PDA

View Full Version : Dienvideiropa pavasarī

uculs
03-21-10, 21:45
Ir viena brīva vieta trīs nedēļu braucienam pa Spāniju, Portugāli. Brauciens ir ar nelielu kalnu noslieci, jo visi pārējie braucēji, izņemot mani, fano par kalnos kāpšanu. Kaut gan tas šajā braucienā nav galvenais, jo reāli ir tikai trīs izgājieni kalnos. No kuriem vienā es piedalos, otrā noteikti nepiedalos, bet trešo es izlemšu uz vietas esot un redzot kas tas par zvēru
Vairāk info var redzēt šeit:
http://www.ggway.lv/

vimba_zlobnaja
03-22-10, 00:44
Jau ir plančiks uz 2. - 11. aprīli Francija, Spānija. Lai veicās!

mrlobber
03-22-10, 01:27
Gribēju to pašu piebilst, bet mēs ar vimbu laikam vienā auto atradīsimies :D

uculs
03-22-10, 09:31
Nu mums sākumā viena pietura ir Vācijā, tad viena Francijā, bet tas tikai tāpēc, lai nebūtu viss tas gabals tikai braukšana. Pēc tam brauciens cauri Spānijai un Portugālei. Iegriežamies Gibraltārā, Andorā. Pa vidam, protams visādi objekti, bet es tajā maršrutā vēl nemaz neesmu iedziļinājies.

Hrjum
03-22-10, 13:56
Līdz Spānijas dienvidiem ar busiņu... tur tak līks izkāpsi otrā galā. IMO ar budžetnieku aizlidot un uz vietas auto noīrēt ir patīkamāk un +/- tas pats izmaksu ziņā.

Ja kāds piedāvātu piejoinot uz Polijas/Slovākijas Tatriem trekingam būtu lielāka interese.

uculs
03-22-10, 15:16
Tas tak nieks vien ir, kaut kādi 3000km. Pāris dienas un tur jau :)
Šaubos vai 8 cilvēkiem, kuri vēl nemaz nav savākušies, kaut ko plānot ar lidmašīnu rezultātā izrādītos lētāk.