PDA

View Full Version : ASUS P5Q RAID kontrolieris

Mateus
04-28-09, 14:10
Problēma sekojoša: mēģinot ielādēt RAID draiverus pie VISTA Ultimate 64bit instalācijas neļauj to izdarīt jo draiveri 'unsigned' Uz plates ir Intel kontrolieris.
Mēģināju ielādēt no Intel Matrix Storage Manager 8.0.0.1039 izvilktus draiverus.

Varbūt kādam ir ideja, ko esmu darijis nepareizi šajā procesā?

blondais
04-28-09, 14:14
Varbūt, bet tikai varbūt ir jāsāk ar http://support.asus.com/download/download.aspx?modelname=P5Q&SLanguage=en-us

Mateus
04-28-09, 14:21
Interesanti būtu uzzināt... no kurienes es Tavuprāt dabūju instalāciju, no kuras extaktēt draiverus? :)

Viss jau forši, bet tu mani nosūtīji darīt to, ko es jau tikko apraxtiju ;)

StyleZ
04-28-09, 14:22
Vistas instalācija klaut kāda kreisa?
Btw, kam tev tādu OS vispār vajag?

Mateus
04-28-09, 14:27
1. VISTA retail
2. Un kādēļ Tev vajag to OS, kuru Tu lieto? :) Šobrīd mani ne pārāk interesē, katra gaume attiecībā uz OS, bet gan risinājums.

blondais
04-28-09, 14:32
Problēma sekojoša: mēģinot ielādēt RAID draiverus pie VISTA Ultimate 64bit instalācijas neļauj to izdarīt jo draiveri 'unsigned' Uz plates ir Intel kontrolieris.
Mēģināju ielādēt no Intel Matrix Storage Manager 8.0.0.1039 izvilktus draiverus.

Varbūt kādam ir ideja, ko esmu darijis nepareizi šajā procesā?

Interesanti būtu uzzināt... no kurienes es Tavuprāt dabūju instalāciju, no kuras extaktēt draiverus? :)

Viss jau forši, bet tu mani nosūtīji darīt to, ko es jau tikko apraxtiju ;)

Tas tiešām ir interesants jautājums, kur dabūji. Es atzīstos - nezināju, nepamanīju, neredzēju, bet varbūt Tu neuzrakstīji? :P

Tad pamēģini no inteļa mājas lapas 8.2 versiju :)

Mateus
04-28-09, 14:40
Tu gribēji teikt 8.8.0.1009? Jau paspēju izmēģināt kamēr mani sūtija uz ASUS draiveru lapām un brīnijās par OS izvēli :D

Drivers unsigned. Vsjo.
32bit viss notiek, 64bit nee.

Doma ir skaidra. Neviens ar šādu lietu nav saskāries, jo citādi nebūtu tik nenormāls oftops :) Bet ir labi... darba dienā arī vnk papļāpāt ir patīkami :)

Mateus
04-30-09, 21:06
Viss bija vienkaarshi... bija jaaliek vnk vursuu vinda un tas nekad ka vinja itkaa raid masiivu redzeeja kaa 2vus HDD. Nezinaaju par taadu joku.. taalaak jau aizgaaja viss normaali. Katraa zinjaa skaidrs, ka tas ieksh MB iebuuveetais ir kaut kaads fake raid... darbaa lietojam 3Ware ... tagad buus zinaashanas ar iebuuveetajiem :)

mcb1
05-01-09, 13:58
Pag, a kam teu tas RAIDS?

Lapelis
05-01-09, 14:38
Pag, a kam teu tas RAIDS?

a kāda tev starpība?

mcb1
05-01-09, 14:44
Tapēc ka daudzi mocās ar to ko viņiem patiesībā nevajag.