PDA

View Full Version : Conexant Cx20468 skaņas kartes problēma ar Windows 7 64-bit

Eob
01-14-10, 00:47
Tad nu tā, esmu saskāries ar problēmu - HP 5k sērijas Pavilionam uz Windows 7 64-bit versijas nestrādā audio draiveris. Konkrētāk, nestrādā skaņa tad, kad atskaņo video failus, skaņas vietā ir tāds statisks troksnis.

Skaņas karte - Conexant Cx20468 @ ATI SB400 - AC'97 Audio Controller.

No sākuma skaņa nestrādāja vispār, man izdevās caur kaut kādiem kreisajiem ceļiem (atarhivējot no draivera konkrētos failus un pa tiešo iebarojot) uzmeistarot, lai vismaz sistēmas skaņas un mūzika skan, ar video tā arī neesmu ticis galā (runa iet tieši par video failiem - filmām, klipiem n stuff, jo streamotie video strādā normāli ar visu skaņu).

HP mājaslapā izmeklējos, tur kaut kādi tjipa derīgi draiveri ir, bet nevienu no tiem pat neizdodas uzinstalēt - bļauj, ka dzelzis nav atrasts. Izmeklējos arī Conexant lapā, efekts tieši tāds pats. Windows 7 automātiski pats šo draiveri arī nemāk atrast (Windows ir licenzēts, Professional RTM versija).

Par to, ka vaina nav kodeksos esmu pārliecināts, jo Windows 7 jau defaultā nāk ar visiem nepieciešamajiem kodeksiem, kā arī mēģināju ar jaunāko VLC versiju, nekāda efekta.

Varbūt kāds ir ar līdzīgu problēmu saskāries un var palīdzēt ar padomu?

Aizmirsu piebilst, ka netā kaut kur uzraku, ka Conexant ir tas pats Realtek tikai ar tjipa pārrakstītu firmwāri, un arī attiecīgie Realtek draiveri nekādu efektu nedeva.

shteecers
01-14-10, 00:50
Konkrētāk, nestrādā skaņa tad, kad atskaņo video failus, skaņas vietā ir tāds statisks troksnis.

paga tikai kad skatās video tad nav skaņas? bet ja klausas mp3 ir skaņa?

ja tā tad jau kodeki vainīgi. (visu penteri tapat nelasiju) uzliec k-lite un dzivo laimigs..

noname
01-14-10, 01:07
izklausās pēc kaut kāda ac3 vai tml trūkuma, ne draiveru problēmas, meklē kādā formātā enkodēts audio tiem neskanošajiem videofailiem

Eob
01-14-10, 01:30
Ir gan K-Lite, gan arī ar jaunāko VLC mēģināju, bet tikuntā nekāda efekta. Un faili tie paši, kas uz mana Windows 7 atskaņojas bez problēmām, kaut arī man K-Lite nemaz nav, iztieku tikai ar VLC.

shteecers
01-14-10, 01:33
neesi gadijumā baigi saķimiķojis tos kodekus saliekot vairākus, es piemēram uz svaigas os, uzlieku k-lite i vsjo un man iet visi audio/video failu formāti (vismaz neesmu saskāries ka neiet)

Eob
01-14-10, 01:53
Nu es vispirms mēģināju K-Lite, negāja, tad ar VLC. Saķīmiķot gan man diez vai tur kas varēja izdoties, jo pašam pirms reinstalla bija gan K-Lite, van VLC un viss strādāja normāli.
P.S. reintalls vajadzēja tāpēc, ka no augstskolas beidzot varēja dabūt licenzētos Windows 7, a man pašam bija kkāds pavecs RC.