PDA

View Full Version : Aktīvajiem giikiem - pasīvajiem sportā

Pages : [1] 2

Mateus
12-04-09, 17:25
Nezinu, vai tas kādam ir interesanti, bet mēģināts nav zaudēts.
Pats lēnītēm gatavojos jaunam treniņu ciklam, kurš man ilgs no 1. janvāra līdz 31. maijam ( janvāris, februāris, marts - augt, bet aprīlis un maijs apžāvēt lieko speķīti), un vakar zāle pie manis pienāca viens čalis ar domu, ka vot... viņam vajag uz ZS balli darbā labu formu, lai pirtī nebūtu kauns iet... viss ok - vēlme saprotama, bet mērķis nerealizējams. Piekritu palīdzēt čalim sagatavoties pavasarim un ja kādam ir interesanti, var pasekot līdzi ko es te pļūtīšu :)

Ikvienam cilvēkam diena sākas ar pamošanos. Tad nu lūk... jebkurā veselīgā dzīvesveidā - jamostas pēc 8-9h miega (ruul namber van). Pēc pamošanās jaatceras, ka diena būs nepieciešami ogļhidrāti. Cilvēkiem bez aptaukošanās pazīmēm brokastīs būs super 100g ātri vārāmās pārslas + 5 vārītas olas. Ja tomēr ir jau novērojama aptaukošanās - tikai šīs 5 olas un glāze ūdens (ruul namber tuu - vienmēr paēst brokastis).

Kad jau esam pamodušies, paēduši un nostrādājuši kādas 2h, ceļamies kājās... ejam pie loga vai labāk svaigā gaisā - skatamies kaut kur tālu prom, ķermeņa korpusu nekustinot (tikai grozot galvu) izpētam visu kas notiek apkārt, izrinķojam rokas, 10x pietupajiem un ejam strādāt tālāk.

Katrā dienā paredzam 4-5 ēdienreizes. Uz vakara pusi samazinot ogljhidrātu daudzumu un palielinot olbaltumvielu daudzumu.

Ja sportojam - pareizi jādozē kā spēka tā kardio treniņi. Kardio treniņi ir bāze visam, bet arī tie japilda pareizi, lai maksimali samazinātu infarkta risku nakotnē.

Pirms doties uz sporta zāli - jāpavada mēnesis trenējoties mājās ar savu ķermeņa svaru. Precīzi vingrojumi, kurus var izpildīt gan mājās gan birojā sekos vēlākm ja vien būs interese.

AC
M ;)

Proxis
12-04-09, 17:46
Noteikti būšu priecīgs palasīt :) :ok:

netbeast
12-04-09, 17:55
driikst prasiit, vai tev ir kaut kaada veida izgliitiiba shajaa nozaree, vai tu to visu esi salasiijies teenbodybuilderimmagreatlover.com tipa maajas lapaas?

kaads pamatojums ir taadai nesameeriibai, kaa 100g paarslas un 5 olas? tu zini, ka olu baltumam, ar olbaltumvielaam, tiiri biologjiski nav vispaar nekaada sakara, tikai tik, cik smuks nosaukums. mosh shas veel ieteiksi, kaa arnoldam, vinjas jeelas izdzert no riita? uztura plaans ir jaataisa katram cilveekam individuaali, nevis visu peec 1 shnites - 5 olas un 3 kg liesas galjas dienaa!!!

ieteiktu tev iet paskatiities kaut vai uz sho sviistosho sievishkji (http://www.bodyrock.tv/), lai apguutu teoreetisko baazi, pirms maaciit visaadas mulkjiibas citiem.

kas buus naakamais? piedaavaasi iegaadaaties metaanu un shpriceeties ar omnadreenu?

Edgar
12-04-09, 17:56
Izraku vienu programmu no Fitness&Muscle krievu versijas.
Jau tikai otrā nedēļa, bet nosvīst var ne pa jokam. Man kā pasīvajam gīkam pēc kāju trenniņa bija grūti pa trepēm paiet, kvadra muskuļi sāpēja ne pa jokam. Tā programma ir domāta 1 mēnesim un arī, lai sagatavotos ballei.

Paredz 4 reizes nedēļā trennēties.

Ko es dzirdu?!?!? Olu baltumam nav sakara ar olbaltumvielām? Nez, varbūt arī. Pats lūkojos uz zivju konserviem ar >20 g/100 g un uz vistas gaļu.

netbeast
12-04-09, 18:10
ok, mazliet sameloju, olu baltumaa ir proteiini (olbaltumvielas), bet tikai albumiins, kas muskulju augshanai dod vismazaako ieguldiijumu (taapeec arii taa izteicos, jo bija palicis praataa no biologjijas). anyway, vispraatiigaak ir eest galju, jo tajaa ir liziins, kas nav nevienaa no augu valsts produktiem (akmens vegjetaarieshiem, ja te kaads ir), un liziins ir arii visaktiivaakais proteiins. lai mani palabo kaads biologs.

Mateus
12-04-09, 18:29
Tu ne tikai MAZLIET sameloji, bet noleeji pilnigu tuftu ;)
Olaas ir visvieglaak paarstraadaajamais proteiins EVER.15-30min un tas jau ir meerkjii ;)

Biezpienu eedot shis pats process aiznjems 2-3h :)

Vistas fileju vaariitu eedot arii 15-30min bet ar lielaaku slodzi pie asimilaacijas, ja cepsi ar garozu 1-2h ...

Vareetu paliikt paraadiit TAVU pirm un peec, ja jau esi tik pieredzeejis un zinishs, lai man brauktu augumaa? Lai gan Tu tachu esi sieviete... piedod :) Tu tachu sevi tur raadiji vai ne? ;)

Luuk mans (ja tieshaam vel neesi redzeejis te esot)

Tev visas iespeejas apgaazt manis teikto... paraadi, ka zini labaak :) ..tik vien taa probleema ;)

P.S.
www.kachok.lv ienaac un atklaaj mums savu patieso zinaatni.. a to mees kaut kaadi ***i visi :D olas eedam 5 no riitiem (25-30g proteins) un 100g paarslas (~60g ogljhidraatu) varbuut ar Tavu paliidziibu gudraaki kljuusim ;)

Mateus
12-04-09, 18:37
Lai atbildētu uz jautajumiem, kurus netīšām radīja uztura un fitnesa guru, kurš tulīt parādīs īsto klasi...

Nepieradis cilvēka organisms spēj viena reizē uzņemt liidz 30g proteīna... tādēļ arī tikai 5 olas no rīta (nevis 10gab ka to dara biki pieredzējušāki). Olas tādēļ, ka pēc 8-9h miega vajag ātri tikt pie barības vielām. 60g ogljhidrāti no rīta tādēļ, ka nakts laika ir iztērētas aknas glikogēna rezerves, kuras jāatjauno. Cilvēkiem ar aptaukošanos no rīta pirmajā ēdienreizē izpaliek ogļhidrāti, jo apvienojot ar kardio pirms brokastīm 30min ar 60-70% MSR tiks jūtami samazināts tauku daudzums un trenēta sirds. UN nē kaitīgi nebūs un nē neviens nepiekusīs. 60-70% MSR = mērena slodze, no kuras nogurt var tikai hroniski vai akūti slims cilvēks, bet tādos gadijumos, jau būtu jābūt attieciigai instrukcijai no ārstējošā ārsta.

P.S.
Tiem kuriem nepieciešamas sporta ārsta vai osteopāta konsultācijas, arī var griezties pie manis un es sapazīstināšu ar attiecīgiem speciem. Nu vēl var griezties pie Netbeast, jo guru = guru :)

btw... liziins nav proteins ;) Bet Tu tak pats gudrs :) .. bet tiem kas nav tik gudri - liziins ir viena no aminoskaabeem, kuru organisms nespeej sintizeet pats un taa jaauznjem ar uzturu. Ja eed olas - teema sleegta, jo olas ir viens no liziina avotiem ;) vegjetaarieshi liziinu uznjem ar girķiem, soju, ķimenēm, skābenēm... kas nav galja ;)

Aizmirsu piebilst:"mosh shas veel ieteiksi, kaa arnoldam, vinjas jeelas izdzert no riita?" <-- to darija Stalone filmaa Rokijs :) Un vareetu jau Tev pateikt, kaadeelj jeelaam olaam ir praktiski 0 veertiiba, bet... jeega ta kaada :D Tu jau kaa redzu visu zini un apgalvo to, ko pat pamatos neesi biologjijas graamataa apskatijis, nerunaajot par ko vairaak :)

Tominjsh
12-04-09, 19:20
a ko man dariiit, ja man ir uznaacis periods, kad no domas par olaam vien man paliek slikti? :D

Mateus
12-04-09, 19:29
sautee fileju ;)
Nee nu pa lielam jau proteins uznjemams no olaam, galjas (vistas fileja ir labaakais proteina zinjaa, bet ja esi bagaats, liellopa filejaa buus ari citas labas lietas), sojas, biezpiena (idealjnjiks Valmieras shitas te: http://www.vpg.lv/pic_big.php?fname=cache/jjaunaisbiezpiens_resized.jpg ~40g proteina ieksh to bundzh). Es agraak proteinu uznjeemu tikai no shitaa biezpiena un viss bij chotka, ja neskaita dedzinaashanas sajuutu peec 6. apeestaas bundzinas, bet tur paliidzeeja pankreatiins (Mezym forte). Variaaciju ir daudz. Bet pa lielam, taalaakaa dienas dieeta jaaskataas peec fiziskaas slodzes. citam tur pietiks ar 10-20g proteina paareejaas eedienreizees un 30g ogljhidraatu citam 2x 3x vairaak vajadzees. Biezpiens uz nakti ir cool, jo ilgi asimileesies.

Izliecies
12-04-09, 20:59
kā var apēst 5 olas no rīta, es vairāk par 2-3 toč nevaru..

Altair
12-04-09, 21:41
Tiem kuriem nepieciešamas sporta ārsta vai osteopāta konsultācijas, arī var griezties pie manis un es sapazīstināšu ar attiecīgiem speciem.
Varbūt zini vai vari noskaidrot, cik apmēram maksā indiviudālās diētas sastādīšana? Jo labprāt pāris kg masai piemestu, tik ar tiem ēšanas paradumiem, kas man tagad, nekāda dižā masa klāt nenāk Teiksim tā...ēdu daudz (savā izpratnē), bet labumā neiet :shura:

Mateus
12-04-09, 22:03
Reaali dietologa konsultaaciju vajag pie tieveeshanas ja ir veseliibas probleemas. Med dietologa ai miin.

Ja tieshaam gruuti aug klaat... varbuut treninji nepareizi vai paikas par maz. Pats jau var paseedeet ar kalkulatoru: 1 pret 2 proteins pret ogljhidratiem un hardgeineriem 50kcal uz katru kjermenja kilogramu. Bet principaa varu savest ar Latvijas labaakajiem bilderiem (jaa netbeast, ir vinjiem treneru dietologu sertifikaati ir... ja Tev tie ljoti svariigi ;) tikai piem no RSU iznaakushie treneri ne suuda dziivee nemaak izdariit vai korekti kaut dieetu sastaadiit).

A 5 olas apeest zaprasta... es tagad eedu 5-7 kaa kuru reizi... peec gariigaa un uzreiz peec tam taas pashas paarslas. Pusdienaas pachka riisu vai grikju +300g vistas filejas... pie taa visa pierod... vnk jaamaak eest bez taukiem un paarceptiem eedieniem, tad viss viegli paarstraadaajas un var eest daudz :)

Izliecies
12-04-09, 22:16
nu var jau būt, bet es vairāk par to ēšanu no rīta - nu nevaru tajā laikā tik daudz iebāzt sevī :P

Mateus
12-04-09, 22:19
Ari pie taa ir jaapierod.
Ir cilveeki kuri vispaar nevar ieest no riita, bet tas ir ljoti slikti. Brokastis jaaeed visiem. Kaut paaris banaani... un tad pamazaam jaapierod eest normaali :)

Proxis
12-04-09, 22:34
Es esmu veģetārietis. 5 olas no rīta ir bik smagu priekš manis. Es tikai nedēļu, kā esmu atsācis brokastot un olas reti kad lietoju uzturā.
Kādas ir alternatīvas? :)

kiwi
12-04-09, 22:47
Ari pie taa ir jaapierod.
Ir cilveeki kuri vispaar nevar ieest no riita, bet tas ir ljoti slikti. Brokastis jaaeed visiem. Kaut paaris banaani... un tad pamazaam jaapierod eest normaali :)

Gribetu dzirdet tavu teoriju kapec tas ir slikti un pec tam skalji pasmieties :D

Savukart eest banaanus ir pavisam kaut kas cits. Tieshi augljus (un darzenjus ja ir veelme) var un vajag eest no riita :)

Mateus
12-04-09, 23:33
Nu pasmejies...
Pastaastiishu jautaajot: kas ir kungja sula? Vai tai ir ko dariit peec nakts? ja tai nav ko dariit - ko taa dariis? Gastriits (jaa - gastriits ir ne tikai bakteriologjisks iespeejams), kungja chuula... ari to visu var shaadaa veidaa ieguut. Man bija cits staasts. Peec smagas slimiibas komplikaacijas bija izchakareeta praktiski visa gremoshanas sisteema un ar varu jau daudz daudz gadus atpakalj ar aarsta riikojumu bija jaaieviesh normaals eeshanas rezhiims. Brokastis, pusdienas, launags, vakarinjas. Starp citu... kad skolaa maacijos mus bija gan pusdienas gan launags. Tagad laikam skolaas taa sen vairs nav(?).

Un kaa jau mineeju... pa nakti aknas glikogeena rezerve tuksha - to jaatjauno. Vel vajag teemu lai pasmietos? Tikai neaizmirsti savus smieklus ari kaut kaa pamatot un tas ka tev viss ok - neko nenoziimee... ari man ir pazinjas kas nedeeljaa litru snabi dzer, piipee 2 pac dienaa, negulj naktis un 30 gadus muuzhaa nav slimniicaa bijushi, ne iisti slimojushi, bet ir cits jautaajums... kas buus uz gadiem 50?

P.S.
taa nav MANA teorija un taa NAV teorija ;)
Banaani ir tikai ogljhidraati un buus ok atjaunot glikogeena rezerves, bet ne kam citam. Un tiem kas aptaukojas, tas buus celjsh uz papildus kg.
Par daarxzenjiem - skatoties kaadus... kartupeljui te buus shits, jo taa ir ciete. Apelsiini utm.. tur atkal lielaakoties uudens. Ne jau ka kaitiigi, bet uzturveertiibas zinjaa to STARP eedienreizeem jaamauc.
Un atkaartoshos.. taa NAV MANA teorija. Buus gruuti strast pat medikji kas runaas preteejo. Jau augstaak piedaavaaju savest ari ar dokiem, taa kaa vari paspiideet ari medikju priekshaa ar to ka vinji ir muljkji ;)

kiwi
12-05-09, 00:01
Tas kaa taa nav tava teorija skaidrs, jo cita teorija arii nav mana, bet taada vienkaarshi pastaav :D Un tas kurai no taam piekrist ir jaizvelas cilveekam pasham :)

Par medikjiem gan labaak aizmirst, vinjiem butibaa arii jaaizveelas kaada no teorijaam un taa jaatbalsta neaizmirstot, ka tas viss vel pie tam ir liels business :D

Taa kaa nekas cits vien neatliek kaa gaidiit lidz vismaz 50-60 gadiem un tad skatities kaa nu dzivee ar veseliibu ir gaajis :)

Mateus
12-05-09, 00:09
Brrr.... nu Tu noleeji.
:doh:

kiwi mashiinai benzinu nav jaalej, vinjam ir teorija, ka taa brauks taapat.
Tu esi no resnajiem, vai kaulainajiem? :)
Izlasi par ko ir teema... ja nepatiik tak ej, neeed, badojies un turpini buut ameeba :P Sen jau tas viss ir izpeetiits un cilveekiem ap 30 katram zinaams, kas notiek ja neieveero rezhiimu, tikai ne katram tas ir svariigi - un kam nav svariigi ok - respect vinja izveelei...redzu ka Tev vienalga, vai slinkums un meklee attaisnojumu... nu nemeklee...citiem par Tevi ir pie kaajas. Man piem svariigi tikai lai man nav liekaa zvara, makaroni roku vietaa, lai tuptos vismaz ar 130kg utt... katram savs...

Proxis
12-05-09, 00:13
1. par savu jautājumu gaidu atbildi :)
2. kiwi ir kaulains un šobrīd cenšas izlikties gudrāks lietās, par kurām nav nekādas sajēgas :shura:

Mateus
12-05-09, 00:16
Ak jaa piedod :)
tad jau Tu olas vispaar tjipa need ne? Jeb vegeterieshi tur dalas?
Nu vegetaariehiem normaalai proteina devai buus tikai soja laikam.
Bljin... laba teema... buus jaapaintereseejas pie zinoshaakiem par dieetaam vegjetaarieshiem - sho nav naacies vel saskarties.

shteecers
12-05-09, 00:35
Mateus - respect par zināsanām, pats ari noņemos ar svareni (tā nopietni nevis ķipa pakačāties bla bla)

kad biju drusku jaunāks arī sačos piedalijos.. bija fun

BET Tu pats saproti ka daudz ko no tā ko pateici daļa no tā sajēdz tikai MUSKULIS, LILES, JAĒD.. kad aiziet runa par visvisādām glikogēna utt truntiem tad ir buuu beee..

nevajag tik sarežģiti tautai teikt, džust simple, jaēd no rīt jo jauzņem dādas vielas un tāds viela, nevajag iedsziļināties tur kur reti kur pareizi sapratīs, pasts saprotu +- no tā visu ko saki, bet nekad neesmu bijis tik ļoti aizrāvies ar ''ķermeņa būvēshanu'' ka zinātu viss visādas nianses utt hreņas kas pat tā īsti nav vajadzīga ja tieshām nepretendē uz eiropas čempa statusu bildingā.. ;) (neuztver to slikti)

kiwi
12-05-09, 00:38
Labs ir, nejaukshos, savadaak baiss oftopiks panesiisies :) Tad satiksimies pec 30 gadiem :)

Mateus
12-05-09, 00:38
Emmmm... GODA vaards es no pirmaa posta centos runaat maksimaali vienkaarshi :) Un apsolu ari turpmaak visu ko teikshu teikt maksimaali vienkaarshaa valodaa, lai interesentiem ir saprotams.

Ja kaut kur paaraak gudri izklausijos... laikam aizraavos ar aizstaaviibas runu :dancing:

Džunga
12-05-09, 12:39
Nezinu, vai tas kādam ir interesanti, bet mēģināts
AC ....
M ;)

Tavs plāns nav realizējams skolniekam/studentam, kurš pēc 24 00 iet gulēt un ceļas 5 30 lai paskrietu un tad uz skolu ! :D Un vispār , man kā badmintonistam , baigi sagribējās būdu kaut nedaudz dabūt augšā , ticiet man , to var veikt arī mājas apstākļos ;)

Mateus
12-05-09, 13:04
1.kaart - nevaru/nav laika = otmazkas. Paziistu vienu cilveeku kursh studeejot uz kjirurgu treneejaas LJOTI nopietni un ieveeroja nopietni ari rezhiimu, bet kaa zinaams, tieshi med studijas ir niknaakaas.
2.kaart - nee nevar maajaas NEKADU buudu uztreneet, ja vien Tu vienu no istabaam nepaartaisiisi par svaru zaali. Maajaas Tu vari buut fizkultuurietis ar normaalu vidusmeera body, kas arii ir ok, bet aizmirsti par kaut kaadu normaalu masu, bez normaalas stangas un hanteleem. tjaga, spieshana un pietupieni = BAAZE Tjaga bez 100 un vairaak kg ir tikai iesildiishanaas un tas pats ar pietupieniem. Bet vispaar ari man ir doma - kad beidzot buus uzcelta maaja, 30kvm telpu paartaisiit par svaru zaali. Bet jaatceras vel kas: treneejoties bildingaa ir LJOTI svariigi lai kaads uzpasee tehniku vai paliidz kad to vajag. Ar kritiskiem svariem var aatri sevi sachakareet.

P.S.
katram, kursh apgalvo, ka maajaas var uztreneeties taa pat kaa zaalee, dereetu paraadiit savus maajas treninju rezultaatus...citaadi zuud ticamiibas moments :)
Bet kaa jau mineju.. treneetu kjermeni VAR maajaas dabuut, bet neko vairaak, bet normaaliem svariem nesanaaks.

R@imizA
12-05-09, 13:34
A nakuj to vajag?

melts
12-05-09, 14:01
hmm... ēšanas paradumi ir atkarīgi no mērķiem sportā. principā ir tā, ka no rīta ēd vairāk ogļhidrātus un dienas laikā pamazām pārswitchojās uz olbaltumvielām.

pats esmu atradis savas čempionu brokastis: auzu pārslas + rīvēti āboli + medus.
pārslas ar āboliem puse uz pusi. reāli garšīgi un veselīgi un arī ātri.

bet vispār no pieredzes saku, ka galvenais ir vairāk darīt un mazāk gudri pļūtīt.
pats gadus 5-us atpakaļ, tūlīt pēc videnes, aizgāju strādāt uz stroikas un pusgada laikā dabūju kādus 8kg tīro muskuļu klāt + vēl cardio performance lieliska bij. un tas viss ēdot lētās desas, tūristu brokastis , bulciņas un citu krepu. strādāju 6dienas nedēļā pa 10h dienā.

Džunga
12-05-09, 14:57
Nu es par sevi 1. nerunāju, man citas prioritātes sportā. Nevajag nemaz nekādu GYM mājās lai uzbūvētu skaistu, sakoptu spēcīgu ķermeni ! Un es vēlreiz atkārtoju, tavs plāns nekur neder tādiem, kas 5 h dienā guļ, pārējo laiku atrodas skolā un pēc tam treniņā!

herc0gs
12-05-09, 15:24
Un runajot par brokastim, pusdienam, u.t.t. edienreizem.
Par ko te diskusija bija, IR LOTI ATKARIGS NO CILVEKA UN DAUDZIEM CITIEM APSTAKLIEM. Tam nevar atrast nekadus izskaidrojumus un ari nevajag. Un par to ka bus pec 50+, ar nekad nevaresi paredzet.
Iz dzives daudz piemeru visapkart.
Galvenais, ko gribu pateikt ir: VISS atkarigs no katra LOTI individuali un tas attiecas uz praktiski visam jomam. :ok:

Mateus
12-05-09, 15:39
Un es vēlreiz atkārtoju, tavs plāns nekur neder tādiem, kas 5 h dienā guļ, pārējo laiku atrodas skolā un pēc tam treniņā!

Zheel ka nelasi jko rakstu, bet vismaz skaidrs, ka meerkjis ir truli oponeet, nezinot par ko ir runa.

Paarlasi ko es jau pashaa saakumaa par miegu rakstiju un tad ceert malku ;)

Man tieshaam ljoti gribeetos redzeet visu gudriishu (brokastis naaafig, viss individuaali viss pooofig) fotograafijas, nu redzeet to ka ari bez visa taa var tak labu body ieguut :) makaronu rokas un milziigas riepas? Ja kaadam ta ir ok - rakstiju jau: visu cienju, bet cieni ari tos, kam tas nav vienalga. Nepatiik - nelasi, negribi dariit - nedari, pa slinku ieveerot rezhimu - neieveero... bet nevajag neargumenteeti cirst malku! ok? ;)

Džunga
12-05-09, 18:59
Neargumentēti - diez vai ! Truli spamot - varbūt :D:D
Brokastis- svarīgākā ēdienreize dienā jebkuram sportistam! Kā jau sacīju - citas prioritātes sportā! Vēl tik pasaki, ka katram sporta veidam nav savas prasības! Katrā gadījumā interesanti palasīt, kā tu centies palīdzēt tādiem, kam dažu nedēļu laikā jādabū optimālā forma uz balli! Ceru, ka padalīsies ar savu programmu!

hero
12-05-09, 19:52
Cilvēks nospraudis mērķi, dalīsies ar citiem, kā tas tiek panākts... Ir iespēja, kaut ko paņemt priekš sevis.
Ignorē visus heiterus, runā, kā liekas pareizi; tie, kurus interesēs nesaprotamie termini - tie uzmeklēs un noskaidros.
Un lai ir pacietība atsist komentārus no cilvēkiem, kas neko smagāku par savu krānu rokās nav turējuši.

vobšim "AFFTOR PISHI JESCHO"...
Protams, blakus ēdienkartei, labi būtu arī kursu programmu, treniņu biežumu, intensivitāti, sets,reps, kā tiek variēta programma, muskuļu grupas, intensivitāte pret visa pasākuma "timeline"
Un jau teicu, ka parasti kursa atskaitēs derētu 1. bilde pirms 2. bilde bulkinga beigās 3. un tad maija beigās.

PS: no veselīgas diskusija šādos topikos nevar atturēties, taču vajadzētu kaut kā piebremzēt trulu fleimu un strīdēšanos, par ko te parasti pārvēršas topiki par sporta un auto tēmām... :)

bornbad
12-05-09, 20:03
Un jau teicu, ka parasti kursa atskaitēs derētu 1. bilde pirms 2. bilde bulkinga beigās 3. un tad maija beigās.

Bļac te kaut kāds geju portāls vai? :D
Ja trošku 15 min vari noskriet plus pietiek spēka sievu divreiz naktī samīlēt tad tas manuprāt ir OK. Ja gribas kā bezmērķīgas gaļas kalnam gorīties vecāķu pludmalē, tad vai nu joprojām ir sešpadsmit gadi (pats tai laikā kačājos kā traks) vai arī ir kādas problēmas ar pašapliecināšanos! Āmen!

kriii
12-05-09, 20:09
Tad jau sanāk, ka ja gribas labu mašīnu, māju, uut., tad arī ir 16 gadi vai problēmas ar pašapliecināšanos? :D Jo pietiek tak ar žiguli un 1istabas ūķi.

Mateus
12-05-09, 20:40
Bļac te kaut kāds geju portāls vai? :D
Ja trošku 15 min vari noskriet plus pietiek spēka sievu divreiz naktī samīlēt tad tas manuprāt ir OK. Ja gribas kā bezmērķīgas gaļas kalnam gorīties vecāķu pludmalē, tad vai nu joprojām ir sešpadsmit gadi (pats tai laikā kačājos kā traks) vai arī ir kādas problēmas ar pašapliecināšanos! Āmen!

Katram savas prioritaates... kaadam otmazatj savu slinkumu, bet kaadam paruupeeties par sevi un labi izskatiities ari tad, ka 90% vienaudzhu jau buus notaukojushies.

"centies palīdzēt tādiem, kam dažu nedēļu laikā jādabū optimālā forma uz balli! Ceru, ka padalīsies ar savu programmu! " <--- :D:D:D:D:D Vel viens kursh gudri ****h bet nav lasijis ko es rakstu :D:D:D

viņam vajag uz ZS balli darbā labu formu, lai pirtī nebūtu kauns iet... viss ok - vēlme saprotama, bet mērķis nerealizējams.

Veelams pieveerst uzmaniibu peedeejiem 2 vaardiem... nu un tad var dists taalaak ;)

Un NEE nav taada sporta, vai cilveeka kur brokastis nebuutu svariigas. Vieniigais kas variee - proporcijas proteiinam pret ogljhidraatiem, ko ari buutu pamanijis, ja buutu pietiekami neslinks, lai tomeer izlasiitu kaut ko liidz galam ;)

Naakamreiz pirms oponeet... nu IZLASI tak lidz galam :D Citaadi sanaak, ka maaci man to, ko pateicu jau teemas saakumaa ;)

No pirmdienas vareesiet sanjemt atsauksmes par treninju efektivitateem ari no viena foruma biedra.

Kad uzsaakshu treninju cilklu ielikshu bildi pirms pirmaa cikla treninja un tad reizi nedeeljaa ielikshu linku uz progresa aprakstu.
Taapat var dariit foruma biedrs, kursh nolicis meerkji 3 meeneshu laikaa tikt pie 7kg svara. Ja vien vinjsh pats veeleesies to publiceet.

ventolin
12-05-09, 20:48
Katram savas prioritaates... kaadam otmazatj savu slinkumu, ...

Vot šito es arī nesaprotu. :) Ko tur apkārt runāt un prātot un atrunāties? Droši vien ir tieši tāpat kā man. Kačalka (sportošana) ir akurāt tas pats, kas mazgāt grīdu. :) To ir nepieciešams darīt, bet kaifs no procesa tiecas uz 0. Zinātniski runājot, tas ir ņev****ķļskijs efforts un ņivjibenna garlaicīgi. Vot.

OzYs
12-05-09, 21:15
par taam olaam runaajot. es ''viena tante teica'' liimenii, esmu dzirdeejis, ka paaraak liels olu pateerinsh uzturaa, esot kaitiigs veseliibai?

herc0gs
12-05-09, 21:18
par taam olaam runaajot. es ''viena tante teica'' liimenii, esmu dzirdeejis, ka paaraak liels olu pateerinsh uzturaa, esot kaitiigs veseliibai?
Es ar esmu dzirdejis, bet tas tikai viriesiem. Ka sak, olas edot vairuma var bez berniem palikt! Un to esmu no uraloga dzirdejis.

OzYs
12-05-09, 21:21
tad jau sanaak, ka vistu olas nav labas prieksh pasha olaam :shura:

Mateus
12-05-09, 21:31
70 gados tika veikti peetijumi par olu ietekmi uz organismu. Petijuma laikaa tika pieraadiits, ka lietojot paarlieku daudz olu dzeltenumus, tiek palielinaats holesteriina daudzums asiniis. Bet ir kaada maza niance - peetijumus veica uz trushiem un muusdienaas jau ir atziits, ka shie peetijumi ir paarlieku nepreciizi.

Esmu paarbaudijis uz sevi (un ne es viens taas): paarbaudijis holesterina liimeni asiniis peec 30 dienu perioda, kad neesmu eedis olas un peec tam peec meenesha dienaa eedod 10 veselas olas. Holesterina limenis palika normas robezhaas.

Kaa ari ir kaada niance - eedot paartiku, kaadu eed ikdienaa cilveeki ir lielaaks risks tikt pie paaugstinaata holesterina liimenja asiniis...nemaz nerunaajot par McDonads utt

Tam urologam kursh Tev taadu tuftu teica, licenci dereetu atnjemt. Pasaki vaardu uzvaardu shim speciaalistam... ja vien taa nav Tava fantaazija. Ir interese zinaat, pie kura speciaalista nekad neiet.

No ikdienaa tik ljoti populaariem produktiem viirieshiem , lielos daudzumos, ir kaitiiga piparmeetra. Alus, ja to lieto pastaaviigi jau meenesha laikaa var izraisiit erekcijas trauceejumus, kaa ari alus ir pats hepatotoksiskaakais no visiem alkoholiem.

Tagad gribeetu dzirdeet izskaidrojumu taam kaitiigajaam olaam.

bornbad
12-05-09, 21:31
Tad jau sanāk, ka ja gribas labu mašīnu, māju, uut., tad arī ir 16 gadi vai problēmas ar pašapliecināšanos? :D Jo pietiek tak ar žiguli un 1istabas ūķi.

Tu mēģini salīdzināt nesalīdzināmas lietas! Māja un mašīna ir noderīgas lietas. Lieku muskuļu kalna (tāpat kā tauku) noderīgums normālam cilvēkam (nu varbūt izņemot tos kam jākrauj vagoni un jācērt mežs) ir tuvu nullei! Tad paliek tikai izrādīšanās priekš blondīnēm Essential`ā vai "puikām" no kluba XXL. :thumbsup:

Tominjsh
12-05-09, 22:10
eu, meitenes... who cares?

Mateus
12-05-09, 22:14
eu, meitenes... who cares?

bornbad cares
Vai tad neredzi? :D

bornbad
12-05-09, 22:50
bornbad cares
Vai tad neredzi? :D

Neesmu pret veselīgu un sportisku dzīvesveidu - pats tādu piekopju. Pateicu savu viedokli par bodybuilding`a noderīgumu sadzīvē! :ok:

shteecers
12-05-09, 23:35
Kapēc es kačājos? hmm tikai un vienīga iemesla pēc LAI PATS SEV VĒL vairāk patiktu, lai nav jakaunās ejot vasarā uz pludmali, vai vnk ja ir javēlk kāds svinīgāks apgērbs neizskatās ka tas ''uzvalks'' uz mani karājās... par tiem kaulainajiem dažbrīda nāk smiekli, var antomiju pat mācities no viena otra.. sadzīvē pielietot maz var tikai ja kadreiz kas jastiepj vai jaceļ tad spēks ir lielāks un lidz ar to mazāk problēmas.. (pats vienmēr bijis no tievajiem, bet anatomiju vel macīties nevarēja) bet tad arī sāku ko darīt, nu tagad jau ir ok, un +- uzturu pareizējo stāvokli + lēnām audzēju klāt lidz vasarai jadabūn 88-90Kg (tagad 82-83Kg) massu nevis speķi..

Mateus
12-05-09, 23:59
Laikam bornbad neredz ari lietderiibu pirkt kaut ko vairaak par valjinkiem un vatnjiku :) Vai ari neredz lietderiibu braukt ar zapinju vai opeli vai bmw, bet REDZ lietderiibu - meegjinaat citus apriet, taadeejaadi censhoties sevi padariit par labaaku :) Nu ko lai saka... sunji rej, bet karavaana iet taalaak ;)

Paarlasi visu velreiz... VARBUUT pieleks, ka ir vispaareeja teema par aktiivu dziivesveidu un taa, bet ja par traku Tev... viss ok.. katram savs ;)

P.S.
aposkatijos kas tas XXL taad ir... rodas diivains jautaajums... kaadeelj es - viens no tiem uz ko Tu to meerkjeeji, nezinaaju par taadu, bet Tu uzreiz zinaaji uz kaadu konkreeti geju klubu noraadiit? :D

bornbad
12-06-09, 00:04
Laikam bornbad neredz ari lietderiibu pirkt kaut ko vairaak par valjinkiem un vatnjiku :) Vai ari neredz lietderiibu braukt ar zapinju vai opeli vai bmw, bet REDZ lietderiibu - meegjinaat citus apriet, taadeejaadi censhoties sevi padariit par labaaku :) Nu ko lai saka... sunji rej, bet karavaana iet taalaak ;)

Paarlasi visu velreiz... VARBUUT pieleks, ka ir vispaareeja teema par aktiivu dziivesveidu un taa, bet ja par traku Tev... viss ok.. katram savs ;)

P.S.
aposkatijos kas tas XXL taad ir... rodas diivains jautaajums... kaadeelj es - viens no tiem uz ko Tu to meerkjeeji, nezinaaju par taadu, bet Tu uzreiz zinaaji uz kaadu konkreeti geju klubu noraadiit? :D

Nu ko ta tik ļoti ņem pie sirds? Veselā miesā vesels gars! Priekā! :beer:

CaMaRo
12-06-09, 00:04
Muah McDonalds vispār kaut kāda inde, es nesaprotu, kā var tā pārtiku sa*****, ko tur tāāādu liek iekšā? :doh:

Aigars
12-06-09, 00:36
Es visu saprotu un respektēju tavas zināšanas, bet vienu nesaprotu - kāpēc pie katras izdevības jābāž savu steroīdaino bildi? :shura::beee:

Par steroīdu pieminēšanu nepiesieties, tas kā epitets.

Un pareizs uzturs jau ir tikai pirmais punkts. Ko dod, ka aprij X olas, ēd 4 - 6 kalorijām bagātas reizes dienā (pie kam, pārkrāmētas porcijas :)) un izmanto vien auto + reizi nedēļā aiziet uz svaru zāli. IMHO pareizais ēdiens neglābs to, ka semi-dārzeņa stāvoklī neiztērētās kalorijas uzkrāsies. :)

ORiONz
12-06-09, 00:50
Ai nu beidziet, nepatik- uzlieciet ignore vai neejiet sitaja topikā. Vienam interesē sporta autiņi, citam kačāšanās, vēl citam meitenes. Nevajag jau tādēļ ap*****. Saprotu, ka varbūt pasniegšanas veids gluži nav īstais, bet visi mēs esam dažādi, tā pat kā kasparsRTK :D

Džunga
12-06-09, 01:09
Ai nu beidziet, nepatik- uzlieciet ignore vai neejiet sitaja topikā. Vienam interesē sporta autiņi, citam kačāšanās, vēl citam meitenes. Nevajag jau tādēļ ap*****. Saprotu, ka varbūt pasniegšanas veids gluži nav īstais, bet visi mēs esam dažādi, tā pat kā kasparsRTK :D

Tu te Kaspim nepiesienies :cheer:

ventolin
12-06-09, 01:29
Muah McDonalds vispār kaut kāda inde, es nesaprotu, kā var tā pārtiku sa*****, ko tur tāāādu liek iekšā? :doh:

Ļoti daudz un ļoti gudru cilvēku strādā pie tā, lai burgers ir tāds, kāds tas cilvēkiem patīk - lēts UN garšīgs. Viņi ir mēģinājuši arī veselīgo pārtīku bīdīt. Cilvēki to negrib. Maķī ir stroga un preczi tas, pēc kā nāk klients. Starp citu, daži vistas izstrādājumi garšo sliktāk, ja tie satur vairāk vistas gaļas. McDonalds nebūtu problēmu uztaisīt arī tādu burgeri, no kura Tu pats nebūtu spējīgs atteikties ;) Tikai tas acīmredzot nav izdevīgi.

Mateus
12-06-09, 01:44
Protams ka sports nepastaav bez steroidiem, EPO, peptiidiem. Bet tas ir lielais sports. Kaadeelj Tava fraaze ir idiotiska? Taadeelj, ka Tu, lai ari kaadus steroiidus Tev dotu, NEKAD nesasniegsi cienijamus rezultaatus. Tai pat laikaa varu noraadiit uz neskaitaamiem cilveekiem, kuri bez steroidiem (aarpus lielaa sporta) ir uzstaadijushi pietiekami augstus rezultaatus, lai paciiksteetos amatieru liigaas.

Kaapeec jaabaazh bildi... elementaari.. izlasi ari Tu pierms riet :) Manupraatu bija LJOTI skaidri noraadiits, ka taa ir kaa atbilde un tai pat laikaa izaicinaajums guru ;) Zheel ka nepamaniji, bet uztveru kaa komplimentu, ja vieniigais ko pamaniji bij mana bilde :D

BTW:
McDonalds reizi nedeeljaa, kad iet uz masu ir tieshi tas kas vajadziigs - 1kaart vienaa reizee 1000-1500kcal bet 2kaart tas ir speeriens metabolismam, lai paaraak neieruusee seezhot uz dieetas. Un atziishu, ka man LJOTI garsho burgeri. Bet dodu priekshroku Hesburger :)

Aigars
12-06-09, 01:52
Kaapeec jaabaazh bildi... elementaari.. izlasi ari Tu pierms riet :) Manupraatu bija LJOTI skaidri noraadiits, ka taa ir kaa atbilde un tai pat laikaa izaicinaajums guru ;) Zheel ka nepamaniji, bet uztveru kaa komplimentu, ja vieniigais ko pamaniji bij mana bilde :D Aga, tu man patīc, bet man sāk apnikt tā viena bildīte. Nav citi leņķi? :shura:

Nē nu man viss ir skaidrs un diskusiju kārtīgi izlasīju, bet mānija visur bāzt to biudiic kļūst pamanāma. :D

Mateus
12-06-09, 02:00
Speciaali Tev varu uztaisiit citaa rakursaa...
varu kaadu starp bildi starp abaam TEV iedot :P ...tjip sveetbilde... un kaada 2gadiiga bildiite

Bet patiesibaa...kaa jau ne tikai es mineeju... treninji notiek lai patiktu sev. Man vel NEKAD nav sanaacis tikt pie taadiem rezultaatiem, kuri ljautu teikt - jaa...vot tieshi taa ari gribeeju. Varbuut peec gadiem 5 vai 7

Riit no riita soljoshana apkaart briežu dārzam/zaldātu ezeram. Ja kāds nav slinks un ir Ogrē, pēc 9h starts ;)

CaMaRo
12-06-09, 12:45
Ļoti daudz un ļoti gudru cilvēku strādā pie tā, lai burgers ir tāds, kāds tas cilvēkiem patīk - lēts UN garšīgs. Viņi ir mēģinājuši arī veselīgo pārtīku bīdīt. Cilvēki to negrib. Maķī ir stroga un preczi tas, pēc kā nāk klients. Starp citu, daži vistas izstrādājumi garšo sliktāk, ja tie satur vairāk vistas gaļas. McDonalds nebūtu problēmu uztaisīt arī tādu burgeri, no kura Tu pats nebūtu spējīgs atteikties ;) Tikai tas acīmredzot nav izdevīgi.
Nē nu man jau garšo, bet ja man pēc tam no šamā nebūtu "pohas", tad es viņus lietotu biežāk...

Mateus
12-08-09, 17:58
Cilvēkiem kuriem patīk HardCore ideoloģija (No Pain - No Gain... Get Big or Die Tryin') sportā patiks arī šis Universal Nutrition produktu līnijas saits, kurš nu jau kļuvis par kačaku brendu, kuru zin visā pasaulē AnimalPak.com (http://www.animalpak.com/index.cfm)

Tur ir daudz feinu rakstiņu par dzīvi, par attieksmi un ir arī šādas tādas treniņu programmas. Tās gan ir grūti nosaukt par iesācēju programmaam un noteikti ir jāpielāgo individuāli - anatomiskām īpatnībām utm. Bet visā visumā MANUPRĀT ļoti motivējošs bilderu saits.

AnimalPak vitamīni - labākais ko ir radījuši sporta UB ražotāji. 30min pirms treniņa un treniņš aizlido vienā elpas vilcienā. Šobrīd ir šis tas konkurējošs parādijies, bet neņemos spriest, kamēr nebūšu arī tos pats pamēģinājis.

Brainless
12-08-09, 21:25
Papildinot Mateus, tad efektīvs ir arī AnimalPump, LV reti kur var dabūt. Nu tas cilvēkiem, kuriem vajag obligāti kaut ko ēst, lai trenētos.

Palasīju topiku - manas domas, ka Mateus pat ļoti pareizi runā par hardcore treniņu tādā līmenī, lai gribētos vēl nākt un darīt to pašu. Vienīgi par to kaloriju, uztura komponentu un vēl visādu piedevu skaitīšanu un lietošanu - reāls labums no tā ir tikai pro sportistiem un cilvēkiem ar vāju gribasspēku un motivāciju zālē aktīvi kaut ko darīt. Ja runājam par bodybuilding/kultūrismu kā tautas sportu, tad var ēst visu, ko sirds kāro, neieslīgstot pārmērībās un viss kārtībā būs. Esmu redzējis proteīna un animal ēdājus, kas zālē par to runā, cik daudz tur kas un cik labs ir utt, pa to laiku man un vēl pusei čaļu pustreniņš jau garām :D

Tiešām interesanti būtu uzzināt, kā klājas tam puisim, kas to masu gribēja dabūt nost. Man jau liekas bik pa traku sākt ar 5ām olām no rīta, tā riju tad, kad svēru tuvu pie 110 un sacensībām gatavojos. Vēl kam piekrītu 100% - brokastis OBLIGĀTI un PAĒST nevis iekost cepumu ar vakar neizderto kafiju.

Sunroot
12-08-09, 21:32
Nav, nav tik traki ar tām 5 olām.

Brainless
12-08-09, 21:38
Pa manam tam džekam vajag 5as olas pa visu dienu un pāris maizes šķēles, un pie intensīva treniņu procesa būs viņš tāds kā gribēja kārotajā laikā. Vectēvs bija kara ieslodzītais pie krieviem, teica, ka tur viņi badā neesot miruši, toties resnu cilvēku nebija starp tiem tūkstošiem kas dzelzceļu būvēja (tā viņš ierēca pa to svara zaudētāju šovu) :D:D:D

Mateus
12-08-09, 22:11
5 olas ir 20-30g proteina atkariigs no olas izmeera utm.
110kg un vienaa eedienreizee 30g... gatavojoties sachiem... tas ir zhaaveejoties? Paraa bildes no sachiem.. gribu redzeet kaa izskataas 110kg kas eed tikai 5 olas ;)
Reku 110kg sacensiibaas
Jurijs Gucans (~184cm)
http://kachok.com/images/stories/winner1.jpg
Labaakais no labaakajiem LV (ja kas, pie vinja ari varu cilveekiem viziiti sarunaat ;) )
Tas chalis pirmaa postaa vairs nav bijis treninjaa :) Toties apnjeemiibas pilns tagad ir viens cits chalis. Domaaju ka tur viss buus kruta. Ektomorfs.

Brainless
12-08-09, 22:21
Mateus, fitness nav vienīgais spēka sporta veids uz pasaules, turklāt tas vispār nav spēka sporta veids :D:D:D Jurijs ir labs, Vitālijs (kurš Aleksandrovs) ir vēl labāks un paldies par brīnišķīgo piedāvājumu iepazīties ar viņu :D

5as olas vēl var iedzert, bet apēst ceptas vai vārītas... bweeee.... tas gan nav vienīgais, ko var ēst. Ir arī citas lietas uz pasaules bez proteīna, olām, biezpiena, banāniem un vistas filejas. Kultūristi ēd olbaltumvielas tik daudz, jo sacensību un sagatavošanās periodā izmanto tās enerģijai, kuru nesaņem ar lipīdiem.

Vispār labi no vienas puses, kad cilvēki tā pazūd, kad redz, ka nespēs nerīt tik daudz un arī kko smagāku par alus kausu pacelt, nav ****torijs ar viņiem. Patīkami strādāt ar cilvēku, kas ievēro svara zaudēšanas nosacījumus un stāsta par savām sajūtām treniņa un pēctreniņa laikā, tad elemantāri var koriģēt programmu un sasniegt vēlamo rezultātu.

Pamoki tagad to otru čali, mož izrādīsies morāli noturīgāks :D

Mateus
12-08-09, 23:55
Energjijai ko nesanjem no lipiidiem? Tu tieshaam taa domaa?
Cik es esmu maaciits, tad vairaak proteinu vajag taadeelj, ka zhaaveejoties un nogriezhot ogljhidraatus, degs ne tikai tauki, bet ari muskulji, lai tiktu pie nepiecieshamaa ATF daudzuma, kas tieshaam ir tieshs energjijas avots. Papildus proteins, ljauj bremzeet katabolismu, papildus deva BCAA tieshi to pashu. Bet ja visa saals buutu taukos, es jau sen buutu atkal 60kg, jo no taukiem dieetaa izvairos tik ljoti, cik vien to reaali izdariit.

Vitāliju nepazīstu un man tomēr Gucans labaak tiik :) Varbūt tieši tādēļ ka privāti pazīstu jau daudz gadus.

Par proteina daudzumu liftingaa un citur... tas ir tas staasts kuru nepaarzinu. Mārcis no Lielvārdes (lai viņam vieglas smiltis) arī ēda salīdzinoši maz proteīna, bet junioros manuprāt viņu neviens nespēja pārspēt. Žēl ka tik jaunam dzīve aprāvās :( Konstantīnu agri vai vēlu būtu gabalos sarāvis.

Patiesiibaa kaa nu kursh... bij viens keks kursh pazuda, kad saprata, ka celjaa uzmaksimaalu rezultaatu visa dziive jaamaina... nu tur nebuus 2x nedeeljaa pjankas ar chomiem, nebuus neguleetaas naktis geimojot un taa :)

Viens cits pazinja treneeja chali kursh peec 2 nedeeljaam pazuda, jo vot... roka kaa bija 32cm taa ari palika (peec 2 nedeeljaam) :D

Brainless: atziisties kur startee. Jo pashmasa 110kg jebkuraa zinjaa ir iespaidiigi. Man meerkjis pagaidaam ir atguut 95kg un peec tam +10 tikai :) Palielies ari ar speeka raadiitaajiem.

Brainless
12-09-09, 00:24
Ar vārdu lipīdi saprot visus tauku, taukskābju, glicerīdu paveidus. Kultūristi no taukiem bēg kā no uguns, bet, ja paskatamies organisma enerģijas iegūšanas reakcijas, tad visvairāk saņemam no kreatīnkināzes, tad ir oksidatīvā fosforilēšanās (izmanto taukus, rupji runājot), tad glikolīze (vienkāršie un saliktie cukuri, ogļhidrāti rupji runājot) un pati pēdējā reakcija, kas skaitās jau patoloģija, kad organisms, nesaņemot nevienu citu enerģijas avotu, šķeļ olbaltumvielas, tās sāk parādīties urīnā (arī pie pārtrenēšanās). Turklāt organisms nav duraks, viņš nešķeļ olbaltumvielas, ko apēd, bet sadala tai brīdī nestrādājošas muskuļšķiedras, lai būtu enerģija. Tieši tapēc kultūristiem vajag to debilo olbaltumvielu daudzumu dienā, kur parastam cilvēkam pietiek mēnesim :D Tā ka silti iesaku ēst auksto okeānu zivis, dzīvnieku gaļu bik un olas (Omega 3 tauskābes) un izvairīties no augu valsts taukiem (Omega 6 piesātinātas), jo tā veido brīvos radikāļus, kas tur čakarē veselu lērumu lietu.
Vispār, ja taukus ēd normas robežās, tad ir figūra ok, i vēdera muskulatūra ir redzama ;) Nu tas tā, par lipīdiem un nabaga kultūristu galējībām :D

Dzīve ir jāmaina, ja grib radikāli mainīt figūru, vairums, es teiktu, ka 95% cilvēku, tam nav gatavi. Grib katru dienu rīt ceptu kartofānu, dzert 2L alu, izskatīties kā Apoloni un lai ***i iet trenēties...

Juriju personīgi nepazīstu un pagaidām nav vēlmes arī iepazīties. Bija tas gods kopā ar Vitāliju kopā kādu laiku pastrādāt, normāls, sakarīgs un kluss čalis ;)

Par mani: tāds svars man bija gadus 6us atpakaļ, nu sačos svari rādīja kkur 107, ja pareizi atceros. Tad rezultāts aptuveni 250-150-250 bez ekipējuma, tikai saites. Nav nekas izcils paueram tanī svarā ;) Tagad vairs nestartēju, apnika, ja godīgi ;) Pats cenšos rīt tā, lai svars neiet pāri 100kg, tad vairs neko ērti nejūtos, vot pamēģini pāriet tā konkrēti pāri sotakam un salīdzini sajūtas 90kg vs 110 piem ;)

Mateus
12-09-09, 00:53
Hmm... es speeka rekordus taisiju ar svaru 92kg
tjaga 220
pietupieni 220
spieshana 110 (vaajaus punkts vienmeer bijis)
ekipeejums man ir svesha lieta :) vieniigi ar aptiekas saiteem celjus nosaiteeju :)

Nu es arii beegu no taukiem, bet lai arii kaa beegtu, tik un taa tachu nevar pilniibaa izbeegt. Es taukus parasti neskaitu, bet vienu nedeelju paskaitiju un sanaaca tik un taa pa daudz. Ja uz mani tauki dienaa vajadziigi 70-100g dienaa (atkaribaa no treninju intensitates) tad es kaut kaa visu laiku 80-120g dienaa sanaak :D Vieniigais mierinaajums, ektomorfam tas iipashi nekaitee :)

Ar to eertumu ir taa, ka vieglaak juutos tagad, kad ir ap 87svars, bet psihologjiski patiikamaak bija 95kg :)

Brainless
12-09-09, 00:59
Mateus, es jau te vienā citā forumā pasekoju līdz tavam progresam, Tu neesi no tiem, kas atmet ar roku ;) Taukus skaitīt nav vērts, tur jau normāls cilvēks jūt, ka pa daudz un vnk rij mazāk...

Tominjsh
12-09-09, 01:11
Man garsho pelmenji ar kaartiigu lauku kreejumu

Mateus
12-09-09, 01:47
Brain... patiesiibaa es periodiski uz kaadu laiku pametu treninjus :)
Man liidz taadam fanaatisma liimenim kaa Gucanam & Co netikt

Brainless
12-09-09, 07:45
Un priekš kam tas ir vajadzīgs... Es arī vasarā, piem., ietiepīgi nesēžu zālē, kad pārējie voļļuku rauj pludmalē. Gucans ar to naudu cenšas pelnīt vnk ;)

Cipruss
12-10-09, 09:50
Man tieši vasarā parādās krietni vairāk brīvā laikā, tā kā, tad arī varu apmeklēt krietni aktīvāk atlētisko. Pa ziemu - studijas, laika vēl zālei it kā atliek, bet paikas uzņemšana sagādā problēmas...Jā, Matīss, zinu, ko Tu tūlīt teiksi, respektēju Tavu viedokli, bet tā tas ir...
Ok, pēc sesijas būs jāmēģina krietni aktīvāk trenēties, savādāk, tagad svars ir kaut kur 80 ( ja pat vēl ne mazāk ), tomēr no 60 kg esmu izaudzis. Jāmēģina līdz pavasaram dabūt vismaz 85.

Mateus
12-10-09, 12:44
Neko netiekshu :)
Principaa - moraali lasiit nav mans pienaakums. Lai gan protams manupraat vienmeer var rast laiku treninjiem. Bet es ljoti labi saprotu ko noziimee zapara, jo peedeejo 3 meeneshu laikaa man 2 briivdienas bijushas.

5kg liidz vasarai... tas ir nieks. Liec meerkji +10 un tas ari buus pilniigi reaals meerkjis.

Mateus
12-15-09, 13:58
Hehe... es tagad te izeju tādu kā atjaunošanās kūri - nelieliem svariem, maksimalu intensitāti. Izskatās, ka būšu jau neiespringstot 1kg klaat dabujis. Tas laikam saucas muskulju tonuss.

Viens paziņa no UK tikko ziņoja, ka nokrities pa 10kg tur shanceejot. Brauca turp bija 177cm 95/97kg sausa galja... tagad esot ap 83-85kg :o Vot ... 2 meeneshi darba un var notieveet bez reaalas badoshanaas :D

Mareks
12-16-09, 14:32
Nu es arii beegu no taukiem, bet lai arii kaa beegtu, tik un taa tachu nevar pilniibaa izbeegt. Es taukus parasti neskaitu, bet vienu nedeelju paskaitiju un sanaaca tik un taa pa daudz. Ja uz mani tauki dienaa vajadziigi 70-100g dienaa (atkaribaa no treninju intensitates) tad es kaut kaa visu laiku 80-120g dienaa sanaak :D Vieniigais mierinaajums, ektomorfam tas iipashi nekaitee :)

Es arī it kā bēgu no taukiem, bet pēc Šeļestova semināra sāku drusku savādāk uz to skatīties. Jo pēc viņa teiktā labāk apēst lieku tauku (augu valsts) nekā lieku ogļhidrātu! Precīzi nemācēšu atstāstīt teorētisko pamatojumu!

Es kopš šā gada aprīļa esmu nometis ap 20kg, spēks nokritis apmēram pa 10%, bet arī skatoties kā kurā vingrinājumā, jo ir arī tādi kur nav nemaz nokritia vai arī pat nedaudz pieaudzis. :D

shteecers
12-16-09, 14:40
Hehe... es tagad te izeju tādu kā atjaunošanās kūri - nelieliem svariem, maksimalu intensitāti. Izskatās, ka būšu jau neiespringstot 1kg klaat dabujis. Tas laikam saucas muskulju tonuss.

Viens paziņa no UK tikko ziņoja, ka nokrities pa 10kg tur shanceejot. Brauca turp bija 177cm 95/97kg sausa galja... tagad esot ap 83-85kg :o Vot ... 2 meeneshi darba un var notieveet bez reaalas badoshanaas :D

par to notievēšanu tā tas ir, mana muterīte kad aizbraucu uz uk paris gadus atpakaļ ar svaru hvz apmeram 67-70 kg, pastradaja 1 gadu un atbrauca atpakaļ ar svaru 58-60 kg (viņai augums mazs ap 1.58m) un tagad dzivojot jau labu laiku latvija un svars atkal ap 67-70, nebija jau tā ka nav naudas un badojas naudas bija pat salidzinoshi ok...

Mateus
12-16-09, 14:52
Nu shitam puikam taa ir tragjeedija, jo jams bija sauss. Pazaudeeja tiiri muskulju masu, bet nu ... jaaizveelas - pelniit vai kachaaties :D

Edgar
12-16-09, 16:53
Hmm, skatos Matej, tev galīgi nav presīte izveidota.
Manuprāt problēma ir tur, ka tu izej uz masu, nevis izturību.
Ir tāds jēdziens - pampings, kad iziet uz daudzām reizēm un maziem svariem.
Šo veidoja Arnijs (tas, kurš gubernātors), līdz ar to, rezultāts ir redzams.
Parasti, ja fočē, tad dara to perspektīvā - pagriezies, lai redz gan bicepsus, gan vēderu. Tagad nevaru saprast, kādi tev ir bicepsi.

Runājot par olām, man jau no 3 asinsvadi iet ciet. :D
Katram organisms ir savs. Man no kafijas ir par daudz asinsspiediens. Citi atkal litriem var dzert. Savukārt krējumu skābo 25% es varu litriem ēst.

Mateus
12-16-09, 17:45
Tavuprāt pumping ir metode? :) ok .... lai nu paliek :)

P.S.
Visiem kas grib redeli skaidroju - ir TIKAI 2 vingrojumi, kas veido to presiiti, ar kuru vasaraa pludmalee paziimeeties 1=diēta 2=kardio. NAV citu metožu, pagaidām neviens izgudrojis.

Edgar: ja jau māci mani ka man jāfočējas, ka jātrenējas... varbūt palielies... parādi ar sevi to pareizo foto. man no plika teksta netapa skaidrs :(
Ja Tev no 3 olaam dienaa, holesterins patalogjiski noslaanjo asinsvadus... kaa tas naakas ka nemineeji faktu par to, ka no galjas driiksti eest tikai vaariitu vistu?
Un par Arniju... Tavupraat vinjam nebija masas un zhaaveeshanaas periodu?

P.P.S.
pietiekami palielinot slapeklja oksiida koncentraciju asiniis (piem uzturaa lietojot daudz argininu (aminoskabe taada)), ari ar 5-6 atkārtojumiem pampings buus pamatiigs. Pampings = tas process, kura laikaa asinis piepluust muskuljos. Pampings ir vienmeer... to var stimuleet papildus. Ja nebuutu pampinga, tad muskulju izmeers tikko peec treninja, buutu taads pat kaa pirms treninja un treninjsh buutu kakjim zem astes.

Edgar
12-16-09, 17:56
Nē nu, cūkgaļas pelmeņus es ēdu, pie tam, gandrīz katru dienu. :D

Edgarpo
12-16-09, 18:02
Redeles jautājums tiešām ir aktuāls! :)

shteecers
12-16-09, 18:49
par to mateus iesaukto redeli, tagad pie tā tiek aktīvi strādās mēneša laikā ''redeles'' augšdaļa jau ir smuka bet uz leju jau speķītis, nu kr4 lidzx vasarai jadabūn perfekto

kr4 parīs lietas gribas krasi izmanīt lidz vasarai: prese, krūtis, mugura, ''stilbi'' :shura: parejais jau +- ir ok un + trenejoties lidz sumeram tie ari bus vēl vairāk ok..bet tos kurus uzskaitiji ir radikāli jagūst izmaiņas..

Mateus
12-16-09, 19:41
Nē nu, cūkgaļas pelmeņus es ēdu, pie tam, gandrīz katru dienu. :D

Tieshi pelmenjos ir taada deva holesteriina, ka olas principā отдыхают ;)

Par redeli - pareizs kardio ir SPĒKS
Ja nav baigā riepa, tad mēneša laikā to var dabūt. Ne līdz sacensību līmenim protams, bet var. 3 mēnešos jau ari līdz sacensību līmenim. Ja vien tā masa zem taukiem ir pietiekama :)

faaaak... tikko uzzinaaju :(:(:(:(:( http://news.mail.ru/society/3164627

Edgarpo
12-16-09, 20:59
SIRDS! :(

Mateus
12-16-09, 21:08
Atļaušos vēlreiz atgādināt - visiem kuriem ir klāt 30 gadu slieksnis, ir jāpievērš pastiprināta uzmanība sirdij. Ja uzkāpt līdz 6 stāvu mājas augšējam stāvam ir grūtības un pa ceļam jāatpūšas, ir aizdusa, tad tā ir ļoti tieša zīme - laiks trenēt sirdi un attālināt infarkta, sirds mazspējas utm slimību risku.

Patiesībā, par to jādomā visu mūžu... vnk lai vecumdienas varētu pavadīt ne tikai ārsta kabinetā.

shteecers
12-16-09, 21:09
Tieshi pelmenjos ir taada deva holesteriina, ka olas principā отдыхают ;)

Par redeli - pareizs kardio ir SPĒKS
Ja nav baigā riepa, tad mēneša laikā to var dabūt. Ne līdz sacensību līmenim protams, bet var. 3 mēnešos jau ari līdz sacensību līmenim. Ja vien tā masa zem taukiem ir pietiekama :)

faaaak... tikko uzzinaaju :(:(:(:(:( http://news.mail.ru/society/3164627

turčinskis.. noooooo .. tiešām žēl :(

Edgar
12-17-09, 09:08
Ņja, sirds man arī tāda pašvaka. Tā iemesla dēļ nelietoju kreatīnu un cenšos neēst riebīgos tauku saturošos produktus.
Šodien apēdu 3 vārītas olas un liekas, ka tomēr varētu apēst arī visas 5. :D

Mateus
12-17-09, 14:01
Emmm... un kaads buutu sakars kreatiinam ar sirdi?
Ja nelieto kreatinu, tad jau arī tāda lieta ka liellopu gaļa Tev ir inde?

Pašlaik medicīnā tiek pētīta kreatīna palinātu devu iedarbība (pozitīvā) uz dažādu neirodeģeneratīvu slimību ārstēšanā. Arī dažu sirds slimību.

Kreatīns nonākot asinsritē tālāk piedalas ATF sintēzē no ADF un fosforskābes atlikumiem. Tas kreatīns kas ir gaļā un tas pats kreatīna monohidrāts, kas bundžās ~80% tiek konvertēts kreatinīnā (savienojoties ar ūdeni, bet mūsu organismā ūdens ir daudz) un izvadas caur nierēm. Ja ir kādas hroniskas nieru slimības, tad šis ir posms, kurus šie slimnieki var sajust. BEt nekādu citu blakņu kreatīnam nav. Ja lieto kreatīna glukonātu, tad arī šis posms praktiski izpaliek.

Tad nu man rodas jautājums - kāda ir Tava sirds slimības diagnoze? Kas to noteica? Un kas Tev teica ka nedrīksti lietot kreatīnu?

Arvix
12-17-09, 23:01
Man mazs jautājums.

Kas tā tāda "žāvēšana"? Un kāpēc tāda nepieciešama?

Mateus
12-18-09, 01:01
Tauku dedzinaashana.
Nepiecieshama lai muskulji buutu redzami, nevis nosleepushies zem taukiem :)

Edgar
12-18-09, 11:31
Nu lab, varbūt ar to kreatīnu iebraucu biski auzās.
Bet ideja ir tāda, ka uzņemot pirms treniņa kreatīnu, tev palielinās izturība. Tu vari pacelt vairāk, ilgāk trennēties. Pats esmu to pārbaudījis. Bet vai sirds to slodzi var izturēt, ja 3x nedēļā sirds tiek pārslogota?
Tas ir tāpat kā ar dzeršanu. Kad iedzer, liekas ir silti, bet patiesībā organisms atdziest.

Bet nu ticēsim expertam. :ok:

Sirds slimība? Tā būs ģenētiski iedzimta. Sencis ar to slimoja, tika pat nesen pie operācijas. Tagad ir ok, februārī būs pensijā.
Vienkārši dažkārt jūtu, ka ap to rajonu ir kādas problēmas. Tiesa, kritis neesmu, slikti nekad nav palicis, bet nu tomēr jāuzmanās.

EDIT: Bet nu pirmais iemesls kāpēc atsakos no kreatīna - pārāk uzņem ūdeni. Ja tu vari izdzert x=(tava masa/20) litrus dienā, tad ir ok. Es nespēju, ar laiku parādās grumbas sejā, it kā apliecinājums tam, ka ūdens par maz (varbūt miegs?).

Mateus
12-18-09, 12:42
Kreatīnu lietojot NAV klīniski pierādīts, ka japalielina ūdens patēriņš. Bet tai pat laikā paši jūzeri (es tai skaitā) iesaka +1litru tam ko ikdienā dzer. Tas nav daudz.

Ja Tu vnk kaut ko jūti sirds rajonā, tas neko nenozīmē. Tādām lietam ir kardiogramma+eho+veloergometrija, lai izslēgtu visu iespējamo. Ja kautkas tur dursta - tā nav sirds. Ja kūleņo - ekstrasistoles, kuras LIELAAKAJAM vairumam ir uz nervu pamata (to var parliecinaties ar augstākminētām pārbaudēm).

Sirds sāp nevis kreisā pusē, bet gan pa vidu krūšu kurvim, jo tā atrodas 3/2 kreisā pusē un 1/3 labā pusē. Sirdij raksturīgas ir plēsošas, dedzinošas sāpes un maigi sakot ĻOTI izteiktas. Vēl var būt spiedošas sajūtas - it kā Tev stanga uz krūtīm būtu palikusi. Ja pie šādām sajūtām nāk klāt arī aizdusa, tad noteikti jāveis tās pašas augstak minētās pārbaudes. Un pie šādām pazīmēm gan jau ari asinsvadus sirdij būs jāpārbauda, bet tās pārbaudes gan ir izteikti pretīgas :D

Tādēļ vnk sirdsmieram - uztaisi kardiogrammu, eho un veloergometriju :)

P.S.
kretīnu lietojot 90% izjūt placebo efektu. Kreatīns palīdz ātrāk atjaunot ATF rezerves, bet reāli jams dod klāt nu varbūt sekundi konkrētā vingrojumā :) Kas protams nozīmē vel vienu atkārtojumu. Masas pieaugums ir 1.kārt uz ūdens reķina 2.kārt tā paša vel viena atkārtojuma dēļ.

Bet labāk izvēlēties kreatīna glukonātu (Gaspari Nutrition Size On, vai pēd laikā modē nākušais Superpump)

Edgar
12-18-09, 12:52
Nez par kardiogrammu, ārsts pirms pāris dienām uztaisīja, viss itkā čotka.
Ja tā ir tā, ko es domāju, kur saslēdz visādus piesūcekņus. :D

Diemžēl rakstu par kreatīnu es izlasīju žurnālā, kurā tika aprakstīts par to visos sīkumos. Es laikam lietoju monohidrāta kreatīnu. Tur pat tika pieminēts, ka muskuļiem arī labi, ja trūkst ūdens. Tas itkā palielina spēku.

Starp citu, ko domājat par Anator? Savulaik gribēju šo ņemt, jo pāris mēnešos varēja sataisīt no sevis būdu. Atteicos no tā ne tikai cenas dēļ. Sāks vēl krāna muskuļi augt. :D:doh::eek:

Mateus
12-18-09, 14:08
plika kardiogramma NEKO nedod, ja vien Tev sirds nav jau galīgs šrots, vai nesākas piem asinsvadu spazmas vai aritmijas lēkme tieši EKG laikā.
Tādēļ arī ir vairākas pārbaude un tad seko kopsavilkums. Ja ar to nav gana, vēl mēdz taisīt Holtera monitorēšanu (pie jostas piesien datu nesēju kuram pievienoti sensori, kas tiek pielipinati pie rumpja un nolasa sirds ritmu).

Tas ko raksta žurnāli, lielakoties ir tikai teorijas un nav balstīts uz klīniskiem petijumiem, sevišķi tie kas paredzēti, lai reklamētu mistiskus brīnumlīdzekļus ;) . Ka trūkst ūdens ir tikai slikti... kur tādu idiotismu var izdomāt... cik % no cilvēka ķermeņa ir ūdens? kādi vel ir vitamīni izņemot taukos sķīstošos?

Anator = mistiskais brīnumlīdzeklis, kura dēļ ķīmijai jau sen bija jāpazūd no PRO sporta ;)

Edgar
12-18-09, 14:50
Žurnāls parasti raksta klīniski pierādītus materiālus. Tas nav reklāmraksts.
Par ūdens trūkumu - tas bija domāts tie papildus litri, kas jāpiedzer.
Nu pagaidam cenšos nelietot tos Mega Mass bagātinātājus, drīzāk iztieku no olas+biezpiens+zivis+vista.

Mateus
12-18-09, 15:01
Žurnāli raksta ko? :D Nu ok... pieņemsim ka tā ;)

Un tie tur Mega Mass bagātinātāji... kaut kāds murgs... Tu pats saproti ko saki? :) Mega Mass un Gain Fast ir sportistu vidū tā sauktie bomžu UB :D Jo cukuru ēst sanāks lētāk un veselīgāk. Kā arī tie ir geineri. Un tai pat laika Tu esi skatijies jau Anator (kas ir Muscle Tech produkts - lētakais no nopietnajiem UB), bet kuram nav nekāds sakars ar geineriem.

UB dalas ļoti plaši.
Bet geinera vietā - olas+biezpiens+zivis+vista ... nu galīgi nerullē ;) Tas der proteinu pulvera vietā. Biezpiens kazeina prot vietā, olas sūkalu prot vietā, vista un zivis diskutējams vel, bet es asimilācijas ziņā laikam (!) salīdzinātu ar sojas prot. Bet neviens no Taviem produktiem nav ogļhidrātu avots, bet tieši tas ir geineru uzdevums - pec treniņa atjaunot glikogēna rezerves, jeb piepičkāt organismu ar ogļhidrātiem (bomžu geineris - monosaharīdi, normāls geineris - polisaharīdi). Ja negribas dzert geineri - 15-30min laikā pēc treniņa auzu pārslas 100g aplietas ar vārošu ūdeni un lieta darīta :)

Edgar
12-18-09, 15:31
Un tie tur Mega Mass bagātinātāji... kaut kāds murgs... Tu pats saproti ko saki? :)

Laikam nesaprotu. Kokteiļi kā kokteiļi, sajauc ar pienu un dzeru.
Ogļhidrāti? Bulciņas, cepumi ...

Mateus
12-18-09, 15:47
:D
Bulciņas un cepumi = ļoti daudz cietes+monosaharīdi ;)
auzu pārslas, rīsi, griķi = polisaharīdi

Gribi papildus noslogot aizkuņģa dziedzeri, krāt rezerves taukus, tad liec uzsvaru uz monosaharīdiem ;)

Edgar
12-21-09, 09:14
Skatos tev ir atbildes uz visiem jautājumiem. :)
Labi, tātad tu saki, ka vajag apēst no rīta 5 olas (ceptas vai vārītas?) un auzu pārslu tumi. Vai tā?

Brainless
12-21-09, 16:15
:D Kā es te paskatos, tā kāds ēd 5as olas no rīta :D

Altair
12-21-09, 16:18
:D Kā es te paskatos, tā kāds ēd 5as olas no rīta :D
Vnk notiek lielā gatavošanās Lieldienām :shura:

Edgar
12-21-09, 17:45
Nu ja, ko tad Ziemassvētkos citu var ēst, ja ne piparkūku cepumus - monosaharīdus...
Jāgatavojās Lieldienām, būs izdevīgi ēst daudz olas.

Mateus
12-21-09, 21:48
Skatos tev ir atbildes uz visiem jautājumiem. :)
Labi, tātad tu saki, ka vajag apēst no rīta 5 olas (ceptas vai vārītas?) un auzu pārslu tumi. Vai tā?

Ar ceptām ir tā - cepot veidojas garoza un tā traucē ātri pārstrādāt olas, kā arī cepot ar eļļu, eļļa arī traucē ātri pārstrādāties produktam. Tādēļ no rīta labak vārtītas, bet ja Tu cep augu eļļā, nekas ļauns nebūs arī ceptām. Es gan izvēlos cept vistas fileju, bet olas tomēr vāru.

Auzu pārslas... tur koks ar diviem galiem. No 100g auzu pārslām tumē, Tu jau pēc 2 nedēļām normālu kilogramu dabūtu klāt, bet apēst tadu daudzumu būs grūti (ar ūdeni aplietas mierīgi) kā arī no piena tauciņi augs, bet atkal jau - tauciņi ar mēri...viss ir ok :)

Parasts
12-21-09, 21:51
Kas ir kardio treniņi ?

Mateus
12-21-09, 21:54
Atradu interesantu īventu.
Sači...

The challenge:

You have to move the most weight in five exercises:

Five exercises: squat, bench press, pull ups, dead lifts, arm curls
3-3 sets, 6-12 reps
The one who moves

10 tons: bronze degree
15 tons: silver degree
18 tons: golden degree
20 tons: patinum degree

This way, you can easily calculate what you are able to do. And believe that you can do more than you ever thought while the other competitors and controllers will stand behind you and motivate you.

Skaita to visu vienkārši. Piem es šodien treniņā pietupos 4 piegājienus 110kg uz 6 atkārtojumiem bet iesildijos 2 piegājienus ar 50kg uz 15 reizēm. Tātad 6 atkārtojumi ar 110kg = 660kg 4 šādi piegajieni - 2640kg + iesildoshie = kopā 4140kg ;) Smuki izskatās :D Tikai tais sačos ir daudz limitētāks piegājienu skaits, ka arī maz vingrojumu. Bet reāls izaicinajums manuprat. Es grasos piedalīties - varbūt nak gad rudenī, bet drīzākais, ka tikai 2011. gada pavasarī.

Sīkāks info saitā BRUTAL (http://www.brutalnutrition.com/brutal/challenge)

Mateus
12-21-09, 21:55
Kas ir kardio treniņi ?

Tie kas trenē sirdi, dedzina taukus.
Skrieshana, velo, steperis, sleposhana... ar pareizu pulsu

Brainless
12-21-09, 23:38
Btw, LV jau šitie sači notiek, kur jāsavāc noteikts apjoms kilogramu vairākos vingrinājumos, LV bija 12 atkārtojumi, turklāt noteikumi tādi, ka obligāti jāuztaisa 12, ja mazāk, tad to gājienu neskaita vispār. Tur gan labi gāja triatlonistiem, nevis kultūristiem :D

Mateus
12-21-09, 23:58
Nu es ar savu tizlumu, ne pie vieniem taa iisti neesmu pieskaitaams. Un tagad atsaakot treninjus, man vienalga uz ko trenēties.

A kur LV taadi notiek?

CyberGhost
12-22-09, 00:51
a tie organizātori brukas operāciju arī apmaksā? :shura:

Mateus
12-22-09, 00:58
Kādu Tev tur bruku :)
Nāc pie manis trenēties un viss būs oki ;)
Es pats arī tagad kā reiz no pelniem atgūstos.

Ieskatam minimums (~) kas vajadzīgs lai startētu tais mačos, kuri notiek Ungarijā

Brainless
12-22-09, 12:12
No manas zāles čaļi startēja, es īsti neklausījos, kur tas ir, man nepatīk visu darīt uz 12, pārāk slinks esmu. Tādā ziņā svarcelšana vai pauers labāks - 2x3 vai 3x3 un ej mājās :D

Cyberghost, parasti pirms sačiem parakstās par to, ka pats atbild par savu veselību, ja draud bruka, tad nav ko vazāties pa sačiem, bet gulēt mājās pie TV :D

Mateus, labs tajos sačos ir pull up - resnie nevar nefiga :D Vieglie dabū karināt svaru klāt, lai apjoms kaut kāds sanāktu ;)

Mateus
12-22-09, 13:02
Apskaties shito kuili... pirmaa vieta tais BRUTAL sacenees...
Nu man ir taa, ka man spieshana ir vaajais punkts, bet ar tjagu un tupieniem, domaaju, ka 10 tonnas es jau peec 2 meen vareeshu izcelt

Bet nu shitas chalis... :o

Brainless
12-22-09, 15:31
Vispusīgi sagatavots čalis ar tieksmi pietupties :D Nav jau teikts, ka viņš sver 136 vai ciktur, mož vnk klāt piekarinājis. Mums te armrestleri pievilkās 5x ar 60kg pie jostas hvz cik gājienus, tā ka nekas neiespējams.

Mateus
12-22-09, 15:33
Nu tupjas chalis pa kruto.
Tjaga un spieshana nekas uuber, bet tupjas manupraat reaali labi.
Tjagu es esmu taisijis ar 220.. ne uz 12x protams. Tupies ari 220 uz paaris x bet nu shitas tupjas vnk psc.

Neatteiktos es no taadas formas :)

Brainless
12-22-09, 16:34
Nu es esmu taisījis vilkšanu 180x10, bet nu i nafig tādu treniņu, pēc tādiem gājieniem 10min neko nesapratu :D

Mateus
12-22-09, 16:48
Hm...
180 uz 10 ari esmu taisijis... tepat shitajaa teemaa ir bilde kur es velku 180kg. Man ar 180 rekords ir 11x pacelt. Bet nu es nekad neesmu izgaajis uz speeka treninjiem. Tagad buus pirmaa reize kad to meegjinaashu.

Mums zaalee naak viens keks kursh vispaar tjagu netaisa, bet reizeem noziimeejas... sanaak tie kas taisa 240kg uz 6x un tad shis pievaljii un uztaisa 2-3x :D nu taa garaam ejot... fenomens :) Vot to uz sachiem satreneet :o

Brainless
12-22-09, 16:56
Kāds tur fenomens, tas ir normāli. Vilkšana ir vispārējā spēka rādītājs, ja čalis normāli tupās un dara visu pārējo, tad ir gluži normāli, ka var tā vilkt. Kad startēju sacenēs vēl, tad arī nekad vilkšanu netaisīju, tikai 2ned pirms sačiem, lai traumas nebūtu, atjaunoju kustību stereotipu tā teikt. Šādi trenējoties, sačos vilku par 10kg vairāk nekā tupos :gygy::thumbsup:

Mateus
12-22-09, 19:01
Tam chalim darba svari tupienos 120 un spiezh 110
taa kaa nekaads mega vinjsh nav. Vieniigais kur vinjsh var panjemt taadu niknu svaru ir tjaga

Džunga
12-22-09, 20:42
Mateus, man Tev tāds jautājums - vai sporta dispansera apmeklējumus pēdējo 3 gadu laikā esi veicis ?

Mateus
12-22-09, 22:35
Sporta dispansers jau labu laiku neeksistē.
Bet ja būtu sekojis tēmai, tad būtu redzējis, ka arī citiem piedavāju savest arī ar sporta ārstiem.

Vienīgi ir kāds bet... sporta ārsts nav vajadzīgs katram kas sporto, bet gan tiem kas iziet uz maksimālu rezultātu. Ja katrs kas sporto skries pie sporta ārsta, tad Latvijā būtu DAUDZ vairāk šīs profesijas pārstāvju ;)

Man gan nav skaidrs, kādēļ Tu uzdod šādu jautajumu. Gribi mēģināt parādīt ka esmu slims? :D

P.S.
Daudz svarīgāk ir sekot vispārējām analīzēm un pie locītavu vai muguras stīvumā sāpem griezties pie osteopāta. Sporta ārsts ir vajadzīgs tad, kad Tev vajag MEGA ātri atgūt formu un nonākt ierindā, kā arī lai izkontrolētu mirkli, kad pietuvojies pārāk tuvu traumām. Tikai vnk sporta ārsta apmeklejums tur nelīdzēs ;)

nemiroff
12-23-09, 00:00
Mateus redzu, kad par sportu saprashana Tev ir:) Pats arii savu devu esmu paspeejis patreneeties savaa dziivee...tagad nak vasara-arii esmu izdomajis mazliet uzlabot formu...Bet man ir taads jautaajums-katru treninju tiek pateereets noteikt daudzums energijas. Nu taa protams rodas no pateereetaajiem ogljhidraatiem. Un ja gadaas parcensties, tad, cik saprotu iet lietaa olbaltumvielas-un tas jau nav vairs tik labi. Tad jautaajums-kaa zinaat treninja normu-jo sevi lieki paarpuuleejot, efekts vairs nav tas...Un cik daudz ogljhidraatus pateereet peec treninja, lai to nebuutu uznjemts pa lieku...

Mateus
12-23-09, 01:01
Olbaltumvielas?
:)
Tu liki pasmaidīt ;)
Glikogēna rezerves var atjaunot tikai ar ogļhidrātiem, kā arī jā kaut kur Tev ir taisnība, bet tikai tādā plānā, ka tiek noārdītas sarežgītākas šūnas (piem muskuļu) lai tiktu pie vienkāršākiem elementiem enerģijas iegūšanai. Tas ir tā LJOTI vienkāršoti runājot - zat iz katabolisms

Katabolismu mazina ar BCAA

Nekad neviens neskaita un nepēta cik g ogļhidrātus jāuzņem. Tādēļ ir masas posms un žāvēšanās. Uz masas attiecīgi būsi spēcīgs, žāvējoties ar katru dienu paliksi vārgāks. Strongi un lifteri RETI mēdz būt sausi, ~tieši šī iepesla dēļ.

Lai pārcenstos ir pārāk maz jāēd, pārāk maz jāguļ, pārāk bieži jātrenējas, nepareizi jātrenējas utt utjp

Tieši tādēļ ir treniņu programmas un diētas. Liekot roku uz sirds varu galvot, ka pie pareizas diētas un treninjiem, pirmā treninju nedēļā var dabūt klāt 3-4kilogramus. Un ir te viens biedrs, kurš arī to 100% zin. Ja nepieturas pie programmas, režīma, diētas... buus paarpuules, p[aartreneeshanaas, organisms neatjaunosies utt. Buus stagnaacija vai regress.

Progress =
PAREIZI treninji+PAREIZA atpuuta starp treninjiem+PAREIZS ediens un ēšanas režīms. Un tā ir visos fiz sporta veidos.

CyberGhost
12-23-09, 01:31
Kādu Tev tur bruku :)
Nāc pie manis trenēties un viss būs oki ;)
Es pats arī tagad kā reiz no pelniem atgūstos.

Ieskatam minimums (~) kas vajadzīgs lai startētu tais mačos, kuri notiek Ungarijā

Jau esmu atsācis iet uz zāli ar čomu (otrais mēnesis Radissonā) ;) bet uz mačiem vispaŗ netaisos nekad startēt :D
P.S. Patīk tomēr ka ir baseins un sauna iekļauti cenā :ok:

Dzy
12-23-09, 02:08
Lasot par treniņu programmām, cik ļoti domājat par ēdienu, kas jāuzņem papildus, visa tā zinātne apakšā, lai "uzkačātu" sevi trenažieru zālē, radās jautājums (tikai, lūdzams, nepārprotiet - tas nav uzbrauciens vai kas tamlīdzīgs!): vai šī darbošanās trenažieru zālē jums liekas interesanta un saistoša? Jautāju tāpēc, ka personīgi man darbošanās trenažieru zālē, cilājot dzelžus, skaitot reizes un ceļamos kilogramus, neder, jo priekš manis tā ir tikai mehāniska darbība, kurai neredzu praktisku pielietojumu...
Es, personīgi, fizisku sevis nodarbināšanas jēgu redzu parkour nodarbībās, kuras tagad apmēram divus mēnešus apmeklēju. Un eju tur nevis tāpēc, ka tas ir parkour, bet gan tādēļ, ka man vajadzīga vispusīga fiziska slodzīte, lai justos labi un man sagādā prieku izdarīt kādus jaunus paņēmienus un pārvarēt sevi. Un tur ir interesanti, arī akrobātika tiek trenēta, līdz ar to lokanība. Arī jēga tajā ir priekš manis, ka vispusīgi attīstu sevi un redzu, uz ko tas viss iet, ko nepieciešamības gadījumā varētu dzīvē pielietot un kam tieši nepieciešami vingrinājumi :) Vienīgi derētu trīs treniņi nedēļā, ar diviem ir par maz...
Kad atnācu uz Rīgu, kā sporta nodarbības izvēlējos brīvo cīņu. Tad man 59 kg bija pie 180 cm, semestra beigās uzaugu līdz 65kg, nākamā semestra beigās jau ~72kg sasniedzu, ēdot studentu paiku (pelmeņus un roltonus :D) un studentu gulēšanas režīmu :( Pašlaik arī ~tāds svars (ilgu laiku veģetējot bez sporta nodarbībām) turas, vienīgi rezerves riepa redzama, kas pie maniem fiziskajiem parametriem uzreiz pamanāma pludmalē :D
Mateus - vai nodarbojies arī ar kādu aktīvo sporta veidu, kur nāk talkā zālē paveiktais darbs?

nemiroff
12-23-09, 02:17
Lasot par treniņu programmām, cik ļoti domājat par ēdienu, kas jāuzņem papildus, visa tā zinātne apakšā, lai "uzkačātu" sevi trenažieru zālē, radās jautājums (tikai, lūdzams, nepārprotiet - tas nav uzbrauciens vai kas tamlīdzīgs!): vai šī darbošanās trenažieru zālē jums liekas interesanta un saistoša? Jautāju tāpēc, ka personīgi man darbošanās trenažieru zālē, cilājot dzelžus, skaitot reizes un ceļamos kilogramus, neder, jo priekš manis tā ir tikai mehāniska darbība, kurai neredzu praktisku pielietojumu...
Es, personīgi, fizisku sevis nodarbināšanas jēgu redzu parkour nodarbībās, kuras tagad apmēram divus mēnešus apmeklēju. Un eju tur nevis tāpēc, ka tas ir parkour, bet gan tādēļ, ka man vajadzīga vispusīga fiziska slodzīte, lai justos labi un man sagādā prieku izdarīt kādus jaunus paņēmienus un pārvarēt sevi. Un tur ir interesanti, arī akrobātika tiek trenēta, līdz ar to lokanība. Arī jēga tajā ir priekš manis, ka vispusīgi attīstu sevi un redzu, uz ko tas viss iet, ko nepieciešamības gadījumā varētu dzīvē pielietot un kam tieši nepieciešami vingrinājumi :) Vienīgi derētu trīs treniņi nedēļā, ar diviem ir par maz...
Kad atnācu uz Rīgu, kā sporta nodarbības izvēlējos brīvo cīņu. Tad man 59 kg bija pie 180 cm, semestra beigās uzaugu līdz 65kg, nākamā semestra beigās jau ~72kg sasniedzu, ēdot studentu paiku (pelmeņus un roltonus :D) un studentu gulēšanas režīmu :( Pašlaik arī ~tāds svars (ilgu laiku veģetējot bez sporta nodarbībām) turas, vienīgi rezerves riepa redzama, kas pie maniem fiziskajiem parametriem uzreiz pamanāma pludmalē :D
Mateus - vai nodarbojies arī ar kādu aktīvo sporta veidu, kur nāk talkā zālē paveiktais darbs?

Nu man skjiet kad viss ir atkariigs kaa tu sevi nostaadi-uztver to kaa atpuutu, kad tu vari no visa atsleegties. Guljot zem stienja nav iipashi laika domaat par ikdienas probleemaam:)Nu man taa skjiet:)

Mateus
01-10-10, 18:14
Es nodarbojos ar vnk aktiivu dziivesveidu ;)

Tad nu luuk. Ir pagaajis pirmais meenesis atkapakalj svarenee.
Svars pakaapies par gandriiz 5kg (neskatoties uz to, ka darbs neljeeva ieveerot pareizu dieetu)
Speeks palielinaajies pa ~35% no taa kas bija pirms meenesha, bet ir vel tikai 70% apmeeraa no taa kaads tas bija pirms pametu aktiivo sportoshanu. Tagad ari domaaju rezultaati naaks gruutaak.

Papildus esmu shoreiz saacis ari nopietni skraidiit un pievilkties. Ja pirms meenesha pievilkos tehniski pareizi tik kaadas 2x tad nu jau to daru ~15reizes. Vel 5x un kabinaashu klaat papildus svaru.

Naakamais treninjsh riit :cool:

bobuubob
01-14-10, 15:56
o! es arī gatavojos jaunajam treniņu ciklam.... no februāra taisos sākt, vai arī pat ātrāk, ja izdosies ātrāk paveikt to, kas līdz tam paveicams!! Līdz vasarai vajadzētu pacensties iegūt puslīdz pieklājīgu formu...

Edgar
01-14-10, 16:02
Bij te Latvijā viena grāmata par trenniņu 3 mēnešos.
Galvenais neizlaist nevienu lapiņu no grāmatas, sevišķi par pareizu ēšanu un elpošanu.

bobuubob
01-14-10, 16:08
nu gluzi iesācējs jau neesmu... zinu daudz par treniņiem, ēšanu utt.

Mateus
01-15-10, 20:49
3 meen laikaa NEKO nevar dabut gatavu ;)
Ari pusgadaa nee.
Ja pirms tam esi bijis ~15% smagaaks uz muskulju reekjina, tad pusgada laikaa var dabuut atpakalj ap 70% no zaudeetaa, bet tas ari viss.

Un visas taas graamatas ir taadiem, kas taas kraaj kopaa ar kachaku zhurnaaliem plauktaa :D :)

Salvis21
01-19-10, 11:22
Kādi ir tavi kardio trenniņi?

Edgar
01-19-10, 11:30
Un visas taas graamatas ir taadiem, kas taas kraaj kopaa ar kachaku zhurnaaliem plauktaa :D :)

Grāmata palīdzējusi 2 miljoniem, arī man.
Sorry, Mateus, bet tu mani neesi pārliecinājis, ka esi kultūrists. :beee:

Mateus
01-19-10, 15:49
Grāmata palīdzejusi 2 mil? :) Vairāk izklausas pēc citāta no prologa.
Un kas ir pats jocīgākais - kamēr Tu esi kaut kur redzējis, ka pārliecinu Tevi par mistisku un neesošu faktu (nekad nevienam neesmu teicis ka esmu kultūrists, jo nemaz neesmu :D ), tikmēr jau 3 EOZ.lv biedri ir redzami uzlabojuši savus dotumus kā spēka, tā svara ziņā ;) Un esmu pārliecināts, ka tie daži, kuri saņēmās un dara kaut ko lietas labā - vasarā izskatīsies ievērojami labāk par tiem, kuri tikai lasa grāmatas, kuru prologā rakstīts, ka tā palīdzejusi 2 milj cilvēku (tādas grāmatas arī ir 2mil. un ja katra no 2milj grāmatām ir palīdzējusi kļūt par kultūristiem 2 milj cilvēku... :D:D:D ;) ).

Salvis: kardio treninji ir jebkura monotona slodze, kuras laikā noturi Tavam vecumam un veselības stāvoklim atbilstošu pulsu. Atkarība no mērķa un fiziskās sagatavotības tas var būt 60-80% no MHR (Maximal Heart Rate). ~MHR aprēķina pēc formulas: 220-vecums=MHR

bobuubob
01-19-10, 17:09
ar gramatu lasisanu vien talu netiks saja jomaa... ipasi jau gramatu, kas maaca uzkachaties 3 menesos :D
bet ir arii labas... un iesacejam palasit noderigi. 1x izlasit pirms treninu saksanas vai reize ar to, lai mazliet samazinatu traumu risku darot stulbibas un otru reizi izlasit, kad kadi paris menesi vismaz jau ar lietu nodarbojas, kad vairak sapratis, ko un kas nozime praktiskajaa variantaa..

Mateus
01-19-10, 22:51
Patiesiba ir baigi ok taada lielaam bildeem, viss ljoti vienkaarshi un pashos pamatos tik... neatceros kaa jamo sauca... bet bij Rozes graamatniicaa.

Bet vel labaak ir saakt ar to, ka kaartiigi iet uz zaali un konsuteeties pie trenera :)

Salvis21
01-20-10, 00:21
Salvis: kardio treninji ir jebkura monotona slodze, kuras laikā noturi Tavam vecumam un veselības stāvoklim atbilstošu pulsu. Atkarība no mērķa un fiziskās sagatavotības tas var būt 60-80% no MHR (Maximal Heart Rate). ~MHR aprēķina pēc formulas: 220-vecums=MHR

To ko Tu man atbildēji es jau zinu, bet es jautāju kādi ir TAVI kardio trenniņi? Mana sporta pamatnodarbe ir cita, vienkārši ziemā meklēju veidus kā saglabāt vasarā izdarīto. Un viens no variantiem ir bijis svaru zāle, kur man galvenais nav muskuļu masas audzēšana.

Mateus
01-20-10, 00:59
kaada starpiiba ko izmanto kaa kardio :D
Pilniigi nekaada :)
Es daru visu - skrienu, braucu ar velo, distancu sleepes, velo trenazieri, eliptiskie trenazieri, steperi, soloshana. Kas uz konkreeto briidi eertaak vai pieejamaak to ari taisu. Galvenais lai 3x nedeeljaa buutu kardio ar pareizu pulsu.

Nekaadiigi nesaprotu Tavu jautaajumu :) Ja kardio ir tieshi kardio slodzei vai tauku dedzinaashanai, nav svariigi kaa panaak sho slodzi.

vimba_zlobnaja
01-20-10, 01:07
Kāds nezin kur var patrennēties airēšanā (ne klasiskajā) ? :hmm: Kādreiz bija kursi vienā peldbaseinā, pašam nebija ne laika ne iespēju. Tagad varētu.
Un vēl - problēmas ar kāju cīpslām (tieši no aizmugure). Pēc ilgstošas staigāšanas kāpelēšanas dikti nogurst un sāp. Parasti pēc >10km nosoļošanas pa mežu/purvu/pļavu. Risinājumi? Ir varbūt specifiski treniņi? Te ir citām kaitēm piemēri (http://rehband.sauc.lv/skade11.htm).

Mateus
01-20-10, 01:21
soljoshana pa 30min katru dienu no riita?

Aireeshana krustbazniicas ielaa nebij? Tai armijas baseinaa

vimba_zlobnaja
01-20-10, 01:24
Nu varbūt tas bija armijas baseins, nezinu. Sen atpakaļ interesējos.
Man no rītiem nav laika soļot :D Dažkārt paskrienu 5min uz vilcienu no rīta. Skaidrīte, būs jāprasa kādā trenažieru zālē.

Mateus
01-20-10, 01:39
Tai vietaa ko raadi ir dažādas saites. Attiecīgi citi treniņi. Bet vispār - ja ir sāpes, tad slodze nedrīkst būt. Ja ir kāds iekaisums tad tas jāārstē un slodzes tikai mērenas.

Nevar jau tā forumā saprast vainu sāpēm

Brainless
01-20-10, 12:05
Par vimbas sāpēm - ja ceļgala aizmugurē divas galvenās saites, nevis pa vidu, bet drusku sānos, tad tās ir biceps femoris jeb hamstringu saites. Ja pārādās pēc 10km soļošanas, tad iekaisums tur nav, bet gan saites var būt ne pārāk elastīgas (pieņemu, ka dēļ sēdoša darba), līdz ar to pie slodzes nevar pielāgoties apstākļiem. Risinājums - stiepšanās, kas ietver visdažādākās noliekšanās uz priekšu gan sēdus, gan stāvus, arī ar sakrustotām kājām. Nu tas tā - sāpju noteikšana un ārstēšana oc forumā :D Vispār - ja sāk traucēt dzīvot tās sāpes, tad pie ārsta. Jo vecāks cilvēks paliek, jo grūtāk tur kko izdarīt...

P.S. Ja kādreiz ir airēts akadēmiski vai smaiļots, tad vēl jo vairāk tā muskuļu grupa un saites jāstiepj...

Aigars
01-20-10, 12:53
Ai nu cik var liet par to sportošanu un vienas personas pārliecināto taisnību un vienīgo pareizo metodi...

Bezmaz vai jāsajūtas kā ***am, jo redz Mateus te sporto un visus, kas to nedara, par lupatām uzskata.

Brainless
01-20-10, 12:56
Nu ko uzreiz tik asi... Kā Tu sauc cilvēkus, kas par datoru uzskata monitoru un par procesoru sauc sistēmbloku? :D

Aigars
01-20-10, 13:01
A nav vienalga kas ko kā sauc? Nah te taisīt viena cilvēka kampaņu, visus pārējos par sliņķiem un vēl sazin kā saukājot, jo redz viņu uzskati un dzīves vērtības ir citādākas. :beee:

bobuubob
01-20-10, 13:02
Aigar, ja vins kautkur ir kļūdījies Tev ir visas tiesības uz to norādīt un padiskutēt kādēļ....

Brainless
01-20-10, 13:15
Aigar, uztaisi savu kampaņu, kur vari netieši norādīt, ka pārējie ir dauni. Tikpat labi vari celt pretenzijas pret drunk_lizard vai kuuminjsh, kaut kas kopīgs viņiem ir :D Zināma taisnība gan Tev ir, Mateus ir biki egocentrisks ;) Vienā citā forumā gan viņš ar padomiem tā nebārstās... :D

Mateus
01-20-10, 16:04
A kuraa forumaa vel es esmu?
Es vel reizeem iegriezhos draugiem.lv domubiedros, bet lai gan tur lielaakajaa BB grupaa esmu admins, es iipashi neaizraujos ne ar dzeeshanu ne diskuteeshanu.

Agraak, kad pats biju ar visaam 4 iekshaa sportaa, tad daudz diskuteeju kachok.lv, bet tur padomi kaa taadi vispaar netiek prasiiti, viss notiek diskusijas veidaa. Nekur citur vairs neuzturos. aaa... es tak vel esmu sporta sadaljas admins www.dr.lv :D bet tur ari jau labu laiku kaa neko nedaru.

Enivei... vienmeer esmu teicis, ka katram ir jaaizveertee savas iespeejas un speejas. Kaa arii katra paika un vingrojums uz katru cilveeku iedarbosies savaadaak un radiis citu efektu. Mums zaalee piem ir viens naturaalis ar 48cm roku un presi redelee :D Taa kaa viss ir individuaali. Bet ir kaut kaadas fiziologjiskas dogmas, kuras nemainaas.

Kas svariigi datorikjiem... vai nu neiesaistiities sporta teemaas, vai arii vnk dariit kaut ko lietas labaa. Man piem glaimo, ja zaalee prasa vai esmu mezhstraadnieks vai kas taads, jo redz datorikji taksh parasti ir izteikti kalsni vai izteikti tisniigi (kas ari ir POFIG, jo svariigi pasham labi justies).

Katram savs :)

...egocentrisks nav laba iipashiba... buus jaapapeeta sevi no malas :D

Aigars
01-20-10, 17:54
Kas svariigi datorikjiem... vai nu neiesaistiities sporta teemaas, vai arii vnk dariit kaut ko lietas labaa. Man piem glaimo, ja zaalee prasa vai esmu mezhstraadnieks vai kas taads, jo redz datorikji taksh parasti ir izteikti kalsni vai izteikti tisniigi (kas ari ir POFIG, jo svariigi pasham labi justies).

Katram savs :)man šitie 2 neiet kopā. :) Ja jau katram savs, tad kāpēc tam datoriķim ir svarīgi darīt kaut ko lietas labā? Es laikam esmu kāts, nesaprotu... :)

ventolin
01-20-10, 18:15
Kas svariigi datorikjiem... vai nu neiesaistiities sporta teemaas, vai arii vnk dariit kaut ko lietas labaa.:D

Mhm, pamāci dzīvot vēl - saulītē iecels ;)

bobuubob
01-20-10, 18:17
kas tur tik nesaprotams?? Katram savs... tiem, kam apmierina but kalsniem, resniem utt un labi jutas taa, tad lai vini ta ari dzivo, bet kadel tad baigi cesas kko rakstit sada tipa diskusijaas???
Parejie, kam interese kkaa attistit sevi, tur skaidrs, kadel piedalas diskusijas...

Edgarpo
01-20-10, 20:13
Patiesiba ir baigi ok taada lielaam bildeem, viss ljoti vienkaarshi un pashos pamatos tik... neatceros kaa jamo sauca... bet bij Rozes graamatniicaa.

Bet vel labaak ir saakt ar to, ka kaartiigi iet uz zaali un konsuteeties pie trenera :)

Laikam biji domājis Zvaigznes ABC grāmatu Muskulatūras attīstīšana (http://www.zvaigzne.lv/lv/gramatas/katalogs/product.php?prod_id=4948&cat_id=Uk9LQVNH&sub_cat_id=VkVTRUxJQkE=&third_cat_id=&search=muskulat%C5%ABras%20att%C4%ABst%C4%AB%C5%A1 ana&search-in[]=1&search-in[]=2&search-in[]=3&search-in[]=4)

Mateus
01-20-10, 21:11
Jā! Tieši šo arī biju domājis.
Pirmai informatīvai protams vispār vienalga ko izlasīt. Tīri lai bāzi saprastu.
Man pašam ļoti patīk www.animalpak.com infa

hero
05-31-10, 18:46
cikls beidzies.
rezultātus... status... bildes...

vai darbs ņēma virsroku :(

Mateus
06-04-10, 15:48
mans treninju cikls beidzaas peec pirmaam 2 nedeeljaam :) Meita njeema virsroku. Esmu notievejis un atkal sveru ~86-88kg Domāju, ka kamēr meita neiemācīsies gulēt 8h no vietas, es arī tik vien kā krosiņu skriešu un pie stieņiem 2x nedēļā trenēšos.

http://jekabsons.lv/privaatie/1_k.jpg

http://jekabsons.lv/privaatie/2_k.jpg

Tas arī ir viss ko tagad daru.

klanjlauzis
06-04-10, 17:13
Mateus: kaut kur pirmajā lapā tu minēji, ka jēlu olu dzert nav nekāda jēga, bet, kāpēc, tā arī nepaskaidroji. Varbūt paskaidro tagad. Es laiku pa laikam uztaisu tādu kokteilīti - krūzē 1 ola, pāris karotes cukura, un pārējo pieberu ar auzu pārslām, tik daudz, kamēr tas viss nepaliek pārāk sauss. Sanāk tāds kā muslis. Ēdu tādēļ, ka garšo, uztaisāms minūtes laikā, un arī biju pārliecināts, ka uzņemu pie reizes arī olbaltumvielas, ogļhidrātiņus. :D Ar ko tad īsti atšķiras vārīta ola no jēlas?

kasparrs
06-04-10, 17:40
1) No jēlas olas iespējams saslimt kaut ar salmenolozi
2) Tu no tās olas iegūsti tikai ~pusi iespējamās uzturvērtības, atšīrībā no ceptas vai vārītas.

HayDee
06-04-10, 18:22
Var šo adresi papētīt - http://www.scoobysworkshop.com/. Čalis tiešām zin ko runā.

Mateus
06-04-10, 21:27
Manuprāt atbildēju gan par olu :)
Jēla ola asimilējas daudz sliktāk, jo sālsskābē (kas principā arī ir mūsu kunģa sula) olas baltums vnk paliek ka tāds receklis. Attiecīgi sadalīsies nepilnīgi. Var jau tēlot rokiju :) Un kā jau minēja... no ceptas olas salmonelozi dabūt nevar :) ...protams ja kārtīgi izcep!

hero
06-04-10, 23:19
nu grudaks un taurenītis tas ir "bread&butter" ...:ok:
bet par to apņemšanos - tā arī ir - ģimene un darbs anyway būs #1

btw runājot par olām - LV vispār ir dabūjama tāda lieta kā "liquid eggwhites"

bobuubob
06-05-10, 00:36
http://balticovo.lv/lv/products/view/liquid-egg-white

vienigi shii te laikam... bet tas tilpums paliels un termins ljoti iiss(par cenu nezinu)! veikalos nekad nav redzeta tada prece :(
vel tur(balticovo) ir ari olu baltuma pulveris... to gan dazhi pazinas lieto uzturaa kaa olbaltumvielu avotu!! esot negarshigs, bet citadak ir ok... laikam gan ari minimalie iepakojumi bija diezgan lieli un cena, ja pareizi atceros 8.25ls/kg
ir dzirdets, ka no igaunijas varot dabut par 5ls/kg

rebelz
06-10-10, 15:55
būs jāiečeko olu terapija. viens kolēģis vakar kko stāstīja par tās efektivitāti/problēmām.

Edgar
06-10-10, 16:42
Atstāsti tagad mums visiem, mēs uzmanīgi lasam. ;)

rebelz
06-10-10, 17:09
mans kolēģis teica, ka reiz intervēja meiteni, kura piedalījās kaut kādā starptautiskā boksa čempionātā. lai viņa tiktu iekšā vēlamajā kategorijā, viņai vajadzēja nomest kādus 20 kg. nezinu, kas viņai ieteica šo štelli, bet viņas ēdienkarti sastādīja gandrīz tikai vārītas olas un šokolāde. sešās vai septiņās dienās, pieturoties pie šādas diētas (kolēģis deva terminu "žokeja" diēta), viņa zaudēja šos nepieciešamos kilogramus. viņa esot apgalvojusi, ka reāli tās bijušas gatavās šausmas, vairāk to negribot atkārtot, jo pēc tam bija tāda ēstgriba kā nekad un viss zaudētais svars atnāca atpakaļ divkāršā apjomā.

ko par tādu stāstu domā citi?

CeleronS
06-10-10, 17:14
Sick bastard!
Es tik daudz kg nedēļas laikā badā (dzerot tikkai ūdeni) nespētu nomest.

Mateus
06-10-10, 17:23
Muljkjiibas kaut kaadas :D
1.kaart... olas vai vistas fileja ir ljoti maza starpiiba - vnk ja eed tikai olas baltumu, tb dzeltenums miskastee, tad proteina asimilaacija notiks aatraak.

2.kaart... mega daudz proteiinu vajag lai samazinaatu zaudeeto muskulju % zhaaveejoties (dedzinot taukus)

3kaart... shokolaade... aha schas :) monosahariidie ogljhidraati...taisnais celjsh uz lieko svaru :D

20kg nedeeljaa... vot IDIOTI profinji fitnesisti... efedriins, kofeins, BEZogljhidraatu dieetas, nenormaalie kardito un ***i to pashu svaru met nost 3meeneshus...

Dajosh vaardu uzvaardu tai boxerei ;)

Es saku slapjie sapnji

rebelz
06-10-10, 18:28
(edit)
izskatās, ka kolēģis bija kaut ko sajaucis, kā arī es šur tur kko pārklausījos (tā iet, ja nakti neesi gulējis). Runa bija par Zani Briģi, kura zaudēja pa kilogramam dienā (kopumā 7kg nedēļā) pārtiekot no šokolādes, riekstiem un kafijas.
Te būs links: http://www.kasjauns.lv/lv/news/?news_id=13190&dr_popup=1&dr_auth_status=ok&dr_auth_code=400bf1df2c96b8813ab2
Par olām kolēģis bija tomēr dzirdējis kaut kur citur.

Atvainojos pa neprecizitātēm.

Edgar
06-11-10, 08:18
3kaart... shokolaade... aha schas :) monosahariidie ogljhidraati...taisnais celjsh uz lieko svaru :D

Nu man tas nozīmē tiešo ceļu uz novājēšanu. :shura:

Mateus
06-12-10, 18:40
Taa tikai Tu domaa.
Viss ir LJOTI relatiivi... es nemeedzu pieljaut domu, ka kaads eed reizeem.
Pie normaalas eeshanas, njemot veeraa ka jaauznjem vismaz 2000kcal (bet ja runaa par sportu tad 3000 un vairaak kcal) un ja to uznjem no shokolaades.. gribu redzeet kaa visu varenai cilveeka fiziologjijas jaunatklaajeejs tievees ;)

P.S.
tieveet kilogramu dienā... vot gribeetu es redzeet med izrakstu peec tam. Meenesii 30kg... nunu... jaapaintereseejas par to ekstremaali. Sportistam tas noziimee strauju atseedinaat sirdi vispaar.

"– Kāpēc? Reāli! Es pazaudēju piecus kilogramus piecās dienās" <-- pilniigs murgs... tikliid 2-3dienas kaartiigi need, 3kg pazuud vnk no taa ka izkakaa zarnas tukshaakas. Taapat ari saakot iet uz masu, pirmaa nedeeljaa 3-4kg naak aatri klaat uz zarnu satura rekejina.

"– Tauki ir ūdens – sadaloties vienam gramam tauku, rodas 1,3 gramu ūdens! Viena treniņa laikā var zaudēt divus kilogramus.
– ...ūdens...?
– Nu, bet tie tauki jau sadalās! " <-- te nu es atkal lasu jaunu lapaspusi fizioloģijā. Lidz shim zināju, ka viens grams glikogēna saista 2g ūdens, bet tauki... to pašu darīja kādas reizes 7 vai 10 mazāk.

"– Bet kā tas izdarāms? Tu taču nedzēri urīndzenošus līdzekļus?
– (Smejas.) Nē! Tādas lietas es nedaru. Es normāli neēdu – tikai šokolādi un riekstus. Un dzēru melnu kafiju bez cukura. Un tad kilograms dienā ir nost! " ..."Kafiju var pļumpēt, cik grib" <--labs paradoks... bet kafija satur kofeīnu, savukārt kofeīns ir gan stimulants (kā metaboliskais tā CNS) un arī urīndzenošais ;)

Kr4... lai man piedod meitene, bet viņa vnk kārtīgi izkakājās un pačurāja ;)

Šita sieviete sportiste ļoti daudz zin par diētām utt... Nu Liepajnieki jau zin šito ņuņņu iznīcinātāju? :cool:

http://s47.radikal.ru/i115/1006/b2/39eb640ff1be.jpg

Viena no labakajām šobrīd jaunajām fitnesistēm no LV

Duuzis
11-10-10, 00:55
vēsais laiks atkal ir klāt, jāsāk atgūt forma un ieturēt veselīgāks dzīvesveids :)
nebiju cilājis svarus kopš vasaras sākuma, tādā veidā zaudējot 10kg - iepriekš biju pārliecināts ka sveru 80kg, bet šodien uzkāpjot uz svariem biju nepatīkami pārsteigts -78kg.

bez nekāda boosta sevi nevarēju pierunāt aiziet uz zāli, tādēļ no foruma biedra Mateus iegādājos animal pak 44, šodien lietoju to pirmo reizi un jāsaka ka enerģijas un spēka pieplūdums tik tiešām bija satriecošs, gluži kā visur to apraksta - iesaku :)

ja mēneša laikā nepieaudzēšu vismaz 6-7kg, no kauna zemē līdīšu :D
PS, mani var satikt svaru zālē "vētra" :cool:

http://www.bildites.lv/images/e4stca1lpbaxubkghbl_thumb.jpg (http://www.bildites.lv/viewer.php?file=e4stca1lpbaxubkghbl.jpg)

Aigars
11-10-10, 01:08
ļaļaļa, P90X ūber alles. :shura:

Duuzis
11-10-10, 01:19
p90x? kas tas par workout plānu? nez, man mājās nekad nav apņēmība ko darīt, arī diētām nevaru nosekot līdzi .. aiziet, nolaist tvaiku svara zālē ir pavisam kas cits kā vingrot pie TV :)

Aigars
11-10-10, 01:36
http://en.wikipedia.org/wiki/P90X
Attiecīgajās vietās var novilkt kaudzīti ar video, kuru pavadībā uztaisīt masu seksīgai avatara bildei. :lookaround: Vēl var arī Insanity, meklēt tajās pašās vietās...

zobenzivs
11-12-10, 23:16
man tāds jautajums

tākā aptuveni ap decembri man sāksies tauku nokurināšanas etaps, tad es gribēju pajautāt, ko brokastīs būtu ieteicams ēst?

p.s esmu viens no tiem kurš brokastīs gandrīz neko nevar ieēst:doh:

hero
11-12-10, 23:55
pilniigi dajebkaadas putras ar 0.5 pienu vai ūdeni
(tikai ne mannaa)

Mateus
11-13-10, 00:09
patiesībā ja tievē tad no rīta OH būs nepareizi. Ja dedzinas, tad es pirms brokastīm taisītu kardio un brokastīs būtu tikai olbaltumvielas.

vimba_zlobnaja
11-13-10, 01:44
Kamoon. atlaižu klubā atkal atlaides sākas visādi debīlie jautājumi.
Me no rītiem neko neēd. Pusdienās kaut ko ja sanāk, vakariņās arī ja kaut kas sanāk - fine. Vairāk neeēdu kā ēdu. Ko man darīt ja netieku zem 90Kg ? Skrienu lecu tik cik sanāk, vairāk gan tikai brīvdienās, bet tik un tā.
Jūs ar saviem ogļhidrātu un citu figņu testiem tikai radiet iekš foruma kopienu. Kāda jēga ja jūsu tekstu saprot 4 cilvēki?
Pat riteņbraucēji izsakās normālāk.

Tāpēc - pilnos paplašinātos teikumos, bez saīsinājumiem stāstiet ko man darīt :D

Gints
11-13-10, 01:57
Man - 20kg 3. mēnešos. 95-75. Tagat ap 75-77. 3. mēneši Vācijā picēriju bukletu iznēsātājs . Tagat man jau pēc 40....... Pietiekoši bīstams vecums. Lai apaugtu ar liegto svaru.

IG
11-13-10, 12:09
3 gadu laikā no 102 kg esmu nokritis uz 82kg, 182 cm. Ar diētām neesmu sevi mocījis, vienkārši ēdu 2x mazākas porcijas, ja vien neesmu aizbraucis uz laukiem un nestrādāju fizisku darbu.
Brokastīs - nevārītas auzu pārslas ar jogurtu, klāt piešauju zemesriekstus, rozīnes, žāvētas plūmes vai aprikozes.
Pusdienās - rīsi/griķi/kartupeļi + liesa vistas/cūkas gaļa vai kāda ar e-vitamīniem bagatinātas cepamdesas utt.
Vakariņās - tās pašas auzu pārslas ar pribambasiem vai kāda desmaize, vai putra

Pa dienu reizēm gadās notiesāt kādu našķi, izdzert pāris kafijas tases. Reizēm noraujos un pierijos džanku (a ļa Makdonalda šitu, picas, čipsus pie alus utt.), bet nu tad nākoša diena ir tāda kā bik nemaz īpaši neplānota atslodze.

Fiziskais neregulārs un minimāls, vasarā lēns brauciens ar riteni turp atpakaļ uz darbu, citreiz kāds garāks izbrauciens, citreiz mājās uztaisu vēderpreses, pacilāju hanteles.

Bet nu vēl jau paris kg jānomet un jātiek vaļā no jelly belt , kamēr nav vēl pienācis pusmūža krīzes vecums, kad to izdarīt būs 10 reizes grūtāk. :D

deff_ins
11-13-10, 12:25
mhm... es pa pusgadu arī vienk ēdot mazākas porcijas un mazāk edot majonēzes, bulkas, makaronus un končas nometu 7-8kg...
pēdējā laikā atkal sevi bieži pieķeru, ka esmu pārēdies. :doh:

Mateus
11-30-10, 17:09
Nu tad nu tā... SEN nebiju īsti trenējies... nesen vel kārtīgi paslimoju... šodien izdomāju ka jāpamēģina P90 programma... nu pēc pirmās dienas varu teikt tā... PSC!!!

Ja pareizi visu pilda, saglabā intensitāti un korektu tehniku... pēc treniņa jūti ka esi konkrēti notrenējies. Redzēs ko teikšu pēc mēneša. Pagaidām gerai :ok:

bobuubob
11-30-10, 17:16
man ari gerai (lai ko tas ari nenozimetu) :D:D trenejos ka traks... vakar zaalee bija -15graadi :D bet tiri labaa formaa esmu jau.. uz vasaru bus pavisam labi!!

Mateus
11-30-10, 17:19
Nu es pagaidaam domāju iziet 90dienu P90 un pēc tam arī P90x... sanāk kopā 180dienas... kā reiz uz vasaru varēs ievērtēt kas sanācis.

bobuubob
11-30-10, 17:20
tajas programmas ir zaalee kautkas jadara vai viss majas apstaklos??? es tikai esmu utubee redzejis kaudzi video ar p90 progresiem utt. (redzejis, ka ir tadi video, bet skatijies neesmu), bet konkreti kas un kaa taja programmaa ir pat nezinu...

Mateus
11-30-10, 17:21
sameklee mani skaipaa matiss.jekabsons

Aigars
11-30-10, 21:07
P90X pa lielam vajag pāris hanteles un stieni vai gumijas. + opcionāli jogas kubi, pulsometri u.tml. Lielāko daļu var mājās izdarīt visai OK.

Mateus, vajadzēja uzreiz sākt ar P90X un iet divreiz. :D

Mateus
11-30-10, 21:28
da nu :)
patiesiibaa ir taa... piem to slodzi juut nevis no vingrojumu smaguma, bet no intensitaate, jo tur metodika ir - viss maksimaalaa intensitatee.

Duuzis
01-07-11, 13:08
Mateus, kā sokas ar P90? gaidīju, gaidīju rezumē, bet beigās nolēmu apjautāties :)

btw, kaut kad nākotnē ir plānots kārtējais proteīna iepirkums? toreiz tam visam nesekoju līdzi, pa kādām cenām/kg jūs iepriekš veicāt pasūtījumu? kā arī kādas ir pircēju atsauksmes par konkrēto pirkumu?
vakar gan iegādājos 2kg+ elite mass, tādēļ interesējos nākotnei... :)

par sevi: tikai tagad esmu pieaudzējis 6kg, pašlaik sveru stabilus 84, tādēļ esmu nedaudz atpalicis no grafika, bet ko tur daudz.. :D

Duuzis
01-21-11, 01:35
Kur visi komentētāji pazuduši? parasti uz ziemu visi sarosās :)

nedaudz paturpināšu tēmu, cerībā ka kāds pievienosies :D pašlaik esmu slimīgs un pusdzīvs, līdz ar to gatavojos regresēt no stabiliem 86.5 kilo un zāli diez vai apmeklēšu tuvāko 1.5-2 nedēļu laikā :( .. jaunākā bilde tika uzņemta pirmajās janvāra dienās, redzēs kas no manis pāri paliks kad atsākšu trennēties :D

PS, vai kāds ir mēģinājis šo 8 min preses treniņu? labprāt uzklausītu atsauksmes
http://www.youtube.com/watch?v=vkKCVCZe474

Aigars
01-21-11, 01:42
Konkrētajā video ir Level1 - 30 reizes un ar 30 sek pauzi ik pa 2 vingrojumiem. Level2 ir ar 40 reizēm un 15sek pauzi (http://www.youtube.com/watch?v=44mgUselcDU). Lvl1 kādas 2 reizes ir interesanti.. Bet arī ar lvl2 ir par maz, parasti paņemu kopā ar P20X AB Ripper X (vot tā ir štelle..).

Duuzis
01-21-11, 01:49
sk, tātad būs (zāles neapmeklējumu dienās) jāpasēž uz 1lvl un ātri vien jāpiedomā pie otrā :) ar manu pēdējā brīža rīšanu pie laba gala netikšu ja nesākšu pievērst pastiprinātu uzmanību vēdera tauku slānim :doh:

btw, any fat-burning video tutorials are highly appreciated :)

Tominjsh
01-21-11, 02:11
78>84

bet abaas izskataas, ka ir liekais svars :shura:

Mateus
01-21-11, 02:40
Ir liekais svars. Bet tas viss ir po. Tāpat viņam forma ir labāka kā vairumam :)
Man ari manuprāt vienmēr ir bijis speķis, bet pārāk nestresoju. Jāstreso ja kāpj uz skatuves :)

Duuzis
01-21-11, 03:31
nu man vēl tāls ceļš ejams līdz nostādītajam mērķim, sākumā gribās atgūt 87-88, vai pat uzdzīt visus 90 un tad jau varbūt mēnesi padzenāt tikai kardio, taču tauku dzīšana ir daudz grūtāka par masas audzēšanu :shura:
nemaz jau tik resns arī neesmu, bet tauki būs vairāk, ko darīt.. muskuļi neaug bez taukiem un zvērīgas rīšanas.. profesionāļi un mazohisti visādas ēdienkartes sastādīs un augs bez taukiem, bet šāds cilvēku % nav pārāk liels.
bet tā arī galīgi slinks neesmu, katru reizi pirms svarcelšanas iesildos skrienot ~6.5km (800 metri no šiem kilometriem ir sadalīti ar iesildīšanos un atslodzi) :)

shteecers
01-21-11, 12:50
**** maucība es tieši no šī gada sākuma arī atsāku trenēties + eju uz futeni lai drusku padzītu speķi un dabūtu izturību, bet nu huju saslimu un jau cik te divas nedeljas driz bus ka neko nevaru darīt un jūtu ka atkal viss atslābst.

īstenībā ari bus jauzmet bilde pirms un pec. (tiri sev pašapziņai)

Mateus
01-21-11, 17:23
futenis nu gan ir viens no sliktaakiem veidiem tauku dedzinaashanai.
Tauki deg pie noteikta pulsa, pie konstantas slodzes, noteiktaa laika posmaa utt utjp.

To ko Tu gada laikā futenī sadedzināsi, ar pareizu kardio mēneša laikā nodedzināsi.

A tā, lai augtu mazāk tauki.. pēc katra treninja 20min pareiza kardio un i sirds būs trenētāka i tauki padegs i muskuļu masa nezudīs tik izteikti.

shteecers
01-21-11, 18:29
To es zinu, es tikai kopumā saku ka eju spēlēt futeni tas i kā pluss visam tam, izturību tieši futenē esmu dabujis. ;)

Mateus
01-21-11, 18:38
Nu ar izturību ari ir tā.. LOĢISKI ka jebkādi sporta veidu, kur svarīga izturība, to arī kaut kādā mērā trenē. Bet nedaudz apskatot to no fizioloģijas puses:

1) izturība ir atkarīga gan no muskuļu darba spējas, gan to apgādes ar skābekli uc nepieciešamām fiškām.
2) apgādi ar visu nepieciešamiem muskuļiem veic sirds.
3) jo trenētāka būs sirds, jo kvalitatīvāk apgādās muskuļus
4) jo kvalitatīvāk tiks apgādāti muskuļi - jo proporcionāli lielāka būs izturība
rezumē: kardio = izturība

Jānus Musiņš un Dana Rožlapa, vienas sezonas laikā sagatavojās un novinnēja pāris velomačus, kur viss balstas tikai uz izturību.

Ja sirds nav pietiekami sagatavota un tai iegrūž lielāku slodzi (uz to pašu izturību) nekā tā spēj turēt = tahikardija (nu kr4 sirdsklauve), aizdusa (nu principā tjipa aizelšanās) etc.. un tad var sekot arī asinsvadu spazmas un citi sūdi. Ilgtermiņā tas neattālina no infarkta bet tikai pietuvina. Večiem pēc 30 tādus ekperimentus neiesaku.

Ar to visu negribu Teikt ka tas noteikti attiecas uz Tevi, bet gan paceļu fizioloģijas pamatus, uz kuriem MANUPRĀT vajadzētu balstīt treniņus.

Snakez
01-22-11, 16:24
http://sportacentrs.com/tas_tev_ir_jaredz/video/21012011-bud_kackom
:shura::shura:

Slammer
01-22-11, 16:27
kāds no šejieniešiem ir izmantojies negatīvus roku pumpēšanā? ir bijis acīmredzams progress?

šodien ieprovēju Biceps curls uz EZ stieņa. 6X10 @ 125% RM (45kg+EZ stienis). :shura:

bobuubob
01-22-11, 17:11
man skjiet, ka pilnigi pietiek ar leenu, kontroletu negativo faazi ar parasto darba svaru vai ari lielaku svaru un cheat curl taisit (augshaa celt ar raavienu), bet leja lenam un kartigi censties nolaist.
Atseviskju reizi shokam varbut var uztaisit tadu negativo ar 100+ % 1RM, bet nedomaju, ka tas butu labi regularaa treninju rutiinaa...

edit:
Tu kautko nejauc? 45kg=125% 1RM? Tad Tev 1RM ir 36kg??? Ja taa, tad pavisam noteikti Tev nevajag nekadus eksperimentus ar negativajam fazem utt... Vau arii ar RM domaji parasto darba svaru?

Slammer
01-22-11, 17:52
nu es parasti taisu 3X8 @ 30kg + EZ.
1RM es nekad netaisu. Es pat īsti nezinu savu 1RM.. Kalkulators uzrādīja rēķinot no 8x30.

bobuubob
01-22-11, 18:21
domaju gan, ka Tev 1RM butu lielaks nekaa 36kg...
bet jebkura gadijumaa, ja gribi pastradat ar lielakiem svariem, tad uztaisi labak cheat curls shad tad.. nevis tikai uz negativo faazi. Domaju, ka ta bus labak.

Mateus
01-22-11, 22:04
45kg EZ stienis ...tas ir kaut kaads mega. Tur jau nebūtu laikam nepar ko vairs jāuztraucas, viss jau liels
Madmax Ogrē ar 40-50kg taisa ar savām 55cm rociņām.

Slammer
01-22-11, 22:55
mateus, tie ir NEGATĪVI

viens no rakstiem par šo tēmu (http://athleteprofessional.com/2009/09/25/kachaem-ruki-negativami-boremsja-s-silojj.html) (rus)

bobuubob
01-22-11, 23:18
nav jau 45kg nekads mega svars...
nav taa, ka vienigaa pareizaa bicepsa tehnika butu absoluti bez svarstishanas, bez cheatinga (neliela), ar baigi ilgam negativam faazeem utt...

cheat curls, kas ir jau ar pamatigu cheatingu daudziem ljoti labi darbojas tieshi, lai attistitu bicepsu. Vnk jaatrod katram veids kaa vislabak aug... vai ari jakombinee. Es pats dazreiz taisu ar ljoti striktu tehniku un mazakiem svariem, citreiz lielakiem svariem un cheatingu...

Brainless
01-22-11, 23:57
Shēmotāji :D Pievelkamies apakštvērienā 5 x max, velkam svaru stieni noliecienā un pāris piegājieni ar taisnu stieni ;) To laiku, ko jūs pavadat zālē spridzinot bici pēc internetā atrastām programmām un kalkulatoriem, labāk veltiet kārtīgai paēšanai pirms un pēc treniņa. Ja nu baigi gribas viltīgu programmu, pēc kā trenēties, tad paņemiet vecmāmiņas gurķu skābēšanas recepti un trenējiet bici pēc tās ;)

bobuubob
01-23-11, 00:00
vajag tak uz pavasari bici pakachat :D

Duuzis
01-24-11, 02:15
Pirms treniņa pieēsties gan nav laba doma :eek:
vismaz man tādos gadījumos ēdiens iet uz augšu un enerģija ir nulle..

brachkapc
01-24-11, 04:24
Shēmotāji :D Pievelkamies apakštvērienā 5 x max, velkam svaru stieni noliecienā un pāris piegājieni ar taisnu stieni ;) To laiku, ko jūs pavadat zālē spridzinot bici pēc internetā atrastām programmām un kalkulatoriem, labāk veltiet kārtīgai paēšanai pirms un pēc treniņa. Ja nu baigi gribas viltīgu programmu, pēc kā trenēties, tad paņemiet vecmāmiņas gurķu skābēšanas recepti un trenējiet bici pēc tās ;)

protams paēšana būtu vēlama ne tieši pirms treniņa bet nu apm 1h-1.5h pirms, lai kā jau tika minēts iepriekš nebūtu smaguma sajūtas vai pēc tam nepatīkami piedzīvojumi spiežot svarus ...
p.s. bet piekriitu ēšana ir svarīga sastāvdaļa treniņiem

Sunroot
02-23-11, 09:26
Ir kaut kādi vingrinājumi ar ko izvingrināt muguras muskuļus mājas?

IronSoul
02-23-11, 10:30
Ir kaut kādi vingrinājumi ar ko izvingrināt muguras muskuļus mājas?

es mājām skatijos šo vingrošana mājās (http://ieluvingrosana.lv/site/30772), ja nemaldos par muguras muskuļiem ar bija.

A tā pats cenšos no P90 taisīt to kas ir ar hantelēm, jo man nav tik daudz vietas mājās lai to pārējo darītu. Ja izpildu visu to P90 video, tad ir tāds kārtīgs piekusums. man gan kaut kāds smieklīgs svars uz hantelēm :)

Slammer
02-23-11, 10:30
ja tu domā uz paklāja - tad nav. bez jebkādiem rīkiem ir iespējams tikai izstiept muguras apakšu (superman uz paklāja) vai arī augšdaļu (atbalstot roku pret sienu). bet muguras augšdaļai viennozīmīgi NR1 vingrinājums ir pievilkšanās augšējā tvērienā, tad IMHO troses vilkšana sēdus. muguras apakšdaļai - pietupieni ar svaru bumbu/stieni. deadlift (pēdējos divus gan mājas apstākļos ir iespējams saķīmiķot)
http://www.bodybuilding.com/exercises/

Mateus
04-20-11, 14:12
Sezona strauji tuvojas...
Vēlies dabūt sevi acimredzami labā formā līdz pludmales sezonai? Vai ari vnk ir pienācis laiks sākt kustēties? Nu tad pieņemam ka pludmales sezona sākas pēc 2-3mēneši un piesakies uz treniņiem.
Jāsavāc pavisam neliela grupa: 5-6 cilvēki.
Cena par treniņiem 40Ls mēnesi. Cenā iekļauta sporta zāle, diētas un treniņu konsultācijas. Treniņu laikā visu laiku tiksiet uzmanīti un koriģēti. Treniņi notiek 3x nedēļā Ogrē. Iespējams 2. cikls tiks veidots jau Rīgā netālu no Deglava tilta, bet šobrīd tikai Ogre.
Visiem kas pieteiksies būs iespēja ari visas citas dienas pēc vēlmes doties uz sporta zāli paskraidīt vai pastaipīties - iekļauts cenā.

Interesentiem pieteikties ar PM
Kritiķiem un visa zinātājiem/pratējiem - uz Jums šis piedāvājums neattiecas :)

Mateus
04-21-11, 09:48
protams paēšana būtu vēlama ne tieši pirms treniņa bet nu apm 1h-1.5h pirms, lai kā jau tika minēts iepriekš nebūtu smaguma sajūtas vai pēc tam nepatīkami piedzīvojumi spiežot svarus ...
p.s. bet piekriitu ēšana ir svarīga sastāvdaļa treniņiem

Nu Tu nolēji... Tu tur pelmeņus ēd ar krējumu? :D
30min pirms treninja olu baltumi ir pats labums.
ja vistas fileja un rīsi tad 40-50min pirms treninja. Principā ja neēd sūdus, mierīgi pirms treniņa var ņammu likt māgā un tas būs pat pareizi.

peeter
04-21-11, 10:30
Tālu tā Ogre, kurā zālē Rīgā domā?

Slammer
04-21-11, 10:47
a kāda vaina plikiem pelmeņiem?

bobuubob
04-21-11, 11:23
a kāda vaina plikiem pelmeņiem?

Ja pats taisīji, izmantojot labas kvalitātes gaļu un zinot kādas un cik daudz ir uzturvielas tajā, ir pareizā uzturvielu proporcija, tad teorētiski pēc treniņa nekāda vaina... Citos laikos gan mīkla nebūs laba, jo tai ir augsts glikēmiskais indekss. Un pagatavot vajadzētu vārot ūdenī, nevis cepot vai vārot eļļā...
Bet 90% veikala pelmeņu ir totāli mēsli...

Mateus
04-29-11, 20:33
Veikala pelmeņi lielākoties ir vnk samalti visi sūdi kas no gaļas pāri palika :D
Ja vien nepērk pie Lido pelmeņus pa 2Ls mazo paciņu, tur ar gaļu viss kārtībā ;)

Slammer
04-29-11, 20:50
okey! kuri ir labākie pelmeņi ko var novirkt @ maxima u.c. KA veikalos? LIDO?

Mateus
05-04-11, 12:09
Labākie ir pie manis dabūnami :D
Radiniece, kura pameta darbu kombinātā, tagad pati taisa pelmeņus. Tie ir vienīgie pelmeņi kuriem ES ticu, ka ir ok. Bet tā jebkuri no Lido dārgā gala domāju, ka būs ok. Kaut kad es vēl pirku tādus pelmeņus ar vistas fileju.

Hrjum
05-06-11, 00:47
LIDO 400 gramu paka par 2 ar kapeikām ir ok. Vismaz nav smirdīgās atraugas un nepūšas vēders, kā no pārējās produkcijas. Principā skaties, lai maksā kg pelmeņu vairāk, kā svaiga gaļa kg, tad ir cerības uz ok produkciju.

DJWoX
05-17-11, 22:52
kāds ir lietojis šīs te rokas sprādzes
http://www.eq-love.com/
man izskatās pēc ļoti laba mārketinga

Brainless
05-17-11, 22:57
Kosmodisks ir vēl labāks mārketings. Tikai nesaki, ka iegādājies to sūdu vai domā to darīt...

DJWoX
05-17-11, 23:14
nūū :hmm:
es nē bet ir daži citi

Hrjum
05-18-11, 13:52
uzdāvini komplektā ar uz mobīlā līmējamo antistarojuma uzlīmi! :smoke:

Brainless
05-18-11, 14:19
..vai iesmērē kādam beigtu kompaktdisku kā antiradaru :D

Instigater
01-09-12, 16:37
Varbūt Mateus vai kāds cits aktīvists var apstāstīt, kā pareizi saplānot baseina apmeklējumu, ja uzsvars tiek likts uz to, lai biroja benķa stīvumu izdzītu no miesām ārā.

Man baseinā nav ilguma limits, jo maksa ir par reizi, bet dodos tikai reizi nedēļā. Tagad janvārī pirmās 20 minūtes iet caur negribēšanu, bet tad paliek vieglāk, toties, ja dodu virsū slodzi, tad kājās un pēdās krampis grib mesties. Ūdens karsts 29 grādus.

Nedaudz neskaidrs ir tas, kā pareizi iesildīties un izstaipīties, lai tās pirmās 20 minūtes būtu patīkamas. Man liekas, ka vajag kādas pirmās 10 minūtes mierīgi baseinā paplunčāties, tad līst ārā izstaipīties un tad atkal baseinā iekšā un lēnām kāpināt slodzi, lai pēc tam izkāpjot atkal beigās izstaipītos un dotos uz ģērbtuvi.

bobiksons
01-09-12, 16:43
Jādzer vitamīni un minerāļi (Mg un t.t.), nebūs krampji. Jebkurā sportā vajag atpūtu, rēķini kādu dienu starpā toč vajag. Attiecīgi 3x var slogoties nedēļā.

Instigater
01-09-12, 16:46
Vai izlasīji? Es slogošos reizi nedēļā, vairāk slogoties nav nedz vēlmes, nedz arī finansiālas haļavas.

bobiksons
01-09-12, 16:51
Sry, ..

1x nedēļā? Ar tādu pieeju izstaipīšanai/iesildīšanai/atsildīšanai būs tikai nodrošinājums pret traumas nedabūšanu. Muskuļi sāpēs tik un tā, bišku mazāk, bet sāpēs. Esmu gājis uz basketbolu tādā režīmā.

Instigater
01-09-12, 16:59
Nu bet tieši to arī vajag, lai nebūtu traumu un organisms netiktu mocīts ar nepareizu režīmu. Par muskuļu sāpēm visu zinu, daži gadi ir nomočīti sambo. Dievīga sajūta, sāpes, kuras var izbaudīt. :D

Mateus
01-09-12, 17:12
Demagogus un teorētiķus nekomentēšu :)

Pa tēmu...
Ejot reizi nedēļā peldēt ir jārēķinās ar to, ka vēlams peldēt maksimāli daudzveidīgi, bet arī tā kā cilkliskās programmās. Tā lai izkustās viss, ko vien var izkustināt.

Ieslildīties - 15min soļošana ātrā tempā..tā lai sviedri izsitas un tad kārtīgi izrinķot, izkustināt locītavas un tikai tad staipīties un arī... ritmiski... tā nedaudz tik pastiepjot - neiuzraujies.

Pēc tam jau var maukt baseinā.

Trenēties var KATRU dienu... nav nekādas pauzes obligātas, vienīgi jāzin kā to darīt. Tavā gadījumā muskuļi sāpēs pēc pirmām 2-3reizēm. Pēc tam piradīs pie konstantās slodzes un režīma un viss būs ok :)

To brīdi kad muskuļi pārstāj sāpēt no slodzes, tad nu arī var uzskatīt par brīdi ka esi izstaipījis biroja stīvumu...tb iegājis kaut kādā konstantā ritmā.

Instigater
01-09-12, 18:14
Man muskuļi reti sāp, tagad arī, kaut vai visu dienu kartupeļu talkā bijis, tik un tā nākamajā dienā knapi jaušama atblāzma, kamēr citi kunkst pie katra pielieciena. Tāpat malku varu dienu skaldīt, kamēr fiziski jūti, ka cirvi pacelt nevari, un nākamajā dienā tik un tā viss vienalga. Laikam tas kopš sambo laikiem muskuļos iedzīts, tad gan es atceros, ka treniņi bija zvērā, knapi pa trepēm varēju nokāpt.

Baseinā arī peldu gan kraulā, gan tauriņā, gan pa suniskam, gan uz muguras kā bebrs mierīgi rokas gandrīz nekustinot, gan arī kārtīgi airējot. Nevaru taču vislaik vienus muskuļus noslogot, jūtu, kā enerģija viņos beidzas.

Jebkurā gadījumā, paldies, izmēģināšu un ziņošu par sajūtām.

Svens
01-09-12, 19:16
kāds ir lietojis šīs te rokas sprādzes
http://www.eq-love.com/
man izskatās pēc ļoti laba mārketinga

Nūū, negribu te par sevi radīt iespaidu kā par lētticīgo vai āzi, bet nu ir lietots. Efekts man bija. Vingrinājums tika izpildīts elementārs - nostājas taisni, kājas kopā. Tad izstiepj roku taisnu plecu augstumā un griež sev aiz muguras, kājām nekustīgi paliekot uz vietas. Respektīvi Tavs torss griežas, bet kājas paliek uz vietas. Pēc tam vingrinājumu atkārto ar to aproci - rezultātā roka spēja bez muskuļu sāpēm tikt pagriezta vēl par kādiem centimetriem 20~30 tālāk uz "aizmuguri".
Biju skeptisks pret to pasākumu, bet redz, kā notika - noticēju.
Protams, "pazīstot" šejieniešus (lasīt topiku Ekonomējam degvielu, vai čo za hreņ. (http://www.eoz.lv/showthread.php?t=29686&highlight=hre%C5%86)), uzreiz varu teikt - katrs izmēģiniet pats un izdariet savus secinājumus, nevienu necenšos pārliecināt.
Neliela piebilde - tika stāstīts, ka šīs aproces izmantojot visa Dinamo Rīga komanda. Nezinu kā, bet samazinot izmežģījumu/sastiepumu risku.

shteecers
01-09-12, 19:19
Atkala jau jasaka viens pazīstamais līdzīgu ''sprādzīti'' lietoja, futbolists, nu saka ka esot labāka lidzsvara un balansa izjūta, ka esot efekts kaut kāds, bet nu kā jasaka, pats neesmu tādas lietas pārbaudijis vai tas ir vnk zemapziņa iestrādājies o ir aparāts tgad bus labak, un lidz ar to nemana ka dara ko labāk neatkarīgi ir vai nav tā sprādze, tas pats kas ar zālēm.. :) (ka deva pretsāpju tabletes cilvēkiem bet tas bija tikai cukurs un lielakai daļai pazuda sāpes)

Slammer
01-09-12, 19:19
Jādzer vitamīni un minerāļi (Mg un t.t.), nebūs krampji. Jebkurā sportā vajag atpūtu, rēķini kādu dienu starpā toč vajag. Attiecīgi 3x var slogoties nedēļā.
Magnijs + Cinks = Garantēts pārsteigums tavai meitenei :D:D:D:ok:

Mateus
01-09-12, 20:10
Ar elektrolitiem neaizraujaties... pārdozējot būs tikai sūdi.
Ja krampji ir reizēm, pietiks pamainīt diētu.
Ja krampji ir sistemātiski, es dzertu magne b6+nodotu analīzes uz elektrolitiem.

IronSoul
01-26-12, 00:33
nu ko mājās ar trenēšanos bēdīgi, tādēļ tika iegādāts Cityfitnes abonements. Uz doto brīdi braucu uz Bowlero vakaros (vakar tur gan padaudz tautas bija).

Ir doma varētu provēt uz Olimpia ~16:30, bet nez cik tur tautas ap to laiku ? kāds tur trenējās ?

sāku dzert C vitamīnu un domāju paņemt B kompleksu un Ca+Mg :shura: viss no Nutrilite sērijas. Kādas domas ?

WickedSick
01-27-12, 10:59
Īstenībā jau ēdot normālu pārtiku nekādus vitamīnus īsti nevajag. Šad tad uzēst biezpienu, salātus un iedzert zivju eļļu, ja zivis negaršo.

bobiksons
01-27-12, 11:15
Nekā nebija, ja svīsti un "dedzini taukus", tad bez vitamīnu devas neiztikt.
Tev vienkārši performance krietni kritīs - negribēsies strādāt un daudz gulēt (atpūsties).

PS: runa ir par tiešām aktīvajiem gīkiem, nevis 1x mēnesī kaut ko padaram :emo:

IronSoul
01-27-12, 11:29
Nekā nebija, ja svīsti un "dedzini taukus", tad bez vitamīnu devas neiztikt.
Tev vienkārši performance krietni kritīs - negribēsies strādāt un daudz gulēt (atpūsties).

PS: runa ir par tiešām aktīvajiem gīkiem, nevis 1x mēnesī kaut ko padaram :emo:

vakar biju uz zāli ir ok Olimpia ~16:30 maz tautas visi sanāca ~ uz 18:00

Fk no manis tek kā no krāna beigās nobraucu 30min ar veļuku un zemē bija divas peļķītes :shura:

aspms
02-27-12, 12:29
Čalim, neskatoties uz laikapstākļiem, normāls režīms kopš augusta :emo:
http://www.endomondo.com/workouts/user/2163432

bobiksons
02-27-12, 13:46
Nu stipri nosacīti, skrien ap 9min/km, t.i. gandrīz ejot. bet nu katru dienu jebkurā laikā - labs :)

Mateus
02-27-12, 18:19
Čalim, neskatoties uz laikapstākļiem, normāls režīms kopš augusta :emo:
http://www.endomondo.com/workouts/user/2163432

nu man no septembra soļošana 3x nedēļā 6km ar 70% MHR
tagad mēnesis kā arī zāle 3x nedēļā un attiecīgi kardio taisu tagad nu jau tikai zālē tos pašus 3x nedēļā uz eliptiskā, saglabājot ~6km 70%MHR

Kad nebija auto... hvz cik es dienā nostaigaju... bet nu dahrena :D Un arī jebkuros laika apstākļos. BEt visu cieņu, ka cilvēks ko dara lietas labā nevis audzē riepu :ok:

CaMaRo
02-27-12, 18:34
Nē nu katram pēc spējām, maratonistiem normāls treniņa temps ir nedaudz zem 15km/h. 4-4:30min/km. :D

bobiksons
02-27-12, 19:12
Būtu viņš labāk ik pēc dienas nedaudz ātrāk skrējis.
bet ja paskatās pulsu, - pārāk augsts 135bmp uz 9min/km. Laikam palecoties "skrien"

psyhz
02-27-12, 21:14
Kāds varbūt varētu ieteikt labus vingrojumus mājas apstākļos? Nav ne hanteļu, ne stieņa pie kā pievilkties. Pagājušo mēnesi gāju uz zāli, iedeva programmu un gāju to, tagad abonaments beidzās un tā švakāk ar skanošo, līdz ar to meklēju risinājumu mājās. Ceru uz atsaucību. :)

bobiksons
02-27-12, 21:17
Ja jau mērķi nav .. atspiešanās/presīte nu un lokanības vingrinājumi (iesil/ats.)
Pilns google, izvēlies kas vairāk patīk.

Edgar
02-27-12, 21:18
Katru dienu atspiedies no grīdas. Apsien jostu ar dzelžiem, lai smagāk. :D

bobiksons
02-27-12, 21:23
hanteļu vietā noder 5L ūdens pudeles. Bet nez, man liekas tās hanteles nemaksā tik daudz, ka nevar atļauties (par netu maksāt taču vari atļauties? :shura:)