PDA

View Full Version : velosudzibas.lv: Lielākā velo барахолка Jelgavā!

Pages : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30

DeadmaroZ-TLOTL
01-26-06, 18:47
Nu taa te viss par velo!

krishxxx
01-26-06, 19:31
Ja jautajumi par richukiem, rekomendeju lietotaju mamikelis, mans choms, jams kadu 5us gadus MTB piedalijies godalgoti, tad bik par downhill, tagad vnk triali moca :) zinoshs cilvis ;)

DeadmaroZ-TLOTL
01-27-06, 05:39
Labs marshruts ir no Ceesiim liidz Liigatnei (biku extreems , bet labs) , patiik leenam mieriiga braukshana taa lai nepiekuust , nepatiik sevi mociit , ja atpuushas ta atpuushas , nevis gaaz kameer putas uz luupaam!

dubiic
01-27-06, 09:14
Heh, kamēr sniegs tikmēr jābrauc.

IMAGin
01-28-06, 22:05
Ne, ne... MTB protams ir skaisti, bet tas nav tas - shoseja - tas ir iistais speeks :p

Vispaaar jau dazhi no aktiivaas mums zinaamaas OC tautas jau arii skrienas ar richukiem, a rezultaati - tas ir sekundaarais mieriigajos pasaakumos ;)

Kautgan - es labpraat piedaliitos kaadaas "saveejo" velo sacensiibaas peec kuraam sekotu kaads mieriigas atpuutas pasaakums :)

Ierosinu kategorijas - dragrace 0-30km/h un 0-50km/h kaa arii sprintinjus uz laiku teiksim 1km un 5km un paskatiities kam buus labaakie rezlutaati tb TOP3 uztaisiit :) Protams ja uzrastos vairaaki nopietnaaki brauceeji - distances varam pieaudzeet ;)

kautkaa taa...

Kasparz
01-28-06, 22:21
Ne, ne... MTB protams ir skaisti, bet tas nav tas - shoseja - tas ir iistais speeks :p
Davai, davai, davai :D

IMAGin
01-28-06, 22:40
Davai, davai, davai :D

Ko taadu - davai, davai?

Kasparz
01-28-06, 22:47
Nu braukt davai :D
Mani mavic Open pro jau norūsējuši, no gada stāvēšanas :o

krishxxx
01-28-06, 23:19
Esmu par! ti IMGAin ierosinajumam, kadu pusextremu trasiti panjemt un ari kadu shosejas gabalu - uzbliezt EOZ topu MTB un shosejaa. Kakraz, kad sniegs gusiis, japer jauns richuks, butu labi iesvetiit :D

IMAGin
01-28-06, 23:23
Jaa nu shoseja un MTB nemaz nenodalot nevar uztaisiit topu :) Jautaajums vieniigi - cik tad to shosejistu te veel bez manis vispaar ir? Protams var jau arii MTB adapteet shosejai ;)

Starpcitu - ja jau savu PC bildes visur liekam, tad veloaktiivisti var sheit savu velo foto ielikt? Saprotu protams ka velo veel lielaakajai daljai nav sagatavots naakoshajai sezonai, bet tomeer...

Me leenaam gatavojas :) Konusi izpuleeti, viss iesmeereets un ieeljots pavasara gaidaas :o

Kasparz
01-28-06, 23:45
Man kautkāds Giant Aluxx rāmis, Mavic Open pro gonku kaļosi, shimano sora :D, un vēl kautkādas ūberdārgās riepas.
MTB - ZZK line II rāmis, shimano deore/tiagra, richey stūre, selle italia xo sēdeklis, un vēl kautkādi šiti.

Kasparz
01-28-06, 23:48
Kandavaa vareetu trasiiti uztaisiit, jo tur ir diezgan extreemi un gruuti celji ;) Pagaajushogad SEB sachos bija 3 uudensskjeershlji.

Mans kaiminsh kautkad riikos Superior kausu Kandavaa, laikam, 15. Apriilii :rolleyes:

Mans kaiminsh kautkad riikos Superior kausu Kandavaa, laikam, 15. Apriilii :rolleyes:
Dailis?

Nee, Ivars.

Nee, Ivars.
Ganzburgs?

Ganzburgs?
Jaa, tas pats ;)

krishxxx
01-29-06, 00:09
Nja, jaatrod kamera un no shkjuunja jaivelk saulite vaicais pakans :D

Kasparz, u jau laikam Mikelsonu tiri ok pazisti? Jams teicas ka jau 14 gadu vecuma tev esot licis :confused:

Kasparz
01-29-06, 11:59
Kasparz, u jau laikam Mikelsonu tiri ok pazisti? Jams teicas ka jau 14 gadu vecuma tev esot licis :confused:
Nu bet protams!

krishxxx
01-29-06, 13:24
Jams cik saprotu no aktivas MTB galigi aizgaja, tagad perk dargas detlajas n lauzh triali :D

poller
01-29-06, 19:57
Man kaut ka pedeja laikaa MTB patik vairak :D Kaut gan lloti (lloti) reti sanak pabraukt ar velluku...
Braukssana notiek aptuven taa:
ar massinu @ Siguldaa http://www.cheesebuerger.de/images/midi/sportlich/a054.gif
tur apbraukt visus kalnus, izardities pa pilnai http://www.cheesebuerger.de/images/smilie/froehlich/d055.gif
beigas nobraukt no Turaides kalnaa (pedejo reiz ar ~80km/h http://www.cheesebuerger.de/images/smilie/froehlich/e001.gif )
un tad ar massinu Riigaa...
bet tas notiek lloti reeti :o

krishxxx
01-29-06, 20:34
nja, 80km/h laikam sanak pardomat visu dzivi pirms bremzeshanas :)

poller
01-29-06, 21:12
Nav tik traki :) galvenais lai nebutu massinas un esi parliecinats ka ritenim nekas nezaklinit :o

krishxxx
01-29-06, 22:11
hehe, ta ir, pirms ej ciinjaa parladee - ti parbaudi bremzes :D

Man pirms paris gadiem ir sanacis ar mini divriteni (kr4 tas saliekamais) paliela atruma nesties no Cēsu rajona kalniem, pa kartigiem akmenjiem. Likas ka nostitishos :D

IMAGin
01-29-06, 22:29
Nu tad buus kaadas to vellapeedu bildes vai nee? :confused:

Es vnk gaidu kameru pagadaamies pa rokai :p

krishxxx
01-29-06, 22:38
no manas puses toch nebus :p vecais beriitis pamatigi ieziemots un nav nekas ar ko nofochet :confused:

IMAGin
01-29-06, 22:43
Nu kaa reiz iistais laiks jamo pakot aaraa un atziemot - lai var sagatavot sezonas atklaashanai kas buutiibaa jau vairs nav aiz kalniem ;)

Ehh jaadabon kautkur digikamera un jaaiebildee - citaadaak jau te laikam nekas nenotiks :(

dust
01-29-06, 22:47
beigas nobraukt no Turaides kalnaa (pedejo reiz ar ~80km/h
Zinu kadrus kuri no Turaidas ir nākuši ar virs 90km/h......
Es ar savu Maxima style pAuTu_bendi pie 70..taustijos pēc bremzēm..... :D

krishxxx
01-29-06, 22:55
Nez man tadi marazmi ka bezbremzeshana nesaista :confused:

IMAGin
01-29-06, 23:00
Hmm... es gan neriskeetu ar 90 tur iet lejaa bet nu ok - varbuut man paaraak svariiga sava dziiviiba/veseliiba :)

Kaadi ir juusu patiesie rekordi - top speed pa taisni ar/bez aizveeja?

Sen sen, ar MTB juurmalas shoseja, lieliski laika apstaaklji + uzradaas aizveejsh = 64km/h, taalaak vnk nebija vairs iespeejams izgriezt kaajas jo pedaalji bija bez automaatiem un arii paarnesums bija krietni par zemu...

Trenneejos tam pasaakumam speciaali trinot kaajas uz pashu vieglaako paarnesumu - aka 27km/h vareeja dabuut :o

Ar patreizeejo vellapeedu - nez, nav vairs iekshaa tas velo OC noskanjojums un netrenneejos stundaam kaajas izgriezt ar max apgriezieniem... Bet pagaajushaas vasaras top speed laikam bija ~65km/h vai nedaudz virs (neatceros) ar visu to ka divritenis bija pareizais - laikam bliive nesportiska palikusi :o :rolleyes:

Kadi citiem panaakumi? Visaadi no kalna etc... neskaitaas :)

tolx
01-29-06, 23:05
Man laikam max būs kādi 45 km/h pa ielu,ar diezgan beigtu riteni un nelielu aizvēju.Tagad jāskatās beidzot normāls ritenis uz vasaru,lai var kaut kur normāli izbraukt.

Kasparz
01-29-06, 23:09
Turaidnieks/siguldnieks nav NEKAS, salīdzinājumā ar 50km/h aiz autobusa pa brīvībeni darbadienas beigās. Yeah Baby.

IMAGin
01-29-06, 23:09
Nu 45km/h ar ne paaraak labu divriteni ir tiiri ok aatrums :) Man piemeeram viss kas naak peec 47km/h naak ar piepuuli...

Buutiski protams ir arii tas cik ilgi tu vari vispaar kaadu aatrumu tureet, jo vasaraa dazhiem PC'istiem izraadiijaas ka probleemas sagaadaa notureet 25-30km/h 10km posmaa... atpakalj celjaa protams bija mazliet cita aina - izraadiijaas vienam no puikaam vajadzeeja mazliet iedzert alu un uzreiz bija cita arshana :D

Vainiigie var pieteikties pashi :P

Vimba: Piesakos ;) :zlobai: vajag alu, vislabāk tumšo un daudz!!!

tolx
01-29-06, 23:11
Nu ja,tā ir jautra atrakcija.Bet kādas 4 reizes uz Maskavas ielas,posmā no tc Dole līdz slāvu tiltam,apdzīt autobusu (vienu un to pašu) ar ir gana jautri. :D

IMAGin
01-29-06, 23:13
Turaidnieks/siguldnieks nav NEKAS, salīdzinājumā ar 50km/h aiz autobusa pa brīvībeni darbadienas beigās. Yeah Baby.

Nekad neesmu dabuujis nevienu sab.trans liidzekli centraa kas brauktu aatraak par 45km/h...

Patiikamaak ir aizveeju dabuut braucot no centra virzienaa uz paardaugavu pa akmens tiltu... tad aizveejaa liidz tilta augshai ir ~40-45km/h un tad jau ienjemam aili starp pirmo un otro joslu un aidaa visiem garaam :)

Itsevischi tas sagaadaa baudu ja tur staav CP ar radaru un visiem auto brauceejiem ir jaaieveero 50km/h ;) :P

Bet nu man ar savu zemprofilriepu vellapeedu sanaak diezgan liela raustiishanaas jo pirms tramvaja sliedeem ir gandriiz jaapstaajas :( Taapat arii riepu ir paarshauts uz shii tilta atrodoties starp autobusu un trolejbusu - tad gan sajuuta bija maigi izsakoties neomuliiga... labi ka paarspraagstoshaa riepa bija pakaljeejaa un izdevaas kautkaa savaakties... :rolleyes:

poller
01-29-06, 23:14
IMAGin
65km/h :eek: cik ilgi tureeji? vai arii tas pats ka suicide screanshot pie max CPU OC :o :D

Kasparz
01-29-06, 23:15
Hehe, autobusus brutāli apdzen, nevis tikai brauc aiz viņiem.
Vislabākais, kā es vienreiz ieliku trenera moskvičā uz ~50km/h, kad vēl toreiz lielie komandiņu močīja.

tolx
01-29-06, 23:16
Nu ja,tā ir jautra atrakcija.(replay to Kasparz) Bet kādas 4 reizes uz Maskavas ielas,posmā no tc Dole līdz slāvu tiltam,apdzīt autobusu (vienu un to pašu) ar ir gana jautri. :D Njā,vidēji,kādu 25-30km/h uz 10 km varu noturēt,galvenais,lai nav pa ielu ar luksuforiem,tad uzsākt ir smagi.Tas 45 km/h gan ir rekords,parasti vairāk par 35 necenšos dabūt.

poller
01-29-06, 23:17
Trenerim Moskvicc :rolleyes: ka tad vinnu sauc?:confused:

Kasparz
01-29-06, 23:18
Agrāk bija moskvičš, tagad jau kādu laiku Ford Transit.
Andris Rudzītis, ja tādu zini.
Anyway jau 1.5gadus vairs netrenējos.

IMAGin
01-29-06, 23:18
IMAGin
65km/h :eek: cik ilgi tureeji? vai arii tas pats ka suicide screanshot pie max CPU OC :o :D

Ar to notureeshanu ir taa ka nu jaa... tie 65km/h ir/bija suicide screenshot :) Ja es speetu sho aatrumu notureet kaut 10min - vareetu droshi doties uz tour de france ;)

A taa grupaa braucot labaakais raadiitaajs ir bijis - videejais aatrums 41km/h schiet 28km posmaa... :cool:

Bet taa mans aatrums ir ~32-34km/h neatkariigi no posma garuma :)

poller
01-29-06, 23:19
Skaidrs ;) es trenejos (~8.gadus vai pat vairak atpakall) pie Vladimira Andrrunnina s/k "Baltica"... vinnam arii Moskvicc bija :D

Kasparz
01-29-06, 23:20
A taa grupaa braucot labaakais raadiitaajs ir bijis - videejais aatrums 41km/h schiet 28km posmaa... :cool:
Nebija gadījumā 2003 gada Rīgas velomaratonā?
Vispār tajos velomaratonos tautā, jau kuro reizi biju tik tuvu 3niekam.
Parīk riktīgi ģorgāt grupu sākumā :D

Skaidrs ;) es trenejos (~8.gadus vai pat vairak atpakall) pie Vladimira Andrrunnina s/k "Baltica"... vinnam arii Moskvicc bija :D
Kā tevi sauc?
Vispār godīgi sakot Andruņins ir tas pats, kas datoru valodā sakot Assrock :D

poller
01-29-06, 23:22
41km/h ir tiri O'k ;) man gan nepatik braukt virs 30km/h :o augstak par 30km/h parak neerti smekket :) :D

Kā tevi sauc?
Vitaalijs T.
Vispariiba Andrunnins ir tiri labs treneris priekss sikiem (8-12.gadigiem) ;) daudz labak (pec manam domam) neka Bartussevicc :D un vispariiba domaju ka LV nav lielas jegas nopietni nodarboties ar ritennbraukssanu (vai kadu citu sporta veidu), izskatas ka pie mums tas nevienam (iznnemot tiem kas ar to nodarbojas) nav vajadziigs... :(

Aigars
01-30-06, 00:52
Kaadi ir juusu patiesie rekordi - top speed pa taisni ar/bez aizveeja? 57km/h bezvēja dienā ar siezgan lētu mtb pa Jelgavas lidlauku
ātrums filsēts ar mašīnu ;)

Trenneejos tam pasaakumam speciaali trinot kaajas uz pashu vieglaako paarnesumu - aka 27km/h vareeja dabuut :o
nekā netrenējos, dabas dots talants :D

btw, imagin, uzmet to adresi, kur ir tās vienpusējās dakšas ričukiem :) tu laikam zini kādai vajadzībai ;)

krishxxx
01-30-06, 09:28
44km/h pa gludu lauku celju ar krepainu riteni :o :o

Ar saliekamo divriteni, turoties pie Zhigulja loga ~50-60km/h :p

IMAGin
01-30-06, 11:19
Riigas velomaratonos gan braucis esmu, bet ne reizi tautas klasee :rolleyes:

Iemesls kaadeelj piedaliijos sporta klasee ir vienkaarshs - tautas klasee pilns ar siichiem kas raustas un leekaa pie starta pa labi pa kreisi, pilniigs bezpregjels :mad: Tiesa ariii sporta klasee taadi zaljie gurkji no kautkaadaam velokomandaam sarodas un taisa haju - vieniigi par laimi jamie pirmajos 10km ir pajukushi kur nu kurais un nogurushi :D

btw, imagin, uzmet to adresi, kur ir tās vienpusējās dakšas ričukiem :) tu laikam zini kādai vajadzībai ;)

Adresi nevaru atrast - uzprasi Tritonam, schiet vinjam izdevaas atrast :)

Vareetu jau teoreetiski es ar vilkt aaraa no noliktavas to velomobiili un meegjinaat atrestaureet, bet nu pat neskaitot to ka tam vajag padaudz naudas - ar sho aparaatu var braukt tikai pa shoseju un gaishaa dienas laikaa :)

Vienreiz biju iekuulies centraa un to pashu reizi ar slapju muguru tiku aaraa - trolejbusa ritenis kas ir divreiz augstaaks par tevi liekas ljooooti biedeejoshs :o

TritoN
01-30-06, 11:40
Maksaa loti nezeligi , bet man jau brauc komplektc : daksa+hub+rim+spieki :)
Veel piebildishu , shi razotaja daksas ir paredzeetas shosejas brauksanai un nevis MTB :) Vienkaarshi resnaakaam riepaam vareetu buut probleemas :)

http://www.m5-ligfietsen.com/main.php?sNewLang=GB

http://www.bildez.lv/bildes/triton/citas/1137945592.jpg

DeadmaroZ-TLOTL
01-30-06, 13:30
Agrāk bija moskvičš, tagad jau kādu laiku Ford Transit.
Andris Rudzītis, ja tādu zini.
Anyway jau 1.5gadus vairs netrenējos.

heh un iemiilotais marshruts riiga - ropazi cerez zakumuizu :-)

IMAGin
01-30-06, 14:49
Nu labi... ielikshu foto no pagaajushaas vasaras :)

Shaadi tad izskatiijaas vellapeeda ar ko meedzu braukt:

http://foto.apollo.lv/files/IMAGin/large/158765.jpg

Ceru, ka citi ar sasparosies un ieliks kaadu foto :)

TritoN
01-30-06, 19:56
Mans braucamais ja ne uz LP5 , tad uz LP6 noteikti buus gatavs :)
http://www.bildez.lv/bildes/triton/citas/1138658631.jpg

tolx
01-30-06, 19:59
Man klasesbiedrs ar savam ričukam pamanījās nolaust stūri,nezinu kā,bet izdevās.

kitaps
01-30-06, 20:02
Mana kaiminja ritenim, kad ar vinju brauca viens draugs, noluuza daksha, tad kad vinsh rataa raava :D

Kasparz
01-30-06, 20:24
heh un iemiilotais marshruts riiga - ropazi cerez zakumuizu :-)
Kā tu to zini? :D
Jap, man jau piebesīja gar Raimja māju braukt tikai tāpēc, lai viņš arī varētu uz mājām tikt. :D

Man klasesbiedrs ar savam ričukam pamanījās nolaust stūri,nezinu kā,bet izdevās.
Vieman čainīzeru mēslam nolauzu iznesumu, un rumbu.
Probably the Assrock are much better than that BS.

IMAGin
01-30-06, 23:56
Hmm vispaar patiikami redzeet ka datoristu viduu ir tik daudz velo aktiivistu :)

2 TritoN - beidz haltuureet ar bildeem - es pats redzeeju, ka esi ticis taalaak :P

Bet laikam jau vien buus jaaizvelk aaraa savs velomobilis un jaanoveertee daraamaa darba apjoms :rolleyes:

DeadmaroZ-TLOTL
01-31-06, 01:18
Kā tu to zini? :D

ah vinsh jau treneris bija tad kad es veel 90taa maaciijos ;-)

PS

nu taks nerakstiet luudzu savus divus postus peec kaartas man jau apnika vinus apvienot ;-)

dubiic
02-01-06, 12:19
Nu šāds manējais izskatās. Velo tagad ir piedzīvojus dažus apgreidus, kas bildēs nav iekļauti.
http://foto.apollo.lv/files/dubis/original/131254.jpg

DeadmaroZ-TLOTL
02-01-06, 16:09
Eh buutu vairaak $$$ a saliktu normaalu lisapeedu ;-)

brx
02-04-06, 20:27
Te es, pagajushajaa vai aizpagajushajaa vasaraa, iisti neatcero :p
tas ir Liepajas rajonaa, uz Kapsedes akmeni, ar 3.-4. piegajienu beidzot uzrapos augshaa :D

http://bildez.lv/bildes/brexsis/visadi/orig/1139088284.jpg (http://bildez.lv/bildes/brexsis/visadi/orig/1139087943.jpg)

dubiic
02-20-06, 03:22
kāds nevēlas uztaisīt kādu raidingu Lielupē kamēr vēl sniegs ? Ja nav pazīstams vilciens varu atbraukt pretī :) . iespējams izklausās tizli, bet ņemot vērā, ka es braucu katru dienu man tas liekas normāli. būs jautri un veselīgi

Arko
02-22-06, 17:39
Nu šāds manējais izskatās. Velo tagad ir piedzīvojus dažus apgreidus, kas bildēs nav iekļauti.
http://foto.apollo.lv/files/dubis/original/131254.jpg
Vai esi braucis arī ceļojumā ar šo? :rolleyes:

vimba_zlobnaja
02-22-06, 20:45
Viņš gandrīz katru dienu mauc Jūrmala - Rīga.

Eiss
02-23-06, 23:11
Heh, aizmirsi piebilst, ka mauc ta viņš ar vilcienu. Reku palielīšos ar savu riteni, nav gan tik pižoniska bilde kā dubītim :) :
http://foto.apollo.lv/files/Eiss/large/125538.jpg (http://foto.apollo.lv/resources/modules/orig_img.php?id=125538)
Un tad vēl, ja pacenšas sanāk arī šādi:
http://foto.apollo.lv/files/Eiss/large/148203.jpg (http://foto.apollo.lv/resources/modules/orig_img.php?id=148203)

TritoN
03-05-06, 18:16
Shodien pameginaaju pabraukt :) biki japierod un pagaidaam veel pusfabrikaatz :D
http://www.bildez.lv/bildes/triton/citas/1141586270.jpg

IMAGin
03-05-06, 18:29
Juutami kopaa ar sezonas tuvoshanos arii aktivitaate shajaa topikaa saak augt :) Skaisti...

Varbuut vareetu sariikot kopiigu sezonas atklaashanas pasaakumu? :rolleyes:

brx
03-05-06, 18:36
ar velopeediem uz BeerParty :p :D

TritoN
03-05-06, 18:46
Aga, alusparty dereetu :D Tikai no sakuma jaiemaacaas braukt skaidraa un pectam varees maciities paalii :rolleyes:
Labi ka zemu jaakriit :D

tolx
03-05-06, 18:47
njā... darētu jau,tikai man vēl jauns velo jāiepērk

brx
03-05-06, 18:56
paalii braukt man ir pieredze :D :p , Liepaja pa vasaru, pa nakti biezhi naacas miit pedaljus maajaas, tie bija visu laiku "atrakie" braucieni ar velopedu :D :
uzkap uz dampja, dazai kadri pa celjam un jau esi maajaas :D :D :D

Triton ar tavu dampi tiesham jaiemacas vispirsm skaidraa braukt, pat nedzerusham man buutu lielas problemas sakarigi pabraukt :p
grutakais jau laikam ir pie leniem atrumiem...

IMAGin
03-05-06, 18:58
Prieksh velobeer party'iem vajag 3 ritenju velomobili :P ja atluusti pa celjam - no probz :D

Varjaubuut ka uz naakosho gadu sataisiishu jamo :o

tolx
03-05-06, 19:03
http://projectone.trekbikes.com/
interesanta paķēmošanās

brx
03-05-06, 19:04
a vinjam tas atputas kresls izskataas tads ka vinjs no olu kultenja varetu pasargaties ja pieshtelletu droshibasjostu :D

tolx
03-05-06, 19:06
6 punktu,sporta jostas būs pašā laikā! :D

brx
03-05-06, 19:12
6 punktu,sporta jostas būs pašā laikā! :D
nezinu gan par kadam sporta jostam tu runa, bet gan jau droshak bus nekaa bez nekaa :p

tolx
03-05-06, 19:18
ja ar tādām jostām 5 sek laikā jātiek no sporta auto ārā,tad te jau nu nekādas problēmas nebūs. :D

brx
03-05-06, 19:19
Atkal problema.. noliekoties uz saniem ilgi jasljuuc pa asfaltu un nevar tikt nost no richuka... :(
jataisa taa lai vajadzibas gadijumaa var lekt nos ar visu kreslu/sedekli :D

TritoN
03-05-06, 19:22
Nu pie shaadiem textiem esmu pieradis :p Kulaakais bij 1986 gadaa "Mama , mama posmotri , invalidi jedut " :D :D :D
A par olu sishanu,hm .. laikam biezi esat situshi :D :D :D Man gan nav naacies, nez kaa tas ir .. :confused:

brx
03-05-06, 19:30
kajstarpi gan esmu sasitis :o , oij ku sapigi, nezin kur likties :D ,
bet par laimi pashas olas neesmu sitis (sakaraa ar velopediem) ,un ceru ka nesitiishu ... :o

dubiic
03-06-06, 01:45
Haha vimba :) jau gadu kaa neesmu shkjiet nominies vairaak par tiem 20km, gruuti naak.
Eiss - sataisiishu saveejo uz otrdienu un ja pljura nebuus tad mosh meegjinam uztaisiit raidu
Arko - Es ar velo nebraucu, bet gan braukaajos. katru 4to dienu tik nesanaak izbraukt, bet man jau meerkji citaadaaki. Ja tu uzzinaatu ka man 2m un 14'' raamis tu laikam apseestos :)

mamikelis
03-06-06, 21:28
Maneejais apm. shitaads :)
Tik dazhas nenoziimiigas izmainjas. Protams viskaukas veel prasaas, bet tas naaks ar laiku, kad buus luste(lasiit - nauda :D ).
http://foto.apollo.lv/files/mamikelis/large/164042.jpg

Ha_Ha
03-13-06, 18:57
lūk... iesakiet man kaut ko no stock MTB, par summu ne lielāku par LVL, nu teiksim, ... 250,- (paredzēts vakara pārbraucieniem +/- 20km, nevajag neko ūber krutu, bez tam vajag tādu lai lielu masu izturētu (~100kg) un lielam augumam (188cm) normālu (nejēdzu neko no tiem rāmju numuriem))!

kitaps
03-13-06, 19:30
Parunaahsu ar kaiminju - shis Superior ieved ;)

perkonens
03-13-06, 20:00
Es brīžiem nesaprotu šosejas braucējus, bet skats no malas ir bais, kad pa pilsētu sēž kādam lielam mobīlim cieši aizmugurē (autobusam, smagajam), jautājums spečukiem, cik bieži ir nācies stāties attiecības ar šamajiem bamperiem?! :)

no malas tiešām izskatās baisi :)

kitaps
03-13-06, 20:33
Shito (http://www.superior.cz/cz/kolekce-2006/sport/bike.html?id=14) var nopirkt pa 250Ls. Aprīļa sākumā būs Latvijā. Rāmis 21.5'. ;)

Ha_Ha
03-13-06, 20:49
ko tauta saka par TREK (Dž.Bušs notriec policistu utt. :D)?

tolx
03-13-06, 20:53
a kāds drusku lētāks superior nava? nu tā uz 150-160ls?

Kasparz
03-13-06, 21:05
Es brīžiem nesaprotu šosejas braucējus, bet skats no malas ir bais, kad pa pilsētu sēž kādam lielam mobīlim cieši aizmugurē (autobusam, smagajam), jautājums spečukiem, cik bieži ir nācies stāties attiecības ar šamajiem bamperiem?! :)

Jū, ir labs, ka kaukādi sīči no autobusa kauko mistiski cenšas parādīt.
Un starpcitu ielikt kādā transporta līdzeklī ir pagrūti, ja ir labas bremžu gumijas.

kitaps
03-13-06, 21:07

Shis (http://www.superior.cz/cz/kolekce-2006/adventure/bike.html?id=17) ir nopērkams par 165Ls un Latvijā arī būs aprīļa sākumā ;)

Kasparz
03-13-06, 21:09
Principā šādā sumā galvenais ir Alu rāmis, dakša BEZ!!! amortizatoriem, un ~acera-alivio sistēma.

IMAGin
03-13-06, 22:02

Hmm... godiigi sakot ne reizi visu sho gadu laikaa neesmu sabuchojies ar kaadu no transporta liidzekljiem, lai gan tuvu shai situaacijai ir gadiijies buut :)

Patiesiibaa - nekaa baisa tur nav, ja vien zin savu attaalumu pie konkreetaa aatruma un visnotalj paarzini celju ar taa bedreem etc... ;)

tobias
03-14-06, 00:09
Hmm, ja uztiecies savaam bremzeem tad jau konkreeti pjt, var tureeties cieshi astee ! :rolleyes: IR sanacis ar savu kluci uz tilta norma starp divam rindaam pa vidu ar kadiem ~ 60 kapaat... ! :D

IMAGin
03-14-06, 12:32
Schiet te kautkur jau rakstiiju, bet nu anyway :) bremzes jau nav vieniigais kam uzticeeties... sanaak arii reizeem citaadaak -> akmens tilts, ~55-60km/h, izejam starp pirmo un otro joslu, atrodamies starp trolejbusu un smago... i pliuksh paarshauj riepu :rolleyes: Wot tad toch ir slapji sviedri uz muguras ;)

tobias
03-14-06, 16:57
sava muzha vienu reizi esmu tikai parsitis riepu ! Pardurt vispar diezgan unriil ! :D

TritoN
03-15-06, 17:36
Atnaaca beidzot Mono Daksa :D ar nelieliem piedzivojumiem :p
http://www.bildez.lv/bildes/triton/citas/1142448177.jpg

Arko
03-15-06, 17:37
Cik tad taalu esi ticis ar savu veljuku? Vai veel kas daudz daraams?

Kasparz
03-15-06, 17:41
sava muzha vienu reizi esmu tikai parsitis riepu ! Pardurt vispar diezgan unriil ! :D
Pabrauc ar "Mavic carbon pro" pa grunteni :D

TritoN
03-15-06, 17:57
Cik tad taalu esi ticis ar savu veljuku? Vai veel kas daudz daraams?

Visaadi sikumi veel pa pilnam , bet uz aprili ceru jau iziet ielaas :D :D :D

Angelz
03-15-06, 18:47
Visaadi sikumi veel pa pilnam , bet uz aprili ceru jau iziet ielaas :D :D :D

Tas buus jaatziimee! :]

DeadmaroZ-TLOTL
03-15-06, 18:50
Heh to briinumu es ar gribuu dziivee redzeet ;-)

brx
03-15-06, 19:38
Heh to briinumu es ar gribuu dziivee redzeet ;-)
o jaa, butu interesanti redzet finala versijas pirmo izbraucienu:D ;)

TritoN
03-15-06, 20:38
Uz next LP atbraukshu kaadu alu izdzert :D :D :D

P.S. Pirmais meginaajums/izbrauciens jau notika 05.03.2006 :D

DeadmaroZ-TLOTL
03-15-06, 20:44
heh tad man ar buus jaalaiz uz LP :D :D :D

brx
03-15-06, 21:34
Uz next LP atbraukshu kaadu alu izdzert :D :D :D

P.S. Pirmais meginaajums/izbrauciens jau notika 05.03.2006 :D
toreiz jau tu ari ieposteji ka es izimeginajsi un ka japierod tik zemu sedet :D
bet pirmo braucienu final release versijai tocna gribetu redzet ;)

TritoN
03-15-06, 21:40
Biku japagaida :D Kameer sniegs nokusiis un temperatuura turesies virs 0*C :D

tobias
03-15-06, 21:44
Pabrauc ar "Mavic carbon pro" pa grunteni :D
Nu katrus ratus jau izmanto kur vinji ir paredzeeti ! :rolleyes:
Man paslaik ir padomaa Atomlab DHR ! Bet 321d arii nekadas vainas nav, taa teikt laiciigas vertiibas ! :rolleyes:

Kasparz
03-15-06, 21:59
Nu katrus ratus jau izmanto kur vinji ir paredzeeti ! :rolleyes:
Man paslaik ir padomaa Atomlab DHR ! Bet 321d arii nekadas vainas nav, taa teikt laiciigas vertiibas ! :rolleyes:
Jā, tās ir atsevišķā starta riepas, bet tomēr. Davai veči pēc kādas nedēļas kaukur izbraucam.

tobias
03-15-06, 22:02
ha ha, ja vien man buutu baiks, nesen sanaaca neliela shaize ! :D
http://www.rotos.lv/forum/viewtopic.php?t=9939 :rolleyes:

Arnichks
03-15-06, 23:26
ha ha, ja vien man buutu baiks, nesen sanaaca neliela shaize ! :D
http://www.rotos.lv/forum/viewtopic.php?t=9939 :rolleyes:

""""NELIELA"""" :D

brx
03-15-06, 23:40
""""NELIELA"""" :D
ipashi liela nee :D , bet daarga gan ;)

tobias
03-15-06, 23:46
diezgan padaargi ! :D

DeadmaroZ-TLOTL
03-26-06, 12:54
Taa neko puika dod valaa ;) ;) ;) ;) ;)

http://urban.zen.praktik.ru/albums/VB/Vanshu_bridge_serious_edit.wmv

tobias
03-26-06, 13:59
He nee driizaak jau sheit puika normali atvelk (http://web.mac.com/awalls/iWeb/NWMBA/Podcast-Coed%20Llandegla/FCDC25AF-E88C-432C-A325-41616EC0FDBB.html)
:D

TritoN
04-22-06, 14:50
Ja kas Es jau sezonu shodien atklaaju :D :D :D

brx
04-22-06, 17:28
Ja kas Es jau sezonu shodien atklaaju :D :D :D
ar savu jauno braucamo?

TritoN
04-23-06, 13:22
Bet protams :D :D :D

brx
04-23-06, 17:36
Bet protams :D :D :D
ir liidz galam uztaisiits? tb FINAL versija? :rolleyes:

TritoN
04-24-06, 10:14
Tada isti finaala versija buus kad uztaps jauns raamis , iespejams no Titaana :D Shis ir pagaidu variants , kaa Fordam modelis T :D
http://www.bildez.lv/bildes/triton/citas/1145878691.jpg
http://www.bildez.lv/bildes/triton/citas/1145878694.jpg

brx
04-24-06, 20:49
Tada isti finaala versija buus kad uztaps jauns raamis , iespejams no Titaana :D Shis ir pagaidu variants , kaa Fordam modelis T :D

tu uz konveijera vinju taisi...? :D
pa ielaam brauci kur daudz cilveku? kada reakcija? :D :D :D

TritoN
04-24-06, 21:39
tu uz konveijera vinju taisi...? :D Kaapeec apstaaties uz sasniegtaa , vienmeer var kautko labbaku uzmeistarot :p

pa ielaam brauci kur daudz cilveku? kada reakcija? :D :D :D
Isteniibaa pie kaajas cilvju reakcija , galvenais kaa Es juutos :rolleyes: Varbuut ieksh Rigas tas rada izbriinu , bet spriezot peec Net'a piedaavaajuma Vaaczemee , Niderlandee , Anglijaa , Austraalijaa ir daudzas kompaanijas kas razo taadus pietiekamaa daudzumaa un par sameeraa augstu cenu un Tur tas ir populaars pasaakums :D

skaktuss
04-25-06, 14:03
bet kaa ar uzbraukshanu kalninjaa? manupraat taadaa kalnainaa pilseetaa, kaa talsi buutu stipri gruuti ar shitadu miities! ar parasto riteni daudz paliidz cilveeka smaguma speeks, tachu shajaa gadiijumaa pedaaljus min tikai kaaju speeks!

mrlobber
04-25-06, 14:12
ar parasto riteni daudz paliidz cilveeka smaguma speeks, tachu shajaa gadiijumaa pedaaljus min tikai kaaju speeks!

Turklāt, ņemot vērā to, ka cilvēkam galvgalis ir smagāks par kājgali, es pat teiktu, ka, kalniņā braucot, radīsies vēl visai ievērojams "atpakaļvilkmes" spēks :D

TritoN
04-25-06, 15:40
skaktuss & mrlobber , Abi sarunaajaat pilniigaakaas mulkiibas ! :D :D :D
Tur jau taa probleema ka parastam ritenbraucejam ierobezojoshais faktors ir svars lai uzpiestu 'acis paargriezis' uz to pedaali :p Te darbojas taspats Arhimeeda likums (daite oporu , i ja vam Zemlju zdvinu ) :p Jautaajums ir cik KG var izspiest no kaajaam :confused: Respektivi Man ir pretko atspiestiees lai ieliktu lielaaku speeku nekaa Es to speetu izdarrit uz parasta veljuka :D :D :D
Protams mrlobber 45 ~ 60 graadu staavaa kalnaa neuzbrauksi , bet pie mums taadu nemaz arii nav un citur kalnos (piemeram) arii nav :D

Taaaka tautieshi taa ir vienkaarshi dir... :mad:

Jav
04-25-06, 15:51
Gala iznakums izskatas tiri ok! Tokas, tik taa jocigi no malas izskatas parak slaiektas...
Ir viens minuss! Slapjaa laikaa pakausis buus du****ins... :D
Esi kadai palielakai bedrei ar jau cauri izbraucis atrumaa, ko saka peecpuse un mugura?

TritoN
04-25-06, 15:57
Bedres :D nu taapat kaa ar Outlanderu ! vaita Riigaa ir bedres , kautkaa neesmu pamaniijis :D
Itkaa prasaas aizmugureejo amortizaaciju , bet vai vajag ! Taa jau ir gaumes lieta un normaals amiitis saakas ar 200 Ls . Nesmu veel gatavs taadu pirkt :D

Kasparz
04-25-06, 15:59
45 ~ 60 graadu staavaa kalnaa neuzbrauksi , bet pie mums taadu nemaz arii nav un citur kalnos (piemeram) arii nav :D
Bobslejniekā MAX kāpums ir 18' un nežēlīgi smagi uzbraukt ar šosejnieku tajā posmā.
45' kāpumā varbūt četrrāpus uzrāptos.

tolx
04-25-06, 16:03
pag,tu šobrīd nejauc kāpumu procentos un grādos? man liekas,ka tie ir 18% Siguldā.

Kasparz
04-25-06, 16:04
Bobslejnieks arī ir Siguldā. Tas ir stāvāks par abiem siguldas un turaidas kalniem.
Jā, %.

TritoN
04-25-06, 16:09
Nu man zinaami ir tikai divi extremi posmi , kur arii ar parasto sporta riteni ir ko nomiities :D Viens Turaidas pusee un otrs Siguldas pusee , ar to arii Lielie Latvijas kalni :p beidzas :D

P.S. Veel neviens tilts vai paugurinsh :D Man nav radiijis probleemas ar virsotnes ienemshanu :D

vimba_zlobnaja
04-25-06, 16:15
Man ir aizdoma ka pastāv limits līdz cik lielam % vai grādam ir iespējams normāli ieklāt asfaltu.

Kasparz
04-25-06, 16:41
Nu man zinaami ir tikai divi extremi posmi , kur arii ar parasto sporta riteni ir ko nomiities :D Viens Turaidas pusee un otrs Siguldas pusee , ar to arii Lielie Latvijas kalni :p beidzas :D
Bobslejnieks ir bobsleja trasē iekšā, kur kamaniņas aukšā velk. Tur ar atļaujām tik var tikt. Bet es saku, tas kalns ir daudz smagāks.

TritoN
04-25-06, 17:05
Es neesmu Extremists , varu apbraukt kalnu rinkii :p

brx
04-25-06, 17:15
Es neesmu Extremists , varu apbraukt kalnu rinkii :p
cauri nevari? :D

Kuuminsh
06-12-06, 15:47
Mana ir iegaadaajusies pepelacu un meklee kompaaniju nemaraton izbraucieniem arpus pilseetas. Nu nedomaaju ka speeshu cilveeciigi nomiities >50km dienaa. Taa ka izbrauciens nepaaraak garsh :)
Shoseja.. mezinjsh.. lauku celinji.. kaukas taads :)
Ja kas.. dodiet zinju uz gints@vestule.lv :)

Aigars
06-12-06, 15:50
Nedēļas nogalē biju izmetis līkumu Gulbene-Munameģis-Gulbene.
Jauki! :>
~ 41-43h negulētas :D

Kuuminsh
06-12-06, 15:59
Izlasiju visu sho topicu un sapratu, ka esmu aizmirsis pastaipiit kraanu :)

Mans pepelacs (http://www.focus-bikes.de/englisch_neu/bikes_neu/bikes_lang.asp?modell=fat%20boy&kategorie=sport)

http://www.focus-bikes.de/produktbilder/images_druck/fo_FatBoy_ret06.jpg

vimba_zlobnaja
06-12-06, 16:03
Aigar, tu kaa līdz Alūksnei tiki? Autobusa bagāžniekā riteni iemeti? Es esmu šo maršrutu ar kājām veicis, ~20h laikā ;) (OK, OK, no riita kaadus 10km paveda autobuss)

Kuuminsh
06-12-06, 16:07
vimba:
http://klab.lv/~mazais_samurajs/29939.html
:)

Aigars
06-12-06, 16:25
Aigar, tu kaa līdz Alūksnei tiki? Autobusa bagāžniekā riteni iemeti? Es esmu šo maršrutu ar kājām veicis, ~20h laikā ;) (OK, OK, no riita kaadus 10km paveda autobuss)
Līdz Rīgai vilcienā, līdz Gulbenei vilcienā. Gulbene-Alūksne pa zemes ceļu (pa kalniem un zemes ceļu 30 km ir drausmīgākais kas var būt). Atpakaļceļā Alūksne-Gulbene pa šoseju uz Balviem līdz Balvi-Gulbene šosejai. Varu aizsūtīt aptuvenu maršrutiņu JS LV formātā. :D

vimba_zlobnaja
06-12-06, 16:26
Tiko atcerējos, atpakaļceļā mūs arī mazliet paveda :ups: Jau paspēju izlasīt, tā skatos ka visiem ~ tajā vecumā velk uz Munameģi un jo trakāk jo labāk.

Aigars
06-12-06, 16:28
mhm, tā viņš ir
bet nu tā vieta - nekā tur nav :D
nebrauciet, neskatieties, nav vērts :D

vimba_zlobnaja
06-12-06, 16:31
Vēl nesen atradu bildi kur esmu tajā f*king kalnā ar iezaļgano biļeti rokās. Tēju gan mēs izdīcām pa velti :p

Re bildi arii atradu kaa soliju.

Kuuminsh
06-12-06, 16:34
Nabadziigie LV tuuristi.. naf naudinjas teejai ? :DDDD

Aigars
06-12-06, 16:51
Nabadziigie LV tuuristi.. naf naudinjas teejai ? :DDDD
Veclaicenes robežpārejas punktā NAV valūtas maiņas opcija ;)

Kuuminsh
06-12-06, 21:06
Shon bik izkustinaaju vecos kaulus :)
VEF - Kundzinjsala - Miilgraavis - Mezhparks - VEF :)
Liidz kundzinjsalai asfalts. Kundzinjsala krustushkjeersu un liiiz pasham galam.. 100% zemes celji un mezha takas. Pashaa galaa jau celjsh iet pa baltajaam smiltiim :) Atradu vieteejo velomanjaku trasi :)))))
Tad atpakalj un gar taam muitas noliktavaam utml,. drazu liidz miilgraavim.. paari sliedeem iekshaa mezparkaa :) Biki pabraukaajos pa asfalteetasjaam tacinjaam un tad griezu iekshaa mezhaa :))))
Nomiiciju 37km.
Itkaa nav daudz, bet njemot veeraa to ka peec 3 gadu paartraukuma 3sho reiz uzseedos uz ritenja ir ok :)
Riitaa miiciishu uz Juurmalu :)

Jav
06-12-06, 22:00
Eh, sodien nomociju kadus 25km... Fellsi nebija mans un pielagots 12 gadigam dzekinjam taka sedeklis bija nejega zemu ar visam izrietosanam sekam... Pa celjam pagadijas 2 pamatigi gari kapuminji un 1 vieta kur padzerties udentinju... :D Saulite ar smuki uzknieba :)

S-G
06-12-06, 23:36
Varbuut kaads piedalaas arii http://www.vertikalex.lv riikotajos velo piedziivojumu saciikstees?
Iesku pameeginaat ir intresanti braucieni it iipassi legenda

Kuuminsh
06-12-06, 23:39
3sho dienu ritenis.. liidz sacensiiaa laikam taakaa bik jaapaaugas ? :DDDD

S-G
06-12-06, 23:42
Galvenais jau nav uzvareet bet piedaliities - buus visu muuzzzu ko acereeties

vimba_zlobnaja
06-12-06, 23:57
Buus jau labi, savediishu kaartiibaa arii es savu lisapeedu, un aidaa pa pasauli... :)

Aigars
06-13-06, 00:07
kas tā par zaļo biļeti? :D mums bija zilas, ja nemaldos. ar liftu ir zaļas iļi kak?

S-G
06-13-06, 00:10
Varbuut kaads brauc arii DH

Sitajaa ir doma piedaliities DH III. posms - 8. - 9. jūlijs, Mežezers

vimba_zlobnaja
06-13-06, 00:16
Nez, te laikam atkal saakaas nesaprotamaa miikla ar divaam kraasaam - zaljo un zilo. Kursh ir redzeejis manu darba mashiinu saka pilniigi kardinaali citu kraasu no taa ko piedaavaa otrs. Varbuut toreiz arii bija zilas? He he, datums arii liidziigs, tikai 5 gadus atpakalj....

tobias
06-13-06, 00:36
Varbuut kaads brauc arii DH

Sitajaa ir doma piedaliities DH III. posms - 8. - 9. jūlijs, Mežezers

Mezezera gonka nenotiks, taja pasa datuma BS organize "kordes " kalna posmu !

Aigars
06-13-06, 01:21
Kursh ir redzeejis manu darba mashiinu saka pilniigi kardinaali citu kraasu no taa ko piedaavaa otrs.
laikam zaļa :D

Kuuminsh
06-13-06, 12:28
http://www.raid.lv/velo/latvija/lat04brencis_1.htm
Vo manjaki :))))))

TritoN
06-13-06, 12:42
Normaals pasaakums :D

vimba_zlobnaja
06-13-06, 13:29
Lūt tieši tas ko es gribu... 19 dienas vai 1 mēnesis, bet pilnīgs miers un daba visapkārt.

S-G
06-13-06, 13:44
Sitie arii taisa intresantus velo braucienus ja grib apskatiit latvijas dabu http://www.tinis.lv/

Kuuminsh
06-13-06, 16:34
laikam zaļa :D

Zila :)
Shon pats paarbaudiju :)))

Kuuminsh
06-13-06, 16:37
Lūt tieši tas ko es gribu... 19 dienas vai 1 mēnesis, bet pilnīgs miers un daba visapkārt.

Nu.. vieniigais negatiivais moments.. un taadu laiku ir jaanjem gana daudz visaadas pekeles.
Telts, dreebes visaadi siikumi.
heh
Saakaas visaadas smiekliigas probleemas.. kauchvai ar tiiru apakshvelju.. nenjemsi tak liidz 30 apakshveljas komplektus :)
Tas viss protams ir risinaams, bet pamatiigi sarezgjii dziivi.
Visaadi daudz vienkaarshaaki ir braucieni liidz nedeeljai.
Uz meenesi garu braucienu es laikam toch neparakstiitos.. nu a nedeelja.. nu dabuutu protams iesviist stumjoties ar smagajaam somaam, bet nu tas veel ir cieshami :)))

vimba_zlobnaja
06-13-06, 16:46
Mjā, apenes uz mēnesi līdzi nepaņemsi. Pa pastu sūtīt netīrās uz mājām arī nebūtu prāta darbs... Eu, tikai nenositiet visu vēlēšanos pārvietoties ar riteni :( Vakar ja kas, sāku krāmēt lielo mugursomu ;)

Kuuminsh
06-13-06, 16:48
Velmi nosistu 19 dienu brauciens ar velo vienaas apenees :D :D :D
Es tikai aizdomaajos par taadiem siikumiem un funktiereeju kaa shiis probleemas risina profinji :)
Tad ka dibens ik pa laikam tiek iesmeereets ar talku ir skaidrs :)))))

Aigars
06-13-06, 16:56
nuu 19 dienas ir ok
vienam pašam jo īpaši
var pīppauzes taisīt kad grib, nav jāsinhronizējas ar citiem utml
tajā linkā... tam džekam viss forši sakrāmēts uz ričuka, tā kā svars nekāds pašam nav. bet pa latgaļu pauguriem toč var izbesīties :rolleyes:

Zila :)
Shon pats paarbaudiju :)))
zaļa :D
3dien pats pārbaudīju :P

vimba_zlobnaja
06-13-06, 17:15
Tehniskajā rakstīta ZILA!!! Bračka arī vienreiz dikti pārsteigts mēģināja mani pārliecināt ka zaļa, bet man po, ja būs kāda Čēpē, tad liecinieku domas dalīsies, kas nāks man tikai par labu. :p
Tam džekam beigās bija emails, mok sabīdīt tikšanos ?

Kuuminsh
06-13-06, 17:25
zaļa :D
3dien pats pārbaudīju :P

mhh
Nu tad pieraksties viziitee pie acu aarsta :D :D

Ak somas uz veljuka protams ir kuul.
Taisnos celja gabalos vinjas nekaadaa veidaa iipashi netrauceejot.
BET.. kad saakaas vizinaashanaas PRET veeju vai kalnu, tur jau putninsh citu dziesmu dziedaas :)

Aigars
06-13-06, 17:32
mhh
Nu tad pieraksties viziitee pie acu aarsta :D :D

nu medicīnisko ejot par daltoniķi tjipa neatzina :D

Kuuminsh
06-13-06, 18:03
Cik samaksaaji ? :D :D :D

drunk_lizard
06-13-06, 21:17
vai ta te viens (AI) nerunaa par biljetes kraasu un otrs (GB)par vimbas autinja kraasu? :D

Aigars
06-13-06, 22:14
Runāja par zilā-zaļā jaukšanu :D

Tikko izmetu līkumu līdz ruļļu karjerām (da tepat manā rajonā).
Vot pa jelgavas līdzenumiem 20 km novālēt ir sīkums! :>

krishxxx
06-13-06, 22:57
http://www.raid.lv/velo/latvija/lat04brencis_1.htm
Vo manjaki :))))))
Nez, pec mana, laba kar enduro tos pashus 1,5k km :)

Kuuminsh
06-14-06, 00:37
Shon nomiiciju 46km
Bik pa pilseetu.. tad uz Juglu pa labi liidz Kjengaragam (apkaart purchikam un pljaviniekiem) tad pa tumsu hvz kur veel.
Riit nopirkshu lukturiiti ko uzjobnjit priekshaa. Negribu lauzt sprandu :)

OzYs
06-16-06, 19:17
ginc jālaiž kautkad kopā pavizināties. es arī richuku nopirku :cool:

Kuuminsh
06-17-06, 17:18
Bija doma shon maukt uz Juurmalu.. nesanaaca :)
Nu neko.. riit :)

OzYs.. a nu nodemonstree kraanu ? :D

Kuuminsh
06-18-06, 00:27
Tour de Šmerlis ir veiksmīgi noslēdzies :)
Kolēģis iegādājas jaunu pepelacu. Aizbraucām uz Šmerli un pa to mežu tā biki pavizinājāmies. Man bija bail pa tiem smilšainajiem kalniem maukt :)
Atradām vietējo maniaku trasi. Nu tur ir jābūt galīgi slimam lai pa viņu mauktu :D
Vienreiz pameiģināju vienu mazu tramplīniņu, bezmaz paņēmu uz acīm :D
Bet nu kopumā bija ok :D
OzYs:
Rīt ir paredzēt brauciens uz Jūrmalu (Lielupi). Zvanīšu Tev rīt no rīta :)
Ja ir vēl kāds, kurš vēlas pievienoties dodiet ziņu gints@vestule.lv

OzYs
06-18-06, 21:17
OzYs.. a nu nodemonstree kraanu ? :D

man nekas īpašs - tāds mājas-darbs variants uz acera bāzes. bet nu man neko labāku nevajag un jūtos pilnībā apmierināts:

http://foto.apollo.lv/files/aada/large/241580.jpg

Kuuminsh
06-19-06, 00:43
Tour de Jurmala ir nosleedzies :)
Nomiiti 73km.
VEF - vanshu tilts - velocelinsh liidz Jomas ielas taalaakajam galam. (Uz Jomas ielas bik pabiedeeju tuuristus..:D ) - dzintaru koncertzaale - Lielupes izteka juuraa - kautkaada dabas taka (smuki kalninji mezhaa:) ) - robezhas paarkaapshana kaukaadaa suuda sleegtaa teritorijaa (gribeeja jau noshaut, bet apzheelojaas. Kad izlaida nofocheeju apsardzes buudu uz kuras bija shiltiite LV un EN valodaas ROBEZHKONTROLES PUNKTS. Shiltiiti nofocheeju :) Bija neliels miiziens, ka mani gribees veelreiz noshaut par slepena objekta focheeshanu, taadeelj zhigli notinos) un tad atpakalj liidz tam uudens parkam un taalaak pa velo celinju uz Riigu. Imantaa lielaa atpuuta (liidz shai vietai bija 3 atpuutas cigaretes garumaa) - Viesturdaarzs (satiku pusdziivo OzYu :D ) tad pie OzYa stumt skapi :) - VEF tilts :)

Pie juuras 0.5l kola maksaa 0.80Ls.
Ar skubu jaaiegaadaajaas pudeles tureetaajs.

OzYs
06-20-06, 21:22
mjā, man arī vajag pudeles turētāju un bortkompjūteri :D

OzYs
06-20-06, 21:24
p.s. Gint, a skapi ta atpakaļ celt arī būs jābrauc.... :D

Aigars
06-20-06, 21:56
mana vakardienas tūre pa apkārtējām ārēm beidzās ar izbirušiem gultņiem :D
+ vēl pie viena MANI kādas 2 reizes uz Jelgava-Lietuva šosejas fūres gandrīz nonesa :rolleyes:

OzYs
06-20-06, 22:12
tevi vai nonesa fūres? kas tad tu ar salauztās rokas vienīgo veselo pirkstu drukā? :D

Kuuminsh
06-21-06, 01:29
p.s. Gint, a skapi ta atpakaļ celt arī būs jābrauc.... :D

Man te baigi sasprigtais grafiks :)
Vakar bik pa vizinaajos pa Rigu.. shon paaleejaamies pa Mezhparka mezhinju. Patiikamas tacinjas un kalninji :)
Mosh riit pievakaree atkal aizmiishos :))))
Jaaskataas karoch :DDD

Aigars
06-21-06, 01:31
labojums: nevis gultņi beidzās, bet ass pārlūza :D
nekas, sataisīt sīkums - pāris lati :)

OzYs
07-02-06, 09:58
pavizinājāmies bik ar Gintu, manu beibi un vēl vienu džeku. braukāšanās beidzās vecrīgā runcī - alus + zole :) pēc tam 3 naktī pie manis - alus, šņabis, zole :)
un vispār tas viss pasākums man beidzās bēdīgi - mīnus 300 Ls :D

Kuuminsh
07-02-06, 12:06
Shodien
http://kirils.id.lv/?read=434#starts
:>
Me leenaam jau puceejaas celjam :)

Kuuminsh
07-03-06, 00:06
Yo!
Me ir maajas :)))
Spriezhot peec taa, ka OzYs te veel nav iesmirdeejis.. es laikam esmu pirms vinja.. neskatoties uz to, ka jams brauca ar vilcienu :))))
Te gan jaapieziimee, ka Kirilam ir taads diezgan sportisks braukshanas temps :)
Soliito 20-30km/h vietaa bija ne mazaak kaa 25kmh.
Bet nu kopumaa bija *****is :))))

Update
OzYs jau ir Riigaa un staav tochkaa nemeeriigi garaa rindaa peec alus :D

kirils
07-03-06, 00:42
pamaniiju sho lapu savos refereros un jau nopratu, ka notiek kas nelaags, hehe. ;D
25-30 ir 20-30 : )

jaalaizh guleet.

OzYs
07-03-06, 00:48
es jau sen mājās :P un sen jau bildes ir pieejamas draugos ;) search

Kuuminsh
07-04-06, 19:37
Balstoties uz pēdējo braucienu pieredzes šodien piepirku:
1) Zem ķebļa stiprināma soma ar klipsi. ūdens izturīga. ~ 8Ls
2) Rubber repair kits. 0.70Ls
3) Kamera. 1.5Ls
4) Cimdi. 13Ls
5) Štrumentu komplekts ar visiem nepieciešamajiem verķiem manam ritenim. 7Ls
6) Pumpis. 17Ls

Nu es ir laikam esmu gatavs kādam garākam izbraucienam :)

Kuuminsh
07-07-06, 23:56
Nu niikulji **** :D
Velobrauceeji ibiomaat :)
Riit ir doma maukt Riiga - Sigulda - Riiga :)
Nezinu cikos sanaaks izpakoties.. Kirils kauko njaudeeja, ka fochuks jaanopeerk.
Ja veela izbraukshana, tad turp ar vilcienu. Pavizinaashanas pa Siguldas kalniem un apkaartni.. un maajup ar velo :)
Ja kaadam ir interese pievienoties.. droshi :)

Aigars
07-08-06, 00:55
rīt viesības :(
ceru uz nākamo pasākumu man izdevīgākā laikā :D

mamikelis
07-08-06, 01:06
Riit un pariit (8 un 9.datums) siguldaa chumees un mudzhees ekstreemisti :D
BOFH visas iespeejas paraadiit, ka vinjam ir big balls un uzvareet DH posmaa :)

Kuuminsh
07-08-06, 01:14
mamikelis
Nu tad es 100% mauc uz Siguldu.
Es tik nav nekaads DHilists un aprikojuma arii nav :)
bet nu aprikojums siikums.. es ir buut bailiigs :)
Da i pepelacs man nav nekaads DH :)

Bet nu pienjemu ka buus riktiigi interesanti apluureet kaa mauc profinji :)

mm pa to DH pasaakumu vairaak infas
http://www.rotos.lv/modules/news/article.php?storyid=183

Vieta, laiks:

III.posms 08.07.2005 plkst.15.00 un 09.07.2005 plkst. 12.00

Sacensību programma, norise, noteikumi:

08.jūlijs

13:00 – 14:00 Oficiālie treniņi.
15:00 Sacensību sākums.1.brauciens.
17:00 2.brauciens (atkarībā no dalībnieku skaita, laiks var tikt mainīts).

Izskataas, ka buus jaamauc uz Siguldu ar vilcienu.. citaadaak es nepaspeeshu :)
Ibo agri celties prosta lauzh...
+ veel kameer atradiishu kur kas :)

mamikelis
07-08-06, 01:18
DH'isti un citi trakie dziivo rotos.lv :)
Pasham arii it kaavajadzeetu sanjemties un kkad braukt, bet neesmu tajaa trasee uz nevienu treninju bijis, nav lustes kaulus tricinaat. :o

EDIT: rotosu pats atradi :D

Kuuminsh
07-08-06, 01:19
Dalībnieki startē atbilstošā grupā (FS,HT,PRO, meitenes) par iepriekš marķētām un speciāli sagatavotām trasēm.

Es vareetu meigjinaat starteet tai peedeejaa grupaa :D

Kuuminsh
07-08-06, 01:21
oo
atradu kaa atrast to suudu

Kā atrast Kordes trasi :

Pie mums var atbraukt no Siguldas dodoties Turaidas virzienā. Nobraucot pie Gaujas tieši pirms tilta ir jānogriežas par kreisi. Jābrauc garām Siguldas pirmajai un arī bobsleja trasei. Aiz bobsleja trases pirmais kreisais pagrieziens un esam jau klāt.

http://www.kordeskalns.lv/images//photo/Sigulda_karte_77.jpg

Shitais riit buus jaaizdrukaa :D

mamikelis
07-08-06, 01:26
Tur nav ko drukaat :)
Bombii pa aadas riives afaltnobraucienu lejaa un pirms tilta pa kreisi.
Tad minies tik taisni un garaam nepabrauksi ;)

Kuuminsh
07-08-06, 01:34
Redzees kaa bus Kirilam. Man te darba koleegjis pa shito safanojaas.. ar visu (bezmaz) lauzto kaaju grib braukt :)

Nu man pricipaa po***.. Varu aizmaukt arii viens :)

Kuuminsh
07-08-06, 01:38
http://www.rotos.lv/video/m_sala_mtb.avi

Man bail paliek skatoties :)

mamikelis
07-08-06, 01:41
Me pamazaam ari grib shitajaa sportaa ielauziities :)
Skaties, nesacholee bildes un nesaslimsti. Tas beigsies ar izdevumiem veel uz vismaz 500Ls :D

Kuuminsh
07-08-06, 01:44
mhhh
Nu.. maneejais pepelac galiigi neder shaadiem pasaakumiem. Tur vienkaarshi jaapeerk otrs velo :D

Bet nu skati labie. zheel ka man nav fochuka.. vareetu sataisiit tiiri ok bildes. Shitos plaanpraatinjus gribu redzeet dziivajaa :D :D
neziukam riit jaanotiek lai es neaizmauktu apluureet :)

Man gan velo servisaa.. kaukas prieksha apie stuures ar gultnjeim bija no******.. rotors aizmuguree grabeeja.. siikas reguleeshanas..
Ceru ka riit savaakshu un viss buus chikiniekaa :)

http://www.rotos.lv/video/4X_I_2004_video.zip
Dzeks taa nesuudiigi panjem uz aciim :DDD

mmm saaku skatiities.. hehe
principaa darba koleegjis shitai vigjikaa arii ir :)
Normaali.
Zinaaju ka shams arii ir bik kjerc :)
http://www.janisvanags.com/fotogalerija.php

kirils
07-08-06, 03:29
6) Pumpis. 17Ls
Tu man paraadi to pumpi, lai varu Tev pa galvu ar vinju sadot. es Tev saveejo pa pieciiti buutu atdevis. taapat nelietoju.

Kuuminsh
07-08-06, 03:33
Kiril :)
http://www.crankbrothers.com/powerpump_pro.php

Jamais ir gana mazinsh un ielien sominjaa kura stiprinaas zem kje****.
Eto njemalovazhno!
Pat ja atstaaju riteni pieskatiitu.. negribas uz vinjas atstaat viegli nonjemamas detaljas :)

P.S Kopsh kura laika K-J-E-B-L-I-S ir jaacenzee ? :D

kitaps
07-09-06, 17:11
Ja kādam interesē, tad varu piedāvāt jaunu dakšu Rock Shox Judy3, 125mm gājies, lockouts uz stuures. Cena 85Ls. ;)

Kuuminsh
07-09-06, 21:13
Kordes trase tiktieshaam ir domaata cilveekiem kuriem vairs nav ko zaudeet :D
Redzeeju kaa profinji njema uz mutes.. amatieri i tuvu nestaav.. taadi lidojumi... Tas IR piiizdjec.
Man pat neienaaca praataa doma, ka es pa to kalnu vareetu nobraukt :)

mamikelis
07-09-06, 21:42
Ielien skaipaa, aizsuutiishu tev video no 4x un DH world cup'a willingenaa, redzeesi kaa mauc lielie onkas pa lielajiem pauguriem :D

EDIT: no mdsl kameer nosuuks, gads paies. kam vajag, brien uz
http://traildevils.ch/media/video/willingen_worldcup_2006.mov
Video sver nepilnus 109MB.

Bldiite ieskatam arii :D
http://www.fraktur-magazin.de/galerie/dhworldcupwillingen2006/willingendhworldcup_14.jpg

Kuuminsh
07-09-06, 22:01
Tas video peec 15min buus pie manis :)

Ieprieksheejaa postaa ar vaaru lidojumi es biju domaajis zhvaavieni :)
Puteklji vien pashkjiida :DDD

mamikelis
07-09-06, 22:11
Visaadi jau gadaas.
Tapec praatiigaakajiem ir fullface kjivere, brunjas un kaajsargi :)

Kuuminsh
07-09-06, 22:42
kaajsargi ***nja :)
Olas galvenais...a to kaa dzeki tru pa svaigo trasiiti ripinaajas pa priekshu vai aiz saviem lisopeediem.. Tur nebuutu nekaads briinums, ja kaads ar olaam aizkjertos aiz kaadas iipashi naidiigas saknes :)

mamikelis
07-09-06, 22:53
tfu tfu tfu, bet olas parasti vairaak ciesh dirtos, nevis nobraucienaa, un arii tad reti. :D
Bet kaajaas izrauti robi/vagas dziist gandriiz meenesi(ja nav liidz kaulam). :rolleyes:

Kuuminsh
07-10-06, 10:56
mamikeli
Pedaalji ar shipiem rullz :)
Pats arii panjeemu taadus ar mainaamajiem shipiem.. paaris reizes taa viegi iecirtu kaajaa.. Yo! Kuul :DDDD

Jaapluur kur notiek naakamaas sacensiibas un uz taam arii jaaaizmauc pacholeet :)

OzYs
07-10-06, 12:03
mle man salūza zobrata sargs, tagad visu laiku baidos biksi ieraut ķēdē :D cik tāds mēsls maksā?

mamikelis
07-10-06, 12:38
Dazhus latus. Aizskrien uz ZZK, tur vajadzeetu buut siikumiem. ;)

Kuuminsh
07-10-06, 14:37
OzYjjjj
Tak atloki biksi vienk. usjo. :)
A kur tad Tu jamo salauzi ?
Vai pac njeema un nokrita ? :D

mamikelis
07-10-06, 14:49
Btw viikenda siguldas gonka vienam krabim beidzaas skarbi :( :( :(
Pashlaik atrodas intensiivajaa terapijaa. Velosports atkritiishot uz 6meen vai pat gadu...

Taa kaa kungi - peec piena braucam praatiigi, it seviskji, ja pa celjam iekljauta Kordes trase.

OzYs
07-10-06, 16:08
OzYjjjj
Tak atloki biksi vienk. usjo. :)
A kur tad Tu jamo salauzi ?
Vai pac njeema un nokrita ? :D

hvz es pats nesapratu. tajā vakarā, kad no jūrmalas braucām ar vilcienu. uz čakenes riktīgi minos 21 robā, pēkšņi baigais blīkšķis un ķēde nokrita. skatos tam plastmasas riņķim puse nolūzusi... nu es pofigā minos tālāk un līdz purčikam nokrita arī otra puse :D
ai mēsls vien bija, nopirkšu labāku. a viņiem standarta izmērs? man zobratā uz 4 skrūvēm stiprinās.

mamikelis
07-10-06, 17:31
Izmeers atkariigs no zobrata zobu skaita. Parasti 3zobratu klanjiem lielais zobrats ir 44t vai 46t. Droshiibas peec paarskaiti.

Kuuminsh
07-10-06, 19:07
Btw viikenda siguldas gonka vienam krabim beidzaas skarbi :( :( :(
Pashlaik atrodas intensiivajaa terapijaa. Velosports atkritiishot uz 6meen vai pat gadu...

Taa kaa kungi - peec piena braucam praatiigi, it seviskji, ja pa celjam iekljauta Kordes trase.

Nu njemot veraa to kaads ir tas kalns un kaa dzeki nesaas.. mani tas pat neizbriina..

OzYs
07-10-06, 20:40
Izmeers atkariigs no zobrata zobu skaita. Parasti 3zobratu klanjiem lielais zobrats ir 44t vai 46t. Droshiibas peec paarskaiti.

thnx 4 advance 8)

kasparsss
07-10-06, 23:07
piedaavaajiet man kaadu labu mb velluku liidz 150Ls veelams ar alcu raamu un visaam paareejaam kaartigaam fiicaam!

mamikelis
07-10-06, 23:11
Al-Cu raami? :D :eek:

Kuuminsh
07-10-06, 23:21
piedaavaajiet man kaadu labu mb velluku liidz 150Ls veelams ar alcu raamu un visaam paareejaam kaartigaam fiicaam!

Shajaa cenaa tev buus riktiigs blekja raamis apkraameets ar SIS suudiem.
Un vispaar.. dura.. rakstiit iemacies.
alcu.. mb..raaamu... idioc.

mamikelis
07-10-06, 23:46
Tik traki nav. Bija variants no anlen par ~170Ls. Vai ari GT avalanche, kas bija ap 170Ls. Kaa budzheta saakumvariants ir ok!

kasparsss
07-11-06, 00:47
nu labi piedot ja vari biku ieraavis paaraksiijos !!
nevajaga uzreiz jau cilveekus nolikt par idiotiem!
ir kaadam kautkas piedaavaajams?

Kuuminsh
07-11-06, 04:24
sheit ko... veloveikals?

P.S eourshopaa pilns ar leetiem kraamiem.

S-G
07-12-06, 15:02
kasparsss
Vari paskatiitis kaut ko no fuji-Labi velosipeedi par nedaargi un loti izturiigi pats lietoju fuji-nekaadu probleemu nav bijis un maksaaja daudz letaak nekaa citas firmas taadas passas komplektaacijas velo

http://www.sportamanija.lv/pub/main.php?id=3#

mamikelis
07-12-06, 15:23
Atjaushos piebilst, ka uz birku, kas uz raamja ir, droshi var neskatiities. Jaaskataas ir uz taam detaljaam, kas piekarinaatas pie raamja. Arii pashus raamjus biezhi vien(no leetaa gala preciizaak buutu teikt - gandriiz nekad) nerazho tie, kuri uz apaksheejaas trubas uzdrukaati :D

Kuuminsh
07-12-06, 15:41
kasparsss
Vari paskatiitis kaut ko no fuji-Labi velosipeedi par nedaargi un loti izturiigi pats lietoju fuji-nekaadu probleemu nav bijis un maksaaja daudz letaak nekaa citas firmas taadas passas komplektaacijas velo

http://www.sportamanija.lv/pub/main.php?id=3#

mhh
Daudz leetaak kaa taadas pashas komplektaacijas citur :D
Tikai nevajag.
Atveru to lapeli un redzu taadus pashus kraamus ka ajebkuraa citaa bodee.
Cena arii ~ taada pati. Neredzu ka buutu kaada iipahsi kuula komplektaacija par pasakainu cenu.
Bezmaz otraadi.

TritoN
07-12-06, 19:18
Ne viss kas spiid ir zelts :D

Kuuminsh
07-12-06, 20:03
Riit brauciens uz cinevillu.
Kas tas ir un ar ko eed..
www.cinevilla.lv
un latviski
http://www.icelo.lv/icelo2005/?ze=articles&sid=3511
Izbraukshana kaukad riita pusee.. tb ap kaadiem 10mitiem
Ar vilcienu.. taalaak ar velo.
Mosh aizmiiciis liidz juurai.. nu i tad uz Riigu :)
Ja ir velme piejoinot.. briivi :D

kitaps
07-12-06, 20:24
Kasparsss varu tev piedāvāt Superior XQ770 (http://www.superior.cz/cz/kolekce-2006/adventure/bike.html?id=16) pa 175Ls, piejams tikai 19" raamis. Un XQ750 (http://www.superior.cz/cz/kolekce-2006/adventure/bike.html?id=17) pa 170Ls, pieejami 16,5", 19" un 21,5" rāmji. ;)

Kasparz
07-12-06, 20:35
Superior XQ770 (http://www.superior.cz/cz/kolekce-2006/adventure/bike.html?id=16) pa 175Ls, piejams tikai 19" raamis.
Ljoti labs price/performance!

Kuuminsh
07-12-06, 20:37
Vispaar ritenis cenaa zem 300Ls ir jaapeerk BEZ amiisha :)
A to taa ir zemee nomesta nauda + iehavots shtrunts.
Dadzmaz cieshami amiishi jau pashi pa sevi nemaksaas leetaak kaa 70-80Ls
Nu a citaadi tas Superior XQ770 ir cieshams :)

kitaps
07-12-06, 20:44
Kā jau es pirmīt teicu, tad pa 85 var iegaadaat Rock shox Judy3 :D ;)

Kuuminsh
07-15-06, 01:50
http://www.220.lv/product16477LV.html
http://www.220.lv/photos/7708826_05072006101606.jpg

OzYs
09-29-06, 09:50
Eu, džeki. Jālaiž uz Siguldu - tur droši vien tagad smuki :)

jopciks
03-08-07, 14:38
ir tas gods atsvaidzināt topiku.
Vakar kaut kādi šakāļi bija metuši kāru aci uz manu grabažu :rolleyes:
http://bildez.lv/bildes/jopciks/labumi/1173368122.jpg

Kā redzams ar plaķenēm nav aršana un vellapēds vēl aizvien ir pie manis :D
Sajūta nebija diez ko forša. Riteni atstāju ik pa laikam tajā trepjutelpā, likās vieta droša. Nez, jāiepērk vēl viena atslēga pa 3Ls :D

Kuuminsh
03-08-07, 14:55
visas taas leetaas kjeedes kozhas valjaa ar jebkuraa saimnieciibas bodee nopeerkamaam stangaam pa 15Ls

Piekjeedeet riteni trepjutelpaa - stulbums.

vimba_zlobnaja
03-08-07, 15:01
Atceros Zviedrijā ričāgus ****ija ar šķidrā slāpekļa palīdzību... Vot tā jau ir profesionalitāte :rolleyes: A šitais gadijums, sīkaļas.

jopciks
03-08-07, 15:04
visas taas leetaas kjeedes kozhas valjaa ar jebkuraa saimnieciibas bodee nopeerkamaam stangaam pa 15Ls

Piekjeedeet riteni trepjutelpaa - stulbums.

ne*irs :) Neiešu jau pirkt ķēdi, kas ir puse no veļuka cenas.
Trepjutelpa normāla, koda durvis. Doma bija tāda, ka šakāļi ir visur!
Profesionāli zagļi ar tādiem veļukiem kā man nekrāmējas un savu "darbu" pieprot- kārtīgi instrumenti, LN utt.

Angelz
03-08-07, 15:06
Es saprotu ja zagt tad zagt miljonus nevis niekoties ar richukiem un citiem siikumiem... Un vispaar nafig zagt, lai shakaalji iet straadaat, darbu muusdienaas dabuut domaaju nav prbl.

Kuuminsh
03-08-07, 17:56
ne*irs :) Neiešu jau pirkt ķēdi, kas ir puse no veļuka cenas.
Trepjutelpa normāla, koda durvis. Doma bija tāda, ka šakāļi ir visur!
Profesionāli zagļi ar tādiem veļukiem kā man nekrāmējas un savu "darbu" pieprot- kārtīgi instrumenti, LN utt.

Zog VISU.
Jebkuraa gadijumaa zaglis pa par savu darbu dabon 5-30Ls neatkariigi no taa cik tas vellis maksaaja bodee...100 vai 300Ls
Nariks panjems dajebkaadu un noggruudiis lai pietiek dozai.

AMX
03-08-07, 18:09
es saveejo sleedzu ar pakavatsleegu- vismaz zinu, ka sliktākajā gadījumā rāmis būs uz vietas. Un no tiem, kas zog profesionaali, tāpat nepasargaasi. Galvenais lai siikaļas ar flaķenēm neatkniebj.

S-G
03-08-07, 18:26
Sitaadu trosi var paarkniebt ar suudiigaam elektriku knaibleem(kas ir kaa nagu knaibles) 40 sekundžu laikā ir meiģinaats
Ar nopietnaakam knaibleem viens kniebiens

Kuuminsh
03-08-07, 20:29
S-G
Tu mosh amatierim tas prasiis 40sec.
Parasti ritenja zaadziiba notiek ~ 15sekundes.
Tas ir ieskaitot to, ka paarkniebj kjeedi un jau pazuud no redzesloka.
Jebkuras kjeedes ar attieciigu shtrumentu kniebjas 2-5sec.
Un dzekus nekas nebiedee.. ne kameras ne cilveeki.
Kaa reiz viss biezhaak zog uz galvenajaam ielaam kur ir daudz cilveeku.

U veida sleedzenes tieshi taa pat ir kniebjamas.
Tikai nopietnaaks shtrums ir vajadziigs (attieciigi. lielaaks..daargaaks.. neparociigaaks)
Taas pa 15-20Ls ir parodija ne sleedzene. Normaalas U veida sleedzenes laikam bija >50Ls
Ja ir taada sleedzene, tad var pat apdroshinaat savu divriteni :)
Tiesa gada iemaksa ir bezmaz 50% velo veertiibas :)

S-G
03-09-07, 17:19
Takaa jau vasara gandriiz saakaas un driiz jaavelk araa velo
Varbuut kaads organizee kadu velo braucienu es labprāt piebiedrotos.
Tikai ne paaraak garu.

fubar
04-07-07, 23:48
nu seenes, kaa velosezona?

tagad jau pats labums, laicinjsh vienkaarshi ideaals.
kaapee neaizlaist piemeeram uz Siguldu paripinaat. es riit laizhu, jums ar iesaku.

ja kas, var arii pamielot acis uz DH brauceejiem jaunaa vietaa-
Pilseetas trasee. varbuut arii mans tizlais rumpis aizkuuulenjos garaam kaadu briidi :D

JupiiC
04-08-07, 21:14
nu seenes, kaa velosezona?

tagad jau pats labums, laicinjsh vienkaarshi ideaals.
kaapee neaizlaist piemeeram uz Siguldu paripinaat. es riit laizhu, jums ar iesaku.

ja kas, var arii pamielot acis uz DH brauceejiem jaunaa vietaa-
Pilseetas trasee. varbuut arii mans tizlais rumpis aizkuuulenjos garaam kaadu briidi :D
Mjaa, laicinjsh pats labuminjsh, bet baiku esmu izjaucis :rolleyes:
Salikshu un tad viss notiksies :D

Dynamite
04-08-07, 21:42
Pec plkst. 20.00 bez kartigiem cimdiem araa labak neizbraukt. Shodien, atgriezhoties majaas pec raida, nejutu savus pirkstus kadu nepilnu pusstundu, un pashalaik ari dikti saap.

S-G
05-07-07, 11:20
Vakardienas brauciens liidz juurai ar maximas velo :(
Vakar izdomaaju aizlaist liidz juurai ar draudzeni un vinas maasu bet taaka man ir tikai 2 velosipedi dabuju panemt no drauga vienu velosipeedu maximas(nopirkts pirms 2 dienaam) takaa sievietes neko nesaprot no velo domaaju ka vinai buus gana labs.
Bet nobraucot no purvciema liidz imantai draudzene visu laiku atpalika un jau saaka sudzeeties ka ir paargurusi, es jau domaaju ka tas ir taapeec ka vina reti brauc ar riteni. Bet kad vina vairs nevareeja pabraukt piedaavaaju samainiities ar velo. Es ar to maximas luuzni knapi aizvilku liidz juurai jo vins ripo tikai tad kad minies. Atpakll cells vispaar bija briesmiigs uz drausmiigi neērta seedekla nobersts viss dibens sodien knapi var paseedeet. Pa celam uzmetaas 8nieks un izlurkaajaas visi pedaalli. Es nekad nebiju taa noguris aizbraucot liidz juurai un atpakall(knapi kājas sodien var pavilkt). Ja es pirmo reizi brauktu uz juuru ar velo un nebuutu rezeejis normaalu velo , pret velo man būtu mūža psiholoģiskā trauma :mad: .
Maximas tipa velo vispār vajadzētu aizliegt tirgot veikalā ar likumu vai pielikt klāt uzrakstu "Velosipēds mazohistiem"

Nēsu nekāds sportists bet ar velo braucu diezgan bieži un ir nobraukti diezgan lieli gabali arī VX Legenda 24H
Kāds nezin kādreiz sāks labot tās bedresuz velo celiņa Rīga-Jūrmala

Nepažēlojiet naudu un pērciet normālu Velo.

mrlobber
05-07-07, 11:35
Vakar izdomaaju aizlaist liidz juurai ar draudzeni un vinas maasu bet taaka man ir tikai 2 velosipedi dabuju panemt no drauga vienu velosipeedu maximas(nopirkts pirms 2 dienaam) takaa sievietes neko nesaprot no velo domaaju ka vinai buus gana labs.
Bet nobraucot no purvciema liidz imantai draudzene visu laiku atpalika un jau saaka sudzeeties ka ir paargurusi, es jau domaaju ka tas ir taapeec ka vina reti brauc ar riteni. Bet kad vina vairs nevareeja pabraukt piedaavaaju samainiities ar velo. Es ar to maximas luuzni knapi aizvilku liidz juurai jo vins ripo tikai tad kad minies. Atpakll cells vispaar bija briesmiigs uz drausmiigi neērta seedekla nobersts viss dibens sodien knapi var paseedeet. Pa celam uzmetaas 8nieks un izlurkaajaas visi pedaalli. Es nekad nebiju taa noguris aizbraucot liidz juurai un atpakall(knapi kājas sodien var pavilkt). Ja es pirmo reizi brauktu uz juuru ar velo un nebuutu rezeejis normaalu velo , pret velo man būtu mūža psiholoģiskā trauma :mad: .

Labs :) Tiešām saki, ka tikai 2 dienas vecs velo bija? :eek: :D

S-G
05-07-07, 11:37
Jā 2dienu vecs ar diviem amortizātoriem :D

mrlobber
05-07-07, 11:38
Būtu bijis interesanti uzzināt, cik maksājis... varbūt kādi 17 Ls, tikpat cik litrs Tulamora, vai :D

S-G
05-07-07, 11:40
Nē kautkur uz 70Ls bet reālā vērtība tuvu 0Ls

S-G
05-07-07, 11:58
Pats ikdienā braucu ar Fuji panic comp 2005gada ( http://www.fujibikes.com/2005/bikes.asp?id=38 ) Nau jau nekāds kruts vellapēds bet prieks manis ikdienai ideāls.
Velo ar mazliet diivainu rāmi, bet uz viņa ir ļoti ērta sēdēšanas pozīcija .
Var nolaist sēdekli un palēkat :D
Sāk jau gribēties citu velo priekš tam lai varētu braukt lielos gabalus.

JupiiC
05-07-07, 16:15
Maximas tipa velo vispār vajadzētu aizliegt tirgot veikalā ar likumu vai pielikt klāt uzrakstu "Velosipēds mazohistiem"

Nēsu nekāds sportists bet ar velo braucu diezgan bieži un ir nobraukti diezgan lieli gabali arī VX Legenda 24H
Kāds nezin kādreiz sāks labot tās bedresuz velo celiņa Rīga-Jūrmala

Nepažēlojiet naudu un pērciet normālu Velo.
Jūtu līdzi :D