PDA

View Full Version : Nedodiet naudu igauņu kaimiņiem...

perkonens
06-14-06, 14:28
Situācija sekojoša:

Dzīvoju ķengaragā hrušķofkā trešajā stāvā un loģiski ne īpaši interesējos kas notiek kaimiņos, tamdēļ nezinu visus pēc sejas:

Vienu rītu plkst 8:00 zvans pie durvīm, atveru - uz manas "plošadkas" stāv vecis uz gadiem četrdesmit - tērpies halātā, ķipa tiko no vannas (lasi apakšā pliks) un vēl mājas čībās :eek:, pirmajā acu uzmetienā normāls vecis, noskuvies, neliela zelta ķēdīte ap kaklu - džeks sāk runāt lauzītā krievu valodā ar itkā igauņu akcentu, teksts "ja vas novij sosed s nizu, u mena ocen bolsaja prosba k vam, nu tocnan ocen bolsaja prosba" es jau sāku domāt, moš baigi trokšņojam, vai vēl kādas pretenzijas, bet nē, džeks turpina: " u mena malenkij rebjonok, ocen nuzna pjat lat, NO DO V TORNIKA", šinī brīdī es nezinu kas man notika, moš viņš mani kaukā psiholoģiski ietekmēja, bet es viņam to naudu iedevu, visi baigi priecīgi un beigās pati spārnotākā frāze: "togda do ftornika" un pielicoties tuvāk, kā īstens draugs: "budem dzruzitj semjami"! :D

tas notika apmēram mēnesi atpakaļ, ne kad vairāk neesmu šo džeku redzējis, ir tikai viens mierinājums, ja tā bija naudas izkrāpšana, tad viņš savu lomu nospēlēja ideāli, un man par tādu šovu bija jāsamksā 5Ls!!

Tākā esat uzmanīgi no viltus kaimiņiem, it sevišķi daudztāvenēs...:)

mrlobber
06-14-06, 14:37
A tu esi noskaidrojis, kādi tad īsti kaimiņi tev apakšstāvā dzīvo? :D

perkonens
06-14-06, 14:42
Līdz šim likās ka zinu, (kaukāds viens vecis tur bija, kuru manīju vienreiz mēnesī), bet tas noteikti nebija tas, kurš bija atnācis pie mani ciemos...:D

Ha_Ha
06-14-06, 14:46
ārrrprāāc...
...bet rēcīgi!

perkonens
06-14-06, 14:46
Zinkā, vecu cilvēku rajons, mirst viņi tur regilāri - man katru mēnesi nāk prasīt naudu vainagiem, tipa poģiks metās uz bērēm...:(

Eu, a ja tā padomā, moška man regulāri kāds izkrāpj naudu....:D

mrlobber
06-14-06, 14:53
Zinkā, vecu cilvēku rajons, mirst viņi tur regilāri - man katru mēnesi nāk prasīt naudu vainagiem, tipa poģiks metās uz bērēm...:(

Eu, a ja tā padomā, moška man regulāri kāds izkrāpj naudu....:D

Es teiktu gan, nekad mūžā man šāda tipa "naudas vākšanu" nav sanācis piedzīvot :D

brx
06-14-06, 15:41
labi gan tev tie "kaiminji" :D

Instigater
06-14-06, 15:43
par laimi dziivojot teltii neviens nenaak prasiit naudu, visa aiziet uz ielaapiem teltij :)
Es gan arii uz naudas prasiishanu nekad neesmu devis, jo skaidri apzinos, ka naaves briesmas nekad nav draudeejushas (ne man, ne tam, kas prasa), ibo, tas ir vieniigais iemesls, kaapeec es kaadam dotu naudu vai driizaak, izmaksaatu shameejam to, ko vinjam itkaa vajag.

tolx
06-14-06, 21:09
eu,perkonen,kur tu tieši ķengaragā dzīvo? zin,mans rajons... ;)

Kuuminsh
06-14-06, 21:26
mhh
Tipisks ***atrons :)

perkonens
06-15-06, 11:00
To Tolx:

Dzīvoju daugavas pusē starp superneto un šķecinu...:)

P.S. Es jau gaidīju, kad sāks pielīdzināt kādam, pirmais jau ir, nākošais lūdzu...:p

krishxxx
06-15-06, 13:05
Mok jams aizmirsa kur Tu dziivo :D

Aigars
06-15-06, 20:31
vai arī nesteidzīgi kāpj augšā atdot :D

brx
06-15-06, 22:00
lol :D :D :D

perkonens
06-16-06, 14:39

:D :D :D

Bet ja tā padomā, džeks taču bija gatavojies savai lomai, rīta agrumā vazājās pliks pa rajonu!

Domāju ka dažiem aktieriem būtu stipri jāaug līdz tādam līmenim, koroč OSKARU!! OSKARU!! vai vismaz Gremy...:)

krishxxx
06-16-06, 14:49
Grammy vaia nedod dziedaataajiem?

Jasecina ka jams tev tur arii dziedaajis ir :D

perkonens
06-16-06, 14:53
Viņš varētu! Es zinu...:D

Krabis
06-17-06, 18:09
Nevajag lieki kreņķeties, ka saka labs nāk ar gaidīšanu.
Itsevišķī no igauņiem rīta halātā. :D

deff_ins
06-18-06, 16:19
man šodien līdzīga situācija :)
sīks, ūsains onka - ģērbies tuvu bomāru jaunākajām modes tendencēm, zvana pie durvīm un lūdz vai nevar piezvanīt no parastā telefona uz igauniju. jop redz, dēlam esot dzimšanas diena. viss būtu ok, bet vārds igaunija viņu nodeva :D
es teica lai meklē citus :)

Ha_Ha
06-20-06, 13:06
nu johaidī - kāpēc neļāvi zvanīt... vismaz varēji pakaulēties, lai dzirdētu kādu foršu pasaku. varēji vēl uzprasīt kur viņš dzīvo (ja nu kaimiņš no lejas) :D