PDA

View Full Version : ekotūrisms + internets :o

deff_ins
07-05-06, 13:47
respektīvi incē kaut kāda lauku dāča ar visiem lauku labumiem: nu guļvietas, peldvieta (upe, ezers whatever) pirts, kautkāda pļava kur patrenkāt bumbuli :) vietējā lauku disene, govis, aitas, pīles utt... tas viss kopā laikam saucas ekotūrisms :)
vot - gribu tādā atpūsties atvaļinājuma laikā - tikai vot saproties - netu ta vajag! ņemšu kastenieku līdz, eve online un batlfields ies vaļā tā ka mati plīvo... :evil:
mok kāds zin tādu vietiņu?

Ha_Ha
07-05-06, 14:30
Zinu - Cēsu rajons, Nītaures pagasts... mājas nosaukumu un tel.nr. pateikšu pēc brīža. pats biju atpūtos pagājšgad, bija OK

deff_ins
07-05-06, 14:34
ar visu netu? :o cool :)
kādas bi cenas pagājušajā gadā?

mrlobber
07-05-06, 14:38
vietējā lauku disene, govis, aitas

Tas nav ekotūrisms, ja vien ar govīm un aitām tu neesi domājis rukšus un krokodilus :D Pie tam vietējā lauku disene drīzāk nozīmē nevis "tūrisms", bet "pa galvu no vietējiem" :D

vot - gribu tādā atpūsties atvaļinājuma laikā - tikai vot saproties - netu ta vajag! ņemšu kastenieku līdz, eve online un batlfields ies vaļā tā ka mati plīvo... :evil:

hehehe, parasti uz laukiem tieši cilvēki brauc atslēgties no visām modernajām komunikācijām :)

Ha_Ha
07-05-06, 15:01
bija ideāli (neta protams nav un nevajag) - blakus ir ezers, galvenokārt tāpēc arī braucu. par pīlēm tītariem u.c. nestāstīšu, jo nekādas emocijas tas manī neizraisa (pats bērnību tādā vidē pavadīju).
vakarā no mājas iemetīšu kādu bildi. saimniecība nodarbojas ar ekoloģiski tīru produktu audzēšanu un tādu pat lop/putnkopību (ir sertifikāti utt.). vispār ir incanti. kā kompānija dzīvojāmies pirtī (pietiekami plašas telpas + otrais stāvs gulēšanai (ideāli smaržoja pēc kalstošām zāļu tējām un bērzu slotām, vēl tagad ir tā šmarža atmiņā - super). cenas - draugu ģimenei, kuri bija ar mums, saimniece ir bijusī skolasbiedrene - nekādas astronomiskās cenas nebija (arī bez pazīšanās cenas ~ tādas pašas) mēs bijām mobīli, jo mums līdzi bija gāzes plīc, paika utt., tas arī samazināja cenu. man patika. es nezinu ko es te sarakstīju, ganjau bezsakarīgi lasās, bet nav man patreiz laika. vakarā kopā ar tām bildēm kaut ko sakārīgāk uzrakstīšu!

P.S. un vēl ne mazssvarīgs fakc - tas nav tālu no Rīgas/Siguldas!

-JJ-
07-05-06, 15:07
"hehehe, parasti uz laukiem tieši cilvēki brauc atslēgties no visām modernajām komunikācijām"

es sho pashu gribeeju teikt :)

Ha_Ha
07-05-06, 15:13
vēl varu ieteikt atpūtu pie Rušona ezera, pie Cirmas ezera utt. parasti katru gadu ar draugu ģimenēm močījam uz četrām dienām atpūsties pie kāda ezera. nezinu kā būs šogad, jo "saradusies" jauna paaudze, kā arī dažas beibes gaida atvases un nevar tā nahaļavu/kur pagadās dzīvoties (piem teltīs).

deff_ins
07-05-06, 15:22
ja man vajadzētu bez neta - es bl tūkstošiem tādas čuhņas zinu kur var atpūsties :) ibio - ja vēl piedalīsies siena talkā tad na haļavu i paēdinās i kandžu dabūs i resno lauku martu :D

bet man nevajag ne siena talkas ne bez-kominkāciju tēvuzemi - MAN VAJAG LAUKUS AR INTERNETU - TĀPĒC ES TE JAUTĀJU - KUR TĀDI IR :D

ieteikumi?

mrlobber
07-05-06, 15:30
i resno lauku martu :D

:D :D :D

Ja godīgi, tad pabrowsējot attiecīgus saitus, vienīgās vietas, kuras uzrādās esam ar internetu, ir dažādas atjaunotās pilis, lielāka izmēra mājas... nevienu tādu lauku sētu nepamanīju, tā ka lai tev veicas meklējumos ;)

Ha_Ha
07-05-06, 15:40
MAN VAJAG LAUKUS AR INTERNETU - TĀPĒC ES TE JAUTĀJU - KUR TĀDI IR :D
nu tolks tad braukt kaut kur?
bez tam var netā iewifoties vai iegāperesoties!
batlu spēlēt... - laukos istabā mušas baigi kož, ja kas :D a pagalmā uz soliņa, saulītē sēdēt diezvai ir ērti.

sharix
07-05-06, 15:44
deff - a kad tev valjinaajums? shogad uz augusta beigaam mosh viena taada vieta buus .... ja Latvenergo un LTK nebremzees - ja nu bremzees tad varbuut ik naakamgad

deff_ins
07-05-06, 15:47
cerams augusta pirmā puse... 2 weeks
man plāns bij tai sieta būdē sēdēt ārā - ēnā :) uhh... ieper... eve un batls... njā...

Jav
07-05-06, 15:51
Niitauree tu cista dabusi pa galvu un nav teikts, ka to daris tikai pasi Nitauriesi- var gadities ari Zaube un citi kraji... :D

Ha_Ha
07-05-06, 15:51
paņem līdzi atbilstošu bezvadu rūteri un močī uz šejieni (http://www.kalnavoti.lv/lv/)!. saimnieks sakarīgs džeks, kaut ko jau sadomāsiet.
P.S. man vēl jautājums - a kā tu iedomājies to, ka visur citur latvijā ir LTK internec, bet tu pieradis pie rīgas lielajiem ātrumiem.... nervus nesabeigsi? ;)

Ha_Ha
07-05-06, 15:56
Zinu - Cēsu rajons, Nītaures pagasts... mājas nosaukumu un tel.nr. pateikšu pēc brīža. pats biju atpūtos pagājšgad, bija OK
Z/S Plumpaiņi (Ilona 26394116)

P.S. dabūt pa galvu - nu nez`... ja speciāli uzprasies tad vienalga no kura var dabūt, ne tikai Zaubes pag., bet arī Inešu u.c.

Jav
07-05-06, 16:01
Esmu tada sabiedriba lidz 7. klasei nodzivojis un saku ka ir- sitada tipa sabiedribas uzbuve vismaz man nepiedur... Moz pedejos 5 gados kas mainijies- saubos... :D

PS. Ta Ilona ir pie Domeru ezera?

Ha_Ha
07-05-06, 16:17
jā!

ORiONz
07-05-06, 21:13
par lauku disenem runajot, pedeja gada laika ir diezgan paliela pieredze saja joma ;) esmu pabijis Limbazu disenes, Jurkalnes un Pavilostas zalumbales, Salacgrivas zalumbales un varu teikt vienu, ja kadam laukim nocelsi meiteni vins gribes dot pa tasi, bet savadak ir nelielas izredzes atrauties. par cik esmu parasti kopa ar vel +-5 ridziniekiem pa tasi neesmu dabujis :) vislabakas zalumbales ir tas, kuras notiek piem Jānos vai Zvejnieksvetkos, jo tad brauc ari metenes no Rīgas ;) bet biezi vien atrodas ari sakarigas vietejas, dazas pat glitakas par ridziniecem. secinajums: zalumbales/disenes laukos rullz, ja pats neuzprasies.

sharix
07-05-06, 22:28
pag pag - es pac no laukiem esmu ir visaadi dziivee gadijies arii pac atraavies esmu, gan uz vietas gan citos laukos :)

tas ka tu esi atnaacis uz balli un neesi meitene/sieviete jau noziiimee ka tu uzprasies :)

Tominjsh
07-05-06, 22:31
tas ka tu esi atnaacis uz balli un neesi meitene/sieviete jau noziiimee ka tu uzprasies :)

:D :D :D

Krabis
07-05-06, 23:01
Tā viš ir :D

Jav
07-05-06, 23:16
Jo mazak pagastaa cilvju, jo lielaka iespeja atrauties... ;) Vinjiem tadi paradumi savakties baraa un braukt uz blakus pagastiem slanities, un tad ir menesi ko runat ka mees vinjus un kas nu tagad buus, no kurienes brauks muus..., un varbut mes kopa ar vinjiem, bat cerams vinji nebus kopa ar tamejiem utt. :D

PS. Ir pat izstradati plaani- vispiemrs lielie nogaz zemee pretiniekus un tad mazie speerda kamer lielie iet talak un gaz nakosos... Protams, mazo braalju/huliganu aizstavesana baraa pret cilveku, kas atljavies neljaut, lai jamo mazais braalis appizgjii vai sit... Vispar jau tur viss ir pakartots pec shemas- lienam stiprakajiem paklajaa un moz muus nesitis, tai pat laika izradam lielo prieksa speku pret vajakajiem - vot tev attistibas limenis... :D Un tam visam pa vidu BMW...

Krabis
07-05-06, 23:42
Jav nau jau nemaz tik traki es pats visu laiku esmu nodzīvjis lauku pilsētelē.
Glavenais vienmēr dot pretī, bet nekad pašam neuzskāt kautiņu.
Bet mēs parsvarā attiecības noskādrojām basketbola vai futbola mačā :)
Mūsu ciemā vel bīja tāds faktors kā liels krievu īpatsvars un ar tiem parasti snāca villoties :D

Jav
07-05-06, 23:48
Moz man vienkarsi sliktakais LV apgabals pagadijies bija... :D Eniivej visu so murgu tapatas izraisa krievu izcelsmes vairakbernu gjimene... Godigi sakot piekaast, ko vinji tur tagad dara... Katra zinja vinji ir kruti reperurlstila piekriteji. :) Beisbola vaales ari ir cienijami prieksmeti...

BigAndy
07-06-06, 12:50
Negribu paarkjert sho topiku, bet juus te saakaat runaat par laucinieku izgaajieniem, pa purnu doshanu utt.

Vot i vakar bija variants... Mans savaa chuhnjaa pie vecaakiem (maza djerevnja Tukuma rajonaa, civilizaacija apmeeram 500 :D), uzzvanu beerniibas draugam no blakus pagasta, nu shams ar sievu un mazo deelinju (5 meeneshi) atbrauc ciemaa. Nu mees panjem alus kasti un noparkojaas pieturaa, suuc al un runaa pa dziiv. Nu shamam sieva ar ratinjiem staav pie pieturas, a te viens kakls, no taa pasha kaiminj pagasta kur mans choms dziivo, izdomaaja noziimeeties ar mashiinu un ar normaalu shvunku pieripina pie pieturas un apstaajas kaadu metru, ja ne pat mazaak, no ratinjiem kuraa beebis iekshaa gulj. Nu pis*c taads nazis, atradis b*je urla kaa izraadiities, besii taadi pida*i. Nu mees njem un shim uzdir*h, nu bija jau ar pa teemu, jo mazums buutu bremzes pazudushas, riepas izsliideejushas vai veel kas un buutu veel ielicis beerna ratinjos, a shams tur saak pontot, da es ahu*enais brauceejs, da man mashiinai labas bremzes utt. B*ja tas jau nekas ka shams pastajanaa shmigaa pie stuures un manaa gjerevnjaa visus graavjus izbraukaajis :mad:.

Nu karoche tur vaards pa vaardam un gandriiz dabuuju ar shameejo izkauties, bet beigu baigaas kaut kaa tikaam cauri tikai ar vaardu kautinju. Nezinu kaa tur viss buutu beidzies, ja buutu saakushi kauties, jo shams taats krampiigs izskatiijaas, mosh arii biki buutu izgraabis :D.

Lai nu kaa shitaadi tipinji mani taa besii aaraa, blinjs uzsita man asini vakar tas mudaks un shodien atbraucu uz pilseetu un nopirku gaazes ****oli, b*je lai tik veel paklepo sabaroshu taa ar gaaziiti, ka maz neliksies.

Bet ja runaajam par cilveekiem laukos kopumaa, tad nav vinji nemaz tik ljauni, bet diemzjeel vienmeer atrados kaads atmarozaks kuram nepatiks kaa tu izskaties un saaks piep*sties :mad:.

deff_ins
07-06-06, 13:34
davai nost ar klopēm - kuros laukos ir nets?

Ha_Ha
07-06-06, 13:38
nu a ja tu sēdi pagalmiņā, betlu kapā un pēkšņi sabrauc ļaunie kaimiņu rokeri ar minskiņām un katram cirvis padusē? - vajag visus par un pret tomēr izrunāt ;) :D

mamikelis
07-06-06, 14:03
Tad var sarunaat, lai kaiminju rokeri atved savus kalkulatorus un sanaaks labu labais LP :D
Vieniigi nedriikstees uzvareet, tad gan dabuus p**di :D

deff_ins
07-06-06, 16:34
laikam mans sapnis par batlu laukos jāaizmirst
mok ir kāds saits kas apkopo ekotūrisma objektus? :)

Ha_Ha
07-06-06, 17:03
www.viss.lv

Tominjsh
07-06-06, 18:36
Ha_Ha, tu man beidz to kraamu reklameet.

vieniigais un pareizais www.vietas.lv

gan atradiisi arii ar internetu

sharix
07-06-06, 19:22
deff - ir mans viens apbuuves gabals blakus manai hatai, netu vareetu no mana Wifi izdomaat, un shtromu arii pagarinaataajaa dabuut iekshaa ..... uudens dzeramais buutu dabonams no hatas, mazgaaties jaaiet diikjii (blakus) vai juuraa (250m), nojumi buuveet driixt un telti arii :) ...... varbuut pat vareetu dziivojamo treili uz blakus plekji aizvilkt un nolikt ...... aitas un govis gan nav, buus jaanjem pasham kaats meituks/whatever liidz ...... par atsevishkju samaxu arii pa riikli vareetu saorganizeet, bet kvalitaati negaranteeju jo tieshi organizeeshanaa nav pieredzes :)

interesee?

Tominjsh
07-06-06, 19:29
http://www.vietas.lv/index.php?p=2&id=16901
http://www.vietas.lv/index.php?p=2&id=18943
http://www.vietas.lv/index.php?p=2&id=10174
http://www.vietas.lv/index.php?p=2&id=18060
http://www.vietas.lv/index.php?p=2&id=5683