PDA

View Full Version : Paintball

je31
02-15-11, 01:12
Maniju te jau līdzīgu tread, bet cik iemetu aci, tas ir par atsevišķu pasākumu.

Sanāca pašaudīties bik nopietnāk. Radās nopietns iekāriens.
Tagad lūkoju pēc ekipējuma. Esu apstājies pie marker/****oles izvēles. No google grūti saprast ko izvēlēties.
Pamatā ****oli lūkoju, kura vairāk paredzēta woodsball. Lasot visi dikti slavē Tippman ****oles. Bet cik palasu, kamēr tās nav upgreidotas, nav nekas īpašs.
Uzmetu aci uz speedball ****olēm, un viens modelis stipri iekrita acī- Kingman Spyder Electra. Bāzes modelis jau ir ar daudzām fīčām.

Īsāk sakot gribas zināt vai kāds te ir saslimis ar krāsu bumbu pašaušanu dabā un var padalīties ar pieredzi.

sandors
02-15-11, 09:16
Sākumā neiebraucu...kļūda nosaukumā. ;) Par paintballu gan neko sīkāk nepateikšu, bet ir viens čoms kas ņemās ar Airsoftu. Kopuma mazāki izdevumi, nav jāšķaidās ar krāsām un vēl visādas nianses.

non7sens
02-15-11, 13:46
Cik esmu lasījis Tippman esot kā kalaš, iemet dubļos un skrien tālāk, citiem modeļiem trūkst šādas īpašības. Lielākā nauda jau aizies bumbiņu kilogramos.
Pamēģini vēl Airsoft.

oka3
02-15-11, 14:16
Esmu piedalījies pāris Airsofta spēlēs, kā fotogrāfs. Ja ir izdomāts interesants scenārijs, tad ir baigi ok. Plus patīk realistiskais ekipējums - nu tā tāda armijas simulācija. Vasarā, kad pa mežu ierakumos ņēmāmies visi sēņotāji vagu paņēma :D

genius
02-15-11, 14:17
airsofts ir sāpīgāks :D

oka3
02-15-11, 14:26
airsofts ir sāpīgāks :D

No tuva attāluma man caur divām jakām jutami iedzēla, bet nu tur galvenais briles un labi cimdi, lai pirkstus un acis pasargātu. Pārējo var pieciest.

R@imizA
02-15-11, 14:27
Nopietni? Tad kad es interesējos man teica ka tieši Airsoft priekšroka ir mazāk zilumi un reālāks aprīkojums.

oka3
02-15-11, 14:36
Es runāju par attālumu nu aptuveni 2m. Ja tev pa gabalu trāpa tu jūti, bet nu zilumu nav.

S-G
02-15-11, 14:43
Spēlēju Airsoft jau 2gadus :ok:
Nekas tur nav sāpīgi ja ir sejas maska.
Munīcijas izmaksas 10 reizes lētāk kā Paintball
Airsoft munīcija viena spēle aptuveni 2-3Ls
Cik jums izmaksaa Paintball muniicija visai dienai gan jau vismaz pāri 30Ls

Un aisoft iero"ci vismaz izskatas reāli

Vairāk www.airsoftclub.lv
vai krieviski www.airsoft.lv

http://1.bp.blogspot.com/__pa9A58h3HA/S7PMv3IMHDI/AAAAAAAACik/523cOXeyyA4/s1600/motivator_airsoft.jpg

je31
02-15-11, 15:52
Nu nez... Airsoft jau ir pa visam cits pasaaciens. Reaalaaks, vairaak pietuvinaats dzivei utt. Domaaju, ka vajag vismaz 20 cilveeku grupu, lai pasaaciens izdodas.
Man personiigi paintball vairaak patiik. Vairaak sporta. Tomeer ja dabuu ar lielo kraasu bumbu, tad ir kaa speeriens, aatraak paariet. Nu un protams, ja reiz pa brilli dabuji, tad nenoslepsi.

Mjaa, es jau saaku te petiit Tippmann. Skatos ka 98 custom var sakkunet tiiri ok- flatline stobru uzlikt, dubulto trigeri un var dragaat ne pa jokam.

Kaadam nav sanaacis palietot Tippman 98 custom un Kingman Spyder Electra?

S-G
02-15-11, 15:59
Nu vismaz 20 cilvēki jau mēnesi pāris reizes savācās un uztaisa spēli.

Orange
05-14-12, 22:06
Atvainojos ka pacelšu mironīti, bet varbūt šo topiku kāds admins varētu pārdēvēt par Airsoft topiku? Parcik tēma ir aizsākta, esmu arī pievērsies šim hobijam un redzu ka pāris biedri ar spēlē, tad varētu kādreiz kopā uzraut kādu maču. Padalīties ar infu utt. Kopā jautrāk!

non7sens
05-14-12, 22:32
Izveido topiku ar nosauku EOZ Airsoft un aidā!

S-G
05-14-12, 22:53
Atvainojos ka pacelšu mironīti, bet varbūt šo topiku kāds admins varētu pārdēvēt par Airsoft topiku? Parcik tēma ir aizsākta, esmu arī pievērsies šim hobijam un redzu ka pāris biedri ar spēlē, tad varētu kādreiz kopā uzraut kādu maču. Padalīties ar infu utt. Kopā jautrāk!

Kur spēlē ?
Vai kādā komandā?

Orange
05-14-12, 22:56
komandā nop. Nu mēs esam trīs džeki kas parasti kopā braucam spēlēt. Spēlējam kopā ar http://airsoftizklaide.lv

S-G
05-14-12, 22:59
aizklaide.lv nekad neesmu bijis jo sliktas atsauksmes no citiem.
Tas tāds uz naudas pelnīšanu vairāk orentēts pasākums.

Orange
05-14-12, 23:05
nu nezinu, jo mums savi ieroči un viss pārējais, tā kā čalim sanāk iedot tikai 3LS
Un džeki diezgan sakarīgi. Nu un tiem kuri atbrauc ar tukšām rokām iedod visu ekipējumu un ieroci par 13LS uz 4h un BB var pildīt neierobežoti jo ar viņu ieročiem jāspēlē uz singlefire, bet ja maz cilvēku tad atļauj arī uz auto. Tā ka visu var sarunāt un atsauksmes tikai tās labākās.

S-G
05-14-12, 23:09
Ja jau ir savs ekipējums kādēl nebrauc uz airsoftclub spēlēm?

Orange
05-14-12, 23:15
Nesen tikai sākām ar to nodarboties tapēc palēnām jāosta gaiss, pagaidām vēl daudz kas pietrūks ekipējumā un to tad arī varu no aizklaides aizņemties.

WickedSick
05-14-12, 23:54
Cik pats ierocis maksaa?

S-G
05-14-12, 23:55
Skaties pats ko gribi
Taiwangun.com
šipings ~10ls

WickedSick
05-15-12, 00:43
Es domaaju, vispirms jaapameegina :D 17 ls tas prieks, ja? Cik reizes spelejot atmksajas šaujamais un kaska?

serioussam909
05-15-12, 03:59
Pats nesen iepirku šaujamo.
http://veikals.airsoftizklaide.lv/index.php?route=product/product&path=20_26&product_id=305
Ne no LV, protams :P
Nekādās sacensībās neesmu piedalījies - no sākuma +/- šaut jāiemācās mērķī...
Pa 17 ls nekas labāks par p.i.s.t.oli (salabojiet tak to rupjību filtru, reiz) kas pēc katra šāviena jāatvelk nebūs.
Full auto assault rifle (lodes ēd ātri :D) sākas no 70 or so + shipping.

S-G
05-15-12, 07:41
Mani šaujamie :D
http://failiem.lv/thumb.php?i=xabxcfm&n=airsoft.png (http://failiem.lv/viewer.php?i=xabxcfm&n=airsoft.png/)

WickedSick
05-15-12, 14:00
Vajag atrast kādu, kas iedod pamēģināt :D Tā vnk ņemt un pirkt īsti negribās. Es biju domājis, cik izmaksā pasākums 1x īrējot? Un kur var vnk iet tēmēt mērķī?

S-G
05-15-12, 15:13
Noma
http://www.airsoftclub.lv/forum/viewtopic.php?f=33&t=1220&start=0&hilit=noma

http://www.airsoftclub.lv/forum/viewforum.php?f=4
Ja +18g. Vari aizbraukt uz kādu atvērto treniņu un tur Visu izstāstīs un iedos paturēt rokā šaujamo. Sakarīgi pasākuma vadītāji. Par velti :D

Vai aizbrauc uz airsoftizkalides.lv pasākumu

S-G
05-15-12, 15:34
Kāds skaists airsoft video :ok:
http://www.youtube.com/watch?v=sK45xnlwC4g&feature=plcp

WickedSick
05-15-12, 17:47
Paldies par info! Ja man buutu pozitiiva reputacija, tad iedotu tev + :D

Orange
05-18-12, 19:41
Tiem kas grib pamēģināt kas tas ir šo 7dien var ierasties Kadagā iepriekš piesakoties airsoftizklaide.lv

non7sens
05-18-12, 22:23
Cilvēki varbūt var ieteikt kādu AEG 200 Ls robežās vai online store?

S-G
05-24-12, 16:59
Cilvēki varbūt var ieteikt kādu AEG 200 Ls robežās vai online store?

Tu pa priekšu izdomā kādu šaujamo vēlies.

Sākumam derēs
Metāla :ok:
Un M4 vienmēr varēs pārdot ;)

http://www.taiwangun.com/electric-air-soft-guns/pj4-cqb-p-j_1.html

No gunfire.pl šomēnes free shipings virs 150eiro

http://gunfire.pl/search.php?filter_producer=&filter_category=&filter_price=&filter_instock=y&filter_text=+

mystykal
11-15-12, 16:41
Nu ko, ir airsoftisti šeit, vai nav? Es sāku iepirkt equip, domāju, varbūt arī te ir kāds, kas ar to nodarbojas, vai plāno nodarboties.. ja ir, varbūt pm man, iespējams varam sarunāt doties uz kādu no spēlēm :D . Pēdējo spēli organizēju pats, savācot atsevišķi cilvēkus, respektīvi, ne publiskā, bet privātā. bijām 14 kakli, un spēlējām 6h. (īrējot atsevišķi, sanāk lētāk, plus equip dod uz 24h!). Varam varbūt EOZ ietvaros savākties kādu reizi, for fun uzspēlēt? :) Ar savu equip maksā 3Ls, ja ej uz publisko spēli, bet ja nav equip, tad 15ls (4h). Vēl var mēģināt nocopēt atlaižu un mass-buy portāla piedāvājumus (1x izdevās iepirkt 12 biļetes pa 7,5Ls, ar unlimited ammo, + visu equip, 4h).

Svens
11-15-12, 16:50
Count me in - vai tas būtu EOZ Paintball vai Airsoft pasākums. ;) Var arī nebūt tieši EOZ, esmu gatavs piemesties klāt jebkurai kompānijai. :D

Orange
11-20-12, 21:54
Pats spēlēju gandrīz katru otro nedēļu.

Džunga
11-21-12, 14:57
Hmm, vajadzētu pamēģināt :) Ir viens topošais ''rada gabals'', kurš aktīvi ar airsoft nodarbojas!

smartdevil
02-14-13, 10:28
Nedaudz sanāca darbība ar "lāzer" ieročiem.
Ja ir ieplānotā taktika, tad ir interesanti, bet nav domāts mežam un spēlei uz precizitāti - drīzāk meitenēm.
Peinbolu neuzskatu par funny - plika pašaudīšanās.
Parādījusies interese par airsoft.
Varbūt kāds var apstātīt uz šo brīdi, kur var iemēģināt ieročus? Cik tas maksā?Cik maksā spēle? Vai viena spēle var ilgt vienas dienas ietvaros vai tas ir, teiksim, 1h jautājums? Cik izmaksā visa ekipējuma noma?
Vai ieroči ir ar vienādu stiprumu vai tomēr snaiperene attiecīgi velk tālāk?

Baigais Janka
02-14-13, 11:07
->smartdevil
Divos vārdus par to lāzera paintbolu vari pateikt? Man te kakraz nākošsestdien jāiet - vienam no radu sīkajiem dzimumdiena, ta tas process tiek uzsaukts. Provēju atrast iemeslus, lai atteiktos, bet nesanāk :) Kā vecs militārists, līdz ūkai ar normāliem agregātiem esmu izšeptējies, da tā, ka ieroči vienkārši riebjas, kā šķira. Ta nu ar šausmām štukoju, ka diena būs pagalam :)

Simsons2
02-14-13, 11:33
->smartdevil
Divos vārdus par to lāzera paintbolu vari pateikt? Man te kakraz nākošsestdien jāiet - vienam no radu sīkajiem dzimumdiena, ta tas process tiek uzsaukts. Provēju atrast iemeslus, lai atteiktos, bet nesanāk :) Kā vecs militārists, līdz ūkai ar normāliem agregātiem esmu izšeptējies, da tā, ka ieroči vienkārši riebjas, kā šķira. Ta nu ar šausmām štukoju, ka diena būs pagalam :)

@ GoPlanet? Sen nav būts, bet skaties lai sīkais(-ie) nav pārak kartstās drēbēs, jo tur sanāk pasvīst pamatīgi, vismaz kad pēdējo reizi tur biju.

Vai runa par citu vietu?

smartdevil
02-14-13, 12:04
Nav gluži laser, bet gan infrasarkanais stars vai kāds tur TV pultīm bija. Tas bērnu variants nu točna nav priekš pieaugušajiem.
Ja ir plānots starp būvēm un telpās, tad ir ok. Kaut arī pret sienām un grīdu tā saukto "rikošetu" taisa - atstarojas un trāpa.
Precizitāti lielija - ja mašīnā brauc, tad, trāpot šoferim, blakussēdētaju neskar. WTF :doh: Ja tā var izteikties par precizitāti, tad es ir balerīna.
Kokiem un krūmiem velk cauri 50%tos. Jēga aiz koka slēpties maznozīmīga. Gaismā uztveršanas diodes uz galvas redzēt prakstiski nevar. Tumsā cita lieta. Vienīgi savējos var apšaut, kaut arī gaismā neatšķirsi savējo no pretinieka, ja vien nav kaut kādas atšķiršanās kāsas. Atkodu, ka vienu sensoro lampiņu uz galvas labāk likt virs kreisās acs un varbūt pat nedaudz tālāk. Tieši pa vidu uz pieres neiesaku, jo diode uz priekšu spīd kā lukturītis - no tāluma ātrāk pamanīt. Bet ja ir virs kreisās acs un otra uz mugurpusi ir nemanāma, tad var drošāk mērķēt aizslēpjoties aiz koka.
Ieroči ir pietuvināti reālo svaram.
Precizītāte nu kāda var būt pults staram. Pret ložmetēju nav liela jēga cīnīties, ja vien no tāluma ar snaiperu neizbliež. Distance patīkami, ka jaudīgākiem ieročiem lielāka, bet ej nu uzmini, kurš ir trāpījis. Vismaz šiem nebija tā pacha, kurš uzrāda no kura ieroča trāpīts. Dzīvības deva katram pa trijām. Ja trāpa, tad jāmauc prom (pārs sekunžu laikā ir neaktīvs), kamēr nav atņemtas pārejās.
Vairāk ideja ir uz to, kurš kuru ātrāk sašaus. Lodes nav jāžēlo, ja kādu ierauga.
Pa lielam taktika dienas gaišajā laikā vispār nekāda. "Skolotājs" tā arī teica, ka max 1 spēles laiks ir 30sekundes 100x100m platībā.
http://static.uk.groupon-content.net/58/94/1319215739458.jpg

Baigais Janka
02-14-13, 12:46
Nu, cik sapratu - ies uz to Zelta Boulingu. Sievieši ta arī ies raut boulingu vaļā, a večiem jākrīt bērna prātā, lai tam sīcim būtu kompānija :)

fubar
04-07-13, 10:41
piedalieties Airsoft.lv (krievu forums) un Airsoftclub.lv rīkotajos pasākumos, pārējie ir kaut kas mazāk-kā-airsofts (komercpasākumi cilvēkiem, kas ar airsoftu saskaras pirmoreiz). visi laipni aicināti, nevajag baidīties jau uzreiz sākt normālā "līgā"! ar savu inventāru tas visbiežāk nemaksā neko! ja nav savs inventārs- tad to var iznomāt un mūni nopirkt. par pēdējām opcijām droši raksti PZ.

smartdevil
04-07-13, 15:15
Ieliec te info, cik nomājot izmaksā? Un cik vispār izmaksas uz vienu dienu varētu sanākt no cilveka un vai atšķirās cipars, ja grupa nomā? Kādi ir pieejamie ieroči?

fubar
04-07-13, 15:43
izmaksas:

ieroča noma (ir ļoti daudz dažādi varianti,ko vien sirds vēlās, ieskatam var paskatīties airsoftclub.lv forumā. (http://www.airsoftclub.lv/viewtopic.php?f=33&t=1220)(fubar un streelnieks.lv nomas šobrīd strādā kopā) vidēji 10 lati uz dienu/nedēļas nogali vienai personai.

bumbas- var iztikt ar tūkstoti uz vienu spēli, tas ir 2-2.50 ls par ļoti labām bumbām.

aizsargekipējums nāk līdzi komplektā- brilles, sejas maska (ja liekas, ka vajag masku- man piemēram nevajag)

tātad minimālais aprīkojums, pietiekams lielai daļai iesācēju, izmaksās ap 12.50!

papildus var iznomāt ērtu formu- 2-5 ls, uzkabi, papildus sidearm (****ole/ SMG)

ir iespējams ņemt uzreiz PRO komplektu- apgērbties, noekipēties ar ķiveri, uzkabi, rāciju, garnitūru. un tā saucamajām mehāniskajām aptverēm, kas jau ir normāla lieta pieredzējušiem spēlētājiem. as seen in Modern Warfare :D tas izmaksās 20 ls, 1K bumbas ir iekļautas cenā!

ir iespēja iznomāt arī "smagākus" ieročus- ložmetēju, snaipera šauteni. bet šiem ieročiem spēlēs ir daži ierobežojumi un noteikti neiesaku, lai sāktu iepazīties ar airsoftu.

grupām- protams atlaides, atkarībā no grupas lieluma. bet- ja spēlē ap 10 cilvēki, tad vienai personai izmaksas ir jau 10 ls, pret apt. 12.50 individuāli.
vēl vairāk tautas- vēl izdevīgāk.

vēl mēs (http://www.streelnieks.lv) taisam korporatīvos pasākumus un vecpuišu ballītes. cilvēkiem līdz šim ir pat ļoti paticis :)

p.s. ja foruma administrācija uzskata šo par spamu vai jebkādā veidā nepiemērotu info šim forumam, atvainojos un dzēšu šo ārā, mani pašu lūdzu понять и простить :)

psyhz
04-07-13, 22:56
Ir spēlēts Airsofts, pa 10ls uz 4h. Baigi forši bija. Iesaku visiem. Cenā tur bija ķivere, kakla sargs, ierocis un bumbiņas. Ja kas, varu dabūt kontaktus caur kuriem gāju spēlet. ;)

Rode
07-29-13, 20:28
Tā, domāju te ir lielāka jēga likt, nekā kādā pārdošanas topikā konkrēto info.

Pārdodu 4 elektriskos airsoft automātus un 2 snaiperus + vēl pāris štruntus. ****oles, makstis, aizsargus, ir arī mazliet munīcija utt.

Lietoti 1x :shura: Te pat jau EOZ arī biju izveidojis topiku, kad rakstīju, ka gribu pirkt, lai paspēlētu draugu lokā utt. Nopirku, bet uzspēlējām tik 1x. Reāli patiesībā ļoti forši, bet nu savākties kkā neizdodas un pat arī nemēģinu neko organizēt, jo ir gana dafiga ko tāpat darīt, tāpēc viss stāv un netiek lietots.

Karoč, ja ir interese kādam, rakstat PM un runāsim tālāk. Par cenām utt. Kopā par visu tur tuvu 1000 Ls aizgāja, vienu automātu varētu laist prom par ~ 100Ls +- tur mazliet viņi atšķiras un tā. Ja interesē, PM un runājam visu sīkāk utt.

http://content27-foto.inbox.lv/albums/m/m.rode/Airsoft/IMG328.sized.jpg?1375118698

http://content27-foto.inbox.lv/albums/m/m.rode/Airsoft/IMG331.sized.jpg?1375118673

mystykal
06-02-14, 13:45
Nuko, airsoftisti un paintballisti.

Tā nu ir sanācis, ka 3 gadus atpakaļ arī es sāku nodarboties ar airsoft. Pašreiz es pats organizēju un vācu spēles. Piedāvāju savākt grupiņu ar EOZ'istiem kas vēlas un uzspēlēt. Var desas sacept pēc tam utt... Tā kā strādāju ar ne-saviem īres ieročiem, tad cenas ir +/- 25Eur no cilvēka, kur iekšā ietilpst šaujamais, + viss lai varētu šaut un sevi aizsargāt (formas frencis, bikses, šalle, cimdi, maska/brilles). Tikai apavi savi jāpaņem. Ja savācas vairāk cilvēku es varu provēt sarunāt skidonu. Max gan būtu +/- 20 cilvēki. Ir interese? Ja nesanāk grupās, tiek organizētas publiskās spēles, svētdienās / sestdienās, kur var atbraukt uzspēlēt, kopā ar citiem. Tas nu tā, piedāvāju, ja kāds grib. Interesanti, cik no kolēģiem šeit vēl nodarbojas ar šo aktīvās atpūtas veidu? :)

melts
06-02-14, 15:43
Man vienmēr ir paticis paintballs, airsoftu arī vajadzētu izmēģināt, tā kā interese man ir. Kurā vietā atrodas tas viss pasākums?

Simsons2
06-02-14, 16:07
Nuko, airsoftisti un paintballisti.

Tā nu ir sanācis, ka 3 gadus atpakaļ arī es sāku nodarboties ar airsoft. Pašreiz es pats organizēju un vācu spēles. Piedāvāju savākt grupiņu ar EOZ'istiem kas vēlas un uzspēlēt. Var desas sacept pēc tam utt... Tā kā strādāju ar ne-saviem īres ieročiem, tad cenas ir +/- 25Eur no cilvēka, kur iekšā ietilpst šaujamais, + viss lai varētu šaut un sevi aizsargāt (formas frencis, bikses, šalle, cimdi, maska/brilles). Tikai apavi savi jāpaņem. Ja savācas vairāk cilvēku es varu provēt sarunāt skidonu. Max gan būtu +/- 20 cilvēki. Ir interese? Ja nesanāk grupās, tiek organizētas publiskās spēles, svētdienās / sestdienās, kur var atbraukt uzspēlēt, kopā ar citiem. Tas nu tā, piedāvāju, ja kāds grib. Interesanti, cik no kolēģiem šeit vēl nodarbojas ar šo aktīvās atpūtas veidu? :)

Agrāk bieži sanāca braukāt spēlēt paintballu ogres pusē ar ex-mates no contra.lv ,ja ir transports kurā var pievienoties i'm in kādā weekendā

mystykal
06-02-14, 16:24
Pagaidām, visas asiņainās kaujas notiek Klāvos. https://www.google.lv/maps/dir/56.9559959,24.1220389/56.6650593,24.1403396/@56.7941193,23.9766962,11z/data=!4m4!4m3!1m0!1m0!3e0

Es te ieliku linku kur unt kā tas notiek, galvenais, ir redzams gala punkts! Pārējo jau var katrs manuāli pievienot.. Tādā gadījumā, ja ir interese, ieteiktu noskaidrot aptuveno datumu, kad ko tādu vēlaties. Pieejami ir darba dienu vakari pēc 18:00, or EXTREME variantā 17:00, vai, vis drīzāk, kādā no sestdienām, svētdienām. Pārsvarā ir divi laiki. laiks nr1. = 10:00 - 13:00. Laiks nr2. = 14:00 - 17:00. +/-. Bet par cik vadītu spēli es, tad jau varam pavilkt ilgāk, nekā standarts.. Vienīgi baterijas tādu kārtīgu spēlēšanu tur aptuveni tās 2.5-3h. Tāpēc jau tas laiks tur tāds ir :D Kad masveidā sāk sprāgt baterijas, tad gan nav cool :D.

DJWoX
06-02-14, 18:15
arī interese kāda weekendā jo darbā parasti lidz 19 :

edza
06-02-14, 18:32
Baigi tālu :/

CeleronS
06-02-14, 19:10
Varētu būt arī intrese, vienīgi pašlaik nauda nav vispār.

andz
06-02-14, 23:17
Isti veči spēlē hardball :D (https://www.youtube.com/watch?v=FXL6i7fOm7I)

mystykal
06-03-14, 08:26
jā, hardballs aī ir interesants, bet liela daļa sāk kaukt jau iekš airsoft kad ievelk no 10-15m, kur pieļaujamie ātrumi ir 100-120m/s. Harball = 140-160. Stipri sāpīgāks pasākums un dārgāks arī;

Simsons2
06-03-14, 13:11
arī interese kāda weekendā jo darbā parasti lidz 19 :

Tāda pati situācija, kā jau minēju ja būs kāds kurš no centra paķert ar auto varēs - praktiski jebkurā weekendā pievienotos.

mystykal
06-03-14, 15:39
Varētu noteikt kādu datumu, kad Jūs kolēģi esat brīvi un varat savākties, vismaz 90%.. piemēram, EOZ Outdoor-Party ietvaros. Vakarā šašliks, utt :D tur pat ir nojume un ugunskura vieta ar sēžamajiem riņķī! Tad, kad būtu zināms datums, arī man būtu vieglāk sākt plānot.. Jo vakari, un nedēļas nogales vasarā ir uj uj uj. JA laicīgi neieplāno, tad parasti aizpildās ātri, ar 2-4 spēlēm dienā / weekendā. :D

mystykal
07-07-14, 10:51
Tā. Mēs oficiāli pārvācamies atpakaļ uz Kadagu. Ar valsti un pašvaldību viss ir oficiāli saskaņots, principā legāli mēs šķiet esam vienīgie, kas tur drīkst spēlēt. Ir plāns taisīt talku un uzkopt teritoriju, uztaisīt šķēršļus, iekārtot atpūtas stūrīti ar mangāli / ugunskuru, utt. So... Tagad spēles defaultā notiks kadagā, bet ja kāda grupa īpaši grib, tad citur. Saņemās, EOZ, ejam paskriet un pašaut :D

kalcijs
07-07-14, 12:04
Es par! :shoot:

Pagaidām gan īsti nezinu kad tieku/netieku sakarā ar darbu, bet kad jau te izdomās konkrētus datumus tad arī varētu skatīties kā būs ar tikšanu.
Kā vispār ir ar apģērbu, to jāpiemeklē pašam, vai arī kaut ko no tā būtu iespēja dabūt uz vietas?

ArtieB
07-07-14, 14:57
Es labprāt iemēģinātu, jau kādu gadu gribu, bet manā paziņu pulkā nav cilvēku, kas gribētu skraidīt pa mežu, tādēļ arī neko neesmu pircis, ja varētu ietestēt - neatteiktos. Bet arī tikai brīvdienās sanāktu.

Slammer
07-07-14, 17:13
labprāt pievienoos. sava ekipējuma nav, bet ir transports ar ko palīdzēt aizgādāt 3-4 kaujiniekus. ar laikam ir kā ir un domājams man labāk der kāda darbadiena, bet ir jāzin par konkrēto datumu.

mystykal
07-08-14, 08:23
Man par laimi ir praktisi viss, lai nodrošinātu mazu grautiņu aptuveni 20 cilvēkiem. Formas jakas, bikses, šalles, brilles, vai pilnās maskas, cimdi, un stroķi. No Jūsu puses vajag tikai ērtus apavus skriešanai, labu garīgo, vēlmi aktīvi pavadīt dienu, kā arī galu galā - atpūsties un socializēties! :D Standartā spēles maksā 22-25 Eur uz 3 stundām. BET, par cik vadu es, un priekš "korišiem", tad es varu mūsu pasākumu pavilkt uz 4h. Ja nu kādam būs iekšā tik ilgi skriet :D Iespējams, ja būtu interese, es varu uztaisīt kaudzi ar granātām, savējiem pa 2E, parasti 3E gab. Sprādziena un šrapneļa radiuss - 10-15 metri.

konfekts
07-08-14, 15:30
Par cik Kadaga nav galīgi tālu, es ar piesakos...
vācamies?

kalcijs
07-08-14, 20:22
Man pa lielam šķiet ka der 6 un 7 dienas, tikai ne šonedēļ. Pēc ~10. augusta gan derētu +- jebkura diena, bet gan jau ka savāksimies ātrāk par augustu :D

mystykal
09-11-14, 11:07
Hey !

Sarunāju atlaidi, no 22 eur uz 20 eur. Bet nosacījums tas pats, mums ir jābūt vismaz 10. Tātad, mēģinam savākties?

P.S. sezona drīz beigsies.. tāpēc jāpasteidzas, ja vēl gribas šoruden! ;)

AMX
09-11-14, 11:19
gribētos paprovēt - ģenerē datumu

Simsons2
09-11-14, 11:39
Viss atkarīgs no datuma(-iem), tā kā 20-27 neesmu LV.

mystykal
09-11-14, 19:36
Teiksim piedāvāju šos datumus - 4. oktobris, 5. oktobris, 11. oktobris, 12. oktobris. Uz kuru vairāk tiekat? Tad arī precizēsim pieejamos laikus!

mystykal
09-11-14, 19:38
Teiksim piedāvāju šos datumus - 4. oktobris, 5. oktobris, 11. oktobris, 12. oktobris. Uz kuru vairāk tiekat? Tad arī precizēsim pieejamos laikus!

On Fast notice - šo svētdien, ir pieejams laiks. 14. septembris. Ja būs ātrā atsaucība, tad pateikšu rīts vai vakars. Pagaidām pieejami abi, šķiet.

Sunroot
09-11-14, 19:39
Ja mani var kaut kur savākt un atvest no Rīgas labā krasta, tad es ar piedalos.

Armands
02-18-15, 01:59
Airsoft noma, tirdzniecība, serviss!
Paintball noma, spēļu organizēšana!

Sarunāsim labas cenas, EOZ biedriem noteikti atlaides.
Rakstam airsoftlatvia@gmail.com jeb 26593396

Simsons2
04-21-15, 17:45
Uzbampošu, paliek siltāks - varbūt kāds taisās tuvākajā laikā arī savākties/spēlēt? Labprāt pievienotos.

edza
04-21-15, 19:32
es tiktu tikai uz to kas uz ceļa Ogre-Ulbroka netālu no tīnūžiem ... + man tas liekas viss normālakais

Armands
04-21-15, 22:14
Mums laukums atrodās Kadagā, veca armijas bāze.
Video var vairāk redzēt par konkrēto vietu. Spēles vietai kapacitāte līdz 100 spēlētājiem. Tur organizējam peintbola un airsofta spēles. Spēles vada profesionāli militāristi no SUV un Militārās policijas, var dažādām grūtības pakāpēm organizēt.

https://www.youtube.com/watch?v=e2_GIhQJPG0

Simsons2
04-21-15, 22:19
Mistikals te pagājušogad mēģināja savākt uz tiem laikiem īsti nesanāca dēļ tā ka nebiju iekš LV, gribētu kādam bariņam pievienoties ar cerību ka var paķert 2x cilvēkus no Rīgas tādēļ uzbampoju jebkurā gad. interese ir par kādu paintball maču. Sen sen vairākas reizes ir būts Ogres paintballā

IronSoul
05-27-15, 13:02
par airsoft tēmu smuks video

https://www.youtube.com/watch?t=31&v=4Ec1NsEoKZ4

Armands
07-06-15, 23:51
Airsoft spēles, ekipējuma noma, tirdzniecība, serviss!

Sarunāsim labas cenas, EOZ biedriem noteikti atlaides.
Rakstam airsoftlatvia@gmail.com jeb Armands 26593396
http://www.airsoftlatvia.lv

Marcha
01-26-16, 23:29
Varbūt kāds piedāvā pārdot paintball komplektu? Ir interese

mystykal
05-10-16, 13:38
Par paintball - tur patiesībā jāskatās paintball forumā. Vislabāk tieši tur, būs speci, kas pastāstīs kas un kā! Vai nu paintball.lv. Cik zinu, vai nu, cik redzams, Latvijas ofic'jālais klubiņš.. Protams, viņi ir vairāki. Vēl var provēt skatīties busas.lv. It kā sakarīgi džeki arī tur! :)

lacom
05-25-16, 15:09
Kas jāzina un jādara lai mani pirmo nenošauj?

CeleronS
05-25-16, 15:14
Kempo!
Ja lūri, tad lūri ātri un bāz galvu ātri atpakaļ aizsegā. Uzbrūc tikai tad, kad viņi maina pozīcijas. Vai neuzbrūc vispār un pirmais netiksi nošauts.

Kunz
05-26-16, 00:57
Ja iztēle ir bagāta, iedomājies, ka šauj ar īstām lodēm un no trāpījuma tu mirsi (tad ir parasti divi varianti - vai nu adrenalīns gāžas straumēm pa ausīm ārā vai arī bikses ir pillas :D) Ja nekad neesi ieroci turējis rokā, nekad neesi šāvis ar kaujas patronām, iedomāties būs pagrūti... Bet jebkurā gadījumā aizsegi, bravūrības neesamība un nestandarta domāšana ļaus ilgāk noturēties nenopļūkātam ar krāsām. Nu, un komandas darbs (ja ir komanda) ar piesegšanu/uzmanības novēršanu.

lacom
05-26-16, 07:14
Sausais atlikums - manas taktiskās zināšanas ir daudz labāka kā citu pensionāru adīšanas pulciņu dalībniekiem.
beigās ar kaut kādu punktu zaudējām ungāriem, bet kopumā Ok. Ja neskaita, ka svīda ciet brilles un bumbas bija zelta cenā.

P. S. Esmu šāvis ar kaujas ieročiem (nedaudz (kalaša un makarov))

Paldies

Simsons2
05-26-16, 15:07
Gadus 10 atpakaļ kad pastāvīgi braukājām uz Ogri paši vedām/pirkām bumbas veikalā, uz vietas protams tās tiešam zelta cenā. Cik tagad ir kādi ~10-15eur par 300 bumbām?

geex
05-26-16, 15:24
Cik sanācis spēlēt pēdējo gadu laikā - kaste 2000gab/60€, 2 kastes 110€.

lacom
05-26-16, 17:01
mums 1 kaste 1000 bumbām - 69.99GBP (~92 eur)

melts
05-26-16, 17:11
Nav brīnums, ka visi vairāk uz Airsoft pavelkas. Funis tas pats, bet bumbas 10x lētākas.
Pēdejoreiz kad spēlēju, pa 6 stundām kādu piecīti varbūt izšāvu.

Marcha
05-27-16, 22:11
Nav brīnums, ka visi vairāk uz Airsoft pavelkas. Funis tas pats, bet bumbas 10x lētākas.
Pēdejoreiz kad spēlēju, pa 6 stundām kādu piecīti varbūt izšāvu.

par airsoftu runājot, kur rīgā var uzšaut normāli? Un kādās cenās, gribētu pamēģināt.

Armands
06-06-16, 14:35
www.airsoftlatvia.lv Melts un vel dazhi citi ir bijushi jau pie mums Kadaga.