PDA

View Full Version : Iesakiet MB uz 1155 HTPC tipa kompim

kuzmitch
06-05-11, 14:49
Sveiki!

Nevaru līdz galam izvēlēties mb priekš ķipa htpc datora uz 1155 soketa.
Ir pāris prasības:
- HDMI
- vairāk par 2 satām
- PCI slots

USB3, e-sata un ramslotu daudzums nav noteicošais.
Doma ir pagaidām izmantot kā desktopu un pēc laiciņa salikt kā htpc.

Pagaidām metu acis uz Intel DH67VR (http://www.intel.com/products/desktop/motherboards/db-DH67VR/DH67VR-overview.htm), iekšā liksies i3 2100. Bet tā līdz galam neesmu sapratis vai tiešām gribu to plati, varbūt ir kāds cits "jauks" variants... :confused:

Jurij
06-05-11, 15:20
Apskaties tadu H67MA-E35 B3 MSI vai H61MU-E35 B3 MSI, ari variants GA-HA65M-UD3H-B3

bornbad
06-05-11, 15:24
HTPC uz Mini-ITX vai Micro-ATX?

kuzmitch
06-05-11, 15:39
vairāk izskatās ka mATX, jo mITX praktiski neatbilst prasībām, nekur nav viss kopā ko man vajag - arī salīdzinoši ok mātesplatēm izdomā pieriktēt tikai 2 satas vai vel nezinko nepielikt... :doh:
tā kā korpusa vel nav un pagaidām būs desktopa vietā ar videokarti gtx460 tad par to domās pēctam uz rudens pusi ;)

nu jā, vel gribās ap kādiem 50Ls lai nostājas...

bornbad
06-05-11, 15:51
Nju ar h61 tur būs lērums more or less ok mātes zem 50 ar vajadzīgo speceni. h67 gan būs jāpameklē. Pēc inerces teikšu Intel mobo ir sūdi, bet nu konkrēto rokās turējis neesmu, so objektivitāti te nemeklē. ;)

kuzmitch
06-05-11, 16:00
Intel mb ir sūdi, jo? Es te nemeklēju baigo argumentu utt vienk ar laiku un pieredzi ir izveidojies viedoklis par intel mb kā stabilu lietu. Jā viņām nekad nav bijis bling-bling dizains un citiem vienmēr ir vairāk fīčas... Es nez, man atkal msi nevisai...

bornbad
06-05-11, 16:09
Nemācēšu tev bezaizspriedumaini atbildēt. Pāris "fīčas", kas nāk prātā: sūdīgs vai nekāds OC (H6X gadījumā neaktuāli anyway), gļukaini biosi un draiveri. Par izturību gan nekas slikts nav dzirdēts. :confused:

Moon
06-05-11, 16:37
intel plates jau vairaak biroja karbaam un prieksh htpc neskadetu jau neliela deva bling bling.
pirmā plates, kas izleca no mekletāja, kas izpilda tavas prasiibas MSI H61M-E33 (B3) buutu labaaka izveele par intel plati.

Hefaists
06-05-11, 17:05
varbut GA-H67N-USB3-B3?
ehh neatbilst cenai ...

Jurij
06-05-11, 17:32
Kur GA-H67N-USB3-B3 PCi slots? man liekas vajag PCI-E un PCi slotu.

Hefaists
06-05-11, 17:57
Kur GA-H67N-USB3-B3 PCi slots? man liekas vajag PCI-E un PCi slotu.

es tupojs, pardon:doh:

Kuuminsh
06-05-11, 18:02
Intel mb ir sūdi, jo? Es te nemeklēju baigo argumentu utt vienk ar laiku un pieredzi ir izveidojies viedoklis par intel mb kā stabilu lietu. Jā viņām nekad nav bijis bling-bling dizains un citiem vienmēr ir vairāk fīčas... Es nez, man atkal msi nevisai...

Ir ir sūdi.
Intel lētais gals laikam pat ir lielāki sūdi kā es nez.. vienalga kas cits.
Neatminos modei, pagrābām 3 dēļus +i3 cpu.
VISI dēļi ir ar gļukiem.
Zilie, karas nost pie suspenda, zūd USB klava bla bla bla.
Protams, uzliekot jaunāko BIOS šis tas uzlabojas, bet kopumā.. es i šokā par tādu "kvalitāti"
Agrāk Intel dēļi tik tiešām bija ļoti ok, tagad.. sūdi kaut kādi.

Jurij
06-05-11, 19:15
Lietojs gan GB, MSI, ASUS mb uz s1155, visi ok, ipaši tagad, par intel nevaru pateikt, pec izskata un atsauksmem nav labas.

Izliecies
06-05-11, 19:38
pie viena - kaa ir ar taam pashaam leetaakajaam asrock 1155 plateem? nav noveerojami gljuki, kaa kuuminsh mineeja par intel plateem?

Hefaists
06-05-11, 19:57
pie viena - kaa ir ar taam pashaam leetaakajaam asrock 1155 plateem? nav noveerojami gljuki, kaa kuuminsh mineeja par intel plateem?

letakajam s775 platem asrock, parasti iebuvetais lans mira, shitajam vajadzetu but mazak gljukainam, jo ka te dazhi izteicas asus limenim tuvojas asrock :)

kuzmitch
06-05-11, 20:17
es atkal par intel lētākajām h61 (ww3 uc) esmu dzirdējis tikai labu. ASrock galīgi negribas, tur arī skatijos, un, ja nejaucu, cenas ir vienādas ar līdzvērtīgām asus platēm. Būs velreiz caur asus piedāvājumu jāiziet, bet tur ja nemaldos bija prikoli ar tikai 2 satām...

A pci slotu man priekš wifi vajag...

Izliecies
06-05-11, 20:35
baigi laba taa pci karte? var tachu nopirkt usb puljkji.

kuzmitch
06-05-11, 20:52
usb puļķim nevar pielikt ārējo antenu. Ne par to ir diskusija.

duksis
06-05-11, 21:01
ta ņem lētēko h61 plati, kas atbilst tavām prasībām, par asrock pēdējā laikā vairs nav dzirdētas sliktas atsauksmes, bet tas jau forumā ir apspriests, kia tas ir asus meitas uzņemums.. nav vairs soc478 laiki, ka asrock sprāga uz nebēdu. Pats lietoju msi h61mu-e35 plati(jo uz to brīdi nebija nekas cits pieejams LV) saku tikai to pašu labāko price/perfomance ziņā. :) Vienīgais kas laika gaitā nav mainījies un ko var ņemt tikai ofisa kastēm ir intel mb - vienkārši izraisa riebumu :puke:

kuzmitch
06-05-11, 21:19
es tā skatos ka aizvien vairāk man sāk iepatikties MSI H61MU-E35 B3.

Izliecies
06-05-11, 21:24
nu tad jau jaa.. man likaas, ka obligaata prasiiba ir mitx

duksis
06-05-11, 21:26
Nu man tā plate izmantojās desktopam kopā ar i3 2100. Usb 3 noderēja čoma jaunajam ārējam hdd, filmas + stuff kopējas ļoti ātri. Bet kad nopirku biosā bija jāatslēdz kaut kāda figņa - jo likās kā dzirdamas droseles vai kas kas tāds :D Bet tagad viss ir "kruta" problēmas netiek novērotas ;)

edit: Te par manu problēmu un atrisinājumu var palasīt (http://eoz.lv/showthread.php?t=8444&highlight=sicosa+skana) :D

kuzmitch
06-05-11, 21:37
nu kad tā plate kļūs par pilnvērtīgu htpc tad drošvien pielikšu ar vadu netu, bet pagaidām tajā vietā kur stāv desktops vads nav iespējams.
Nez kurš mani iespaidoja bet man vairs tā intel nepatīk. Vel izdomāšu vai usb3 man vajag, moš noder kādreiz vēlāk, starpība tur neliela cenā.

Nils
06-05-11, 22:59
Man pašlaik stāv Intel DH67BL, nekādu gļuku nav. Sākumā nevarēja biosā ventilatoru apgriezienus regulēt un Intel utilītas negāja, bet pēc biosa atjaunināšanas viss kārtībā. No visa H67 piedāvājuma man tieši Intel plates patika un patīk vislabāk. Tagad droši vien pirktu šo Gigabyte Z68, bet to tobrīd vēl nebija un tā ir arī cita cenu kategorija.
http://www.dateks.lv/cenas/64/54765_gigabyte_ga_z68x_ud3h_b3.php

Varbūt arī vēl ielikšu to Z68, bet pagaidām nekādu vajadzību nejūtu. Vēl man patīk, ka šai platei ir ļoti īss laiks līdz POSTam, līdz ar to ļoti ātra datora ieslēgšana. Piemēram, Asus P67 platēm tas laiks ir krietni ilgāks (cik nu YouTube nolūrēts).

Vienīgais mīnuss (ja tas ir mīnuss) ir maza un štruntīga redele uz dienvidu tilta, līdz ar to PCH temperatūra ap 60. Specenēs gan norādīta max pieļaujamā temperatūra ap 120, tātad nekas traks nav.

Bet tie teksti, ka visas Intel plates ir sūds, ir galīgi dīvaini, lai neteiktu aplami. Daudz Intel plašu ražo arī Asus, Gigabyte un MSI. Tad ko, arī visas šo ražotāju plates ir sūds?

Skaidrs, ka prāva daļa Intel mobo slikti klokojas, jo vienkārši nav tam paredzētas. Toties neklokojot ir krietni stabilākas par citu ražotāju platēm.

Visumā priekš HTPC pirktu šādu atkal. Uzmet aci:
http://2u.lv/lat/e-shop/1051.1171.3433_0/Pamatplates.html?id=302142
http://ark.intel.com/Product.aspx?id=50098

Hefaists
06-05-11, 23:33
Man pašlaik stāv Intel DH67BL, nekādu gļuku nav. Sākumā nevarēja biosā ventilatoru apgriezienus regulēt un Intel utilītas negāja, bet pēc biosa atjaunināšanas viss kārtībā.

Bet tie teksti, ka visas Intel plates ir sūds, ir galīgi dīvaini, lai neteiktu aplami. Daudz Intel plašu ražo arī Asus, Gigabyte un MSI. Tad ko, arī visas šo ražotāju plates ir sūds?

Skaidrs, ka prāva daļa Intel mobo slikti klokojas, jo vienkārši nav tam paredzētas. Toties neklokojot ir krietni stabilākas par citu ražotāju platēm.

nemaz nav gljuks , ja nevar apgriezienus regulet un ta ir defulta jau paredzeta fiica.....

paradi savus informacijas avotus shim apgalvojumam...par to, ka intel mb razho citi uznjemumi?!

atkal, kur ir kads pieradijums tam ka mb, kurai ir iespeja klokot cpu neklokota veida bus nestabilaka par inteli, kuram nemaz nav iespejas klokot....kur taja logika vsp?

Nils
06-05-11, 23:56
nemaz nav gljuks , ja nevar apgriezienus regulet un ta ir defulta jau paredzeta fiica.....

paradi savus informacijas avotus shim apgalvojumam...par to, ka intel mb razho citi uznjemumi?!

atkal, kur ir kads pieradijums tam ka mb, kurai ir iespeja klokot cpu neklokota veida bus nestabilaka par inteli, kuram nemaz nav iespejas klokot....kur taja logika vsp?

Kā jau teicu, pēc biosa atjaunināšanas gļuku nav. Pirms atjaunināšanas biosā tā sadaļa vienkārši nebija maināma - pelēka, t.i. tikai informācijai.

Tak paskaties uz hi-end platēm, viņiem pat dzesēšanas redeles ir no Asus. Asus plates ar Intel logo.
Labi, atradu tev avotu:
http://www.funkykit.com/component/content/article/51-motherboards/6888-review-intel-dp67bg-extreme-series-motherboard.html
"I'm not sure if you are aware, but most of Intel's motherboards are actually produced by their board partners such as Asus, MSI and Gigabyte."

Hefaists
06-06-11, 00:00
Kā jau teicu, pēc biosa atjaunināšanas gļuku nav. Pirms atjaunināšanas biosā tā sadaļa vienkārši nebija maināma - pelēka, t.i. tikai informācijai.

Tak paskaties uz hi-end platēm, viņiem pat dzesēšanas redeles ir no Asus. Asus plates ar Intel logo.
Labi, atradu tev avotu:
http://www.funkykit.com/component/content/article/51-motherboards/6888-review-intel-dp67bg-extreme-series-motherboard.html

otrais apgalvojums paliek atklats...
neredzu tur nevienu asus plati ar intel logo, redzu intel plati ar intel logo un intel redelem....
lai paliek, pa lielalam vienalga .....

aspms
06-06-11, 00:04
@Nils Klauns atradis no kā secinājumus izdarīt :D tak ko Intelis pasaka, to arī Asus salipina uz tā pcb (lasi- salipina crap modeli ar Intel logo) :D un vēl trešajam partnerim iedod biosu uzcept tam visam ķīselim :thumbsup:

Tak pa lielam ir crap tie Intel dēļi desktopiem. :gygy:

noname
06-06-11, 00:26

man atkal būtu interesanti redzēt avotus apgalvojumam, ka intels pats ražo savus dēļus :gygy:

Hefaists
06-06-11, 00:35
man atkal būtu interesanti redzēt avotus apgalvojumam, ka intels pats ražo savus dēļus :gygy:

es neviena vieta neko tadu neesmu teicis. ;)

Nils
06-06-11, 00:52
@Nils Klauns atradis no kā secinājumus izdarīt :D tak ko Intelis pasaka, to arī Asus salipina uz tā pcb (lasi- salipina crap modeli ar Intel logo) :D un vēl trešajam partnerim iedod biosu uzcept tam visam ķīselim :thumbsup:

Tak pa lielam ir crap tie Intel dēļi desktopiem. :gygy:

Ak jā, aspms, labi, ka atgādināji. Es gandrīz aizmirsu tev pateikt, ka tev ****t jāiet! :beee:
Kāda tev atšķirība, vai es uz dažādu cilvēku tekstiem atbildu vienā ziņā vai divās? Zilā strīpa pa vidu, ja, tur tā problēma? Mapītes un pildspalvas arī droši vien taisnā leņķī pret galdu liec? :doh:

Labi, viss, bano vesels, moš labāk ap sirdi paliks. Nevārīšos vairs te. Ja viens no adminiem ir idiots, tad arī forums ne sūda nav vērts.

A par platēm nezinu, šī man pirmā no Intel, tiktāl viss ideāli. Ja ražotājam CPU ir nosacīti vislabākie un SSD uzticamākie, neredzu iemeslu, kādēļ lai plates būtu mēsls.

Kuuminsh
06-06-11, 00:54
Nils
Pats teici... pēc bios updeita bla bla.
No bodes, cilvēks saņem gļukainu mēslu.
Ja nemaldos.. mans ņēma tādus pašus dēļus kā tu pieminēji.
Mēsli baigākie.
Tas kādi viņi bija ar oriģinālo biosu.. tas vispār ir kaut kas fantastisks ka kantoris atļaujas TĀDU gļukadromu laist tautā.

Uzjautrina šmurguļi kuri nopērk vienu dēlīti un ta ar ignorē to ka pašiem nācās tam mēslam updeitot biosu, taču **** ku kruti dēļi.

Vēl vairāk kaitina tikai atī fanboji.
Tiem mudakiem vienkārši prasās sadot pa muti ar maisu kurā man ir samesti atī sprāgoņi.

aspms
06-06-11, 01:00
@Nils Tak redzams jau, ka šis nav īstais forums priekš tevis- soļo vien uz woot, datuvi vai hvz, kas tur vēl par pozitīvajiem forumiem šobrīd saradušies :D

Vienu plati pamēģinājis, bet spriedelē kā Kasparēns ar nez' cik gadu stāžu vecākā IT inženiera postenī :D (tas ne tikai uz šo tēmu attiecas ;))

noname
06-06-11, 01:04
es neviena vieta neko tadu neesmu teicis. ;)
un kur es apgalvoju, ka tu kaut ko tādu esi teicis ?
p.s. necenties, polemika nav tava stiprā puse :gygy:

Hefaists
06-06-11, 01:20
un kur es apgalvoju, ka tu kaut ko tādu esi teicis ?
p.s. necenties, polemika nav tava stiprā puse :gygy:

tatad es nepareizi sapratu.... :)

Nils
06-06-11, 01:25
Nils
Pats teici... pēc bios updeita bla bla.
No bodes, cilvēks saņem gļukainu mēslu.
Ja nemaldos.. mans ņēma tādus pašus dēļus kā tu pieminēji.
Mēsli baigākie.
Tas kādi viņi bija ar oriģinālo biosu.. tas vispār ir kaut kas fantastisks ka kantoris atļaujas TĀDU gļukadromu laist tautā.

Uzjautrina šmurguļi kuri nopērk vienu dēlīti un ta ar ignorē to ka pašiem nācās tam mēslam updeitot biosu, taču **** ku kruti dēļi.

Vēl vairāk kaitina tikai atī fanboji.
Tiem mudakiem vienkārši prasās sadot pa muti ar maisu kurā man ir samesti atī sprāgoņi.

Tad ta nu gļuks, ventilatoru rpm nevar regulēt... Ja lietotājs tik tālu ir aizdomājies, tad tam arī nebūs problēmu palaist vienu .exe un uztaisīt biosa apdeitu. Process ilga kādas 2-3 min ar visu lejupielādi.

Un vispār es teicu, ka šis konkrētais dēlis ir ņemams, jo Kuzmičs uz inteļiem skatījās. Nevis ka visas Intel plates ir uberlabas.

@Nils Tak redzams jau, ka šis nav īstais forums priekš tevis- soļo vien uz woot, datuvi vai hvz, kas tur vēl par pozitīvajiem forumiem šobrīd saradušies :D

Vienu plati pamēģinājis, bet spriedelē kā Kasparēns ar nez' cik gadu stāžu vecākā IT inženiera postenī :D (tas ne tikai uz šo tēmu attiecas ;))

Da nekur es nesoļošu, es te ienācu tikai par videokartēm apjautāties. Karte pasūtīta, neko man vairs nevajag.

Un remonta pieredzes man tik tiešām nav, IT jomā nestrādāju, tikai ik pa pāris gadiem saskrūvēju sev jaunu datoru. Nekad neesmu teicis, ka man tāda būtu. Bet tev, redz, ir ne tikai savi noteikumi par atbildēšanu uz postiem, bet vēl sava interpretācija par to, kādā tonī un ar kādu zemtekstu man būtu jāspriedelē. ****** pilnīgs.

Hefaists
06-06-11, 01:29
Tad ta nu gļuks, ventilatoru rpm nevar regulēt... Ja lietotājs tik tālu ir aizdomājies, tad tam arī nebūs problēmu palaist vienu .exe un uztaisīt biosa apdeitu. Process ilga kādas 2-3 min ar visu lejupielādi.

Un vispār es teicu, ka šis konkrētais dēlis ir ņemams, jo Kuzmičs uz inteļiem skatījās. Nevis ka visas Intel plates ir uberlabas.

Da nekur es nesoļošu, es te ienācu tikai par videokartēm apjautāties. Karte pasūtīta, neko man vairs nevajag.

Un remonta pieredzes man tik tiešām nav, IT jomā nestrādāju, tikai ik pa pāris gadiem saskrūvēju sev jaunu datoru. Nekad neesmu teicis, ka man tāda būtu. Bet tev, redz, ir ne tikai savi noteikumi par atbildēšanu uz postiem, bet vēl sava interpretācija par to, kādā tonī un ar kādu zemtekstu man būtu jāspriedelē. ****** pilnīgs.

http://img4.www.spoki.lv/upload/articles/36/364863/images/FAIL-gifi-19.gif

Kuuminsh
06-06-11, 01:33
Kad nopērk jaunu dēli, man nav vēlmes ****ies ar gļukiem, upgreidot biosus utml.,
Es grib to mēsl lietot.
Ja ražotājs to nevar nodrošināt, tad ražotājs ir *****s.
Ja tas atkārtojas otro reizi tad es vairs nepērku šī ražotāja produktus.
Un man ir dziļi po*** cik tas viegli ir novēršams.
Mani tas neinteresē

Par kādu kvalitāti var būt runa ja bodē uz plaukta stāv NEEJOŠA plate ?
Laikam tie kuri ātri pagrāba tos intel mēslus kamēr nebija bios atjauninājumu ar sajūsmā spiedza cik tur tos mēnešus kamēr intelis apžēlojās.

Nils
06-06-11, 01:49
Kad nopērk jaunu dēli, man nav vēlmes ****ies ar gļukiem, upgreidot biosus utml.,
Es grib to mēsl lietot.
Ja ražotājs to nevar nodrošināt, tad ražotājs ir *****s.
Ja tas atkārtojas otro reizi tad es vairs nepērku šī ražotāja produktus.
Un man ir dziļi po*** cik tas viegli ir novēršams.
Mani tas neinteresē

Par kādu kvalitāti var būt runa ja bodē uz plaukta stāv NEEJOŠA plate ?
Laikam tie kuri ātri pagrāba tos intel mēslus kamēr nebija bios atjauninājumu ar sajūsmā spiedza cik tur tos mēnešus kamēr intelis apžēlojās.

Skaidrs, inteļa produktus tu nepērc, jo mēsls. AMD produktus tu arī nepērc, jo tev ir pilns maiss ar beigtiem ATI mēsliem. A ko tu pērc?

Neejošas plates plauktā gadās visiem ražotājiem. Mana plate bija ejoša un strādā labi, un tas ir arī viss, ko es teicu.

Kuuminsh
06-06-11, 08:01
Lol
Tu tak pats teici ka viņa bija ar defektu!
mhh
Tik pat labi var pirkt klibu govi par veselas cenu un pēc tam pats ārstēt un stāstīt ka govs bija pilnīgi normāla.

Ja nepērk ATI tad ko.. tip nav vairs ko pirkt ? :)
Aprobežots un tups tirliņš, lūk kas tu esi.

kuzmitch
06-06-11, 08:47
nu gan izplosijāties :shura:

Tā kā man piedāvā ļoti patīkamu cenu uz MSI H61MU-E35 B3 tad varam uzskatīt ka izvēli esmu izdarījis.

Paldies visiem par viedokļiem ;)

Nils
06-06-11, 10:47
Lol
Tu tak pats teici ka viņa bija ar defektu!
mhh
Tik pat labi var pirkt klibu govi par veselas cenu un pēc tam pats ārstēt un stāstīt ka govs bija pilnīgi normāla.

Ja nepērk ATI tad ko.. tip nav vairs ko pirkt ? :)

Nekad neesmu teicis, ka bija ar defektu. Teicu, ka nevarēja ventilatoru rpm regulēt, jo nebija tāda funkcija paredzēta. Nezinu, varbūt tas ar nolūku bija, lai kāds nenosvilina, bet pēc tam varbūt pozīciju mainīja...

Bet vispār vācies ka tu d1r$t, nekur nevienu normālu ieteikumu nevari sniegt, tikai pļūtī vienā laidā, kāds viss ir $ūds. Vot ir rocies pa saviem vecajiem mēsliem, neviens tādu sūdumaisu normālā darbā neņems.

Kunz
06-06-11, 11:16
Gar zemi! :lol:

aspms
06-06-11, 11:56
Nu šitas toč bija atlasīts klauns :thumbsup:

kuzmitch
06-06-11, 12:18
pag, a tām msi h61ma-e35 un h61m-e33 nav nekādu front usb? :eek:

Moon
06-06-11, 12:28
kuzmitch sēdies 2 latviešu valodā :D
jautājuma teikums ir jāsāk ar ''vai ir'', bet izsaukuma teikuma galā ir jāliek ''!''
tad tas ir jautājuma teikums vai arī izsaukuma :doh:
starp citu tām platēm ir konektoru vietas, kur pieslēgt front usb.

kuzmitch
06-06-11, 12:46
Endzelīns :emo:

Es kaukādas bildes skatijos kur bija vietas kur pielodēt bet pašu konektoru nebija.

EDIT: viss kārtībā, no augšas bildē skatoties nevareja redzet tos konektora puļķīšus, citā bildē redz... vienk ASUSam bija savādāki nonektori, te ir ie****a kapeika un pa taisno no plates torčī laukā tie "pini".

Lotus
06-06-11, 18:48
Sev dažus mēnešus atpakaļ paķēru lētāko pieejamo plati - Asrock H61M-S, šķiet maksāja kaut kādus 35ls tajā brīdī. Pagaidām nekādus gļukus neesmu novērojis, viss strādā tā kā tam ir jastrādā, bios update ar nav vajadzības taisīt.
Vienīgi žēl, ka plate galīgi plika, nav ne Ide, ne Pci, bet nu ko var gribēt par tādu naudu un man īstenībā viņi arī vairs nav vajadzīgi.

A topika autoram moš der Asus P8H61-M LE/USB3?

bornbad
06-06-11, 19:24
Topiks pārkarsušiem ļautiņiem! :shura:

Par ko nobanojāt Nilu? Par mutes brūķēšanu pret adminiem un Kūmu vai par citādāku viedokli attiecībā uz HW? Tikai zināšanai! :)

duksis
06-06-11, 20:05
a nils nebija tas pats kas jew vai kā tur bija? :shura:
Viņam mūžīgais banāns?

Kunz
06-06-11, 21:29
Nils tā kā biki pieaugušāks bija. Vismaz par Acmes klavieri nekad nav sūdzējies. Visticamāk, viens no moderiem ierādīja vietu - papa jāmīl, nedrīkst ar sūdainu mietu vicināties! Te mums tikai Kūmam atļauts tā, citiem ni ni. :shura:

andrisri
06-06-11, 21:34
A topika autoram moš der Asus P8H61-M LE/USB3?

A kur Tu šim dēlim redzi HDMI ? :D

Bet daži te gatavi savu viedokli aizstāvēt tā, it kā paši tos dēļus ražotu :D

kuzmitch
06-07-11, 19:14
pēkšņi kā no gaisa nokrita nežēlīgi salds un neatvairāms piedāvājums uz MSI H67MA-E45 B3 (http://www.msi.com/product/mb/H67MA-E45--B3-.html#?div=Detail) plati un būs tāda... pci neesamību piecietīšu, kompensēšu ar mazo pci-e wifi karti :shura:

andrisri
06-08-11, 00:10
Kuš, nelielies par agru, savākšu sev :shura: :D

Bet vismaz beidzot brīnums ir noticis un ir dēlis ar normālu skaņas codec, ne veco ALC887 hlamu, ja reiz pamatdoma dēlim kā HTPC un ar external skaņu izvirst netaisies :ok:

CyberGhost
06-09-11, 01:40

Bet vispār vācies ka tu d1r$t, nekur nevienu normālu ieteikumu nevari sniegt, tikai pļūtī vienā laidā, kāds viss ir $ūds. Vot ir rocies pa saviem vecajiem mēsliem, neviens tādu sūdumaisu normālā darbā neņems.

Mazliet māc šaubas par banāna pamatotību, manuprāt tur bija dots pret dotu, nu ja tā nebija pirmā reize no Nila puses, tad jā, OK, piekrītu :)