PDA

View Full Version : 1 Maijs / KRITISKA MASA velobrauciens

321
04-20-10, 15:37
http://img517.imageshack.us/img517/9494/81257806.jpg

1. maijs, Dailes teātris 13:00

Tāpēc, ka maijs izsens ir bijis laiks, kad cilvēki svin pavasari un dzīvo.Tāpēc, ka velobraucēji joprojām netiek uzskatīti par pilntiesīgiem satiksmes dalībniekiem .atceries: mēs nebloķējam satiksmi, mēs esam satiksme! Tāpēc, ka pieaugošais auto skaits nopietni apdraud tavu un apkārtējās vides veselību- satiksmes negadījumi, izplūdes gāzes, kari naftas dēļ. Tāpēc, ka ir nepieciešams atgūt publisko telpu, kuru mums atņēmušas ne tikai automašīnas, bet arī striktais sadalījums, ko kur drīkst darīt . Pakļausim publisko telpu savām vēlmēm, nevis savas vēlmes publiskajai telpai vai varas un kapitāla interesēm. Tāpēc, ka citādāka pasaule ir iespējama un tā sākas ar tevi!

Cenšoties izvairīties no centralizētas un hierarhiskas organizēšanās, ticot spontanitātes un dažādības spēkam, aicinām, katru piedalīties pasākuma (paš)organizēšanā- izplatot informāciju (padod ziņu tālāk), izdomājot savus idejiskos motīvus velo akcijai, šis ir tavs pasākums! Aktīvi līdzdarbojies velo brauciena norisē- piedalies maršruta un taktikas izvēlē, izdaiļo sevi un savu velo, ņem līdzi savu karogu, ņem savu skaņas ainavu (ņem līdzi svilpīti vai maģi/getto blāsteru/). Akcijai nav un nebūs līderu- neviens neteiks priekšā, ko darīt tālāk. Vienvārdsakot- viss notiks kā vien tu to vēlēsies
Akcijas izdošanās ir tavās pašas rokās!

Padod tālāk!

Wikipeedijas infolinks http://en.wikipedia.org/wiki/Critical_Mass

++++

Vakarpuseee koncerts Andrejsalaaa Komutatoraa (kulturas garazhas)

Durvis vaļā no plkst. 20:00

Uzspeleessss Kastete, Silards, Bikes Against The Machines, D.O.J., 9horizont, Cacophonics, Beyond The Borders, VipP Basbočka +citas muzikālas izvirtības!!

Riepas kauc un rumbas čīkst, velo prieks it visur ielās! Par godu 1.maija darba svētkiem mēs atpūtīsimies un nemaz par darbu nedomāsim, bet leksim katrs uz sava minamā drauga un tiksimies, kā ierasts katru gadu-kkur iekš Rīgas ielām. Pēc šādām pabraukāšanām protams izklaidi vajag turpināt, tāka visi-ar vai bez velosipēdiem tiek aicināti ap plkst 20:00 uz Andrejsalas garāžu-kultūras centru "KOMUTATORS" kur risināsies tāda kā velo sezonas atklāšanas pēc-ballīte ar daudzām un dažādām grupām, muzikāliem pārteigumiem, dejām un negaidītām-spontānām izklaidēm un priekiem! Nesēdi-nāc pats un paķer draugus līdz!

IEEJA: BEZMAKSAS!

+++

Un veeel 30 aprilii NIGHTRIDE nakts brauciens pa riigas ielaaa, savaksanaas pie Kongresa nama 20:00, kaaa tas izskataas vidjiks klik http://vimeo.com/1036556

:eek:

Tominjsh
04-20-10, 15:53
Bars jampampiņu

Aigars
04-20-10, 22:02
Šitie ir tie, kurus vajadzētu ar auto nonest, ka vazājas pa ielas vidu?
Nē nu, vīzija jau ir laba, bet kaut kā nedaudz nepareizas tās ieviešanas ieceres...

Tominjsh
04-20-10, 22:13
aha, shitie ir tie pashi duraki...

Lodzinjsh
04-21-10, 11:40
Nu pa šito pašu štrāsi uz Šmerli brauks motorizētie divriteņi ~45min. 24. aprīlī plkst. 12:00.
Tie var ķēmoties un noštopēt visu Rīgu?

Tominjsh
04-21-10, 13:33
Es esmu duraks?
Saki kur un kad man to pateiksi.eee, man bija taisniiba, ka paaraak gudri shitie te nav :lol: :emo: Tieshi taadi pashi idioti kaa shitie te, eeeem, kaa vinjus tur.... nu tie, kas aizchaapo uz origo/staciju un tad tur ir baigais action sastingstot :lol:

(Labojums/papildinaajums) Uzmetu aci cilveeks-drauds blogam (ja taa to var nosaukt...) - 6 klases, vairaak noteikti nebuus, spriezhot peec pareizrakstiibas un izteiksmes veida. Naakamreiz necenties sevi pataisiit par idiotu, ok...?

Nu pa šito pašu štrāsi uz Šmerli brauks motorizētie divriteņi ~45min. 24. aprīlī plkst. 12:00.
Tie var ķēmoties un noštopēt visu Rīgu?

Aaaam, a motorizeetie vismaz ir zinaami kad, kur, policijas pavadiibaa un man ir iespeeja neseedeet vinju deelj korkjiii. Man ir iespeeja saplaanot savu laiku un paarvietoshanos. taapat kaa man netraucee nordea maratona skreejeeji, visaadi vieniibas velo pasaakumi un visaadi tamliidziigi iiventi.

A bars emo, kas piljii paar sarkanajiem, preteejaam joslaam utt utjp kaut kaadas idejas vaardaa ir pelniijushi tikt sauktiem par durakiem, paseedeet municipaalju businjos un samaksaat kaudziiti soda kviishu. Ja ir laiks nestraadaat, taatad par maz maksaa nodokljos un soda kviits buus gana labs veids kaa papildinaat budzhetu.

Aigars
04-21-10, 14:01
Motorizētie drīkst blandīties pa ielas vidu kaut sešās rindās + viņi ir saskaņoti, kā jau te teica.

Šī akcija vairāk velk uz to debilismu, kur beztolkā ap Brīvības pieminekli puikas riņķoja. :) Jau no plakāta redzams kontingents un noslēguma tusa atrašanās vieta a-salā tikai apstiprina manas aizdomas.

321
04-21-10, 14:05
Pelevins savas gramatas gadienaa nepiedavaaaja sabarot visus ar seneem?

Tominjsh
04-21-10, 14:13
Ko Tu ar to veeleejies teikt? Pastaastiit, ka esi maniijis taadu graamatu un varbuut pat paarlasiijis?

Mazaaa galva tak man bija intreesanti redzeet kaaa tu reageesi, ka saka kinulji. :beee: :doh:

Mans viedoklis par seshaam klaseem buus bijis preciizs, taa vismaz shkjiet. Es gan nesapratu shii teksta jeegu... Varbuut kaads var pusliidz latviski izskaidrot, ja sanaak laiks... Ja nesanaak, tad ok, nejutiishos ko zaudeejis....

Labots - cik skaisti te vareetu izrakstiit sodinjus par kjiveriiteem, paarbaudiit vadiitaaja aplieciibas, uzrakstiit sodinjus par csn un avaarijas situaaciju izraisiishanu. Ehhhhhh

Edgar
04-21-10, 15:03
Interesanti sarakstīts.

Ja pareizi sapratu no pirmajām rindiņām, tad šis ir spļāviens sejā visai smidrīgajai motorizētai pasaulei?

Nepatīk man šitie provakātori.

Aigars
04-21-10, 17:17
Nē, likt vadītājiem rēķināties arī ar velo ir visnotaļ kūl - civilizētajā pasaulē kungi pat uzvalkos uz darbu ar velo brauc... Bet tas veids - aizštopējot ielas ar dundukiem, kurus kāds var nonest (un gan jau dunduka mammuķis panāks, ka šis nav vainīgs tiesā/mentenē), ir nepareizi pašos pamatos.

321
04-21-10, 18:05
Tominsh spamo fufeli.

Tominjsh
04-21-10, 20:04
Es gribeju publiski uzrakstiit *kad kur* man to pateiksi tapec ka tu ar vardiem spamo bet izdomaju ka tas bus parak nelagi pret tevi un uzratiju privaati. Aj bet ko nu tur. :doh:

joprojaam praatinja nav

ens
04-21-10, 20:12
Labots - cik skaisti te vareetu izrakstiit sodinjus par kjiveriiteem, paarbaudiit vadiitaaja aplieciibas, uzrakstiit sodinjus par csn un avaarijas situaaciju izraisiishanu. Ehhhhhh

Neizrādi savu stulbumu.. vadītāja apliecība ir katram, kas tur piedalās IMHO.. dabonama bez maksas 3 minūšu laikā...
A ja būtu gudrs, zinātu, ka ķiveres nav obligātas.
Ak jā, kas tev liek domāt, ka "visi" tur pārkāps CSN un izraisīs avārijas situācijas? :doh:

Ungus
04-21-10, 20:57
Obligata prasība pēc ķiverēm nav ieviesta, bet ir vēlams būt ķiverei. Obligāta prasība par ķiverēm ir uz sacensībām. Ņemot vērā pagājušā gada kritisko masu, cerams šogad būs disciplinētāka. Bet maz ticams. Policija velopārkāpējus ķēra. Visus nu nesanāca, bet kādam jau tika tāpat. Gan pa CSN pārkāpumiem, gan par tiesību neesamību. Iespējams ka pēc parunāšanās ar poličiem, kaut kas tomēr paliek smadzenēs. Bet nu bars ir bars... Tāda sajūta, ka nu var visu. Arī močīt bez bremzēm :D

ens
04-21-10, 21:29
Tas "bez bremzēm".. :D kušš.. :shura:

Varonis
04-21-10, 21:32
kas vainas 6 klašu izglītībai/vecumam? aizspriedumi pret jauniem cilvēkiem? jaunie cilvēki parasti nav tik īgni un garlaicīgi kā vecie. Vecajiem mēdz būt tikai 2 intereses - pārošanās un naudas pelnīšana (vai sapņošana - "kaut būtu daudz naudas").

lai dzīvo velobraucēji!!! mani parasti neaizrauj masu pasākumi, betkozin, pārmaiņas pēc un vēl ar guļriteni varētu šoreiz arī piedalīties, un protams, izraisīt avārijas situācijas, notriekt dažus autobraucējus un bezjēgā sakašķēties ar policistiem, lai būtu pilns velosipēdista laimes komplekts :ok:

Ungus
04-21-10, 21:43
Tas "bez bremzēm".. :D kušš.. :shura:

Es jau nevienu vārdā nesaucu un ar pirkstu nerādīju

321
04-22-10, 10:24
http://www.youtube.com/watch?v=a7-MxK8AvHI videoversija, dunduki forevaa!

Edgar
04-22-10, 11:17
... dunduki forevaa!

Nu tu pats to atzīsti ...

deff_ins
04-22-10, 11:28
īsta kritiskā masa būs 9 maijā :shura:

Tominjsh
04-22-10, 11:34
Neizrādi savu stulbumu.. vadītāja apliecība ir katram, kas tur piedalās IMHO..
A kas, nedriikst? :shura: Tieshaam, nav obligaata prasiiba par kjivereem... A zheel :( Stipri apshaubu, ka tur vadiitaaja aplieciibas ir vairaak par 30%... Nu ok, kaadam varbuut ir ariii b kat...

kas vainas 6 klašu izglītībai/vecumam? aizspriedumi pret jauniem cilvēkiem?
82.gads (ja var ticeet profila info) un pareizrakstiiba, izteiksmes veids kaa jauneklim.... Apbriinojami...

ORiONz
04-22-10, 11:48
Šobrīd situācija ir tāda, ja Tev kaut kas netraucē, tu to nepamani. Pie mums riteņbraucējiem nav pat iespējams cilvēcīgi pārvietoties kaut vai caur pilsētas centram. Ja kāds var noorganizēt kaut ko līdzīgu, bet saskaņotu un labi organizētu- aiziet. Protams, var *****, ka motociklisti visu super noorganizē, bet viņiem ir savas biedrības, kurām ir piķis un kurām ir sava organizētība.
Noteikti atbalstu šo pasākumu, tikai tajā dienā nebūšu Rīgā.

Tominjsh
04-22-10, 11:50
Pie mums riteņbraucējiem nav pat iespējams cilvēcīgi pārvietoties kaut vai caur pilsētas centram.

KAA NAV?!?!?! Es nez, laikam es pa laukiem paarvietojos.... :confused:

Skalds
04-22-10, 12:12
82.gads (ja var ticeet profila info) un pareizrakstiiba, izteiksmes veids kaa jauneklim.... Apbriinojami...

82. gads :eek: un šitādi pm? :D

321
04-22-10, 12:18
Eju pabraukaaties ar velo. :doh:

Tominjsh
04-22-10, 12:19
82. gads :eek: un šitādi pm? :D
aha, un apskaties veel blogaa pareizrakstiibu.

321
04-22-10, 13:48
No shadiem izaug tizli teevi. :(

Aigars
04-22-10, 14:45
No kādiem? Un no kā (dzīves pieredzes?) tāda atziņa gūta?

Skalds
04-22-10, 14:54
no sevis laikam :D

Gints
04-25-10, 01:43
Te Bonnā katru dienu ir kritiskā masa. Kur pazuda topiks par spamu ?

321
04-25-10, 08:53
Sanaca ciemos velreiz paskatiities filmu Gran Torino... :(