PDA

View Full Version : rams ielikts otraadi!

kasparsss
08-04-06, 23:15
taatad !
sataisiiju vienam pazinam kompi!
nopirki no proline vienu 1gb moduli ar samsung chipiem!
talaak !
nezin kaapeec rams nosvila sie saka ka ramu nav aiztikusi un ielikusi otraadi!
un visaa vaino mani ka es ramu esmu ielicis otraadi! (pienemsis)
bet kas es kompi atdevu siem viis gaaja uz OK 1nu dienu !
naakosajaa dienaa saakaas probleemas uz mona dzekiem neko neraada, peeksni ver valaa veeku saak kautko cakareet sruuveet valaa 30 min kompis ok un peeksni maatene un ramss tutututuu!

maatene http://foto.apollo.lv/files/kasparsss/large/270911.jpg

un rams, mos to ramu var restaureet un mateni arii ? man ir taadas citas vaireekas dead plates! http://foto.apollo.lv/files/kasparsss/large/270912.jpg

sharix
08-04-06, 23:46
esmu pac satapies ar tieshi taadu situaaciju pirms kaadiem 4 gadiem (laikam) bija Athlon 1400Mhz kopaa ar kaut kaadu Chaintech deeli uz KT266 chipa - straadaaja vislaik OK, te peekshnji vienaa dienaa rams ir tik 128Mb nevis 2x128Mb ..... pac peetiju, peetiju un neko neatradu, aiznesu kexiem uz veikalu, paskatijaas, vizuaali viss OK ...... sleedza iekshaa, troxnis, duumi u.t.t., peec tam raadija ka RAM esot otraadi ielikts taapeec taa noticis .... a kaa var otraadi ielikt ja tur ir "key"? ........ beidzaas tas viss nekaa :(

kasparsss
08-04-06, 23:51
a kaa liekas ramu vareetu restaureet es ieliekot savaa kompi vailaak par biosu negribaas laist takaa iet viss ok paraadaak ka ir tas rams !!
citaas platees ir ****aa!

kiwi
08-04-06, 23:54
Svilshanas pedas uz RAM ir, uz konektoriem? Ja ir, nekada gadijumaa vairs neliec iekshaa, bet ja nav vari droshi likt platee, izlaid memtest

kasparsss
08-04-06, 23:57
tikai ir izrauti tie dzetenie savienojumi vai kaa to pareizi sauc! takaa svilsanas peedas nav uz konektoriem un pasa rama! tikai tie dzeltenie ir uz auksu norauti un izskataas apdegusi taadi!

Reigo
08-05-06, 00:12
tikai ir izrauti tie dzetenie savienojumi vai kaa to pareizi sauc! takaa svilsanas peedas nav uz konektoriem un pasa rama! tikai tie dzeltenie ir uz auksu norauti un izskataas apdegusi taadi! Tās tak ir svilšanas pēdas :D :D lol

BTW, īstenībā nevarētu būt tā ka tie kantori vienkārši reizēm mēģina uzmest cilvjus, aizbildinoties ar to, ka īpašnieks pats kaut ko sačakarējis ar savām curve hands vai eyes...

Jav
08-05-06, 04:21
Es SDRAM iespraudu vakar otrādi.. nu neko pac jau pamaniju- plate bij izliekusies un chot ta skats jocigs bija :D

IronSoul
08-05-06, 10:32
Reku jau uz plates otraa RAMa porta var redzeet svilshanas peedas ! A mosh vienkaars*** netiirs ?

A tiem keksiem paraadi ka nevar otraadi RAMu ielikt ! Tur tak ir tas caurums ,kuru tu savaadaak neieliksi, ja nu vieniigi neizgriez papildus caurumu :D

Cargis
08-25-06, 13:50
luudzu atbrauciet ciemos, sacienaashu ar alu un garshiigu sieru ja paraadiisiet kaa bez zaagja paliidziibas var iebaazt otraadi atminju.

NormaalsCilveeks
08-25-06, 13:58
Cargis

jaa maz tu zini ko noziimee speeciigs lietotaajs ...
netaadi vien briinumi ir redzeeti
kas tur rams otraadaak - tas jau beernu speeles ...
bet ka COM peli var iebaazt videokartee - kas pat teoreetiski nebuutu iespeejams bet prakstiski tiek baazts ar taadu speeku ka zilaa video slota plastmasa tiek izlauzta uz iekshpusi ...
luuk tas ir jaamaak ...

Proxis
08-25-06, 15:04
Tevi takš ķer uz muļķi!
Es šādus "paziņas" uzreiz sūtu DIRzT - sorry par rupju vārdu, bet nekā sāvādāk tas nav pasakāms! :mad: :mad: :mad:
Un neviens kantoris pie skaidra saprāta šādu ramu pa garantiju nemainīs!

arno
08-25-06, 21:05
Manā praksē ir bijis viens gadījums, kad nevis rams tika ielikts otrādi, bet uz tiem soketa konektoriem bija ticis kautkāds dranķis virsū, varētu būt kādas tievas drātiņas atliekas, metāla skaidiņas vai vēl kaut kas. Bija skaidri redzamas svilšanas pēdas. Tur viens "jaunais gurķis" bija mēģinājis savā kompī papildus atmiņu iespraust, nopircis bija pareizo, arī iespraudis bija pareizajā virzienā. Diemžēl bija aizmirsis to kompi pirms spraušanas ar putekļsūcēju izsūkt, jo kad viņu atstiepa man, tad mātesplate bija diezgan pamatīgi aplipusi ar visādu drazu. Nu neko - nācās procesoru izsviest, mātesplati izsviest, arī abi atmiņas moduļi pagalam. Pusi kompja nācās toreiz viņam nomainīt.

Arko
08-25-06, 21:53
Precīzi kā zīmējumā. Esmu redzējis shādas pēdas paliekam. Tieši tā arī bija ka džeks bija ātrumā ielicis otrādi un nepamanija, ka tikai viena skaviņa bija ciet. Tas beidzās ar smirdoņu un datora zaudēšanu.

veisix
08-25-06, 23:31
zini, man lliekas ka pazinja pats ir kikmereejies gar kompi... :)

Nexodus
08-26-06, 12:44
es esmu pieredzējis to, ka AGP video karte ir apzāģēta, lai ielīstu PCI slotā un to, ka PCI slotos ir iebaaztas metāla loksnes(pēc īpašnieka teiktā - lai nedzirksteļo! Tur esot tik daudz vadu un spriegums droši vien arī liels 800v(šim 800Mhz procis)

Engineer
08-26-06, 12:53
:eek: ..lai nedzirksteļo! :D

Kuulais
08-26-06, 14:21
ainu neredzu par ko daudz paardziivot reaalie zaudeejumi varretu buut uz latiem 50 - 55 visiem laiku pa laikam sanaak iebersties, tatad ir divi varianti

a) censties pieraadiit ka taa ir vinju vaina un vinjiem bija tas curlvehands.dll vai kaa tur to sauca.

Shito es issti nesaprotu
nezin kaapeec rams nosvila sie saka ka ramu nav aiztikusi un ielikusi otraadi! taatad vispirms lietas apstaaklji, tu liki ramu iekshaa vai vinji, ja tu tad vari nemaz necensties pieraadiit savu tainiibu, ja nee tad var meeginaat aizbraukt ar urlaam ciemos :cool:

bet kas es kompi atdevu siem viis gaaja uz OK 1nu dienu !

kas ir tie shie? Ambaalji no proline vai tie kam tu to kompi taisiiji? Ja ambaalji no proline tad jautaajums kapeec tu vinjiem vinju devi?

naakosajaa dienaa saakaas probleemas uz mona dzekiem neko neraada, peeksni ver valaa veeku saak kautko cakareet sruuveet valaa 30 min kompis ok un peeksni maatene un ramss tutututuu!

shitas ir visinteresantaakais moments, taatad veelriez kas ir tie dzheki? ja tie vinji ir proline ambaali un ja vinji veera valja chakareejas un skruuveeja tad arii atbild par to ko satraadaajushi, ja vinji teica ka kompis ir straadaajis 30 min un peec tam nosvilis veel jovairaak, ir jaadod vinjeim iekshaas, btw rams tach ir jauns, nu nosvila, taatad cheks ir, znachit mainaam.

Nosvilushus barokljus ar maina ar ko rams sliktaaks, lai pieraada ka ielikts otradi. Bet droshvien sho jautaajumu jau juss iztirzaajat tb tu jau biji pie vinjiem un radiiji to plati, taa ka shoreiz tas neies cauri, nu nekas nakamreiz zinaasi ka pastaav arii taadi varianti kaa 50:50 (zaudejumi papalam kaa teikt)

shad tad vajag pateelet arii teaatri... tici man tas iearbojas :)

b) vienk samirinies ar to kaa ir un sagremo tos 55Ls neko citu tev nevaru ieteikt, buss sava veida piredze, zinaasi kaa riikoties naakamreiz.

AndzX8-842
08-26-06, 14:58
nezin kaapeec rams nosvila sie saka ka ramu nav aiztikusi un ielikusi otraadi!

Nesaprotu kā to datoru vispār varēja ieslēgt, ja RAM otrādi bija ielikts, taču nevarēja nemaz darbojies(ja vien nebija 2 moduļi, viens pareizi, otrs nepareizi iesprausts). Ja nebija 2 moduļi, tad tu tā arī pasaki, ka vispār nebūtu varējuši ieslēgt ar otrādi iebāztu RAM moduli un lūk arī tavs pierādījums, griezies kaut kur un piedzen jaunas daļas vai naudu.

Cargis

jaa maz tu zini ko noziimee speeciigs lietotaajs ...
netaadi vien briinumi ir redzeeti
kas tur rams otraadaak - tas jau beernu speeles ...
bet ka COM peli var iebaazt videokartee - kas pat teoreetiski nebuutu iespeejams bet prakstiski tiek baazts ar taadu speeku ka zilaa video slota plastmasa tiek izlauzta uz iekshpusi ...
luuk tas ir jaamaak ...
Nu ir dzirdēts par diskiem 5,xx collu flopikos, bet kaut ko šitādu :D.

es esmu pieredzējis to, ka AGP video karte ir apzāģēta, lai ielīstu PCI slotā un to, ka PCI slotos ir iebaaztas metāla loksnes(pēc īpašnieka teiktā - lai nedzirksteļo! Tur esot tik daudz vadu un spriegums droši vien arī liels 800v(šim 800Mhz procis)
800v... tikai 230V kontaktos, kur var 800V vēl izraut :eek: .