PDA

View Full Version : Pasākumi tuvākajā laikā.

sandors
11-24-10, 13:40
Skatos ka ir dažādi topiki, ar tēmu novirzienu, par atpūtu un pasākumiem ko apmeklēt. Būtībā doma tāda, varbūt izveidot topiku, kur varētu ievietot linkus ar pasākuma info, kas būs tuvākajā laikā. Pasākumi jebkādi.

deff_ins
11-24-10, 14:05
bez spama... tas ir kā? :confused:

sandors
11-24-10, 14:12
Nu tip, kāds atradis kādu pasākumu kur doties, tad iemet linku lai pārejie var iečekot. Nevis apspriest čo pa čom. Piemēram man nav plānu ko darīt brīvdienās, ielienu te un palūru kas notiek tuvākajā laikā. Citreiz iebesī rakties pa netu, lai sadomātu kaut ko uz brīvdienām.

Arturs L
11-26-10, 10:11
nebūtu jau arī slikti, ja te varētu atsaukties uz kkādiem pasākumiem, kas tikko noritējuši, lai pastāstītu - labs, vai ne.

Tominjsh
11-26-10, 10:39
Nu tip, kāds atradis kādu pasākumu kur doties, tad iemet linku lai pārejie var iečekot. Nevis apspriest čo pa čom. Piemēram man nav plānu ko darīt brīvdienās, ielienu te un palūru kas notiek tuvākajā laikā. Citreiz iebesī rakties pa netu, lai sadomātu kaut ko uz brīvdienām.

Briiviibas 4-23 shodien drausmiigs kodiens. Daudz zakji, kam patiks giiki, bezmaksas alkohols, naljitajem....

Kas par sviestu.... google nestraadaa weekendos..?

andrisll
11-26-10, 14:10
Briiviibas 4-23 shodien drausmiigs kodiens. Daudz zakji, kam patiks giiki, bezmaksas alkohols, naljitajem....
:shura: uz šo jātrāpa
tādas lietas googlee taču neraksta

Artur
lūk (http://eoz.lv/showthread.php?t=684&page=17) jau 4 ar pus gadus atsaucāš

OzYs
11-26-10, 14:15

Kas par sviestu.... google nestraadaa weekendos..?

vai tad jau ir weekends :confused:

tominjsh laikam jau tajaa giiku tusaa :shura:

vimba_zlobnaja
01-04-11, 12:52
Meklēju komandas biedrus, biedrenes slēpošanas pasākumam.

http://luzumpunkts.lv/index.php?option=com_content&view=article&id=277:slpju-pilstas-medbas-11-janvari&catid=62&Itemid=276&lang=lv

Vēl vismaz divus cilvēkus derētu savākt ;) Sen nav uz slēpēm stāvēts. Tiem kuriem slēp'ju nav - varēs izīrēt. Galvenais laicīgi pieteikties.

Starts 11.janvārī pie Brīvdabas muzeja.

paulis
01-04-11, 13:30
ja varēs izīret slēpjzābakus uz 47-48 izmēru, tad varētu pieteikties. kaut gan pēdējo reizi uz slēpēm stāvēju, kad biju uz pusi mazāks :)
karoče, ja nevari savākt cilvēkus, tad dod ziņu un es piedalos :)

vimba_zlobnaja
01-04-11, 13:36
aizmet meilu uz inga@luzumpunkts.lv, varbūt kāds pārītis šāda izmēra ir pieejami.

paulis
01-04-11, 14:06
izskatās, ka kaut kas uz manu pleznu atradīsies. ja nu kas, tad kā alternatīvu Inga man piedāvā zviedru armijas meža slēpes kas stiprinās ar atsperēm pie zabakiem, tā ka ekipējums būs :)

kaspars-j
01-04-11, 16:07
Meklēju komandas biedrus, biedrenes slēpošanas pasākumam.

http://luzumpunkts.lv/index.php?option=com_content&view=article&id=277:slpju-pilstas-medbas-11-janvari&catid=62&Itemid=276&lang=lv

Vēl vismaz divus cilvēkus derētu savākt ;) Sen nav uz slēpēm stāvēts. Tiem kuriem slēp'ju nav - varēs izīrēt. Galvenais laicīgi pieteikties.

Starts 11.janvārī pie Brīvdabas muzeja.

Ja būs pozitīva atbilde no nomas, tad es pierakstos komandā! Došu ziņu

vimba_zlobnaja
01-04-11, 17:11
Jums abiem aizmetu PM. Cerams būs labs rezultāts ;)

vimba_zlobnaja
01-10-11, 13:35
ienāca šāda ziņa:

Sveiki visiem,

Sakarā ar draņķīgo laiku, mēs tomēr nobriedām nepatīkamam lēmumam - pārcelt medības uz citu laiku, kad svaigāks sniegs un gaišāks laiks. Arī viena otra komanda sāka apšaubīt savu dalību pasākumā.
Tātad, pasākums tiek pārcelts uz sestdienu - 22.janvāri, no pulksten 11:00 līdz 13:30 (2.3h).

Gaidīšu ziņu, vai jūsu pieteikums vēl aktuāls un atvainojamies par rītdienas vakara plānu graušanu.

Inga
--
Inga Ludzeniece
Aktīvo projektu vadītāja
www.luzumpunkts.lv

Joprojām ir doma startēt? Man nav pagaidām iebildumu pret 22.janvāri.
Dodiet kaučkādu atbildi.

kaspars-j
01-10-11, 14:21
+/- brīvs, precizēšu un rīt ceru iemest PM Tev

paulis
01-10-11, 14:24
plānu 22-ajā nav. ieplānošu šito pasākumu