PDA

View Full Version : Snowbords, slēpošana, slidošana uc ziemas prieki, wiiii!!!!

Pages : [1] 2

robja
01-26-06, 21:39
Heheii! kurš tad nezin, kas tas ir :p

Esat mēģinājuši, kā patika :) ?

sCuTTLeRz
01-26-06, 21:52
delete it

sCuTTLeRz
01-26-06, 21:56
delete it

krishxxx
01-26-06, 21:57
Esmu megjinajis gan snowu gan slepe, tagad zinu ko gribu - 2o gadu bezpratigi braucu pa snowparku - ar slepem :D

robja
01-26-06, 22:04
Paskatoties uz to, cik daudz snowisti laiku pavada uz celjiem, dupsisa vai akjejot nost vienu kaju lai varetu parvietoties pa horizontalu virsu- man paliek vinju zeel un gribas aizdot slepju nuju :D

:D :D :D slēpotājs...

nu nez... es ciest nevaru ne seedeet ne tupēt. Un man besii, ka slēpotāji izšķīst snowrkā. slēpes pa gaisu, nūjas pa gaisu, cepures, brilles cimdi... un tad lasa visu... snowers nokrīt pieceļas un aizbrauc, nevis tēlo sēņotāju :p

robja
01-26-06, 22:22
Ja jums vajag inventāru, ziniet pie kā griezties :) Slēpes, snowbords, apgērbs :p

Angelz
01-26-06, 22:42
Es vairaak uz sleepeem spiezhu, btw 7dien barinsh laidiisim uz Zhagaru padraiskoties ja buus veseliiba peec 6dienas :]

Wilkinz
01-26-06, 22:43
Es vairaak uz sleepeem spiezhu, btw 7dien barinsh laidiisim uz Zhagaru padraiskoties ja buus veseliiba peec 6dienas :]

BTW, es pievienojos!!!! Angelz!

Wilkinz
01-26-06, 22:44
:D :D :D slēpotājs...

nu nez... es ciest nevaru ne seedeet ne tupēt. Un man besii, ka slēpotāji izšķīst snowrkā. slēpes pa gaisu, nūjas pa gaisu, cepures, brilles cimdi... un tad lasa visu... snowers nokrīt pieceļas un aizbrauc, nevis tēlo sēņotāju :p

nu zin, shii jau ir sena teema un striids... man baig patiik tie snoweri,kas aiz kaada pampaka apseezhas un piipee... lido labaa shusee un te ...;)

Aigars
01-26-06, 22:57
Heheii! kurš tad nezin, kas tas ir :p

Esat mēģinājuši, kā patika :) ?
pāris reizes paprovēju
pietika :)
sēēju atlikušo laiku kafenē
kalns nerullē :P

Ha_Ha
01-26-06, 23:08
dīvaini bet fakc - pēdējās divās ziemās četri draugi ir guvuši nopietnas ceļgalu traumas (starp viņim arī snowisc)!

robja
01-26-06, 23:36
nu zin, shii jau ir sena teema un striids... man baig patiik tie snoweri,kas aiz kaada pampaka apseezhas un piipee... lido labaa shusee un te ...;)

Ui... tie mani arī kaitina :)

dīvaini bet fakc - pēdējās divās ziemās četri draugi ir guvuši nopietnas ceļgalu traumas (starp viņim arī snowisc)!

Šitā sezona ir nolādēta... pats stipri satraumējos olimpiādē, kas bija decembrī un daudzi draugi satraumējas :/

Wilkinz
01-26-06, 23:38
Ui... tie mani arī kaitina :)

Šitā sezona ir nolādēta... pats stipri satraumējos olimpiādē, kas bija decembrī un daudzi draugi satraumējas :/
:o :mad:

robja
01-26-06, 23:54
:o :mad:

:D ...izglāba mani

http://foto.inbox.lv/albums/rrobs/manakjivere/tamtaram.jpg

Wendy
01-27-06, 00:16
Mhm, nu nez, pie snowa pagaidaam nedomaaju kerties klaat... Tagad tik ar sleepeem... Vienk paskatoties kaa daudzi gaazjas ar tiem deeljiem, sametas zjeel... Nu jaa, ar sleepeem jau arii nav labaak... Any way no sleepeem uz snowu paariet vieglaak, taa kaa mosh ar laiku vareetu pameeginaat arii deeli... :)

Wilkinz
01-27-06, 00:27
faktiski peec izjuutaam... shogad itaaljos viena pazinja tik reeciigi ar snova noraava uz aciim,ka ash veederus tureedami steidzaam paliigaa :D labi, ka viss bija ok:D pats ar sleepeem ar paaris reizes nokrashoju uz uraa, veel taga zilas ribas...

Wilkinz
01-27-06, 00:28
erm, bet par to, ka 7dien dereetu kautkur noshljuukt... kompaanija jau organizeejas...

PeterisI
01-27-06, 00:45
Ar dēli nēsmu mēģinājis un nedomāju ar mēģināt. ar slēpēm man tīri labi patīk, visi radi ar slēpēm braukā un es ar:D īsteņībā man tie dēļotāji galīgi nepatīk, apsēžas kalna vidū un kūko tā kā dzeguzes, nu vienkārši ***i, ja uzskries kādam no viņiem virsū tad pat i nešaubos ka sāksies lielais skandāls pa to ka slēpotājs ir vainīgs, jo tie dēļotāji jau "kruetie":mad:

robja
01-27-06, 00:49
Ar dēli nēsmu mēģinājis un nedomāju ar mēģināt. ar slēpēm man tīri labi patīk, visi radi ar slēpēm braukā un es ar:D īsteņībā man tie dēļotāji galīgi nepatīk, apsēžas kalna vidū un kūko tā kā dzeguzes, nu vienkārši ***i, ja uzskries kādam no viņiem virsū tad pat i nešaubos ka sāksies lielais skandāls pa to ka slēpotājs ir vainīgs, jo tie dēļotāji jau "kruetie":mad:

Ai... diezgan dumji uzlikt zīmogu visiem :p tikpat labi var spirest ar viskautko par slēpotājiem :D

Arko
01-27-06, 00:57
erm, bet par to, ka 7dien dereetu kautkur noshljuukt... kompaanija jau organizeejas...
Es tev tikai piekriitu!

Angelz
01-27-06, 01:14
Nu davai, mochiijam 7dien uz Zhagaru! Doma ir braukt Es, Sauljux, Arko, Wilkinz, Eizhens, Diaana, Torado ar kompaaniju. Buus veru fany 8]

JANKS
01-27-06, 01:49
uhh mums jau sestdienas vakars paredzeets Ērgļu kalnos, jaanjem atkal deelis buus, jo ar to incantaak uz shitiem mazajiem kalninjiem:D galvenais lai neuzsalst un sniegs betonaa nepaarveershas, savaadaak viens kritiens var sabojaat visu pasaacienu...:cool:

Wilkinz
01-27-06, 02:39
Nu davai, mochiijam 7dien uz Zhagaru! Doma ir braukt Es, Sauljux, Arko, Wilkinz, Eizhens, Diaana, Torado ar kompaaniju. Buus veru fany 8]

es grib redzeet kaa Angelz a caaarvingu kuulenjos:P

kiwi
01-27-06, 03:14
Es palieku pie slalomenēm :)

Wilkinz
01-27-06, 03:36
Es palieku pie slalomenēm :)
Nju es jau ar:) iisteniibaa nav vairs tas vecums, kad gribeejaas nogaazt pa kaadu melno un pa taisno...:D jaaizkopj tehnika... http://www.cheesebuerger.de/images/midi/sportlich/d014.gif dai galvenais laba un veelams aktiiva atpuuta http://www.cheesebuerger.de/images/smilie/sportlich/a060.gif

DeadmaroZ-TLOTL
01-27-06, 05:34
Snovu pameeginaaju vienu reiz , bet taa extreemi :-) Aizgaazaam uz Poliju uz Zakopani! Pirmoreiz uzbraucam kalnaa , pirmoreiz uz deela kopaa ar comu taadu pashu laami kaa es! Vobshem pazino ka saakas sniega veetra , lejaa tikt vairs nevar visu sleedz un tutu , liecies kur gribi! Paiet paaris minuutes un saaks , staavam ar comu 10cm ataalumaa un viens otru neredzam :-) sablaujamies un gaazam lejaa :-) Tiekam liidz pusei , seja atsalusi , nometos cetraapus un seezu , te viens man uzvelas virsuu tas mans coms :-) Taa pa kadaam 2st tiekam liidz lejai tur veetra biku pierims , gaidam ka iesleegs bugeli ! Paiet stunda pazino ka uz shodienu lavacka zakrilas , nu taa laapstojam 20Km uz hoteli :-) Peectam nedeelu veel paakstiijos ar deeli un sapratu ka tas nav man!!!

Angelz
01-27-06, 14:26
es grib redzeet kaa Angelz a caaarvingu kuulenjos:P

Da veciit beidz, es jau pilniigs newbie slalomaa, man tik 3shaa ziema. Esmu iecmaaciijies pusliidz normaali savaakties :] Bet man taa lieta patiik :>

Wendy
01-28-06, 19:16
Heh, vakar riktiigi nosleepojos. :) Nu dikti patiikas... ;) Vieniigi shodien taa muskuliishi saap... :D

Wilkinz
01-28-06, 19:39
veseliigs fizinjsh svaigaa gaisaa:)

taa, nu 7dien mees takaa organizeejamies...

Arko
01-28-06, 19:46
veseliigs fizinjsh svaigaa gaisaa:)

taa, nu 7dien mees takaa organizeejamies...
Cikos izbraucam?????? Tikai cerams, ka pasaakums buus :cool:

Angelz
01-28-06, 20:00
Shodien sarunaasim vakaraa pirtinjaa..

Blin kaa galva saap un sushnjiks, mans lien dzhakuuzii paguleet.

Arko
01-28-06, 20:18
Shodien sarunaasim vakaraa pirtinjaa..

Blin kaa galva saap un sushnjiks, mans lien dzhakuuzii paguleet.
Shis vienmeer lien vanna :D

Angelz
01-28-06, 20:47
Shis vienmeer lien vanna :D

Baaaaa, vo lafaaaa :] Juutos vismaz tagad kaa cilveeks. Dzhakuzii + coffe ierullee 8]

dust
01-29-06, 22:22
Starp citu ja kādam kautkur mētājās 40 izmēra snova zābīši..tad atmet PM.....
Māšelei Snowz ir bet ar tām riepām pašvaki......
Pa kautkādām naudām varētu vienoties....

JANKS
02-09-06, 01:42
uuu shodien paarrados no tatriem, no JASNA's biku pasleepojos riit iemetiishu kaadu bildiiti, bet tas nu tok bii labais, gribeetu uz turieni veel atgriezties!!!:rolleyes:

Mad Evil
02-09-06, 02:01
jau 12 gadus slidinos ar sleepeem un uzskatu sevi par +/- skillotu speed junkie (attieciigi nobrauciens utt.), thou peedeejaa laikaa ir taada saape sirdii, ka pie mums nav taa kaa iisti man ko dariit ar saviem lielajiem 2m kaatiem. snowu maaciities negribu lai arii visi draugi tikai deeljo (uzskatu, ka veel ir pietiekoshi ko apguut uz sleepeem) un tad nu ir takaa veelme 2metriigaas noaminiit pret kaadiem iisaakiem "sloupiem" (u know, uzlociitie gali n stuff) lai var njemties ar snowboardbuddies pa dajebkurieni.

maybe ir kaadam pieredze shajaa sakaraa ? kaads ir labaaks gears/ieteikumi utt. ?

Torado
02-09-06, 02:06
es neatceros pagajusho vai aizpagajusho nedelu bam ZhagarK.. tiesi taa!!! Izsitu vienu skukji no zandelem,tadel ka kuuko kalna vidu.Vina ar snowu,nu i es ar :D :D :D

mamikelis
03-21-06, 17:17
īsteņībā man tie dēļotāji galīgi nepatīk, apsēžas kalna vidū un kūko tā kā dzeguzes, nu vienkārši ***i, ja uzskries kādam no viņiem virsū tad pat i nešaubos ka sāksies lielais skandāls pa to ka slēpotājs ir vainīgs, jo tie dēļotāji jau "kruetie"

Ne visi pagalisti taadi :)
Tas, ka kalna viduu seezh veel taa taa - tie kas maak braukt, izvairiisies, tie kas nemaak tiks pie shashlika, bet atrodas taadi, kas seezh trampliina noseedienaa(un taada trampliina, kuram noseediens ir redzams tikai gaisaa esot) :D
Tad gan ir kaajas aukstas, jo ar deelja galu galvu noraut no probs :rolleyes:

tobias
03-21-06, 21:18
Hmm, nodarbojos ar kalnu sleposhanu jau nu pailgu laikU ! Pedejo gadu laika esmu pieversies freeride/twint tip sleposhanai ! Esmu stradajis par instruktoru un sho gan tiesaju freestyle sacenes.. :rolleyes:
Pirms tam esmu nobraucis 1/2 sezonu ar pagali (lasiiit- sniegadeelis). :cool:

Viruss
04-14-06, 03:35
Snowot baisi labaa lieta

Pirms tam sleepoju ~6 gadus atpakalj... jau 4o sezonu uz snowa, vakar atbraucu no Colorado, 4as dienas snowojot... baisais kaifs, vieniigais pavasara kondiicija kalnam... augshaa miinuss (braucam pa ledu), kalna pakaajee kreklinjaa vazaajies (brauc pa kartupelju biezputru :rolleyes: ... forshi.. ja kaadam iespeeja atbraukt uz ASV sezonas saakumaa un beigaas var labus diilus dabuut...

tobias
04-14-06, 11:42
Kadas bija aptuvenas izmaksas ?! :rolleyes:

Andre
10-24-06, 17:49
http://www.youtube.com/watch?v=noN0b4Afz4s
http://www.youtube.com/watch?v=Tk9Cfwj0Nkc
;)

AMX
10-24-06, 18:17
pagajushajaa gada meginaju 720 izdariit (kad biju Italijaa) -> broken bone + 3 dienas slimnicaa :D
real exstreme :D

peern jau man arii ribas lauztas bet vienalga uz kalna.. :rolleyes:

Instigater
10-24-06, 18:28
Es gan esmu noleemis shito ziemu pirmoreiz uz deelja kaapt, man kauli neluuzt - elastiigi, tas noteikti ir bonuss :D

inri
10-24-06, 18:59
es braukaaju jau 3 gadus pa zagarkalnu jo man vins ir 0.5 km no majam... - ar snowu .. shogad buushot itkaa half-pipe un jauns bordercross iesaku kkur uz jauno gadu atbraukt un apskatiities jums mo6 iepatiikas....

Nexodus
10-24-06, 19:08
Uz snowa esmu stāvējis 1 reizi savā mūžā. Braucu nost no kalna(bremzēt ta nemāku) un skatos - izskrien priekšā instruktors, kas māca kautkādai blondīnei slēpot. Protams acis šim ir tur, kur būtu katra normāla veča acis. Ātrums man bija pietiekams... Rezultātā sasvēros un gaisā apmetu kūleni. Piezemējos uz sprandas. Nedēļu nevarēju pakustināt ne galvu ne plecus. Ar to mana snowošana beidzās.
Ar slēpēm esmu braucis kādas 2 reizes mūžā. Abas reizes sanāca kautkas līdzīgs ātruma nobraucienam un tad ekstrēmai bremzēšanai( kūleņi pa gaisu ).
Lauzis neko neesmu.

Andre
10-24-06, 19:55
Smagākais, kas man bijis:
FS board pa boksu, ierāvu kanti, un tālāk iet kritiens uz pakaļas pret trubu, un pēctam seko nošļūciens. Bet nejau tas ka dibens dabīja no trubas ir tas trakākais. Tas kā apenes ierāvu d**** tas bija ... :o

Instigater
10-24-06, 19:57
Nuu, ar sleepeem ir visaadi gadiijies, pat taa, ka peec trampaliina piezemeejas plakaniski uz veedera, tikai sleepju gali ir noluuzushi un liidz kaajaam zem sniega un rokas arii kaut kur tikpat dzilji ietriektas, toties smaids pa visu feisu. :D

Andre
10-24-06, 20:29
Es tad nesmaidīju... :D Smaids bija vēlāk, kad sapratu, kas pa īstam noticis. :D

Andre
10-28-06, 21:00
http://www.youtube.com/watch?v=za8MaIMIswI

robja
11-23-06, 00:15
Ir iespējams pa labām cenām dabūt snb inventāru. Ir pāris dēļi, zābaki un stiprinājumi. Viss no firmas Flow. Mantas mazlietotas. Ja kādu interesē uzmeties PM. ;)

ORiONz
11-23-06, 00:24
biju cerejis samita braukt uz kalnu, a te pec aukstuma neizskatas brr. kad beidzot bus normala ziema? nevaru izturet :(

robja
11-23-06, 00:41
kad beidzot bus normala ziema? nevaru izturet :(

Janvārī :D

Inventāru nevajag?

sharkz
11-23-06, 15:49
Es arī kad jau gribēju uz kalnu braukt :mad: :mad: Bļin novembra beigās lietus... komentāru nav!! :mad:

Angelz
11-23-06, 15:53
Mans arii gaida sniegu kad pa naktiim varees normaali paslamot.

mrlobber
11-23-06, 16:04
Mans arii gaida sniegu kad pa naktiim varees normaali paslamot.

Pa naktīm ir jāguļ vai vismaz, ja ne jāguļ, tad jādara kaut kas cits tikpat lielu kaifu radošs :D, bet ne "jāslamo" :D

Angelz
11-23-06, 16:48
Pa naktīm ir jāguļ vai vismaz, ja ne jāguļ, tad jādara kaut kas cits tikpat lielu kaifu radošs :D, bet ne "jāslamo" :D
Nafig guleet, taa visu dziivi var noguleet...

Nu paarmainjas peec to, nejiet runa par slalomu, var dariit arii no riita un dienaa, nevis defaulti naktii... :D :D :D

kiwi
11-23-06, 17:04
Es slepoju ar kalnu slepem jau no 5-6 gadu vecuma. Bet ja jau slepo, tad vajag braukt uz lielajiem kalniem, visas trases Latvijaa taads nieks vien ir (nav interesanti vismaz man) salidzinot ar istiem kalniem :)

Letakais variants tagad laikam ir Slovakijas Tatros. Shoziem man sanaks pirmo reizi uz Shveices alpiem aizbraukt :)

ORiONz
11-23-06, 19:13
nu ar snovu gan, manuprat, te pat var normali pabraukt.

sharkz
11-23-06, 19:17
nu ar snovu gan, manuprat, te pat var normali pabraukt.

es arī ar snowu ;)
braucu pa vidējiem kalniem, jo nevaru noturēties uz pacēlāja, kas iet augšā uz lielo kalnu :D :D muah, vārdu sakot piebesījis pus kalnu skriet augšā ar kājām :D :D
Šogad mēģināšu pieveikt to pacēlāju šaizi :D

JANKS
11-23-06, 19:33
Letakais variants tagad laikam ir Slovakijas Tatros. Shoziem man sanaks pirmo reizi uz Shveices alpiem aizbraukt :)
nu ja , taa ir cita shtelle, ik pa briidim pazib man a taada doma atkal aizlaist uz tatriem uz februaari... tur vismaz kaajas normaali var salauzt :D

kiwi
11-23-06, 20:09
Uz maza kalna ar kajas var salauzt :eek: Neatceros kur tas bija, bet ir tadi maz iebraukati stavi kalni, tadi mazi it kaa, bet kaa jau teicu staavi. Kaa maucu, aizkjeos aiz priedes saknes, lidoju taalu, ljoti taalu, bet paldies Dievam neko nesalauzu :D

Vienkarshi uz lieliem kalniem ir patikami braukt lejaa, minutes 5+ diezgan lielaa atrumaa :)

tobias
11-23-06, 20:18
nedaudz spams, bet ja nu kadam vajag (http://www.rotos.lv/forum/viewtopic.php?t=15328)

Andre
11-25-06, 00:59
http://www.youtube.com/watch?v=vvlwNQH4r3g
Turpinam gaidīt ziemu.
Es ar labprāt aizlaistu uz ārzemēm pa dabīgo sniegu palaist, bet $$$ neatļauj. :(

JANKS
11-25-06, 02:05
nu sakraaj vismaz kaadus 200 LVL un pietiks gan paceelaajiem (kas arii ir vis daargaakais) gan arii inventaaram, bet protams ja veelies briesmiigi tuseet (ar ko iipashi slovaakijas kuurortpilseetinju iedziivotaaji nelepojas) tad vaidzees piemest veel ;)

Andre
11-25-06, 02:59
Inventārs nav problēma. ;)

ORiONz
11-25-06, 12:19
cik tad apmeram izmaksa, ja brauc kopa ar kaut kadu mistisko grupu ar autobusu uz Slovakiju? tb. cik sanak pacelaji, buss, istaba?

11-25-06, 12:43
pagājušajā gadā braucām uz Slovākiju. 5 cilvēki 1 auto + inventārs uz jumta (dēlis+stipr+zābīši chiquitai tika īrēti pa ~40 ls). noīrējām 8vietigu mājiņu www.chataveronika.sk. tīri 6 dienas pa kalnu www.jasna.sk - pacēlāja biļetes dabūjām ar skidkām (isic). ēst taisījām paši. kopā (benzīns, dzīvošana, pacēlājs, ēšana, tatralandia) sanāca ~165 Ls. uz tatralandiju gan nebrauc - pilnīgs crap...

šogad plānojās uz turieni pat braukt, bet 11 dienas pa kalnu dragāt - hardcore. kopējās izmaksas sanāks ar 215-225 Ls...

ps: jasnā snovparks ir crap, bet tā kā tur ir daudz daudz sniega + frīraids (pofig visas trases, galvenais beigās pie pacēlāja piebraukt)... mīnuss ir arī salīdzinoši lielās rindas (15-20 min waiting) un dažreiz salūzušiem pacēlājiem (sanāca 15 min pakarātie atvērtajā krēslu pacēlājā - labi ka ekipējums ir okei). augstajos tatros problēmas ar rindām nav, bet ir citi mīnusi...

tur vispār ~95% ir slēpotāji un snovs tur nav baigā cieņā laikam...

mājiņas var atrast www.holiday.sk. silti iesaku braukt pašiem - lētākm, ērtāk, ātrāk, foršāk... ar tūrisma firmām sanāk ~60% dārgāk + esi piesiets viņu laikiem + varbūt nemaz negribi ar tiem cilvēkiem kopā dzīvot + buss nav ātrākais transports (~19h ar car vienā virzienā)...

ceru ka palīdzēju ;)

robja
12-11-06, 01:39
Varbūt pašam vai kādam paziņam vajag dēli. Ir viens varen labs eksemplārs.

Allian Backman Gorg 156.5. Pro modelis. Ļoti labā stāvoklī. Cena ls 75

Piebildīsu, ka jauns maksāja ~ ls 330 :p

http://www.eoz.lv/forum/attachment.php?attachmentid=1705&d=1165790356

tobias
12-11-06, 02:11
Ja kādam interesē tad ir iespēja tikt pie Head monster 179cm slēpītēm un K2 twintipiem + head 45 izmera zabakiem (tas vis loti laba stavokli) ! Sīkāka info pie manīm.

ORiONz
01-17-07, 21:47
nu ko, braucēji, asinam kantes un smerejam slēpes, no sestdienas valsts austrumu rajonā -*C. pirmdien un trešdien vispār solas -10.
windguru (http://www.windguru.cz/int/index.php?sc=37667)

Remus
01-17-07, 21:56
Vispār jau vajadzētu noasināt slēpes.... Bet nu vai ir jēga... :confused:

fIame
01-18-07, 04:43
Tas ir apm. kaa "Nu vispaar jau vajadzeetu nomazgaaties, bet nu vai ir jeega " :D

Inventaars ir jaakopj, jo labaak sliidees, grieziis sniegu= vairaak var izbaudiit Latvijas mazos nobraucienus + pasham prieks ar sakoptu inventaaru mochiit ;)

EDITED:

Par to Sleepot ore snowot teemu...

Uzskatu, ka Latvijaa snowot>sleepot, jo Latvijas pauguros, normaals sleepotaajs, ir jau gandriiz pie bugelja, kad ir sasniedzis kaut cik patiikamus aatrumus, toties ar deeli ir vajadziigs daudz mazaaks aatrums, lai vareetu izbaudiit braukshanu, bet aarzemees gan ir cita runaashana...

Pats... 3 gadus ar kopaa nesasietaam kaajaam, 3 gadus ar sasietaam kaajaam sljuukaaju pa kalnu ^^

01-18-07, 10:38
dēlis>slēpes iekš lv ir vairāk joy ir true, jo snovparkos nospiedoši vairāk ir cilvēku ar vienu koka gabalu zem kājām ;)

atļaušos nepiekrist par to, ka lai ar dēli būtu kaifs braukt vajag mazu ātrumu...

ps: tā kā vairāk gaidu snovparku, tad imho apkopes darbi aktuāli nebūs līdz februārim

krishxxx
01-18-07, 22:45
Atkarīgs slēpotājs. Šļūkāju ar K2 slaloma slēpēm, gaidu sniegu kopā ar mamikeli :D

Andre
01-18-07, 23:40
Izskatās, ka šogad sniega nebūs... :(
Un ja būs, tad nebūs pietiekami lai sapūstu snowparku.

vimba_zlobnaja
01-24-07, 23:20
Nu tad tā, ir viena baisi man pašam patīkama ziņa ko gribu nodot tālāk.

Lidosta Rīga mums visiem ir noorganizējusi bezmaksas slidotavas, vairākas :D

Slidotavu atrašanās vieta, zemāk pieejamajā atačbildē.
Pašam vislabākā likās tālākā pie Baltijas kravu centra, jo ērtāk piebraukt un ar farām izgaismot ledu. Uz šo vakaru ledus biezums ~6cm.

Veiksmīgu slidošanu!!!!

[EDIT]Sorry, bija probzas ar bildes uplādēšanu :o

Andre
01-24-07, 23:29
Žagarā laikam 3 nogāzes gatavas shreddingam ;)

mamikelis
01-24-07, 23:41
Es visticamaak riit uz Milzkalnu, jaaiemeegjina inventaars svaigais. :)

Andre
01-24-07, 23:59
Mjā, es iešu braukāties ar 2 izmērus mazākiem zābakiem! :D :( Damn... :mad:

sharkz
01-25-07, 00:06
Es visticamaak riit uz Milzkalnu, jaaiemeegjina inventaars svaigais. :)

Domā vaļā?
Man tas ir ~10km brauciens, moška var aizkost arī rītvakar :)

mamikelis
01-25-07, 00:14
Sniegs sapuusts, riit ap 12iiem trasi ver valjaa.
Nezinu kam jaanotiek, lai vinjus veel aizkaveetu :D

sharkz
01-25-07, 00:20
ā jā, viņu lapā arī tā rakstīts :)
Nez, es laikam uz JēkabGravu vakarā kodīšu, man tur labāk patīk :cool:

[ jx ]
01-25-07, 00:24
Iesakiet, uz kurieni rīt braukt dēļot. Vismaz pa daļai vaļā esot Milzkalns, Reiņa trase, Riekstukalns. Varbūt vēl kas?

sharkz
01-25-07, 00:26
']Iesakiet, uz kurieni rīt braukt dēļot. Vismaz pa daļai vaļā esot Milzkalns, Reiņa trase, Riekstukalns. Varbūt vēl kas?

Jēkaba Grava :) Arī pie tukuma ir :)
www.grava.lv

mamikelis
01-25-07, 00:36
Ja veelies mieriigi shljuukaat, brauc uz Jeekaba gravu.
Man savukaart interesee sezonu saakt ar aatruminju cik tik sliidees, un Milzkalnaa kakraz 1. un 2.(saliidzinot ar gravu sameeraa staavas) trase ir valjaa :D

sharkz
01-25-07, 00:43
Ja veelies mieriigi shljuukaat, brauc uz Jeekaba gravu.
Man savukaart interesee sezonu saakt ar aatruminju cik tik sliidees, un Milzkalnaa kakraz 1. un 2.(saliidzinot ar gravu sameeraa staavas) trase ir valjaa :D

Es uz milzkalnu nebraucu, jo mazais kalns man ir pa mazu, bet lielajā es nevaru uz pacēlāja noturēties :D :D

Aigars
01-25-07, 00:44
Trakie kāju lauzēji :D
Pietika man ar vienu jautru mēģinājumu kalnā pārvietoties ar viengabarīta šļūcamdēli, lai saprastu, ka tas ir sick. Jā, tāpēc ka nemāku, arī es ierēcu, ka visi letiņi sevi par kalnu un sNOWeRU nāciju pataisījuši. :>

[ jx ]
01-25-07, 00:48
Eh, vajadzīgs iesācēju kalniņš, jo ne visi gribētāji prot noturēties kājās. Nevienā kalnā iesācēju trase vēl nav vaļā :/. Riekstukalns tik no 18.00 vaļā :(, vajadzētu 2h ātrāk (jā, esmu nepacietīgs :D ). Laikam jāpazvana uz to Jēkaba Gravu, vai šamie rīt pa dienu jau būs vaļā ("pēcpusdiena" tāds slidens jēdziens).

Neesmu bijis Milzkalnā - kāda 2. un 3. trase? Stāvas, lēzenas? Nevar saprast no bildes. Vajadzīgas absolūtiem iesācējiem :).

sharkz
01-25-07, 00:50
']Eh, vajadzīgs iesācēju kalniņš, jo ne visi gribētāji prot noturēties kājās. Nevienā kalnā iesācēju trase vēl nav vaļā :/. Riekstukalns tik no 18.00 vaļā :(, vajadzētu 2h ātrāk (jā, esmu nepacietīgs :D ). Jāpazvana uz to Jēkaba Gravu, vai šamie rīt pa dienu jau būs vaļā ("pēcpusdiena" tāds slidens jēdziens).

Nu jēkaba gravā kakraz ir viens nobrauciens pilnīgiem iesācējiem :)

mamikelis
01-25-07, 00:53
Sharkz - ar to nelielaas :D
jx - es jau no saakuma saaku ar lielo kalnu. Subjektiivi, bet manupraat progress rodas daudz straujaak ;) Paceelaaja probleemu risini, sarunaajot ar kaadu sleepotaaju :)

Iedvesmai mana ieprieksheejaas sezonas(sezona bij pirmaa) labaakaa un gandriiz vieniigaa bilde :D
http://www.eoz.lv/forum/attachment.php?attachmentid=2086&stc=1&d=1169675606

Aicinu citus arii padaliities :)

[ jx ]
01-25-07, 00:58
mamikelis
Meitenei, kas pirmo reizi uz dēļa, pa taisno uz lielo trasi = bad idea. Tikai sagraus visu iespaidu un vairs pat nemēģinās. Džekiem jau mierīgi - apsitīsies, dragās tālāk, bet meitenes tādas... delikātas būtnes :).

mamikelis
01-25-07, 01:06
Nu tu neteici, ka meichuks jaamaaca braukt :)
Tad brauc uz gravu. Tur leezenaa trase ir pietiekami leezena lai neieskrietos liidz 2. kosmiskajam aatrumam, toties pietiekami gara lai nobrauciena laikaa 5x noliekoties uz peecpuses un meegjinot pa jaunam vareetu leenaam saakt saprast ko un kaa ;)

nemiers
01-25-07, 01:10
hehe,

maneejaas snowa bildes diemzheel ir tikai draugiem.lv saglabaajushaas ... :rolleyes:

robja
01-25-07, 01:40
Iedvesmai mana ieprieksheejaas sezonas(sezona bij pirmaa) labaakaa un gandriiz vieniigaa bilde :D

Pret kori nesasities?

mamikelis
01-25-07, 01:44
Nea.
Mazais bigairs pagaajushosezon bij taa taisiits, ka, lai normaalos apstaakljos nedavilktu, vajag buut iipashi talantiigam :D Paarsvaraa mieriigi lecot gaaja 2..3m sliipumaa veel. Ja lidoja 5 un vairaak metrus uz leju pa taalu, saaka palikt nepatiikami :o

robja
01-25-07, 01:50
saaka palikt nepatiikami :o

Pagājušo gadu man sezona beidzās 30. decembrī ar 12m kickera nosēdiena pārlekšanu.

Rezultāts :mad:

http://foto.inbox.lv/albums/rrobs/manakjivere/tamtaram.jpg

http://www.eoz.lv/forum/attachment.php?attachmentid=2087&stc=1&d=1169678991

So neesiet pārgalvīgi un nēsājiet ķiverītes, kad nepieciešams ;)

mrlobber
01-25-07, 10:18
Trakie kāju lauzēji :D
Pietika man ar vienu jautru mēģinājumu kalnā pārvietoties ar viengabarīta šļūcamdēli, lai saprastu, ka tas ir sick. Jā, tāpēc ka nemāku, arī es ierēcu, ka visi letiņi sevi par kalnu un sNOWeRU nāciju pataisījuši. :>

qft :D

Andre
01-25-07, 16:54
Mani neviens nefotografē :( Bet man sanācis citus pafočēt! :D

http://www.eoz.lv/forum/attachment.php?attachmentid=2093&d=1169733002

Tur draugs (Blind (http://www.eoz.lv/forum/member.php?u=499)) sataisa BS180 Indy. Steez yo! :cool:

S-G
01-25-07, 17:44
Tiko biju Austrijaa snowot http://www.kitzsteinhorn.at
Iespaidi vienkaarsi vienreizeeji jo pirmstam biju braucis pa latvijas traseem, paarsvaraa milzkalni. Nekad nebiju iedomaajies ka tie kalni ir tiiiiiiiiiiiiik lieli.
H=3km
Pa kalnu tur braucu no 8:00-16:00 kaameer kaajas kaa makaroni.
Cenas tur sameeraa normaalas-paceelaajs uz 6 dienaam 170eiro kas pie tik daudz nobraktiem kilometriem ir daudz leetaak kaa Latvijaa. Un paceelaaju karte straadaa gan Kapruna gan Zell am See(sitas kalns gan vairaak laikam domaats sleepotaajiem vis maz man tur tik labi nepatika kaa Kapruna) Ski busins piebrauc pie maajas un brauc uz kuru kalnu gribi.
Tagad gribas aizlaist uz Milzkalni un pastiities kaa ir braukt pa latvijas pauguriem.

Andre
01-25-07, 17:48
Nez, ja labi uzvedīšos, tad pavasarī ar sanāk brauciens uz Austriju.

01-25-07, 18:16
Tagad gribas aizlaist uz Milzkalni un pastiities kaa ir braukt pa latvijas pauguriem.

ja LV brauci tikai pa nogāzem un snovparks pārāk neinteresēja, tad līdzenās trases būs ļoti ļoti neinteresantas...

S-G
01-25-07, 18:32
Es tikai pagaisogad pirmo reizi biju uz kalna. Un milzkalnes 2m traplini ir par lielu, bet sogad buus japameegina paleekaat pa tiem esu lekaajis pa riekstu kalna snow parku tur vini ir mazliet mazaaki. Pa vienu sezonu jau nevar visu samaaciities ja neesi baigais nindza :)

01-25-07, 18:44
man līdzīgi bija pagājušā gadā. visforšākie likās "/-\" formas džampi. galvenais ir ķivere un delnu sargi - safety first...

sharkz
01-25-07, 20:23
Nu tad es laikam šodien ap deviņiem braucu atklāt sezonu... :)
Jāsāk ar bēbīšu kalniņu laikam :o

Blind
01-25-07, 21:38
Mees ar wooz tikko no kalna atlidojaam.

Situaacija taada
Zagarkalnaa -15*C :) Nenosalaam, normaali iechillojaam. :D
Ieniistu psihopaatus sleepotaajus kuri neskataas tik dur lejaa.
Snovparks buus valjaa tikai 6dien.
Shovakar straadaaja tikai divi kalni un 3 paceelaaji. :cool:

mamikelis
01-25-07, 22:04
Es arii paaris h kaa no Milzkalna :)
Situaacija laba. 2as trases un 2 paceelaaji darbojas, sliid ljoti labi, var lidot sirsniigi.
Pagaajushaas sezonas "zemes" iemanjas godam atguutas, jaunaa tehnika iemeegjinaata. Jaacer ka tuvaakajaas dienaas pieviesiis kaadu planeejamo konstrukciju videejaa trasee :D

Punduris
01-25-07, 22:05
Es jau gatavoku slepes vel sezona nau atklata bet 8 febrari izbraucam uz Italiju.

Andre
01-25-07, 22:19
Blind`am nekādas problēmas uzgriezt Flatland 360 :D :cool:

Btw, snoweri, kādi jums set-up-i?

Es atlaižu ar Ride Control 162, Head low-end stiprinājumiem, pagaidām, divus izmērus pa maziem ( :mad: ) Head 3.60 zābakiem.

Remus
01-25-07, 22:29
Kāds ir mēģinājis asināt/iesmērēt slēpes @ milzkalns? Kāda tur varētu būt kvalitāte ? :)

Lai slēpes un dēlis labi slīdētu, tiem regulāri jāveic apkope. Ja pēdējā laikā nav iznācis parūpēties par savu inventāru, uztici to mums!

Esam iegādājušies Wintersteiger slēpju un sniega dēļu apkopes staciju, kurā ietilpst: mašīna, kas asina slēpju un dēļu kantes, vaskojamā mašīna, slīpmašīna un akmens slīpmašīna. Ja nepieciešams sīks remontiņš, arī droši griezieties pie mums

Piedāvāt it kā piedāvā...

robja
01-26-07, 00:00
Btw, snoweri, kādi jums set-up-i?

Dēlis - Flow Quantum 152 06/07
Stiprinājumi - Flow NXT FS
Zābaki - Flow Assault
Apģērbs - Quicksilver
Optika - Oakley A-Frame Pink :D

:o

Andre
01-26-07, 00:11
Ā, aizmirsu piebilst, uz acīm man Relax optika, :cool: un rokās Alpine Lowe cimdiņi.
Robja, viss no Flow`a. :)

Optika - Oakley

Oakley optika ownz. :)

01-26-07, 00:12
primary: Bataleon Hero 157 '07 + Drake SuperSport '07
secondary: Nidecker Axis 154 '05 + Nidecker FR660 '05
zābji: kaut kādi Nideckeri
lupatas: Sportful termoveļa + Five bikses un jaka
Electric brilles + kaut kāds Protec pods uz galvas un Protec delnu sargi + Millet cimdi + Rossignol un X-socks zeķes + Mammut balaklava.

robja
01-26-07, 00:15
Robja, viss no Flow`a. :)

sponsored ;)

Aigars
01-26-07, 00:27
Ejiet ka visi :D
Rītvakar aizbraukšu uz dīķīti paslidot un jutīšos daudz labāk kā jūs visi kopā :D
(atkārtojam visi: "fleims ir mans draugs, fleims ir mans draugs, fleims ir mans dra...")

Blind
01-26-07, 01:06
Bataleon Evil Twin decks :D
Rome lamatas
North wave booti

Volcom clothing :cool:

Remus
01-26-07, 01:25
Ai kā visi noģērbušies, lai pildītu savu augstāko snowbordera mērķi - tupēt uz kalna un maisīties pa kājām tiem, kas ar vienu dēli abām kājās neapmierinās, un patiešām pārvietojas.. :D

Nesistat, bet vienmēr esmu gribējis pavaicāt nafig jūs tik cūciski uzvedaties pie pacēlājiem, stāvot rindā? :D

sharkz
01-26-07, 01:36
Mans aprīkojums eeem.... nuuu.... vispār es īrēju :p :D
Starp citu viens jautājums - Kas tā pa šaizi, ka vienmēr baigi kājas spiež ar dēli braucot... 1, 2 reizes nobraucu no kalna un pēdas tā sāp, ka gribas no dēļa lekt nost :mad: Tas ir no zābakiem atkarīgs vai kā?

Blind
01-26-07, 01:48
Remus
Ja domaa liishanu rindaa tad tie ir atsevishkji indiviidi, bet nu ko tu tieshi domaaji?

robja
01-26-07, 01:58
Tas ir no zābakiem atkarīgs vai kā?

Atkarīgs no zābakiem un stiprinājumiem un tavām kājām. Man personīgi vairs nesāp. Bet kad braucu vēl ar 32 Boots + Drake F60, tad lauza citreiz ne pa jokam! Pēda jau parasti sāp uz pacēlāja, īpaši Latvijā, jo vina, tad vispār nekustās, asinis nerinķo, sāk lauzt. Pamēģini atlaistvaļā stiprinājumu vienai no kājām braucot augšā pa pacēlāju, tas palīdz. Vispār jau ar laiku pierod pie tām sāpēm un nav tik traki :D

Ai kā visi noģērbušies, lai pildītu savu augstāko snowbordera mērķi - tupēt uz kalna un maisīties pa kājām tiem, kas ar vienu dēli abām kājās neapmierinās, un patiešām pārvietojas.. :D

Nesistat, bet vienmēr esmu gribējis pavaicāt nafig jūs tik cūciski uzvedaties pie pacēlājiem, stāvot rindā? :D

Sākās. Jūs šitādi Jūs tādi. Tas ir tas pats, kas uz ielām BMW.
Par rindām. Uzskatu, ka, ja tu negrūd un nestum nevienu, tad tu rindā nemaz nelien. Ja parkā ir iebraucis kāds asprātis ar mega slalomenēm, kas liedz man viņu rindā apbraukt uz nostāties priekša, pats vien viņš vainīgs, ka bolās apkārt. Vēl viens aspekts: kam kalns atpūta, kam treniņš. Stāvot rindā neko jaunu neiemācīsies.

Nevar visiem uzlikt vienu zīmogu. Man pašam besī, kas ir pāķi, kas nesaprot, ka uz trases neviens nesēž, ka nosēdienos neviens arī nesēž, ka smēķēt uz trases un pacēlāja rindā ir pretīgi, ka alus + kalns nekam neder, ka rindā kāpt uz cita inventāra ir stulbi, ka nostātiem kalna augšā, lai citi netiek garām ir muļķīgi, ka vizināties snowparkā pa nosēdieniem un lekt pa slaidu uzmetieniem ir vēl muļķīgāk.

SPAMS!

[ jx ]
01-26-07, 02:58
Uff, tikko ievēlos mājā. Atklāju sezonu Reiņa kalnā - pusi dienas tur nodzīvojos. Bija forši - i šo to uztaisīju, i pauri apsitu pēdējā braucienā (kā jau vienmēr :) ). Nav nekādas vainas. Vaļā bija tikai galvenā trase, no sākuma strādāja tikai viens, bet vakarā abi pacēlāji. Weekend'ā būšot arī otra nogāze vaļā (iesācēji + lielāks trampulīns). Protams, neizpalika arī piedzīvojums - pēc 5 stundām mierīgas stāvēšanas 1. golfiņš (dīzelis) atteicās piekurbulēties un uz Rīga nācās stopēt pa vienam :).

Par rindām runājot - man arī nepatīk tie priekšā līdēji. Un ir pilnīgi vienalga atpūta vai treniņš vai vēl kas - visi vienlīdzīgi, visi vienādi maksā par pacēlāju, kādēļ lai kādam tiktu īpašas privilēģijas? Šodien gan publika bija diezgan kulturāla, uz dēli neviens neleca, ja sabuktējās, tad atvainojās, priekšā līda samērā maz kadri un pārsvarā viņi bija īsāki par 1.5m (lai jau tiek mazajiem bērniņiem).

Andre
01-26-07, 08:22
Pēc pieredzes tikai slēpotāji uzvedas cīciski, jo bradā ar savām l33t rossignol slēpītēm pa manu aprīkojumu. :p :mad:

Instigater
01-26-07, 09:45
Ev, kursh shovakar uz Milzkalni? Vajag ietuseet. Ira zinaams, ka es shovakar kopaa ar veel 3 cilveekiem dodamies ietuseet - sievieshi pa kafuuzi, vechi pa kalnu.

S-G
01-26-07, 10:05
Ka milzkalne ir ar beenu kalninu ? Vins straadaa un veljoprojaam ir bezmaksas?

Instigater
01-26-07, 10:07
Jaa, straadaa un bezmaksas, man tikai nav beernu seedekliitis mashiinaa! :D

OzYs
01-26-07, 10:11
Ev, kursh shovakar uz Milzkalni? Vajag ietuseet. Ira zinaams, ka es shovakar kopaa ar veel 3 cilveekiem dodamies ietuseet - sievieshi pa kafuuzi, vechi pa kalnu.

es vareetu ar tiem sievieshiem pa kafuuzi :D

S-G
01-26-07, 10:11
Man pasam savs transports. Savu meteni vell nedriikstu uz lielaa kalna laist tapee arii tas beernukalnins vajadziigs

01-26-07, 11:38
davai bez fleimiem par slēpotājiem un dēļotājiem, inteļiem un amd, krieviem un latviešiem... bērnišķīgi. pats cenšos nečakarēt nevienam braukšanu un pacēlāja lietošanu.

galvenais tomēr ir braukt uz kalnu atpūsties, nevis mēģināt atrast kādu lietu, pa kuru besīties divas nedēļas.

sharkz
01-26-07, 13:22
Atkarīgs no zābakiem un stiprinājumiem un tavām kājām. Man personīgi vairs nesāp. Bet kad braucu vēl ar 32 Boots + Drake F60, tad lauza citreiz ne pa jokam! Pēda jau parasti sāp uz pacēlāja, īpaši Latvijā, jo vina, tad vispār nekustās, asinis nerinķo, sāk lauzt. Pamēģini atlaistvaļā stiprinājumu vienai no kājām braucot augšā pa pacēlāju, tas palīdz. Vispār jau ar laiku pierod pie tām sāpēm un nav tik traki :D

Vai vispār citu zābaku iegāde varētu palīdzēt atrisināt šādu problēmu? :mad:
Kā vispār zināt, kuri zābaki ir tieši īstie? :)

01-26-07, 13:42
zābaku pirkšana var atrisināt to lietu, tikai nevajag izvēlēties zābīšus no krāsu salikuma ;) viss atkarīgs no braukšanas stila. kad pielaiko, tad pakusties kādas piecas minūtes un palokies kā apmēram brauktu ar dēli, sajūtai kaut kādai vajadzētu būt...

man piemēram pirkstgali zābakā kustās diezgan brīvi, arī augšējā daļa zābakam nav lopā cieši savilkta (ir braukts ar neciliem nideckeriem no 9 līdz 16 ar nelieliem pārtraukumiem un nekāda dikti riebīgā sajūta nav, tik pats saguris uz beigām). vienam keksam ir 32 zābaki un arī viņš savelk tos diezgan cieši (un pats saka, ka vairāk par 2-3 h nav iespējams izturēt). pamēģini kādreiz atlaist vaļīgāk un ar mīkstākiem pabraukt. ja nebrauc ar krēslu pacēlāju, pamēģini atlaist vaļā vai samainīt sānus (nebrauc visu laiku pierastajā stājā).

ORiONz
01-26-07, 14:20
piektdiena, jaiet atlaist uz klubu. svetdien varetu uz zagara snovparku.
aa, jus te lielaties ar eq, nu varu savu mazo kraninu uzrakstit.
capita ind00r survival 160
Union cadet xl
letie head zabaki
cappel smotkas.

vajag podu iepirkt savadak jau paliek bailigi ;)

mamikelis
01-26-07, 18:00
Es ap 7iem buushu Milzkalnaa :)
Snowboards izskataas peec laminaata :D

Instigater
01-26-07, 19:15
Mees orienteejamies kaut kur ap 22:00 starteet uz kalna, mees, sleepotaaji amatieri.

robja
01-26-07, 19:53
Vai vispār citu zābaku iegāde varētu palīdzēt atrisināt šādu problēmu? :mad: Kā vispār zināt, kuri zābaki ir tieši īstie? :)

Nav teikts, ka tieši zābaki atrisinās problēnu, jo citiem stiprinājumiem strapi normāli griež kājās. Teiksim tā 50-50, ka jauni zābaki dos vēlamo efektu. Piemēram, Flow stiprinājumiem nepastāv strapi klasiskajā izpratnē, tādēļtajos kāju nelauž. Zābaki kā jau minēja ir jāzivēlas savam braukšanas līmenim. Kājai zābakos nav jākustās ne pēdai, ne potītei. Zābakam ir perfekti jāpieguļ. Veikalā īstenībā ir grūti pateikt, vai zābaki būs tev baigi ok, jo svaigi zābaki ir cieti un tie savu īsto dabu parāda tikai pēc pāris stundām uz kalna. Ja pērc zābakus, tad izvēlies atzītus brendus, nevajag pirkt kaktu mantu. Flow, Burton, Northwave, Vans, Dc pilda savu uzdevumu godam.

Vēl iedomājos, ka kāju sāpju cēlonis varētu būt nepareizs stiprinājumu regulējums. T.i. strapu vietas, paēdis, purngals, hiback's, varbūt pat kāju novietojums ir neatbilstošs tavai anatomijai. Esmu dzirdējis, ka 32 zābakiem sāpes noņem apavu pēdiņas ievietošana zābakā. Varbūt tev ir plakanā pēda???

Galavārds :D - Nav ideālas formulas zābaku un stiprinājumu izvēlei. Katrs esam ar atšķirīgām anatomiskajām īpatnībām, tādēļ tikai pārbaudot un meklējot var atrast sev labāko un piemērotāko.

Andre
01-26-07, 20:08
Nu jau trešo gadu atlaižu ar head zābakiem un nesūdzos. ;) Ja būtu vieglāk pieejami Vans, DC zābaki, tad jau ar head nebrauktu. :D Vans - labākās kedas sk8ošanai.

01-26-07, 20:57
arī stiprinājumu regulējums ir no svara - pamaini grādus, pamēģini gan duck ("\ /"), gan klasisko ("/ /")

nevajag jau piestrapoties tā, ka asinis neriņķo ;)

sharkz
01-26-07, 21:04
arī stiprinājumu regulējums ir no svara - pamaini grādus, pamēģini gan duck ("\ /"), gan klasisko ("/ /")

nevajag jau piestrapoties tā, ka asinis neriņķo ;)

Nu man nav pašam savs dēlis takā šādi izdarīties nesanāks :(
BTW varētu kādu dienu aizčāpot līdz kādai snowa bodei :) Ko tauta iesaka? Kur labākās cenas? :)

Andre
01-26-07, 21:33
Khm, :D tirgojas zābaciņi uz 42.5 izmēra. ;)
PM`ojat ja interesē.

/ / stāju liksim ja braukājam pārsvarā freeraidā, ja jau lecam un taisam trikus, tad gan \ / ;)

01-26-07, 21:34
arī nomas dēli vari pārskrūvēt vai palūgt nomas cilvēkiem, lai viņi to izdara tavā vietā. pagaidām vēl skidkas šīssezonas precēm ir lielākajā daļā veikalu. boardos bija 30% (pats tur esmu pircis 2 dēļus ar stiprinājumiem un zābakus), citur vēl vairāk ir. noziedo sestdienu un apbraukā to veikalus... x-sports (džutas ielā atrodās viena filiāle) ir viens no lētākajiem.

ORiONz
01-26-07, 22:18
savejo brinumu savacu mosquito un burusporta uz cakenes.
btw cenas jau labas ir tikai uz atlaidem ;)

Andre
01-27-07, 01:26
Tā, ja būs "īpaši" apstākļi tad žagarā snova parka openings ir šovakar (sestdien), savādāk - svētdien. :) Katrā ziņā jāčeko webkameras.

Instigater
01-27-07, 04:14
Nice, tikko no Milzkalna, bija vienkaarshi super, trases gan bija tikai 4 valjaa, toties pa smuko. Pa dienu maaksliigais sniegs apakshaa taads ciets, a pa virsu shovakar sasniga dabiigais miikstais, braukshana vienkaarshi bauda.

[ jx ]
01-27-07, 15:43
Tāaa, jautājums. Tā kā iepriekšējā braucienā transports nomira, pašlaik izskatās, ka rīt uz kalnu jālaiž ar kaut kāda veida sabiedrisko transportu. Uz kurienu būtu visjēdzīgāk? Es zinu, ka žagars piedāvā autobusu. Varbūt ir vēl kāda trase, kur varētu salīdzinoši ērti piekļūt ar autobusu/vilcienu (+ iespējams taksis ne visai tālu) un būtu iespējams nomest mantas?

ORiONz
01-27-07, 16:36
milzkalns/baili. uz milzkalnu vilciens + ~5km kajam vai taksis. baili autobus +2km kajam/taksis. zagars vispar ir visneizdevigakais transporta zina, tur toc tad jabrauc ar vinu autobusu no operas.

kitaps
01-27-07, 16:43
Vel Riekstukalns/Mežkalni un tad arī kāds gabals kājām, ja paveicas, tad kāds parauj...

Jābrauc ar busu Rīga - Baldone - Riekstukalns(nē, viņš nepieved pie kalna).

Remus
01-28-07, 00:50
Nice, tikko no Milzkalna, bija vienkaarshi super, trases gan bija tikai 4 valjaa, toties pa smuko. Pa dienu maaksliigais sniegs apakshaa taads ciets, a pa virsu shovakar sasniga dabiigais miikstais, braukshana vienkaarshi bauda.

Eeem kā tur ar tautu bija? bija kur apgriesties... ? Un vispār cik šie šogad plēš par pacēlāju? :)

Instigater
01-28-07, 13:06
Peec 00:00 ir baigi labi, ilgaakais, kas jaagaida uz paceelaaju ir 2 minuutes un arii tad, kad kaads no deeljotaajiem ir noveelies. Deeljotaaji pa to pashu kalnu mauc, jo vinju kalns veel nebija valjaa. Vispaar normaals piepildiijums kalnam, par daudz veel nelikaas, vienkaarshi normaals bara tussinjsh.

[ jx ]
01-28-07, 15:24
Šon biju Riekstukalnā. Lai arī bija forši, biju gaidījis ko vairāk. Kāds cits manā vietā varbūt būtu bijis pat vīlies. Divas interesantākās trases (snowparks un tā foršā mierīgā trasīte uz otru pusi no parka) bija ciet. Nu pareizāk - nestrādāja, pacēlājs un nebija sapūsts sniegs - pa sasnigušo pūderi jau varēja laist, taču tas nav tas. Pacēlājiem nebija nolīdzīnāts segums - sliede kā bobslejā, cilvēki krita viens pēc otra. Vispār džeki haltūrē. Varbūt vēlāk saņemsies.

Īsāk sakot - boriinngg + ļaužu jūra.

Reinī tādā ziņā viss čiki piki, smuki retraks nobraucis. Nezinu gan kā tur 7dienā ar cilvēkiem.

ORiONz
01-28-07, 19:59
mja, sodien biju milzkalna, arprats. pacelaji 3 strada, rindas nenormalas, masinu nebija jau tur kur nolikt.

Aigars
01-28-07, 20:35
Šodien biju kolēgas dīķī (~80x170m). Ledus ļoti patīkams, bet saulē sāka viena notīrītā mala kust. Uz beigām arī izbraukātas rievas bija nošķūrētajā daļā. :> Kaimiņš ar kvadraciklu nebija klāt, tāpēc slidinājāmies caur visu sniegu un vietām izšķūrējām trases manuāli. :) Pacēlāji nebija, nācās dīķī līst iekšā pa rakumiem. Tauta nebija nemaz. Tikai es ar draudzeni un paziņa ar sievu, sīci un suni. :>

Nu jūs jau sapratāt - fleims. :D

frenky
01-28-07, 20:45
Info par Jēkaba gravu - cilvēku biezs, viens pacēlājs nespēj nodrošināt ātru apriti līdz ar to pie viņa veidojas rinda 40-50 cilvēku, karoč sviests :mad: Bet kalns kā tāds labs ;) Kaut gan nākamreiz jādomā par citu vietu :cool:

sharkz
01-28-07, 20:56
Info par Jēkaba gravu - cilvēku biezs, viens pacēlājs nespēj nodrošināt ātru apriti līdz ar to pie viņa veidojas rinda 40-50 cilvēku, karoč sviests :mad: Bet kalns kā tāds labs ;) Kaut gan nākamreiz jādomā par citu vietu :cool:

Nu tur laikam pārējās divas trases vēl nav vaļā, pēc tam jau daudzmaz izlīdzināsies :p

ORiONz
02-18-07, 17:07
ir doma braukt uz Somiju/Zviedriju snowot. Kāds var ieteikt kādu parku? velams ne parak talu no galvaspilsetam.

robja
02-19-07, 00:56
ir doma braukt uz Somiju/Zviedriju snowot. Kāds var ieteikt kādu parku? velams ne parak talu no galvaspilsetam.

Talma, Somijā. Tur pat blakus Helsinkiem! Ideāls parks. Triku rūpnīca.

brachkapc
02-19-07, 01:18
hmm kaads savu veco deeli nepaardod ?

Andre
02-19-07, 01:52
Head Ignition - All-mountain freestyle, 153 cm
PM

brachkapc
02-19-07, 02:20
varbuut es padomaashu bet liekas bik par iisu ... varbuut arii nee :rolleyes:

brachkapc
02-19-07, 02:32
pats reaali nezinu ar kaadu deeli labaak, jo parasti nomaa nevar pateikt kursh bija labaaks jo 10-30min pieshaujies un dragaa ... buutu labaak jaaaizmauc un jaanotestee un tad var pateitk vai der vai nee ;)

brachkapc
02-19-07, 07:22
eee profesori sakiet uz kaadiem kalniem vispaar kad braucat dodaties ?

Bender
02-19-07, 08:40
Piektdien uz Austrijas Alpiem, Išglu dodamies.
vairs nevaru sagaidīt.

šogad ar snowu.

kādam slēpju zābaki neinteresē? HEAD EDGE 7.0(laikam)

Angelz
02-21-07, 19:47
Doma par nelielu EOZ Mass Snow party (http://www.eoz.lv/forum/showthread.php?t=5964)

Instg, biku radaas prbl muuvojot tavu postu :)

JANKS
02-25-07, 03:32
eu nu dzeki... ja runaa par konkreetu lietu, tad arii runaa, nevis pamet visu novaartaa....;)

fubar
04-13-07, 20:38
neviens vasaraa uz kaadu ledaaju nebrauks snovot/sleepot? ;)

ORiONz
04-14-07, 14:24
nav jau vairs isti kur braukt tada ista vasara. maija jau vel ari varetu but kaut kas. ir protams vietas, kur ir sniegs, tacu nav pacelaja. pats pagajusogad julijaa izbraucu pa Norvegiju un tiesi biju tajas vasaras sleposanas vietaas, nu svaki, svaki tur.

fubar
04-14-07, 18:56
Austrijaa ir kaudze ar 3000-iekiem uz ledaaja, kur trases straadaa cauru gadu. sniegs mazaak, bet braukt var tiiri labi, ja baigaas lomkas uznaak. tiko paskatiijos web kameraa Soldenaa, kur es biju shoziem, un visas labaaakaas vietas veeljoprojaam ir ar 160 cm sniegu!
taa sagribeejaas aizlaist.

es liidz shim tikai pa ziemaam braucu, bet buutu incanti saorganizeeties un aizlaist reiziiti arii vasaraa. lejaa +15, +20, augshaa neliels miinuss un tik snovo, bezmaz vai t-kreklaa un shortos.

robja
04-16-07, 16:03
haha :D brauc uz Les 2 Alpes, tā ir latviešu iecienītā vieta jūlijā. pats esmu 3 reizes bijis :) lejā + 25-35 augšā no rīta var būt ir -, bet tā tikai +. Parks ir labs! Party arī labs :P

Tominjsh
12-11-07, 20:57
A sniega ta nav :D un shogad nebuus :D

Andre
12-11-07, 21:18
Mja. Sāku arī domāt par atmešanu. :(

OzYs
12-11-07, 21:26
heh man prieks par juusu neveiksmi :D
juusu neveiksme nes lielu labumu manam valjaspriekam - spiningoshanai :D

brachkapc
12-11-07, 22:28
me kad pirmais sniegs tad i mauks ...

S-G
12-12-07, 11:34
Es jau paspeeju uz pirmo sniedzinnu traapiit zzagarkalnaa :D

TritoN
12-12-07, 20:48
Sniegs buus !!! februaarii :D :D :D

ORiONz
12-12-07, 22:51
negribu baigi reklamet, bet vajadzetu piektdienas vakara/sestdien but sniegam zagara.

brachkapc
12-12-07, 23:37
dafai padodiet zinju kas brauc un kad brauc un dievs dod lai lietus nesāk līt :D

robja
12-13-07, 01:10
nu jums brīnumi. būs tā pat kā pagājušo gadu! janvara vidū ziema būs!

inventāru kādam nevajag? ir zābaki 43, melnas velveta oakley bikses L, ir vēl kaut kādi dēļi. ir arī vēl oakley wisdom briļļu rāmis (stikls ir izmetams) rozā krāsā. ja kas interesē, tad lūdzu uz PM, cenas ļoti draudzīgas :)

Tominjsh
12-13-07, 01:35
pie manis buus labaakas cenas :p

www.alpinepro.lv

Lifz
12-16-07, 13:53
Varbūt var sarunāt par maiņu ?! No manas puses slēpes 1 sezonu vecas tas pats ar zābakiem.

ORiONz
01-08-09, 15:54
mazliet mironi pacelšu.
kāds pēdējās dienās ir bijis kaut kur citur izņemot žagaru? gribas šodien aizbraukt pagāzt, bet uz žagaru negribas kratīties. varbūt kāds ir bijis riekstukalnā vai milzī pēdējās dienās?

aspms
01-08-09, 16:14
brīvdienās biju milzkalnā- rindas pie pacēlājiem debīlas, tautas jeb precīzāk debīlie leiši un pokemoni dahuja! :doh:
Pats kalns nodrāzts- vienos pampakos un pretīgs ledus- darīt tur nav ko! Jāņem drīz atvaļinājums un jāaizksrien kautkur aiz zagrana papriecāties a to būs kā pagājušo gadu 2x tik uz slēpēm uzkāpu :doh:

btw ozolkalnā nebiji- kas tur darās?

ORiONz
01-08-09, 16:27
paziņas bija, teica, ka tīri labi esot bijis, sniegs ok un rindas arī nebija lielas. laikam pagajušopiektdien bija. jā par milzkalnu arī dzirdēju, ka tur sūnaini.

Rik0
01-08-09, 17:09
brīvdienās biju milzkalnā- rindas pie pacēlājiem
btw ozolkalnā nebiji- kas tur darās?

2x pirms Jaunāgada pabraucu ozolkalnā.
(tad vēl sigulda bija ciet). Viņiem vaļā tad bija tikai 1 trase (pa labi) ar krēslinieku. Pati trase +-OK, uz pēcpusdienu gan lēnām tika sadzīta.
Drusku rindas bija, bet normas robežās.

smartdevil
01-21-09, 10:50
Esmu peedejo reizi staaveejis uz sleepeem pirms kaadiem 15 gadiem un vajadziigs neliels padoms.
Skatos pagaidaam uz kriizes tirgotavaam :D
Atradu sheit (http://www.xsports.lv/content/view/30/9/lang,lv/) un sheit (http://elksni95.lv/index.php?p=2) lietoto sleepju tirgotavas. Bet vajadziigs padoms ko iegaadaaties, kam jaapieveersh uzmaniiba, kaadu garumu, stiprinaajumus, kaadas firmas sleepes labaak neskatiities u.t.t.

No kalnu sleepeem vispaar nav saprashanas. Doma, protams, vispirms ir aizbraukt uz kaadu kalnu un pabraukt ar nomaataam, bet tomeer ieteikumi nenaaktu par skaadi. ;)

Aigars
01-21-09, 10:56
Runājot par citiem kalniem - es kā amatieris, kurš uz kalna pirmo reizi mūžā bija pagājušajā nedēļā :D īsti neredzēju problēmas Milzkalnā. 1dienas vakarā gan idiotu (zaļā) trasē pacēlāja mala bija izjāta.

BTW, darba dienu vakari ir īstais laiks - tauta gandrīz nemaz nav. :thumbsup:

krishax
01-21-09, 11:10
;) ja izdomā pirkt kalnu slēpju zābakus, tad varu piedāvāt pilnīgi jaunus Atomic B-Tech ,manuprāt 45. izmērs bija, bet varu apskatīties..:)

a tā pa slēpju garumu ir grūti viennozīmīgi pateikt..
iesācējiem cik zinu, parasti iesaka tādas slēpes kuras ir līdz Tavam degungalam vai īsākas par kādiem 10-15cm.. Tb ir tā, ka ar īsākām slēpēm ir vieglāk veikt pagriezienus un nav tik liels ātrums, ar garākam slēpēm ir grūtāk veikt pagriezienus, bet ir lielāks ātrums..

Pašam ir divu slēpju pāri :D, vienas īsākas, otras garākas.. Latvijā braucu tikai ar īsākajām un pilnīgi pietiek.. Uz lielajiem kalniem parasti ņemu tikai garās slēpes, joo man patīk liels ātrums un tad šīs slēpes ir stabilākas..

Dzy
01-21-09, 11:52
Ejot garām X-Sports, ievēroju, ka pa 110 Ls piedāvā kaut kādus komplektus (http://www.xsports.lv/content/view/31/9/lang,lv/) - ietilpst dēlis vai slēpes + stiprinājumi + zābaki, bet par kvalitāti gan nekā nezināšu teikt

01-21-09, 12:52
fanā arī līdzīga akcija (cena ar +- tā pati), katrā ziņā deglava ielas fanā arī lietotās mantas ir. uz nekādu hi end pa 110 latiem neietektu sacerēties

ORiONz
01-21-09, 13:05
Biju Riekstukalnā pirmdien. Perfekts snowparks, sniegadēļotājiem silti iesaku aizbraukt.
Par slēpēm, lietotas veikalā neiesaku ņemt, jo jamās nāk no nomas un ir parasti sūdīgi koptas un izjātas. Ņem vai nu veikala uz atlaidēm vai tad pērc no rokām.

smartdevil
01-21-09, 13:26
ar ko atshiras hi end no taam kas ir pa 110?
Deglava ielas maximaa ieveeroju ka kalnu sleepeem ir metaala malinja. Ir kaadi komentaari par to? Cik noprotu, tad lietotaam taa malinja vareetu buut taa pamatiigi nodilusi, vai ne?

Kaa ar zaabakiem? Tos var njemt lietotus tajos veikalos?

Kaa jaakopj kalna sleepes?

krishax
01-21-09, 14:09
paskaties ebay.de, tur var dabūt jaunas slēpes(arī lietotas) pa labām cenām.. labās cenas it īpaši ir tad, kad beidzas sezona un vasarā :santa:

metāla maliņas jeb kantes ir visām slēpēm.. kantes var un vajag ik pa reizei asināt. Ja pērc lietotas slēpes, tad skaties vai nav baigi saskrāpētas un nodilusi slēpju apakša it īpaši gar malām..

kopšanai ir speciāli vaski, bet lai tos uzklātu ir nepieciešamas zināšanas un speciāli rīki (gludeklis, visādas lupatiņas, skrāpis lai noņemtu veco vasku nost utt)

vnk katras sezonas sākumā aiznes uz veikalu, lai sakopj slēpes ;)

par lietotiem zābakiem neko nezinu, bet varu pateikt, ka zābakiem ir ļoti liela uzmanība jāpievērš(lai ir ērti, stingri, silti), jo tajos nākas pavadīt gandrīz veselu dienu.. :)

brachkapc
01-22-09, 01:01
ew nu kaa buus ar eoz snow party iistais laiks tak ir lai veel brauktu brauktu brauktu

Angelz
01-22-09, 15:54
ew nu kaa buus ar eoz snow party iistais laiks tak ir lai veel brauktu brauktu brauktu

Shis weekendz buzy, var par naakamo runaat. Vieniigi kaa buus ar sniegu hvz...

Vieniigi dereetu braukt uz taadu trasi kur visu var iznomaat, sleepez, zaabji, un varbuut maybe kombinzons. Kaadaas naudaas vispaar shogad sanaak full euq rent + paceelaajs per 1h?

Relax
01-22-09, 15:58
naivais :D , nakamaa vikenda piektdiena/sestdiena ari bus buzy :santa:

Angelz
01-22-09, 15:59
naivais :D , nakamaa vikenda piektdiena/sestdiena ari bus buzy :santa:

A cho tam? :hmm:

Relax
01-22-09, 16:00
A cho tam? :hmm:

nakamnedeljas kalendaraa paskaties :D

Tominjsh
01-22-09, 16:30
kombinzonu iireet ir taapat, kaa vilkt sveshas, ne paaraak tiiras apenes :beee:

Angelz
01-22-09, 17:29
nakamnedeljas kalendaraa paskaties :D

Nuu vieniigais ko redzu naakam 4dien ir Kargini un Relaxi :D :D :D

kombinzonu iireet ir taapat, kaa vilkt sveshas, ne paaraak tiiras apenes :beee:

Nu kombinzons +- kaut kas man ir.

Relax
01-22-09, 17:40
Nuu vieniigais ko redzu naakam 4dien ir Kargini un Relaxi :D :D :D

lidz ar to vikenda piekdienas vakars ir skaidrs :D

Kaibinjsh
12-22-09, 10:10
Iet uz mežu pēc egles arī ir ziema sprieks. Kur pieRīgā ir jūsu īstās vietas? Rīgas mežos cirst nav likumīgi. (http://merrychristmas.lv/2009/12/08/nocirst-ziemassvetku-egli-valsts-meza-ir-sarezgiti/) Nez augstsprieguma EPL aizsargjosla skaitās pie Rīgas mežiem vai nē. Ķekavas pusē zem tiem "stabiem" šo to derīgu rudenī manīju. Te kaut kāda egļu karte (http://kurtuesi.lv/eglite) (zaļie pleķi ar "LM" ir "Latvijas meži") Ņemam cirvi, kaut ko siltumam un prom uz mežu.

http://i.piccy.kiev.ua/i2/a2/27/efb1a91fb7d99989dd0de30492dc.jpeg

smartdevil
01-06-10, 14:38
Esmu taads riktiigs iesaaceejs.
Iecere panjemt lietotas Rossignol Viper (180cm)
Vestas no vaacijas. Cik vispaar buutu praata darbs njemt tik garas prieksh LV kalniem?

Nav arii saprashanas no cik liidz cik ir jaskataas tas pagrieziena raadiuss un cietiiba. Vareetu kaads paskaidrot? :)

Edgarpo
01-06-10, 17:56
Vai iesācējam vispār vajadzīgas savas slēpes?
Piemēram, es kā iesācējs vairāk par piecām reizēm sezonas laikā uz kalnu neaizbraucu un pagaidām slēpju iegādi esmu atlicis!

Spečuki paskaidrojiet iesācējiem par tiem cipariem - pagrieziena rādiusu un cietību!

Aigars
01-06-10, 19:42
Nevajag jums slēpes. Jums vajag kvalitatīvu čehu sporta apģērbu. :shura:

Edgarpo
01-06-10, 20:34
Galvenais, lai mugurā jaunākā modeļa Spyder! :D

smartdevil
01-06-10, 22:15
Edgarpo
Aga, Spyderam 50% no cenas sastaada brenda uzliime. :P

Es vairaak par 5x, un ja pa vienu sezonu sleepes atmaksaajas, tad nedomaaju laist taadu iespeeju garaam. :P

genius
01-06-10, 22:32
Kur var izīrēt snova zābakus līdzņemšanai, kādu 47-49 izmēru? VIenkārši, tiem, kas pie kalna piedāvā, nav normāla izmēra zābaki, pirkt negribu.

smartdevil
01-07-10, 10:24
Riigaa var xsportam (http://ziema.xsports.lv/?id=2037) pajautaat.
Piedaavaajums nav tik liels kaa bildee, bet savi 40 skiborda zaabaki tur vareetu buut. ;)

Tominjsh
01-07-10, 12:26
Esmu taads riktiigs iesaaceejs.
Iecere panjemt lietotas Rossignol Viper (180cm)
Vestas no vaacijas. Cik vispaar buutu praata darbs njemt tik garas prieksh LV kalniem?
Nav arii saprashanas no cik liidz cik ir jaskataas tas pagrieziena raadiuss un cietiiba. Vareetu kaads paskaidrot? :)
1.80 prieksh LV....? Tas ir daudz arii ne prieksh LV.. Cik tev augums? ja tu neesi 2.10, tad taadas tev nafig nevajag, ja nu vieniiigi atdod pa 20Ls....

Cietiiibas, garumus, raadiusus tu sapratiisi, kad buuusi bijis 15x nedeelja normaalos kalnos pasleepot, njemot nomaa normaalas sleepes un meegjinot saprast atshkjiriibu.

Vai iesācējam vispār vajadzīgas savas slēpes?
Piemēram, es kā iesācējs vairāk par piecām reizēm sezonas laikā uz kalnu neaizbraucu un pagaidām slēpju iegādi esmu atlicis!

Spečuki paskaidrojiet iesācējiem par tiem cipariem - pagrieziena rādiusu un cietību!
Iesaaceejam nafig savas sleepes nevajag, ja LV aizbrauc 5x sezonaa uz 2 stundaam vai retaak kaa 3xnedeelja sezonaa normaalos kalnos... Pareekjiniet ciparos...

A raadiusi, cietiibas... Nu manii neklausiities, google :)

Galvenais, lai mugurā jaunākā modeļa Spyder! :D
:gygy:
un vispaar par taadu tekstu var dabuut pa degunu shajaa forumaa :bully:
Vakar nevareeju saprast, kaadeelj uz mani taa bolaas uz kalna.... :fool:

Kur var izīrēt snova zābakus līdzņemšanai, kādu 47-49 izmēru? VIenkārši, tiem, kas pie kalna piedāvā, nav normāla izmēra zābaki, pirkt negribu.
nu ja tev ir taads izmeers, tev nav opciju citu kaa pasuutiit un vismaz zaabakus tureet savus.... Tak nemaksaa vinji neko

genius
01-07-10, 12:33
negribas dēļ 1-2 dienām uz kalna pirkt zābakus...

un vispār uz dēļa neesmu stāvējis, esmu braucis ar slēpēm, bet paldies, vairāk uz tām moku ierīcēm nekāpšu...

Aigars
01-07-10, 12:37
Vakar nevareeju saprast, kaadeelj uz mani taa bolaas uz kalna.... :fool:Jo tu neesi elitārs. :beee: Kkādā nezināma brenda jaciņā slēpo... Uz mani ar skatījās, kad tavos cimdiņos un somiņā pa kalnu dzīvojos. :D

Rik0
01-07-10, 13:17
Nav pareizu un nepareizu garumu/rādiusu, jautājums ir par to piemērotību Tavam braukšanas stilam. Jo garākas slēpes ar lielāku rādiusu, jo tās paredzētas ātrākai braukšanai mazāk griežot. Un pretējasi, jo īsākas slēpes ar mazāku rādiusu jo stilīgāk var "carvot".
180cm priekš iesācēja izklausās pagaras. ja vien pats neesi "vīrs kā ozols", tad varētu apdomāt īsākas.

Rik0
01-07-10, 13:26
Edgarpo
Aga, Spyderam 50% no cenas sastaada brenda uzliime. :P

Es vairaak par 5x, un ja pa vienu sezonu sleepes atmaksaajas, tad nedomaaju laist taadu iespeeju garaam. :P

Spaideram nav ne vainas. Viens no retajiem, kuram var dabūt arī kādu plānāku apģērbu sportiskākai braukšanai nevis tikai standarta "pufaikas".

Tominjsh
01-07-10, 13:38
Uz mani ar skatījās, kad tavos cimdiņos un somiņā pa kalnu dzīvojos. :D

tu noteikti vienkaarshi biji paaraak daudz sniegaa novaartiijies :D :D

Spaideram nav ne vainas
ir, un daudz :D

Viens no retajiem, kuram var dabūt arī kādu plānāku apģērbu sportiskākai braukšanai nevis tikai standarta "pufaikas".
tav vajag apspiiileeto pasaules kausam vai pavasara +10 uz kalna?

smartdevil
01-07-10, 13:45
Interesee kvalitaate starp Head un Blizzard.

Tominjsh
01-07-10, 13:50
Interesee kvalitaate starp Head un Blizzard.

ko?

smartdevil
01-07-10, 14:05
Interesee vai taas abas ir sakarigas firmas vai kaads no vinjiem razjo arii sleepes ar plasmasas kanteem? :D

Rik0
01-07-10, 14:07
ir, un daudz :D

tav vajag apspiiileeto pasaules kausam vai pavasara +10 uz kalna?

Apspīlēto kā reize nevajag, tas lai paliek sportistiem, bet standarta "pufaikās"
es ļoti ātri iesvīstu arī pie -5-0C tāpēc atradu speciāli modelīti, kuram nav biezā odere un pie vajadzības var paduses attaisīt. Zinu, ka kad meklēju izskatīju dažadu brandu piedāvājumu latvijā un secināju, ka spaiders ir vispiemērotākais.

Kādi tad ir spaidera trūkumi, ja neskaita cenu?
Lietoju jau kādus 3-4 gadus un neesmu pamanījis problēmas...

Tominjsh
01-07-10, 14:13
cena, nosaukums un lietotaaju kontingents :D

normaali elpojosha jaka ar normaalu termovelju un arii +5 nebuus slapja mugura

genius
01-07-10, 14:14
Tu tikai pārdod, vai izīrē arī sporta inventāru?

Tominjsh
01-07-10, 14:15
man ir tikai apgjeerbi un tikai paardoshanai...

Sleepes/deelji/zaabaki uz naakamo gadu... varbuuut... bet apshaubu

smartdevil
01-07-10, 14:24
Tominjsh
Cik draudziigas cenas ir jakaam sleepotaajaam? Augums - 165. :)

melts
01-07-10, 14:24
es snowoju lētās protest biksēs un noname snowboard-like pufaikā un smejos par tiem spyderistu blatotājiem, kas vārtās pa zemi un ēd sniegu :D

smartdevil
01-07-10, 14:32
Bet vinji za to var atveert paduses izveedinaat :D

Tominjsh
01-07-10, 14:38
Tominjsh
Cik draudziigas cenas ir jakaam sleepotaajaam? Augums - 165. :)

nuuuu, tas atkariigs no taaa, ko tu gribi :D taa amplituuda ir diezgan plasha :D

Rik0
01-07-10, 14:40
cena, nosaukums un lietotaaju kontingents :D

normaali elpojosha jaka ar normaalu termovelju un arii +5 nebuus slapja mugura

lietotāju kontingents jau nepadara bmw par sliktu mašīnu...

Un par to elpošanu kā superrisinājumu - tā ir buļļa kaka.
Es palietojis daudz ko ieskaitot dažādus goretexus/windstoperus un ne tikai slēpojot. Neviens no tiem pie slodzes nenodrošina sausu muguru, tikai sausĀKU muguru.

Tominjsh
01-07-10, 14:47
Lai jau buutu...

Nestriideeshos ar kaadu, kursh lieto vaardu "goretexus"

smartdevil
01-07-10, 14:51
nu ok. Saakot no kaadaam cenaam?
man taas ar apzeltiita malinjaam neinteresee

Rik0
bet tu esi pareizi sapratis to noziimi? Peec mana vinji nelaizj iekshaa aareejo mitrumu, bet gaisu laizj un tur mazs sakars ar sviedriem.

Tominjsh
01-07-10, 14:56
saakot ar 65 chainjikiem, kuraas slapju muguru var dabuut zinaamos apstaakljos
un liidz kaut kaadiem 250 ar zelta malinju

Rik0
01-07-10, 14:59
Lai jau buutu...

Nestriideeshos ar kaadu, kursh lieto vaardu "goretexus"

A kas vārdam vainas, lai aprakstītu preces, kas tiek izplatītas ar
GORE-TEX® tirdzniecības zīmi?
Ja Tev šķiet, ka goretexi ir slikti elpojoši un ir daudz labāki materiāli, tad lūdzu - info avotus studijā.

Rik0
01-07-10, 15:05
Rik0
bet tu esi pareizi sapratis to noziimi? Peec mana vinji nelaizj iekshaa aareejo mitrumu, bet gaisu laizj un tur mazs sakars ar sviedriem.

Jā, es saprotu visu pareizi. Kopā ar gaisu uz āru tiek novadīti sviedru tvaiki.
Jo vairāk gaiss tiek novadīts, jo vairāk kopā ar to arī sviedri.

smartdevil
01-07-10, 15:12
Goretexu imitaacijas ir daudziem ;)
piem. (http://www.outhorn.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=18&Itemid=33&lang=en)

Es saprotu to savaadaak. Virsjakai ir goretex materiaals kursh aiztura aareejo mitrumu. Gaisu cauri laizj, logjiski, lai nesvistu. Ja gribi no kjermenja atvadit sviedrus, tad ir vajadziiga plaana termovelja un tai pa virsu kas biezaaks, kas tos termoveljas atvadiitos sviedrus uzsuuks. Taa pat kaa zeljes. Nav jeega vilkt termozekji un domaat, ka vinja nesasviidiis, ja tie sviedri netiek nekur taalaak par to pashu termozekji. Taatad jaavelk tai pa virsu veel parasta kokvilnas zekje.

Tominjsh
01-07-10, 15:25
ja godiigi, man ir slinkums.... Aaraa snieg un man noteikti nevelk visu dienu pavadiit diskusijaas par sho tematu.
Bet nu iisumaa -
jaaa, man shkjiet, ka gore ir kraps. Politeleena maiss arii ir uudensnecaurlaidiigs....

Saaksim ar to, ka GORE-TEX® Fabric (es nezinu, kaa preciizi pateikt latviski, lai nebuutu iespeejams piesieties) un to konstrukcija apgjeerbaa ir dazhaadi/a... Liidz ar to tad buutu jaazin, preciizi par ko mees runaajam un kopaa ar kaadu thermal insulation materiaalu tas ir bijis izmantots....

Iepaziishanos ar citaam, labaakaam membranaam vari saakt, piemeeram, ar eVENT un kaut ko no Dermizax + veel ir chupinja interesantu materiaalu no amerikaanjiem un japaanjiem.

Bet tas viss ir atrodams googlee vai koncentreetaa veidaa wiki (http://en.wikipedia.org/wiki/Waterproof_fabric). Es zinu, ka tu man uzreiz jautaasi, kadeelj tad visi lielie/vecie brendi izmanto goretex....? Kaadeelj taa un ne savaadaak - arii tas viss ir atrodams googlee.

Diskusija par sho tematu no manas puses ir beigta.

bla bla bla
mazliet nepreciizi.
klasiski - pimais slaanis savaac sviedrus, otrais nodroshina siltumu, treshais pasargaa no laika apstaakljiem (uudens/veejsh/bla bla)
uz aatru roku googlee -
http://www.survivaltopics.com/survival/the-3-layer-system/
http://hubpages.com/hub/The-Three-Layer-Clothing-System-for-Hiking-in-Cold-Weather

un tad taalaak jau ir dazhaadi apgjeerbi, kur ir kombineets pirmais/otrais un otrais/treshais slaanis dazhaadaas versijaas ar dazhaadiem pirmaa/otraa/treshaa slaanja raksturlielumiem.

edited - aatra google
te veel linki cilveekiem saprotamaa valodaa par un ap
http://www.ski-adventure-guide.com/breathablewaterproofjacket.html
http://www.ski-adventure-guide.com/skisportsapparel.html

Rik0
01-07-10, 16:05
varbūt bez teorijas var arī praksi - kur latvijā un par cik var nopirkt slēpošanas apģērbu ar eVent? Es tiešām savu saideru nopirku jau kādu laiku atpakaļ un tad eVentu latvijā nebija.

klasiski - pimais slaanis savaac sviedrus, otrais nodroshina siltumu, treshais pasargaa no laika apstaakljiem (uudens/veejsh/bla bla)

Principā vairāk taisnības ir pa vidu - 2 slānis domāts gan uzsūkšanai gan termoizolācijai. Diemžēl te ir monētas divas puses: pie ~0c diez kāda termoizolācija aktīvi sportojot nav vajadzīga, jo tāpat ir silti, bet noderētu kaut kas kas uzsūc sviedrus. Savukārt ja uzvelk šo termoizolācijas slāni, tad tas labi uzsūc, bet reizē arī slida un ir vēl karstāk, kas liet svīst vēl vairāk.

Tominjsh
01-07-10, 17:08
nezinu, neesmu mekleejis. Domaaju ka nekur. Varbuut ir kaadaa mazajaa veikalaa, kur var atrast daargas jakas ne no mainstream razhotaajiem.

Plaanaas eVent jacinjas vasaraa bija atrodamas tajaa uukjiitii uz stabu ielas, aizmirsu nosaukumu.

Saku uzreiz - man nav. Pirms pusotra gada bija pieejamas plaanaas kaapshanai, kur komplekts laikam sanaaca 400Ls :D

kriii
01-07-10, 17:09
A man ir Spyder cepure, dabūju Champion par piecīti, kā uzvilku uzreiz jūtos kā prosnoveris :banana::dancing:

Rik0
01-07-10, 18:06
A man ir Spyder cepure, dabūju Champion par piecīti, kā uzvilku uzreiz jūtos kā prosnoveris :banana::dancing:

Tie, kas grib parēkt par spaideristierm pērk kjus

http://www.ski-box.lv/index.php?kat_id=49&lang=1&mod=katalogs&nr=20&nr2=

:ok:

Tominjsh
01-07-10, 18:31
baisi paarcentushies ar uzcenojumu :D un nekaa jau tajaa jakaa nav

tie kas grib un var pareeekt par visiem, peerk kaa minimums Bogner....

melts
01-07-10, 18:44

man arī tāda ir, šķiet sportlanda bargain-bin atradu :D
bet uz kalna labāk velku ķiveri, ar vienu smadzeņu satricinājumu pietiek :damn:

pagalms
01-07-10, 19:59
Ja reiz ir tēma, tad moš kādam snowerim atrodas kāds ielauzts/salauzts sniegadēlis? :)

Mikasa
01-08-10, 00:20
Šovakar Uzvaras parkā bija neredzēti liels slēpotāju skaits. Tas priecē! Atliek cerēt, ka piemērotie laikapstākļi vēl pakavēsies kādu laiku.

caspers
01-08-10, 00:29
man ir spyder jaka...
silta ir, ko vairāk vajag? :D
+ var nēsāt ikdienā ar..

mrlobber
01-08-10, 00:37
tie kas grib un var pareeekt par visiem, peerk kaa minimums Bogner....

Tas kaut kāds Guandžou apriņķa brends? :gygy: :shura:

robja
01-08-10, 01:54
Varbūt kādam interesē vecas mazlietotas slēpes par labu cenu?

Kneissl Cruise 170cm; marker M4.2 stiprinājumi. Cena ls 35
Sviešu zābaki Kneissl Ergocruise; 41 izmērs (US 8.5) ls 30

Ir vēl pavisam vecas Dynastar integral 2 195 garums ar salomon serie 200 stiprinājumiem. ls 15

http://content5-foto.inbox.lv/albums119091688/rrobs/snb-preces/kneissl-cruise-170cm-marker-M4-2.sized.jpg http://content5-foto.inbox.lv/albums119091691/rrobs/snb-preces/dynastar-integral-2-195-salomon-serie-200.sized.jpg http://content5-foto.inbox.lv/albums119091694/rrobs/snb-preces/kneissl-Ergocruise-41-US-8-5.sized.jpg

Tominjsh
01-08-10, 02:07
man ir spyder jaka...
silta ir, ko vairāk vajag? :D
+ var nēsāt ikdienā ar..
:ok::shura::shura::shura::shura:

Tas kaut kāds Guandžou apriņķa brends? :gygy: :shura:

nuuuu, tas ir kas taads, (http://www.bognerhomeshopping.de/woman/bogner-ski/group/8304/product/43278/Produktdetail.produktdetail.0.html)kam labaakajaa gadiijumaa uzliek mazo logo versiju (http://www.bognerhomeshopping.de/man/bogner-ski/group/8314/product/43127/Produktdetail.produktdetail.0.html)kaut kur nemanaamaa vietaa :D

kaut gan ir versijas, kas ir domaatas cilveekiem no maskavas un taa (http://www.bognerhomeshopping.de/woman/bogner-ski/group/8304/product/43162/Produktdetail.produktdetail.0.html) :D

Varonis
01-08-10, 02:28
piesienaties aiz mašīnas, būs jautri.

Hrjum
01-08-10, 04:40
Tie, kas tirgo vecās garās un cietās slalomenes/race un citas "gandrīz taisnās" slēpes. varat iepostēt www.kitesurfing.lv. Tur bieži ir deficīts uz tādām, jo ar kaitu un slēpēm braucot tās :ok: ledu slīpēt.

P.s. man nepiedāvāt. es ar palodzi braukāju :)

Džunga
01-08-10, 19:58
Šodien ikdienas skrējiena vietā gar Daugavgrīvas pludmali ar kkādām fisher distancenēm , pēc 10 gadu pārtraukuma uz slēpēm uzkāpu, nu skats vnk smieklīgs - domāju, kamēr ir sniegs , tikmēr var katru dienu paslēpot !

andrisll
01-08-10, 21:53
slimie suņi, kas brezenta praķīšus par 3k pērk
tas pat ir debilak par ezoterisko audio kabeļu pircējiem, jo tur pēc prātā ņemšanās vismaz dārgmetālus var sakasīt

uzvaras parkā vēl joprojām pusdienu uz slēpēm jāgaida?

genius
01-08-10, 21:55
vergiem tādas lietas nesaprast :beee:

melts
01-09-10, 01:20

saprast saprast.
tie ir tie paši, kas hammerus pērk :D :D :D

Tominjsh
01-09-10, 12:24
slimie suņi, kas brezenta praķīšus par 3k pērk

Nu tas nboziimee, ka tu nevari atlajuties... Neesi gana chakli straadaajis...
Ir veikali, kuros preceem cenas nav rakstiitas un uzdot jautaajumu "cik tas maksaa?" nav pienjemts...

Taa ir cita pasaule, kuraa darba ljaudiim ieeja ir liegta.

+1 :D

saprast saprast.
tie ir tie paši, kas hammerus pērk :D :D :D

a kur tavs hammers? :beee: :shura:

smartdevil
01-09-10, 12:51
Paarmaksaat 50% par brendu un veel 50% par to ka ir atransporteets liidz banaanu republikai? Poskomunistiem taa tik taada izraadiishanaas ar brendiem, jo pirms tam nekas vairaak par Volga nav bijis.

Labaak parunaasim par "ziemas priekiem". Es jau zb ar tiem sleposhanas zaabakiem. Sievietei 39izm. Bet njefiga neder. Uz kalna njeema 41. Tagad merija 41 un fig. par mazu.
Un kaada iisti ir atšķiriiba. Cik noportu tad sieviete viirieshu zaabaku tak var vilkt, vai ne?