PDA

View Full Version : Ar kaadu programmu taisa raid0

Blind
08-22-09, 23:49
Bija reiz programma ar kuru taisiiju raid0 un raid1 sisteemas, neatceros vairs kaa sauca.
Nosauciet kaadu programmu kas var apvienot diskus uz raid0;1
Agraak izmantoju
Silicon Image SATA RAID Utility, bet tas bija uz Abit AN8 plates

Mariz
08-23-09, 00:14
Iekš BIOS šo ir iespējams uzstādīt, jo tavai mātenei, kas parakstā, ir iebūvēts RAID kontrolieris ;)

Ghenis
08-23-09, 00:17
Tu nebiji tas ģeniālais IT students, kam vajadzēja TORRenttuuuuuuuus!!! ?
:D

Iesaku laicīgi aiziet no augstskolas, pamatojoties ar to, ka esi sapratis, ka tavs īstais aicinājums ir ateju beršana un operēšana ar slotu, nevis ar datoriem. Nav jākaunas, ka tu esi daunis.

Palasi kas ir RAIDs, kas ir RAID kontra un varbūt tad tavā tupajā paurī aizies, ka RAIDu nodrošina kontrolieris un kontrolierim ir BIOS, kurā visu . Soft-raidu nodrošina OS un tur ir po*** par dzelžiem. Pa vidam ir fake-raids, kas ir baigā ***ņa.

Skaidroju tev uz pirkstiem .

zem winduļa softraidu nodrošina maģiskie dinamiskie diski, kurus var arī sastripot.
http://support.microsoft.com/kb/314343
Principā baigais draņķis, tiesa esmu jamo lietojis tikai mirrorēšanas nolūkiem (baigi labi nomirorrēja bad blockus un hdd vainas :D).

zem linukša - man mdadmin

H/W kontrām RAIDa veidošana notiek kontras BIOSā
Fakeraid kontrām ir vajadzīgi OS driveri, lai jamās visu rēķināšanu veic ar CPU. Lielākoties viss notiek kontras ķipa biosā, dažkārt ir kaut kādi GUI tūļi, ar kuriem kko no OSa var izveidot .

Ceru, ka tu kaut ko episki sapisīsi, un dators uzsprāgs kopā ar tavu tupo pauri, vai arī pie RAID0 (0 data safety) datu zuduma tev pazudīs ieseivotā ėoz parole un tu te vairāk nepostēsi.

Blind
08-23-09, 00:24
Softraids arii ir diezgan aatrs, cik es to esmu izjutis ieprieksh.

Ok genja kropli - es tevi miilu! Dazjreiz es nesaprotu kam tad forums domaats, ja tu taads esi, es domaaju ka turpmaak visus jautaajumus suutiishu tev individuaali.
P.S Ja man buutu pietiekami daudz naudas es uzsauktu tev celjojumu uz shejieni un kaartiigi izdauziitu tev galvu, tu man smagi nervu rauj valjaa. Aaa - aizej uz klubu , no****** ar kaadu kuci mosh labaak jutiisies :*

P.S paldies par info, vienkaarshi agraak taisiiju uz taas savas AN8 , iipashi nepiefilmeeju neko citu.

Par datumu zudumu nemiiz, esmu jau ieprieksh atjaunojis raid masiivus, veel proga staav.

Ghenis
08-23-09, 00:27
jā, softraids ir ātrs... pirms iegādājas RAID kontru :)
moš tev arī liekas, ka esi gudrs ? :D

Blind, es gan tevi nemīlu. Moš problēma ir tur, ka tu esi daunis ? Savas prbl. vari forwardēt uz /dev/null.

P.S. Palasi, kas ir RAID0 un kā jams strādā. Tad sapratīsi, ka tā proga ir tikpat vērtīga kā tavas smadzenes :)

Blind
08-23-09, 00:30
Taapeec man ir aareejais HDD kur glabaat svariigu informaaciju.
Takaa es neko nelasiishu jo esmu daunis parpasiishu veel tev kaut ko.

Cik labi likt virsuu windows uz raid0. Ir taa veerts vai labaak windows atsevishkja hdd ?

Ghenis
08-23-09, 00:33
Pieņemot, ka taisa sistēmas imadžus un masīvu restorēt ir ieklabināt 2 komandas, ir vērts :) Principā arī visādos tupos geimos loading time samazinoties, daudzas operācijas, kur pudeles kakls ir IO (Da kaut vai arhīvu atkompresēšana / h/w accelerēta video kodēšana) notiek ātrāk .

Blind
08-23-09, 00:38
Gaidi kad veel ko prasiishu, bet saproti, ka tava noniecinaasha pret kaadu liecina, ka tev dziivee kaut kas ljoti neapmierina takaa iesaku tikt skaidriibaa ar savu dziivi. (varbuut kljuudos, varbuut esi vienkaarshi tipisks latvietis)
Paldies shaa vai taa par info :ok:
Uzlikshu raid0 ar windows 7 :)

Ghenis
08-23-09, 00:43
Ar savu psiholoģiju vari iet ... na*** :)