PDA

View Full Version : miiljaakais alus

Pages : [1] 2 3 4 5 6

Zwan
06-17-06, 20:29
shodien beidzot ietesteeju uzavas un bauskas alu.liidz shim vieniigajaa veikalaa kur man deva nebija taadu(esmu nepilngadiigs :D ) nenormaali iepatikaas!nesalidzinami ar aldari baltiku un veel daudziem!

gribeetu dzirdeet kaadas ir juusu iecieniitaakaas alus markas, padalieties pieredzee utt.

Instigater
06-17-06, 20:37
Es beidzot pusi dziives nodziivojis esmu tikai sapratis kaadu aluzz tipu es driikst lietaat. Tas ir eils. No lielaakaas daljas Latvijaa nopeerkamajiem aluzz man saap galva pat no vienas pudeles. Biju amerikaa uz vienas nedeeljas maaciibaam, katru vakaru taa normaali njeemaam testeeties vieteejos aluzz, ne peec viena galva nesaapeeja. Atbraucu apakalj, izdomaaju ietesteet Ceesu English Ale. Arii nesapeeja. Nopleesu etikjeti un otraa pusee izlasiiju, ka shis te aluzz tips ir plashi izplatiits Anglijaa un Ziemeljamerikaa. Nu man viss tapa skaidrs.
Taatad, no vieteejiem studentu aluzz es esmu paargaajis tikai un vieniigi uz Ceesu English Ale.

artissco
06-17-06, 21:05
hmzz, man tagad tieshi interesenti peedeejo meensi gaajis ar aliem.. esmu nomeeginaajis jau kaadus ~25 alus veidus... pagaidaam labaakais ir bijis Bauskas Premium jeb speciaalais laikam un Ceesu alus Premium... slikaakais ir Lodinja (kkaadas jaunas Bauskas alusdariitavas alus) kas ir ~55 sant un garsho peec skaaba piena...

sharix
06-17-06, 21:13
1. Užavas gaišais
2. Tērvetes parastais :)
3. Bauskas/Piebalgas gaišie
4. ....... nav vairāk citu alu

Aigars
06-17-06, 22:09
1. Tērvetes defaultais :rolleyes:
2. Gaiša Užava
3. Bauskas gaišais

Nexodus
06-17-06, 22:22
Es laikam esmu atšālējies(nē, par geju nekļūstu), bet man patīk IceBeer! Uzreiz aiz tā nāk Carlsberg i pēc kārlīša vēl var dzert Zelta...
zinu, esmu nestandarta :D

Arnichks
06-17-06, 23:01
1. Užavas gaišais
2. Bauskas/Piebalgas gaišie
3. Tērvetes parastais/Danish/Carlsberg
4. Te seko džins

ORiONz
06-18-06, 00:29
1. Tērvetes/Senču
3. Užavas gaišais
2. Bauskas
4. dajebkurš, kuram nav vairāk par 5% un ir auksts :>

frenky
06-18-06, 09:58
1. Ceesu Premium
2. Aldara Uguns/Porteris
3. Aldara gaishais

DeadmaroZ-TLOTL
06-18-06, 11:22
1.Bauskas gaishais
2.Tervetes gaishais

pareejos alus censhos nedzert

murajs
06-18-06, 11:45
Es laikam ar' nestandarta!

Man garšo - Ice Beer, Cēsu: Premium, Light, viegli tumšais un Aldara gaišais!

Vaivars
06-18-06, 13:55
uzhavas
bauskas
5aa baltika
ceesu premium
shad tad ceesu light bet tas vairs iisti neskaitaas alus

brx
06-18-06, 14:55
parasti dzeru aldara gaisho, ierasts. vispar man ir gandriz vienalga kadu alu dzeru, nemanu gandriz nekadas atskiribas, tik vienigi aldara pilzenses taa ne visai :D
es vispar esu tads divains dzerajs, shampis nevisai garsho un ja dzeru tad ar 2-am mutem glaze ir tuksha, tapat ir ar kafiju, ko dzeru ljoooti reti :D :D :D

ORiONz
06-18-06, 18:36
brx, ieprovee uguns alu, maupraat galiigi nav dzerams.
un kaads vispar ir cesu sokolades porteris? sodien veikalaa pieversu uzmaniibu pirmo reizi tam briinumam.

Jetijs
06-18-06, 18:40
Mani būtībā arī varētu pieskaitīt pie visdzērāja, jo līst iekšā visi bez problēmām. Parasti pieturos pie aldara gaišā, nez - tā iegājies. Vienīgie, kas man galīgi nī un nī ir Aldara stiprais, kas garšo, kā būtu spirts klāt pieliets un tas šokolādes porteris. Man liekas es viņu kādas 3 stundas ar pamatīgu saņemšanos tukšoju, garšo pēc alus, kam piebērts kilo kanēlis!

PeterisI
06-18-06, 18:41
šokolādes porteris IMO ir nedzerams, viņš tāds papretīgs ir.

Remus
06-18-06, 19:08
mmmm Aldara Luksus, vai uzhavas izlejamais.... :)

tres^
06-18-06, 19:14
Cēsu šokporteris ir nejēgā baiss - vēl sliktāks par to ķiršu alu (lāčplēša?). Es vairāk par puspudeli nespēju, nācās izliet (lai kungs žēlo manu dvēseli). :(

brx
06-18-06, 19:59
brx, ieprovee uguns alu, maupraat galiigi nav dzerams.
un kaads vispar ir cesu sokolades porteris? sodien veikalaa pieversu uzmaniibu pirmo reizi tam briinumam.
kas ir uguns alus? pirmo reizi dzirdu :rolleyes:

PeterisI
06-18-06, 20:16
tas laikam aldara brīnums ir!

ORiONz
06-18-06, 20:21
jup, galiigi garaam alus.(uguns)
paldies par padomu par to sokolaades porteri. sodien bulduros domaaju veicii mos panemt izproveet, bet labaak tomeer izvelejos aldara gaišo.

skaktuss
06-18-06, 20:29
:o es jau saakot ar agriinajiem studiju gadiem leju sevii iekshaa visu, kas ir kautcik graadiigs! un parasti izveelos, lai buutu leetaak un jautraak! galvenais tachu ir kompaanija! neesu nekaads esteets un man garsho alus kaa taads! pateereeju peedeejaa laikaa lopiski daudz, taapeec galvenokaart skatos, lai buutu veess un latvijaa razhots. kautgan nupat pat atklaaju, ka carlsberg razho aldarii!
nedzeru tikai spirtotos alus, ja nu vieniigi kaadaa sabiedriskaa pasaakumaa citu nav! tad jau labaak uzreiz kauko kaartiigu!
lai cik beediiigi tas arii nebuutu, tachu manupraat man jau saakusies alus atkariiba!:(

Instigater
06-18-06, 20:47
tev par laimi ar aluzz nodzerties nevar, tikai veederinju uzaudzeet

Kunz
06-18-06, 21:18
Parasti dzeru Bauskas gaišo un Lāčpēša Premium. Pirmajam dodu lielāku priekšroku. Cenšos izvairīties no Aldara un Cēsu alus produkcijas dēļ specifiskās piegaršas (fui!), tāpat nelietoju lētu mantu no citiem ražotājiem.

skaktuss
06-18-06, 21:37
... tikai veederinju uzaudzeet
oo, jaa! :)
shii paziime man toch ir!

sharix
06-18-06, 21:48
muuusu mazaas zemiites lielaakais un galvenaakais narkoloogs runaa preteejo par to nodzershanos no alus ........ ~70% esot tieshi uz alus reekjina ...... " nu kas ta tur 3-4 alus pa vakaru", peec meenesha/chetriem/gada, tie jau ir "kas ta tur 5-6 alus pa vakaru" ..... un tad jau peec laika aiziet lielajaa .....

nevienu nenosodu - pasham arii patiik vienu vai divus teervetniekus vakaraa leeni izlakt ...... vasaraa 3-4 :) ........ uz Liigo 30-40 :D

bet tas ka no alus nenodzeras ir pilniigs liellopu fekaaliju piemeers

Zwan
06-19-06, 03:04
baltika 8 nav ne vainas...ljoti garshiigs,bet tas vairs manupraat nav alus:)
no baltikas 5 elpa smirs takaa buutu kautkaadu samagonku dzeeris
ceesu eils no visiem diezagan atshkiriigs, ar labu garshu
calsbergs, iedzerot saakumaa bauskas un peec tam calsberbu, liekas kaa uudens
aldara gaishais ir ar diezgan speeciigu garshu,tapeec man ljoti slikti iet iekshaa!
aldara stiprais-ja gribi alu un ja gribi lai vairaak galvaa iedod :D
aldara porteris vienoziimiigi labaaks par aldara stipro,arii diezgan garshiigs
aldara luksus-labaak tad kalsbergu dzeru!
aldara legenda-bik savaadaaka garsha nekaa gaishajam,arii slikti iet iekshaa
aldara zelts-dzerams,bet kaa bik jau izgaazeejas,garsho peec miizeliem
ceesu export- veel tikai vajag chirshu sulu piejaukt un buus labs kokteilis :)
ceesu premium- interesanta garsha,patika!
ice beer-pusi izdzeeru,parejo izleeju
liivu gaishais-ar ljoti specifisku garshu,bet alus kaa alus
aldara uguns-pirmaa pudele bija diezgan interesanta,taada savaada garsha... nakamaa peec dazaam dienaam... garsha jau likaas ne visai...
uzava-ljoti labs viegls padzeeriens... no pirmaa malka iepatikaas!
bauskas gaishais-bik liidziigs uzavas gaishajam,bet stipraaka garsha, arii ipatiikaas!
ROCK-neiesaku nevienam, tizls,negarshiigs,nezeeloju izteereeto naudu
bocmanis-labaakais alus no visiem 7%
aldara pilzene-ja nepietiek naudas citiem un ja gribi normaalu alu!

taads ir mans iiss rewiew par visiem izdzertajiem aliem :)
(iespejams ka kaadu aizmirshu)

Jetijs
06-19-06, 03:07
A vot tuvākajā laikā tb otrdien uztaisīšu savu testu ar dažādām alus šķirnēm un ražotājiem. Būs ij reultāti ij domājams arī ķirsis!

R@imizA
06-19-06, 09:01
1)UZAVAS
2)TEERVETES
3)PIEBALGAS
4)BAUSKAS

Bet seciiba nav obligaat... principaa +/- patiik viss kam deriiguma terminsh nav meeraams gados :) (labi labi varbuut paarspiileeju)...

deff_ins
06-19-06, 09:10
aldara bezalkaholiskais...

Instigater
06-19-06, 09:15
deff, nu gan tu izceelies!!!

mrlobber
06-19-06, 09:22
aldara bezalkaholiskais...

Whoa, šito pat es nevaru iedzert :D

vimba_zlobnaja
06-19-06, 09:27
Tieši tā, deff's pēdējā laikā pārgājis uz dažādiem bezalkoholiskajiem...
Mans tops:
Bauskas Tumšais (BT)
Porteris (Ja nav BT)
Bauskas gaišais (Ja nav ne BT ne P)
Cēsu Light & Premium (dzesēt slāpes bet nevis lielā skaitā dzert)
Užavas gan Gaišais gan tumšais
Tērvetnieku plejāde (Kādreiz bija P līmenī, bet tagad cenas dēļ labāk izvēlos Užavniekus).
Piebalgas (visi bez izņēmuma).
Baltika 5
Ice Bear
pārējais no Aldara (ieskaitot Aldara parodiju par Carlsbergu).
No Izlejamajiem Brenguļu tumšais da best ;)
No ārzemju aliņiem izvēlos Tuborg (http://www.tuborg.dk/tuborg1024.html) bundžiņās (labi ka ieved pa tiešo no DK).

jopciks
06-19-06, 11:10
Tērvetes parastais/Bauskas gaišais, tumšais/Užavas gaišais, tumšais.
Kad jau ir promiles, tad lietots tiek viss :D
Hmm, Optima līnija vēl nav noprovēta... 9.2% :rolleyes:

JesusOnline
06-19-06, 11:19
1. Užavas gaišais/tumšais
2. Cēsu English Ale
3. tālāk ir nealus....

Wilkinz
06-19-06, 11:30
Uzhavas - veelams no kraana:o

-JJ-
06-19-06, 12:57
alus vispaar kaa taads negarsho, bet pa retai reizei uzhavas vai stella artois iehavoju!!

par siivo vajag topiku :)..tur vareetu izpluust!!

artissco
06-19-06, 12:59
njaa, esmu totaals only alus dzeerajs... pirms kaada laika bija probleemas ar kungji un kaa iedzer biku 40mit graadiigaa taa uzreiz slikti (ne jau taa ka korkjis un paalis, bet dedzinaashanas, utt :D ) taa nu tagad turos pie alus tik...

-JJ-
06-19-06, 13:13
njaa, esmu totaals only alus dzeerajs... pirms kaada laika bija probleemas ar kungji un kaa iedzer biku 40mit graadiigaa taa uzreiz slikti (ne jau taa ka korkjis un paalis, bet dedzinaashanas, utt :D ) taa nu tagad turos pie alus tik...

skaidrs..man atkal alus nekad atkal nav iisti gaajis pie sirds..Jānis, kas nedzer alu :)!!taa vieta es labaak veseliibas dzeerienu izdzeru :)..siivo savukaart es vienmeer esmu lolojis, tai pat laikaa visiiti es nepanesu :)!!

no siivaajiem vislabaakais ir ruskijs standart platiina (ne krutka) :) saldetaava sasalis..taads kas glaazee tek kaa sirups un mutee satek kaa avota uudens :D!!

Jetijs
06-19-06, 15:58
Klau, a uznāca vēlme uzbrūvēt pašam savu alu. Biš palasījos žurnālīšos par šitu un ieinteresēja mani šitā lieta. Itkā viss forši, bet lielāko daļu laika paņem iesala gatavošana, tāpēc jautājiens tāds, mož kāds zin, kur šo sastāvdaļu var iegādāt? Esmu dzirdējis, ka alusdarītavas trirgojot, bet neko sīkāk nepateikšu. Itkā esot veikali kur arī apiņu ekstraktus un citu figņu priekš pašbrūvētā alus tirgo. Ko sakāt? Apzinos, ka līdz Jāņiem nepaspēšu, bet līdz ŠEDT gan vajadzētu! http://www.wwracing.lv/bildes/biggrin.gif

niklass
06-19-06, 16:32
nu man tīk bauskas tumšais un faxe premium pagaidām

tolx
06-19-06, 16:36
aha,pats savu alu brūvēsi... ķirzaka tev kaut ko ne tā pateica par mūžīgajiem dzinējiem un tagad gribi viņu indēt? :D zin,es drīzāk ticu,ka tu tur sintētisko gāzi salaidīsi klāt. :D :D :D p.s. es tevi necienu un to alu nedzeršu! :P
a par tēmu... Līvu tumšais un tas,kas man parakstā laikam vislabāk iet pie dūšas.

Jav
06-19-06, 17:04
Bitburger Pils...

drunk_lizard
06-19-06, 17:47
kad buus ŠEDT?
peedeejaa laikaa esmu iecieniijis liivu sjvaukstu :D

Jetijs
06-19-06, 17:49
ŠEDT plānojas kautkad pēc ļigo svētkiem, tā lai sanāk normāls atejas (http://www.wwracing.lv/bildes/biggrin.gif) brīdis. Domāju, ka ar 2 nedēļam pēc Jāņiem būs pietiekami :)

Ha_Ha
06-19-06, 17:59
1) Užavas - vienalga tumšs vai gaišs, bet labāk no krāna (man tuvākā vieta Ogre - PolicijasAkadēmija);
2) Bauskas - pēdējā laikā Premium;
3) Lāčplēša;
4) ja galīgi nav ko dzert tad dzeru kvasu vai "veselību", nepatīk man citi alveidīgie šķidrumi (ir reizes kad esmu aizrāvies ar Cēsu brīnumiem)!

P.S. Es esmu pārsvarā pie stūres, tātad pie stūres vairāk tiek lietoc kvass :D

JANKS
06-19-06, 19:10
dzeru praktiski jebkuru gaisho alu, iznjemot tos kjirshu shoko un tamliidziigus drankjus,
pat bezalko tiku dzeeris, ja man nebuutu aizraadiits kaada **** peec taadu dzeru i nebuutu pateicis ka bezalko

Nexodus
06-20-06, 19:39
Konstatējums: Man no Ice beer sāp galva! jau no 2 pudelēm plēš pušu(un īsā laikā. jau pēc kādas pus stundas)... viss, jāizsledz šis produkts no lietošanas!

kiwi
06-20-06, 19:44
Es alu nedzeru vispar, no visiem ko esmu izmeginajis patika tikai viens un tas bija noname, kaut kur Ligo svetkos lauku alus.

Es labak kadu kokteili, kuraa ietilpst vodka :)

tolx
06-20-06, 19:49
mhh.. kļūdas pēc šodien paņēmu Rīgas Ķiršu tumšā vietā,konstatēju,ka ir dzerams.Bet vienalga,krievu gaišie ali + Līvu alus ir topā (ā,nu vēl cēsu)

Zwan
06-20-06, 20:19
a kaads CUBA vai Eiroshoper vai Optima liinija alu ir meeginaajis?m :D

Aigars
06-20-06, 20:32
a kaads CUBA
iedeva reiz
principā ne vaina :D
tikai man bija bail vairāk par vienu malku dzert

ORiONz
06-20-06, 20:36
a kaads CUBA vai Eiroshoper vai Optima liinija alu ir meeginaajis?m :D
eiroshopper gan ne, bet Cuba nu manuprat ir dzerams. Optima ir studentu alus, tb ja nem stipro laikam 9 apgriezieni var zem lata pielikties. nu nebaudaams.

Zwan
06-20-06, 20:48
esmu pusi CUBAs pudeles izdzeris,likaas nenormaali atjukts at uudeni,aizdomiigi labi gaaja iekshaa,bet garshaa...jaa nev ne vainas,taa
reklaama un tas teksts pudeles aizmuguree uzliek ziimogu-bomzu alus!

Nexodus
06-20-06, 22:11
Cuba tīri ok. šodien tika atklāts, ka galvassāpes no Ice Beer nespēj ārstēt ne Carslberg, ne Līvu, ne Cēsu ali! Cubas gan spēja!
Optima ir kautkas šausmīgs. Gluži kā viss no optimas līnijas!

skaktuss
06-21-06, 00:17
blin! taadus meeslus pat es neesu dzeeris!

deff_ins
06-21-06, 12:48
alkoholisko alu dzeru reti - alus man rada miegainību, nogurumu :( alus labi atveldzē (auksts, gaišais). ja būtu nopērkams (par normālām naudiņām) 2-3% gaišais alus - dzertu to - bet TĀDA ALUS NAV!!! vai varbūt tomēr ir???
es ja lietoju tad parasti viskiju ar kautko vieglās proporcijās...
saprotiet vai nē, bet tā alkohola sajūta man vairs prieku nerada... par nākamajiem rītiem nerunājot :D

a bezalkaholiskais rada visas tās pašas sajūtas kādas no alkoholiskā - tikai stulbuma sajūtas nav :) skrienamais ir - puncis pilns - slāpju nav :rolleyes:

davai bez šitiem:

blin! taadus meeslus pat es neesu dzeeris!
katram ir sava gaume, savas prasības uz garšu un jāsaka arī stilu (pudeles forma, izmērs, brands - mode :D)
ir alus īstāks, mazāk īsts (no Exxx taisīts). ir LV alus, ir importa un ir vēl krievu alus :D

tolx
06-21-06, 12:50
pag,a cik tad ir Cēsu light un Līvu vieglajam? :confused:
p.s. un krievu gaišie ali ir garšīgi.

vimba_zlobnaja
06-21-06, 13:17
Atbildot uz tolx jautājumu - 4,0 grādi
Euroshoper ir 99.9995% taspats kas Aldara Gaišais (vieglais variants) ar pievienotu nelielu daļiņu apiņu extrakta. Vai aldara stiprais.
Kādreiz Optimu arī taisija Aldaris, bet tagad īsti nezinu, stipri bieži tika mainīta ražošanas vieta. Ideja arī līdzīga kā ar gaišo un stipro. Pavisam stiprie ir nešķaidīti Sevišķais vai Stiprais. Bija vēl arī viens speciālais aliņš priekš Lietuvas (nu pasakiet ka vēl ka viņi nav lielāki dzērāji par mums) Tornado saucās. Tam kaut nebija 11grādu, tomēr es vairāk par 0,5 izdzert nevarēju jo gāza no kājām ātrāk par 2L 10grādīgā Aldara. Rock - arī kaut kāda variācija par tēmu stiprais+kaut kāda ***ņa. Apinītis - šķaidīta pilzene vai gaišais. Uguns - šķaidīts porteris, utt.

deff_ins
06-21-06, 14:13
šķaida ar ūdeni vai kaut kādu iesalu?

vimba_zlobnaja
06-21-06, 16:04
h2o

brx
06-21-06, 17:08
brx, ieprovee uguns alu, maupraat galiigi nav dzerams...

shodien 1. reizi ieraudziju sho brinumu, bet shoreiz vel negribejas vinju izmegjinaat :D

Zwan
06-22-06, 20:03
ko tauta saka par

Bauskas premium (tumshais)
piebalgas alu
senlatvieshu alu

?

tolx
06-22-06, 20:05
pirmais ir nu tā...
Piebalgas ir ok.
3. neesmu dzēris.

krishxxx
06-22-06, 22:09
Pagaidam ir tads Cesu "eden". Neesmu parliecinats ka jamo tieshi ta sauca, bet ir ar tadu baltu/gais*** bruunu nekleiku.

njamm. Shod pec futbola macha izkaavu divas kruukas, likas parsteidzoshi labs

Zwan
06-22-06, 22:19
nesen piebeidzu bauskas premium-baigi piesaatinaata garsha,liekas takaa siirups
tulit beigsies piebalgas gaishais-labs alus, mutee paliek taada forsha ruugta garsha.

Jetijs
06-22-06, 22:21
Šodien ienācās kautkāds alus no Itālijas, tādās mazās butelītēs, saucās hooferbrau, izklausās vāciski. Tūlīt sāksies tests :D
Vēl šodien sagādāju graudus priekš pašbrūvētā alus, tikko tika uzsākta diedzēšanās procedūra :)

tolx
06-22-06, 22:24
tu domā 2 nedēļās iekļauties? p.s. testa laikā nepostē,citādi atkal kādas muļķības sarunāsi.

Jetijs
06-22-06, 22:26
Būtībā var iekļauties 10 dienās, jo 4 dienas diedzējas, 4 dienas rūgst un 2 dienas nostāvas koka mučelēs :)

vimba_zlobnaja
06-22-06, 22:35
Pie reizes izpeerc tuvaakajaas aptiekaas visas pljuutamzaales, lai kad dosi testeet vieteejaa meeroga pasaakumaa nebuutu paarsteiguma efekta ka kaadu "nenjem cauri" :D :zloba:

tolx
06-22-06, 22:36
pag,biolog,tu ar laikam būsi welkomēts uz testu :D :D

Jetijs
06-22-06, 22:38
Pag pag, pirmais tests būs uz mani, es takš netaisos tautu indēt. Ja neatstiepšu zandeles tad jau varēs arī tolx'u noķert, sasiet un pieliet!

vimba_zlobnaja
06-22-06, 22:43
Esmu baudiijis arii to pulvera variantu ko plastmasas mucinjaas raudzee. HVZ kaa sauca, draugs bija uzmeistarojis, sakjiimikjojis. Itkaa dzert vareeja, bet.. no pudeles vienkaarshaak un gardaak :)

Jetijs
06-22-06, 22:48
Nē, visam jābūt dabīgi pēc tēvu tēvu metodēm. Nado štobi bilo smuki!

Zwan
06-23-06, 01:34
Jetis varees rakstiit uz savaam mucheleem: dziivais alus, pagatavots peec senchu iipashaas receptes no taalajiem gadsimitem, pagatavoshanas tehnologijaa ietureetas tikai un vieniigi tradiicijas un ruugshanas procesaa paliidzeejusi pati dieviete Saule kas atsuutiijusi neaizmirstamo veldzeejosho garshu un burviigo apinju aromaatu.kaadreiz taalajaa 5gs to dzeera tikai Kurzemes hercogistes vadonis Jaanis Bulta ar kara vadoni Andri Pakavu, kaa arii pacienaajot kaiminju iekarotaajus un cieminjus! Tagad sho alu vari baudiit arii tu!

piedodiet, man jau kaads 5.alinjsh iekshaa.... :p

P.S. U2 joshua tree tuure rullee :)

deff_ins
06-23-06, 02:32
jetij - loms lasīt - ko tu gribi? alu pats taisīt?
no 0???
zini - viegli tas nav... pieredze man ir šinī jomā :) varu palīdzēt ;)

Jetijs
06-23-06, 12:50
Jā jā, pats no 0 gribu uzbrūvēt. Man jau itkā viss vajadzīgais ir un recepte arī, bet ja gadīsies kas neparedzēts, tad griezīšos pie tevis. A mož vari iemest kādu padomu vai mož pat savu recepti, lai lielāka skaidrība taptu? :)

Zwan
06-28-06, 02:40
shodien pie juuras sauljojoties iztukshoju divus Senlatvieshu.

ljoti labs, garshiigs un bik liidziigs bauskas!

bet kautkaa nepatika ka terminjsh senlatvietim ir liidz decembrim, zinu ka bauskai un piebalgai bija kaadi 2/3 meneshi.

vispaar kuram alum ir visiisaakais terminjsh? uzavai?
cip, jo mazaaks terminjsh, jo dabiigaaks alus, taa laikam ir...

deff_ins
06-28-06, 09:10
Jā jā, pats no 0 gribu uzbrūvēt. Man jau itkā viss vajadzīgais ir un recepte arī, bet ja gadīsies kas neparedzēts, tad griezīšos pie tevis. A mož vari iemest kādu padomu vai mož pat savu recepti, lai lielāka skaidrība taptu? :)
vo ka laukos ir visas senča alus grāmatas... ja kaut kas var izmainīt visu alus padarīšanu - tad tas būs raugs - nav laba rauga - tb alus rauga - nav alus. pārējais - ka es saku - var būt so so - a ja raugs slikts - tad neko. tb maizes raugs neder pilnīgi noteikti!!!

a tu pats domā diedzēt miežus - jamos kaltēt malt utt - vai iesals jau gatavs?

Jetijs
06-28-06, 11:26
Pirmā partija miežu aizgāja pakaļā, jo pagrabtelpās bij pārāk vēss. Otrā partija tagad dīgst griezdamies :) Kā jamos izkaltēt un samalt man jau ir izdomāts. Apiņi arī sagādāti. Bet par to raugu runājot... hmm.. a kur to īsto alus raugu lai rauj?

vimba_zlobnaja
06-28-06, 11:43
Eh Jetij, ja būtu man pirms pusgada paprasijis, es tev visus iespējamos "Aldara" raugus būtu dabūjis.... Tagad man tā vieta ir forbidden :(

Mana vecmuterīte kaltēja šādā veidā:
Pirtiņā :) pie dūmvada bija uztaisīta speciāla atvere lai pirms šībera dūmus novirzītu pa dzelzs trubu uz vēl vienu caurumu griestos kas aiztaisīts ar smalku sietu. Darbības princips - viens kurina, bet otrs otrā stāvā maisa. Vai arī vispār viens visu makarē. Lai nevajadzētu bieži 3.14 tad tika uztaisīts neliels kubuliņš tajā vietā un vienā reizē sataisīti mieži pusgadam. Regulāri kurinot pirtiņu tie mieži bija mūždien sausi.
Mala ar rokas dzirnavām, gan jau zinat - tādi divi palieli apaļi akmens bluķīši ;)

ventolin
06-28-06, 11:44
1. Užava (gaiša/tumša pēc garīgā :] )
2. Tērvetes default
3. Tērvetes senču (mīļākais no vieglākiem aliem)
4. Bauskas gaišais (imo pēdējā gada laikā smagi sūdīgāks palicis, citādi 2. vietā būtu)
5. Piebalga (senču/gaišā/minhauzens) vai Budweiser 17xx (karoč kkāds tur gadskaitlis :])
6. Ja galīgi veikalā nekā no augstākminētā nav, tad nopērku aldara gaišo vai carlsberg, ko pēc tam nožēloju :D Citreiz 2. dienas rītā labrāt iedzeru aldari 'kontrastam', lai var turpināt :D

Un vispār besī, ka pārsvarā veikalos ledusskapī ir tikai aldaris vai cēsu! :mad:

Jetijs
06-28-06, 11:49
Redzēju veikalu plauktos tādu palielu bunduli ar Finlandia vārdu. Esot pulveris, kam uzlejot ūdeni sanāk alus tā teikt homebrew. Nez, mož tanī bundulī ir vairākas sastāvdaļas, no kurām viena mož ir tas raugs... Būs jāpapēta sīkāk.
Vēl viena metode kā dabūt patīkamo sīvumu, kas rodas paturot alu koka mucās ir tāda, ka rūgstot jāpiemet klāt attiecīga koka skaidas, efekts būs tāds pats, kā nedēļu mucā turētam alum. Tas tiem, kam nav pieejamas koka mucas, kā, piemēram, man :D

ventolin
06-28-06, 11:51

1. Čomaks vairāk kā gadu ikdienā lietoja vismaz 2L. Tagad, kad iedzer savus 2L, paliek absolūti neadekvāts. A pirms gada bija normāls čalis.
2. Dzerot alu un neapmeklējot sporta nodarbības, nometu ~30 kg. Tā kā nevajag...

vimba_zlobnaja
06-28-06, 12:03
Uzcepu mazu bildīti ;)

Jetijs
06-28-06, 12:12
Tie mieži takš tādā gadienā pievelkas ar dūmiem, ne? Kā tas ietekmē garšu un visu gatavošanas procesu?

vimba_zlobnaja
06-28-06, 12:26
Tie mieži takš tādā gadienā pievelkas ar dūmiem, ne? Kā tas ietekmē garšu un visu gatavošanas procesu?
Nezinu, bet man vecmuterītes alus diezgan labi gāja pie sirds. Protams ne jau ar eglēm un priedēm kurināja. Būs jāpaprasa precīzāka specifikācija muterītei vakarā.

Nexodus
06-28-06, 12:47
Jetija Optima līnija? Varētu radīt alutiņu, kas ir garšīgs, ar maz grādiem, bet rada jautrību jau pēc 1 kausa!

tolx
06-28-06, 17:45
es jūtu,ka nebūs labi... a tur plazmas loku kaut kā tajā kaltēšanas procesā izmantot nevar? :confused: :D :D

Nexodus
06-28-06, 22:14
eeeeee, Corona Beer ieper nejēgā. Iet iekšā vienkārši ideāli! It sevišķi ar Laima gabaliņu. mmmmmm
iesaku visiem!

Kaibinjsh
08-03-06, 10:47
A karstajaas dienas, kad visu uudens un citu akjidrumu krajumi izpirkti, naacaas izliidzeties ar Eirozhopera gaisho. Nu slaapju remdeshanai taa neko :))

IronSoul
08-03-06, 12:33
Užavas
Tērvetes
Cēsu

Nu pārsvarā sēžu pie ruļļiem vai dzeru ko stiprāku !

Zwan
08-06-06, 12:54
kur pazudis Jetijs ar savu pashbruuveeto alu?
veikalos ar saktos-nav

krishxxx
08-06-06, 12:57
Dajebkaads :d Nepiefikseju parasti etikjetes- viss garsho :D

Tominjsh
09-29-06, 17:44
shodien izdomaaju, ka pats pretiigaakais alus ir Piebalgas :p

archa75
09-29-06, 17:52
Ta kaa pedejos 3 gadus ar alkaholu esmu uz jus un atljaujos tikai uz jauno gadu glazi sampaniesa vai laba viina,tad par patreizejo miljako alu varu nosaukt cokol bezalkaholisko.Sava laika liela cienja man bija Bauskas gaisais un Tervetes alus.

Blind
09-29-06, 20:33
Ceesu light (atbalstu savas pilseetas ekonomiku:D )
un dazreiz baltika
Ja vajag "stadiju" tad 2L armiiinieku CUBA ! :D

Andre
09-29-06, 20:36
bezalkaholiskais holstens :D :D :D

Dynamite
10-03-06, 17:55
Bauska "Veselibas Dzeriens" :D

AMX
10-03-06, 18:05
Bauska "Veselibas Dzeriens" :D
kaa to var iedzert - tad jau labaak bauskas bezalhakolisko dzeerienu "porteris".
gadu atpakaļ seedeejaam vecriigaa un samo lietojām, bet policisti taa arii neviens neuzradaas ... skrobe

inri
10-03-06, 18:47
Ceesu light (atbalstu savas pilseetas ekonomiku:D )
un dazreiz baltika
Ja vajag "stadiju" tad 2L armiiinieku CUBA ! :D

wo atbalstu un piekriitu ceesu light ir labaakais un dazreiz arii safari...

sakko
10-11-06, 17:28
Aldari neciešu vispār kā tādu!!! :mad:
Esmu par Tērvetes alu, ir labs arī Cēsu un Līvu gaišie ali! Bauskas gaišais arī nav smādējams!:p

cedgars
05-16-07, 14:50
Pareiz ir. Cēsu gaišais ir pats labākais budžeta alus... :p

tres^
05-16-07, 15:20
Tērvetes alu vairs nevaru atļauties.. :D
Ūber alternatīva ir Piebalgas alus darītavas ražotais Ķenča alus, kuru var iegādāt Aibes veikalu tīklā par 33s pudelē. :D

artissco
05-16-07, 15:45
Tērvetes alu vairs nevaru atļauties.. :D
Ūber alternatīva ir Piebalgas alus darītavas ražotais Ķenča alus, kuru var iegādāt Aibes veikalu tīklā par 33s pudelē. :Dnjaa, pie manis teervetes pa 69sant... psc kkaac... reti sanaak panjemt, tagad dzeru carlsberg :P

CaMaRo
05-16-07, 19:28
Aldara Zelta.

[ jx ]
05-16-07, 19:43
Carlsberg patiesībā ir viena liela reklāma un viss. Es nesaku, ka slikts - es saku, ka tāds kā visi citi širpotreba gaišie. Pagājušajā vasarā sanāca eksperiments - 10 alus šķirnes, neredzot dod degustēt un jāpasaka, kas tas tāds ir. Cēsu gaišo no Carlsberga neviens nespēja atšķirt :D.

ventolin
05-16-07, 20:12
Tak jamos visus vienādos aparātos taisa. Kā tagadējais Bauskas alus šefs teica: "Vajag savu bacili!". Bet vispār baušķenieks kaut kā arvien vairāk un vairāk garšu IMHO zaudē. Pirms gadiem 3 dzēru bezmaz tikai bauskas.

Pie viena atļaušos publiski nod***t fcuking tupo LIDO, kur lej nemaņā saskābušu alu 0.4 tilpumā 0.5 kausos. Labi, pieņemsim, ka 0.45, bet 0.4 - tas ir psc. Ja nav saskābis, tad pēc krāna ūdens garšo. Māksla tirgot urīnu pa Ls 1.60!

artissco
05-16-07, 21:41
']Carlsberg patiesībā ir viena liela reklāma un viss. Es nesaku, ka slikts - es saku, ka tāds kā visi citi širpotreba gaišie. Pagājušajā vasarā sanāca eksperiments - 10 alus šķirnes, neredzot dod degustēt un jāpasaka, kas tas tāds ir. Cēsu gaišo no Carlsberga neviens nespēja atšķirt :D.hmm, kaa var neatshkjirt... varbuut dzeeri siltu? :D

niklass
05-16-07, 22:26
Hoegaarden kāds ir mēģinājis? O, tas ir kaut kas!
Par Carlsbergu jāsaka, ka tas ir kā celerons ar QX6700 IHS.
Lāčplēša dzintara tik un tā labāks
p.s.kāds varētu pacensties un uztaisīt aptauju par cigaretēm

CaMaRo
05-16-07, 22:38
Na.... tos piipmanjus!!!

shakis
05-16-07, 23:03
Mans alus top3 -
1.Alus
2.Alus
3.Alus
Nešķiroju. Protams labāk izvēlēties kādu no latvijas aliņiem, bet ja nau lemts tad nau lemts...

Budweiser - čura no kurām vājprātā sāp galva
Carlsberg - zirga pirdiens
Hainiken - izdzert ātri lai nesasilda glāzi .. cidādi sāk smirdēt pēc čurām
Cors - Tāds pats kā hainiken tikai mazāk grādi
Kronenbourg - dzerams, bet galva tāpat sāp.

izvēlēties nau jēga, galvenais nejaukt
un askofēns ar glāzi ūdens pirms gulēt iešanas.

angiins
05-16-07, 23:49
Neesmu īpašs alus mīļotājs, vienīgais ko dzeru ir kkāds cēsu (mož extra saucās) nu tādās piramīdveida pudelēs. Iespējams, ka viņš man garšo tikai tāpēc, ka ir 0,3 l pudelēs, jo 0,5 kamēr tieku līdz beigām ir atšālējies un uzsilis :D

IG
05-16-07, 23:57
Kops 2007.gada janvara vidus ne laasites alus, pie ta ari centisos pietureties! :D

AMX
05-16-07, 23:58
budweiseri rzo lacplesa als. cesu salidzinot ar piebalgas ir cur... nu ko paliek piebalgas un tervetes, vel arii bauskas.

[ jx ]
05-17-07, 01:29
artissco
Nu pamēģini pats - nopērc čupiņu dažādu alu. Lai draugi tad tev vienādās glāzītes iebaro šamos - izdzers dažus un varēs pateikt tikai to, ka "šitais ir biku citādāks par iepriekšējo", bet marku nu nepakam. Ja spēsi (vairāk par vienu reizi, viena tāda nejaušība vien ir), varēsi sevi ieskaitīt elītajā alus ekspertu saimē :D:D:D.

AMX
05-17-07, 01:42
cupinju izdzersi un pateiksi ka ceesu export premium uz paareejo fona ir minerālūdens. un tur arii taa kvalitaate ir-visa diena nodzerta un dazi ali garso peec uudens , bet daziem garsa nav zudusi.

Vaivars
05-17-07, 03:40
ceeeshu litght ir nineraaluddens
vispaar taa baudiiojumam garshio bauskas
padzeerienam ideaaku ur d-lighti
peedeejaal iakaa esu piekjeerites spirtam :D
nemirpofff rulzz :D

brachkapc
05-17-07, 04:08
vislabāk Tērvetes alus ... to pērku alfā vairumā citur nez bik pēc spirta garšo - labākais atdzesēt a to garšo pēc saldas siltas tējas :D
tā lūk bet nu labāk dodu priekšroku antibiotikām ar vodku :D - jā kad pēdējo reiz dzēru šnaben lido laikam pa 200g nemiroff bija ok ... izmēģināju visas šķirnes ... labākais laikam bija "altai"
baušķenieks arī ir ok ...
Cēsu alus arī so so kādu laiku sūcu cēsu special jo pa brīvu nāca :D
Carlsberg - zirga pirdiens (vienu laiku bija ok tagad jau spirtots ),
vēl viena laba šķirne Užavas (tumšais???),
Brenguļniekam arī bij divas versijas laikam tumšais un medus nu karoč tumšais labāks medus Brenguļnieks neiepatikās (starpcitu tas ir valmierā)
Aldaris manu prāt nav tas labākais alus bet ja nu nav ko ņemt var paņemt arī to
Ice beer - buļļa kaka
Patika vienu brīdi tāda susliņa kas parasti statoil pārdodas k-kāds alinš kas ar citronu garšu bija .. bet vienu vārdu sakot susla :D
hmm vēl iesakiet labu spirtu!!! protams ar pieredzi šajā jomā

eee varbūt kāds var aizdot iznomāt mučeli alus no 30l-60l ? derētu pat divas :) kādam nav mājās uz plaukta vai skapī aizķērusies tukša jo zinu ka jamās nekad ilgi pillas nav :D

[ jx ]
05-17-07, 04:47
aa, atcerējos par tiem dē laitiem. Paraistais ir galīgi garām, nezinu - nu nepatīk. ice + citrons ir ok, bet tas d-light nepavisam. A Energy ir tāds interesants veidojums. Par alu gan man to saukt negribās, bet padzēriens interesants. Galvā traki nedod, neuzdzen miegainību - mierīgā vakarā ar sievieti - nav ne vainas. Garša arī tāda interesanta - it kā jau ir limonāde, bet nav tā sidriem raksturīgā cukurainisaldā limonāde. Tādi īpatnēji tie d-light... nu dikti īpatnēji...

brachkapc
05-17-07, 04:52
d-light parasti pēc tusiņa ja netaisa 2dienieku tad var vai arī pēc darba vakarā iesūkt :D .. uz pohām arī .. bet uz pohām nekas nav labāks par kefīriņu

CaMaRo
05-17-07, 10:09
Vienreiz nopirku alfaa kaut kaadu alu ar tekilu, graadi kaadi 6 laikam bija dikti grashiigs, nosaukumu gan neatcros bet bija taadaa dzeltenzaljaa pudelee... PS daargs gan bija kaadi 80 paari santiimi.

kexxx
05-17-07, 11:21
Bauskas foreva :D

artissco
05-17-07, 11:48
nu pagaidaam pretiigaakais alus ko savaa muuzhaa esmu dzeeris ir Carlsberg 9graadiigais :D labaakais ir Teervetes speciaalais vai kaa tur... necieshu laachpleesha alu, jo to razho Igaunijaa :D

Reigo
05-17-07, 12:07
Vispār Igauņu Lāčplēsim būtu jāsaucās Kalevala :D ..

Par tēmu:
Neesmu nekāds baigais alus baudītājs (labāk tad brūno :D - tam vairāk grādi), bet šad tad patīk pie teļuka ieraut pa kādai pudelei. Tad dodu priekšroku: Aldara Gaišajam vai Cēsu Premium. Dažreiz tīri nostaļģiski paņemu zilgano Pilzenieku (jā jā to pašu lēto.. :) )

artissco
05-17-07, 12:25
Vispār Igauņu Lāčplēsim būtu jāsaucās Kalevala :D ..

Par tēmu:
Neesmu nekāds baigais alus baudītājs (labāk tad brūno :D - tam vairāk grādi), bet šad tad patīk pie teļuka ieraut pa kādai pudelei. Tad dodu priekšroku: Aldara Gaišajam vai Cēsu Premium. Dažreiz tīri nostaļģiski paņemu zilgano Pilzenieku (jā jā to pašu lēto.. :) )nu pilzenes nav jau nemaz tik traks :D ir dzerti arii sliktaaki :D

Reigo
05-17-07, 12:45
nu pilzenes nav jau nemaz tik traks :D ir dzerti arii sliktaaki :D ...piemēram, Eiro 11 grādīgais (ar spirtu kopā :D ) Vēl jau ir visādi 9 grādīegie plostnieki un dīzeļi...
Reāli pilzenes manā skatījumā ir ļoti labs price/performance :)

05-17-07, 13:44
Vienreiz nopirku alfaa kaut kaadu alu ar tekilu, graadi kaadi 6 laikam bija dikti grashiigs, nosaukumu gan neatcros bet bija taadaa dzeltenzaljaa pudelee... PS daargs gan bija kaadi 80 paari santiimi.

Desperados un Salitos ir tipa ar tekilas piedevu (garšas). ar citrona šķēli dzeramie. aldaris arī par šiem aliņiem ir uztaisījis parodiju - d-light ;]]

parasti sanāk bauskas gaišais/tumšais, tērvetes, senču, ķenča (tā laikam saucās), laivu braucienos zelta bundžās un cēsu sarkanās bundžas (premium laikam bija). tad izlejamais užavas tumšais ir okei. aldarim dzerams ir tikai leģenda un zelts (tikai bundžā). šad tad sanāk kādu aldara gaišo vai citu cēsinieku iedzert, ja nekā cita veikalā nav. pārējām šķirām eju garām...

ps: ķīniešu alu nemēģiniet. samazgas

kexxx
05-17-07, 16:37
vispaar man saak paraadiities bazhas, ka, jo vairaak alu reklamee, jo lielaaks meesls tas ir :D :D :D

brachkapc
05-17-07, 21:10
vispaar man saak paraadiities bazhas, ka, jo vairaak alu reklamee, jo lielaaks meesls tas ir :D :D :D
tāpēc jau arī biznesu taisa ar suslu :D

DeadmaroZ-TLOTL
05-18-07, 14:39
man miilakais tas kas veederaa ;-)

[ jx ]
05-18-07, 15:06
man miilakais tas kas veederaa ;-)

...bet varbūt tas, kas tikko izķeksēts no ledusskapja? tāds auksts, lāsītes slīd pāri un burtiski saka "paņem mani"...

:D:D:D

DeadmaroZ-TLOTL
05-18-07, 15:43
tas ar nav slikts

Vaivars
05-19-07, 00:37
vispaaar kapeec aizbraucot uz igauniju paveraas plashaaks alkohola stends nekaa latvijaa ?
nesen biju un tur piemeerar ir fizzi ir 2L pudelees (lv tikai bundzhaas)
eem sarkans granaataabolu d-light kas ir 2x stipraaks un juut arii bish alus garshu :D
kautkaads neredzeets alus ar pipariem :eek:
no stiprajiem igaunjiem labs ir Y2k

cedgars
05-19-07, 08:49
Tas D-Light ar granātābolu addonu ir riktīg labs. :p
Vēl jau Igaunijā ir Faxe Red (kas patiešām ir sarkans), ko Latvijā es neesmu redzējis veikalos...

CaMaRo
05-19-07, 21:26
buus jaabrauc alkotuurismaa uz igauniju :D

OzYs
05-19-07, 21:58
hmm, kaa gan es sho topiku palaidu garaam :confused:

iisumaa, nelasot paareejos komentus - miiljaakais ir uzhavas tumshais, ierobezhotas pieejamiibas deelj, biezhi dzeru bauskas gaisho. dazhreiz teervetes. paareejie nav ali, bet churas.

peace http://www.bmwpower.lv/images/forum/smilies/icon_yo.gif

ventolin
05-20-07, 01:51
Kāds ibio pasaka, kurā iestādījumā var dabūt normālu svaigu užavas tumšo!

P.S. LIDO iet tur, kur nēģerim saule nespīd.

vimba_zlobnaja
05-20-07, 12:31
vispaaar kapeec aizbraucot uz igauniju paveraas plashaaks alkohola stends nekaa latvijaa ?

Pag, tu kaut ko jauc. Es biju Janvārī EESTi un man likās ka viņiem ir pavisam švaki ar aliem, jo pat Rimi Hipermārket tipa veikalā kas izskatijās tīri OK, bija knapi 3 vietējo alus brūšu rašojumi: Saku (tas pats aldaris), Al. Cog (Cēsu alus vistīrākais) un vēl viena firma kuru pirmo reizi redzēju tāpēc paņēmu. Par ārzemju aliem neko neminēšu, jo uz tiem neskatijos.

05-20-07, 14:04
Kāds ibio pasaka, kurā iestādījumā var dabūt normālu svaigu užavas tumšo!
Salmu krogā man liekas bija...

fubar
05-22-07, 21:40
1.Leffe Brune
2.Užavas tumšais
3.Bauskas tumšais
4.Isenbeck, Guinness, Užavas gaišais.

Vaivars
05-22-07, 21:54
vimba_zlobnaja:
tieshaam nejaucu
mees bijaam pirms kaadaam 3 nedeeljaam un nenormaali liela izveele bij.
tas vieniigi bij gruutais 2ais riits un neko citu kaa dlightu nebij veelme testeet :D

Bio
05-24-07, 13:38
Brāļa nefiltrētais alus pats labākais :)

ventolin
05-24-07, 16:33
Kur tādu var dabūt iemēģināt? :)

Kaibinjsh
05-25-07, 09:22
Droši vien tai šķuni kas Pleskavas šodejas malā Vangažos. Tā kā tās markas dzira nav redzēta normālā tarā (kaut vai stikla pudeles) īpašu uzticību nevieš.

Bio
05-25-07, 13:14
Tas bārs atrodās Vangažos pie pašas Brāļa alus darītavas.
Tas brāļa nefiltrētais ir manta, no tā pat galva no rītiem nesāp un ta garš nav izsakāma vārdos. Pagaidām es zinu tikai divus alus no kuriem galva nesap, tas ir brāļa nefiltrētais un Bauskas gaišais alus.

uculs
05-25-07, 13:57
Nu galva sâp no alus, ko tirgo Turcijâ un pârçjâs malârijas skartâs zemçs, jo tur klât ir hinîns, citâdi tikai tad, ja pârdzer jçgu.
Bet vispâr tas ir atkarîgs no katra atseviðía indivîda un konkrçtâs dzçrienu partijas tîrîbas. Var samiksçt visu sâkot ar ðòabi un beidzot ar vînu un viss po. Daþreiz no trim aliem, vai pâris 100gr ðnabja nâkoðajâ dienâ jûti , ka dzira nav bijusi laba.

uculs
05-25-07, 14:00
Pats pamatâ lietoju Bauskas tumðo, jo tas ir visplaðâk pieejams, no tiem, kas man garðo. Gaiðie ali negarðo kâ ðíira.

fubar
05-25-07, 14:58
no (pārāk daudz) alus jau pēc definīcijas ir jāsāp galvai, jo tur klāt ir visādi tur dūzeļi un krūzeļi (nu rūgšanas blakusprodukti)
vissaudzīgākais veselībai ir tīrs, labs šnabs :)
vislielākais draņķis- liķieris.

bet par Brāļa nefiltrēto piekrītu, ir baigi labs. biju pavisam aizmirsis.
Rīgā arī ir dzerts kā izlejamais, tik aizmirsu, kur.

deff_ins
05-25-07, 16:16
man nav mīļākā alus - dzeru to kas vieglāks, mazāk grādu, to kas bundžā, reizēm to kas lētāks, to kas jauns un...
tb reizēm aldara kaut kādu luxus vai zelta, cēsu ali visi pēc kārtas kas bundžās iet iekšā...
užavas ja ir kaut kur - dzeru - bet tikai tāpēc lai par pilnīgu ***u neizliktos. tērvetes, bauskas - nez... nepieduroš šiem aliem pārāk. ja ir nauda meklēju veikalos tieši 0.3 dānijā pildīto carlsberg... vēl vienu brīdi baltikas bija cieņā....

tāda lūk mana alus gaume :D

mystykal
05-29-07, 16:49
Viennozīmīgi: Carlsberg, Cēsu - Special Export, Light, Pilsener. principā, gandrīz visi aliņi izņemot divlitrīgās desas - raķetes - prettancenes. Bet visā visumā, ja jāizvēlas, tad viennozīmīgi - AUXC IZLEJAMAIS!
O! takš pareizi, vēl ir Limonāde - D-Light. Tā limonāde ir sasodīti garšīga, iet iekšā pudele pēc pudeles :P un pohmelītis nekāds, iesākumam, jau ir pagrūti noķert pohmeli, dzerot D-light.. lai gan meitenēm ātri aiziet buļ buļ.. :P

brx
05-29-07, 17:05
pedejaa laikaa kaukaa iepaticies Baltika 5

Death
05-29-07, 17:22
kad veel dzeeru,tad visas markas peec kaartas,jo stipraaks jo labaaks :D visi rubenji saatani u.t.t 7-9%

iceberg
05-29-07, 17:31
:D :D :D mystykal LABS... biju dzirdeejis, ka divlitriigos sauc par ampulaam, BET PAR prettanceneem un rakjeteem! :D :D taa noreecos...
top3
1.kursovice (buutiibaa visi chehu ali)
2.carlsberg
3.DLight(kad slaapst) :)

marxxx
05-29-07, 20:33
hmmmm
1)Dlaitu to energy vai kaa, tjip ja gribaas padzerties starpbriiza laikaa, vai kkaa taa!
2)ceesu light(tas baigi ok ir)
3)pilsener(zaljajaa bundzaa)
3)nu tad jau aldaris gaisais, vai pilzenes,
alus man taa nevisai garso, labaak dzeru sidru, kaadu viinu, vai kko ap 40 graadiem :D

ORiONz
05-29-07, 21:01
:D :D :D mystykal LABS... biju dzirdeejis, ka divlitriigos sauc par ampulaam, BET PAR prettanceneem un rakjeteem! :D :D taa noreecos...
hehe, savejais, man draugi ar par ampulam sauc :D rakete ari labs nosaukums :D

cedgars
05-29-07, 21:11
Biki izsmeļošāks apraksts no manas puses: :p
- DLight - lietoju uz pohu, kad gribās biki uzlāpīties vai vnk gribās padzerties;
- Cēsu Light - kad galīg nav naudiņas, bet kad gribās tā riktīgi iedzet alu;
- Cēsu Premium - tā ikdienā iedzeru, jo maita garšīgs ir;
- Faxe & Calsbeg- dzeru kad esmu ārpus Latvijas (Lietuvas alus nav īpaši garšīgs);
- Aldara Pilzenes - agrāk dzēru, bet vairs negaršo;
- Lācplēša Pils/Dzintara - dažreiz kad sagribās;
- Aldara Lukss/Zelta - lietoju bāros un pasākumos, kur ir izlejamais alus;
- Cēsu Pilsener - aktīvā atpūtā ar laivu.

cedgars
05-29-07, 21:13
hehe, savejais, man draugi ar par ampulam sauc :D rakete ari labs nosaukums :D

Nu tie taču ir vnk diuči... :D

mystykal
05-30-07, 14:42
čehu aliņč - manā izpratnē ir pārāk ūdeņains. Kad biju čehijā, tur varēja nopirkt TONNĀM to aliņu, un to mēs arī darījām: mūsu naudā pārrēķinot, puslitrs maksāja 14 santīmus. Viņš ir drausmīgi ūdeņains. Tas pats Krušovice vien bija. pārējos neatceros, jo krušovice var dabūt latvijā.. Zlatopramen un Staropramen arī protams var.. Pats labākais ko atceros no Čehijas brauciena: Spļāviens Dievam un viņa sludinātajai reliģijai sejā: točka bija iebūvēta aiz baznīcas, otrā pusē :D

ventolin
05-30-07, 17:39
Rimikā redzēju tādu čehu brīnumu kā CERNA HORA. Paņēmu 2 dažādus gaišos. Stipri neūdeņaināki par krušovici. Varētu teikt čehu variants piebalgai.

Kaibinjsh
05-31-07, 13:14
ir vēl tā ka tos kas lieto alu no plastmasas pudelēm sauc par ornitologiem. Dzeršanu par putnu vērošanu. Jo tie nosaukumi jau tādi - Vanags, Rubenis, Ūpis un kādi tur vēl putni. A un tas raķetes, ampulas vēl par bōlām sauc.

cedgars
05-31-07, 13:45
Kaibinjsh, šitas labs, par tiem ornitologiem! :D :D

mystykal
05-31-07, 15:54
ūpis, vanags, rubenis - pie mums tos sauc par lidotājiem / lidojošajiem.

Kopumā ir - Divlitrīgā desa, raķete, prettancene, bīriņš, pfffcss.

mystykal
05-31-07, 15:55
Jebkurā gadījumā - lielāko flaķi var dabūt no 10% eiro vai kautkādas citas prettancenes ! nāvējoši!

Kaibinjsh
06-04-07, 09:20
Kaut kāds dīvains tops (http://www.beer.lv/index.php?option=com_pollxt&task=results&id=1) iekš beer.lv Nez, kas tur balsojis.

OzYs
06-04-07, 10:20
danu to alu nah :rolleyes:

Instigater
06-04-07, 10:43
Nav diivains, bet gan pareizs, jo taa Aldara sinteetika vairs nav tas, ko pirms 10 gadiem vinji razjoja.

Kaibinjsh
06-04-07, 10:46
Neesu novērojis, ka kāds to Piebalgas baigi dzertu. Bet kā alum tam jau nav ne vaines :)

Instigater
06-04-07, 10:49
Redzi, miiljaakais ne vienmeer ir tas, ko daudz dzer, man miiljaakais auto ir BMW, bet ikdienaa tomeer vairaak ar draudzenes Coltu paarvietojos. A aliem ir taapat, tjipa, laba daudz nevajag, jo tad tas paliek par ierastu un pliekanu.

cedgars
06-04-07, 12:43
Labu laiciņu atpakaļ iekš fizmati.lv bija diezgan normāls alus top (tiem kuri nopērkami latvijā). Bija arī dregustēti izlejamie ali (kuri attēlos bija safasēti Mangaļa pudelēs). :D

Kaibinjsh
06-04-07, 13:21
Tas fizmatu tops bija garām. Vēl jāņem ka tas bija ļoti neobjektīvs. Alu tur testēja tādi kas tikko no ķedes norāvušies. Vispar jau piekrītu Instagater, viedi vārdi. Laba daudz nevajag.

ventolin
06-04-07, 13:27
A aliem ir taapat, tjipa, laba daudz nevajag, jo tad tas paliek par ierastu un pliekanu.

Es tādos gadījumos mēdzu ieraut aldari vai cēsu pa starpai. Tad var riktīgi just, kurš beigu galā ir labāks :) Citreiz uz pohām dzeru kādu aldara/cēsu limonādalu - šķidrumu tak no rīta vajag :D

Kaibinjsh
06-04-07, 14:47
Pamatu ieleik ar garšīgu, pildījumam kaut ko citu :))

Kaibinjsh
06-07-07, 12:16
Vai kāds kaut kur ir redzējis šos (http://www.raugs.lv/lv/specializeto_raugu_komplekti.htm) komplektus? Esot bijis Alfā kaut kur, bet neatradu.

http://www.raugs.lv/img/specializeto_raugu_komplekti.jpg
Draudzenes tēvs uz Jāņiem grib alu pats sabrūvēt.

Sheesh
06-07-07, 13:08
danu to alu nah :rolleyes:
+1 :D

uculs
06-07-07, 13:11
Pirms daudz gadiem (apmçram, septiòiem vai desmit) bija tâds veikaliòð Mâjas alus vai kaut kâ tâ, kur daþâdu alu receptes un sagataves varçja iepirkt un arî piemçrotus traukus to gatavoðanai un fasçðanai. Nezinu vai vçl tâds ir. Ideja interesanta, bet diemþçl nekad nav neizdevies pamçìinât. Par konkrçto palîdzçt nevaru.

Kaibinjsh
06-07-07, 13:48
Tur jau tā bēda ka "Mājas alus" ir izbeidzies :(

uculs
06-07-07, 14:07
Nu þçl gan, varçtu pamçìinât. Vai pats rîgas raugs to savu produktu netirgo, viòiem agrâk tur tâds kioskveidîgs pasâkums bija pie rûpnîcas.

Kaibinjsh
06-07-07, 14:12
Šamie jau tikai izplatīja. (Rīgas rauga mājas lapai neuzticos, atjaunota laikam tikai 2001 gadā). Kaut kā pa velti līdz turienei braukt nevelk, pietiek ko darīt.

uculs
06-07-07, 14:14
Jâlûdz kâdu, kam kantoris brieþa ielâ, lai novçrtç, vai tur tas kiosks vispâr pastâv. Bet laikam jau paði netirgos, ja ir tikai izplatîtâji

Elvijs
06-21-07, 01:48
A kaads ir Walter, pa 25 santiimi pudelee?

Vaivars
06-21-07, 01:52
walter = tipa tas pats kas ceesu light
cik zinu no vienas mucas naak

runner
06-22-07, 14:38
Tērvetes alus un Bauskas gaišais, Gavrilova žlurga nepārāk.

Kaibinjsh
06-22-07, 14:55
A ta ssuperneto alus vasarā bija labs, vot tik nepamanīju ka šis par Walter palika. To gan laikam neesu testējis.

StyleZ
06-22-07, 15:15
Uzhava, gaishais
Teervete, gaishais
Nav slikti arii zelta un luksusa aldari

yuppio
06-27-07, 20:16
Cēsu dajebkurš :)

Simsons2
06-28-07, 23:49
1. Gaišais
2. Zelta
3. Pilzenes

chainee
06-29-07, 00:19
bauskas gaišais

Guncha
01-24-08, 15:53
Esmu tumšā alus cienītājs. Mīļakie ir Užavas un Bauskas tumšie :)

Ne par tēmu, bet pretīgākais "alus" ko esmu dzēris ir "Optima līnija" gaišais. Garšo pēc antibjotikām! :D

OzYs
01-24-08, 16:21
jaa man arii uzhavas tumshais ir miiljaakais. zheel ka reti kur ir dabuunams. bet tas arii ir vieniigais tumshais, kas man garsho :)

luckydays
01-24-08, 17:41
īpaši ar alu neaizraujos, bet nu kādu cēsinieku vai icebeer šad tad var izšaut :D

Dynamite
01-24-08, 19:35
Desperados, Dlight ...beeet tie tadi, pus-ali ^^

Simsons2
01-24-08, 20:19
D-light , Bauskas , Tērvetes

raivixxx
01-24-08, 21:00
man parsvara tikai visi gaišie kaa aldara gaišais,zelta,luks un no cēsu premiums vai export

kava
01-24-08, 21:35
Tērvetes Oriģinālais, Lidiņa "izlejamie"! Pārējie - analīzes ar alus piegaršu, bet bada laikā var arī tos iemalkot.

kasparrs
01-24-08, 21:41
Viennozīmīgi BAUSKAS gaišais Alus.

baarts
01-25-08, 02:00
manā topā ir :
1. Užavas
2. Tērvetes
3. Seņču
4. ja tie nav tad pilzeniite ar laba :)

Jetijs
01-25-08, 02:02
Alu vairs nedzeru, tā ģifte šausmīgi palielina skābo visi organismā...

HX_unbanned
01-25-08, 08:50
Tikaj un vieniigi dziivie. Ja gribas un nav laika meklēt, tad D-Light paķeru...

uculs
01-25-08, 12:03
Dzīvie ir tie, kuros rauga gabali peld, vai ne?:D
Kuri ir mirušie? Ja neskaita tādas parodijas kā Dlight, icebeer utml, kas vispār ir alus atvasinājumi.
Starp citu Desperados ļoti labi iet kopā ar tekilu, bet ja ļoti iegaršojas, tad nākošā diena ir samērā grūta.

Punduris
01-25-08, 12:18
Vecas labais Pilzenes ir pats labakais.

Arturs L
01-25-08, 19:38
Būšu zaļais zvirbulis - nedzeru alu, jo nevisai tīk.Ja dzeru kaut ko no iesala dzērieniem, tad tikai Veselības dzērienu no Iļģuciema, un tad vēl 0.5 stikla brūnajās butelēs ir tāds iesala dzēriens Pilzenes, un vēl ir viens Veselības dzēriens arī standarta 0.5 brūnajā butelē...vot tā ir manta ;)
šmiga nav, bet vēderiņš aug :D

OzYs
01-25-08, 21:26
mjaa diezgan lietderiigi... :)

Rix
01-25-08, 21:53
Kā tad, man tādi te bariem siro - alko nelietojot, tikai alu :D Ne nevar tikai saprast kāpēc aizkuņģa dziedzeris sajāts. Svarīgi ir ne jau grādi bet cik kopējā deva noteiktā laika posmā, nu un ģenētika protams.

sharkz
01-26-08, 01:01
Apšaubu teoriju par "Alus veederiem", ka to izcelsme tiešām būtu no alus :)
Kā nekā internets man saka, ka aluu i' tikai 330kalorijas litraa. Apelsiinu sulaa pat ir par kaadiem 20-25% vairāk :)
:)

Arturs L
01-26-08, 01:09
Kā nekā internets man saka, ka aluu i' tikai 330kalorijas litraa. Apelsiinu sulaa pat ir par kaadiem 20-25% vairāk :)

nu tad tie ir Apelsiinu vēderiņi :D

Punduris
01-26-08, 01:28

Intresanti gan kops kuriem laikiem tad vedars sak augt no kalorijam:D

Ps viss ir atkarigs no konkreta cilveka vielmainas un viss! jo vina ir labaka jo stabilaks ir svars utt

vimba_zlobnaja
01-26-08, 01:29
Atgriežoties pie tēmas par mīļāko alu pēdējā laikā secinu, kas tas ir tāds alus, kas šobrīd pa rokai.

Punduris
01-26-08, 01:31
Atgriežoties pie tēmas par mīļāko alu pēdējā laikā secinu, kas tas ir tāds alus, kas šobrīd pa rokai.

piekritu :D:D:D:D:D:D:D

Semo
02-04-08, 17:43
1)Uzavas
2)Bauskas speshalls
3)Tervetes
4)Atsevislos gadijumos krasainas limonades(tipa lemon utt.)

vaadik
02-06-08, 01:27
1. Ingvera Kviešu vai Mēlnais
2. Tērvetes visas variācijas
2. Užavas

Lapelis
02-06-08, 02:45
alus ne vienmer iet pie sirds... tukshaa dushaa kaut kaa ne paraak, baigi ruugts, bet taa vasara kaa limonaade ir dzerama D-Light, Desperado. Pedejais it ipashi labi kaadaa vakaraa sezhot vecrigaa :)

x3m
02-06-08, 16:30
paarsvaraa aldara zeltus sanaak, un visbiezhaak tieshi zelta boulingaa piektdienas vakaros :)

Arturok
02-06-08, 16:31
:D aldar suck* cesinieku labakie :eek: ja vajag nepiedzerties tad tervetes, vai bauskas kvalitativi

cedgars
03-04-08, 17:36
Pēdējā laikā esmu iesācis Zipfer lietot padzeršanās nolūkiem. Cena salīdzinoši laba priekš tā alus.

Cynic
03-07-08, 19:30
Guinness...
http://eoz.lv/attachment.php?attachmentid=5680&stc=1&d=1204907076

Bet pārsvarā pēdējā laikā dzeru Lāčplēša Dzintara un Budweiser sarkano. :)

cedgars
03-13-08, 03:21
Kad pa vasaru biju importētais strādnieks Viļņā, ļoti garšoja Faxe Red. Bet Latvijā neesmu viņu veikalos redzējis. Bet varbūt es kļūdos, ja tā tad izstāstiet kur var dabūt.

Benedijs
03-15-08, 19:30
Ir pāris reizes nācies lietot Aldara Pilzenes un cēsu light :D

Arturok
03-21-08, 14:45
:D vanags, bet ja pec garshas tad uzavas ir bez konkurences :D :D

Aigars
03-21-08, 23:09
Par tēmu:
http://youtube.com/watch?v=1iMd8Pm-2EE
Precīzāk, 3:28 :D
- What's your favourite beer?
- An opened one. :D:D

- Have you ever been to AA meating?
- AA is for quiters!!! :p

Patiesībā viss video gāž no kājām nost. :o

BETEP
03-21-08, 23:40
1. Zirgu galva
2. Un tie kas pēc vodkas lien iekšā :)

Grissom
03-30-08, 15:26
Mīļākais aliņš viennozīmīgi Užavas, a lai padzertos karstās vasaras dienās ļoti labi der D-Light limonāde, vai Ice Beer. :D

CyberGhost
10-05-08, 23:37
Kopš pagaršoju čehu alu, mūsējie izteikti rūgtie vairs neiet pie sirds.

1. Kozel Dark
2. BREZNAK

mihai888
10-05-08, 23:40
Leffe tumshais baigi labs!

bifelis
10-06-08, 00:11
Chimay Bleue ir Nr. 1, un Bauskas tumšais ir Nr. 2

Bonifācijs
10-06-08, 08:22
Ar alu ir tā, ka neesmu sevišķi izvēlīgs, un ar šnabi alu samaitāt nevar.. Tiesa, neciešu light dziras - mīzali nevienam nav vajadzīgi...

smartdevil
10-06-08, 10:35
bifelis
tev peec bauskas alus galva nesaap? :D

man patika Lāčplēša alus kameer tas tika pildiits koka mucaas,protams tagad ir galiigi garam, pagaidaam neko liidzveertiigu vinjam neesmu dzeeris

Uzjavas protams garsho, bet nu cena ir arii "burviiga" :)

tesmenis
10-06-08, 11:58
Manaa gradaacijaa ir Teervetes gaishais un paareejie:D

bifelis
10-06-08, 12:55
tev peec bauskas alus galva nesaap? :D)
līdz šim nav gadījies

StyleZ
10-07-08, 00:03
IMHO, alus jadzer tikai no rita ... kad tev vienalga kads alus

vakaros man parasti iet shis liquid :D
http://www.ufl.ua/goods_pics/162_b.jpg

forshs, tepat bolderaajaa pildiits dzeeriens :D
apsveicu :)

surfex
10-12-08, 16:11
man Nr.1 Užavas tumšais Nr.2 Užavas gaišais Nr.3 H2O :D

noname
10-12-08, 17:17
šodien franciskāneris likās kaut kā pārāk salds, laikam nav pareizā mēness fāze vai arī sen nebija dzerts

jopciks
10-22-08, 16:15
Prizmā tirgotais KARJALA un LAPIN KULTA pagaidām liekas tīri ciešami

aspms
10-22-08, 16:19
+1 tik tādas domas man ir par visiem viskijiem :D baltā manta tomēr sirdij tuvāka :)

alu diži nešķiroju un arī īpaši neaizraujos! :p

macbeton
11-17-08, 18:26
nevar vairs iztureet... laikam jaaiet peec teervetes... vai nepietiek ar 2 briivdienaam??? Labi ka nau baigais čungurs kabatā, būtu 4 dienas dzēris kā lops... :)

amadeus
11-20-08, 19:16
1. Izlejamais Lido "Medalus"
2. Mītava
3. Bauskas Speciālais (1l plastmasas pudelēs) :)

Skarbais
12-02-08, 01:43
Šogad Mītava un Cēsu Special bija man izvēle :ok:

deff_ins
12-02-08, 03:03

davai stāsti par bolderāju. kur kas ko!!! nahren te mums apetīti bojāt a? ir maz lv kāds drinks zem 50ls/litrā kas nav kaut kāda sūdu bedrē pildīti? ja tā ņem tad viss alko ir sūds. nu ja neskaita blue label stockmanā aiz stikla pa 160ls

StyleZ
12-02-08, 10:50
davai stāsti par bolderāju. kur kas ko!!! nahren te mums apetīti bojāt a? ir maz lv kāds drinks zem 50ls/litrā kas nav kaut kāda sūdu bedrē pildīti? ja tā ņem tad viss alko ir sūds. nu ja neskaita blue label stockmanā aiz stikla pa 160ls

Nav tik traki :)
Tuļiku tikai 12 gadīgo var pirkt, jo prastais, ja nav Īrijā pirkts, tad 99% būs te pat no visādām brīnumainām sastāvdaļām uzražots..
Aptuveni līdzīga situācija ir ar pārējiem visīšiem un bālo, starp citu, arī!
Ir vesela čupa "spēcīgo kreivzemes brendu" ražojumi, kas arī te pat lielās LV šmigas ražotnes paspārnē tiek pildītas.

Vienreiz tapu iepazīstināts ar visu LB veikala 38+ % sortimenta izcelsmi. Beigās biju uz pakaļas.. :eek:

Ko es ieteiktu - dzeriet retāk, bet kvalitatīvi! :ok:

Reigo
12-02-08, 11:51
Es ieteiktu aizvērt acis un liet tik rīklē! :D :beee:

vimba_zlobnaja
12-02-08, 11:58
LB daudz % spirta ieved no Krievijas, LV to iepirkt ir dārgāk. So?
StyleZ lūdzu informatora avotu, lai var ar viņu padiskutēt.

deff_ins
12-02-08, 15:22
pag neieķēru. viss kas rimčikos un stuff ir ***ņa ja? nu nojausma man bija. zeļonaja marka vismaz ir īsts? hmmm a ko tad lai dzer?

mihai888
12-02-08, 15:54
Nav tik traki :)
Tuļiku tikai 12 gadīgo var pirkt, jo prastais, ja nav Īrijā pirkts, tad 99% būs te pat no visādām brīnumainām sastāvdaļām uzražots..
Aptuveni līdzīga situācija ir ar pārējiem visīšiem un bālo, starp citu, arī!
Ir vesela čupa "spēcīgo kreivzemes brendu" ražojumi, kas arī te pat lielās LV šmigas ražotnes paspārnē tiek pildītas.

Vienreiz tapu iepazīstināts ar visu LB veikala 38+ % sortimenta izcelsmi. Beigās biju uz pakaļas.. :eek:

Ko es ieteiktu - dzeriet retāk, bet kvalitatīvi! :ok:
Nu par Tulliku nezinu, bet Johnnie Walker, Bushmils, Smirnoff un daudzi citi to4no nak no UK un Irijas, vismaz tie kas ir ar Prike Latvija anotacijam:ok:!
Zinu ka Maximas pashi ved savos veikalos ieksha no Lietuvas! Kur nem Lietuvieshi hvz!!:confused:

Kaibinjsh
12-03-08, 12:45
Pašam jāgatavo!

Eku daži iesācēju aparāti.

http://www.ac-studio.ru/i/gallery/293_291.jpg http://www.ac-studio.ru/i/gallery/284_282.jpg

Nopērkams šeit. (http://www.ac-studio.ru/e-shop/150/)

Te instrukcijas par nopietnākiem aparātiem . :D

Vienkārša instrukcija. (http://www.kleoclub.org/files/samogon.htm)

Te mazliet nopietnāks, jau ar ķīmijas laboratorijas elementiem. (http://www.delaysam.ru/kulinariya/kulinariya30.html)

Te var nopirkt smukus dzesētājus. (http://www.kliva.lv/incl/laboratorijas_trauki/dzesinataji_destilesanai.html)

Kolbas (http://www.kliva.lv/incl/laboratorijas_trauki/kolbas.html), termometri (http://www.kliva.lv/incl/laboratorijas_termometri.html)

Un šeit vispār skaistuļi. (http://www.distillers.ru/) Sieviškim var iestāstīt ka tas ir interjera, dizaina elements :D

OMD-6.2

http://www.distillers.ru/images/n2.jpg

OMD-30

http://www.distillers.ru/images/kolonna1.jpg

Pēdējais gan laikam ir tikai izstrādes stadijā.

Instigater
12-03-08, 20:20
Tagad man topā ir ierindojies Weissbeer Kviešu, sakarā ar to, šamējais ir pilnīgi dabīgs, nefiltrēts, nekastrēts. Mans ķirbis no tiem sintētiskajiem nākamajās dienās pušu plīst.

Mareks
12-04-08, 14:42
Šis ir labs, viņam tā garša tāda īpatnēja. :ok:

Instigater
12-04-08, 14:43
Nevis īpatnēja, bet dabīga, nav tā spirta asuma ;-)

CaMaRo
12-04-08, 16:23
Šogad Mītava un Cēsu special bija man izvēle :ok:
:ok: Jap Cēsu Special ir topā arī man, ibio vairs nekur dabūt nevar, jāstaigā pa veikaliem un jāmeklē :(

kenijs
01-30-09, 12:19
LV: Užavas gaišais
Citur: Gambrinus(cz)

Gonzo
03-09-09, 10:16
Tagad man topā ir ierindojies Weissbeer Kviešu, sakarā ar to, šamējais ir pilnīgi dabīgs, nefiltrēts, nekastrēts. Mans ķirbis no tiem sintētiskajiem nākamajās dienās pušu plīst.
šis ir noprovēts uz atzīts par labu esam :ok:
vēl bija labs Cēsu Porteris, bet tagad viņi ir piešāvuši pie portera balzāmu un uztaisījuši sūdīgu koktēli :(