel, tad atgriezīšos OC :D :banana:

aspms
01-13-09, 20:01
Lobber reku tev būs AMD + DFI pownage @ CES :thumbup:

liquid helium:
http://plaza.fi/s/f/editor/images/20090113lhe2.jpg
http://plaza.fi/s/f/editor/images/20090113lhe5.jpg

3DMark 05 WR :yo:
http://plaza.fi/s/f/editor/images/3dm05_45474_thumb.png (http://plaza.fi/s/f/editor/attachments/3dm05_45474.png)

http://plaza.fi/s/f/editor/images/200901lhe1.png

url: http://translate.google.com/translate?prev=&hl=en&u=http%3A%2F%2Fplaza.fi%2Fmuropaketti%2F3dmark05n-maailmanennatys-suomeen&sl=fi&tl=en

aspms
01-13-09, 20:22
nekacini bobberu :lol:

RuudiS
01-13-09, 23:39
Shaubos ka jaadzesee ar heeliju, domaaju ar ln2 jaapietiek.

Moon
01-14-09, 11:28
protams, ja vien nav problemu ar coldbag.
jaunos P2 jau baigi reklame ka shiem nav coldbag ar bildem kuras potas lidz malam ar LN2 pieliets :santa:

Kasparz
01-14-09, 16:02
pag pag , sanak ka cpu dzisies labak pie -200 neka pie -100?
Nē. Parasti overklokeri lieto LN2 jo vienkārši radiatori mājās nav un ar LN2 krutāk izskatās.

bifelis
01-14-09, 16:11
beidz, viņš vēl noticēs.

caspers
01-14-09, 17:18
4 kodoli uz 6,3 Ghz owned
tiešam AMD nav coldbug :o

Moon
01-14-09, 22:42
janajiem P2 nav, bet nu nevajag sacereties parak
man nojauta saka ka tie 6 + rezultati ir uztaisiti ar atlasitiem chipiem
un vidusmera P2 dzisies tapat ka vidusmera C2Q pirma paaudze

mrlobber
01-14-09, 22:56
Gandrīz visi toprezultāti mūsdienās ir ar handpicked hardware. Ja nav, tad tu tiec nosaukts par cheateri :D

mihai888
01-14-09, 23:00
Gandrīz visi toprezultāti mūsdienās ir ar handpicked hardware. Ja nav, tad tu tiec nosaukts par cheateri :D
Tad jau janem no TaPaKaH handpicked breloki no AMD:eek:

bornbad
01-15-09, 00:00
Kukaini - kaadas frekvenchu/performance attieciibas ~ ir i7 pret P2. Pastiijos 3DMark05 top (http://service.futuremark.com/search/3dmark05.action?product=3dmark05.action&doSearch=true&page=&receiver=%2Fajax%2Fsearchresult3dmark05.action&cpuId=&cpuSpeedFrom=&cpuSpeedTo=&gpuId=&gpucorespeedFrom=&gpucorespeedTo=&gpumemoryspeedFrom=&gpumemoryspeedTo=&shadermodel=-100&graphicsdriver=-100&operatingsystem=-100&filterDuplicates=false&email=&scoretype=1&newestminorversion=3&benchmarkminorversion=3&scoreFrom=&scoreTo=&settings=1&resolution=-100&filtering=-100&pixelshader=-100&vertexshader=-100&forcefullprecision=-100&fsaa=-100): i7 pie 5.2ghz saliek P2 pie 6.3ghz (GPU the same). Tik milziiga atskjiriiba taksh gan nevar buut! :confused:

bornbad
01-15-09, 00:14
Njaa, kaut gan 06 un Vantage neviens P2 top 10 ar nav redzams - domaa daudzkodolu testaa buus atskhiriiba mazaaka?

bornbad
01-15-09, 00:45
Jap tikko paanalizeeju hwbot rezultus! Pie vienada setupa vienalga ~1ghz starpiiba! Tobish i7 pie 4.0 = P2 pie 5.0.

DJWoX
01-19-09, 12:06
nja labs prais drops bet gribētos vēl zemāk :D
vai tad šo tabulu OCX nebiji ielicis :)

bornbad
01-19-09, 14:59
Nu re man bij taisniba! :)

Nu bet Kaspar tur jau taa lieta, ka Phenom II nav leets! Pasties price listees un tad veelreiz paskaties price/performance kaut vai a to pasju q6600. Protams Intelja q9xxx un q8xxx pie taas pasjas cenas nav iipasji izdeviigs pirkums deell ierobezjotaa reizeklja, bet tikko Intelis sajutiis, ka cileeki nopietni skataas Phenom virzienaa atliks tikai nomest cenu q9650 lidz Phenom II liimenim un lieta dariita! ;)

Moon
01-19-09, 15:08
cerams saksies cenu kaujas starp amd un intel 4 kodolu segmenta lai varetu ari low-end kastes kramet 4 kodolnekus :santa:

Kasparz
01-20-09, 00:44
Nu re man bij taisniba! :)
tas Ja janvārī šiem CPu praisdrops būs jau bija zināms labu laiciņu iepriekš. Pēc paŗis nedēļām parādīsies atkal jauni Phenom. Galvenais ka cīnās puikas, mums jau no tā tikai labāk.

bornbad
01-20-09, 04:09
tas Ja janvārī šiem CPu praisdrops būs jau bija zināms labu laiciņu iepriekš.

Nu tev varbuut bija zinaams, citiem t.sk. 10mitiem interneta resursu tas shodien bija paarsteigums! :)

nesaprotu kapec intelis prieksh q9450 nenometa cenu :confused:

Last Pricelist: Effective 18 Jan 2009 (http://files.shareholder.com/downloads/INTC/522157577x0x263413/01C3886C-4880-401F-9448-8EAE2559FF35/Jan_18_09_1ku_Price.pdf)
Tas nav pat praislistee vairs! Jau kadu laiku shamo nerazjo - tirgo tikai paarpalikumus - par kaadu praisdropu var iet runa?

Kasparz
01-20-09, 11:04
E8200/Q9450 ir EOL.

aspms
01-24-09, 14:32
Reku viens pārskatāms charts:

Uz 3 dažādām quad core platformām:

1)i7 setup @ 4ghz :
200x20 @ 1.3875v (bios)
uclk @ 4000mhz
Avantium Tri-channel DDR3 @ 2000mhz 9-9-8-21 1T @ 1.62v(bios)
Intel DX58SO "SmackOver"

2)C2Q setup @ 4ghz :
471x8.5 @ 1.3125v(bios)
Team Xtreem DDR3 @ 1888mhz 8-7-6-18 1T @ 1.86v(bios)
Asus Rampage Extreme

3)Phenom II X4 setup @ 4ghz :
250x16 @ 1.525v(bios)
nb freq @ 2750mhz
Old school Corsair XMS DDR2 6400C3 @ 1000mhz 4-4-3-8 2T @ 2.1v
MSI 790GX Platinum

http://i154.photobucket.com/albums/s261/Massman-/ocx/graph.png

full source: http://www.ocxtreme.org/forumenus/showthread.php?p=63538#post63538

aspms
01-24-09, 21:58
Testing AMD + DDR3- manā skatījumā tādi sausi rezultāti

th.tw google translated: http://translate.google.com/translate?prev=_t&hl=en&ie=UTF-8&u=http%3A%2F%2Fwww.tomshardware.tw%2F958%2Cnews-958.html&sl=zh-CN&tl=en&history_state0=

asgards
02-03-09, 16:39
hopļā
http://img3.pconline.com.cn/pconline/0901/07/1532965_pii_roadmap_thumb.jpg

šogad būšot līdz 3,6ghz ... :D
http://www.tomshardware.com/news/AMD-ATI-Radeon-Phenom,6936.html

Latish
02-03-09, 17:45
Nu i čto? Da hotķ 36Ghz, tāpat ganjau vienādas paāudzes ātrākais amd būs kā lēnākais intel pēc produktivitātes.

Kuuminsh
02-03-09, 18:42
GHz ir mazsvarīgi.. svarīgi ir tas cik FPS var dabūt par x naudiņām.

asgards
02-03-09, 19:42
nu summāri nava tik traki
amd ar saviem 3,0 tagad ir kinda 10% ātrāks par q6600 ... un itkā +/- iebrauc 9450 lauciņā ... pabumpojot ghz, jams var būt konkurētspējīgs ar pārējiem 9000 ... un ar i7 sākuma pročiem ...

anyway, cipars daudzko izteiks ... + dēļi :)

Gurtais
02-03-09, 19:58
ir doma ņemt nākamo vai aiznākamo mēnesi sev AMD PHENOM II X4 940, bet jamiem vispār ir m/b ar DDR3 atbalstu pieejamas ?

asgards
02-03-09, 20:01
šomēnes būšot ... :)

Gurtais
02-03-09, 20:36
o paldies par infu, cerams ka pie mums viss būs uz vietas pēc mēneša / diviem

kiwi
02-06-09, 15:47
Rekam AMD ir deriigs :D

http://valid.canardpc.com/show_oc.php?id=500626

http://bbs.evolife.cn/attachments/month_0902/09020601074e143f96f0d68658.jpg

KPIEBC
02-06-09, 16:18
940 fenoms ir DDR2, ja gribi DDR3 janjem 945

910 un 925 tak arī itkā jābūt DDR3 ?:confused:! Un šitiem diviem jāparādās jau šomēnes.
A 945 nav gadījumā 125W TDP? Un datums 945'ajam bij laikam maija vidus :hmm:

Yanino
02-08-09, 13:44
A kad sāks parādīties 2 kodolu 45 nm katkādi Athloni vai Phenomi ar 45w vai pat mazāku TPD ko varētu ielikt iekš HTPC :confused:

DeadlyShooter
02-08-09, 14:15
A kāda Tev starpība 45nm vai 65 nm? Ir tak AMD Athlon™ X2 Dual-Core ar 45W TPD

asgards
02-08-09, 14:19
kas vainas esošajiem 65w phenomiem?

vispār jau lai @ htpc no jamā jēga būtu tikai bluray diski jālūr ... powerdvd un citi māk vairākas cores lietot ... kombinācijā ar hw accelerated čipset sanāk diezgan jauks variants

kgan lielais vairums no mums encodes uz saviem htpc skatās ... tākā te 1.8-2.1ghz quad galīgi nav vietā :D

ja nemaldos, amd bij plānojuši 45nm E quadus kkad vasaras beigās Q3 or smth ... ātrākais

kiwi
02-15-09, 21:10
Viens no vinjiem tur apgalvoja, ka shitie pashi buushot retail

Taa pat tur bija diskusija, ka ES/unreleased hardware nav nekadi WR. WR skaitaas tikai ar retail

mrlobber
02-15-09, 22:50
competitive OC is dead. palikusi tikai savam priekam un dažreiz "low end" h/w paātrināšanai iespēju robežās.

Kashelz
02-15-09, 22:55
Es jau sen dziivoju ar principu, ka OC ir papildus, ko razjotaajs devis, lai labaak viss griestos ikdienai, speciaali jeegas nekaadas nav dziities pec rekordiem, shodien pikjis paraak liels vajadziigs tam visam, nav paaris gadi atpaklj!

kuklitis
02-15-09, 22:58
Kaapeec neviens nav iemetis zinju ka jauni quad Phenomi aiziet pa pieskari ja tiek matesplatee saspraustas vairaak par divaa plankaam DDR3 atminjas no taa suliigaakaa gala ?!
Tagad izlaidiis AMD kaarteejo BIOS workaroundu ka jau iesprausta 4 gabali ta dnomet atomaatiski frekvenci DDR3 ramiem - kas protams atkal ir nu jau kaarteejaa AMD lazha :(

kiwi
02-19-09, 14:00
http://www.youtube.com/watch?v=wB0JodKgZ0A

Tarakan, cik te maksaja LHe, 30Ls/L?

250L * 30 = 7.5K :D

asgards
02-19-09, 14:25
vispār jau saka 500L :cool:

mrlobber
02-19-09, 22:42
njā, tagad vairs ne tikai h/w, bet arī cooling solution vairs nebūs drīz finansiāli pieejami pat naftas šeihiem (zemo naftas cenu dēļ) :( :doh:

mrlobber
02-19-09, 23:20
tikai andre var? :D

genius
02-20-09, 00:23
tev slikts PR speciālists? kāpēc neesi zem kāda sponsora, rokas tev takš taisnas...

Kashelz
02-20-09, 00:26
nixuja sebe gudrinieks atradies ... pamegini no musu bananlendes kaut jebkuraa starptautiskajaa OC kontestaa VISMAZ piedalities pirms par sponsoriem runat
Un zem cita flaga nevar megjinaat starteet??

genius
02-20-09, 00:29
takš topos esi starp pirmajiem? vai tad tie nav galvenais rādītājsm nevis kādas show pseido sacensības?

Kashelz
02-20-09, 00:30
varianti ?
Man nav variantu, vienakrshi iedomajos caur kadu cilveku izveidot pasta kasti fizisko un adresi citaa valstii, to visur noraadiit, varbut kaut kaa taa var savaa zinjaa krapties, ja tas ko liidz :)

mrlobber
02-20-09, 01:18
takš topos esi starp pirmajiem? vai tad tie nav galvenais rādītājsm nevis kādas show pseido sacensības?

Nav gan :) Tagad ir tā, ka, ja tev ir labas scores, bet tu klātienē netusē ar pareizajiem džekiem no XS, tu tiec uzskatīts par cheateri :D

genius
02-20-09, 01:19
nuuu... maz te biznesmeņi @ eoz, tak domāju varētu caur DHL veidīgo aiztransportēt tarakānu uz kādu saietu... žēl, puiku izlaist tautās?

brx
02-23-09, 12:07
is this for real (x3 to x4) :eek:
http://forums.vr-zone.com/news-around-the-web/396089-phenom-ii-x3-unlockable-x4-wtf.html

StyleZ
02-23-09, 12:25
is this for real (x3 to x4) :eek:
http://forums.vr-zone.com/news-around-the-web/396089-phenom-ii-x3-unlockable-x4-wtf.html
X3 ir tie paši X4 procesori, bet ar vienu bojātu kodolu.
Atlokot jau noteikti šo var, bet nedomāju, ka tas dators būs baigi stabils, ja jau AMD inženieri ir konstatējuši, ka tas pēdējais kodols nav īsti funkcionējošs.

Moon
02-23-09, 13:20
bet var paveikties un 4. kodols ir stabils un tikai oc potencialu samazina ;)

aspms
02-23-09, 13:28
X3 ir tie paši X4 procesori, bet ar vienu bojātu kodolu.
Atlokot jau noteikti šo var, bet nedomāju, ka tas dators būs baigi stabils, ja jau AMD inženieri ir konstatējuši, ka tas pēdējais kodols nav īsti funkcionējošs.
Nezinu, kas tur nav funkcionējošs, bet paskatoties uz to 3Dmark scori- normāls boost :) tik nez kā ar OC :o

StyleZ
02-23-09, 14:51
bet var paveikties un 4. kodols ir stabils un tikai oc potencialu samazina ;)
Protams, ka var paveikties

Nezinu, kas tur nav funkcionējošs, bet paskatoties uz to 3Dmark scori- normāls boost :) tik nez kā ar OC :o
Šodien iet, rītdien nosprāgs, varbūt paveiksies un ies vēl gadu. Tas nav akmenī iekalts, ka tas 4ais kodols būs DOA..

nedomaju ka AMD vispar teree naudu testejot kuri ir tie "labie" un kuri ir "sliktie" CPU. Laikam taa pat ka Intel, visi CPU nac no viena un tada pati konvejera, velak tiek randomiski izveleti un flashoti ar spec.
Muļķības. Ražošanas procesā gadās brāķi - piemēram uzražo quadcori ar vienu damaged kodolu vai kādu nestabilitātes pazīmi. Tālāk sākas atšķirība - AMD to proci padarīs par X3, savukārt Intel izmetīs laukā.. Un AMD tieši ietaupa naudu, nevis iztērē, tādēļ arī viņiem ir tās cenas pievilcīgākas..

aspms
02-23-09, 14:58
Šodien iet, rītdien nosprāgs, varbūt paveiksies un ies vēl gadu. Tas nav akmenī iekalts, ka tas 4ais kodols būs DOA..

A kas nosprāgs- kāda cita core? Nu ja tā bonus core degradējas/nosprāgst, tā jau nebūs liela bēda- kā nekā maksāji tikai par X3 :beee:

bet tā kapēc nepapriecāties par x4 kamēr ir tāda iespēja :ok:

josi
02-23-09, 15:14
Nu, nu - pastāsti, kā, pēc tavām domām, CPU tiek ražoti un binoti. Intel par savu naudu neko netestē? :lol:

Kāda jēga AMD atlasīt _visus_ labos procesorus dārgākajiem modeļiem, ja tos dārgos neviens vienkārši tādos apjomos nepērk?

Kashelz
02-23-09, 15:22
CPU tiek testeeti un kaa vel tiek testeeti, ne velti Intel procshiem naak dazjaadi VID, tas ir dazjadi spriegumi un no viena batch, serijijas, stepinga, modelja kaudziites, taatad katrs CPU teik iztesteets atsevishkji pie kaut kadiem nsoacijumiem, izdalita karstums utt. Jo piemeram, eksitee Q6600 G0 kam vid ir gan 1.35v, gan arii 1.2125, taa kaa ne jau no pirksta tiek izsiists cik vid likt katram eksemplaaram, tas ir testets un kaut kadi aprekjini veikti :)

Gonzo
02-23-09, 15:27
Domāju, ka TaPaKaH ir taisnība. Protams, starp X3 būs arī proči ar brāķētu kodolu, bet pamatā visu nosaka mārketings. Ja iet 4-kodolnieki ražo X4, ja lielāks pieprasījums pēc trīs kodoliem - lielāku uzsvaru uz tiem.
Ne jau velti agrāk bija tāds Barton kodols un proci ar reitingu 2500+ varēja viegli pārvērst par proci ar reitingu 3200+, kas maksāja teju trīs reizes dārgāk. Cena kodolam tā īpaši neatšķirsies.

Kashelz
02-23-09, 15:29
Bus porcija, kam stradaas tas kodols, bus porcija kam nee, liidziigi ka senatnee bija Ati Radeon 9500 @ 9700 un 9800Se @ Pro, jamaam arii konvejeri itkaa brakjeti, bet ne visiem kodoliem, soft mod raiveriem dalja naaca valja ka prieks, citiem gljuki bija, citam ne un tas bija pilnveriigas kartes kad nomodeetas :)

StyleZ
02-23-09, 15:59
A kas nosprāgs- kāda cita core? Nu ja tā bonus core degradējas/nosprāgst, tā jau nebūs liela bēda- kā nekā maksāji tikai par X3 :beee:

bet tā kapēc nepapriecāties par x4 kamēr ir tāda iespēja :ok:
vai tad es teicu ko citu? :doh:

tu kaut pats zini kaa CPU ir razoti un binoti ?
pec taviem vardiem sanac ka AMD ir tik labs konvejers ka lielaka puse procesoru ir braketi, kurus AMD par savu naudu visus iztestee un pardod letak
un, procesori, kam stock ir, piem, 2.6GHz nekad stabili neies 2.8GHz, jo ljauni AMD darbnieki visus iztesteja un atlasija visus "labus" prieksh dargakam modeljam

lol
nē, pēc maniem vārdiem tā galīgi nesanāk..
es tikai pateicu vienu variantu, kas neizslēdz pārējos :)
tas, ko tu tur sarakstīji, ir pilnīgi par citu tēmu.

Nu, nu - pastāsti, kā, pēc tavām domām, CPU tiek ražoti un binoti. Intel par savu naudu neko netestē? :lol:

Kāda jēga AMD atlasīt _visus_ labos procesorus dārgākajiem modeļiem, ja tos dārgos neviens vienkārši tādos apjomos nepērk?
Par šo tas pats, ko teicu kukainim!

kiwi
02-23-09, 16:28
Vot kas tas pa aparatu, kas nosaka funkcionalaas speejas 4-5 min.?

StyleZ
02-23-09, 16:41
Kukaini, ko tu peries?
Tu pavisam par kaut ko citu runā :)
Es nekur neminēju, ka Intel sūdīgākos kodolus laiž tirgū ar zemāku frekvenci. Mani tas principā neinteresē.
Es teicu, ka pastāv iespēja, ka AMD X3 procesora ceturtais nodisebolotais kodols var būt gļukains!! That's it! A jūs te bez maz vai 3o pasaules karu tādēļ izraisat :D

Nesaprotu, pēdējā laikā sievietes masveidā nedod vai kā? ;):D

Kuuminsh
02-23-09, 16:55
Pašam nav ne mazākās nojausmas kā tur tos CPU ražo un meklējot netā uzgāju: http://qiq.ru/13/11/2008/video_smarfon_kpk/55690/kak_delajut_protsessory.html

Pats tagad lupīju :)

josi
02-23-09, 17:14
velreiz skaidroju uz INTEL piemera (jo to es zinu droshi)

Zinātājs :D
Labāk palasi, ko pats Intel par to saka (http://www.intel.com/pressroom/archive/backgrnd/making_a_chip.htm?iid=tech_man+made):

After package assembly, a test is run to determine if the die are still functional. Non-functional units are rejected. The functional units are then put through stress tests. During these tests, each individual unit is put through different humidity and temperature levels and checked for electro static discharge levels. After each stress test, the unit is tested to determine the functional level. The units are then placed in specific bins, depending on the speed and power performance of the unit.

Priekš lasīt nemācētājiem tur arī interesanti video ir pieejami.

josi
02-23-09, 17:52
nu, un kur es kludijos?
Man šķiet, ka salīdzinot tavu teikto ar Intel tekstu, man vieglāk būs sameklēt, kur tev ir bijusi taisnība, nevis otrādi. :beee:
CPU ražošana nav tā vieta, kur vienu dienu var cept 2GHz, otru 2.2GHz un visu nederīgo mest ārā.

tie "specific bins", par kuriem tur tiek runats, ir procesori kuriem atskiras VID, nevis frekvence.

Ja grūti salasīt -

specific bins, depending on the speed

Kuuminsh
02-23-09, 18:00
Kukain.. da es jau tikai tā.. :)
Mazums ne es vienīgais kuram nav ne mazākās poņas kā tur tas process.
Lasu ko jūs te spamojas un fonā kaut ko bik iegooglēju :)
Atradu un šķita interesanti pa kam ar iemetu te lai citas tējkannas vroģi meņa ar var palūrēt :)

Eku vēl viens raksts pa tēmu
http://www.ixbt.com/cpu/cpu_validation.html
Tiesa dikti vecs :)

Lapelis
02-23-09, 19:05
nu ja SPEED un FREQUENCY vēl iet kopā un pat ļoti labi,tad :

tie "specific bins", par kuriem tur tiek runats, ir procesori kuriem atskiras VID, nevis frekvence.

SPEED un VID ir nu pilnīgi nesavietojami.

Tas nu vismaz pēc tā, kas šeit ir postots. Neesmu bijis rūpnīcā, savām acīm neesmu redzējis.

brx
02-23-09, 20:48
vienīagais ko esmu dzirdējis par to ka x3 ir tas pats x4 ar vienu brāķētu kodolu, bija sen, kad intel izteica minējumus par šo.

Gonzo
02-23-09, 20:53
Zinātājs :D
Labāk palasi, ko pats Intel par to saka (http://www.intel.com/pressroom/archive/backgrnd/making_a_chip.htm?iid=tech_man+made):

After package assembly, a test is run to determine if the die are still functional. Non-functional units are rejected. The functional units are then put through stress tests. During these tests, each individual unit is put through different humidity and temperature levels and checked for electro static discharge levels. After each stress test, the unit is tested to determine the functional level. The units are then placed in specific bins, depending on the speed and power performance of the unit.

Priekš lasīt nemācētājiem tur arī interesanti video ir pieejami.

kas ir domāts ar power performance?

Lapelis
02-23-09, 21:03
acīmredzot energopatēriņš. Ja pie lielākas frekvences energopatēriņš ir par lielu, tad pie zemāka tas iekļaujas normās. Vismaz es to tā tulkotu.

asgards
02-23-09, 21:04
vispār jau ideja tam x3 bija tāda ka disablējam faulty un tirgojam tālāk, bet nevar ražot brāķus ar prognozējamu daudzumu mēnesī, tatad reāli liels vairums jamo ira parasti x4 ar vnk disablētu kori :D

aspms
02-23-09, 21:06
:beee:

man te ljoti patik ka ienac cilveki, kam nav ne jausmas kaa tieshi Intel un AMD razho un bino procesorus, iemet savu versiju un grib lai to pienjem par visparpatiesu :lol:

josi
02-24-09, 09:23
Starp citu, kur ir palicis lielākais wannabe guru un insiders Kasparz?
Cilvēkiem no malas™ jau sāk palikt garlaicīgi...

guncix
02-24-09, 10:21
viņš par KAUT KO ir nobanots, bet konkrēti neviens nezin... :D

Angelz
02-24-09, 18:30
Kasparz dabuujis banu Pingviinu (http://www.eoz.lv/showthread.php?p=291100#post291100) topikaa par http://www.eoz.lv/showpost.php?p=291100&postcount=1780

Hmmm, dabuut iislaiciigu banu veel ok, bet kaapeec forver... Buus jaapajautaa banotaajam :)

guncix
02-24-09, 18:36
postu nevar redzēt...

Angelz
02-24-09, 18:55
postu nevar redzēt...

Te buus:

Kāds būs nodrošinājies pret krīzi.
Ar 6.5k pietiek lai nodrošinātos pret krīzi? Smejies, aleksandr?

sakko
02-24-09, 19:01
Te buus:

A kur tur tajā tekstā ir :banana: jāsaskata??? :confused:

Kuuminsh
02-24-09, 19:02
Nu kā.. uz****a TokRrai :)
Es kaut kā nesaskatu lielu zaudējumu ka viens sīks mudaks forumā i mazāk :>

sakko
02-24-09, 19:04
''Ar 6.5k pietiek lai nodrošinātos pret krīzi? Smejies, aleksandr?''

Nu ja šis ir uz****iens, tad es esu KOSMONAUTS!!! :santa:

kuklitis
02-24-09, 19:09
''Ar 6.5k pietiek lai nodrošinātos pret krīzi? Smejies, aleksandr?''

Nu ja šis ir uz****iens, tad es esu KOSMONAUTS!!! :santa:

Vieniigais logjiskais izskaidrojums - starp vinjiem pastaavejushas daudz cieshaakas un intiimakas attieciibas un tur tikai taa smalki uz****ts par lietaam ko mums (kas nezin visas taas nianses unsmalkumus) paareejiem nesaprast ... ;)

Gonzo
02-25-09, 11:07
kuklitis, vai neredzi, ka vārds Aleksandrs ir uzrakstīts ar mazo burtu? :D

vispār, tā cena, ko AMD prasa par trīskodolu pročiem ir tīri OK. Pluss vēl azarts - būs vai nebūs reāli strādājoša ceturtā kore :)

kiwi
02-27-09, 02:15
Vispar es skatos, ka ceramique ir labs tikai lidz -150C pec specenes. Kas taa bija pa pastu ko vinji lieto?

Kashelz
02-27-09, 02:16
http://v.zol.com.cn/video77878.html

chainiizeri kloko LHe majaas ... ieteicu apskatities :D
Cik tur tas dzesejamais litraa maxaaja? Taa neko dzivokli tusinjsh :eek: :D

Muah, izskatas reciigi ka tusee pec tam, sit plaukstinjas, WR sasniegts :lol:

Kashelz
02-27-09, 02:19
Vispar es skatos, ka ceramique ir labs tikai lidz -150C pec specenes. Kas taa bija pa pastu ko vinji lieto?
Izskatijaas pec Zalman pastas, laikam shitaada te: Zalman ZM-STG1 (http://www.caseking.de/shop/catalog/CPU-Coolers/Thermal-Grease/Zalman-ZM-STG1-Waermeleitpaste::4353.html), lai gan pec specenes minusam neder galiigi!

bornbad
02-27-09, 02:20
Labs paartijs! Vieniigi kaa vinji tur sarunaajaas savaa starpaa, kad viss dziivoklis bija pilns ar heeliju? :D
Un wtf kaadu termopastu vinji tur lietoja? Izskatiijaas peec Zalman suuda!

p.s. bljin kukaini - nepietiek jau ar terorista avataru no kura acis saap tagad arii tu esi pacenties!!! :eek::D

DeadlyShooter
02-27-09, 09:50
Kashelz, ASV tas dzesējamais litrā maksā ~3.5-5$, Eiropā un Japānā ap 15$ litrā. Kā ir tieši Ķīnā nepateikšu.

memorex
02-27-09, 18:35
http://translate.google.com/translate?u=http%3A%2F%2Fwww.playwares.com%2Fxe%2F %3Fdocument_srl%3D2233323%23126&sl=ko&tl=en&hl=en&ie=UTF-8
Tomēr ļoti viegli ir aktivizēt 4 cori :eek:

kpab
02-28-09, 13:51
AMD kaut kas neiepatikās, tagad runā ar plašu ražotājiem, lai griež nost jaunākajās BIOSa versijās šo iespēju.

Lapelis
02-28-09, 13:57
AMD kaut kas neiepatikās

a tu ko domāji? :D domā viņi baigā starā, par šitādu haļavu?
Bet nu principā varēja arī negriest nost. Tāpat tik attiecas uz 4. nedēļas pročiem, pie tam tik zināmai daļai ar zināmu daļu mātesplatēm. Acīmredzami tas tiek darīts, lai līdzīga situācija neatkārtotos...

Un btw, var jau arī vienkārši neupdatot biosu.

WildGun
02-28-09, 14:26
Te var palasīt versijas - http://www.3dnews.ru/news/istoriya_s_razblokirovkoi_phenom_ii_x3_prodolzhaet sya/

DaVinci
03-02-09, 02:15
a tu ko domāji? :D domā viņi baigā starā, par šitādu haļavu?
Bet nu principā varēja arī negriest nost. Tāpat tik attiecas uz 4. nedēļas pročiem, pie tam tik zināmai daļai ar zināmu daļu mātesplatēm. Acīmredzami tas tiek darīts, lai līdzīga situācija neatkārtotos...

Un btw, var jau arī vienkārši neupdatot biosu.

Nav nekas darams ar haļavu te. 4.kodols var slikti strādāt un kādam mazzinojošam cilvēkam var radīties probzas ar stabilitāti.

pagalms
03-09-09, 15:38
800. sērijas PhenomII var atbloķēt papildus 2MB L3 kešamiņas, kopā iegūstot 6MB L3.
avots (http://forums.techpowerup.com/showthread.php?t=87606)
Diez kas būs nākošā sofistki bloķētā opcija, ko varēs atbloķēt ar "gļukainu" BIOS :lookaround:

sTYLEeX
03-11-09, 00:44
Kas notiek ar 910, 925 AM3 fenomeniem? Agrāk bija info, ka februārī būšot, bet veikalos joprojām nemanu. Uzraku vēl te kaut kādu info, ka 910, 925 OEM only...

sTYLEeX
03-11-09, 01:50
Nja stulbums, laikam padaudz X3 un X4 am2+ proči sanākuši, tāpēc cenšas vispirms tos notirgot un tad laist ārā 910. Savukārt, es jau kādu laiku gribu iegādāties kādu ņiprāku procesoru, s939 sistēma jau sen ir izsmēlusi savus resursus. Tagad domāju, ka varbūt ir vērts paskatīties uz phenom X3 720 pusi, labs price/performance sanācis.

bornbad
03-11-09, 01:53
Moš uz Intel pusi pasties?!?! :) Zinu, ka Dark side, bet nu patreiz nav alternatīvu!

bornbad
03-11-09, 02:01
A kā ta paliek ar lēto i7 920 + MB pa 120 lvl? :) Ok cena anyway būs lielāka - bet nu performance attiecīgi!

sTYLEeX
03-11-09, 03:11
A kā ta paliek ar lēto i7 920 + MB pa 120 lvl? :) Ok cena anyway būs lielāka - bet nu performance attiecīgi!
X3 720 - Ls 98, i7 920 - Ls 198
Ar dižu oc es netaisos nodarboties, un tā jauda vajadzīga pārsvarā tikai, lai šad tad varētu uzraut kādu spēli. Skatoties šos testus - http://techreport.com/articles.x/16382/4 no i7 920 tikpat kā nav nekāda labuma un Q6600 arī apakšā paliek. Tos Ls 100 labāk pietaupu kādai labākai par HD3870 videokartei.

Novice
03-11-09, 18:51
Izskatās tīri ok, priekš tās cenas. Kā ir ar AM3 dēļiem?

definition
04-19-09, 19:20
Atkal gnt izceļas.
Uzradies 7850BE, kas nemaz nav atrodams amdcompare.com

Vanquish
04-19-09, 19:22
GNT visu laiku izceļas, katru dienu parādās visādi 8400GS ar 512Bitiem vai x58 plates ar DDR2. Internetveikali tik priecīgi štancē tālāk :)

Kashelz
04-19-09, 19:30
GNT visu laiku izceļas, katru dienu parādās visādi 8400GS ar 512Bitiem vai x58 plates ar DDR2. Internetveikali tik priecīgi štancē tālāk :)
Ibodees loshi stradaa, pashi vainiigi ka nemaak specifikaaciju uzrakstiit produktam no razjotaja lapas un tik klonee :doh: Senak moni njeemu ari vairakas vietas bija nepareiza informacija un ne tikai monim vien.

Vanquish
04-19-09, 19:33
Ibodees loshi stradaa
Nu a ko tur vēl piebilst. Tā bija, ir un būs.

Gonzo
04-20-09, 09:58
X3 720 - Ls 98, i7 920 - Ls 198
Ar dižu oc es netaisos nodarboties, un tā jauda vajadzīga pārsvarā tikai, lai šad tad varētu uzraut kādu spēli. Skatoties šos testus - http://techreport.com/articles.x/16382/4 no i7 920 tikpat kā nav nekāda labuma un Q6600 arī apakšā paliek. Tos Ls 100 labāk pietaupu kādai labākai par HD3870 videokartei.

izskatās, ka Ph II 940 ir "+" "-" kā Q6600@3,2 GHz. imho, šai cenu kategorijai visai neslikt rādītājs. Cik saprotu, tad tas ir Black edišens un var vēl kādu pārīti MHz dabūt klāt ar reizinātāja palīdzību :)

Vanquish
04-23-09, 18:24
Phenom II 955 relīzots. Varētu vēlēties vairāk plates, bet pēc price/performance Intelim nav ko likt pretim. Vēljovairāk ņemot vērā praisdropus jau esošajiem modeļiem.

definition
04-23-09, 18:51
Vispār pavērojot gnt cenas dažiem AMD Athlon x2 cenas nokrita par kādi 5 Ls.
Nu kas ir pieci lati, bet tomēr 32 izskatās labāk nekā 37.

EXimo
04-23-09, 22:43
AMD overclocks new Phenom II X4 to 7 GHz (http://www.computerworld.com/action/article.do?command=viewArticleBasic&articleId=9131994&source=rss_news)

:hmm:

Vanquish
04-24-09, 14:36
Es tak tarak'anam teicu ka b'us 7GHz :)

mrlobber
04-24-09, 18:46
Droši vien tāpat kā Intelim, tie ir PR cpu un retail ne velna tik augstu neies, nav jau pirmais šāds "rekordu" gadījums, kāds redzēts.

Bet jebkurā gadījumā jauki :shura:

Yanino
04-24-09, 22:09
Uz PR neskatamies. Nenozeeloju ka nopirku daargo deeli ar leetu AMD cpu, buus kaaposts versu upgreidot leeti un geimot ne pa jokam http://www.tomshardware.com/reviews/phenom-x4-955,2278-10.html :eek:

definition
04-24-09, 22:17
kas tas ir? http://media.bestofmicro.com/8/W/206384/original/image036.png
Kā i7 var būt tādi paši fps kā AMD 720?
Tad jau sanāk ka izdevīgāk pirkt 720 un ietaupīt afigenno piķi, nekā i7.
Lai arī tas ir tikai viens tests, bet tāpat.

Yanino
04-24-09, 23:38
We’re still not looking at a Core i7-killer (or even competitor) here. After all, AMD’s fastest offering isn’t able to match even the slowest i7 chip, unless you count gaming, where most of these quad-core chips perform so similarly that it isn’t worth factoring in the tenths of a frame.

Tomshardware skaidri visu pasaka kas un kā. Aizej uz kaadu i-net bodi un paskaties cenas, tā bilde ir skaidri redzama, īpaši šādos valsts apstāķļos.

Vanquish
04-24-09, 23:52
kas tas ir? http://media.bestofmicro.com/8/W/206384/original/image036.png
Kā i7 var būt tādi paši fps kā AMD 720?
Tad jau sanāk ka izdevīgāk pirkt 720 un ietaupīt afigenno piķi, nekā i7.
Lai arī tas ir tikai viens tests, bet tāpat.
Tā arī ir. Tas ir GPU bottleneks.
Taču salīdzināt Phenom II 955 ar i7 nedrīkst. Pavisam citas cenu kategorijas.

Andre
04-25-09, 01:15
Droši vien tāpat kā Intelim, tie ir PR cpu un retail ne velna tik augstu neies, nav jau pirmais šāds "rekordu" gadījums, kāds redzēts.

Bet jebkurā gadījumā jauki :shura:

Tik ļoti patiesi. :(

Lapelis
04-25-09, 07:51
Izskatās ka Phenom II 955 ir tīri laba alternatīva 920ajam intelim... uz stock. tā kā abi +- vienādi dzenas uz gaisa, intelim tāpat huge cpc pārspēks. Bet vot cena Phenomam gan salda, vēl ja pieskaita pārējo dārgo i7 stufu.

pagalms
04-27-09, 03:31
Korejiešiem izdevies atbloķēt veselus 2 kodolus uz 7750BE :eek::eek::eek::eek:

http://www.techpowerup.com/img/09-04-25/62a.jpg

avots (http://www.techpowerup.com/92330/Athlon_X2_7750_BE_Unlocked_to_Quad-Core.html)

definition
04-27-09, 17:49
Interesanti.
Tagad jautājums vai uz 7850 varēs tāpat.

Mikasa
04-27-09, 21:47
Izskatās ka Phenom II 955 ir tīri laba alternatīva 920ajam intelim... uz stock. tā kā abi +- vienādi dzenas uz gaisa, intelim tāpat huge cpc pārspēks. Bet vot cena Phenomam gan salda, vēl ja pieskaita pārējo dārgo i7 stufu.
CPC = Cost Per Click?

Lapelis
04-27-09, 22:38
CPC = Cost Per Click?

tu izliecies,vai?

Gonzo
04-28-09, 09:31
nepareizi trāpīji?

Vanquish
04-28-09, 10:06
Ko nepareizi trāpiju? Topiks par AMD, vai kļūdos?