PDA

View Full Version : Ziemassvētku punšs

paulis
12-07-10, 21:19
man te darbā briest ziemassvētku pasākums un pie organizatorisko darbu dalīšanas man piešķīra pašu atbildīgāko - jāuztaisa ziemassvētku punšs.
ieskrēju googlē un secināju, ka katrs punšu taisa pēc savas samaitātības pakapes, un, par cik galīgi neesmu eksperts par tik sarežģītiem dzērieniem, gribētos dzirdēt EOZiešu domas par punša pagatavošanu, ķip - "zobu dodu, ka mana recepte ir pati labākā, jo katru gadu šito gatavoju un kungi slavē, un zaķi tik dedzīgi apliecina savu pateicību, ka nespēju vien atšūt..." :)
prasības punšam būtu tādas lai nav bērnu un grūtnieču padzēriens, bet tai pat laikā lai nesanāk longailendas ledus tējas tipa gāzējs, jo negribētos lai dēļ mana brūvējuma pasākums beigtos pirms pusnakts :D

deff_ins
12-07-10, 21:35
2x shampis
1 burka kokteilkirsi
0.5 piparmētru liķieris - balzamam savulaik bija kaut kāds
ananasi, bumbieri, aprikozes utt

tāds pa vienkarso

vimba_zlobnaja
12-07-10, 21:38
deff, tavs ir killeris.

Es parasti lieku kādu vieglo sulu. Teiksim ķiršu nektāru. Atšķaidīt ja pa stipru var ar minerālīti arī. Banāni, aprikozes, mandarīni tos var krāmēt cik grib iekšā.

Snakez
12-07-10, 21:38
Latvijaa vairs nerazho to 50 graadiigo piparmetru likjieri ?
jau kaadu gadu neesmu maniijis veikalos

vimba_zlobnaja
12-07-10, 21:39
Ražo, bet minimālos apjomos. Reizi divas, max trīs gadā. Tāpēc veikalos arī tā neparādās.

vimba_zlobnaja
12-07-10, 22:11
Jup. Laiku pa laikam razho bet ne masveidaa. Dazhos veikalos tagad var atrast Dienvidu likjieri. 40 apgriezieni un apelsinu garša. Cena bija par 0,5L ~4,20Ls

ORiONz
12-08-10, 01:20
Igauņiem ir labi piparmētru liķieri.
Mintu laikam bija viens. Pašam labi gāja pie sirds.