PDA

View Full Version : Mobilām ierīcēm draudzīgāks EOZ forums

[ jx ]
11-20-09, 23:45
Ko tauta saka par ideju šo forumu padarīt nedaudz draudzīgāku mobilajām ierīcēm? Patiesībā būtisks iebildums ir tikai, ka uz telefona ārkārtīgi mazā ekrāna lapu navigācija (labais apakšējais stūris) ir ļoti maziņa. No 1x zooma nevar trāpīt. Viss pārējais it kā ir ok. Protams, pilntiesīga vieglā mobilā tēma būtu pavisam jauki.

Ko sakiet? Ir iespējas šādai lietai? Tauta lieto forumu no mobilajiem?

Tominjsh
11-20-09, 23:46
es iesaku labaaku telefonu :D

pag, a kas tieshi ir labajaa apaksheejaa stuuriii un kas par telefonu? es neteiktu, ka suudzos, kaa izskataas telefonaa viss

R@imizA
11-21-09, 00:10
no Nokia E51 ar Opera viss ir loti erti salsams. Neko nevajag +1 Tom :D

[ jx ]
11-21-09, 00:14
Izskatās viss kā nākas, vienkārši burtiņi "1", "2", utt ir dikti nelieli, lai ar īkšķi trāpītu bez piezūmošanas. Tas ir aktuāli garākiem forumiem, kad jāpāriet uz nākamo lpp, kā arī meklēšanā. Izlasīšana jau nav problēma, uzklikināšana uz precīzā linka ir.

Konkrētais aparāts ir iPhone 3GS, taču domāju, ka šāda problēma varētu būt aktuāla visām touch-e n a b l e d (rīlī, šādā kontekstā arī uz ***?) ierīcēm. Aparātiem ar kursoru tas varētu nebūt aktuāli. Protams, viss ir atkarīgs no apmeklējuma - ja esmu vienīgais ar šādu problēmu, nav vērts iespringt.

Tominjsh
11-21-09, 00:26
aaaa, nu par to lapu numeraaciju biju piemirsis.
bet nu jaasaka taa, ka pagaidaam jauni skini nebuus un esoshajaa neviens neko kodaa nemeklees un ciparinjus lielaakus netaisiis.. So jaaiedzer un jaapaciesh :)

[ jx ]
11-21-09, 00:35
Ir iespējas pievienot jebkuru no .css, .js. vai .php failiem? Varu uzrakstīt vajadzīgo kodu pats. Uz FF ar Stylish papildinājumu nevienam neko nejautātu, taču uz iPhone tas nav iespējams.

Tominjsh
11-21-09, 00:38
pievienot ir iespeejams tikai no hvz klurienes, bet ne no internaata :D

saku, nomaini telefonu :D

[ jx ]
11-21-09, 00:56
Asprātīgi. Anyway - ja esmu vienīgais, kuram tas svarīgi, tad nav vērts satraukties.

Tominjsh
11-21-09, 01:01
gan buus labi :D

es toties salaboju, lai vaardi "bljaaviens" "bļāviens" nezenzeetos :D

mrlobber
11-21-09, 01:09
Bet ja es ***uju (b ļ a uju)? :shura:

Tominjsh
11-21-09, 01:12
bļauj vesels :D

[ jx ]
11-21-09, 01:35
Tests: ena****.

Still FAIL :D

Tominjsh
11-21-09, 01:37
enabled

pats fail :D

Mateus
11-22-09, 00:05
lietoju ari no iPod touch. kur probleema nesaprotu... kad jaapaarshkjir 2x uzklikaaju un paarshkjiru lpp. sekunde

[ jx ]
11-22-09, 00:18
2x uzklikā kur? Man parasti ir pinch (ar 2 pirkstiem zoom - lasīt var bez papildu zooma), pan (ar vienu pirkstu ieskrollēju ciparus redzamajā ekrāna daļā), klik. Vai arī bliežu uzreiz ar cerību trāpīt :D. Moš es kaut ko ne tā daru un ir ātrāks paņēmiens?

Mateus
11-22-09, 00:22
http://www.youtube.com/watch?v=jIhf0jpROwc
noskaties... vai ari pameegjini safari jebkuraa vietaa lapai double tap

[ jx ]
11-22-09, 00:47
pamēģināju vēlreiz. kūūl, strādā. taču interesanti, ka ne uz visām vietām lapā - ir kaut kādi baltie plankumi uz kuriem šādi klikinot notiek tikai zoom-out (t.i. nekas). piemēram, ja mērķē pa labi no burtiņiem. hvz kādēļ.

Tominjsh
11-22-09, 00:52
nu re :D a tu gribeeji lai kads mokaas.... :D

Mateus
11-22-09, 01:31
Tu ko pirmo dienu lieto iPhone???
Ok... vel reizi pateikshu priekshaa... dabl tap ir prieksh taa lai piem logona vietu aatri pietuvinaatu fit tu skriin. Peec taada pasha principa tas tuvina ari visu citu. Kaada velna peec kaadam vajadzeetu uz fit tu skriin kaut ko neko pietuvinaat? Ja tur nav ne linku ne kaa?

Instrukciju izlasi... noderees ;)