PDA

View Full Version : Skvošs un viss kas ar to ir saistīts

Gonzo
02-19-09, 12:34
Kāds no EOZ'šiem spēlē tādu spēli, ka skvošs? Pats ar čomu braukāju uz Zelta Boulingu, bet tas nav sevišķi ērti un arī padārgi.
Varbūt varat ieteikt skvoša kortus Daugavas labajā krastā?

nktns
10-15-14, 16:26
Mironi, celies! :shura:

Nepamet mani doma, ka gribas pamēģināt pasist bumbiņu pret sienu. Sagūglēt vietas var daudz, bet ir ieteikumi no lokāļiem? Rajons - Rīga, sapratīgie rajoni, ne Vecmīlgrāvis vai Bolderāja.

hero
10-15-14, 16:32
http://www.keizarmezs.lv/skvoss/

Maxal
10-15-14, 16:37
Pirms n gadiem tika izmantoti Enri korti stirnu ielaa.

seivs
10-15-14, 19:12
Purvciemā zinu Enri un Sportimā

Zutis
10-15-14, 19:37
Pirms pāris gadiem visu laiku braucu uz Bowlero pie Spices, bija divas zāles iepriekš jāpiesaka. Dažas reizes biju arī ķeizarmežā, labāk patika Bowlero.

Yolo
10-15-14, 20:24
Es balsotu par tenisu.

Arī var sist pret sienu...

seivs
10-15-14, 20:41
Es ar nesaprotu šitos vipendronistus...paņem tenisa raketi un pret nenosiltinātu 602. sērijas sienu pats labumiņš.

Bail no urlām :D

nktns
10-15-14, 21:22
Paldies par ieteikumiem.
Pat, ja man būtu pilns skapis ar tenisa raketēm, tad ghetto māja tuvumā nav - būtu īpaši jāmeklē. Es gribu pamēģināt, nu kāda suņa pēc mocīties? Arī slēpes neviens uzreiz nepērk pirms nav sapratis vai ir vērts. Ja pavilks, tad jau manīs.

Arturs L
10-16-14, 09:49
Enri skvošam ir pabriesmīgs, gluži tā pat, kā zelta bowlingā. Enri tur uz sienām pat asinis redzama :shura: Nu tā.. kā uzcēla, tā nav neko kopuši. Zelta bowlingā tieši tā pat. Cena gan atbilstoša.
Pats eju spēlēt uz Joker klubu Katrīnas dambī. Smukas telpas - ērtas un labas ģērbtuves - nu viss ir forši, manuprāt. Vieta arī ir ok, gluži tā pat, kā kontingents, kas tur apgrozās.
kādu laiku gan neesmu spēlējis. Pēdējā reize bija kaut kad februāri. Ja vēlies tīri izmēģināt, tad varu iedot divas raketes un bumbiņas tīri paākstīties. Varbūt nepatiks :shura:

IronSoul
10-16-14, 10:36
Es esmu tikai spēlējis City Fitness iekš bowlero pie spices. Ļoti patika, bet nav ar ko spēlēt :( Tādēļ ar neesmu tālāk spēlējis. Tur ar var izīrēt raķeti un bumbu, reizēs kad nav paņemts līdz.

Tur gan ir problēma ka augšā ir siets, bet lampas ir zemāk :) bumba var ieķerties sietā vai uzkrist uz lampas :) Ja sietā tad vēl var dabūt, bet ja uz lampas tad skuju

saku
07-19-16, 11:49
Es uz ķeizarmežu eju. Tikai spēlēt vēl ne pārāk protu. :)

Vilx
07-19-16, 13:49
No jau augstāk minētajiem vislabākajā stāvoklī būs Joker klubā, Enri arī bija neko, par Ķeizarmežu neko labu neesmu dzirdējis, izņemot to, ka šausmīgi zemi griesti, ja gribas uzsist kādu lobu, būs pagrūti.
Par cik pats no Ķekavas, tad siltajā sezonā spēlēju tikai www.zanzibara.lv, divi korti, nesiltināti, arī drusku prasās remonts, bet nu atmosfēra tur ļoti laba.

Instigater
07-19-16, 18:36
Es 3x mūžā esmu spēlējis skvošu. Otrajā reizē 10 minūtes pirms laika beigām sastiepu ahileja cīpslu. Joprojām no rītiem vai paspiežot ar pirkstiem no sāniem var just nedaudz trulu sāpi. Gribētu gan uz rudens pusi mēģināt atkal, jo pati spēle man ļoti iepatikās, vienīgi tas, ka Jokerā ir šausmīgi karsti, man prasītos telpā max 20 grādi.

Kā tagad, Bowlero ir skvoša laukumi un abonementi? Man uz nodomātajiem partneriem varētu būt ērtākais klubs.