PDA

View Full Version : Black deal...

sandors
09-23-10, 22:32
Ta, apnicis gaidīt, kad šis savāks savu karti(bij domāts publicēt pēc tam)....skatos tāpat džeks tirgojās te pamazām....tad nu tā...

Neliku šito blaklist topika, jo neredzu jēgu, iemest pa vidu, piespamotam palagam. Otrs iemesls, cilvēks, par kuru būs stāsts, uzskata, ka no viņa puses viss bijis korekti! :shura:

Runa būs par Videokarti HD4870. Necelšu sevi gaismiņā, nenolikšu Mo4itaju (http://eoz.lv/member.php?u=4320), spriežat paši! :coffee: Pa šito laiku tika daudz palagu sarakstīts, te būs pāris izgriezumi, lai vārētu domu saprast!

Sveiks, vēl karte interesē? atdošu pa 60.
ja dod 3 dienas moneyback, lai varu notestet, tad esu ar mieru savakt.

Jā protams.

Karte tiek notestēta 2. dienā,tiek konstatēts, manā skatījumā, defekts (http://www.youtube.com/watch?v=LMWYTUKNXzM). Problēma bij ka regulari (būtībā 3d, un winda neko nedarot, nebija šita gļuka) noraustās ekrāns. Video nav redzams, bet adobe premiere vispār nebij iespējams strādāt, jo ekrāns noraustījas pie katras videofaila aiztikšanas rediģējot.

Tika izprovēti vairaki draiveri, pārdzitas spēles, meklēta problēma ārpus video, bez rezultātiem. Pašam uz to bridi bija cita video, viss gāja bez problēmām. Paļauties uz to, ka tas tipa ir gļuks tikai manā kompī, un tirgot pašam to karti, galīg nebija vēlmes. Galu galā, ja tika dots moneyback 3 dienas, tad ari problēmu gadijumā, uzskatu, ka man bij uz to tiesības.

Tur jau tā lieta, kad biju 100% pārliecināts, kad nekādu problēmu nebūs. Jo karte nav bijusi ne klokota, ne jāta.. Vienkārši man ar to parādu bija šādas tādas problēmas.. Alga tikai būs pēc 2-3ned..

Es domāju, ja tev kkas gļuko, tad mby ieliec forumā par to naudu un pārdod?

Karoch skaidrs ar tevim... :doh:

Kas skaidrs? Es cenšos rast risinājumu, btw tu te dzen!

Kā noprotat, moneyback man iet gar degunu....sākās garas pārunas-razborkas....saprotot ka moneyback ,bez bitas palidzibas nebus, nolemju piekrist pats aizstiept karti uz garantiju (no bjušā Metaleksa uz Dateksu)

Bet kādas problēmas? Var mierīgi aiznest, nevis gudri tekstus bīdīt. Desīti par to garantijas čaakru, varu nomest. Un dzīvo tālāk!! Neredzu problēmu, principi?

Kur biij garantija un kur tas veikals ir?

Karti paņem uz garantiju, piemetinot, ka nekādu problēmu nevajadzētu būt....atviegloti nopūšos. :D Paiet apmēram biki mazāk par mēnesi, kad beidzot sazvanu Dateksu un ari saņemu gala atbildi, ka karti uz garantiju nemainis, tipa vairumnieks(cik sapratu no Lietuvas, vai karte no Lietuvas , isti nesapratu) ateicis mainīt! Šie piedāvā jebkuru preci pa 45 ls. Pa cik nebij manos plānos pirkt ko jaunu un galigi ne, jaunu videokarti. Sazinos ar Mo4itaju, lai atdod manu piķi, un ar Dateksa piedāvajumu rikojas pēc saviem ieskatiem.

Protams sākās atkal garas razborkas, tipa lai es ņemot kaut ko no Dateksa, ka nauda būs vēlāk u.t.t.

Runājot par to dateks, es domāju daram tā. Pasūti Šito dzesi (http://www.dateks.lv/cenas/96/45231_thermaltake_frio.php) pret to videokarti.. Un kad nomaksāšu visu summu, dzese jau būs pie tevis, jo tur 14dienu laikā - tikmēr domāju būšu samaksājis.

Gaidu naudu, bez jebkādiem ,daram tā!!!

Nu man tos papīrus tagad nevajag, es domāju kad labāk savu videokarti dabūtu atpakaļ. Jo tur neko sakarīgu šāvaitā nenopirksi.

nu skaties pats, kad bus visa nauda, tad bus papiri, un tad jau tava izvele ka rikoties.

Būtībā nolemju kādu brīdi nogaidīt, ik pa brīdim pabakstot pa naudu.....daļa naudas pēc kāda laika (hvz 2-3 ned) tiek saņemta.....gaidu pārejo....sāk jau rīktīg apnikt. Vienu brīdi, jau (pēc 1. naudas daļas saņemšanas) doma iet uz dateksu un ņemt preci pa 45 ls. :shura: Beidzot 26.08 (sākās tas viss jūnija vidū) tiek sanemta visa nauda

ēe labsvakars, nauda nosūtīta. Vēlos pretīm vkarti, nevajag man neko no dateks. :ok:

Ko tev vajag vai nevajag, ta ir tava darīšana. Ja vajag steidzami papīrus, tad brauc pats pakaļ. Ja nē , tad kad sanāks uz to pusi braukt, tad aizvedīšu.

Es tev iedevu vkarti, būtu okey, ja arī saņemtu atpakaļ. Es varu aizbraukt līdz tevīm kkad 1dien, mby 2dien. Btw pretīm vkarti.
Kur ir kāds garants, kad maz dateks ir mana videokarte, un varu viņu dabūt? :)

Zin ko! Ne jau es to pasakumu te sachakareju! :mad: Ir papīrs ka karte ir nodota, tatad viniem ir jaatdod, tas kas rakstīts papīrā. Es pietiekami par VELTI, pachakarēju nervus un laiku, ar tevi, tā kā atlikušais ir tava problēma!

Klausies, vai vispār man to pašu v-karti dos? Moš šie jau to ir likvidējuši ? Un vai maz vispār no turienes var ko dabūt. Painteresējies, jo man tomēr nav ne doķu pagaidām nekas..

Jo ja tur viss okey, tad es pirmdien šauju pēc savas vkartes.. A tu dod ziņu, nevis man dzen!

Dzen jau tu man te visu laiku! :D Pa cik tu moči pēc principa, pieved, aizved, piebrauc, aizbrauc....tad uzskatu ka esi iztērejis manu laiku, nervus un benzinu šitajā visā jezgā. Tad bez polša pie manis nerādies. Es ar neēsu nekāds ***s, lai te skraidītu tāpat vien, un tu tik sēdēsi kā kungs un uzskatīsi, ka tipa viss ir ok. Tu neturēji savu doto vārdu, tātad būtiba tev bij jāuzņemās atbildība par šo visu, lai to nokārtotu!

P.S. Karte un papiri ir pie manis! :coffee:

Da labi, man apnika....

Šovakar vissticamākais arī atbraukšu, nopirkšu tev 4pax alus, un dzīvo tālāk. :doh:

Savu 4paku vari paturet sev.Labi, sen jau man esi apnicis, brauc savac savu videni!!! Butu normals vecis, pats to visu jau butu sapratis, ka nerikojies ka viram pienaktos. :D

Ta lūk 3 dienu moneyback pārvērtas par 3 mēnešiem, es iztērējis laiku , nervus, benzinu (atgādina Kriptona vārdus :shura::shura::shura: ) risinot šo sviestu....vismaz savu naudu atpakļ esu dabūjis, par pārejo....:bang: Protams varēju ņemt, kaut ko no Dateksa un cīnīties par atlikušo naudu. Ta droši būtu darījis ja vēl mazliet..... Bet nu tad tas sanāktu, tipa , nopērc piespiedu kārtā to, ko būtībā neesi plānojis.

http://content6-foto.inbox.lv/albums139795544/sandissandis/8800-gts-projekts/spam-1.gif

genius
09-23-10, 22:37
slikti, ļoti.. tie moneybacki ir slidena lieta

sharix
09-23-10, 22:48
nav tur nekā slidena, manuprāt katram kexam (nu vismaz šajā forumā) par savu preci ir jāatbild un pirms darījuma jāpārbauda, jā pārbaude ir bez problēmām, tad arī moneyback jābūt bez problēmām ... es no laukiem un visam parasti prasu vai dodu nedeļu moneyback, ibo Rīgā tikai 1x nedeļā esmu

nekad nav bijušas problēmas ar darijumiem šeit ... tikai jāskatās no kā un ko pērk

Arturs L
09-23-10, 22:55
Nu ko lai saka.
Moneyback principā darbojās tikai uz pazīstamajiem, kā izrādās.
Es tirgoju pēc principa - notirgoju un kad notestēts, tad nokārtojam naudas daļu. Tā ir drošāk un nav čakarēšanās. varbūt te vietējiem jāsāk kkas tāds pats. Vienīgi tad arī tas darbojās uz pazīstamajiem, citādi var palikt bez naudas un preces.

Yolo
09-24-10, 00:23
Nezinu... man vispār nepatīk šitās pērk/pārdod lietiņas, kas te notiek pēdējā laikā....
Varu pastāstīt par deal ar kukaini - paņēmu ceptu 8800gts.... moneyback solīja 2 nedēļas... pēc 15 vai 16 dienām karte, protams, atstiepjas. :D :D (Mērfija likums)
Sūtu viņam pm, vai ir iespēja dabūt piķi (īsti neatceros, bet doma tāda)... atbildes nav.. jocīgi. Normāli cilvēki parasti atbild. Būtu kvai atbildējis - nē, vilciens aizbraucis.

Lai nu kā pēc kāda laicinja, braucot ar 3. trolli, ieraugu viņu pieturā(acīmredzot gribēja nokļūt Sarkandaugavā). Ļoti labi redzēju, ka ieraugot mani, čalis izdomāja pabaudīt dabu un pagaidīt nākamo trolejbusu. :shura:
Es gan nezinu, ko tā sabijās... Ļaunu es katrā ziņā es uz jamo neturu - tomēr viena, divas dienas virs termiņa - pats vien esmu vainīgs, bet no šīs izturēšanās man gan radās iespaids par viņu... un ne tas labākais. Manuprāt, ļoti slidens tipāžs.

PS. pēc 3-4 mēn es to karti pacepu un liekas, ka pateicoties labākai dzesei, šoreiz netaisās atstiepties.... varbūt arī tāpēc, ka nav moneyback termiņa. :D

p.p.s ak jaa, man te viens cits cilveecinjsh kkā neizrāda nekādu interesi jau 1/2 mēnesi par karti, ko uzvarējis izsolē... toļi aizņemts, toļi nevajag, bet kaut kā grūti pateikt to.

Biostar775
09-24-10, 00:25
Es ja kaut ko pārdodu tad vismaz tās 3 dienas pagaidu un netērēju to naudu. Besī ārā pēdēja laikā šitās razborkas kaut kā būs jānomet sava uzticība. Es piem skatos pēc rep. Man bija deals ar ***** viņš ir ievērojams šajās aprindās tāpe uzticējos. Es Jelgava viņš ***** bija sarunāts ka saminīsimes ar mātem. par moneybaku nekas nebija runāts. Vnk es zinaju ka mana plate ies un ticēju viņam arī. Nu un deals notika un sūdzību nav. Bet ja ar citiem šitāds ****** sanāk tad vairs uzticības nav un būs vein nākamreiz jāparbauda manta!

jonyz
09-24-10, 01:02
Nu es jau ar censhos pirkt tikai no lielaakajiem tirgonjiem sheit,vismaz ir kaada reputaacija ,bet no sludeklju piedaavaajumiem no jaunajiem censonjiem censhos izvairiities,pagaidaam visi deal ir bijushi :ok:

Hrjum
09-24-10, 01:07
Redz daļai cilvēciņu ir problēmas ar atbildības sajūtu, risku un seku izvērtēšanu. Katram, kas dod money back ir jāsaprot, ka to naudas summu NEDRĪKST aiztikt, kamēr nav beidzies money back periods.

Ja šādi turpināsiet tulīt man sarēķināsies business case izveidot mikromaksājumu darījumu kontu servisu :D

Mareks
09-24-10, 08:48
Man arī pagaidām nav bijušas problēmas ar pārdevējiem un arī ar pircējiem. Vajadzētu tomēr kaut kādu pircēja/pārdevēja reitingu kur ielikt vai nu plusu vai arī mīnusu.

Biostar775
09-24-10, 11:32
Es domāju ka nē jo ja nu cilvēkam ir gadījusies šaize un pats nezinības dēļ kaut ko sajaucis viņam ieliek - tad jau pēc tam no viņa neko neviens negribēs pirkt.

kiwi
09-24-10, 11:40
Lietuva = acme :) Lai gan dazhi man saka, ka tagad ar RMA tur esot viss OK, nezinu kaa ir patiesibaa, bet agraak jaa, bija biezhi probzas. Vinji nepaskaidroja kas par defektu un kapec negrib mainiit?

Moneyback ir goda lieta, es vienmer dodu vismaz 1-2 nedeljas. Bet ir bijushi ari gadijumi, ka man viss stradaa, bet citiem nee, shad tad gadaas nesaderiiba vai arii piemeram cits konfigs, PSU, konkreta softu gljuki utt.

Moneyback protams neattiecas uz gadijumiem, ja pircejs fiziski iespaido karti un nolauzh kaut ko. Tiesa nobeigt karti var ari speciali bez pedaam, tur nu gan ipashi neko nepadarisi un jauzticas arii ir pircejam, ka vinsh to nedaris

Draconette
09-24-10, 11:42
Man arī pagaidām nav bijušas problēmas ar pārdevējiem un arī ar pircējiem. Vajadzētu tomēr kaut kādu pircēja/pārdevēja reitingu kur ielikt vai nu plusu vai arī mīnusu.

a ideja laba.. tik tad, lai ieliktu plusu vai mīnuisu dažreiz būs jagaida laiks kamer moneyback ,laiks iztek...

Nu man piemēram tepatās bija tāds gadījums, pirmā prece ko nopārdevu bija X-Fi creativa karte, intresents nemiroff ātri pieteicās visu jauki sarunājām, nekadas runas par moneyback nebija, pēc 3 stundām zvana un saka, ka karte viņam nederot, jo redz nestrādā digitālais outputs uz 5,1... nu kā viņš pats atzinās viņam intresēja tieši digitālais outputs, pats internetā izmeklējās, ka karte neatbalsta 5,1 digitālo izeju, sanāk pats ablomijās par nepietiekamu informāciju, kaut gan es skaidri uzliku linku uz orģinālo mājaslapu, un pats es digitalo outputu neizmantoju un to joku ar nezināju... sazvanamies izstāsta savu bēdu, nu a ko, naudu ar iztērēja uz produktu kāds viņam neder, a kas tad man, tā kā produkts bija strādājoš un ejošs, nebij man grūti to paņemt atpakaļ, nemiroff vel mazliet nokompensēja par ceļu un laiku, un sarokojoties draudzīgi atvadijāmies.... Ar to es gribu teikt, ka tas patiešām ir atkarīgs no cilvēka, un cik tas ir pārliecinats par preci kuru pardod, jo man nebija nekads pamats to karti ņemt atpakaļ un tirgot citam, ja ta strādāja perfekti..

Moneyback protams neattiecas uz gadijumiem, ja pircejs fiziski iespaido karti un nolauzh kaut ko. Tiesa nobeigt karti var ari speciali bez pedaam, tur nu gan ipashi neko nepadarisi un jauzticas arii ir pircejam, ka vinsh to nedaris

no šā arī ir paniskas bailes.. bet ja tā padomā kāds labums tad ir pircējam....

Man vislabāk patīk notirgot detaļu un notestēt to uz klienta datora ar viņa konfigurāciju, iet... nekaras gļuku nav, pie manis strādā, pie tevis nē.... nu tālāk pats meklē problēmas risinājumu

Es ar no mo4itaja nopirku 9800gtx 2 problēmu nebija....

melts
09-24-10, 13:26
gadās jau visādi. tas jau nenozīmē, ka slikts cilvēks uzreiz :)
pašam ir sanācis notirgot cilvēkam defektīvu mobo un pazust uz nedēļu no Latvijas. :D Bet nu beigās protams visi apmierināti."no hard feelings" tā teikt.

sandors
09-24-10, 13:38
^^^ Zin, ja sūda 3 dienas nevar pagaidīt un jau piķi iztērē....cilvēks varbūt nav slikts, bet viņa dotais vārds gan ir 0 vērtībā!

Reigo
09-24-10, 16:50
Pilnībā piekrītu! Ja dod money back, tad to piķi vai (analoģisku piķi citur :) ) ir jātur pieejamu, "Just in Case" gadījumiem!!! Es tieši tā arī rīkojos.
Bet kā normāli dabūt pārdošanas/pirkšanas reitingu, man godīgi sakot nav ideju.. Jo parastais reitings neder (to jau var dabūt + (pluss) arī par jokiem, vai - (mīnuss) no debīlajiem vai arī jauniņajam uzkāpjot uz varžacīm šiškām pohu dienā utt. :D )

Varbūt varam taisīt Jūzeru listi un likt +/- attiecīgi?
Tipa
UserX ++++--++ (vai OK darījumi: 4/5)
Tad tur postē iekšā un uzliek kādu EOZ mēbeli (moderi :D ), kas nezinu reizi nedēļā postu pārceļ uz galveno topiku.
Postēt ir svarīgi arī ja nepieciešams apelēt.

Tāpat uzskatu, ka jāliek +, ja darījums ir principā izgāzies, bet puses norēķinās pēc vienošanās (moneyback). Piemēram tāds pārdevējs, kas piekrita paņemt atpakaļ X-Fi arī būtu pelnījis +, jo viņš nāca pretī neuzmanīgajam pircējam utt. Tai pat laikā neuzmanīgais pircējs pēc būtības - nevarētu likt, jo prece darbojās kā pienākās.

Reitingu liste būtu Sticky pārdod sadāļa un katrs pircējs ātri varētu atrast info par šaubigajiem čibrikiem..
Tai pat laikā uzzināt kuri ir tie, kuriem nevar skaitīt naudu uz priekšu - ja nu nodzer vai atdod savu parādus :D

CyberGhost
09-24-10, 17:17
heh, nu nezinu, biagā birokrātija :> tad jau labāk tepat pabļaut ja kas ir ne tā, jo deali notiek katru dienu, bet problēmas izskatās ka nav par teizi nedēļā ;)

man te arī bij pozitīvs piemērs: vairs neatceros kurš useris nopirka no manis CISCO AP1200 par 100Ls bet pēc laika notestējis, ka nav tik spēcīgs signāls kā gribētos(cauri betona sienām vai kas tur) un apmainijām piķi pret stuff atpakaļ bez problēmām ;)

Reigo
09-24-10, 17:20
Nu tu pamēģini visā šajā spama Jūrā atrast Slikto lietotāju!
Mums tie black listi spami ir uz ašpadsmit lapām, man liekas..

Un nekāda birokrātija nemaz ar nesanāk. Agrāk manuāli visi postēja 3dMark rezultātus un nekādu problēmu nebija.

Edgar
09-24-10, 18:14
Vienkāršak nav uzlikt divas reputācijas - vienu kā tirgotāja, otru kā ikdienas lietotāja? Tad jau varētu manīt, kas par fruktu otrā galā. Tas mans IMHO.

Arturs L
09-24-10, 18:16
Vienkāršak nav uzlikt divas reputācijas - vienu kā tirgotāja, otru kā ikdienas lietotāja? Tad jau varētu manīt, kas par fruktu otrā galā. Tas mans IMHO.

ar foruma skriptiem esi kko mēģinājies darīt? Nav tik vienkārši + šaubos, ka to dažu mudaku dēļ kāds te ko tādu darīs un pareizi vien ir. Jābūt vien pašiem piesardzīgākiem un viss būs kārtībā.

Yolo
09-24-10, 18:27
nē, Reigo, ja pareizi sapratu ir laba doma. (varbūt, ka nē, man slinkums lasīt. :D)
Viens milzīgs topiks, kurā katrs lietotājs pēc darījuma ieraksta par savu darījuma partneri kādu vārdu. Tādi topiki ir redzēti praksē, un tas tiešām strādā.

Arturs L
09-24-10, 18:30
nē, Reigo, ja pareizi sapratu ir laba doma.
Viens milzīgs topiks, kurā katrs lietotājs pēc darījuma ieraksta par savu darījuma partneri kādu vārdu. Tādi topiki ir redzēti praksē, un tas tiešām strādā.

Nu šis jau labāk patīk.
Nevienam nav jāčakarējās, bet kkāds INFO ir.

kiwi
09-24-10, 19:55
Forumaa jau shitas tika apspriests un admini neliks nekadus pluginus un reputaciju.

Ja ir baigaa velme to izmantot, tad var lietot sho:
http://www.heatware.com/

Varetu pat uztaisit balsoshanu vai useri piekriit un tad varetu arii sho pareklameet kaa sticky uztaisot. Dazhos forumos taa arii ir, ka izreklamee to un visi saak lietot.

Vismaz tie useri, kas kadreiz tirgojaas arzemju forumos (piemeram es :D) tur jau ir ar labiem reitingiem :D

Vienigi tur viss ir english, nezinu vai latviski drikst rakstit.

Kashelz
09-24-10, 22:26
Kiwi - man reiz no heatware supporta rakstija mailu par eoz.lv foruma pievienoshanu listei, gan jau ta bija automatizeta vestule, bet nu katra zinja komunikacija bija un eoz.lv tai listee var droshi nonaakt :ok: Ta ka tas feedback variants der :D

Hello from HeatWare!
We recently noticed that you submitted an evaluation for a user and
selected "-Other-" as the forum the deal was conducted on. In order to
better serve you, would you mind taking a minute and letting us know
the name of the Forum the deal was on so that we can look into adding
it to the drop-down list of supported forums?

Thanks
heat
pecak atbildeja:

Since eoz.lv is a small community of users, I will not be adding it to
the Heatware forum list at this time. However, as that site grows I'll
will re-consider adding it in the future. I am glad to see that people
from around the world enjoy the benefits of using HeatWare!

thanks
heat

Hrjum
09-24-10, 22:42
A kā būtu vienkārši common sense lietot? Birokrātija ir vienmēr feikojama un mēnessērdzīgie tāpat kvieks.

OzYs
09-25-10, 10:50
zin runaajot par pirmo postu... es diezvai buutu nomelnojis shaadi paardeveeju, par cik savu naudu tu tomeer galu galaa atpakalj dabuuji... cilveekam varbuut tieshaam bija probleemas ar naudu, ne jau visi te ir uuberbiezi.... uzskatu ka topiks galiigi nevieta un beigu beigaas varbuut taa vga tieshi tavaa kompii arii sabeidzaas. :doh:

Instigater
09-25-10, 14:31
Ozy, tā nav nomelnošana, bet gan cilvēka dabas atklāšana. Ja dod moneyback, tad visam ir jābūt tā kā norunāts, nevis tur jāčakarējas un jā*** smadzeni.

sandors
09-25-10, 16:09
Ozys
Tas nozīmē ka man jāuzņemās svešas problēmas, tāpat vien?! Kāda vispār bija garantija, ka naudu dabūšu atpakaļ, mož vēl kādu gadu pagaidit... Kādu dziesmu dziedāsi, ka ar tevi kāds tā izrīkosies?

Kuuminsh
09-25-10, 17:20
Jūs kā tādi tupi sīči.
Ja reiz iesaisties darījumā kur kaut kādu nosacījumu izpilde turas tikai un plika godavārda.. nu tad rēķinieties ar to ka tas ir PLIKS GODAVĀRDS..
Nav tur bankas garantiju un valsts neko negarantē.
Gribi garantijas un likuma protekciju.. pērc bodē.
Ietaupīji.. nu tad rēķinies ar riskiem un ***** pinkšķēt.

Instigater
09-25-10, 17:46
Nu manu godavārdu zem cipara ar vismaz 5 nullēm nopirkt nevar. Kaut gan kāda tur atšķirība, tāpat tikai papīrīši vai bitiņi kontā - mainās tikai bišķin atbildības sajūta ar tiem operējot.

sandors
09-25-10, 18:04
Pliks godavārds ir lielākā vērtē kā valsts garantijas! :shura:

Kuumam jau visi ir pinkšķētāji un mudaki,tas nu nav nekāds jaunums. Nākamo postu jau es no galvas zinu...

Pats labi apzinos riskus...ja nevienam ne*** ,ka te ir cilvēki, kas netur vārdu, un rēķinās tikai ar sevi, tad droši varat nahrenizēt šito topiku!

Kuuminsh
09-25-10, 18:08
instigater
0,00001Ls ? :D

Hrjum
09-25-10, 20:49
Kūms: manu godavārdu var pa tādu summu nopirkt, bet tikai ar elektronisku bankas pārskaitījumu ;)

Šādi vienu klientu audzinājām, kurš teica ka pēc sistēmas konvertācijas visām summām pareizi jāsakrīt 6 zīmes aiz komata un nedrīkst 1 sani pazaudēt/pieskaitīt. Teicām OK, kad viņš mums uz kontu 0.000001 Ls pārskaitīs, tad uzreiz izdarīsim :D

Mo4itajs
09-25-10, 21:05
Sanāca redz tā, naudu gan viņš dabūja atpakaļ.

Kā tā no eoz biedri, no manis viskautko ir pirkuši, un neviens neko nav sūdzējies. Sanāca šis viens starpgadījums, un tagad aiziet. Manispēc varat runāt, un aplikt mani cik vēlaties, bet dzīvi tas tiešām nemainīs..

sandors
09-25-10, 23:11
Vispar jau "aplikt" un izklāstīt lietas būtību nav viens un tas pats!

Nu ja prece ir ok, protams ka problēmām nevajadzētu būt. Runa ir par to, ka, kad tās problēmas paradās, kadā veidā viņas tiek risinātas? Protams nesaku, ka esi uzmetējs....naudu galu gala atgriezi, lai arī ne tik ātri kā solīji. :D

Reigo
09-26-10, 15:56
Mo4itājs jau protams nav tik melns kā viņu mālē (vismaz tā izskatās), bet ceru, ka ideja par monyback summas saglabāšanu līdz solīto saistību izbeigšanai turpmāk tomēr vajadzētu piekopt ;).

Arturs L
09-26-10, 16:02
Taisnība jau vien ir. Ja soli, tad pildi. Ja nespēj pildīt, tad nesoli. Ja nespēj pārdot nesolot, tad nepārdod Te, bet SS.lv.

Kunz
09-26-10, 17:00
Kad saki taisnību - nemelo. Kad melo - neprasi lai notic.

Moon
09-26-10, 22:02
varam jau pashpikot no ebay, ka pec katra darijuma atstaj briivaa formaa atsauksi pardevejs par pirceju un pirceejs par pardeveju.
forumaa jau pat tam ir piemerota vieta - ''Visitor Messages'', tik vajadzetu atspejot iespeju pasham lietotajam taas dzeest ;)

Wallaby
09-26-10, 22:50
Kur var izdomāt tik tizlu vārdu "atspējot"? Vai nebija agrāk vienkārši "atslēgt"?

sandors
09-27-10, 01:02
Lai nu kā , pēc manām domām,vērtēšanas sistēma, kur nav iesaistīta trešā-neatkarīga persona, nav efektiīva....varbūt biki murgojums, bet man tā liekas.....

.....vispār man jau šitas ir zb, vienkārši stulba sajūta, ka piedavā visu laiku tik kaut ko, bet ne naudu atpakaļ.....protams, kad saņem naudu atpakļ, itkā ir viss ok, bet pasākums tāpat ir normāli sačakarēts......

.....kartā ziņā turmāk iesaistīšos darījumos tikai ar eoz kadriem, kam ir pozitīva reputācija, vai arī preci pārbaudīšu uz vietas, nerēķinoties ar moneyback....

....jātaisa otrs pārdošanas topiks, attiecīgiem kadriem, eozSS....:shura::shura::shura:

Elviic
09-27-10, 02:34
Es joprojām savu naudu gaidu no Kriptona :D:D

wanderer
09-28-10, 00:51
Jūs kā tādi tupi sīči.
Ja reiz iesaisties darījumā kur kaut kādu nosacījumu izpilde turas tikai un plika godavārda.. nu tad rēķinieties ar to ka tas ir PLIKS GODAVĀRDS..
Nav tur bankas garantiju un valsts neko negarantē.
Gribi garantijas un likuma protekciju.. pērc bodē.
Ietaupīji.. nu tad rēķinies ar riskiem un ***** pinkšķēt.

Lai nu ko, bet šoreiz Kūms ģelu glagoļit.
Tā nu tas ir.
Cita lieta, ka, piemēram, pirmskara Latvijā goda vārds bij augstā vērtē, un pat tagad pēc Civillikuma (neatceros, kurš pants) mutiski noslēgta vienošanās skaitās ar vienlīdz juridisku spēku, kā notariāli apstiprināta.
Bet nu, ņemot vērā bāleliņu tikumus, skaitīties jau var daudz kas ;)

Dynamite
09-29-10, 11:12
Otraiss pz quote ir vienk. reshajushij.))